Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 129 z 129

Wątek: VII kolejka Ekstraligi, Sparta Wrocław - Unia Leszno, 29.05, godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Kolejka mogła się odbyć, bez muzyki ,bez dopingu, my kibice nie byliśmy informowani, ale stan Krystiana był beznadziejny. ... przecież zawodnicy jadą dalej dziś w Niemczech, jutro Anglia, wtorek Szwecja, i co da ta Niedziela? Czy wy na prawdę myślicie że zawodnicy dziś będą rozpaczac? Może Ci co byli blisko Krystiana, na co dzień z nim, ale reszta już wykorzysta sobie wolny dzień do odpoczynku.... Śmierć w tym sporcie była jest i będzie. .. i każdy kto jest zuzlowcem musi liczyć się z tym że już nie wróci do domu ...
    TA minuta Ciszy, albo minuta braw i Skandowanie nazwiska Krystiana było by najpiekniejszym oddaniem hołdu zawodnikowi. ...

    On żyje, ma życie wieczne! Życie na ziemi to chwila i czym ta chwila jest dla wiecznosci? ?

  2. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Mossberg (01-06-2016), SvR (29-05-2016), Słowianka (29-05-2016), Zboczeniec z lasu (29-05-2016), cukrzyca (29-05-2016)

  3. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Jeśli ktoś twierdzi że działacze Unii wyszli z tym apelem o odwołanie kolejki , tylko dlatego aby ugrać coś dla siebie to ręce opadają .Z drugiej strony nie ma co się im dziwić , skoro większość z nich nie miała pojęcia że Jacek Rempała przez wiele lat był częścią tego klubu i jestem pewien na 100% że ten dramat bardzo poruszył leszczyńskie środowisko .Niektórych ta tragedia kompletnie nie ruszyła za to dała cysternę paliwa do bycia jeszcze większym .......
    Tak jak ktoś wyżej napisał , wybieram rower i zastanowienie się nad tym ,dlaczego tak a nie inaczej .

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    GoTrEk (29-05-2016), Mildura (29-05-2016)

  5. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Tak jak już pisałem dla mnie odwołanie kolejki jest kompletnie nie zrozumiałe i po prostu głupie... Nic to przecież już nie zmieni. Zawodnicy dla przykładu jak Dudek dziś i tak na tor wyjadą,... BA wyjedzie nawet MADSEN czyli kolega z drużyny KRYSTIANA...

    Stała się tragedia ale życie toczy się dalej i po co odwoływać zawody... OD jutra cały cyrk ruszy dalej i będzie Anglia,Szwecja Dania i wszystkie turnieje i eliminacje... Ktoś gdzieś nie pojedzie?! Oczywiście ze nie...

    Czy jak Samolot się rozbija to inne przestają latać? Czy jak jest wypadek samochodowy to inne przestają jeździć... Czy jak w górnictwie wydarzy się tragedia to inne kopalnie zawieszają prace? NIE...


    I nie mówcie ze zawodnicy nie chcieli jechać... Oni właśnie dziś już jadą... Ba najpierw nawrzucali na Twittery i Fejsy kondolencji a już po godzinie żyli czymś innym... NICKI zabawa w Monako, Zengi gra w piłkę z dziećmi jakimiś, Hancock czymś tam innym...

    Dla mnie ta decyzja jest GŁUPIA...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  6. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Blackcross (29-05-2016), Mariano_Italiano (30-05-2016), Mossberg (01-06-2016), Stev (29-05-2016), Słowianka (29-05-2016), cukrzyca (29-05-2016), gkm_fan (29-05-2016), gks-falubaz-sparta (29-05-2016), miki1970 (29-05-2016), mszat (29-05-2016)

  7. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kolejne potwierdzenie moich słów. Paraliż związany z powrotem Emila powoduje zrobienie sobie z śmierci Krystiana i Rusieckiego narzędzi do wybielenia swoich zwiarzecych "przemyśleń". Zbydlecenie level hard
    Słuchaj cymbale, ewidentnie nie trzymasz ciśnienia. Może odpocznij od forum jakiś czas?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (01-06-2016)

  9. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Słuchaj cymbale, ewidentnie nie trzymasz ciśnienia. Może odpocznij od forum jakiś czas?

    Właśnie widać kto nie trzyma

  10. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wszystko przez jajoglowych.
    Najpierw oglaszaja na kazdym meczu minute ciszy,potem pod wplywem Rusieckiego odwoluja kolejke.
    To rodzi spekulacje,bo my tacy po prostu jestesmy i uwielbiamy sie babrac w gownie a jeszcze bardziej kogos tym gownem oblepiac.
    Zgadzam się. A tutaj mamy pierwszy przyklad jak koleś tym gów..nem rzuca.

    Stev

    Drodzy moi,proszę chociaż MY KIBICE zachowajmy się należycie.Zamilknijmy na chwilę.Zgadzam się z nie którymi z Was,ale obraża moje poczucie przyzwoitości gdy widzę coś takiego http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/604...-patryka-dudka
    Widzę, że gość nie odpuści żadnej okazji aby przywalić Falubazowi czy jego zawodnikom. Nawet ta tragedia mu nie przeszkadza.

    Tyle tylko, że gdyby gość umiał myśleć to by szybko zalapał, ze zarówno Dudek jak i Madsen (kolega Krystiana z drużyny) swoje mecze w PL mieli jechać w piątek. Więc na niedzielę mogli mieć zakontraktowane mecze w GER już wcześniej.

    Ale to tylko taki mały szczegół, była okazja przywalić w swojego wroga to gość bez skrupułów to zrobił. I tu akurat mu pamięć o tragicznie zmarłym zawodniku nie przeszkadzała. A odnoszę wrażenie, ze wręcz przeciwnie, gość teraz czuje się dużo lepszy od innych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Dalej musicie toczyć te wojenki nawet w obliczu tragedii całego środowiska żużlowego ? Jakie to typowo polskie. Żebyście się nie zesrali z tym żużlem. Jedna niedziela bez niego tak bardzo zmieni wasze życie ?

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Martines (29-05-2016), _jaskolka_ (29-05-2016), j-rules (29-05-2016), kingpin (29-05-2016)

  13. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    połowa sezonu a Sparta tylko jeden mecz u siebie odjechała, dawno czegoś takiego nie było

  14. Powrót do góry    #99
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    połowa sezonu a Sparta tylko jeden mecz u siebie odjechała, dawno czegoś takiego nie było
    A rok temu po polowie sezonu ile mieli meczy odjechanych na wyjezdzie?

  15. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Aussie (29-05-2016), Mildura (29-05-2016), cukrzyca (29-05-2016), młody_piernik (29-05-2016)

  16. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Obawiam się, że w tym roku Sparta ilości meczów u siebie nie podniesie.

  17. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Macie jakis problem do Dudka??? Ze jezdzi dzisiaj ?? ze byl na meczu wczoraj ?? Kazdy sportowiec przezywa smierc zawodnika czy kogos z rodziny na swoj sposob. A przykladow nawet mi sie nie chce przytaczac bo tj bez sensu.
    Podałem tylko suchy fakt - żadnej opinii, czy oceny,
    więc zluzuj pośladki.
    !Adrian walcz!

  18. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    A rok temu po polowie sezonu ile mieli meczy odjechanych na wyjezdzie?
    Dwa, a więc więcej niż teraz u siebie. Nietrafiony suchar.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (01-06-2016)

  20. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Stała się tragedia, ale i tak większą tragedią jest sposób, w jaki ludzie się tutaj do siebie zwracają. Dlaczego jest taka potrzeba wykazania, który sposób przeżywania tragedii jest bardziej słuszny. I te wyzwiska, masakra.. Nikt nie odpuści, wstyd. Decyzja jest decyzja i tyle, po co być mądrzejszym od papieża? Welna woli odpocząć, Dudek może woli nie myśleć, Pawlicki mma inne obowiązki. I co komu do tego???
    To ja zapytam, dlaczego broni się żużlowców, którzy
    na różny sposób chcą radzić sobie z tą tragedią a gani
    się forumowiczów, którzy też na przykład chcieli by to przeżyć
    uczestnicząc w zawodach, jako kibice?
    !Adrian walcz!

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    STALECZKA (29-05-2016), Stev (29-05-2016), młody_piernik (29-05-2016), sobotch (29-05-2016)

  22. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    Wszytkim broniacym patryka "mialem to odzywkach" dudka odsylam do watku meczowego stal fallubas w dniu smierci Lee. Ja nigdy nie wierzlem w szczerosc zachowania zuzlowcow falupasu. Dzis malolat bez honoru utwierdzil mnie tylko w tym.
    P.S. Jestem dosc daleko od dmu, mialem wracac na wieczorny mecz. Jednak wczoraj po tejtragicznej wiesci postanowilem ze i tak nie pojde na mecz.
    zostan ''czlowieku'' w domu i ochloń lepiej.

  23. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Tak jak już pisałem dla mnie odwołanie kolejki jest kompletnie nie zrozumiałe i po prostu głupie... Nic to przecież już nie zmieni.
    A co Ci sie stanie, ze pojdziesz na mecz tydzien pozniej?
    Ci co byli na stadionie w dniu ogloszenia Smierci Kurmanskiego, wiedza najlepiej jak wygladaja takie zawody. W tamtym dniu postanowiono jechac dalej, dla Rafala. Mysle jednak, ze wielu kibicow nie chcialo by byc ponownie swiadkiem takiego meczu. Ja bylem wtedy w pociagu gdy dotarla do mnie wiadomosc sms od brata. Z pozniejszej relacji brata wywnioskowalem jedna wazna rzecz. Dobrze ze w glowie nie mam tego wspomnienia, tej przerazajacej ciszy na stadionie...

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    MarQes (30-05-2016)

  25. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Jak to w Polsce bywa,każdy ciągnie w swoją stronę.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    Marsh (30-05-2016)

  27. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Thengel 100%racji . Ja się dowiedziałem na stacji paliw po drodze, a mecz cóż był i więcej takich nie chcę.

  28. Powrót do góry    #108
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To ja zapytam, dlaczego broni się żużlowców, którzy
    na różny sposób chcą radzić sobie z tą tragedią a gani
    się forumowiczów, którzy też na przykład chcieli by to przeżyć
    uczestnicząc w zawodach, jako kibice?
    Bo żużlowcy to są inteligentne bestyje a myślący niezgodnie z naczelną doktryną kibice to już tłuki.

  29. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ja bym nie porównywał śmierci Kurmańskiego z tragedią Krystiana, bo w przypadku Kurmanka to był jego świadomy wybór.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Tak jak już pisałem dla mnie odwołanie kolejki jest kompletnie nie zrozumiałe i po prostu głupie... Nic to przecież już nie zmieni. Zawodnicy dla przykładu jak Dudek dziś i tak na tor wyjadą,... BA wyjedzie nawet MADSEN czyli kolega z drużyny KRYSTIANA...

    Stała się tragedia ale życie toczy się dalej i po co odwoływać zawody... OD jutra cały cyrk ruszy dalej i będzie Anglia,Szwecja Dania i wszystkie turnieje i eliminacje... Ktoś gdzieś nie pojedzie?! Oczywiście ze nie...

    Czy jak Samolot się rozbija to inne przestają latać? Czy jak jest wypadek samochodowy to inne przestają jeździć... Czy jak w górnictwie wydarzy się tragedia to inne kopalnie zawieszają prace? NIE...


    I nie mówcie ze zawodnicy nie chcieli jechać... Oni właśnie dziś już jadą... Ba najpierw nawrzucali na Twittery i Fejsy kondolencji a już po godzinie żyli czymś innym... NICKI zabawa w Monako, Zengi gra w piłkę z dziećmi jakimiś, Hancock czymś tam innym...

    Dla mnie ta decyzja jest GŁUPIA...


    Dodatkowej pikanterii temu odwołaniu ligi dodaje to,że gdyby finał tej tragedii był o 30 godzin póżniej to w życiu nigdy by nikomu nie przyszło do głowy odwoływać następne zawody żużlowe w Polsce.

    Jak Kurmański odszedł nikt nie odwołał żadnych zawodów, nawet Falubaz. Dwa dni po pogrzebie Zarzeckigo jechała premierowa kolejka ligowa a po śmierci Pawlaków też nic się takiego nie roiło w głowach działaczy.

    Czy to znaczy że tamte tragedie nie wstrząsnęły najbliższymi, kibicami czy działaczami. Wstrząsnęły dogłębnie. Pamiętam ten moment do dziś jak kupiłem SPORT i na 1 str. przeczytałem nagłówek o Zarzeckim.

    Odwołanie kolejki ligowej niczemu dobremu się nie przysłużyło.
    Powstało natomiast dużo nie zdrowych emocji wśród kibiców, zapominających po części o Krystianie.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STALECZKA za jego przydatny post!

    Mossberg (01-06-2016)

  32. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Tu nie co porywnywać. Śmierć to śmierć.
    Żużlowcy to jak taka mała "rodzina". Każdy każdego zna i widują się od czasu do czasu na meczach, treningach czy w parkingu.
    Każde odejście żużlowca odbija się szybko echem wśród żużlowców i każdy pewnie w tej chwili zastanawia się, że przecież i Jego może to spotkać.

    To nie jest dyscyplina, gdzie za chwile na Jego miejsce przyjdzie dwóch nowych i szybko pójdzie to w niepamieć.
    To specyficzna dyscyplina sportu, gdzie ryzyko pożegnania się z tym światem jest o wiele większa niż w innych dyscyplinach i tu szczególnie zawodnicy pewnie sa uwrażliwieni na takie informacje.
    Śmierć nieważne w jakich okolicznościach zawsze przynosi smutek, zwłaszcza najbliższym.

    Za chwile karuzela pt. żużel dalej bedzie się kręciła, bo musi, ale kibic, który kocha ta dyscypline powinien przynajmniej na chwile przystopować i chyba jeszcze bardziej docenić tych rycerzy, którzy dla nas narażają zdrowie i życie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 29-05-2016 o 23:31
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (29-05-2016)

  34. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    Jak Kurmański odszedł nikt nie odwołał żadnych zawodów, nawet Falubaz. Dwa dni po pogrzebie Zarzeckigo jechała premierowa kolejka ligowa a po śmierci Pawlaków też nic się takiego nie roiło w głowach działaczy.
    To chyba dobrze, że uczymy się na błędach?
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Też byłem na tym meczu.dramat.
    Nikomu nic się nie stanie jak tydzień później pójdzie na zawody.
    To nie koniec żużla.

  36. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Też byłem na tym meczu.dramat.
    Nikomu nic się nie stanie jak tydzień później pójdzie na zawody.
    To nie koniec żużla.


    Wytłumacz to Macierewiczom.

  37. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Bardzo dobrze, ze kolejka została odwołana. A ludziom z pianą na ustach proponuję chusteczki bo to slabo wygląda. Lagodniej sie nie da..
    R.I.P Krystian
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 29-05-2016 o 17:58

  38. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Bardzo dobrze, ze kolejka została odwołana. A ludziom z pianą na ustach proponuję chusteczki bo to slabo wygląda. Lagodniej sie nie da...
    Hmm, no może i dobrze, ze odwołali. Choć ja osobiście mami inne zdanie w tej materii. Ale wydaje mi się, że taka teza, z ust kibica klubu, któremu jest ta sytuacja (odwołanie meczu) na rękę, jest akurat nie na miejscu. Po prostu nie wypada. Może to być różnie odebrane.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Gdzieś to mam, ani ja ani prezes mojego klubu nie odwołał kolejki. Tez bym wolał jechac z Wrockiem slabym na ten moment ale nie w tej sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 30-05-2016 o 09:39

  40. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no może i dobrze, ze odwołali. Choć ja osobiście mami inne zdanie w tej materii. Ale wydaje mi się, że taka teza, z ust kibica klubu, któremu jest ta sytuacja (odwołanie meczu) na rękę, jest akurat nie na miejscu. Po prostu nie wypada. Może to być różnie odebrane.


    To ja odwrocie. Może reszta ma takiego cykoria, że boi się jechać z UL w pełnym składzie co? Wygodnie jest wam wytrzwc sobie gębę tą sprawą i tyle a przy okazji jest to większe sqrwesynstwo niż wyjście przed szereg z wywiadem Rusiexkiego.

  41. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nie pij więcej bo nie można zrozumieć tego co napisałeś

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (01-06-2016)

  43. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    nie pij więcej bo nie można zrozumieć tego co napisałeś


    W ogóle mnie to nie dziwi. Po tym co ty i tobie podobni wypisujecie wnioskuje , że z mózgiem nie najlepiej, ale byłem w kościele wyobraź sobie i pomodlilem się za "was" powiem więcej 3mam kciuki za poprawę.

  44. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    W ogóle mnie to nie dziwi. Po tym co ty i tobie podobni wypisujecie wnioskuje , że z mózgiem nie najlepiej, ale byłem w kościele wyobraź sobie i pomodlilem się za "was" powiem więcej 3mam kciuki za poprawę.
    Potwierdzam - bełkoczesz.
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #122
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ja myślę, że te błędy to raczej z podniecenia. Chłop od wczoraj ewidentnie wzmożony.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (01-06-2016)

  47. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ja za dzuo juz tu nie chce sie wtracas bo szkoda czasu a to lepiej zdrowaske za krystiana odmowic alebo i caly rozaniec ale... dla tych co pluja a rusieckiego i uniie... troszke myslenia co daje am przelozenie meczu gdy awet nie znamy terminu ? a no nic? kiedy wraca emil/? co wiem a no nic i tu powrotu za szybko nie przewiduje .... a kto da unii gwarancje ze w nowym terminie pojedziemy z emilem? ano nikt .. a moze sie okazac ze pojedziemy bez emila i np dzika czy pitera wszak karuzela trwa ... a dla tych co cos maja do dzialaczy unii ... no to proponuje wiele galeri ktore ostanio sie pojawily z krystianem ... ktos kto kuma to zauwazy tam pewne loga... tak wiec kto wierzy rozaniec w reke i niech sie modli za dusze mlodego ... bo a reszte w tej chwili szkoda czasu i energi ... zdrowas mario.......
    pyra

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (29-05-2016)

  49. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja myślę, że te błędy to raczej z podniecenia. Chłop od wczoraj ewidentnie wzmożony.
    Literówki gamoniu


    Malin


    A bełkot można podpiąć pod Rusieckiego jak sądzisz?

  50. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta


    Malin


    A bełkot można podpiąć pod Rusieckiego jak sądzisz?
    Znaczy Ty to Rusiecki?
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Znaczy Ty to Rusiecki?



    Znaczy się polecam wpis Mefitzo wiele wyjaśnia...... Trzeba być tylko troszeczkę rozumnym naprawdę

  52. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Znaczy się polecam wpis Mefitzo wiele wyjaśnia...... Trzeba być tylko troszeczkę rozumnym naprawdę
    Rusiecki mógł po prostu zadzwonić do Stępnia z prośbą
    o odwołanie kolejki i nie ujawniać swoich opinii prasie .
    Nie było by tematu - takie jest moje zdanie.
    !Adrian walcz!

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Buszmen (30-05-2016), Franz (30-05-2016)

  54. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Mam tylko nadzieję, że te insynuacje i domysły do Jacka Rempały nigdy nie dotrą
    Bo pewnie od ,,kilkunastu'' godzin nienawidzi tego, co kochał i czym żył każdego dnia
    To na dodatek po tych bredniach co tu się znajdują, miałby pełne prawo znienawidzić również i Nas Kibiców!!!

    Dziecko zginęło, a niektórym w głowach myśli, że ktoś na tej tragedii chciał jeszcze ,,skorzystać'' ........

    Q.R.W.A
    Jesteśmy żałośni
    Ostatnio edytowane przez welna ; 30-05-2016 o 08:46

  55. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Piotrek jest znajomym Jacka. Będzie oczywiście na pogrzebie Krystka. My w dużej przewadze nie.
    Nie wspominając o tym, co może przypominać Piotrowi tragedia rodziny Rempałów. Znacie życiorys człowieka, prawda?

    Tak. Jesteśmy tu żałośni. Lem miał rację.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •