Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 334 z 334

Wątek: VII kolejka GKM Grudziadz - KS Torun, 2016-05-29 godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Ło matko . Z litości zostawieni w lidze do której zreszta nie awansowali wygrali z "druzyną" która do najwyższej klasy rozgrywkowej nie awansowała NIGDY !!!! Zenada . Byli chociaż kibice na tak "atrakcyjnym" widowisku ?? Po co rozgrywać mecze miedzy tak walecznymi po sportowemu "ekipami" ?? ha ha ha ha
    Debilizmu ciąg dalszy...jakim musisz być gimbusem żeby wylewać tu swoje frustracje...oglądaj swoją cudowną ekipę w walce z Rawiczem i Opolem..i poskacz trochę może mózg Ci się odbije trochę.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Miki nie żebym był złośliwy, ale Emil właśnie znalazł nowego łosia i ma mega frajdę ...

  3. Powrót do góry    #318
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Odezwał się cymbał z "wielkiego miasta" Torunia! Byłem u was wiele razy i widziałem tam mnóstwo buraków którym słoma z butów wystaje... [ciach]
    ej! ale to była grudziądzka słoma !...huehue

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Yahata jest nasz.


    A kur.a własnych nie można krytykować? Mi by się cisnęło gorsze słowa, zobaczę co tam pokazali w transmisji (oczywiście mam na myśli gwizdy na Miedziaka i Krakowiaka, po upadkach). Ja przynajmniej próbowałem kumpli uciszać, jak klnęli w kierunku Miedziaka po jego upadku.
    Oczywiście, że należy krytykować, ale nie w stylu, że u nas sami najgorsi kibole, a w innych miastach wspaniali kulturalni kibice, bo jest to kompletna bzdura. Torunianie też się wczoraj nie popisali demolując sektor gości
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Odezwał się cymbał z "wielkiego miasta" Torunia! Byłem u was wiele razy i widziałem tam mnóstwo buraków którym słoma z butów wystaje. To samo tyczy się typa z Gdańska. Wy macie czelność pisać negatywnie o kibicach z Grudziądza? Żałosne!!!! Belki we własnym oku nie widzą, a źdźbła w cudzym szukają!
    Cymbała to sobie kotuś w dowodzie znajdź.
    Nie trzymasz ciśnienia w czajniku a ironii w tekście pisanym nie rozpoznajesz nawet jak wyjdzie zza krzaków i kopnie Cie w d.pę. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Stawiaj na rozwój. Głowa nie służy tylko i wyłącznie do noszenia czapki z daszkiem.


    W tekście nieco wykpiwałem święte oburzenie torunian.
    Kiedy przestało iść na torze zaczęło się poszukiwanie wsi w mieście i dąsy na brzydkie wyrazy. Tylko czekałem na meldunek ,że ktoś z Grudziądza opluł Skodę Felicię na rejestracjach CT.


    Co nie zmienia faktu,że kibicowanie nieco się ostatnimi laty zmieniło a na naszym stadionie jeszcze enklawy wczesnych lat 90.

    1. W meczu sporo mniej walki niż w poprzednich spotkaniach.
    2. Mroczka Artur chyba już przestał być poważnym zawodnikiem. Przykład, że głowa nieraz w życiu przeszkadza.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  6. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Miki nie żebym był złośliwy, ale Emil właśnie znalazł nowego łosia i ma mega frajdę ...
    Masz rację...ignoruję.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #322
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A tam Mroczka przestał być poważnym zawodnikiem
    A kiedyś zaczął? Mi tam się ten jego wywiad podobał. Zero napinki, negatywnych emocji. Dystans do rozstania z Grudziądzem + stwierdzenie, że jeszcze w GKM prędzej czy później pojedzie (i pewnie to nastąpi). Sezon ma jaki ma, nie wyszło. W Tarnowie wyszło jak wyszło, z niekorzyścią dla obu stron. Ale co ma płakać? Za rok spokojnie może się odbudować. W tym meczu szału nie było, ale nie odstawał też jakoś drastycznie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Po Mroczce widać ze nie jeździ , bo jazda taka kwadratowa była. Ale ten koleś ma charakter i za to go lubię. Pierwszy bieg wyszedł dobrze startu ale nie wiem po co wyjechał tak szeroko. Na betonie. I to jeszcze 1 wyścigu. Bardzo dziwna decyzja. Drugi jego wyścig też jechał dobrze ale Vaculik w niego wjechał i wytrącił go z rytmu. Nowak też go objechał jak dziecko ale on to powinien wiedzieć , że w Grudziądzu jak atakować szeroko to tylko na tym 2 łuku.

  9. Powrót do góry    #324
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A tam Mroczka przestał być poważnym zawodnikiem
    A kiedyś zaczął? Mi tam się ten jego wywiad podobał. Zero napinki, negatywnych emocji. Dystans do rozstania z Grudziądzem + stwierdzenie, że jeszcze w GKM prędzej czy później pojedzie (i pewnie to nastąpi). Sezon ma jaki ma, nie wyszło. W Tarnowie wyszło jak wyszło, z niekorzyścią dla obu stron. Ale co ma płakać? Za rok spokojnie może się odbudować. W tym meczu szału nie było, ale nie odstawał też jakoś drastycznie.
    To są pierwsze mądre słowa Artura od bardzo dawna. I można by powiedzieć w końcu, bo ta sytuacja na linii klub, kibice vs Mroczka urosła do za dużej nienawiści.
    Myślę, że pomimo tego, że za każdym razem jak przyjeżdżał, czy to z Gdańskiem, Tarnowem czy wczoraj z Toruniem był niemiłosiernie wyzywany i wygwizdywany to jednak znaczna część kibiców wie, że miejsce Mroczki jest w GKMie i oby nastąpiło to prędzej niż później z pożytkiem dla obu stron.
    Więc Artur oby więcej takich słów, to sytuacja powinna się unormować.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nowak też go objechał jak dziecko ale on to powinien wiedzieć , że w Grudziądzu jak atakować szeroko to tylko na tym 2 łuku.
    No chyba nie, w poprzednich meczach wiele razy na szerokiej na 1 łuku dochodziło do mijanek, a wczoraj pokazał Holder, że tam da radę wyprzedzać. Więc nie tylko na 2 łuku, gdzie w pewnym etapie meczu zostaje już tylko jedna ścieżka.

  10. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Wiem. Ale na tym 2 łuku szczególnie można się napędzić i Nowak to wykorzystał.

  11. Powrót do góry    #326
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tam Mroczka klasycznie liczył, że już po balu i pojechał ten łuk na odp...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #327
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Czyli jak Pan Wiesiek na robocie u klienta

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Buszmen (05-07-2016), venom200 (05-07-2016)

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... eee tam podniecata się!
    oglądałem sobie meczyk stojąc na pierwszym łuku na koronie, aż tu nagle tak gdzieś po drugim biegu facet stojący za mną powiedział:

    "Liga jest ustawiona, wszystko jasne:

    pary PO:
    GKM-STAL
    Różowi-Zdrowiejący
    pozycja spadkowa: RYbnik, bo pozostali mają jechać pod Tarnów

    awans:
    finał: LOKO-Orzeł
    Lotysze nie spełniają wymogów, łodzianie odpuszczają, bo nie mają jeszcze stadionu,
    wchodzi trzecia Częstochowa(ci to za cenę bankructwa zawsze pchali się na szczyt)"

    To tylko cytat, ale na razie nie jest wykluczone, że tak będzie...

    EDIT:Byłbym zapomniał, pozdrawiam tego faceta!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 04-07-2016 o 23:58
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... eee tam podniecata się!
    oglądałem sobie meczyk stojąc na pierwszym łuku na koronie, aż tu nagle tak gdzieś po drugim biegu facet stojący za mną powiedział:

    "Liga jest ustawiona, wszystko jasne:

    pary PO:
    GKM-STAL
    Różowi-Zdrowiejący
    pozycja spadkowa: RYbnik, bo pozostali mają jechać pod Tarnów

    awans:
    finał: LOKO-Orzeł
    Lotysze nie spełniają wymogów, łodzianie odpuszczają, bo nie mają jeszcze stadionu,
    wchodzi trzecia Częstochowa(ci to za cenę bankructwa zawsze pchali się na szczyt)"

    To tylko cytat, ale na razie nie jest wykluczone, że tak będzie...

    EDIT:Byłbym zapomniał, pozdrawiam tego faceta!
    Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to bardzo prawdopodobny scenariusz i bez ustawek

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    mszat (05-07-2016)

  17. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    A dlaczego reszta ma jechac pod Tarnow?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #331
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Podłączam się pod pytanie. Co takiego ma w sobie Tarnów że wszyscy mają mu się podkładać?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  19. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A dlaczego reszta ma jechac pod Tarnow?
    Chodziło mi o wynik końcowy, bez ustawek. Macie cały czas szanse. ZG, Toruń są spokojnie do pyknięcia u siebie, ale musicie być perfekcyjnie spasowani.

  20. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... ja tam nie wiem dlaczego Tarnów, może Żyto z Mrozkiem wiedzą?
    Powtórzyłem, tylko to co słyszałem i po namyśle stwierdziłem, ze jest to całkiem możliwe.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Skoro stwierdziłes tak po namyśle, to bym jednak chciał przeczytać co takiego wymyśliłeś, że to się wydaje takie możliwe.
    Dla mnie jest przeciwnie. Tarnow jest niewygodny, jest daleko i ma kilku zawodników, których by chciano łyknąć po tym sezonie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •