Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 248 z 248

Wątek: 2016/06/11 SGP Danii - Horsens III Runda

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Gratulacje dla Maćka - ten chłopak coraz bardziej mnie przekonuje.

    Natomiast wyniki Bartka i Piotrka obserwuję na spokojnie. Przecież Maciek w debiutanckim, zeszłym sezonie miał po trzech turniejach 23 pkt. A po czterech 26 pkt. A i tak się utrzymał.

    Bartek ma już po trzech 25 pkt, a Piotrek 17 pkt. Ale obydwaj uczą się nowych torów i tej atmosfery, bo to nie to samo co inne zawody, albo dzika karta.

    Poza tym zastanawiać może podejście Maćka do pozostałych imprez. Wygląda na to, że wszystko co najlepsze trzyma na GP. Albo jest już nieco wypalony i zależy mu tylko na GP?

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yarek3 za jego przydatny post!

    KrisKiller (12-06-2016), Słowianka (12-06-2016)

  3. Powrót do góry    #227
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jednak popelina, jaką w lidze odwala Janowski przebija wszystko. Dzisiaj wygrał tyle samo biegów ile w lidze do tej pory (4) - a mamy czerwiec.
    Po prostu w polskiej lidze liczy się sprzęt i Zmarzlik z Dudkiem, którzy ważą po 50 kg + mają TOP fury od JA - wymiatają. Przyszły natomiast zawody na technicznym, krótkim torze, gdzie jakość sprzętu nie była decydująca i obnażyło m.in. Zmarzlika.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Po prostu w polskiej lidze liczy się sprzęt i Zmarzlik z Dudkiem, którzy ważą po 50 kg + mają TOP fury od JA - wymiatają. Przyszły natomiast zawody na technicznym, krótkim torze, gdzie jakość sprzętu nie była decydująca i obnażyło m.in. Zmarzlika.
    Brawo Ty

    Nie ma to jak Gorzowskie lotnisko.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 11-06-2016 o 23:25

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Największą inwektywą rzuconą w twarz każdego użytkownika tego forum jest twoja obecność tutaj.
    I znowu wykryłeś jakiś spisek ? Daj już sobie na luz.

    I najlepiej by było, jak byś się nie wypowiadał w imieniu każdego użytkownika tegoż forum. Znam tutaj kilku takich co ciebie nie trawią i raczej by sobie nie życzyli abyś w ich imieniu się wypowiadał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    okano1 (11-06-2016)

  7. Powrót do góry    #230
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Dzięki Maciek!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  8. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Brawo Ty

    Nie ma to jak Gorzowskie lotnisko.
    Daj mu spokój, przecież on Jancarza oglądał tylko w TV. Skąd chłopina ma wiedzieć, że to techniczny tor.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Po prostu w polskiej lidze liczy się sprzęt i Zmarzlik z Dudkiem, którzy ważą po 50 kg + mają TOP fury od JA - wymiatają. Przyszły natomiast zawody na technicznym, krótkim torze, gdzie jakość sprzętu nie była decydująca i obnażyło m.in. Zmarzlika.
    Ale to równie dobrze można napisać, że obnażyło np. Jonssona, który w półfinale miał Woffindena na widelcu i zrobił... no właśnie do teraz nie wiem co. A w agrafkowym Lakeside jeździ na kosmicznym poziomie, więc technikę ma.

  10. Powrót do góry    #233
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tylko, że Jonsson miał najgorszy numer startowy, a Zmarzlik najlepszy. I Zmarzlik skończył za nim. No i AJ pojechał gdzieś na poziomie swojej formy. A Zmarzlik teoretycznie wymiata. Brakuje mu jednego sezonu na Wyspach, żeby być naprawdę klasowym żużlowcem.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-06-2016 o 23:34
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Po prostu w polskiej lidze liczy się sprzęt i Zmarzlik z Dudkiem, którzy ważą po 50 kg + mają TOP fury od JA - wymiatają. Przyszły natomiast zawody na technicznym, krótkim torze, gdzie jakość sprzętu nie była decydująca i obnażyło m.in. Zmarzlika.
    Sądze, że ani Piotrek, ani Bartek nie mają problemów na krótkich torach, co pokazali mijając dzisiaj po małej. Chodzi raczej o to, że większość startujących dzisiaj zawodników już tutaj startowało. A nasi młodzi nie. Przecież w lidze szwedzkiej Bartek zrobił na torze w Motali (291 m), czyli na wyjeździe 12+1 w sześciu startach pokonując chociażby w jednym biegu Hancocka.

    Wydaje mi się, że zbyt szybko wyciągamy daleko idące wnioski. A tak naprawdę sztuką jest odjechać karierę długo i bez kontuzji, a wtedy i medale przyjdą, jeśli ktoś jest w czołówce. Taki Hancock drugi i trzeci tytuł mistrzowski zrobił po czterdziestce. Żaden zawodnik nie jest w stanie zdobywać medali w IMŚ co roku, ale jeżeli utrzymuje wysoki poziom, to w końcu mu się uda, nawet kilkukrotnie. Tak więc i Maciej i Piotrek i Bartek mają jeszcze wiele sukcesów przed sobą, byle tylko kontuzji nie było. Może się okazać, że każdy z nich trafi na swój sezon i zgarnie złoto w SGP.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 11-06-2016 o 23:39

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi yarek3 za jego przydatny post!

    KrisKiller (12-06-2016), Słowianka (12-06-2016), kingpin (12-06-2016), rafalsky (12-06-2016)

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Gratulacje dla Maćka - ten chłopak coraz bardziej mnie przekonuje.

    Natomiast wyniki Bartka i Piotrka obserwuję na spokojnie. Przecież Maciek w debiutanckim, zeszłym sezonie miał po trzech turniejach 23 pkt. A po czterech 26 pkt. A i tak się utrzymał.

    Bartek ma już po trzech 25 pkt, a Piotrek 17 pkt. Ale obydwaj uczą się nowych torów i tej atmosfery, bo to nie to samo co inne zawody, albo dzika karta.

    Poza tym zastanawiać może podejście Maćka do pozostałych imprez. Wygląda na to, że wszystko co najlepsze trzyma na GP. Albo jest już nieco wypalony i zależy mu tylko na GP?
    Janowski wie, że nie trzeba być wiruozem i nie trzeba robić fajerwerków żeby osiągać wyniki w GP.
    Tutaj torowi nudziarze niejednokrotnie osiągają lepsze wyniki niż wiruozi kierownicy.

    Piter i Zmarzlik młodzi sa i muszą się troche otrzaskać w takiej stawce.
    Bardziej opłacalne jest być systematycznym niż robić fajerwerki w pojedyńczych turniejach.

    Najważniejsze, że młodzi gniewni już biją się z najlepszymi. Takie doświadczene musi zaprocentować w przyszłości i wyniki powinny przyjść z czasem.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 11-06-2016 o 23:46
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    KrisKiller (12-06-2016), Słowianka (12-06-2016)

  15. Powrót do góry    #236
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    O Piterze nic nie pisałem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    mam daleko gdzies bo wrazliwy nie jestem ale z checia utrudnilbym Ci zycie bo upierdliwy jestem a z piachy nie mam jak bo bys juz dawno dostal za tego debila.
    Tjaaa. Moze jeszcze bys mi kopa sprzedal a gdybys nie dal rady to moze bys pociagnal maczeta?

  17. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tylko, że Jonsson miał najgorszy numer startowy, a Zmarzlik najlepszy. I Zmarzlik skończył za nim. No i AJ pojechał gdzieś na poziomie swojej formy. A Zmarzlik teoretycznie wymiata. Brakuje mu jednego sezonu na Wyspach, żeby być naprawdę klasowym żużlowcem.
    W Warszawie Zmarzlik słabo nie pojechał (ok tor był może szerszy i dłuższy, ale żadne lotnisko to nie było). Poczekajmy do Cardiff. Jeśli tam jazda będzie wyglądała podobnie jak dzisiaj to rzeczywiście będzie można zacząć mówić o brakach BZ. Póki co dostał po prostu starą jak świat lekcję, że GP to jednak wyższy level niż ligi.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (12-06-2016), Słowianka (12-06-2016)

  19. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Kogo tam liga obchodzi?! Brawo Magic!
    Wyczuwam szansę na pudło w tym roku w IMS. Tai, Greg i Maciej. Kolejność przypadkowa. Reszta się nie liczy.

  20. Powrót do góry    #240
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Kto w tv wpada na pomysł, by do mikrofonu zaangażować Kościechę (chyba nie do końca trzeźwego) ?
    Nie dość że pociska jakieś brednie to jeszcze yyyy został zarażony yyy chorobą innego pseudoredaktora z tv, co to yyyy się yyy bodajże Majewski yyy nazywa...

    Co sądzicie o tym, by następne SGP oni obaj komentowali biegi (zamiast T.Dryły) ?

    Czy to normalne, że GP w Danii sędziuje duński sędzia ? To chyba rzadkość no nie ?

    Aha - jeszcze coś: zauważyliście, że oszczędnie gospodarowano "krędą" na linii start/meta ?
    Praktycznie przez całe zawody była ona niewidoczna.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zawody jak na sztuczny tor bardzo fajne.
    Zwyciestwo Janosia w pelni zasluzone.
    W finale z Holderem pojechali szanujac sie nawzajem.
    Zuzel to co prawda nie szachy,ale taka jazda wcale mi nie przeszkadza.
    Oglada sie to lepiej niz zwyciestwa za wszelka cene.

    Szkoda Grega,ale GP bledow sie nie wybacza.
    Zasluzyl na final.Jak utrzyma forme,kto wie czy nie siegnie
    po tytul.
    O Zmarzliku juz chyby wszystko napisano.
    Wczoraj to byl jezdziec bez glowy.
    Piter na ostatnie dwa biegi sie ladnie ogarna,Bartek
    jechal tak, jakby glowa sluzyla mu tylko do noszenia kasku.
    Nawet w 20 biegu,gdzie we wczesniejszych zawodnicy korzystali
    z pasa przy samym krawezniku,zamiast wykorzystac walke Macka z Zagarem
    i pojechac przednim kolem "po trawie" on sie wynosi i probuje ich jeszcze bardziej wypchnac.
    Tak sie wyniku nie zrobi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Co powiedział Nicki? Czas start!

    A Pretensje
    B Bezradność
    C Wkur.. na samego siebie
    D Zagar


  23. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Odpowiedz A.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    E - tańczył do nowego seta DJ'a KK507

  25. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Nie śledziłem wczoraj tego GP a tu takie
    zaskoczenie - Gratulacje Maciek - pomimo
    swojej słabej psychiki dałeś radę !
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #246
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2016
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    703
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Super zawody. To najlepsi grajkowie, a oglądanie ich " na żywo" to nie lada przeżycie. Brawo dla zwycięzcy i dla nowicjuszy.

  27. Powrót do góry    #247
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Ostatnio ktoś tutaj zarzucił, że Bartek nie radzi sobie na krótkich torach. Dzisiejszy występ na torze Rospingarny (289 m) i 12 punktów w 6 biegach kolejny raz temu zaprzecza - na dwunastu rywali Bartek w sumie ośmiokrotnie spotykał się z Doylem, Jonsonem i Vaculikiem.

    Myślę, że można wysnuć inny wniosek - niektórzy zawodnicy bardzo wyraźnie stawiają na GP, a ligę szwedzką, a nawet ligę polską traktują ulgowo. Myślę, że zawodnikom pozwalają na takie ulgowe traktowanie lig ich kontrakty, które pewnie do pewnego stopnia są ryczałtowe.

  28. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Też nie widzę tej nieporadności rzekomej na krótszych torach w przypadku Bartka. Co nie zmienia faktu, że to jest nadal bardoz młody żużlowiec, który wymaga stałego szlifu - chyba wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że Zmarzlikowi potrzeba angażu na wyspach, to uczy zawodnika rywalizacji w innych realiach, sytuacjach torowych, które w Polsce miejsca nie mają.

    Potencjał jest ogromny i przy odpowiednim oszlifowaniu to może być faktycznie ultra terminator na lata widząc jego zaangażowanie w ten sport.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •