Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: VII Kolejka Stal Gorzów -ROW Rybnik

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach

    VII Kolejka Stal Gorzów -ROW Rybnik

    W Rybniku ciągle przeżywamy co sie wydarzyło 3 dni temu ale moim zdaniem każdy kolejny dzień to coraz wieksza nadzieja zwiazana z Krystianem.
    To ciężkie słowa pisane ale póki co jedziemy dalej...

    Mamy środek tygodnia ,podejrzewam ,że w Gorzowie pomalutku opada euforia po zawodach w Zielonej wiec czas zaczać rozmyslać o kolejnym przeciwniku.
    Takim dla drużyny Stali będzie ROW RYBNIK.
    Osobiście bardzo sie ciesze ,że Stalowcy pogonili Zieloną gdyz jako nędzny psycholog zakładam ,że do zawodów z Rybnikiem podejda conajmniej na luzie
    W Rybniku nic sie nie zmienia ,presji wyjazdowej nie ma ,zawodnicy w drużynie pomagaja sobie ile można.
    Egon Skupień ,nasz tuner mówi ,że takiej atmosfery w Drużynie on nie widział nawet za swoich czasów medalowych.
    Śmieje sie ze znajomymi ,że poki co Gorzowianie to sie troszke nudza w tej lidze wiec nareszcie bedzie na waszym torze dobre ściganie bo któz jak nie Rybnik tworzy wyjazdowe widowiska w tym sezonie ?

    Ze swojej strony obiecuje ,że nie zawiedziecie sie na Griszy i Maxie. Zreszta powtarzam to od poczatku sezonu.
    Ogień w druzynie Stali temperaturą przewyższa gorąc słońca wiec wypada liczyc na cud .Z drugiej strony Rybniczanie pokąsali Zielonke ,mocno ugryżli Leszno wiec teraz cudownie byłoby zjeść Obiad w Najwspanialszej obecnie Restauracji w Polsce
    Takie marzenie

    Smieja sie niektórzy ,że do zawodów z Rybnikiem na razie podchodzi sie wspominając przeszłość.
    A i owszem i ja nawiąże. Po raz kolejny !
    Bardzo Dziękujemy w Rybniku za ...Marusza Staszewskiego. Jego transfer do Rybnika dał nam w 2003 roku awans do Ekstraligi po wielu latach.
    Osobiście byłem w Gorzowie w tamtym sezonie na zawodach ,siedziałem na krytej z duńska flaga i z Rybnickiem szalikiem.Zdjecia ze zwiedzania miasta mam do dzisiaj.Było wspaniale

    Co do wyniku to biore poki co wszystko w ciemno. Sam udział naszej drużyny w Ekstralidze i styl w jakim sie poki co prezentuje powoduje u mnie leśne polucje

    Wszystko powyżej 37 bierzemy w ciemno.A jeszcze dwa miesiace temu brałbym w ciemno ...30

    Dobrych zawodów wam życze ,szkoda ,że nie bedzie tv.... Dziwny i niesprawiedliwy ten rozkład transmisji tv...

    Najważniejsze...

    Składy awizowane na mecz w Gorzowie:

    ROW Rybnik:
    1. Andreas Jonsson
    2. Damian Baliński
    3. Max Fricke
    4. Rune Holta
    5. Grigorij Łaguta
    6. Kacper Woryna

    Stal Gorzów:
    9. Niels Kristian Iversen
    10. Michael Jepsen Jensen
    11. Przemysław Pawlicki
    12. Matej Zagar
    13. Krzysztof Kasprzak
    14. Bartosz Zmarzlik

    Początek meczu: 19:30 (rez. TV)


  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Zboczeniec z lasu za jego przydatny post!

    Sensej (27-05-2016)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    Osobiście bardzo sie ciesze ,że Stalowcy pogonili Zieloną gdyz jako nędzny psycholog zakładam ,że do zawodów z Rybnikiem podejda conajmniej na luzie
    Nie chce Cię martwić, ale takie lużne podejście bez żadnej presji, może jeszcze bardziej pomóc Stalowcom rozwinąć skrzydła, dobrze się przy tym bawiąć, zwłaszcza u siebie na torze.

    Oczywiście życzę Wam żebyście się ostro postawili dominatorom ligi i ta czwórke z przodu osiągnęli.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Rybnik sie nie ma czym martwic - kalkulowana wtopa z najmocniejsza na ten moment ekipa.
    Ja tylko zycze by wszystko sie odbylo bez upadkow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (26-05-2016)

  6. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Moją sympatię w tym sezonie zyskała drużyna ROW-u. Jakby się jej tak bliżej przyjrzeć to nie jest taka słaba. Rybniczanie mają w swoich szeregach Grisze Lagutę, Andreasa Jonssona, których stać na zdobycze dwucyfrowe. Do tego dochodzi młody talent z Australii - Max Fricke (odkrycie sezonu), solidny Holta i nawet dobra formacja juniorska. Ten zespół zakręci się koło PO.

    W dużej mierze, czy ROW będzie mial szanse na TOP 4 zależy właśnie od Stali Gorzów. To my będziemy jechać w ostatniej kolejce w Rybniku. Gorzowianie po dobrym poczatku ligi są niemal pewni walki w czwórce, wiec ten mecz nie ma żadnego ciężaru gatunkowego. NAwet bym chciał, aby Rybnik pojechał mecz życia podobny do tego w Lesznie i zakrecił się koło remisu. W ostatniej kolejce ROW może zgarnąc 3 punkty i ku uciesze swoich stesknionych za dobrym speedwayem fanów znaleźć się w czwórce, kosztem którejś z teoretycznie na papierze mocniejszych ekip...

    Szkoda, że Chomski jest na tyle głupi, że teoretycznie w meczu bez presji nie da zadebiutowac Karczmarzowi. Jakby dał odpoczac słabemu Jensenowi i przesunął Zmarzlika na seniorske, to by coś złego sie stało? Skład: 9.Kasprzak 10. Pawlicki 11 Iversen 12. Zagar 13. Zmarzlik 14. Karczmarz 15. Cyfer prezentuje się dużo gorzej niż zestawienie z Dunem? A tak jeszcze Zmarzlik może miec pretensje, ze w meczu z ROWEM nie pojedzie pięciu biegów...Kiedy Karczmarz ma spróbowac tej Ekstraligi jak nie w meczu u siebie np. z Rybnikiem, czy Tarnowem?

  7. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ale Karczmarz sam chyba wspominał (wczoraj wywiad na SF) że póki co ekstraliga go nie interesuje. A co do juniorów ciekawostka - do finału SK bezpośrednio awansowali Chmiel i Wieczorek, Woryna tylko póki co rezerwowym. Ponieważ na wyjazdach ROW groźny, pewnie czeka nas wyrównane spotkanie do 15. biegu
    BKS Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Nudniej niż z Toruniem i Grudziądzem mieć nie będziecie

  9. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    (...)Szkoda, że Chomski jest na tyle głupi, że teoretycznie w meczu bez presji nie da zadebiutowac Karczmarzowi. Jakby dał odpoczac słabemu Jensenowi i przesunął Zmarzlika na seniorske, to by coś złego sie stało? Skład: 9.Kasprzak 10. Pawlicki 11 Iversen 12. Zagar 13. Zmarzlik 14. Karczmarz 15. Cyfer prezentuje się dużo gorzej niż zestawienie z Dunem? A tak jeszcze Zmarzlik może miec pretensje, ze w meczu z ROWEM nie pojedzie pięciu biegów...Kiedy Karczmarz ma spróbowac tej Ekstraligi jak nie w meczu u siebie np. z Rybnikiem, czy Tarnowem?
    Nie warto się chyba aż tak spieszyć. Niech sobie jeździ na luzie w niższej lidze do końca tego sezonu i zdobywa doświadczenie. Będzie nam potrzebny w przyszłym sezonie. Lepiej go nie topić w głębokiej wodzie, u nas od razu będzie ciśnienie medalowe.
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    Nudniej niż z Toruniem i Grudziądzem mieć nie będziecie
    Oby nie Wybieram się na ten mecz i mam nadzieje, że będzie na styku... a przynajmniej dużo walki zobaczę

  10. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sensej Zobacz posta
    Nie warto się chyba aż tak spieszyć. Niech sobie jeździ na luzie w niższej lidze do końca tego sezonu i zdobywa doświadczenie. Będzie nam potrzebny w przyszłym sezonie. Lepiej go nie topić w głębokiej wodzie, u nas od razu będzie ciśnienie medalowe.

    Oby nie Wybieram się na ten mecz i mam nadzieje, że będzie na styku... a przynajmniej dużo walki zobaczę

    Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •