Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 334

Wątek: VII kolejka GKM Grudziadz - KS Torun, 2016-05-29 godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Pierwszy z dwóch meczów prawdy dla GKM-u. Jeżeli grudziądzanie wygrają na swoim specyficznym twardym i wąskim torze z GW Toruń, to otworzą sobie drogę do możliwości powalczenia o Play-offy. Sprzymierzeńcem ekipy Kempińskiego jest fakt, że za tydzień pojadą z rozbitą mentalnie Unią. W Tarnowie w przeszłości jeździło aż trzech podstawowych seniorów i GKM wcale nie będzie na straconej pozycji. Wydaje się, że goście mogą nawet tam wygrać, a takie zwycięstwo + obrona swojego stadionu+ parę bonusów może dać szanse nawet na pierwszą czwórkę. Dlatego ten tydzień da odpowiedź na co stać GKM. Walka o czwórkę, czy walka o uniknięcie spadku/baraży? Połowiczną odpowiedź poznamy już w niedzielę.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Jakie play offy, przestań żartować, żeby się utrzymać musimy wygrać 3 z 4 meczy u siebie (Toruń, Gorzów, Rybnik, Leszno) co będzie niezmiernie trudne i zdobyć bonusa w Tarnowie, pod warunkiem, że Ci nie wygrają nigdzie na wyjeździe i nie zdobędą bonusów.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Właśnie tak się zastanawiałem o jakich PO Przemek pisze, bo na ta chwilę z tego co kojarzę 4 na 5 bonusów macie w plecy. Jakoś nie wierzę, że Apatora pogonicie do 35, żeby mieć jakieś nadzieje na drugi bonus po Tarnowie. Wydaje mi się, że szykuje się kolejny dreszczowiec na Hallera. Z drugiej strony - Apator na ta chwilę jest chyba najbardziej nieprzewidywalną ekipą w lidze i trudno wyrokować jak to się skończy.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    chwilę nie zaglądam, a tu już Grudziądz walczy o play offy

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Hej,hej,Apator.Koleżeństwo coś się orientuje czy dzisiejszy trening jest otwarty,zamknięty?I o której?A do koleżeństwa za miedzy,jak tam Tomcio na treningach?Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ło matko . Ale frajda się szykuje w bydgoskim znowu swieto
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    ło matko . Ale frajda się szykuje w bydgoskim znowu swieto
    Emil napisz, której z ulubionych ekip kibicujesz.

    Jak dla mnie GKM nadal jest pierwszy do spadku.
    Dla nikogo z Torunia, łącznie z juniorami tor na Hallera (dawniej Warszawskiej) nie jest tajemnicą

    Czy będzie komendant wojewódzki na meczu? Bo mam retrospekcje jakieś z ubiegłego wieku
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A jednak kąty MA nie przydadzą się w dniu dzisiejszym do treningu drużyny.Najważniejsze,że potrenowali na innym torze.Brawo panie Gajewski.Mam nadzieję,że gdy kolega wróci kilka zdań opisu lub zdjęć wrzuci.Nie Ostrów,nie Gniezno a ?????

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dzień dobry.Ludziska pobudka.Co tutaj taka cisza!

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Dzień dobry.Ludziska pobudka.Co tutaj taka cisza!
    Co się dziwisz, Kingpin podał już wszystkie wyniki z tego meczu i zepsuł już całą niespodziankę. Nie ma już więc ani o czym pisać, ani po co oglądać.
    Kingpin, nie rób proszę tego nigdy więcej, Ty niedobry!!!

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dzień dobry.A koleżeństwo z Grudziądza co takie ciche????Jak treningi na betonie,kurzy się bardzo?Najwer?Najwer?Oj,coś czuję,że polewaczka to przed meczem beczkę wody wyleje.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Przez tragiczny wypadek kibiców GKMu wczoraj rano, wynik derbów zszedł na drugi plan.

    https://www.facebook.com/GKMGrudziad...type=3&theater

    Jutro ze strony GKMu będzie mocno ograniczony doping, mecz niestety w atmosferze żałoby.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    kingpin (28-05-2016)

  14. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak odnosnie dyskusji ktora sie toczy w watku klubowym a dotyczy tego meczu.

    Mroczka podobno czeka na nowy sprzet.
    Byc moze w tym tygodniu juz na nim potrenuje.
    Jesli nie bedzie odstawal od Kacpra,Jacek bedzie mial
    ciezki orzech do zgryzienia.
    Pytanie jak poradzi sobie Miedzin,bo my tu dyskutujemy
    o Kacprze a to nie jest takie oczywiste.
    Nie wiem gdzie beda trenowac,na jakim torze,ale
    w Grudziadzu clou do sukcesu to start i jeszcze raz start a ten element mozna cwiczyc na ubitej MA.
    Gniezno,Ostrow nic nam nie da,bo ciezko na innym torze odtworzyc grudziadzkie sciezki.
    Gollob czy Artiom po trasie moga odzyskiwac pozycje,ale
    o reszcie ,wlaczajac w to Antonia niekoniecznie mozno to samo powiedziec.
    Wiem,Antonio to diabel i po trasie potrafi byc rowniez skuteczny,ale akurat na torze w Grudziadzu
    po przegranych startach srednio mu to wychodzi.
    Moze jeszcze Buczek,ale on ma wahania formy,rowniez na swoim torze.
    Krotko mowiac,trzeba liczyc na srednia forme drugiej linii GKM-u i choc jednego z liderow.
    Grudziadzki to jest taki tor,oprocz wczesniejszego tarnowskiego , na ktorym teza,ze nazwiska nie jezdza zostala wymyslona.
    Bedzie ciezko,ale mamy okazje pokazac,ze wszystko co najgorsze za nami.
    Minimalna porazka nie bedzie jakas plama na honorze,zwyciestwo przyblizy nas do PO z predkoscia Pendolino.
    Wystepy naszych chlopakow wczoraj na szwedzkich torach wygladaly bardzo przyzwoicie.Mozna byc umiarkowany optymista.

    Mroczka - Kacper-Miedziak.
    To dylemat typu nos menagera.
    Oby Jacek dobrze wybral,bo jak decyzja sie obroni,wszystko ok.
    Jak sie nie obroni,mecz przegrany a atmosfera w teamie do odbudowania.
    Kacper ostatnio jedzie bardzo dobrze,ale jemu Grudziadz nigdy jakos szczegolnie nie lezal.
    Z jednej strony dobry wystep w Grudziadzu jeszcze bardziej go podbuduje,z drugiej strony
    padaka moze spowodowac nerwowe ruchy w sztabie trenerskim i odsuniecie Kacpra od dwumeczu z Rybnikiem
    ,co byloby glupota.
    Hejka.moja piekarnia donosi ze bardzo prawdopodobnym jest iż jutro zaprezentuje sie nam Mroczka i wcale niekoniecznie za Gingera!!!na pozycji drugiego juniora Krzyżanowski lub Kościelski.decyzja zapadnie po dzisiejszym treningu.co do meczu to licze ze bedzie dobrze a przed meczem troche popada co by Tomaszowi troche pod kolo napluło

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Napiszę tak,a mój piekarz opowiadał,że wczorajsza wycieczka po garść jodu nie dała żadnej odpowiedzi.

    Nie jest w tej chwili nic ważnego.http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/604...mpala-nie-zyjeSPOCZYWAJ SPOKOJU.Twój mecz będzie trwał.

  16. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Odwołanie całej kolejki jest wg mnie totalnym bezsensem.za chwilę będą nadrabiać tyle meczy że zawodnicy nie nadążą jezdzic.jak się wydarzy kolejna tragedia to wtedy dopiero będzie płacz.można było uczcić pamięć na stadionach...co nie zmienia faktu że ja również łączę się w bólu z rodziną.nie chcę tylko słyszeć płaczu ekstraligi że nie ma terminów.tyle.Rusiecki zadowolony bo on do lipca to najchetniej by całą ligę odwołał.Teraz możecie po mnie jechać ale dla mnie totalnie decyzja nie poparta żadnymi argumentami.Kibice o wiele lepiej uczciliby pamięć Krystiana na stadionach.Niech spoczywa w spokoju.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi miki1970 za jego przydatny post!

    mszat (28-05-2016), tazer1980 (29-05-2016)

  18. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Totalna bzdura. Stała się tragedia, ale życie brutalnie toczy się dalej. W Grudziądzu ten mecz miałby smutną oprawę, bo do śmierci naszych kolegów z trybun dołącza kolejna tragiczna wiadomość. Ale na stadionie oddalibyśmy im pamięć i cześć dużo razy lepiej niż odwołując kolejkę w całej Polsce.

    Ten sport jest taki jaki jest, to niestety nie jest ostatnia taka sytuacja. Nie wiem co kierowało panem Rusieckim, nie podejrzewam go o żadne kombinacje na tragedii, ale w Gorican jadą, uczcili to minutą ciszy i jadą. Pan prezes Unii jak jest taki wrażliwy to mógł zadzwonić do Piotra Pawlickiego, żeby się wycofał z zawodów dziś.
    Ostatnio edytowane przez gkm_fan ; 28-05-2016 o 20:16

  19. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Yozayan (28-05-2016), el_kwas (28-05-2016), miki1970 (28-05-2016), mszat (28-05-2016), młody_piernik (28-05-2016)

  20. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Totalna bzdura. Stała się tragedia, ale życie brutalnie toczy się dalej. W Grudziądzu ten mecz miałby smutną oprawę, bo do śmierci naszych kolegów z trybun dołącza kolejna tragiczna wiadomość. Ale na stadionie oddalibyśmy im pamięć i cześć dużo razy lepiej niż odwołując kolejkę w całej Polsce.

    Ten sport jest taki jest, to niestety nie jest ostatnia taka sytuacja. Nie wiem co kierowało panem Rusieckim, nie podejrzewam go o żadne kombinacje na tragedii, ale w Gorican jadą, uczcili to minutą ciszy i jadą. Pan prezes Unii jak jest taki wrażliwy to mógł zadzwonić do Piotra Pawlickiego, żeby się wycofał z zawodów dziś.
    Masz rację..niech Piter uczci pamięć i wycofa się z zawodów..a tak poważnie to nasze kibicowskie zdanie lokalne i wielkomiejskie kacyki mają gdzieś...wolałbym iść na stadion i uczcić pamięć Krystiana skandując jego imię niż ktoś na siłę wysyła mnie do kościoła
    Pomodlę się w domu..rownież za tych co odwołanie kolejki wymyślili oby się nic nie stało z powodu nadrabiania zaległości bo tak zadecydował lokalny prezesina.


    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Szkoda, że prowodyrem odwołania kolejki była właśnie ta, a nie inna osoba, bo choć nie chcę nikogo oskarżać, że próbuję ugrać kosztem takiej tragedii trochę czasu dla rekonwalescencji swoich zawodników, to jednak zawsze cień takich podejrzeń pozostaje. Gdyby inicjatywa wyszła od zawodników, wówczas bym to rozumiał i akceptował.
    Ja również uważam, że kibice lepiej oddaliby cześć pamięci Krystiana na stadionie.
    No ale stało się.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Sajgon (29-05-2016), miki1970 (29-05-2016)

  23. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Nowy termin: 10 lipca, godz. 19.30 :/
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Nowy termin: 10 lipca, godz. 19.30 :/

    Gratuluje!!! Finał Euro a ci przekladaja zuzel na 10 lipca.....Orientuje sie ktoś czy istnieje mozliwosc zwrotu biletow?
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  25. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Zastanawiam się czy nie dałoby się zrobić wszystkich spotkań o 17-ej lub też zmienić godziny rozpoczęcia na np 15.30 i 18.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  26. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Oczywiscie mecz z Poznania i Grudziądza powinien byc wczesniej by dac mozliwosc powrotu kibicom gosci do domu. Rybniczanie z Gorzowa i Zielonogorzanie z Tarnowa i tak nie mieliby najmniejszych szans.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  27. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Drapichrust, skoro geniusze ustalili mecze w dzień finału Euro, to myślę że takie kwestie jak "danie możliwości kibicom gości powrotu do domu" to dla nich kompletna abstrakcja.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Gratuluje!!! Finał Euro a ci przekladaja zuzel na 10 lipca.....Orientuje sie ktoś czy istnieje mozliwosc zwrotu biletow?
    Podobno Speedway Ekstraliga czyni starania o przełożenie finału Euro na późniejszą godzinę ze względu na rozgrywki żużlowe w Polsce....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Lipa_PL (01-06-2016), kingpin (01-06-2016), młody_piernik (31-05-2016)

  30. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ****a kto układał ten harmonogram EURO?

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    cphx (31-05-2016), wokie (01-06-2016)

  32. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Podobno Speedway Ekstraliga czyni starania o przełożenie finału Euro na późniejszą godzinę ze względu na rozgrywki żużlowe w Polsce....
    Próbujesz być zabawny,ale nie bardzo Ci to wychodzi Trzeba było nie robić pseudo solidarności i odjechać mecz...A tak jeśli mam do wyboru finał euro a tzw zuzel to wybiorę finał euro..., podejrzewam że tak zrobi wielu kibiców nie tylko z Torunia, ale i Grudziądza..Wystarczyło ustalić inna godzinę meczu,no ale cóż skoro nie myślą....Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kamilg221 ; 01-06-2016 o 09:54
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  33. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    jeśli mam do wyboru finał euro a tzw zuzel to wybiorę finał euro..., podejrzewam że tak zrobi wielu kibiców nie tylko z Torunia, ale i Grudziądza..
    Zwłaszcza kiedy wystąpi w nim kadra Nawałki....

    Kamil mogę jeszcze odebrać ? Sorki czasu wcześniej nie miałem

  34. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zwłaszcza kiedy wystąpi w nim kadra Nawałki....

    Kamil mogę jeszcze odebrać ? Sorki czasu wcześniej nie miałem
    No z Polską w finale to bym nie przesadzal No możesz możesz kwestia tylko kiedy
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  35. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Przełożony na 3 lipca.... jakiś inteligent pomyślał w centrali.... szkoda, że tak późno.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Przełożony na 3 lipca.... jakiś inteligent pomyślał w centrali.... szkoda, że tak późno.
    Sam sobie odpowiadajać To czas już wrócić do tego wątku, choć z perspektywy toruńskiej patrząc na formę wyjazdową KST
    i na dyspozycję na torze domowym GKM może być bardzo ciężko... żeby zdobyć w dwumeczu nawet bonus.
    Tak to na tę chwilę wygląda, choć człek zastanawia się kto na torze w Toruniu w rewanżu będzie w stanie stawić opór... ale
    na Hallera pewno spodziewają się w pierwszym meczu wysokiej wygranej skoro tak tam zdemolowali... Stal Gorzów.
    No nic - zobaczymy. Zapowiada się szalenie intersująco
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Sam sobie odpowiadajać To czas już wrócić do tego wątku, choć z perspektywy toruńskiej patrząc na formę wyjazdową KST
    i na dyspozycję na torze domowym GKM może być bardzo ciężko... żeby zdobyć w dwumeczu nawet bonus.
    Tak to na tę chwilę wygląda, choć człek zastanawia się kto na torze w Toruniu w rewanżu będzie w stanie stawić opór... ale
    na Hallera pewno spodziewają się w pierwszym meczu wysokiej wygranej skoro tak tam zdemolowali... Stal Gorzów.
    No nic - zobaczymy. Zapowiada się szalenie intersująco
    Dla mnie będzie faktycznie dobrze, jeśli KST
    zdobędzie bonusa. Oby na wyjeździe znalazł
    się ktoś, kto pociągnie wynik z naszej strony:
    czy to Herbie, może Vacul. Wtedy można mieć
    jakieś nadzieje na bonusa.
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Grubo przesadzacie panowie Krzyżacy. To będzie mecz na styku a o wygranej przesądzą biegi nominowane. Torun ma kim jechać w Grudziądzu. To nie jest Gorzów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kingpin (29-06-2016)

  40. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Sklady oficjalne.... na razie Mroczka... koniec świata...

    Get Well Toruń:
    1. Martin Vaculik
    2. Artur Mroczka
    3. Chris Holder
    4. Adrian Miedziński
    5. Greg Hancock
    6. Paweł Przedpełski

    MRGARDEN GKM Grudziądz:
    9. Antonio Lindback
    10. Tomasz Gollob
    11. Rafał Okoniewski
    12. Krzysztof Buczkowski
    13. Artem Laguta
    15. Marcin Nowak

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  41. Powrót do góry    #79
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A co w tym jest w sumie takiego niezwykłego?
    Niezwykłe rzeczy to robił Kempes. Zmieniał Lindbacka i Artema Ljungiem - a końca świata nie było.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mszat (29-06-2016), młody_piernik (29-06-2016)

  43. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Gkm jest mocniejszy niż na początku sezonu, gdy ze słabym Łagutą i niespasowanym jeszcze Antonio męczyli się ze Spartą i Falubazem. Mroczka nieobjeżdzony i tak rewelacyjnego wyniku jak rok temu nie zrobi, ale kilka oczek przywiezie. Tak łatwo jak ze Stalą nie będzie. Typuję wygraną w granicach 6-10 punktów
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  44. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    kontrolowana przegrana drużyny toruńskiej wynik coś ok 50:40.

  45. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Mroczka ok..ale kiepsko ustawiony..na latajacych w Grudziadzu Golloba i Lindbacka..kiepsko.juz lepiej na okonia i buczka.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Mroczka ok..ale kiepsko ustawiony..na latajacych w Grudziadzu Golloba i Lindbacka..kiepsko.juz lepiej na okonia i buczka.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
    Tez z reguly lataja, moze nie tak wsoko jak w/w 2 ale lataja. Patrzac na forme Laguty(pytanie jak jego bark) i juniorow GKM to ciezko szukac u nich slabej pary na mecze domowe.

  47. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Tak jak rok temu przed meczem z Tarnowem miałem duże obawy, że Mroczka narobi nam kłopotów i niestety narobił. Tak teraz jestem zupełnie spokojny i przekonany, że Artur w tym meczu nic nie zdziała. To jest inny GKM i taka wpadka jak rok temu z Tarnowem nam nie grozi, pomimo tego, że Toruń pod numerem 1 i 2 będzie miał w niedzielę tych samych zawodników. Tak samo Mroczka to nie jest niestety taki zawodnik jak rok temu, wtedy jeździł co tydzień, teraz chyba nie odjechał nawet 10 biegów w oficjalnych zawodach, a mamy lipiec, więc coś tu nie gra.

    Na pewno nie będzie to tak łatwy mecz jak z Gorzowem, niemniej jestem dziwnie spokojny, że przed 15 biegiem będzie już po wszystkim i kolejne dwa punkty zapiszemy sobie do tabeli i będziemy mogli powoli zaczynać świętować pewne utrzymanie. 50:40 po mam nadzieję ciekawym spotkaniu.

  48. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Na pewno nie będzie to tak łatwy mecz jak z Gorzowem, niemniej jestem dziwnie spokojny, że przed 15 biegiem będzie już po wszystkim i kolejne dwa punkty zapiszemy sobie do tabeli i będziemy mogli powoli zaczynać świętować pewne utrzymanie. 50:40 po mam nadzieję ciekawym spotkaniu.
    Chciałbym żeby GKM wszedł do play-off i zdobył mistrza Polski kręcąc wyniki wyłącznie na własnym torze,
    bez żadnej wygranej na wyjeździe. To by jeszcze raz obnażyło bezsensowność tego regulaminu i zasad panujących
    w polskim żużlu.... a jedzie się tak jaki jest regulamin
    Co do Mroczki... jeżeli w GKM mają nie dać rady Holder, Vaculik, Hancock, Przedpełski, Miedziński... to liczenie
    jak na zbawcę na Mroczkę można przyjąć tylko z uśmiechem - choć chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że Kacper
    był lepiej objeżdżony niż Artur... ale co z tego skoro tak często zawodzi. Inna rzecz, że wcale się nie zdziwię,
    jeżeli w składzie Torunia zobaczymy jednak Gomólskiego.
    Oj ciekaw jestem jak będzie wyglądała konferencja prasowa po meczu
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    młody_piernik (30-06-2016), pawel_KST (30-06-2016), stone_gossard (30-06-2016)

  50. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No niestety i tym razem grudziądzki toromistrz, jak sądzę, zapewni GKM-owi zwycięstwo.
    Prognozy nie przewidują na niedzielę opadów, więc tor jak zwykle pod Golloba i pewna wygrana gospodarzy.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 30-06-2016 o 08:40
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Trzeba sie zapytac prezesa czy jest pozwolenie na kolejna wyjazdowa porazke.
    Jesli nie ma, bedzie wygrana albo nie tylko Vacul po meczu sie odwodni.
    Odwaznie zatypuje 43-47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A ja koleżeństwu napiszę tak w 3 nie da się wygrać meczu na Hallera.I jeszcze jedno dopóki będzie cień szansy na wyeliminowanie drużyny leszczyńskiej z PO to trzeba to zrobić.A i łatwiej będzie można się tłumaczyć,przecież Gorzów przegrał więcej,łatwiej będzie można się i wytłumaczyć i z Mroczki.

  53. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Jak już to drużyna leszczyńska się sama wyeliminuje. Wasza pomoc nie jest potrzebna. 😀

  54. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    769
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 215 w 136 postach
    A po cholere chcesz Stev eliminować lesznian? Przecież półfinał Stal - Unia to będzie absolutny szlagier.

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    Malin017 (30-06-2016), kingpin (30-06-2016)

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •