Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 129

Wątek: VII kolejka Ekstraligi, Sparta Wrocław - Unia Leszno, 29.05, godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Kilkadziesiąt tysięcy kibiców na stadionach, kilkaset tys. przed telewizorami będąc jeszcze pod wpływem tej tragedii oddałoby cześć Krystianowi. Po odwołaniu kolejki pójdą na zakupy, usiądą przed telewizorem oglądając np głupią debatę polityczną czy najzwyczajniej odpalą grilla będą żreć kiełbasę i pić piwo. Czy naprawdę o to chodziło? Oczywiście wybiorą się kiedyś na żużel i odstoją te minutę, bowiem ta śmierć zatrze się w natłoku informacji, którą jest atakowany codziennie każdy człowiek. Zresztą wątpie aby tych najbardziej zainteresowanych interesowała odwołana kolejka.

    Rusiecki żeby nie zostać wśród kibiców hieną i nie narobić syfu Unii Leszno powinien zadeklarować że jego drużyna pojedzie do Poznania bez Emila. Jeśli będzie inaczej to facet jest dla mnie pierwszym i jedynym kandydatem do tytułu hieny roku.

  2. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Malin017 (28-05-2016), Tepy (28-05-2016), Yozayan (28-05-2016), Zboczeniec z lasu (28-05-2016), macasm (28-05-2016), miki1970 (28-05-2016), mszat (28-05-2016), młody_piernik (28-05-2016)

  3. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Czy po każdej tragedii w tym pieprzonym sporcie musi wyglądać to tak samo? Czy poniektórzy muszą aż tak się zeszmacić? Jedziemy, nie jedziemy...przeciąganie liny i wspólne oskarżenia o granie tragedią.
    Zmarł 18 letni chłopak. Zginął bo uprawiał żużel. Zginął bo kochał ten sport.
    Nie wyobrażam sobie by jutro pójść na stadion i emocjonować się zawodami...

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Londi za jego przydatny post!

    wokie (29-05-2016)

  5. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,487
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    A za tydzień już sobie wyobrażasz?

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (28-05-2016), Yozayan (28-05-2016), Zboczeniec z lasu (28-05-2016), miki1970 (28-05-2016)

  7. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Rusiecki żeby nie zostać wśród kibiców hieną i nie narobić syfu Unii Leszno powinien zadeklarować że jego drużyna pojedzie do Poznania bez Emila. Jeśli będzie inaczej to facet jest dla mnie pierwszym i jedynym kandydatem do tytułu hieny roku.
    Osobiście też wolałbym iść na stadion i wspólnie z innymi kibicami oddać hołd Krystianowi jednak decyzja jest inna.
    Również czekam na deklarację Klocowej, że pojedzie z półżywym Milikiem.

    A co jak mecz się odbędzie się w terminie, kiedy Emil nie będzie jeszcze jechał, a Dworakowski nie złoży takiej deklaracji?
    Też ten tytuł mu przyznasz?

    Panowie stała się tragedia. Całe środowisko żużlowców zgadza się z tą decyzją (Ekstraliga uzgodniła tą decyzję z WTS nie z Unia) a Wy musicie pokazać swoją polaczkowość.
    Ostatnio edytowane przez marass ; 28-05-2016 o 20:41

  8. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,791
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Czy po każdej tragedii w tym pieprzonym sporcie musi wyglądać to tak samo? Czy poniektórzy muszą aż tak się zeszmacić? Jedziemy, nie jedziemy...przeciąganie liny i wspólne oskarżenia o granie tragedią.
    Zmarł 18 letni chłopak. Zginął bo uprawiał żużel. Zginął bo kochał ten sport.
    Nie wyobrażam sobie by jutro pójść na stadion i emocjonować się zawodami...
    Możesz iść i się nie emocjonować, możesz w ogóle nie iść. Twój wybór.

    Ja chętnie bym poszedł i oddał na stadionie cześć Krystianowi, wspólnie z tysiącami innych kibiców.

    Dlaczego nie mogę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (28-05-2016), tazer1980 (29-05-2016)

  10. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,487
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Osobiście też wolałbym iść na stadion i wspólnie z innymi kibicami oddać hołd Krystianowi jednak decyzja jest inna.
    Również czekam na deklarację Klocowej, że pojedzie z półżywym Milikiem.

    A co jak mecz się odbędzie się w terminie, kiedy Emil nie będzie jeszcze jechał, a Dworakowski nie złoży takiej deklaracji?
    Też ten tytuł mu przyznasz?

    Panowie stała się tragedia. Całe środowisko żużlowców zgadza się z tą decyzją (Ekstraliga uzgodniła tą decyzję z WTS nie z Unia) a Wy musicie pokazać swoją polaczkowość.
    A co miał zrobić WTS po takim "apelu" Rusieckiego? I co to znaczy "całe środowisko żużlowe". Nie wiem, kto wykazuje się większą "polaczkowatością".

  11. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A co miał zrobić WTS po takim "apelu" Rusieckiego? I co to znaczy "całe środowisko żużlowe". Nie wiem, kto wykazuje się większą "polaczkowatością".
    Mecz w Gorzowie również miał się odbyć?
    Woryna również miał jechać? Brawo.
    Niepotrzebnie Rusiecki gadał cokolwiek.
    Bo tak to "polaczkowość" już szuka spisku, szwindlu i własnych korzyści.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    Bruczkow (28-05-2016)

  13. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    kiedy ostatnio odwołano kolejkę z powodu smierci zawodnika?

  14. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Nie chcesz polaczkowości to pojedzcie bez zdrowego Emila w Poznaniu. Jakież to proste i ucinające złe języki.

    Cukrzyca

    Kiedyś nie wiedziałem co to znaczy Profesjonalna Ekstraliga. Od pewnego czasu już wiem. Profesjonalnie odwołuje mecze i całe kolejki. Oni odwołali więcej kolejek niż wszystkie ligi świata do momentu ich powstania.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 28-05-2016 o 21:33

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    venom200 (30-05-2016)

  16. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Nie chcesz polaczkowości to pojedzcie bez zdrowego Emila w Poznaniu. Jakież to proste i ucinające złe języki.
    I mam nadzieję, że tak się stanie - że mecz zostanie ustalony w terminie przed powrotem Emila.


    Cytat Zamieszczone przez Cukrzyca
    kiedy ostatnio odwołano kolejkę z powodu smierci zawodnika?
    Faktycznie śmierć zawodnika to tak naturalna i często powtarzająca się sytuacja, że można się do tego przyzwyczaić.

    Zapytam ponownie. Jeżeli uważacie że jutrzejsza kolejka powinna się odbyć, to pewnie chcielibyście widzieć Worynę w Gorzowie, Marcina Rempałę w Krośnie i Tomka w Opolu?

    PS. Przecież Klocowa mogła się nie zgodzić na przełożenie kolejki. Sytuacja była by jasna - jedziemy bez Emila.
    Ostatnio edytowane przez marass ; 28-05-2016 o 21:37

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    Bruczkow (28-05-2016)

  18. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Richardson jak zmarl to nie robiono takich cyrków

  19. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,791
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    marass

    Przecież Klocowa mogła się nie zgodzić na przełożenie kolejki. Sytuacja była by jasna - jedziemy bez Emila.
    Bądź chłopie poważny chociaż przez chwilę. Niechby tylko się nie zgodziła, już widzę tą jatkę jaką by jej zrobili i środowisko i kibice.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Czy śp. Grzegorz Knapp

  21. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Richardson jak zmarl to nie robiono takich cyrków
    Lee zmarł jak kolejka, mecze już trwały.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Nie chcesz polaczkowości to pojedzcie bez zdrowego Emila w Poznaniu. Jakież to proste i ucinające złe języki.

    Cukrzyca

    Kiedyś nie wiedziałem co to znaczy Profesjonalna Ekstraliga. Od pewnego czasu już wiem. Profesjonalnie odwołuje mecze i całe kolejki. Oni odwołali więcej kolejek niż wszystkie ligi świata do momentu ich powstania.
    Widzę, że na słowo Mistrz Polski (w końcu) w pełnym składzie masz sraczkę, strach ??

  22. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Lee zmarł jak kolejka, mecze już trwały.
    ty normalny jesteś ?

  23. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ale tu bagno w tym wątku - wielu ludzi w Lesznie znało Krystiana od najmłodszych lat i bardzo często pojawiał się z ojcem w Lesznie. Może warto by było się trochę zainteresować przed wydawaniem takich hmm, "opinii"...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    pyra (28-05-2016)

  25. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Richardson jak zmarl to nie robiono takich cyrków
    Informacja o śmierci Richardssona przyszła jak był już chyba 8 lub 9 bieg meczów rozpoczętych o 19:00 Derby Lubuskie.

    Informacja o śmierci Grzesia Knappa była ok 16:00. Większość kibiców i zawodników meczów które się odbywały o 17:00 nawet nie była tego świadoma.

    Zapytam ponownie: Chciałbyś oglądać jutro Worynę w Gorzowie, Marcina Rempałę w Krośnie lub Tomka Rempałę w Opolu?'
    Gratulacje, jednak ww. trójka wątpię czy ma ochotę na jazdę.

  26. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Richardson jak zmarl to nie robiono takich cyrków
    Ty normalny jesteś?

  27. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Informacja o śmierci Richardssona przyszła jak był już chyba 8 lub 9 bieg meczów rozpoczętych o 19:00 Derby Lubuskie.

    Informacja o śmierci Grzesia Knappa była ok 16:00. Większość kibiców i zawodników meczów które się odbywały o 17:00 nawet nie była tego świadoma.

    Zapytam ponownie: Chciałbyś oglądać jutro Worynę w Gorzowie, Marcina Rempałę w Krośnie lub Tomka Rempałę w Opolu?'
    Gratulacje, jednak ww. trójka wątpię czy ma ochotę na jazdę.
    co innego Rempalowie i Woryna, a co innego reszta łącznie z PLŻ. Tu nie chodzi o której jest info o śmierci tylko o odwołaniu kolejki i nie tej która właśnie trwała. Kolejka to była odwołana po śmierci papieża.

  28. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    co innego Rempalowie i Woryna, a co innego reszta łącznie z PLŻ. Tu nie chodzi o której jest info o śmierci tylko o odwołaniu kolejki i nie tej która właśnie trwała. Kolejka to była odwołana po śmierci papieża.
    Cukrzyca - napisz, dlaczego tak Ci zależy na tym, aby jutro zobaczyć rozbitą Unię? Nie dociera do Ciebie, że dla Jacka Leszno to drugi dom?
    Ja jako kibic, który kiedyś tam miał możliwość poznać Jacka, nawet trochę współpracować gdy w 2000 roku przyszedł do Unii nie mam jutro głowy do meczu, mimo, że miało to być dla mnie święto... Nie chcę Tobie dyktować, jak masz przeżywać tą tragedię, ale chcesz walki z drużyną nie tylko bez Emila, ale i bez Jankesa, Skóry, Pawlickiego, Musielaka i polowy naszych mechaników, którym blisko do Jacka... Dworakowski to przyjaciel rodziny, Rusiecki sam przeszedł podobną tragedię całkiem niedawno.
    Wierzę w sportową postawę Sparty Wrocław i jej kibiców!
    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Bruczkow (28-05-2016)

  30. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Cukrzyca - napisz, dlaczego tak Ci zależy na tym, aby jutro zobaczyć rozbitą Unię? Nie dociera do Ciebie, że dla Jacka Leszno to drugi dom?
    Ja jako kibic, który kiedyś tam miał możliwość poznać Jacka, nawet trochę współpracować gdy w 2000 roku przyszedł do Unii nie mam jutro głowy do meczu, mimo, że miało to być dla mnie święto... Nie chcę Tobie dyktować, jak masz przeżywać tą tragedię, ale chcesz walki z drużyną nie tylko bez Emila, ale i bez Jankesa, Skóry, Pawlickiego, Musielaka i polowy naszych mechaników, którym blisko do Jacka... Dworakowski to przyjaciel rodziny, Rusiecki sam przeszedł podobną tragedię całkiem niedawno.
    Wierzę w sportową postawę Sparty Wrocław i jej kibiców!
    Pozdrawiam
    litości o jakiej sportowej postawie Sparty piszesz, czy Ty myślisz że mnie to nie boli że ten chłopak zmarł! i nie ma tu żadnego znaczenia czy nosiłeś jemu "kapcie". Zawodników na torze sporo zginęło i nigdy nie było odwolywania meczy we wszystkich ligach. I co z tego że Dworakowski był przyjacielem rodziny? mi jak ojciec zmarł to chodziłem do pracy bo musiałem i nie płakałem w pracy że mi krzywda się dzieje tak jak inspiratorzy z Leszna. Jak chcecie takiej szlachetności to wnioskujcie do prezydenta tego kraju żeby zlikwidować caly ten zużlowy cyrk bo gina ludzie bądź zostają inwalidami. Oni wybrali taki zawód gdzie śmierć gdzieś tam krąży po torze. Sparta i tak wygra czy to będziecie z Emilem czy nie, to nie ma żadnego znaczenia. Natomiast intencje Wasze są oczywiste i co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

    ps. śmierć przezywa sie nie w 5 min na pogrzebie którego w niedziele nie ma, to jest blizna widoczna spory kawałek czasu
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 28-05-2016 o 22:41

  31. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    z Leszna.
    Zapomniałeś jeszcze napisać o tych z Tarnowa i Rzeszowa.
    Niech każdy zostanie przy swojej racji.
    Prośba do moderatora o zamknięcie tego syfu.

  32. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    litości o jakiej sportowej postawie Sparty piszesz, czy Ty myślisz że mnie to nie boli że ten chłopak zmarł! i nie ma tu żadnego znaczenia czy nosiłeś jemu "kapcie". Zawodników na torze sporo zginęło i nigdy nie było odwolywania meczy we wszystkich ligach. I co z tego że Dworakowski był przyjacielem rodziny? mi jak ojciec zmarł to chodziłem do pracy bo musiałem i nie płakałem w pracy że mi krzywda się dzieje tak jak inspiratorzy z Leszna. Jak chcecie takiej szlachetności to wnioskujcie do prezydenta tego kraju żeby zlikwidować caly ten zużlowy cyrk bo gina ludzie bądź zostają inwalidami. Oni wybrali taki zawód gdzie śmierć gdzieś tam krąży po torze. Sparta i tak wygra czy to będziecie z Emilem czy nie, to nie ma żadnego znaczenia. Natomiast intencje Wasze są oczywiste i co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

    ps. śmierć przezywa sie nie w 5 min na pogrzebie którego w niedziele nie ma, to jest blizna widoczna spory kawałek czasu
    Nie chcę się wtrącać w waszą polemikę, dla mnie oczywistym jest, że odwołanie jest słuszne., koniec i kropką. Kolego, z co do ciebie, to radzę poszukać sobie nowej pracy. Chyba nie muszę tłumaczyć dla czego ??

  33. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Kolego, z co do ciebie, to radzę poszukać sobie nowej pracy. Chyba nie muszę tłumaczyć dla czego ??
    Obawiam się że to ja Tobie mogę wytłumaczyć dlaczego nie powinienem zmieniać pracy i moja praca w dniu śmierci ojca była lepszym wyjściem niż siedzenie w domu.

  34. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Czy po każdej tragedii w tym pieprzonym sporcie musi wyglądać to tak samo? Czy poniektórzy muszą aż tak się zeszmacić? Jedziemy, nie jedziemy...przeciąganie liny i wspólne oskarżenia o granie tragedią.
    Zmarł 18 letni chłopak. Zginął bo uprawiał żużel. Zginął bo kochał ten sport.
    Tak czytając niektóre wpisy to można przypuszczać, że taki jeden z drugim, to nawet na pogrzebie nad czyimś grobem, byliby w stanie lać się po gębach.
    Zacietrzewienie i chęc udowadniania innym swoich racji przesłania niektórym myślenie i jest silniejsze niż wszelakie uczucia.

    Im też należy współczuć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Obawiam się że to ja Tobie mogę wytłumaczyć dlaczego nie powinienem zmieniać pracy i moja praca w dniu śmierci ojca była lepszym wyjściem niż siedzenie w domu.
    wyraźnie napisałeś, że musiałem . Więc nasuwa się jedna myśl, szef c**j, od takich osób jak najdalej

  36. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cześć pamięci młodemu.
    Jacek traktowany jest w Lesznie szczególnie, jeszcze bardziej od Zengiego, gdyż w bólu się wszystko tworzyło.

    Szczególną zajawkę na jego punkcie miał Józef, któremu ostatnio Jacek dziękował.
    Rusiecki ma natomiast zajawkę na punkcie Leigh'a. Nie popisał się w/g mnie

    Brawo Piotrek, choć uważam, że i tak jest jak na siebie przeciętny na razie

  37. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Nie zaklinajcie rzeczywistości. Na tą chwile wyglądacie blado. Gdyby inicjatywa odwołania kolejki z Gorzowa to co innego. Wasza sytuacja w tabeli i kadrowa wskazuje na intencje nie pasujące do sytuacji. Tylko jazda w Poznaniu bez Emila oczysci sytuacje.

  38. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Frank_Drebin, szmato. Zamilcz. To, że śmierdzisz cebula mi nie przeszkadza. Ale to, że innym przypisujesz swoje nikczemnie wartości już tak.


    Wysłane z IPhone w Tapatalk

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi umberto za jego przydatny post!

    Dominik (29-05-2016)

  40. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Drodzy moi,proszę chociaż MY KIBICE zachowajmy się należycie.Zamilknijmy na chwilę.Zgadzam się z nie którymi z Was,ale obraża moje poczucie przyzwoitości gdy widzę coś takiego http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/604...-patryka-dudka

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    Scroll (29-05-2016)

  42. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Drodzy moi,proszę chociaż MY KIBICE zachowajmy się należycie.Zamilknijmy na chwilę.Zgadzam się z nie którymi z Was,ale obraża moje poczucie przyzwoitości gdy widzę coś takiego http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/604...-patryka-dudka
    Zgadzam się z Tobą, brak słów. A rok temu trzymałem kciuki za Patryka za jego szybki powrót. Nawet nie chce mi się komentować jego zachowania.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bally za jego przydatny post!

    cukrzyca (29-05-2016), wokie (29-05-2016)

  44. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Drodzy moi,proszę chociaż MY KIBICE zachowajmy się należycie.Zamilknijmy na chwilę.Zgadzam się z nie którymi z Was,ale obraża moje poczucie przyzwoitości gdy widzę coś takiego http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/604...-patryka-dudka
    BTW: dziś Duduś prowadził transmisję na żywo z meczu koszykówki.
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    Frank_Drebin, szmato. Zamilcz. To, że śmierdzisz cebula mi nie przeszkadza. Ale to, że innym przypisujesz swoje nikczemnie wartości już tak.


    Wysłane z IPhone w Tapatalk
    Czy już skrytykowałeś i wyzwałeś od szmat Piotra Pawlickiego za to że nie wycofał się z zawodów? Czy Rusiecki nie zaproponował mu tego? Leszczyńska hipokryzja w wysokim wydaniu.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    cukrzyca (29-05-2016), mszat (29-05-2016)

  47. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wydarzyła się wielka tragedia.

    Nie chciałem tarnowianom zaśmiecać wątku, więc napiszę tutaj.

    Tak sobie poczytałem wpisy jej dotykające i najbardziej zabolała mnie ta polska pieeee...lona hipokryzja.
    Nagle wszyscy wrażliwi, chrzanią o współczuciu, o łączeniu się w bólu, etyczności lub nie odwoływania meczów. Pierwsze moje skojarzenie takich jednodniowych objawów człowieczeństwa - 1 listopada.
    Nie cierpię tego dnia, ludzie łażą, jeżdżą na groby bliskich, manifestują jak to są ze swoimi nawet po ich odejściu. Następnego dnia większość ma wszystkich w dupie, począwszy od sąsiada, poprzez współpracowników w robocie, kolegów w szkole, na żonie/mężu czy dzieciach skończywszy.
    To samo WOŚP, jacy my piękni, wspaniali, współczujący, tysiące darczyńców, wolontariuszy,
    a następnego dnia wielu tych wspaniałych wolontariuszy nie ustąpi miejsca starszemu człowiekowi, wyrzuci śmieci do lasu, itd. itp.
    Jednorazowe pokazówki.
    Taka polska wrażliwość.

    Śmierć w wyniku wypadku na torze, każdego żużlowca, powoduje u mnie pewne zwątpienie w żużel,
    sens rozgrywania zawodów. Pojawiają się pytania i wielkie wątpliwości. Z kolejnym takim zdarzeniem, jest ich jakby mniej, bo przecież to nie jedyna profesja, w której ludzie narażają (świadomie) życie.

    Śmierć jest częścią naszego istnienia. Nasz stosunek do niej zmienił się pod wpływem mediów, sposobu życia. Zmienił na gorsze.
    Kiedyś ludzie umierali w domach, dzieci były świadkami odejścia babci czy innej bliskiej osoby. Byliśmy oswojeni z umieraniem. Teraz dla wielu liczy się tylko prześciganie, w tym jak okazujemy współczucie smutne to...

    Mecze odwołane, cóż mam pewne rozdwojenie, z jednej strony rozumiem, z drugiej tak myślę sobie, że decyzję powinni podjąć przedstawiciele klubów w poszczególnych meczach. Ustalić, w jaki sposób chcą oddać cześć Krystianowi.

    PS: Ja po prostu wsiądę na rower i dam sobie porządnie w kość. Samotnie, po to żeby móc pomyśleć o młodym chłopaku. Rowerzystą jestem słabym, więc dystans będzie taki, żeby poczuć...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 29-05-2016 o 08:31
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  48. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    BTW: dziś Duduś prowadził transmisję na żywo z meczu koszykówki.
    Macie jakis problem do Dudka??? Ze jezdzi dzisiaj ?? ze byl na meczu wczoraj ?? Kazdy sportowiec przezywa smierc zawodnika czy kogos z rodziny na swoj sposob. A przykladow nawet mi sie nie chce przytaczac bo tj bez sensu.

  49. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Czy już skrytykowałeś i wyzwałeś od szmat Piotra Pawlickiego za to że nie wycofał się z zawodów? Czy Rusiecki nie zaproponował mu tego? Leszczyńska hipokryzja w wysokim wydaniu.


    Słuchaj Antek WON na wiejską szukać Tupoleva. **** ty masz olej we łbie? Takimi oskarzeniami zajmuje się prokuratura masz odwagę zgłoś zawaiadomienie a nie Kozaka tutaj strugasz jamochlonie.

    Powiem więcej to właśnie tacy jak Ty i plusujacy tobie jamochlonie wykorzystujecie śmierć Krystiana aby jechać dalej z osłabiona UL. Sraczka związana z poworotem Emila zalała wam mózgi goooownem. Wyciąganie sobie geby tymże faktem jest *****sko szmac*arskie, ale czego się spodziewać wszak "show must go one....."

  50. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,682
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 787 w 446 postach
    Pewnie, gdyby skład Leszna był pełen, a Wrocławia okrojony nastawienie kibiców leszczyńskich byłoby odwrotne. Chciałbym się mylić. Niemniej jednak ja się czuje źle, że nie będę na trybunach pośród kibiców. Zawodnicy już pewnie o niczym nie pamiętają.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  51. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Stała się tragedia, ale i tak większą tragedią jest sposób, w jaki ludzie się tutaj do siebie zwracają. Dlaczego jest taka potrzeba wykazania, który sposób przeżywania tragedii jest bardziej słuszny. I te wyzwiska, masakra.. Nikt nie odpuści, wstyd. Decyzja jest decyzja i tyle, po co być mądrzejszym od papieża? Welna woli odpocząć, Dudek może woli nie myśleć, Pawlicki mma inne obowiązki. I co komu do tego???

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz7 (29-05-2016), Mariusz (29-05-2016), Mildura (29-05-2016)

  53. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Stała się tragedia, ale i tak większą tragedią jest sposób, w jaki ludzie się tutaj do siebie zwracają. Dlaczego jest taka potrzeba wykazania, który sposób przeżywania tragedii jest bardziej słuszny. I te wyzwiska, masakra.. Nikt nie odpuści, wstyd. Decyzja jest decyzja i tyle, po co być mądrzejszym od papieża? Welna woli odpocząć, Dudek może woli nie myśleć, Pawlicki mma inne obowiązki. I co komu do tego???
    dokladnie ten kto chce jechac to jedzie, drugi nie chce nie jedzie.........a gorsi beda Ci co chca jechac tj masakra. Mentalnosc i hipokryzja Polska nie zna granic.

  54. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Wszystko przez jajoglowych.
    Najpierw oglaszaja na kazdym meczu minute ciszy,potem pod wplywem Rusieckiego odwoluja kolejke.
    To rodzi spekulacje,bo my tacy po prostu jestesmy i uwielbiamy sie babrac w gownie a jeszcze bardziej kogos tym gownem oblepiac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Stev (29-05-2016)

  56. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Wszytkim broniacym patryka "mialem to odzywkach" dudka odsylam do watku meczowego stal fallubas w dniu smierci Lee. Ja nigdy nie wierzlem w szczerosc zachowania zuzlowcow falupasu. Dzis malolat bez honoru utwierdzil mnie tylko w tym.
    P.S. Jestem dosc daleko od dmu, mialem wracac na wieczorny mecz. Jednak wczoraj po tejtragicznej wiesci postanowilem ze i tak nie pojde na mecz.

  57. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Kolejne potwierdzenie moich słów. Paraliż związany z powrotem Emila powoduje zrobienie sobie z śmierci Krystiana i Rusieckiego narzędzi do wybielenia swoich zwiarzecych "przemyśleń". Zbydlecenie level hard

  58. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Drodzy moi koledzy,przyjaciele.W dniu wczorajszym zakończył swój ostatni bieg,swoje ostatnie zawody żużlowe na tym padole młody człowiek,młody zawodnik,proszę uczcijmy jego pamięć ciszą i chwilą refleksji nad tym sportem.To co robią,jak postępują,czym się kierują panowie w garniturach niech NAS KIBICÓW nie różni,nie dzieli.Nie wiem,nie mogę sobie wyobrazić co czują jego rodzice,jego kibice,jego koledzy zawodnicy z drużyny tarnowskiej.Czy wynik jest dzisiaj taki ważny?Każda śmierć boli i będzie bolała długo.

  59. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    Mildura (29-05-2016), kingpin (29-05-2016)

  60. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kolejne potwierdzenie moich słów. Paraliż związany z powrotem Emila powoduje zrobienie sobie z śmierci Krystiana i Rusieckiego narzędzi do wybielenia swoich zwiarzecych "przemyśleń". Zbydlecenie level hard
    jaki paraliż? puknij się w głowę, idź do kościoła pomódl sie za młodego człowieka a nie w dniu żałoby żuzlowej bijesz piane na forum, trzymaj poziom swojego pryncypała z Leszna i poświęć ten dzień na zadumę i modlitwę. Dziwię się rolnikom że w takim szczególnym dla nich dniu włażą tu na forum.

  61. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    jaki paraliż? puknij się w głowę, idź do kościoła pomódl sie za młodego człowieka a nie w dniu żałoby żuzlowej bijesz piane na forum, trzymaj poziom swojego pryncypała z Leszna i poświęć ten dzień na zadumę i modlitwę. Dziwię się rolnikom że w takim szczególnym dla nich dniu włażą tu na forum.


    Jak mogę pomóc?! Wezwać egzorcyste czy weterynarza?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •