Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 924

Wątek: VI kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach

    VI kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

    Składy:

    1. Iversen
    2. Jensen
    3. Pawlicki
    4. Zagar
    5. Kasprzak
    6.
    7. Cyfer

    9. Dudek
    10. Karpow
    11. Doyle
    12. Hampel
    13. Protasiewicz
    14. Pieszczek

    Składy bez większych niespodzianek czyli mamy takie same ustawienia jak zwykle. Jedynym znakiem zapytania jest start Protasiewicza w nadchodzących derbach. Najpewniej dowiemy się tego dopiero tuż przed meczem. Osobiście spodziewam się, że PP nie pojedzie i jest to tylko zasłona dymna, która ma na celu skłonić kibiców do kupienia biletów.

    Jako odwieczny zielonogórski pesymista obstawiam wynik:

    a) z Protasiewiczem 42:48
    b) bez niego 38:52

    Zapraszam do dyskusji.

    ps. Over 15 postów na temat "Dudek vs Zmarzlik" powinno pęknąć .

    TeamLindgren

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Pierwsza kontuzja w tym sezonie, którą zielonogórzanie odczują, a szkoda, bo widowisko byłoby bardziej wyrównane. Zmarzlik 14+, Gorzów +14

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Wysoka wygrana Gorzowa. Niestety miejscowy zespół jest zwyczajnie słaby co pokazał juz w poprzednich meczach..

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mam nadzieję, że nasi nie będą się wygłupiać, Protas niech sobie odpocznie przed ważniejszymi meczami. Jedziemy tym co mamy i jak wyjdziemy z 40 to będzie sukces.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz7 (18-05-2016), zigi1976 (19-05-2016)

  6. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Ja nie jestem taki pewny zwycięstwa.

    Dudek, Doyle i Karpow z Pieszczkiem są w stanie razem zdobyć 40-42 pkt. Startować wszak będą po 6 razy a jak się trafi RT to ktoś może i 7 biegów.

    Pytanie jest takie - ile zdobędą juniorzy. Przysięgam, nie jest to z mojej strony jakaś kurtuazja.

    Jednak jako kibic żółto-niebieskich obstawiam 43-47.



    "Składy bez większych niespodzianek czyli mamy takie same ustawienia jak zwykle. Jedynym znakiem zapytania jest start Protasiewicza w nadchodzących derbach. Najpewniej dowiemy się tego dopiero tuż przed meczem. Osobiście spodziewam się, że PP nie pojedzie i jest to tylko zasłona dymna, która ma na celu skłonić kibiców do kupienia bil.
    etów"


    Jeżeli pod 13 dał Protasia to albo pojedzie albo z Cieślaka " g..no nie oficer". Najlepsi seniorzy będą sobie nawzajem odbierać pkt a juniorzy przegrywać po 1:5 i 2:4.
    Ostatnio edytowane przez STALECZKA ; 18-05-2016 o 16:14

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STALECZKA za jego przydatny post!

    Nigel (18-05-2016)

  8. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    Ja nie jestem taki pewny zwycięstwa.

    Dudek, Doyle i Karpow z Pieszczkiem są w stanie razem zdobyć 40-42 pkt. Startować wszak będą po 6 razy a jak się trafi RT to ktoś może i 7 biegów.

    Pytanie jest takie - ile zdobędą juniorzy. Przysięgam, nie jest to z mojej strony jakaś kurtuazja.

    Jednak jako kibic żółto-niebieskich obstawiam 43-47.
    Ej no bez jaj, jak ty się takiego skladu boisz to niby jaki wynik miałby być z Protasem i Hampelem w składzie ? 60-30 ?
    Jeśli nie skończycie meczu z 5 z przodu to będzie wstyd

  9. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nasi nie będą się wygłupiać, Protas niech sobie odpocznie przed ważniejszymi meczami. Jedziemy tym co mamy i jak wyjdziemy z 40 to będzie sukces.
    Nie bardzo rozumiem, że są ważniejsze mecze. Dla Falubazu każdy mecz jest ważny , bo na bonusy w Rybniku i Lesznie ( po powrocie E.S.) nie liczyłbym za bardzo. Tarnów w meczu u siebie będzie jechał z nożem na gardle i musi z Wami wygrać , aby mieć szansę utrzymać się w lidze. I sądzę , że wygra a wtedy o play-off raczej możecie zapomnieć.
    Podzielam zdanie Reptile'a , że Protaś w składzie to ściema dla kibiców. Przed meczem okaże się , że lekarze jednak nie dali zgody na start. No ale - gdyby czul się na siłach - jestem zdecydowanie za tym by pojechał w meczu z prostego powodu : będzie ciekawiej.
    Z Protasiem 41:49 , bez niego 37 : 53.
    Odnośnie Stali to choćby po wczorajszej kolejce w Szwecji widać , iż wszyscy jadą dobrze lub bardzo dobrze( poza Jensenem).

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    lemur6666 (18-05-2016)

  11. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ej no bez jaj, jak ty się takiego skladu boisz to niby jaki wynik miałby być z Protasem i Hampelem w składzie ? 60-30 ?
    Jeśli nie skończycie meczu z 5 z przodu to będzie wstyd

    To są derby, a w nich jeżdzi się inaczej.
    Czy uważasz że Dudek z Doylem nie są w stanie ugrać po 13 pkt w 6 biegach, Karpow i Krystian po 7 pkt ? Jak tak to słabo widzę nie tylko trenera ale i kibiców.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STALECZKA za jego przydatny post!

    Nigel (18-05-2016)

  13. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem, że są ważniejsze mecze. Dla Falubazu każdy mecz jest ważny , bo na bonusy w Rybniku i Lesznie ( po powrocie E.S.) nie liczyłbym za bardzo. Tarnów w meczu u siebie będzie jechał z nożem na gardle i musi z Wami wygrać , aby mieć szansę utrzymać się w lidze. I sądzę , że wygra a wtedy o play-off raczej możecie zapomnieć.
    Podzielam zdanie Reptile'a , że Protaś w składzie to ściema dla kibiców. Przed meczem okaże się , że lekarze jednak nie dali zgody na start. No ale - gdyby czul się na siłach - jestem zdecydowanie za tym by pojechał w meczu z prostego powodu : będzie ciekawiej.
    Z Protasiem 41:49 , bez niego 37 : 53.
    Odnośnie Stali to choćby po wczorajszej kolejce w Szwecji widać , iż wszyscy jadą dobrze lub bardzo dobrze( poza Jensenem).

    Przegrana ze Stalą to nie jest jakaś tragedia bo punkty z wami pogubiło już Leszno i Wrocław. Nie mam złudzeń, że jak będzie się decydowało kto ma awansować my czy ktoś inny to Gorzów z przyjemnością się podłoży i przegra wyjazd bylebyśmy do play offs nie weszli, ale musimy zacząć kalkulować szanse. I tak:

    Protas w derbach to duże ryzyko odnowienia kontuzji a szanse na wygranie w chwili obecnej są takie, że nawet z nim w składzie mamy może z 30 % szans na korzystny wynik (porównując dyspozycje sprzętową i stan zdrowia zawodników obu ekip). Przecież wiadomo, że nawet jak pojedzie to nie będzie w pełnej dyspozycji i o jakimś rumakowaniu nie ma mowy.

    Prędzej wygramy w Tarnowie, ale pod warunkiem że Protas pojedzie tam w jednym kawałku. I to na ten mecz trzeba się odpowiednio przygotować. Mamy Cieślaka więc już nie będziemy jak te dzieci w mościckiej mgle

    A potem się zobaczy. Może wróci Hampel albo Sasza i odmienią sytuację. Na chwilę obecną nie mamy żadnego pola manewru.

    EDIT - Staleczka ja za długo na żużel chodzę żeby się podniecać takimi ogólnikami jak "derby to się inaczej jedzie". Jedzie się tak jak rumaki od tunera pozwolą i kości całe Macie teraz świetną dyspozycję praktycznie całej ekipy a co z nami to wiadomo, więc faworyt meczu jest oczywisty. Inna sprawa, że nie wiem czy wam ten szczyt formy za szybko nie przyszedł. Wątpię żeby się utrzymał cały rok (na Unię Leszno 2010 to nie wyglądacie).
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 18-05-2016 o 16:31

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (18-05-2016), ursus (18-05-2016)

  15. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Staleczka

    Jeżeli pod 13 dał Protasia to albo pojedzie albo z Cieślaka " g..no nie oficer". Najlepsi seniorzy będą sobie nawzajem odbierać pkt a juniorzy przegrywać po 1:5 i 2:4.
    Widzę, że jedyny który zatrybił

    Pepe pod 13 to znaczy, że pojedzie. Nie ma innej możliwości. Jeśliby były jakieś przeciwwskazania to Cieślak umieściłby Pepe pod parzystym numerem lub dałby dwa puste pola.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Staleczka



    Widzę, że jedyny który zatrybił

    Pepe pod 13 to znaczy, że pojedzie. Nie ma innej możliwości. Jeśliby były jakieś przeciwwskazania to Cieślak umieściłby Pepe pod parzystym numerem lub dałby dwa puste pola.
    Albo będzie transfer last minute. A jeśli pojedzie , to nie wróżę mu zbyt dużej zdobyczy punktowej. Nawet zespawany obojczyk nie może być w pełni sprawny po tak krótkim czasie.

  17. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wróci Jonasik! O drżyjcie Zardzewiali!


  18. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    zgrzeblarka powinna kogos zakontraktować najlepiej z Grudziadza ! Bez zawodnika z Grudziadza dostanie w pałke od Stali i będzie po zawodach już przed meczem
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam jestem dobrej myśli. Wierzę, że tych kilkanaście to wystarczająco dużo żeby dojść do siebie. Gorzowiaki niech mają nadzieję, że rehabilitant nie połamie nikogo od nich, my będziemy taką mieć jeśli chodzi o Zmarzlika. Każdy terminator kiedyś się skoczył

  20. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    A pamietacie taki mecz sprzed ladnych paru lat, jechalismy mocno oslabieni, to byl chyba jakis przelozony mecz w srodku tygodnia. Z tego co pamietam tez bylismy mocno oslabieni i dosc ciezki mecz ale wygralismy, chyba Lindgren wtedy pojechal solidny meczyk, moze z Lesznem?

  21. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    mecz mamy wygrany i to gładko na gładkim torze
    machanie nogami pomoże jedynie gorzowiakom rozwiązać wewnętrzne spory w parkingu

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    sobotch (18-05-2016), zigi1976 (19-05-2016)

  23. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Niestety ale siła rażenia po stronie stali na dzień dzisiejszy jest ogromna. A jak ktoś jedzie słabiej to Zmarzlik szybko lata dziurę. U nas nie na takiego juniora. Pieszczek w zg jeździ padaka na max.
    U nas wszyscy musieli by pojechać mecz życia. Nierealne. Będzie w ucho

  24. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Kibice od siedmiu bolesci.


    zawsze ich lejemy u siebie i bedzie tak tym razem.

    Wiecej wiary

    47-43

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    dyb (18-05-2016), sobotch (18-05-2016), zigi1976 (19-05-2016)

  26. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    w ucho to się może trzepnąć piszczałka na torze swoim kulasem

  27. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    A może historia z PePe to zagrywka Falubazu i trenera Cieślaka? Protas niewątpliwie miał groźny upadek w Szwecji, ale skoro jest w składzie, to może trochę za mocno rozdmuchano i podrasowano ten uraz, żeby uśpić czujność Stali Gorzów i kibiców gorzowskiej drużyny? Zresztą koledzy z ZG jakby się wtapiali w ten trend i jakoś zbyt łatwo piszą o pewnej przegranej. Dlatego nie zdziwi mnie jak zobaczę w niedzielę Protasiewicza, który zrobi grubo ponad 10 pkt.

  28. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Bez urazy, ale moim zdaniem będzie ulewa nad stadionem i nie pojedziecie.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  29. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    [QUOTE=STALECZKA;1754058]Ja nie jestem taki pewny zwycięstwa.

    Dudek, Doyle i Karpow z Pieszczkiem są w stanie razem zdobyć 40-42 pkt. Startować wszak będą po 6 razy a jak się trafi RT to ktoś może i 7 biegów.

    Pytanie jest takie - ile zdobędą juniorzy. Przysięgam, nie jest to z mojej strony jakaś kurtuazja.

    Jednak jako kibic żółto-niebieskich obstawiam 43-47.

    Były mecze, w których 2, czy 2,5 zawodników wygrywało mecz, albo padał remis, ale na tle obecnej Stali takich dominatorów w Falubazie nie widzę. Dudek z Doylem, wspierani przez Pieszczka, zrobią komplety ? Ośmieszą Zmarźlika, Kasprzaka, Iversena i Zagara w aktualnej formie ? Pawlicki też pewnie jakieś 3 będzie miał.
    Ewentualna jazda Protasa byłaby głupotą do kwadratu. Często wspomina się Jacusia Twardziela Golloba jak to bodajże 7 dni po złamaniu obojczyka pojechał w meczu i zrobił ładne punkty. Tak, tyle, że sporo lat później, w jakimś wywiadzie powiedział, że w trakcie meczu obojczyk się rozleciał i skutki tego cały czas odczuwa.

  30. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Bez urazy, ale moim zdaniem będzie ulewa nad stadionem i nie pojedziecie.
    A skąd niby ta ulewa nad stadionem?
    W niedziele ma być słonecznie, bez opadów.

    Myślisz o jakiejś tajemniczej chmurze, która stanie nad stadionem i rzuci żabami?
    Ireneusz ponoć i na to jest przygotowany, zamówił rozganiacze chmur, bedą czekały w gotowości.

    Meczyk się odbędzie i miejmy nadzieje, że bedzie ciekawe widowisko.

    Prawdziwą DERBOWĄ WOJNE stoczymy ze Staluchną w PO. (oczywiście jak się tam dostaniemy)
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-05-2016 o 21:12
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Jeśli PP pojawi się w niedziele na torze , to będzie to równie głupie jak zapalenie czegoś tam przez AŁ .Powinniśmy jechać tym co mamy , dać z siebie wszystko i może do 40 dobijemy .Ci na zawarciu niech tam odpalają te swoje cygara z Żabki , starsze kobiety z podniecenia niech wymienią swoje 50 letnie chusty na głowę a lubuska niech się nad tym spuszcza do granic możliwości . Kapitan potrzebny jest nam na piątek w Tarnowie .Po mojemu jest to mecz o 4 dla nas

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-05-2016), Falubaz7 (18-05-2016), zigi1976 (19-05-2016)

  33. Powrót do góry    #25
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta

    Były mecze, w których 2, czy 2,5 zawodników wygrywało mecz, albo padał remis, ale na tle obecnej Stali takich dominatorów w Falubazie nie widzę. Dudek z Doylem, wspierani przez Pieszczka, zrobią komplety ? Ośmieszą Zmarźlika, Kasprzaka, Iversena i Zagara w aktualnej formie ? Pawlicki też pewnie jakieś 3 będzie miał.
    Niejedno. Przemek się dopiero w Polsce rozkręci. Po tym co pokazuje w tym roku, widać, że powrót do Gorzowa, to jednocześnie powrót do formy... z 2010. Najlepszy zawodnik Eliteserien po dwóch meczach wyjazdowych + domowym z Vetlandą (Tai i Zmarzlik), z numeru 1? Wszystko na ten temat. Stać go na komplet w tym meczu. Choć wiadomo, w ZG bardzo nierówne pola startowe - to trochę te szanse niweluje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Nie podniecam się wizją zwycięstwa na Wrocławskiej, gdyż celem głównym jest mistrzostwo (sic!), a w derbach różne cuda się dzieją. Nietrudno mi wyobrazić sobie sytuację, że Zagara objeżdżają na trasie Karpow z Pieszczkiem, Iversen przegrywa wszystkie starty, Przemek coś tam szarpie, ale punktów z tego niewiele, Kasprzaka dopadają demony z zeszłego sezonu, Jensen z Cyferem jadą swoje czyli bez szału, a Dudek po raz kolejny pokazuje Zmarzlikowi, kto rządzi w Polsce Więc spokojnie, sezon jest długi, a Falubazowi życzę awansu do play-off, bo dla Stali to w końcu najbardziej atrakcyjny marketingowo rywal

  35. Powrót do góry    #27
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    19 w 7, to też niezły dzisiejszy wynik Shamka w Danii.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2007
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Wygracie Falubazy wygracie, chocbyscie samymi kupnymi juniorami pojechali! Nie możemy dopuścić żebyście z ligi spadli!

    Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  37. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Odkładanie meczu na inny termin i tak nic nie daje bo taki już ten sport że jak się jeden wykuruje to się drugi wykopyrtnie.Pozostaje dzwonić do Artioma Wodjakowa albo Moher niech ściąga w trybie natychmiastowym Hamburgera do Zielonej a Cieślak skróci tor do 180 metrów.Istnieje też nadzieja że do niedzieli żaden zawodnik Falubazu się przypadkowo nie zastrzeli podczas spaceru w lesie a Puk na torze spreparowanym przez łysego pojedzie taki muł jak ostatnio w Warszawie na GP.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    kingpin (19-05-2016), młody_piernik (19-05-2016)

  39. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Po co ta podnieta.
    Pykniemy Staleczkę z Protasem w składzie!

  40. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Jak świat światem derby ZAWSZE rządzą się swoimi prawami i nigdy żadnej z drużyn nie było łatwo,
    bo ile to już razy miało być tak, że osłabiony Falubaz wygrywał z faworyzowaną Stalą i odwrotnie?
    W derbach zawodnicy zawsze mają miękkie kolana cokolwiek by tam sobie pod nosem nie gadali.
    Motywacji naszym nie zabraknie, a czy pary starczy ?

  41. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Były owszem derby w osłabionych składach, ale chyba nie aż tak. Derby rzadza sie swoimi prawami...taaa. Jeżeli nasi dobrze wykorzystają jokery mozemy to wygrac

  42. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Na ten moment nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy Piotr pojedzie w niedzielę. W piątek udaje się na konsultację u doktora Stencla. Dopiero po tej wizycie będzie można powiedzieć coś więcej. Samemu zawodnikowi zależy zapewne na występie, ale zobaczymy, co wykażą badania - mówi kluby lekarz, Robert Zapotoczny.
    Jeżeli Protasiewicz otrzyma zgodę na jazdę w niedzielnym spotkaniu, jeszcze przed dniem meczu pojawi się na torze, by wziąć udział w treningu.


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/602...epem-w-derbach

  43. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Honorowy już zapisał w tabeli 2 pkt Stali za derby.
    Może to jeszcze nic nie znaczy, ale częsciej bywa odwrotnie niż Władziuchna obstawia.

    Kiedyś było też słychać na całym stadionie słynne słowa -"Mamy ich ..."

    Trzeba to wziąć za dobry omen i utrzeć Władziuchnie nochala.

    - Stal powinna wygrać te derby. To w pewnym sensie "oczywista oczywistość". Za gorzowianami przemawiają też ostatnie wyniki. Wystarczy spojrzeć, jak zawodnicy Stali pojechali w lidze szwedzkiej. Bartek był znowu znakomity. Podobnie było w przypadku Pawlickiego. Zagar i Iversen też jechali świetnie. Uważam, że porażka tego zespołu w derbach byłaby przykrą niespodzianką - powiedział w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Władysław Komarnicki.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Honorowy już zapisał w tabeli 2 pkt Stali za derby.
    Honorowy zapisał swojej Staleczce 5pkt. z dwumeczu rundy zasadniczej, ze znienawidzonym Falubazem. Niestety, to domniemanie sprawdzi się w tym roku wyjątkowo, Falubaz nie ma kim jechać! Jeszcze ten obojczyk kapitana, to dopełniło dzieła zniszczenia drużyny.
    Ale wierzę, że to tylko czasowa niemoc. Przyjdą play off-y i w pełnych składach (mam nadzieję), rozstrzygnie się kto jest lepszy na Ziemi Lubuskiej w tym roku. Oczywiście ze zdrowym, wykurowanym Hampelem w składzie. Bo jeśli Hampel będzie się dopiero brał za jazdę lub nie pojedzie w ogóle, to raczej małe szanse z Władkowymi. Trzeba się z tym pogodzić.
    Na tą chwilę nie mamy większych szans z tym składem. Choć raczej przegramy, to nie znaczy że nie będziemy walczyć, przegramy z honorem. Władkowi nie dostaną 2 pkt. na tacy, muszą się spocić.

  45. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2007
    Postów
    402
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  46. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wariactwo i tyle.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Jarek tez ma jechać.


    A tak btw wczoraj slyszalem taka teze ( ile w tym prawdy nie wiem ), ze Jarek celowo nie spieszy sie z powrotem na tor, bo ma tak skonstruowane ubezpieczenie, ze jak nie wyjedzie na tor do jakiegos dnia, to dostanie bardzo sporą kwote $$$ . Moze jest w tym jakies ziarnko prawdy.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 19-05-2016 o 14:37

  48. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Szymkowiak wraca ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Kaczyński

  50. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jarek tez ma jechać.


    A tak btw wczoraj slyszalem taka teze ( ile w tym prawdy nie wiem ), ze Jarek celowo nie spieszy sie z powrotem na tor, bo ma tak skonstruowane ubezpieczenie, ze jak nie wyjedzie na tor do jakiegos dnia, to dostanie bardzo sporą kwote $$$ . Moze jest w tym jakies ziarnko prawdy.
    Oby tylko ubezpieczyciel nie zakwalifikował treningów, jako zdolności do jazdy.
    Bez szydery - ubezpieczyciele przy dużych kwotach potrafią czepiac się o każdy
    szczegół...
    !Adrian walcz!

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    t_zg (19-05-2016)

  52. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Oby tylko ubezpieczyciel nie zakwalifikował treningów, jako zdolności do jazdy.
    Bez szydery - ubezpieczyciele przy dużych kwotach potrafią czepiac się o każdy
    szczegół...
    To juz mnie tam zbytnio nie interesuje co na to ubezpieczyciel. Ciekawi mnie czy w tej tezie co wczoraj ktos ze znajomych postawił jest coś prawdy.

  53. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kaczyński
    A to wciągamy stalerne nosem! Gott mit uns!

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    t_zg (19-05-2016)

  55. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To juz mnie tam zbytnio nie interesuje co na to ubezpieczyciel. Ciekawi mnie czy w tej tezie co wczoraj ktos ze znajomych postawił jest coś prawdy.
    Jest, ale tylko ziarnko prawdy

    JH jest ubezpieczony od utraconych zarobków. Dokładnych cyfr nie znam, ale dostaje od ubezpieczyciela ok 20 -30 % tego co mógłby zarobić startując w meczu. Przecież nikt głupi nie jest, nie znam takiego ubezpieczyciela który by mu dał taką polisę, że jemu by się nie opłacało jeździć

    No to w niedzielę, lejemy Staleczkę z Pepe i Jarkiem w składzie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Pain (19-05-2016)

  57. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Skąd info o starcie Hampela ?

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •