Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 129

Wątek: VII kolejka Ekstraligi, Sparta Wrocław - Unia Leszno, 29.05, godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    VII kolejka Ekstraligi, Sparta Wrocław - Unia Leszno, 29.05, godz. 17.00

    Jeżeli Unia nie chce drżeć do ostatniej kolejki o awans do PO, to musi ten mecz wygrać. Będzie o to piekielnie ciężko przy obecnej formie Kildemanda (a właściwie przy jego tragicznych startach, które na Golęcinie będą kluczowe), ale nie jest to mission impossible Mam nadzieje, że władze WTSu pójdą po rozum do głowy i odblokują sprzedaż internetową biletów dla leszczynian, bo inaczej stadion może świecić pustkami. Chociaż dla wrocławian lepszy pusty stadion, niż cały biało-niebieski, a tak by pewnie było (mimo wszystko dalej uważam, że 3/4 stadionu będzie w niedzielę za Unią).
    Oby tylko wszyscy zdrowi zakończyli te zawody, bo już mam dosyć odpalania codziennie rano SF i drżenia, czy ktoś się znowu nie rozwalił...

    Beton Squad '05

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Powiem jak to wyglądało w meczu ze Stalą Gorzów. Zablokowane do kupna były bilety nie tylko z powiatu gorzowskiego, ale z całego lubuskiego. Pomimo to, było bardzo dużo kibiców Stali. Jak oni to zrobili? Nie wiem. Też były ostrzeżenia aby nie wnosić barw klubowych, że będą sprawdzane bilety z dowodami tożsamości. Sprawdzania dowodów nie było, przynajmniej nie zauważyłem, być może gdzieniegdzie wyrywkowo. Co do barw klubowych bramkarze byli dość wyrozumiali. Widziałem jak prosili kibiców, by schowali szal pod bluzę (tym razem może być gorąco, ok 26-28stopni prognoza mówi). Kibice mający koszulki Stali byli tylko proszeni o zapięcie bluzy, kurtki przy wejściu, potem na stadionie już swobodnie poruszali się w swoich barwach.
    Różnica polega na tym, że teraz ma być gorąco i nikt nie będzie zakładał kurtki. Ale dwie pary koszulek na samo tylko wejście, jest jakimś rozwiązaniem.
    Większość tych neutralnych powiedzmy kibiców PSŻ będzie raczej kibicować Unii... ja do nich nie należę
    Jeśli wziąć pod uwagę, że wybierają się również kibice z Gniezna i Ostrowa to niekoniecznie większość musi być po stronie biało-niebieskiej.
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 25-05-2016 o 09:59
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    lemur6666 (26-05-2016)

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Co do pojedynku, to jakoś nie wierzę w wygraną Unii. Jeśli pogoda pozwoli i Baron przygotuje "owalny" tor, to problemy Leszna gwarantowane. Już od dawna zawodnicy Unii (jak i Falubazu także) "wzorowo" tracą pozycje na wyjściu z wirażu. Mam w głowie pamiętny, ubiegłoroczny mecz we Wrocławiu. Ubiegłoroczne Leszno, mocniejsze moim zdaniem niż teraz, nie podjęło walki z drużyną Barona. Wszyscy sympatycy żużla wiedzą, że na takim torze przednim kołem trzeba jechać po kredzie. Na nic się to Lesznianom nie zdało. Po prostu nie potrafią utrzymać kredy! Może poza Pedersenem, on może sobie poradzić. Nie widzę jak z wirażu "po kredzie" wyjeżdża Kildemand, PPj, Musielak a tym bardziej Zengi! Nie ten styl.
    Mocniejszy w tym roku Gorzów nie wygrał na "baronowisku", myślę że i Leszno nie da rady. Przykro to pisać i oglądać ale chyba jednak zatryumfuje antyżużel. Choć chciałbym się mylić i obejrzeć prawdziwe ściganie, bo to głównie o tor chodzi.

  5. Powrót do góry    #4
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    A tam bo Gorzów nie wygrał mecz meczowi nie równy , a jeżeli chodzi o mecz z Wrocławia to wiadomo że upadek z 4 biegu troche pokrzyżował nam plany a w Czewie to już nas Baron niczym nie zaskoczył i mam nadzieje że nasi wiedzą że start i kreda 1,5 m od kraweżnika a i nie twierdz że Piotr nie umie jechać po kraweżniku co będzie zobaczymy w niedzielę

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,653
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Z tego co kojarze to wlasnie rok temu Pedersen odjezdzal od kredy na baronowisku i byl mijany jak junior
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tak bylo. Powiem wiecej, naszych objezdzano nawet po zewnetrznej w tym meczu. W niedziele spodziewam sie kolejnego kubla zimnej wody na goracy leb po latwo wygranym meczu...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sajgon za jego przydatny post!

    guard6 (26-05-2016)

  9. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Zengi widać ze tez zadyszke złapał i juz brakowało prędkości na meczu z Grudziądzem, a potem w Szwecji 6 a w Danii tylko 3 wiec para Zengi - junior moze być słaba, wiec kiepsko to widzę na torze gdzie start i kraweznik

  10. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Powiem jak to wyglądało w meczu ze Stalą Gorzów. Zablokowane do kupna były bilety nie tylko z powiatu gorzowskiego, ale z całego lubuskiego. Pomimo to, było bardzo dużo kibiców Stali. Jak oni to zrobili? Nie wiem. Też były ostrzeżenia aby nie wnosić barw klubowych, że będą sprawdzane bilety z dowodami tożsamości. Sprawdzania dowodów nie było, przynajmniej nie zauważyłem, być może gdzieniegdzie wyrywkowo. Co do barw klubowych bramkarze byli dość wyrozumiali. Widziałem jak prosili kibiców, by schowali szal pod bluzę (tym razem może być gorąco, ok 26-28stopni prognoza mówi). Kibice mający koszulki Stali byli tylko proszeni o zapięcie bluzy, kurtki przy wejściu, potem na stadionie już swobodnie poruszali się w swoich barwach.
    Różnica polega na tym, że teraz ma być gorąco i nikt nie będzie zakładał kurtki. Ale dwie pary koszulek na samo tylko wejście, jest jakimś rozwiązaniem.
    Większość tych neutralnych powiedzmy kibiców PSŻ będzie raczej kibicować Unii... ja do nich nie należę
    Jeśli wziąć pod uwagę, że wybierają się również kibice z Gniezna i Ostrowa to niekoniecznie większość musi być po stronie biało-niebieskiej.
    www.bilety.wts.pl - otwarta sprzedaż biletów do sektora gości "klatki"
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Było by miło zrobić 40 i w rewanżu w ostatniej kolejce wziąć 2+ bonus.
    UNSCARED

  12. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Wyjazdowicze z Leszna uważajcie na Lechitów.

  13. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Jeszcze ze 3 tygodnie temu faworytem byłaby dla mnie Sparta, teraz nie zdziwię się jak Unia to wygra. U nas standardowo pod koniec maja przestał jechać Jędrzejak, Janowski nie jedzie kompletnie nic w lidze w tym sezonie i kompromituje się kolejnymi meczami, więc nie sądzę, żeby miało się to nagle odmienić w niedzielę. Woffinden też nie jest pewny i na pewno jak we wszystkich meczach do tej pory będzie mieć wpadkę, dodatkowo jak przegra start to jakiekolwiek ataki będzie mu utrudniać Woźniak. Forma Milika jest wielką niewiadomą. Swoją drogą od 2007 roku domowy bilans Sparty z Unią to 2-2-6 i nie ma co gadać, że jedziemy w Poznaniu, bo w tamtym sezonie prawo serii działało aż tak, że w Częstochowie też z nimi dostaliśmy. To jest zdecydowanie najmniej wygodny dla nas rywal w ekstralidze od lat i bez względu na to, kto jest wyżej w tabeli i kto jest faworytem przed meczem, leją nas aż miło.
    Typuję 42:48.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    lemur6666 (26-05-2016)

  15. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jeszcze ze 3 tygodnie temu faworytem byłaby dla mnie Sparta, teraz nie zdziwię się jak Unia to wygra. U nas standardowo pod koniec maja przestał jechać Jędrzejak, Janowski nie jedzie kompletnie nic w lidze w tym sezonie i kompromituje się kolejnymi meczami, więc nie sądzę, żeby miało się to nagle odmienić w niedzielę. Woffinden też nie jest pewny i na pewno jak we wszystkich meczach do tej pory będzie mieć wpadkę, dodatkowo jak przegra start to jakiekolwiek ataki będzie mu utrudniać Woźniak. Forma Milika jest wielką niewiadomą. Swoją drogą od 2007 roku domowy bilans Sparty z Unią to 2-2-6 i nie ma co gadać, że jedziemy w Poznaniu, bo w tamtym sezonie prawo serii działało aż tak, że w Częstochowie też z nimi dostaliśmy. To jest zdecydowanie najmniej wygodny dla nas rywal w ekstralidze od lat i bez względu na to, kto jest wyżej w tabeli i kto jest faworytem przed meczem, leją nas aż miło.
    Typuję 42:48.
    rozumiem kurtuazja ale nie przesoodzaj... jedziecie bardziej niz u siebie w tym roku.. wiec ...
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 26-05-2016 o 23:06
    pyra

  16. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A ja napiszę tak.Po przegranej(wyraźnie w Toruniu)Baron,zawodnicy staną na rzęsach,ażeby się odkuć.Mecz będzie nudnawy na baranowisku,ale wygrany.Żeby tylko pogoda nie pokrzyżowała przygotowań i nawierzchni.Powodzenia i wygranej Sparty życzę.Wynik 50-40.

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dla mnie to mecz o PO. Dobrze by było, żeby Unia dała radę, to może skończy się ten poznański cyrk. Jeśli ktoś ma tam wygrać to przede wszystkim teraz, gdy nawet kibice gospodarzy (????) przyznają, że bida u nich straszna.

  18. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    pewnie będzie kopa przy kredzie, a na reszcie beton, tym meczem nie kończymy sezonu , ale możemy bo tak "szczęśliwie" zakończony upadek jak zeszłym roku Piotrka i Emila nie zdarza się często (ciągle przed oczami mam Rempałe) dlatego nie spinałbym się szczególnie przy kiepskim torze by zdrowo je ukończyć...
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FIS za jego przydatny post!

    lemur6666 (27-05-2016)

  20. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Jesli Milik bedzie potrzebowal troche czasu aby wrocic do formy a Ogor prezentowal sie Tak jak ostatnio, Leszno wywiezie z Poznania izy win.
    Pogoda w weekend ma nie rozpieszczac,wiec jak mecz dojdzie do skutku,dodatkowo tor nie bedzie atutem Sparty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dla mnie to mecz o PO. Dobrze by było, żeby Unia dała radę, to może skończy się ten poznański cyrk. Jeśli ktoś ma tam wygrać to przede wszystkim teraz, gdy nawet kibice gospodarzy (????) przyznają, że bida u nich straszna.
    Obie te drużyny chodzą do PO, o co Ci chodzi ?
    UNSCARED

  22. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nieprawda. Albo wy, albo oni, więc lepiej się postarajcie

  23. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Mecz za 3 pkt.Baron zdaje sobie sprawę,że to jest bardzo ważny mecz.I zasada bij mistrza.

  24. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Skoro rehab Emila skończona. To czekamy jutro na Smoku na treningu. Czas laby się skończył, trzeba zapierd.. Liczę, ze forma Emila pozwoli mu zawalczyć o skład. Sprzęt gotowy od dawna, zatem skoro Emil gotowy nie widzę problemu aby nie mógł stawić się na treningu i jeśli nie w Poznaniu to jechał w Gorzowie.

  25. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Bedzie przewaga Unii zarówno na trybunach jak i na torze. Mysle ze ekipa Skórnickiego pokaże cukrzycy, jaka ta Sparta jest naprawde mocarna w tym sezonie.

  26. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    na dzień dzisiejszy to Sparta wam pokazała że jesteście ciency jak wino z grunbergu. Tylko patologicznej jezdzie i sędziemu zawdzieczacie minimalną wygraną.

  27. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Jak wejść na stadion?

    To proste. Nie brać dowodu osobistego tylko paszport.

  28. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,653
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Jak wejść na stadion?

    To proste. Nie brać dowodu osobistego tylko paszport.
    Czasem mam wrazenie, ze wiekszosc uzytkownikow tego forum jest jeszcze wpisana do paszportu rodzicow
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    FIS (28-05-2016), Londi (27-05-2016), lemur6666 (27-05-2016)

  30. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    na dzień dzisiejszy to Sparta wam pokazała że jesteście ciency jak wino z grunbergu. Tylko patologicznej jezdzie i sędziemu zawdzieczacie minimalną wygraną.
    Coś, a raczej kogoś, mi to wyrażenie przypomina.

    Ciekawe kogo, niech sobie tylko przypomnę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    cukrzyca (27-05-2016), t_zg (27-05-2016)

  32. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Haha tez ten pęgowski slogan pamiętam Mialem to wczesniej pisac

  33. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co do pojedynku, to jakoś nie wierzę w wygraną Unii. Jeśli pogoda pozwoli i Baron przygotuje "owalny" tor, to problemy Leszna gwarantowane. Już od dawna zawodnicy Unii (jak i Falubazu także) "wzorowo" tracą pozycje na wyjściu z wirażu. Mam w głowie pamiętny, ubiegłoroczny mecz we Wrocławiu. Ubiegłoroczne Leszno, mocniejsze moim zdaniem niż teraz, nie podjęło walki z drużyną Barona. Wszyscy sympatycy żużla wiedzą, że na takim torze przednim kołem trzeba jechać po kredzie. Na nic się to Lesznianom nie zdało. Po prostu nie potrafią utrzymać kredy! Może poza Pedersenem, on może sobie poradzić. Nie widzę jak z wirażu "po kredzie" wyjeżdża Kildemand, PPj, Musielak a tym bardziej Zengi! Nie ten styl.
    Mocniejszy w tym roku Gorzów nie wygrał na "baronowisku", myślę że i Leszno nie da rady. Przykro to pisać i oglądać ale chyba jednak zatryumfuje antyżużel. Choć chciałbym się mylić i obejrzeć prawdziwe ściganie, bo to głównie o tor chodzi.
    We Wrocku wynik był jaki był dzieki kraksie w 4 biegu w której brali udział Emil i Piter. Unia w jednym biegu straciła dwóch liderów. Przed finałem w Czewie Skóra na treningu poszerzyl tor w Lesznie do geometrii częstochowskiej i chłopaki trenowali krede. W tamtym meczu Wrocek był bez szans. Ogólnie teraz widzę porażkę w Poznaniu, no chyba że Kildemand się przebudzi.

    Wrocek będzie spokojnie w PO. Teraz w tabeli sytuacja nieciekawa ale oni jadą teraz wszystko u siebie i mają tylko 3 mecze wyjazdowe. Walka o PO rozgrywa się między Lesznem a ZG.

  34. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    We Wrocku wynik był jaki był dzieki kraksie w 4 biegu w której brali udział Emil i Piter. Unia w jednym biegu straciła dwóch liderów. Przed finałem w Czewie Skóra na treningu poszerzyl tor w Lesznie do geometrii częstochowskiej i chłopaki trenowali krede. W tamtym meczu Wrocek był bez szans. Ogólnie teraz widzę porażkę w Poznaniu, no chyba że Kildemand się przebudzi.

    Wrocek będzie spokojnie w PO. Teraz w tabeli sytuacja nieciekawa ale oni jadą teraz wszystko u siebie i mają tylko 3 mecze wyjazdowe. Walka o PO rozgrywa się między Lesznem a ZG.
    No ale to nie powód aby i Leszno i Falubaz nie wygrały w Poznaniu

    A potem i tak was zlejemy na SMoku
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Pozycja w tabeli Sparty jest gorsza niż ich jazda (chociaż faktycznie, z Toruniem dostali ostre baty). Ciekawe co wyniknie z rozdzielenia pary Jędrzejak-Woźniak i czy Milik z juniorem to nie za duże ryzyko, no ale ponieważ nie jest to byle jaki junior a Drabik to może jest to jakiś pomysł. Sparta powinna to wygrać, jeśli przegrają to PO niebezpiecznie się dla nich oddalą.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Sajgon (27-05-2016)

  37. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Gdyby Milik był w dyspozycji sprzed upadku, nie marzyłbym nawet o remisie.
    A tak, zengota+dzik+pp = 30 , kildemand+musielak 10, to mlodzi muszą 6 punktów zrobić, z czego 3 w biegu 2.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 27-05-2016 o 21:31
    UNSCARED

  38. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,522
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Gdyby Milik był w dyspozycji sprzed upadku, nie marzył bym nawet o remisie.
    A tak, zengota+dzik+pp = 30 , kildemand+musielak 10, to mlodzi muszą 6 punktów zrobić, z czego 3 w biegu 2.
    Po raz kolejny powtarzam że mecz do wygrania....ale trzeba go mądrze rozegrać, a już mamy wielki błąd w ustawieniu Zengoty z juniorami, Grzesiu złapał zadyszke, i jak w Poznaniu zrobi więcej jak 8 pkt będę mega zadowolony! Ale trochę się boję o ten wynik

    Ja to widzę tak

    Piter 10
    Musiel 6
    Nicki 11
    Kildemand 7
    Zengota 4 albo 9 (tu nie mam pojęcia)
    Daniel 1
    Smyku 3

    Więc albo 42 albo 47 ,czuje ze w takim przedziale skończymy


    Sparta
    Tai 13
    Wozniak 3
    Janos 9
    Jedrzejak 7
    Milik 3
    Drabol 10
    Drożdż 1

    Około 46 pkt, może być mniej u Drabika i jedrzejaka i więcej U nich. Tak że mecz w przedziale 8 pkt dla którejś z drużyn
    Oby Królowej!

  39. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z tego co kojarze to wlasnie rok temu Pedersen odjezdzal od kredy na baronowisku i byl mijany jak junior
    wtedy to też Skornicki blysnal intektem. bo abstrahujac od odjazdow NP od kredy to wiadomym jest ze trzeba tamtedy jechac a Skora nie dosc ze nie dal go na 1 dzieki czemu moglby walczyc z liderami WTS bo Musielka nawet jadac 50 m byl wtedy masakrycznie cienki to jeszcze dal Np na 2 a nie na 4 tak jak to powinien zrobi szachujac parami.

    tam tez forumowi hipokryci widzieli TYLKo Pedersena smiejacego sie z upadku Pawlickiego ale nie zauwazyli ze to razem z Tajskim sobie luzno rozmawiali i gadali... ale to forumowi hipokryci ktorzy nie widza ze Tajski skasowal w ostatnich latach wiecej zawodnikow niz NP

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Sajgon (28-05-2016)

  41. Powrót do góry    #33
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Wydaje mi się że bardziej boimy sie toru niż przeciwnika no bo kim oni maja straszyć Milikiem , Woźniakiem czy Ogórem a wygra lepszy

  42. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie jestem taki przekonany ze baronowisko wrocławskie = poznańskiemu. Ten tor, szczególnie w upalne dni może płatać niespodzianki gospodarzom. Nie wierze w serie samych zwycięstw u siebie Sparty. Leszno , Toruń czy ZG mogą tam wygrać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Ten tor niekoniecznie musi być atutem gospodarzy.
    Co prawda nikt oprócz Stali Gorzów na nim nie jechał, ale mogą być niespodzianki w stylu: "tor był zupełnie inny na treningu, inny w meczu".
    Wczoraj w dzień był trening przez około 3 godziny. Pod wieczór spadł deszcz. W nocy chyba też padało, bo z rana ulice były mokre. Teraz też w ciągu dnia są krótkie momenty przelotnych opadów.

    Zatem może być zupełnie inaczej, niż na wczorajszym treningu.
    Z obserwacji po treningu można wyczytać, że w kwestii krawężnika nic się nie zmieniło. Indywidualne jazdy były tylko po kredzie. Przy startach wspólnych było ewidentnie widać, że Jędrzejak odstaje. Ta wpadka w eliminacji do SEC nie była chyba przypadkowa. Forma? Silnik? Przełożenia? Nie wiem, ale widać było gołym okiem, że nie nawiązywał walki.

    Bardzo trudno wejść nawet na trening, ale "znum tam jednygo co wposzczo na pół etatu".
    Nie jeździł Milik i Norris zatem można przypuszczać, że pojedzie Woźniak. Najlepiej w startach wspólnych wypadał Drabik, ba! bił wszystkich na głowę.
    Oprócz Drabika byli też Dróżdż i Gała i po treningu decyzja będzie zapewne jednoznaczna, że ten pierwszy pojedzie w meczu.
    Poza tym Sparta ma dobrych adeptów... ot, jako ciekawostka
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 28-05-2016 o 12:52
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (28-05-2016)

  45. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,522
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Ten tor niekoniecznie musi być atutem gospodarzy.
    Co prawda nikt oprócz Stali Gorzów na nim nie jechał, ale mogą być niespodzianki w stylu: "tor był zupełnie inny na treningu, inny w meczu".
    Wczoraj w dzień był trening przez około 3 godziny. Pod wieczór spadł deszcz. W nocy chyba też padało, bo z rana ulice były mokre. Teraz też w ciągu dnia są krótkie momenty przelotnych opadów.

    Zatem może być zupełnie inaczej, niż na wczorajszym treningu.
    Z obserwacji po treningu można wyczytać, że w kwestii krawężnika nic się nie zmieniło. Indywidualne jazdy były tylko po kredzie. Przy startach wspólnych było ewidentnie widać, że Jędrzejak odstaje. Ta wpadka w eliminacji do SEC nie była chyba przypadkowa. Forma? Silnik? Przełożenia? Nie wiem, ale widać było gołym okiem, że nie nawiązywał walki.

    Bardzo trudno wejść nawet na trening, ale "znum tam jednygo co wposzczo na pół etatu".
    Nie jeździł Milik i Norris zatem można przypuszczać, że pojedzie Woźniak. Najlepiej w startach wspólnych wypadał Drabik, ba! bił wszystkich na głowę.
    Oprócz Drabika byli też Dróżdż i Gała i po treningu decyzja będzie zapewne jednoznaczna, że ten pierwszy pojedzie w meczu.
    Poza tym Sparta ma dobrych adeptów... ot, jako ciekawostka
    Dokładnie tor może być różny, mogą być niespodzianki dla Gospodarzy, Leszno na szansę wygrać, ale Kildemand musi pojechać na 8pkt, zobaczymy co pokaże dziś na treningu

  46. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    To co napisałem nieco powyżej, zwłaszcza odnośnie składu, może być już nieaktualne.
    Właśnie trwa w tej chwili trening na Golęcinie, ale szanse na wejście są mniej więcej takie, jak na legalny wyjazd z Korei Północnej.

    Dlaczego? Mogę tylko przypuszczać po wczorajszym, że Baron został zmuszony przetestować jakiś inny wariant. Np. bez Jędrzejaka? Z Milikiem i Norrisem? Nie wiem.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Brzydzę się kimś takim jak Rusiecki. Stała się straszna tragedia, a gość chce coś ugrać dla swojego klubu...dramat...

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (28-05-2016), spitt22 (28-05-2016)

  49. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,522
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Jedziemy kolejkę dla Krystiana. !!

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (28-05-2016), alan1990 (28-05-2016), dockm (28-05-2016)

  51. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Rusiecki won z zuzla pajacu.

    Jeżeli kolejka ma być odwołana to nie na podstawie chciejstwa tego typka

  52. Powrót do góry    #41
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Nie róbmy cyrku nie pora na to, kolejka powinna się odbyć dla Krystiana, bo życie toczy się dalej, minuta ciszy i pamięć przed każdym meczem

  53. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi tomason za jego przydatny post!

    Yozayan (28-05-2016), dockm (28-05-2016), miki1970 (28-05-2016), mszat (28-05-2016)

  54. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Kolejka oficjalnie odwołana.

    To wszystko mimo tylu lat z tym sportem jest zbyt przytłaczające. Dajcie spokój.

  55. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Brzydzę się wami!

    Piotr i Józef to bliscy przyjaciel Jacka od wielu wielu lat , obaj są teraz załamani.Dworakowski wspierał karierę Krystiana , był cały czas jego sponsorem.
    Piotr natomiast w swoim życiu doznał już naprawdę bardzo dużo cierpienia , stracił żonę w wypadku samochodowym , która była bardzo młoda.
    Więc wasze komentarze nie mają nic wspólnego z rzeczywistością! Jeśli kolejkę odwołali to odbędzie się w niedalekim terminie , więc nadal będziemy bez Emila.
    Ale co tam kolejna tragedia w tą czy tamtą ... lepiej skopać , opluć.Nigdy się nie zmienicie , adios.


    Spoczywaj w pokoju Krystian! Pamiętam tego małego szkraba na Smoczyku , za czasów jazdy taty Jacka w Lesznie.Musicie być Silni!
    Ostatnio edytowane przez Mefitzo ; 28-05-2016 o 19:56
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  56. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Bruczkow (28-05-2016), Dominik (29-05-2016), Londi (28-05-2016), Mildura (28-05-2016), Mileeek (29-05-2016), chloroform (29-05-2016), veronek (28-05-2016)

  57. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Brzydzę się wami!

    Piotr i Józef to bliscy przyjaciel Jacka od wielu wielu lat , obaj są teraz załamani.Dworakowski wspierał karierę Krystiana , był cały czas jego sponsorem.
    Piotr natomiast w swoim życiu doznał już naprawdę bardzo dużo cierpienia , stracił żonę w wypadku samochodowym , która była bardzo młoda.
    Więc wasze komentarze nie mają nic wspólnego z rzeczywistością! Jeśli kolejkę odwołali to odbędzie się w niedalekim terminie , więc nadal będziemy bez Emila.
    Ale co tam kolejna tragedia w tą czy tamtą ... lepiej skopać , opluć.Nigdy się nie zmienicie , adios.


    Spoczywaj w pokoju Krystian! Pamiętam tego małego szkraba na Smoczyku , za czasów jazdy taty Jacka w Lesznie.Musicie być Silni!
    Proszę Cię kolego..a co zmieni odwołanie kolejki?tyle że niedługo zawodnicy nie będą zsiadać z motocykli i daj bóg żeby nic się nie wydarzyło...Nie twierdzę że Rusiecki miał złe intencje ale wyrwanie się przed szereg w takim momencie nie wygląda dobrze i tak też będzie odbierane...a uczcić pamięć Krystiana sto razy lepiej kibice uczciliby na stadionach,tylko nas kibiców i nasze zdanie lokalne i wielkomiejskie kacyki jak zawsze mają w głębokim poważaniu.tyle.Krystian spoczywaj w spokoju.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miki1970 za jego przydatny post!

    mszat (28-05-2016)

  59. Powrót do góry    #45
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Nie ma co się spierać odpoczniemy trochę od speedwaya.
    [*] Spoczywaj w Pokoju

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •