Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 496 do 509 z 509

Wątek: Speedway European Championship 2016

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    o czym ty pieldolisz....? nawet ja zlewam to czy jechał nie jechał bo to turniej towarzyski



    Głodny głodnego zrozumie
    Ni choooya nie idzie Ciebie zrozumieć.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ni choooya nie idzie Ciebie zrozumieć.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    ciezko z czytaniem co nie? ze Buszmen pije w postach do postawy Vaculika, ze nie jechal w turnieju dalej, a ja to zlewam czy jechal w turnieju, czy nie jechal, bo to tylko turniej towarzyski? wiem wiem inteligencja nie grzeszysz. brak przecinka i juz mozg Twoj eksploduje, bo sobie nie radzi. tragedia chlopie, tragedia.

  3. Powrót do góry    #498
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie towarzyski, tylko mistrzowski, rangi FIM-Europe. Możesz mieć swoje uprzedzenia do SEC, ale z faktami nie dyskutuj.
    Dokładnie tak, nie inaczej.

    Właśnie zabieram się za oglądanie, wczoraj zwyciężyła libacja z dawno nie widzianymi kumplami ale po poznaniu wyników nie będę ukrywał zaskoczenia. Pedersen cały rok taka mizeria ale wczoraj widocznie klasę pokazał - czy ktoś odjechał w historii SEC taki turniej - 17 oczek? Nie przypominam sobie. I to zwycięstwo to też jest jeden z wielkich sukcesów w jego CV - przynajmniej tak będzie odbierany po latach (słusznie) obok medali IMŚ. Można powiedzieć - żużlowiec 100% spełniony, brak tylko mistrzostwa BEL.

    Wydawało mi się, że Grisza ma raczej pewny triumf w tych rozgrywkach. Liderowanie przed ostatnim turniejem "u siebie" w Rybniku... Wszystko na tacy.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (19-09-2016)

  5. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Wydawało mi się, że Grisza ma raczej pewny triumf w tych rozgrywkach. Liderowanie przed ostatnim turniejem "u siebie" w Rybniku... Wszystko na tacy.
    Wszystko fajnie, byl faworytem Grisza. Mysle, ze by to ogarnal gdyby nie upadek gdzie byl szybki w tym biegu. Ale liderem po 3 rundach byl Anton

    ps. Nie wiem czy zloto ale medal na 100%. Nicki jednak RZ wygral i mial najlepszy tor na final plus szybki start tego dnia.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 18-09-2016 o 12:23

  6. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Dokładnie tak, nie inaczej.

    Właśnie zabieram się za oglądanie, wczoraj zwyciężyła libacja z dawno nie widzianymi kumplami ale po poznaniu wyników nie będę ukrywał zaskoczenia. Pedersen cały rok taka mizeria ale wczoraj widocznie klasę pokazał - czy ktoś odjechał w historii SEC taki turniej - 17 oczek? Nie przypominam sobie. I to zwycięstwo to też jest jeden z wielkich sukcesów w jego CV - przynajmniej tak będzie odbierany po latach (słusznie) obok medali IMŚ. Można powiedzieć - żużlowiec 100% spełniony, brak tylko mistrzostwa BEL.

    Wydawało mi się, że Grisza ma raczej pewny triumf w tych rozgrywkach. Liderowanie przed ostatnim turniejem "u siebie" w Rybniku... Wszystko na tacy.
    Griszka w Częstochowie 2014 zrobił 17 ale wtedy Emil szedł po komplet i w finale miał upadek

  7. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Dokładnie tak, nie inaczej.

    Właśnie zabieram się za oglądanie, wczoraj zwyciężyła libacja z dawno nie widzianymi kumplami ale po poznaniu wyników nie będę ukrywał zaskoczenia. Pedersen cały rok taka mizeria ale wczoraj widocznie klasę pokazał - czy ktoś odjechał w historii SEC taki turniej - 17 oczek? Nie przypominam sobie. I to zwycięstwo to też jest jeden z wielkich sukcesów w jego CV - przynajmniej tak będzie odbierany po latach (słusznie) obok medali IMŚ. Można powiedzieć - żużlowiec 100% spełniony, brak tylko mistrzostwa BEL.

    Wydawało mi się, że Grisza ma raczej pewny triumf w tych rozgrywkach. Liderowanie przed ostatnim turniejem "u siebie" w Rybniku... Wszystko na tacy.
    Vacul 2013 Rzeszow. komplet 18 odebral zloto Nickiemu. no i skandaliczne zachowanie wtedy kibicow na stadionie ktorzy gwizdali na swojego zawodnika Pedersena a bili brawa gosciowi ktory wczesniej nazwal ich Ukraincami... O.o

    dokladnie... brak mu tylko zlota w BEL. TYLKO!

    Polska
    Dania
    Szwecja
    IMS
    IME
    DPS

    O.o

  8. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tyle tylko, że wcześniej wygrał po drodze dwa turnieje w dość znamienitym stylu. Wiadomo, że upadek mu dziś przeszkodził, no i deszcz. Ale wyszła też jego niemoc psychiczna. Natomiast Vaculik pokazał swój kunszt wirtuozerii w pełnej krasie, przyprawiony dezercją. Czapki z głów.

    ps. Z tym awansem do SGP Vacula, to tak bym się nie wychylał, bo jednak był on mocno szemrany. Z eliminacji odpadł... DK i własny tor, jeszcze idealne losowanie. Trudno było to spieprzyć.

    Vaculika różni jednak od Kononowicza to, że ma ambicję, żeby walczyć o GP. Krzysztof zakłada, że jak dostanie DK to fajnie, jak nie to... też fajnie. Jest leszczem nie dlatego, że nie umie jeździć na żużlu - oczywiście, że umie i to momentami genialnie. Leszczem jest bo: a) nie ma ambicji i b) z jego podejściem potrafi w jednych zawodach pojechać dwa genialne biegi, dwa słabe, a do piątego zapomnieć wyjechać. Nic mnie tak nie wkurza jak marnowany przez głupotę potencjał - Grisza pod tym względem jest chyba bezapelacyjnym numerem jeden w ostatniej dekadzie. Dlatego na chwilę obecną jestem jakoś dziwnie pewien, że nawet gdyby dostał dzikusa w GP, to nie powąchałby nawet medalu.

    Taki Vacul nie jest wirtuozem ale wyciska z kariery więcej niż by o tym mogły świadczyć same wrażenia estetyczne.

  9. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Vacula mozna chwalic ze na trasie w defensywie sie poprawil i jedzie ostro.

  10. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    ciezko z czytaniem co nie? ze Buszmen pije w postach do postawy Vaculika, ze nie jechal w turnieju dalej, a ja to zlewam czy jechal w turnieju, czy nie jechal, bo to tylko turniej towarzyski? wiem wiem inteligencja nie grzeszysz. brak przecinka i juz mozg Twoj eksploduje, bo sobie nie radzi. tragedia chlopie, tragedia.
    Chodziło mi o ostatnie zdanie, ale widocznie jesteś
    zbyt tępy, by załapać. Zresztą czego spodziewać
    się po "patriocie", który brandzluje się przy jezdzie Dunów?
    !Adrian walcz!

  11. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Sportsboard zawsze cenił sobie jakos.
    Chwilami mozna rece załamać.
    Na chwile obecna mam juz swoich faworytów tego sezonu którzy wszystkie tegoroczne zawody obejrzeli w necie lub w komentarzach tu.
    Penchall pan taki. czy pan sobie zdaje sprawe ze wykłocając sie o byle gówno na forum Sportowych faktów jednoczesnie ubliza pan sam sobie... Wiem ze jezdzisz ale słowo pisane to czesc głowy.Wstyd.

    Zawody sportowo beznadziejne .Przepraszamy ale nie byłoo wyjscia ,trzeba było ubijac.
    Kibice z róznych zakatków Polski.Duzo zabawy i super !
    Wszystko fajnie poza sciganiem a jak nie ma scigania to nie jest fajnie

    W Rybniku kibicowalismy Łagucie.Tak samo byłoby w kazdym miescie Polski. Zawsze tak było jest i bedzie.

    Kasprzak ma w sobie wiecej ambicji niz my tutaj wszyscy razem wzieci.
    Nie ublizajmy zuzlowcom.Szanujmy sie ludzie.
    W Rybniku Pederesen wygrał.Ogolnie nie jest lubiany...
    Gwizdaly moze 4 osoby.
    Szacun dla mojego miasta bo bałem sie ze bedzie zle.

  12. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Szanuj Warda...

    Wysłane za pomocą mojej asystentki stażystki.

  13. Powrót do góry    #507
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    To co Darcy znowu coś o Nickim wytweetował?

  14. Powrót do góry    #508
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2015
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    @toolowiec - najwidoczniej: https://twitter.com/D_Dublu_racing/s...17458629709824

    No cóż, jak sam Darcy przyznał, jest jak słoń i pewnych rzeczy nigdy nie zapomni. Jakich? Kto wie, jak kiedyś się jego (auto)biografia ukaże, to może się o nich dowiemy.

    Co do zawodów SEC - rzucało na drugim łuku jak worami siana w polu, ale dojechali.
    Paradoks - gdyby taki bieg Lindbaecka z Laguta miał miejsce w SGP to hype'u byłoby na kilka tygodni...
    Zwycięzca - cóż, spełnił się facet, bez dwóch zdań.

  15. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    To co Darcy znowu coś o Nickim wytweetował?
    "Surly someone else's could of won the sec"

    mała gnida z niego i tyle. pokazał "klasę" po wypadku nie raz. nie zasługuje na szacunek. Bóg dał mu talent i go ukarał. Żadnej refleksji z jego strony.

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •