Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 109 z 109

Wątek: GKM Grudziądz - Stal Gorzów, IX kolejka, 19.06.16 17.00, live nSport+

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Po bonusie, 5-1*2 raczej nie zrobia.

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Buczek wygina się jak Shawn Moran a niemal nigdy nic z tego nie wynika.
    Traci płynność jazdy, stawia go w poprzek. Sztuka dla sztuki.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Robi (19-06-2016), istanbul (19-06-2016), kingpin (20-06-2016)

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Trzensiok to jest idiota. Jemu powinni licencje cofnąć. Ilu on już zawodników wypieprzyl przez brak umiejętności to głowa mała.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No dokładnie, oszołom wyjątkowy. Wrocław przeprasza za Trzensioka.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Kto mi powie czemu Przemek z RT nie jechał, młody znowu ratuje Chomskiemu tyłek. To jest dramat a nie trener

    ps. Czkawką odbija nam się pogonienie Gapy i pozostawienie MJJ bez konkurencji. Już dawno powinien odpocząć od jazdy w Stali, w zamian można nawet Karczmarza wpuścić

    Teraz u u siebie Tarnów i Rybnik. Karczmarz za rok będzie prawdopodobnie liderem naszej formacji juniorskiej, Nowacki możne nie wrócić... Kiedy jak nie teraz w takiej sytuacji w tabeli i z tak cienkim seniorem w składzie dać szansę liznąć Rafałowi ekstraligi? Chcemy go wprowadzać w pierwszym meczu w nowym sezonie? To dopiero będzie stres


    Chomski kiedyś napisał że z juniorami trzeba delikatnie najpierw na słabszym sprzęcie...Może jak Stasiu chłoną żużel tak było ale czasy się zmieniły. Obecnie 16-17 latkowie wchodzą do drużyn i najczęściej tacy którzy w tym wieku się wybiją nie kończą przygody z czarnym sportem po ukończeniu 21 roku życia a zostają Żużlowcami. Ile Rafał ma lat żeby mówić że za wcześnie?

    MJJ powinien do sierpnia mieć wolne, kolejny występ i test przydatności na Motoarenie 7 Sierpnia!
    Dodatkowo jakiegoś młodego zagraniczniaka do straszenia na treningach można sprowadzić.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 19-06-2016 o 20:24

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    STALECZKA (20-06-2016), Słowianka (20-06-2016)

  7. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    odbija nam się pogonienie Gapy i pozostawienie MJJ bez konkurencji. Już dawno powinien odpocząć od jazdy w Stali, w zamian można nawet Karczmarza wpuścić
    No za kogoś Zmarzlik musi jeździć, nie?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Libky - zapamiętaj, końcówka "om" występuje wyłącznie w liczbie mnogiej. W pojedynczej jest zawsze "ą". CZKAWKĄ. Popraw bo oczy bolą.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    istanbul (19-06-2016)

  10. Powrót do góry    #97
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Kto mi powie czemu Przemek z RT nie jechał, młody znowu ratuje Chomskiemu tyłek. To jest dramat a nie trener

    ps. Czkawkom odbija nam się pogonienie Gapy i pozostawienie MJJ bez konkurencji. Już dawno powinien odpocząć od jazdy w Stali, w zamian można nawet Karczmarza wpuścić

    Teraz u u siebie Tarnów i Rybnik. Karczmarz za rok będzie prawdopodobnie liderem naszej formacji juniorskiej, Nowacki możne nie wrócić... Kiedy jak nie teraz w takiej sytuacji w tabeli i z tak cienkim seniorem w składzie dać szansę liznąć Rafałowi ekstraligi? Chcemy go wprowadzać w pierwszym meczu w nowym sezonie? To dopiero będzie stres


    Chomski kiedyś napisał że z juniorami trzeba delikatnie najpierw na słabszym sprzęcie...Może jak Stasiu chłoną żużel tak było ale czasy się zmieniły. Obecnie 16-17 latkowie wchodzą do drużyn i najczęściej tacy którzy w tym wieku się wybiją nie kończą przygody z czarnym sportem po ukończeniu 21 roku życia a zostają Żużlowcami. Ile Rafał ma lat żeby mówić że za wcześnie?

    MJJ powinien do sierpnia mieć wolne, kolejny występ i test na Motoarenie 7 Sierpnia!
    A za kogo "swoje" wyścigi miałby wyrabiać Zimny? W tej sytuacji wiadomo że za MJJ, Jensen poniekąd buduje atmosferę w Stali.

  11. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta

    MJJ powinien do sierpnia mieć wolne, kolejny występ i test przydatności na Motoarenie 7 Sierpnia!
    Dodatkowo jakiegoś młodego zagraniczniaka do straszenia na treningach można sprowadzić.
    A ten cały Lambert to przypadkiem nie do was ma przyjść ? Myślałem że się dzisiaj w Poznaniu pojawi ale go nie było, więc może u was ?

  12. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Libky - zapamiętaj, końcówka "om" występuje wyłącznie w liczbie mnogiej. W pojedynczej jest zawsze "ą". CZKAWKĄ. Popraw bo oczy bolą.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Widzisz tak wiele razy się odbijał, że liczba mnoga sama się narzucała.
    ps. zrobione, na zdrowie.

    Za kogo, za kogo, za najsłabszego po 3 seriach jak zazwyczaj bywa. A atmosfera? Przecież i tak u nas jest przecież fatalna...
    No a jak Rafał wejdzie to chyba oczywiste.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 19-06-2016 o 20:35

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    mhsol (19-06-2016)

  14. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Rusty - tor jak dla bab, a Twój idol jedzie gorzej niż panienka Wytłumacz

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Wszyscy w Stali jechali dziś normalnie jak prawdziwi fajterzy którzy walczą do końca tylko tym razem jechali do tyłu.Cieniasy tak mają że ratują się betonem a Galop do Gorzowa to pewnie nawet nie przyjedzie ze względu na zwieracze które już nie trzymają siku w tym wieku
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  15. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A ten cały Lambert to przypadkiem nie do was ma przyjść ? Myślałem że się dzisiaj w Poznaniu pojawi ale go nie było, więc może u was ?
    To już jest okienko otwarte, czy co?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gratulacje dla sasiadow.
    Pieknie zlaliscie Stalowcow.
    Stawialem na wasze zwyciestwo ale nie w takim rozmiarze.
    Cienko nas widze 3 lipca.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To już jest okienko otwarte, czy co?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    A nie jest tak, że okienko jest dla zawodników posiadających kontrakt w Polsce?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  18. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Kto mi powie czemu Przemek z RT nie jechał, młody znowu ratuje Chomskiemu tyłek. To jest dramat a nie trener

    ps. Czkawką odbija nam się pogonienie Gapy i pozostawienie MJJ bez konkurencji. Już dawno powinien odpocząć od jazdy w Stali, w zamian można nawet Karczmarza wpuścić

    Teraz u u siebie Tarnów i Rybnik. Karczmarz za rok będzie prawdopodobnie liderem naszej formacji juniorskiej, Nowacki możne nie wrócić... Kiedy jak nie teraz w takiej sytuacji w tabeli i z tak cienkim seniorem w składzie dać szansę liznąć Rafałowi ekstraligi? Chcemy go wprowadzać w pierwszym meczu w nowym sezonie? To dopiero będzie stres


    Chomski kiedyś napisał że z juniorami trzeba delikatnie najpierw na słabszym sprzęcie...Może jak Stasiu chłoną żużel tak było ale czasy się zmieniły. Obecnie 16-17 latkowie wchodzą do drużyn i najczęściej tacy którzy w tym wieku się wybiją nie kończą przygody z czarnym sportem po ukończeniu 21 roku życia a zostają Żużlowcami. Ile Rafał ma lat żeby mówić że za wcześnie?

    MJJ powinien do sierpnia mieć wolne, kolejny występ i test przydatności na Motoarenie 7 Sierpnia!
    Dodatkowo jakiegoś młodego zagraniczniaka do straszenia na treningach można sprowadzić.

    Bardzo słuszne uwagi. Z Chomskiego taki trener jak kiedyś żużlowiec.

    Karczmarz POWINIEN pojechać z Tarnowem, ROW-em Rybnik i Spartą W. Te mecze są i tak wygrane a nauka na pewno się przyda.

    Jednak wówczas Zmarzlika bym dał na poz.seniora a Cyfer niech poczuje się liderem juniorów. Teraz może jazda Bartka go przytłacza ???

    Każda z w/w drużyn ma słabszych juniorów więc dużej krzywdy naszym orzełkom nie zrobią.

  19. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No jak tak potraktujecie MJJ to się na was wypnie gdy będzie naprawdę potrzebny czyli w play off.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No jak tak potraktujecie MJJ to się na was wypnie gdy będzie naprawdę potrzebny czyli w play off.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Do czego ? Do zdobycia 2 pkt i to w porywach ? O tyle więcej zdobędzie Cyfer.

    poza tym jest kontrakt , który do czegoś zobowiązuje.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STALECZKA za jego przydatny post!

    AdamZG (20-06-2016)

  22. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    A nie jest tak, że okienko jest dla zawodników posiadających kontrakt w Polsce?
    Nie, w zasadzie jest odwrotnie. Jesli jakiś zawodnik am kontrakt z jakimś klubem w PL to może w każdej chwili (poza okienkiem transferowym) zostać wypożyczonym do innego klubu. Aby zakontraktować zawodnika bez kontraktu w PL to trzeba czekać na okienko transferowe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (20-06-2016)

  24. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    "Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) - Szkoda, że przegraliśmy. Taki jest żużel, taki jest sport. Co do indywidualnego występu to przeplatałem dobre z beznadziejnymi wyścigami, ale myślę, że były to tylko i wyłącznie moje błędy, ponieważ sprzęt miałem rewelacyjnie dopasowany. Popełniłem błąd na pierwszym łuku. Dla mnie jest to specyficzny tor ze względu na nawierzchnię. Każdy mówi, że grudziądzki tor jest bardzo twardy i bardzo ciężko jest wyjechać. Mój team wspaniale się spisał, bo sprzęt był rewelacyjny. Były to moje błędy, ale też się uczę i zobaczymy jak będzie dalej. Dwunasty wyścig? Na pierwszym łuku pojechałem jak szkółkowicz. Wygrałem start, ale źle pojechałem. Z motocyklem było wszystko OK. To były moje błędy."


    Przypomnijcie mi bo nie pamiętam: który z zawodników przed Zmarzlikiem nie tłumaczył się głupio sprzętem, torem itp.

    Czy tylko ja to zauważyłem,że Bartek to prawdziwy sportowiec, który umie z honorem również przegrać?

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STALECZKA za jego przydatny post!

    młody_piernik (22-06-2016), seabiscuit (21-06-2016)

  26. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta


    Przypomnijcie mi bo nie pamiętam: który z zawodników przed Zmarzlikiem nie tłumaczył się głupio sprzętem, torem itp.

    Na pewno nie KK w zeszłym roku
    A Bartek swoją drogą dwa najlepsze dla siebie tory ma już za sobą w tym roku...
    Ostatnio edytowane przez seabiscuit ; 21-06-2016 o 18:05

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •