Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021
Pokaż wyniki od 901 do 924 z 924

Wątek: VI kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #901
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O, widzę, że legenda Shreka już rośnie. Ja tam żyłem cały czas w nieświadomości i byłem przekonany, że zepsuła się jedna polewaczka w Tarnowie, i nie sprostał zadaniu jeden wóz strażacki. Nomen omen, ci co są w temacie to wiedzą, że próba polewania toru z samochodu strażackiego zraszaczami (które służą do całkiem czego innego) musiała skończyć się klęską. Ponadto, byłem przekonany, że była jedna koleina w meczu z Gorzowem, nie dwie. Ale własnie zostałem uświadomiony, że nieszczęścia chodzą parami
    Dłuższa pauza w zawodach była spowodowana awarią dwóch polewaczek. Dodatkowo posłuszeństwa odmówiła trzecia, w którą wcielił się będący w odwodzie na tę ewentualność wóz strażacki.
    Mam nadzieję, że Cię uświadomiłem - "przypadkiem" siadły dwie polewaczki.
    Nie wspomnę już o WO Wrocławia z Apatorem, "kaszlu" Jędrzejaka, braku karetki
    we Wrocławiu w oczekiwaniu na deszcz. Coś by pewnie się jeszcze znalazło, jakby
    pomyśleć - taki jest ten "krystaliczny" Narodowy.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 25-05-2016 o 23:06
    !Adrian walcz!

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (26-05-2016), mhsol (25-05-2016)

  3. Powrót do góry    #902
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Cię uświadomiłem - "przypadkiem" siadły dwie polewaczki.
    "Gdyby polewaczki psuły się tam nagminnie, wtedy można by było uznać, ze druzyna celowo kombinuje...przy jednorazowym takim przypadku, mozemy mowic jedynie o bledzie w sztuce...i ja w to wierze "

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (26-05-2016)

  5. Powrót do góry    #903
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Czesław nikogo nie wysyłał, bo sam postanowił poświęcić własne życie czatując za płotem ku chwale Stalerny .
    Czesław wtedy to nawet ze stoperem zza płotu czasy naszym mierzył.
    Jak już wyczajono Czesława za płotem, to przeganiano intruza.

    Wtedy sprytny Czesio wysyłał swoich ludzi, co by podglądali co z torem jest robione.
    To były klimaty.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    t_zg (25-05-2016), zigi1976 (25-05-2016)

  7. Powrót do góry    #904
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    https://www.facebook.com/zoomstudio....type=2&theater

    Widzieliscie ten link? Jak ładnie Karpow tłumaczy Dudkowi jak chce jechac, a Zmarzlik wszystko slucha. Po takich radach przed swoim czwartym startem trzasnał dwie trójki . Jak mielismy w Zielonej nie wygrac skoro sam Karpow nam pomagał?

    PS Jeszcze nie spytalem...Dlaczego kibice zielonogórscy obrażali Zmarzlika (coś z "cwelem" i "burdelem")? Co takiego złego zrobił wam ten chłopak? Do tej pory jechał przeciwko Falubazowi 15 razy w derbach (4 razy w 2011, 2 razy w 12, 2 razy w 13, 4 razy w 14, 2 razy w 15 i raz w 16) i ani razu nie przewrócił żadnego waszego zawodnika! Przed i po meczu nigdy nie zachowywal się jak "burak", ani też nie prowokowal kibiców. Więc możecie mi wyjaśnic w czym rzecz i czym wam podpadł? Nie rozumiem takiego zachowania...

    PS 2 Mówi się, że Zmarzlik jeździ ostro..Kto pamieta, kiedy z winy Zmarzlika jakis żużlowiec podczas meczu ligowego leżał na torze lub przez Zmarzlika doznal jakiegoś urazu?

  8. Powrót do góry    #905
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    VI kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

    Przemek to tak jak my byśmy od Ciebie wymagali wyjaśnienia zachowania tej hołoty nad parkingiem u was. Tak jak Moher napisał: kibole to jest specyficzny gatunek - my ich nie zrozumiemy ani oni nas. Coś jak Indianie i blade twarze


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #906
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    https://www.facebook.com/zoomstudio....type=2&theater

    Widzieliscie ten link? Jak ładnie Karpow tłumaczy Dudkowi jak chce jechac, a Zmarzlik wszystko slucha. Po takich radach przed swoim czwartym startem trzasnał dwie trójki . Jak mielismy w Zielonej nie wygrac skoro sam Karpow nam pomagał?

    PS Jeszcze nie spytalem...Dlaczego kibice zielonogórscy obrażali Zmarzlika (coś z "cwelem" i "burdelem")? Co takiego złego zrobił wam ten chłopak? Do tej pory jechał przeciwko Falubazowi 15 razy w derbach (4 razy w 2011, 2 razy w 12, 2 razy w 13, 4 razy w 14, 2 razy w 15 i raz w 16) i ani razu nie przewrócił żadnego waszego zawodnika! Przed i po meczu nigdy nie zachowywal się jak "burak", ani też nie prowokowal kibiców. Więc możecie mi wyjaśnic w czym rzecz i czym wam podpadł? Nie rozumiem takiego zachowania...

    PS 2 Mówi się, że Zmarzlik jeździ ostro..Kto pamieta, kiedy z winy Zmarzlika jakis żużlowiec podczas meczu ligowego leżał na torze lub przez Zmarzlika doznal jakiegoś urazu?
    Rzeczywiście, Bartek nie przyczynił się raczej nigdy do jakiejś kontuzji zawodnika Falubazu. Zmarzlik choć jeździ często ostro, na granicy faulu, to nie pamiętam by kogoś staranował czy wpasował w płot. Jednak w każdym meczu potwierdza że jest wybitnym indywidualistą, nie liczącym się z kolegami z drużyny ani z rywalami. Swoją jazdę trzyma o tyle na wodzy, by nie być wykluczonym za faul i stracić punkty. A że przy tym jest szybki i doskonale panuje nad motocyklem, potrafi "rozprowadzać" rywali, to zgarnia punkty agresywną ale fair jazdą. Może przez to jest nielubiany? A może za wysoki głos? Nie wiem.
    A może to zupełnie pod innym adresem były te obelgi?
    Choć Zmarzlika doceniam za umiejętności, to jednak jako człowieka nie lubię go. Jakoś nie pozyskał mojej sympatii, jest trochę jak spokojniejsza wersja Pedersena.

  10. Powrót do góry    #907
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    https://www.facebook.com/zoomstudio....type=2&theater

    Widzieliscie ten link? Jak ładnie Karpow tłumaczy Dudkowi jak chce jechac, a Zmarzlik wszystko slucha. Po takich radach przed swoim czwartym startem trzasnał dwie trójki . Jak mielismy w Zielonej nie wygrac skoro sam Karpow nam pomagał?

    PS Jeszcze nie spytalem...Dlaczego kibice zielonogórscy obrażali Zmarzlika (coś z "cwelem" i "burdelem")? Co takiego złego zrobił wam ten chłopak? Do tej pory jechał przeciwko Falubazowi 15 razy w derbach (4 razy w 2011, 2 razy w 12, 2 razy w 13, 4 razy w 14, 2 razy w 15 i raz w 16) i ani razu nie przewrócił żadnego waszego zawodnika! Przed i po meczu nigdy nie zachowywal się jak "burak", ani też nie prowokowal kibiców. Więc możecie mi wyjaśnic w czym rzecz i czym wam podpadł? Nie rozumiem takiego zachowania...

    PS 2 Mówi się, że Zmarzlik jeździ ostro..Kto pamieta, kiedy z winy Zmarzlika jakis żużlowiec podczas meczu ligowego leżał na torze lub przez Zmarzlika doznal jakiegoś urazu?
    Jeśli chodzisz na mecze Stali i masz zamiar być na derbach w Gorzowie , stań chwilę przy parkingu i przypomnij sobie ten wpis .Jeśli chodzi o Bartka to nie przypominam sobie aby były takie okrzyki ze strony zielonogórskiej a na pewno byłe ze strony gorzowskiej w stronę PP.Pisząc żartobliwie to chyba Zmarzlik nie jest jeszcze takim kozakiem jakim go wszyscy malujemy , skoro ktoś taki jak on musi brać wskazówki od kogoś takiego jak Karpow

  11. Powrót do góry    #908
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Ja tam do Zmarzlika nic nie mam. Chociaż uważam, ze troche czasami przegina z tymi nóżkami itp. Jednak z tym, ze nigdy nie prowokował zielonogorskich kibiców to nie do konca prawda. Kiedys byla tutaj nawet dyskusja na forum jak akurat w derbach zawsze podjezdzal po wygranym biegu pod trybune K i wg jednych cieszył się po biegu ( gdzie nigdzie indziej tak nie robi, nawet na SGP z tego co widziałem - mowie oczywiscie w ten bardzo wymowny sposob w jaki robil to w ZG ), jednak dla tych co byli akurat pod tą trybuną byl to jasny sygnal ( czy jak to nazwać inaczej )
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-05-2016 o 08:38

  12. Powrót do góry    #909
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Choć Zmarzlika doceniam za umiejętności, to jednak jako człowieka nie lubię go. Jakoś nie pozyskał mojej sympatii, jest trochę jak spokojniejsza wersja Pedersena.
    Czyli znasz osobiście Zmarzlika? Masz jakieś uwagi do jego postawy, zachowania poza torem? W wywiadach jest zarozumiały i gwiazdorzy?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  13. Powrót do góry    #910
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,811
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,369 w 3,154 postach
    Przemek

    Widzieliscie ten link? Jak ładnie Karpow tłumaczy Dudkowi jak chce jechac, a Zmarzlik wszystko slucha. Po takich radach przed swoim czwartym startem trzasnał dwie trójki . Jak mielismy w Zielonej nie wygrac skoro sam Karpow nam pomagał?
    Zawsze mówiłem, ze nasz parking jest za mały.

    Ale młody ma u mnie plusa za to umiał się znaleźć w tej sytuacji i wyciągnąć odp. wnioski

    Stał sobie cichutko, nikomu nie wadząc, nie rzucając się w oczy, i grzecznie słuchał co miejscowi mają do powiedzenia na temat toru.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #911
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jeśli chodzisz na mecze Stali i masz zamiar być na derbach w Gorzowie , stań chwilę przy parkingu i przypomnij sobie ten wpis .Jeśli chodzi o Bartka to nie przypominam sobie aby były takie okrzyki ze strony zielonogórskiej a na pewno byłe ze strony gorzowskiej w stronę PP.Pisząc żartobliwie to chyba Zmarzlik nie jest jeszcze takim kozakiem jakim go wszyscy malujemy , skoro ktoś taki jak on musi brać wskazówki od kogoś takiego jak Karpow
    Jakby nie bylo Karpov tlumaczyl Dudkowi a Zmarzlik tylko podsluchiwal
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #912
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    To może warto by 2 zawodników rozmawiało o torze i jeździe tak, by Pieszczek ledwo to słyszał? Skoro dobitna pomoc nie skutkuje?
    Eeeee, chyba się łudzę, Krystiana chyba nie obchodzą rozmowy o torze, on wie najlepiej jak jechać!

  16. Powrót do góry    #913
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Jasne, że wiszącego na płocie w Gorzowie pijanego motłochu znajdzie się w osobach kilkunasu-kilkudziesięciu. Oni jednak obrażają wszystko i wszystkich, nawet swoich jak wynik jest nie taki. Mi natomiast rzuciło sie w oczy to, że grupa 2-3 tysięcy kiboli z trybuny "K" intonowała obraźliwie piosenki w stronę Bartka. Tak chciałem się tylko zapytać, co on takiego złego zrobił. Owszem raz jak był bardzo młody (17 może 18 lat) w Zielonej Górze cieszyl sie nieco ekspresywnie. Ale nie było to w strone kibiców, a bardziej dla samego siebie (pompowane cisnienie przez działaczy, a wtedy sam zawodnik nie przywoził wiele trójek z wyjazdów) i tak się cieszył. To był jednostkowy przypadek. W Gorzowie nie slyszalem, aby ktokolwiek obrażał gremialnie Patryka Dudka lub, aby życzył mu cokolwiek złego. Nawet jest traktowany z sympatią, bo on im większy notuje progres, tym bardziej pozytywnie dziala to Bartka. Ale jest to zdrowa rywalizacja, a obaj żużlowcy sie wzajemnie szanuja (nawet w tv byl urywek jak z usmiechem rozmawiali ze soba podczas meczu derbowego).

    Jak ktoś trafnie wcześniej stwierdził, Bartek jest indywidualistą, nie potrafi jechac parą. Jednak umie dobrze rozprowadzic kolege z pary na 1 łuku, a pozniej uciekać do przodu, bo jest niezwykle szybki. Jest też 100 % profesjonalista, żyje tym sportem i nie odbija mu żadna sodówka. Nie nalezy do takich inteligentów i krasomówców jak Piotr Protasiewicz, ale przeciez ten chlopak ma jeździć, a nie błyszczeć elokwencją. Jeździ czasami ostrzej, ale zawsze fair. Do Pedersena ciężko go porównywać, bo to torowy zabijaka i poza torem cham, widzący tylko czubek swojego nosa. Bartek jest zupelnie innym czlowiekiem. I on nigdy nie nakreca sie jak kibole przed derbami i nie chce nikomu zrobic krzywdy, ani prowokować kibiców, by wzbudzać antypatię.

  17. Powrót do góry    #914
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jasne, że wiszącego na płocie w Gorzowie pijanego motłochu znajdzie się w osobach kilkunasu-kilkudziesięciu. Oni jednak obrażają wszystko i wszystkich, nawet swoich jak wynik jest nie taki. Mi natomiast rzuciło sie w oczy to, że grupa 2-3 tysięcy kiboli z trybuny "K" intonowała obraźliwie piosenki w stronę Bartka. Tak chciałem się tylko zapytać, co on takiego złego zrobił. Owszem raz jak był bardzo młody (17 może 18 lat) w Zielonej Górze cieszyl sie nieco ekspresywnie. Ale nie było to w strone kibiców, a bardziej dla samego siebie (pompowane cisnienie przez działaczy, a wtedy sam zawodnik nie przywoził wiele trójek z wyjazdów) i tak się cieszył. To był jednostkowy przypadek. W Gorzowie nie slyszalem, aby ktokolwiek obrażał gremialnie Patryka Dudka lub, aby życzył mu cokolwiek złego. Nawet jest traktowany z sympatią, bo on im większy notuje progres, tym bardziej pozytywnie dziala to Bartka. Ale jest to zdrowa rywalizacja, a obaj żużlowcy sie wzajemnie szanuja (nawet w tv byl urywek jak z usmiechem rozmawiali ze soba podczas meczu derbowego).

    Jak ktoś trafnie wcześniej stwierdził, Bartek jest indywidualistą, nie potrafi jechac parą. Jednak umie dobrze rozprowadzic kolege z pary na 1 łuku, a pozniej uciekać do przodu, bo jest niezwykle szybki. Jest też 100 % profesjonalista, żyje tym sportem i nie odbija mu żadna sodówka. Nie nalezy do takich inteligentów i krasomówców jak Piotr Protasiewicz, ale przeciez ten chlopak ma jeździć, a nie błyszczeć elokwencją. Jeździ czasami ostrzej, ale zawsze fair. Do Pedersena ciężko go porównywać, bo to torowy zabijaka i poza torem cham, widzący tylko czubek swojego nosa. Bartek jest zupelnie innym czlowiekiem. I on nigdy nie nakreca sie jak kibole przed derbami i nie chce nikomu zrobic krzywdy, ani prowokować kibiców, by wzbudzać antypatię.
    Trzeba było wtedy byc na trybunie K. Mi to nie przeszkadza, ale znajac tych prawdziwych ktorzy akurat ta trybune zajmuja, jestem pewien ze sprowokowało to ich dosyc mocno. I nie był to jednorazowy "wybryk" jak piszesz.

  18. Powrót do góry    #915
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Widzę, że ostrze falubazowej gadzinówki wzięło na celownik kolejnego lidera rywala zza miedzy. Najpierw starali się zirytować i zdekoncentrować Golloba w na derbach w Gorzowie. Dlatego więcej ich już w parkingu Stali nie zobaczymy. Później wzięli się za Kasprzaka, nagrywając go poirytowanego w emocjach po zakończonym biegi pomimo iż team zawodnika wyraźnie sobie tego nie życzył. W tym roku zabrali się za Bartka, aby podgrzać niechęć do Mistrza Świata Juniorów u lokalnych kibiców. A później udają zdziwienie, że mają stały zakaz wstępu do parkingu w Gorzowie a najlepszy żużlowiec Polski zlewa ich ciepłym moczem w Grudziądzu. Jest wiele drużyn, których klubowe telewizje relacjonują atmosferę zawodów i zdarzenia w parku maszyn, ale tylko w Zielonej próbuje się przedstawić w negatywnym świetle liderów Stali. Ciekawe czy w relacji z derbów obszernie zrelacjonują treść rozmowy Protasa z Cieślakiem w parku maszyn?
    Ostatnio edytowane przez youlaike ; 26-05-2016 o 13:12

  19. Powrót do góry    #916
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    W tym roku zabrali się za Bartka, aby podgrzać niechęć do Mistrza Świata Juniorów u lokalnych kibiców.
    To ze jest MŚJ Falubazow nie rusza. W swoich szeregach już paru było. Nie musisz tego tak podkreślać

  20. Powrót do góry    #917
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,811
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,369 w 3,154 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    Widzę, że ostrze falubazowej gadzinówki wzięło na celownik kolejnego lidera rywala zza miedzy. Najpierw starali się zirytować i zdekoncentrować Golloba w na derbach w Gorzowie. Dlatego więcej ich już w parkingu Stali nie zobaczymy. Później wzięli się za Kasprzaka, nagrywając go poirytowanego w emocjach po zakończonym biegi pomimo iż team zawodnika wyraźnie sobie tego nie życzył. W tym roku zabrali się za Bartka, aby podgrzać niechęć do Mistrza Świata Juniorów u lokalnych kibiców. A później udają zdziwienie, że mają stały zakaz wstępu do parkingu w Gorzowie a najlepszy żużlowiec Polski zlewa ich ciepłym moczem w Grudziądzu. Jest wiele drużyn, których klubowe telewizje relacjonują atmosferę zawodów i zdarzenia w parku maszyn, ale tylko w Zielonej próbuje się przedstawić w negatywnym świetle liderów Stali. Ciekawe czy w relacji z derbów obszernie zrelacjonują treść rozmowy Protasa z Cieślakiem w parku maszyn?
    Ty jednak masz mocno okaleczony rozum.

    Gdzie ty tam widzisz, aby na tym filmiku, ktoś próbował pokazać Bartka w złym świetle ? Puknij ty się w ten durny łeb.

    Sytuacja z gatunku śmiesznych i ciekawych. Mi akurat się podobało jak młody sobie cichaczem grzecznie stanął i słuchał co ma do powiedzenia Karpov. Co w tym złego widzisz to ja nie wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #918
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty jednak masz mocno okaleczony rozum.

    Gdzie ty tam widzisz, aby na tym filmiku, ktoś próbował pokazać Bartka w złym świetle ? Puknij ty się w ten durny łeb.

    Sytuacja z gatunku śmiesznych i ciekawych. Mi akurat się podobało jak młody sobie cichaczem grzecznie stanął i słuchał co ma do powiedzenia Karpov. Co w tym złego widzisz to ja nie wiem.
    To zobacz sobie na facebooku, jak komentują to Twoi koledzy po szalu. Miedzy innymi
    Zmarzlikty c.welu, .....szpieg z krainy Stali, Piszczalka Ty kon.donie

  22. Powrót do góry    #919
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    To zobacz sobie na facebooku, jak komentują to Twoi koledzy po szalu. Miedzy innymi [/COLOR][/FONT]
    Gdybyśmy chcieli dyskutowac o speedwayu na poziomie
    Facebooka, to nie siedzieli byśmy na SB.
    !Adrian walcz!

  23. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Arm (26-05-2016), Mariusz (26-05-2016), Nigel (26-05-2016), t_zg (26-05-2016)

  24. Powrót do góry    #920
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty jednak masz mocno okaleczony rozum.

    Gdzie ty tam widzisz, aby na tym filmiku, ktoś próbował pokazać Bartka w złym świetle ? Puknij ty się w ten durny łeb.

    Sytuacja z gatunku śmiesznych i ciekawych. Mi akurat się podobało jak młody sobie cichaczem grzecznie stanął i słuchał co ma do powiedzenia Karpov. Co w tym złego widzisz to ja nie wiem.
    Masz rację, doszukują sie dziury w całym, dla mnie ta sytuacja też jest śmieszna i nic po za tym

  25. Powrót do góry    #921
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,811
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,369 w 3,154 postach
    youlaike

    To zobacz sobie na facebooku, jak komentują to Twoi koledzy po szalu.
    Przenosisz złe nawyki z FB na tutejsze forum. Czy ty się utożsamiasz z każdym jełopem z Gorzowa ? Jeszcze raz powtórzę, w tym filmiku Falubaz TV nie było nic takiego co można by uznać za ośmieszanie jakiegokolwiek zawodnika Stali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #922
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    youlaike



    Przenosisz złe nawyki z FB na tutejsze forum. Czy ty się utożsamiasz z każdym jełopem z Gorzowa ? Jeszcze raz powtórzę, w tym filmiku Falubaz TV nie było nic takiego co można by uznać za ośmieszanie jakiegokolwiek zawodnika Stali.
    Nie pisałem nic o ośmieszaniu tylko o wywoływaniu negatywnych emocji, widocznych w komentarzach pod filmikiem

  27. Powrót do góry    #923
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    Nie pisałem nic o ośmieszaniu tylko o wywoływaniu negatywnych emocji, widocznych w komentarzach pod filmikiem
    Nie rozumiesz że debil znajdzie sobie coś zawsze!! Prawie tak jak Ty...
    Ostatnio edytowane przez Arm ; 26-05-2016 o 15:47

  28. Powrót do góry    #924
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,811
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,369 w 3,154 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    Nie pisałem nic o ośmieszaniu tylko o wywoływaniu negatywnych emocji, widocznych w komentarzach pod filmikiem
    Jak widzisz, nie u wszystkich ten kadr wywołuje negatywne emocje. Inna kwestia, popatrz sobie nawet na komentarze na SF. Tam wystarczy samo zdjęcie zawodnika i już masz falę komentarzy, różnych, negatywnych również. Czy to oznacza, że takie SF mają zaprzestać działalności aby nie wywoływali negatywnych emocji u niektórych debili ? No przecież to absurd.

    Sam się dajesz wciągnąć w ten trend twierdząc, że Falubaz TV pokazuje Bartka w negatywnym świetle. Tylko dlatego, ze naczytałeś się komentarzy jakichś debili na FB.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Arm (26-05-2016)

Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •