Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 924

Wątek: VI kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Skąd info o starcie Hampela ?
    Z najlepszej piekarni!
    Jak dla mnie to głupota z tą jazdą Pepe i Hampela. Lepiej byłoby gdyby sobie odpuścili te derby. Dużo ważniejszy jest pojedynek w Tarnowie, tam "trzeba wygrać". Naprawdę nie chciałbym oglądać chłopaków walczących z bólem. Lepiej ogląda się walkę z rywalem, po co mają się narażać? Już nieraz jazda z kontuzją przyniosła opłakane skutki.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Falubaz7 (19-05-2016)

  3. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Z tym startem Jarka to ja zartowałem tylko. Nie wiem czy pojedzie
    Odnośnie Protasa...jeżeli ma pojechać nie na pełen gwizdek, to ja też jestem za tym żeby przygotował się lepiej na mecz w Tarnowie.

  4. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Nie mogę się doczekać, aż Jarek wyjedzie na tor i w końcu zamknie mi pysk w sprawie wyższości zawodnika nad ZZ za niego.

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Skąd info o starcie Hampela ?
    To nie info, ja po prostu zgaduję

    Shrek pewnie zrobi lekki, twardszy tor pod rekonwalescentów. Ten mecz potraktują jako przetarcie przed Tarnowem. Przecież Protas też nie wsiądzie z marszu na motor, po blisko trzech tygodniach przerwy i nie pojedzie w Tarnowie. Jarek wiem, że planował wystąpić w tym meczu. W klubie cicho jak makiem zasiał. Ale już z awizowanego składu można nieco wywnioskować. Jeśli Pepe miałby nie jechać to Shrek w życiu nie dałby go pod 13. I tak sobie myślę, że Shrek celowo dał JH pod 12, tak aby każdy był przekonany, że będzie ZZ za Jarka. A tu bardziej chodzi o to aby na początek Jarek jako doparowy, spokojnie wszedł w mecz. Oczywiście to tylko moje spekulacje, bo nie mam żadnej wiedzy (nawet z piekarni) jak będzie w rzeczywistości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    A ja uważam, że jako tuba klubowa robisz specjalnie zamęt z tym startem Hampela i Protasa, bo klubowi zależy, żeby jak najwięcej biletów sprzedać, a skończy się tym, że obaj nie wystąpią w tym meczu.

    W niedzielę zobaczymy kto miał rację

  7. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Widzę, że kibice Falubazu bardzo sprytnie ustawiają przedmeczowe prognozy na gładkie zwycięstwo Stali, a prawda jest taka, że przy starcie PEPE, który nawet po tej kontuzji powinien zrobić ok. 10(6) to wcale nie widzę tej przewagi Gorzowian.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Widzę, że kibice Falubazu bardzo sprytnie ustawiają przedmeczowe prognozy na gładkie zwycięstwo Stali,.
    A jak mamy obstawiac, jak nawet nie wiadomo jakim skladem pojedziemy? Na dzien dzisiejszy marnie to wyglada. Zobaczymy w niedziele.

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Hampel nie pojedzie, ladujemy panowie z tymi fantazjami.
    Powrot po roku na... derby, gdzie jest wieksze ryzyko trzeszczenia kosci?
    Za dlugo sie leczyl. Predzej juz w Tarnowie pojedzie, bo tam sami dzentelmeni i gladki jak pupa niemowlaka tor.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (19-05-2016), Nigel (19-05-2016)

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Hampel nie pojedzie, ladujemy panowie z tymi fantazjami.
    Powrot po roku na... derby, gdzie jest wieksze ryzyko trzeszczenia kosci?
    Za dlugo sie leczyl. Predzej juz w Tarnowie pojedzie, bo tam sami dzentelmeni i gladki jak pupa niemowlaka tor.
    No akurat tor to taki sam będzie w ZG. Na połamanego Protasa nikt nie zrobi ciężkiego toru. Będzie betonowo.

  12. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Widzę, że kibice Falubazu bardzo sprytnie ustawiają przedmeczowe prognozy na gładkie zwycięstwo Stali, a prawda jest taka, że przy starcie PEPE, który nawet po tej kontuzji powinien zrobić ok. 10(6) to wcale nie widzę tej przewagi Gorzowian.
    To uświadom nas jak mamy obstawiać.Problemów u nas sporo a rywal zap...la jak po....any i na dzisiaj jest głównym kandydatem do złota .Wiara w Falubaz oczywiście jest ale patrząc na to z boku słabo to wygląda

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Hampel nie pojedzie, ladujemy panowie z tymi fantazjami.
    Powrot po roku na... derby, gdzie jest wieksze ryzyko trzeszczenia kosci?
    Za dlugo sie leczyl. Predzej juz w Tarnowie pojedzie, bo tam sami dzentelmeni i gladki jak pupa niemowlaka tor.
    Wbrew pozorom, ryzyko w każdym meczu jest takie samo. Dla zawodnika klasy Hampela, nie ma znaczenia czy to derby czy mecz w Tarnowie.

    Hitman

    A ja uważam, że jako tuba klubowa robisz specjalnie zamęt z tym startem Hampela i Protasa, bo klubowi zależy, żeby jak najwięcej biletów sprzedać, a skończy się tym, że obaj nie wystąpią w tym meczu.
    Teraz to dowaliłeś do pieca. Jak myślisz, ilu więcej kibiców przyjdzie na mecz po takiej informacji na tut. forum ? Licząc, ze forum odwiedza regularnie nawet ze 20 zielonogórzan. Większość z nich i tak będzie na meczu, to ilu dodatkowo przekonam ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wbrew pozorom, ryzyko w każdym meczu jest takie samo. Dla zawodnika klasy Hampela, nie ma znaczenia czy to derby czy mecz w Tarnowie.
    Gdyby tak było, to Platini objeżdżał by wszystkie wyjazdy.
    !Adrian walcz!

  15. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    To uświadom nas jak mamy obstawiać.Problemów u nas sporo a rywal zap...la jak po....any i na dzisiaj jest głównym kandydatem do złota .Wiara w Falubaz oczywiście jest ale patrząc na to z boku słabo to wygląda
    To przypomnę chociażby ten mecz http://rlach.republika.pl/dmp/2012/zggo_1.htm

  16. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Gdyby tak było, to Platini objeżdżał by wszystkie wyjazdy.
    Chyba nie zrozumiałeś. Dla Platiniego nie przeciwnik jest wyzwaniem a nawierzchnia.

    Podobnie będzie w niedzielę. Nikt nie zrobi jakiejś ciężkiej, przyczepnej nawierzchni, ta będzie taka jak zazwyczaj, czyli lekka, łatwa i przyjemna. Osobiście spodziewam się w tym meczu zobaczyć na torze, Alexa Zgardzińskeigo, Pepe i Jarka właśnie. A jak będzie w realu to się dopiero okaże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba nie zrozumiałeś. Dla Platiniego nie przeciwnik jest wyzwaniem a nawierzchnia.

    Podobnie będzie w niedzielę. Nikt nie zrobi jakiejś ciężkiej, przyczepnej nawierzchni, ta będzie taka jak zazwyczaj, czyli lekka, łatwa i przyjemna. Osobiście spodziewam się w tym meczu zobaczyć na torze, Alexa Zgardzińskeigo, Pepe i Jarka właśnie. A jak będzie w realu to się dopiero okaże.
    Bzdurzysz - jakby chodziło o przeciwnika napisał byś o Unii Tarnów.
    Napisałeś o Tarnowie, jako miejscu, więc chodziło o miejsce a nie
    przciwnika .
    !Adrian walcz!

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Bzdurzysz - jakby chodziło o przeciwnika napisał byś o Unii Tarnów.
    Napisałeś o Tarnowie, jako miejscu, więc chodziło o miejsce a nie
    przciwnika
    .
    No zgadza się. Ale to tyczy się Hampela. Gdzie mu będzie łatwiej wejść w tryb meczowy jak nie w ZG czy Tarnowie. Gdzie tory od dłuższego czasu są lekkie i łatwe. Przeciwnik tu nie ma nic do rzeczy. W każdym meczu może się coś wydarzyć. Nie przemawia do mnie argument, ze JH na pewno nie pojedzie w derbach, bo tu będą "kości trzeszczeć". Kości mogą trzeszczeć w każdym meczu, to nie ejst tak, ze w derbach muszą trzeszczeć bardziej.

    Ty wyskoczyłeś z tym Gollobem jak Filip z konopi, że nie w każdym meczu jedzie. Więc ja napisałem, że nie sam przeciwnik jest tutaj problemem a nawierzchnia na jakiej ma jechać. Przecież w Grudziądzu Gollob jedzie z tym samymi zawodnikami z którymi wyjazdy odpuszcza.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-05-2016 o 22:52
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No zgadza się. Ale to tyczy się Hampela. Gdzie mu będzie łatwiej wejść w tryb meczowy jak nie w ZG czy Tarnowie. Gdzie tory od dłuższego czasu są lekkie i łatwe. Przeciwnik tu nie ma nic do rzeczy. W każdym meczu może się coś wydarzyć. Nie przemawia do mnie argument, ze JH na pewno nie pojedzie w derbach, bo tu będą "kości trzeszczeć". Kości mogą trzeszczeć w każdym meczu, to nie ejst tak, ze w derbach muszą trzeszczeć bardziej.

    Ty wyskoczyłeś z tym Gollobem jak Filip z konopi, że nie w każdym meczu jedzie. Więc ja napisałem, że nie sam przeciwnik jest tutaj problemem a nawierzchnia na jakiej ma jechać. Przecież w Grudziądzu Gollob jedzie z tym samymi zawodnikami z którymi wyjazdy odpuszcza.
    No i w gruncie rzeczy się zgadzamy .
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No zgadza się. Ale to tyczy się Hampela. Gdzie mu będzie łatwiej wejść w tryb meczowy jak nie w ZG czy Tarnowie. Gdzie tory od dłuższego czasu są lekkie i łatwe. Przeciwnik tu nie ma nic do rzeczy. W każdym meczu może się coś wydarzyć. Nie przemawia do mnie argument, ze JH na pewno nie pojedzie w derbach, bo tu będą "kości trzeszczeć". Kości mogą trzeszczeć w każdym meczu, to nie ejst tak, ze w derbach muszą trzeszczeć bardziej.

    Ty wyskoczyłeś z tym Gollobem jak Filip z konopi, że nie w każdym meczu jedzie. Więc ja napisałem, że nie sam przeciwnik jest tutaj problemem a nawierzchnia na jakiej ma jechać. Przecież w Grudziądzu Gollob jedzie z tym samymi zawodnikami z którymi wyjazdy odpuszcza.
    Z pewnoscia Kolodziej z Bjerre, Swidrem i Rolnickim (dwaj ostatni jadacy 30 metrow z tylu) beda wciskac w dechy tak jak Zmarzlik, Kasprzak i spolka. W Derbach.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No akurat tor to taki sam będzie w ZG. Na połamanego Protasa nikt nie zrobi ciężkiego toru. Będzie betonowo.
    Oczywiscie. Jednak bardziej napalony bedzie rywal z Gorzowa czujacy krew, niz pogodzony z losem Tarnow.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wbrew pozorom, ryzyko w każdym meczu jest takie samo. Dla zawodnika klasy Hampela, nie ma znaczenia czy to derby czy mecz w Tarnowie.
    Oczywiscie, ze nie masz racji. Ryzyko w meczu zuzlowym moze byc zblizone, ale jednak inne. Wez sobie pod lupe baronowisko na ktorym wszyscy po starcie pchaja sie do kredy i robi sie ciasno. A derby to derby. Zmarzliki, Dudki, KK beda napalone. Protas jak pojedzie tez nie bedzie grzecznym ulozonym chlopcem.
    Hampel glupi nie jest i pchac sie w taki zywiol nie bedzie. Zwlaszcza ze tytanem walki na lokcie nie jest.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z pewnoscia Kolodziej z Bjerre, Swidrem i Rolnickim (dwaj ostatni jadacy 30 metrow z tylu) beda wciskac w dechy tak jak Zmarzlik, Kasprzak i spolka. W Derbach.
    Nie przesadzaj, Bjere, Madsen czy Kołodziej na tacy punktów nie oddadzą JH. Zresztą nie o to chodzi. Każdy bieg jest inny, i nieważne czy do ewentualnej kolizji (o ile dojdzie) dojdzie w I łuku po starcie czy na dystansie. jeśli by tymi kategoriami miał się kierować Jarek to musiałby już kończyć karierę. Owszem, zawodnik po kontuzji, po dłuższej przerwie w jeżdżeniu, patrzy aby nie od razu ścigać się na ciężkich przyczepnych torach. Ale dla takiego Hampela nie ma różnicy czy stanie pod taśmą z Zagarem, Pukiem Zmarzlikiem czy może z Kołodziejm, madsenem czy Bjerre.

    Oczywiscie. Jednak bardziej napalony bedzie rywal z Gorzowa czujacy krew, niz pogodzony z losem Tarnow.
    Bzdura jakich mało. Tak naprawdę, mimo, ze to są mecze drużynowe, to każdy zawodnik stając pod taśmą myśli o wygraniu biegu. A potem o skasowaniu należności. Nie ma czegoś takiego jak "pogodzony z losem Tarnów".

    Oczywiscie, ze nie masz racji. Ryzyko w meczu zuzlowym moze byc zblizone, ale jednak inne. Wez sobie pod lupe baronowisko na ktorym wszyscy po starcie pchaja sie do kredy i robi sie ciasno. A derby to derby. Zmarzliki, Dudki, KK beda napalone. Protas jak pojedzie tez nie bedzie grzecznym ulozonym chlopcem.
    Hampel glupi nie jest i pchac sie w taki zywiol nie bedzie.
    Zwlaszcza ze tytanem walki na lokcie nie jest.
    A widzisz, tu jest różnica. Tor i jego nawierzchnia. I to już pisałem wyżej, nie przeciwnik jest problemem a tor. W ZG czy Tarnowie nawierzchnia jest OK. Więc ja nie widze powodów dla kórych JH miałby nie jechać. Oczywiście poza jednym powodem, jesli jego lekarz mu pozwoli.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-05-2016 o 23:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Bzdura jest to co piszesz. Gorzow bedzie mega zmotywowany zeby wypruc krew na rywalu. Nie mowiac ze sa w gazie, dochodzi pewnosc siebie.
    Tarnow? Chlopie... jak juz chcesz sie wypowiadac to poznaj sprawe. Motywacja w zespole Barana poraza.. Co z tego ze Bjerre chce wygrac bieg, skoro gdy przyjdzie co do czego zamknie gaz? Zmarzlik zamknie?
    Ogarnij sie.

    Edit.
    Napisales > wbrew pozorom ryzyko w KAZDYM meczu jest takie samo.

    Teraz sie wycofujesz rakiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-05-2016)

  24. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Oczywiscie. Jednak bardziej napalony bedzie rywal z Gorzowa czujacy krew, niz pogodzony z losem Tarnow.
    No już bez przesady z tym pogodzeniem z losem. Do końca sezonu daleko. Zresztą wybieram się na ten mecz i qwa chce zobaczyć fajne ściganie a nie jakieś żałobne procesje

  25. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Carlitos - procesje i tak beda, filozofia zespolu to na mocnego rywala robic ultra suchy beton...
    Spytaj sie welny o tego kebaba, zebys mial jakiekolwiek pozytywne wspomnienia z meczu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Carlitos - procesje i tak beda, filozofia zespolu to na mocnego rywala robic ultra suchy beton...
    Spytaj sie welny o tego kebaba, zebys mial jakiekolwiek pozytywne wspomnienia z meczu
    No co ty, ja po trzeźwemu kebsa nie jadam. Powiedz gdzie jest najlepsza restauracja w mieście, bo jak już przyjeżdżam to nie tylko po to żeby Mościce zwiedzać.

  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Hampel nie pojedzie, ladujemy panowie z tymi fantazjami.
    Powrot po roku na... derby, gdzie jest wieksze ryzyko trzeszczenia kosci?
    Za dlugo sie leczyl. Predzej juz w Tarnowie pojedzie, bo tam sami dzentelmeni i gladki jak pupa niemowlaka tor.

    jakoś Dudek, fakt że nie po kontuzji, ale po rocznym zawieszeniu, nie szczypał się z tym żeby powrócić akurat na mecz w jaskini samego diabła, czyli na Zawarciu...kiedyś wrócić trzeba, a derby są ku temu najlepszą okazją, bo już sam fakt wywołania u rywali nerwówki jest tego wart

  28. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jakiej nerwowki?
    Co sie stanie jak Stal przegra?Kompletnie nic.
    Co najwyzej Wladek polknie cygaro.
    Zdecydowanie bardziej nerwowo powinno byc w obozie gospodarzy.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No co ty, ja po trzeźwemu kebsa nie jadam. Powiedz gdzie jest najlepsza restauracja w mieście, bo jak już przyjeżdżam to nie tylko po to żeby Mościce zwiedzać.
    Zadna restauracja.
    Niech Ci j-rules doradzi gdzie kupic wiejska.
    Do tego swieza bulka,ogorek,mietowka i hepatil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-05-2016 o 07:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No co ty, ja po trzeźwemu kebsa nie jadam. Powiedz gdzie jest najlepsza restauracja w mieście, bo jak już przyjeżdżam to nie tylko po to żeby Mościce zwiedzać.
    Zakladam, ze na trzezwo tego spektaklu nie bedziesz ogladal

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jakiej nerwowki?
    Co sie stanie jak Stal przegra?Kompletnie nic.
    Co najwyzej Wladek polknie cygaro.
    Zdecydowanie bardziej nerwowo powinno byc w obozie gospodarzy.



    Zadna restauracja.
    Niech Ci j-rules doradzi gdzie kupic wiejska.
    Do tego swieza bulka,ogorek,mietowka i hepatil.
    Co to ten hepatil? Cos na flaki? Nie wiem gdzie to kupic, moze jakis lokalny weterynarz od bydla bedzie wiedzial.. nasze kichy przyzwyczajone do chleba ze smolcem i przekiszonego ogorasa.
    Moge najwyzej wskazac gdzie mocno kwasny zur podaja.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wszyscy jesteście w błędzie Zawodnicy zawodnikami - znają się doskonale i na tym poziomie żaden na żadnym wrażenia nie zrobi większego niż zwykle.
    Chodzi przede wszystkim o to, że jak Orł&Sp. zobaczą na prezentacji tryskających uśmiechami Protasiewicza z Hampelem, sraczka przybierze stany monumentalne a o pewności siebie będzie myślał może tylko Zmarzlik, któremu w tej chwili wszystko jedno.

    Osobiście nie mam najmniejszego zamiaru wymyślać jakichś dziwnych teorii typu "rany boskie, mogliby derby odpuścić i pojechać z Tarnowem, byłoby lepiej". Dla mnie to profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą, czy pojechać mogą czy nie. Dodatkowo w przypadku Hampela (jeśli rzeczywiście jest zdolny do jazdy) dochodzi motyw jak największej ilości startów, bo odpuszczając kolejne zawody wielkiej kariery w GP nie zrobi.

    Także spokojnie, przyjeżdża do nas Gorzów zwyczajowo przy Wrocławskiej dostający w tyłek i tym razem też dostanie w tyłek, choćby minimalnie. Nie dorabiajmy niepotrzebnych ideologii, świat w tym konkretnym wycinku jest bardzo prosty

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariusz (20-05-2016)

  32. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Czy z PUK-iem wszystko OK po dzwonie w Anglii?

  33. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2013
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Chodzi przede wszystkim o to, że jak Orł&Sp. zobaczą na prezentacji tryskających uśmiechami Protasiewicza z Hampelem, sraczka przybierze stany monumentalne a o pewności siebie będzie myślał może tylko Zmarzlik, któremu w tej chwili wszystko jedno.
    Ha, ha, ha ... kto niby ma wywołać sraczkę? Dwóch rekonwalescentów? Jeden przez rok nie ścigał się z rywalami spod taśmy, a drugi z kośćmi posklejanymi gumą arabską i plastrem ... rzeczywiście mogą wywołać popłoch.
    Zresztą Stal może sobie pozwolić na porażkę w małych rozmiarach ... choćby po to by wpuścić Falubaz do półfinału i zrobić powtórkę z 2012 i 2014 ...

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vilgefortz za jego przydatny post!

    młody_piernik (20-05-2016)

  35. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zakladam, ze na trzezwo tego spektaklu nie bedziesz ogladal
    Też przeraża mnie ta perspektywa, ale takie są fakty. Ktoś musi prowadzić auto potem .


    PS - Co z tym PUKiem ? Z syfów wynika tylko że w XV biegu:
    "upadł nieatakowany na drugim łuku drugiego okrążenia i nie mógł zejść z toru. Bieg przerwano, gdy pozostali zaczęli trzecie okrążenie. Wyniki zaliczono, a Iversen został wykluczony."

  36. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Kingpin

    Jakiej nerwowki?
    Co sie stanie jak Stal przegra?Kompletnie nic.
    Co najwyzej Wladek polknie cygaro.
    Zdecydowanie bardziej nerwowo powinno byc w obozie gospodarzy.
    No właśnie o to się tylko rozchodzi. Bo Władek nie chce połykać cygara, on chce je triumfalnie wypalić.

    Oczywiście, ze jeżeli Stal przegra to matematycznie niewiele to zmieni. Jednak w sytuacji kiedy osłabiony Falubaz pokonałby faworyzowaną w tym meczu Stal, to tak jakby Władek dostał z liścia.

    Gorzowianie nie musza wygrywać tego akurat meczu aby być w PO. Ale muszą go wygrać aby się nie ośmieszyć. Bowiem dzisiaj mamy taką sytuację, ze niemal każdy z ekspertów już 2 duże pkt przypisał Stali. A to nie jest komfortowa sytuacja.

    Carlitos_

    Co z tym PUKiem ? Z syfów wynika tylko że w XV biegu:
    "upadł nieatakowany na drugim łuku drugiego okrążenia i nie mógł zejść z toru. Bieg przerwano, gdy pozostali zaczęli trzecie okrążenie. Wyniki zaliczono, a Iversen został wykluczony."
    W Stali za Puka chyba idzie zrobić ZZ. Czyli jakiejś tragedii nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-05-2016 o 11:32
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    dobra Mariusz pierdzielić derby lepiej powiedz czyją próbkę badaja?

  38. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    dobra Mariusz pierdzielić derby lepiej powiedz czyją próbkę badaja?
    Nie wiem czyją. Ale z tego co się mówi w piekarni, to któryś z zawodników coś kombinował z próbką moczu. I stąd u jednego z nich pobrano drugą próbkę. Oficjalnie Rynkowski nawija, ze pierwsza była zbyt rzadka i dlatego pobrano drugą. Od strony technicznej wygląda to tak, że dany zawodnik oddaje mocz który to jest zabezpieczony w dwóch pojemniczkach, zaplombowany. I tak jedzie do laboratorium. I tam dopiero jest badany. Więc nie wiem w jaki sposób na miejscu w Lesznie stwierdzono u jednego z zawodników, że jego mocz jest zbyt rzadki ? A to ponoć był oficjalny powód, że u tego zawodnika mocz pobrano raz jeszcze. Tymczasem nieoficjalnie mówi się, ze zawodnik coś kombinował podczas oddawania moczu. Ci co go obserwowali połapali się w tym i sporządzili odp. protokół. A potem raz jeszcze kazano zawodnikowi oddać mocz. I to jest własnie ta druga próbka. Której wyników, jak i nazwiska zawodnika, nie znamy.

    Ostatnie info na ten temat mói, ze wszyscy byli czyści. Nawet w tej feralnej próbce nie znaleziono niedozwolonych substancji.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-05-2016 o 11:54
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vilgefortz Zobacz posta
    Ha, ha, ha ... kto niby ma wywołać sraczkę? Dwóch rekonwalescentów? Jeden przez rok nie ścigał się z rywalami spod taśmy, a drugi z kośćmi posklejanymi gumą arabską i plastrem ... rzeczywiście mogą wywołać popłoch.
    Zresztą Stal może sobie pozwolić na porażkę w małych rozmiarach ... choćby po to by wpuścić Falubaz do półfinału i zrobić powtórkę z 2012 i 2014 ...

    wy się lepiej planowaniem w tym sporcie nie zajmujcie, bo tu jeden tydzień i sytuacja wywraca się do góry nogami
    i mi nie mówcie, że jak jest okazja przejechać się po osłabionym Falubazie to zadowoli was kilku punktowa porażka

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Mariusz (20-05-2016), shelve (20-05-2016)

  41. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2013
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    wy się lepiej planowaniem w tym sporcie nie zajmujcie, bo tu jeden tydzień i sytuacja wywraca się do góry nogami
    i mi nie mówcie, że jak jest okazja przejechać się po osłabionym Falubazie to zadowoli was kilku punktowa porażka
    Jak to osłabionym? Hampel i Protas mają przecież jechać i wywołać sraczkę?

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vilgefortz za jego przydatny post!

    spitt22 (20-05-2016)

  43. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Też przeraża mnie ta perspektywa, ale takie są fakty. Ktoś musi prowadzić auto potem .

    do nas pendolino dojezdza!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    do nas pendolino dojezdza!
    A do nas do Zielonej to kiedyś dojeżdżał nawet dyliżans z Berlina!
    Jadę autem, bo mam objazdówkę po południowej Polsce i przy okazji zahaczę o Tarnów żeby zobaczyć meczyk

    PS: wyniki próbek negatywne. Qwa a szkoda, taka fajna afera się szykowała

  45. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Powiem krótko , rozum mówi Stal, serce zawsze Falubaz .... byle do niedzieli
    Tylko Falubaz

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Vilgefortz (20-05-2016)

  47. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W takim meczu parcie jest tak ogromne że nagle Hampel wyzdrowieje,Protas ustanie na dwóch nogach bez pomocy obojczyka,jak będzie trzeba to nawet Kurmanek z martwych wstanie i pomoże...Senator wskrzesi Kurmana i z prochu powstanie.To nie jest zwykły mecz bo nawet Strzelec może złapać formę życia kiedy w nocy przyśni mu się czerwony nos leśniczego.W najgorszym wypadku udowodni się że Kasprzak jechał na dopingu
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 20-05-2016 o 13:20
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  48. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    RUSTY po ktorej stronie plotu na trybunach bedziesz ?

  49. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Nie wiem skąd te plotki o trenującym Hampelu, ale moim zdaniem nie ma nawet 1 % szans na start tego zawodnika w niedziele. Serio wierzycie, że Hampel by odpuścił GP w Warszawie, a tydzień później wsiadł na motocykl i pojechał w derbach ? Przecież to oczywiste, że gdyby był zdolny do jazdy to w pierwszej kolejności wystartowałby w GP, które jest dużo ważniejsze niż liga. Co do Protasa - tu nie wiadomo, bo od momentu kontuzji jest w tym temacie duża cisza. Jednak wystawienie Piotra pod 13 daje do myślenia. Nie sądzę, by Cieślak zrobił taki babol i w razie "w" skazywał się na parę Pieszczek - Niedźwiedź/Zgardziński.

  50. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Serio wierzycie, że Hampel by odpuścił GP w Warszawie, a tydzień później wsiadł na motocykl i pojechał w derbach ?
    Ja nie wierze

  51. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    [QUOTE=Pain;1754474Co do Protasa - tu nie wiadomo, bo od momentu kontuzji jest w tym temacie duża cisza.[/QUOTE]

    wiadomo wiadomo
    20 min temu na jego profilu FB pojawiła się informacja że pojedzie w derbach

    WOJNA

  52. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Pain

    Serio wierzycie, że Hampel by odpuścił GP w Warszawie, a tydzień później wsiadł na motocykl i pojechał w derbach ? Przecież to oczywiste, że gdyby był zdolny do jazdy to w pierwszej kolejności wystartowałby w GP, które jest dużo ważniejsze niż liga.
    Nie zgodze się. Jak na moje to JH najpierw wystartuje w lidze, potem w SGP. Nie odwrotnie. Przecież on musi najpierw się rozjeździć. A w SGP nie ma czasu na rozjeżdżanie. Tam trzeba jechać na 110% swoich możliwości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #90
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pain



    Nie zgodze się. Jak na moje to JH najpierw wystartuje w lidze, potem w SGP. Nie odwrotnie. Przecież on musi najpierw się rozjeździć. A w SGP nie ma czasu na rozjeżdżanie. Tam trzeba jechać na 110% swoich możliwości.
    W Gp nie ma czasu na rozjezdzanie ale nie ma też czasu na tracenie punktów.Lepsze 2 punkty od 0. Czyli twierdzisz że Jarek traktuje Falubaz pole do testów i rozjeżdzania.się?

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •