Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 217 z 217

Wątek: VI kolejka - KS GetWell Torun - Sparta Wroclaw

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Zakeszac beda one, Mario bedzie kisil..

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Szybki quiz: Jaki bardziej interesujacy widok mial kolezka z lewej na tym zdjeciu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Szybki quiz: Jaki bardziej interesujacy widok mial kolezka z lewej na tym zdjeciu?
    Może Ksysio w ramach rozgrzewki *****ał Jobeltowi ?

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Torun to specyficzne miejsce na mapie zuzlowej... Lider cyklu SGP robi komplet i wszyscy w szoku
    ...a zawodnikiem meczu zostaje najslabszy z liderow.

    No coz,okazalo sie,ze tor do walki sluzy nie tylko Sparcie.

    Nie wiem jak Gajes wykombinowal,ze nominowany nalezy sie Pawlowi.
    Pewnie zasugerowal sie tym,ze wychodzi mu co drugi bieg.

    Pomimo wysokiego wyniku ,mecz bardzo fajny.
    Sparta zasluzyla na 2-3 pkt wiecej.
    Drabol liderem wroclawian,nie tylko w suchych punktach ale i na torze.
    Fajnie sie chlopak rozwija.
    I pomyslec,ze podobno Slawek byl z synem w Toruniu na rozmowach dwa lata temu.
    Niestety,dostal czarna polewke,bo u nas perelek w pip.

    Szykuje sie ciezki rok dla hejterow Holdera.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Ja tam glowy nie daje ze to byl taki super tor do walki. Mamy za malo danych
    Spartanie juz na starcie zostawali... Chociaz kilka biegow fajnych.

    Ale ja to widze inaczej. Tor jakis tam byl - ale jak Kostek mowil trenowali kilka dni.
    I ja bym stawial, ze to bylo powodem tej masakry
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    No i juz burzysz.

    Naczytaja sie w klubie , kaza trenowac na kopie a potem pojedziemy do Grudziadza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    to stres przed Rybnikiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale ja to widze inaczej. Tor jakis tam byl - ale jak Kostek mowil trenowali kilka dni.
    I ja bym stawial, ze to bylo powodem tej masakry
    No dobra - tak właśnie powinno być co kolejkę u siebie.
    W dzisiejszych czasach perfekcyjne spasowanie z torem
    to niestety podstawa. Bez tego aktualny Mistrz Świata
    jedzie tak, jak dziś.
    Co do startu Pawła w 14. biegu:
    Myślę, że każdy zawodnik II linii przy sensownej jezdzie miał
    mieć po 4 starty - raczej to cała filozofia. Gajeś posłuchał
    Cieślaka i dał Pawełkowi na podbudowanie .
    Drużyny nie doceniłem - zwracam honor, z zastrzeżeniem jednak,
    by pokazali swoje "WeGotWell" w Grudziądzu bodajże.
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Myślę, że Gajewski nie chciał wybierać, kto jest lepszy - Gomólski czy Miedziński.. i postanowił wszystkim polskim zawodnikom dać równe szanse pokazać się 4 biegach.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rafalsky za jego przydatny post!

    mhsol (22-05-2016)

  11. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Pewni na beton wrócili Wystarczyło bardziej twardo i dwie ścieżki. Sparta cienka jak Toruń z Gorzowem. Drabol super. Pawła skroili dwa razy jak chłopca :/

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Ło matko . Nigdy nie awansujący wygrali ze Sparta az tyle ?? czy wrocławianie mieli biegunke czy inna dolegliwość w trakcie meczu z torunczykami ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #192
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    Myślę, że Gajewski nie chciał wybierać, kto jest lepszy - Gomólski czy Miedziński.. i postanowił wszystkim polskim zawodnikom dać równe szanse pokazać się 4 biegach.
    Kacper powiedział po meczu, że to taka nagroda dla Pawła za jego postawę w Gorzowie,
    bo on sam tam słabo pojechał i że pewno by pojechał w nominowanych jakby zrobił cztery trójki.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Morcieasz! Przyjacielu twoja wielka znajomość tematu chciałbym ażebyś mógł podpowiedzieć,doradzić przygotowania do meczu w Grudziądzu to tylko w Gnieźnie.

  15. Powrót do góry    #194
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Chciałbym jeszcze usłyszeć tekst typu gdyby był Milik to byśmy wygrali.

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Chciałbym jeszcze usłyszeć tekst typu gdyby był Milik to byśmy wygrali.
    Gdyby jechał Milik, to (też) byśmy wygrali.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    dzis obejrzalem powtorke, mniam. Tylko Mirka szkoda. To oburzenie przed 14 biegiem...
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Niestety obawiałem sie tego meczu i czułem że może być wysoki wynik ale nie ąz tak. To pokazuje jak beznadziejna jest nasza liga i że zawodnicy mają mentalność spod Uralu i ci z Wroclawia i Torunia. Oczywiście dobrze się stalo że Toruń zgarnie bonusa bo im on jest mimo wszystko bardziej potrzebny niż nam w kontekscie pierwszej czwórki.

  19. Powrót do góry    #198
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Mecz już w sumie za nami ale do napisania tego posta skłoniła mnie ocena pracy sędziego dokonana przez ich szefa - Leszka Demskiego.
    Imć Naczelny Arbiter stwierdził, że w biegu 10 sędzia nie powinien wykluczać Janowskiego i puścić powtórkę w pełnym składzie. Według mnie (i nie tylko dla mnie) p. Demski się myli ale o ile z dużym trudem potrafiłbym ewentualnie "nie pultać się" z powodu takiego rozstrzygnięcia to następna argumentacja zwaliła mnie z nóg. W 11 biegu Drabik zahaczył swoim przednim kołem tylne koło Hancocka powodując defekt opony w motorze Amerykanina. Sędzia, jak pamiętamy, puścił dalej bieg. Tutaj powinien, moim zdaniem, przerwać wyścig i wykluczyć Drabika bo Hancock ewidentnie stracił pozycje w biegu z winy juniora Sparty. Demski twierdzi jednak, że winny tej kolizji (!) był Hancock i on powinien być wykluczony z powtórki.
    Albo ja robię się ślepy z upływem lat albo zwierzchnikiem arbitrów został pan, który po prostu ogląda inne pojedynki.

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Morciasz (28-05-2016), Yozayan (27-05-2016), cukrzyca (27-05-2016), mszat (27-05-2016)

  21. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    dobrze że wpadki sędziego nie żadnego miały wpływu na wynik meczu bo poziom chłopa z wieżyczki był tragiczny.

  22. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Mecz już w sumie za nami ale do napisania tego posta skłoniła mnie ocena pracy sędziego dokonana przez ich szefa - Leszka Demskiego.
    Imć Naczelny Arbiter stwierdził, że w biegu 10 sędzia nie powinien wykluczać Janowskiego i puścić powtórkę w pełnym składzie. Według mnie (i nie tylko dla mnie) p. Demski się myli ale o ile z dużym trudem potrafiłbym ewentualnie "nie pultać się" z powodu takiego rozstrzygnięcia to następna argumentacja zwaliła mnie z nóg. W 11 biegu Drabik zahaczył swoim przednim kołem tylne koło Hancocka powodując defekt opony w motorze Amerykanina. Sędzia, jak pamiętamy, puścił dalej bieg. Tutaj powinien, moim zdaniem, przerwać wyścig i wykluczyć Drabika bo Hancock ewidentnie stracił pozycje w biegu z winy juniora Sparty. Demski twierdzi jednak, że winny tej kolizji (!) był Hancock i on powinien być wykluczony z powtórki.
    Albo ja robię się ślepy z upływem lat albo zwierzchnikiem arbitrów został pan, który po prostu ogląda inne pojedynki.
    Trzeba by było zobaczyć powtórkę tego 11 biegu. Mnie również się zdawało, że to Hancock pojechał wobec Drabika bardzo niebezpiecznie, jakimś dziwnym torem(a raczej torami).
    Janowski wykluczenie bez dwóch zdań prawidłowe.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 27-05-2016 o 23:47

  23. Powrót do góry    #201
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Obejrzyj więc powtórkę bo ja ją widziałem.
    Hancock naturalnym torem z zewnętrznej schodzi do krawężnika (takim torem jechali też inni ) a Drabik tak jakby chciał przejść mocno na szeroką, tyle że był z tyłu i źle ocenił dystans dzielący go od koła Grega. Wg mnie bezdyskusyjny błąd Maksyma.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 28-05-2016 o 01:07

  24. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    j-rules (28-05-2016), kingpin (28-05-2016), mhsol (28-05-2016), mszat (28-05-2016), pawel_KST (28-05-2016)

  25. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Nie widzę takiej potrzeby.Wierzę na słowo. Ja i Demski po prostu niedowidzimy
    Drabik się ciutek zagapił i zrobiło się dość niebezpiecznie. Skończyło się na szczęście tylko na strachu.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 28-05-2016 o 01:15

  26. Powrót do góry    #203
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie widzę takiej potrzeby.Wierzę na słowo. Ja i Demski po prostu niedowidzimy
    Drabik się ciutek zagapił i zrobiło się dość niebezpiecznie. Skończyło się na szczęście tylko na strachu.
    Na moje sytuacja jakich wiele w żużlu było, jest i będzie. Jeden zawodnik nadział się na drugiego i przez
    to spadł na ostatnie miejsce, a ten pierwszy po pewnej chwili zdefektował prawdopodobnie na wskutek
    tego starcia. Już widzę jak Kuśnierz przerywa bieg i zarządza jego powtórkę... żużel bezdotykowy
    chcą wprowadzić, czy co? Np. zakaz kontaktu między zawodnikami w czasie biegu?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Mlody Drabol sie ewidentnie przeliczyl i tak szczerze to bylo bardzo blisko kolejnej tragedii..
    A Demski musial miec jakies majaki bo interpretacja skandaliczna - gdyby tak zinterpretowal to sedzia zawodow to tylko przez wysoki wynik meczu nikt by sie tym nie przejmowal - gdyby bylo na styku to bylaby to kradziez punktow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Demski to taki sam as jak ci co sędziują. Dwie sytuacje takie same z defektem na starcie, kompletnie różne decyzje i obie wg niego prawidłowe.

  29. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Przejedźcie się kiedyś do Bydgoszczy na mecz. Spiker przed zawodami prezentując osoby funkcyjne, wspominając o sędzim, zawsze mówi coś w stylu: "zawody poprowadzi znakomity/jeden z najlepszych na świecie arbiter". Zawsze jestem pełen podziwu i szacunku, że w Polsce mamy samych tak doskonałych sędziów
    BKS Polonia Bydgoszcz

  30. Powrót do góry    #207
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na moje sytuacja jakich wiele w żużlu było, jest i będzie. Jeden zawodnik nadział się na drugiego i przez
    to spadł na ostatnie miejsce, a ten pierwszy po pewnej chwili zdefektował prawdopodobnie na wskutek
    tego starcia. Już widzę jak Kuśnierz przerywa bieg i zarządza jego powtórkę... żużel bezdotykowy
    chcą wprowadzić, czy co? Np. zakaz kontaktu między zawodnikami w czasie biegu?
    Morciasz, ostatni bieg decydujący o tytule. Drużyna prowadzi 2 punktami i w biegu jest 3-3. Dochodzi do kontaktu i prowadzący (jego druzyna prowadzi w meczu) ma defekt z winy przeciwnika i bieg układa sie na 1-5. Jaka powinna być decyzja? Regulamin określa to jasno.
    Tu nie chodzi o żużel bezdotykowy a o odwieczny problem wina-kara. Nie można przymykać oka na brak jaj u sędziów. W tej sytuacji popełnił błąd i trzeba to głośno powiedzieć.
    Aktualny wynik meczu nie ma tu nic do rzeczy. Po biegu powinien być protest i wniosek o powtórkę biegu. Ale u nas same ciepłe kluchy i tak od 2009, poza Kryjomem, nie potrafią walczyć jak chociażby Frątczak w Zielonce.

    Pamiętasz, jak Pepe zaorał szprychy w kole Holdera? Tam domagano się czerwonej kartki za zachowanie Chrisa a tak naprawdę powinna być powtórka biegu w pełnym składzie. O taki żużel dotykowy chodzi?

  31. Powrót do góry    #208
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Kowjanko

    A w jaki sposob jestes w stanie stwierdzic w czasie biegu czy defekt nastapil z winy zawodnika atakujacego? Przeciez defekt Hancocka nastapil bodajze po ujechaniu calego okrazenia po starciu, a nie natychmiastowo po. Rownie dobrze to nie moglo miec zadnego wplywu na defekt i w tej sytuacji to Drabik bylby pokrzywdzonym gdyby przyjac twoja merytoryke. Kto i kiedy ma ocenic to?

    Zuzel jest sportem kontaktowym i niech tak pozostaje. Skoro ataki, ktore sa spowodowane faulem a zawodnik atakowany nie przewraca sie, sa przyklepywane to w takim razie to tez musialo byc byc ukrocone skoro nalegasz o wykluczenia tego typu. Serio chcesz ogladac taki zuzel? Bezkontaktowy, gdzie kazde nawet przypadkowe musniecie rywala skutkuje wykluczeniem?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    http://www.cda.pl/video/722007f4?wersja=720p

    Wyścig o którym mowa zaczyna się od 117:00. Ewidentnie defekt Hancocka był spowodowany kontaktem z Drabikiem. Jaka powinna być decyzja? Ciężko powiedzieć, bo jednak nieczęsto dochodzi do sytuacji, w której ma miejsce kontakt pomiędzy zawodnikami, nikt nie upada, ale jednemu w wyniku tego zderzenia defektuje sprzęt. Jednak jeśli sięgnę pamięcią to jak zdarzały się tego typu sytuacje to wyścigi przerywane nie były (Jonsson - Andersen w GP Danii 2007, Ward - Protasiewicz w Elitserien 2013 czy Protasiewicz - Holder w Ekstralidze 2013 - tutaj wprawdzie powtórka była, ale spowodowana tym, że Chris zostawił motocykl na torze). Tak więc na moje bieg chyba do dokończenia i ostrzeżenie dla Drabika. Natomiast jeśli Demski sugerował w Magazynie wykluczenie dla Hancocka to jest po prostu niepoważny.

  33. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Powinien być przepis o możliwości powtórzenia biegu na wniosek drużyny pokrzywdzonej. W takiej sytuacji komisarz powinien się pofatygowac do pokrzywdzonego, zweryfikować przyczynę defektu, powiadomić o zaistniałej sytuacji sędziego i jeżeli manager pokrzywdzonej drużyny chce powtórki to powinna takowa mieć miejsce.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  34. Powrót do góry    #211
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sajgon Zobacz posta
    Kowjanko

    A w jaki sposob jestes w stanie stwierdzic w czasie biegu czy defekt nastapil z winy zawodnika atakujacego? Przeciez defekt Hancocka nastapil bodajze po ujechaniu calego okrazenia po starciu, a nie natychmiastowo po. Rownie dobrze to nie moglo miec zadnego wplywu na defekt i w tej sytuacji to Drabik bylby pokrzywdzonym gdyby przyjac twoja merytoryke. Kto i kiedy ma ocenic to?

    Zuzel jest sportem kontaktowym i niech tak pozostaje. Skoro ataki, ktore sa spowodowane faulem a zawodnik atakowany nie przewraca sie, sa przyklepywane to w takim razie to tez musialo byc byc ukrocone skoro nalegasz o wykluczenia tego typu. Serio chcesz ogladac taki zuzel? Bezkontaktowy, gdzie kazde nawet przypadkowe musniecie rywala skutkuje wykluczeniem?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nie zrozumiałeś i niepotrzebnie rozmieniasz problem na drobne.
    Jesteśmy teraz w dobie telewizji i łatwo na powtórkach wyłapać takie sytuacje. Jak juz pisał Zabovsky są to sytuacje na tyle rzadkie, że nie spowodują rozwlekania problemu. Pisałem o tym konkretnym kontakcie motocykli, który bezapelacyjnie spowodował defekt Hancocka. I widać to było już na wyjściu z pierwszego łuku, czyli kilkadziesiąt metrów dalej.
    O tym muśnięciu to się nawet nie wypowiem bo to brzmi jak żart. Faul jest faulem i powinien być ukarany. Zresztą jest to dokładnie opisane w regulaminie więc nie rozumiem, skąd twoje oburzenie. Hancock stracił trzy punkty na tym "muśnięciu". Jeśli nie stanowi to dla ciebie powodu do powtórki biegu to nie mam więcej pytań.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    pawel_KST (28-05-2016)

  36. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Temat niestety śliski...Ostatni przykład, to rozwalony kosz sprzęgłowy
    Dudka przez Miedzińskiego. Dudek co prawda dojechał do mety, widać
    jednak było, że praktycznie stracił moc. Czy takie sytuacje też mamy liczyć?
    Drabik chciał zrobić na Herbiem jakiś rodzaj piki chyba i było to strasznie niebezpieczne.
    Mogło się skończyć, jak Gollob z Taiem - Drabik także mógł skończyć tragicznie.
    Z powyższych względów uważam, że nie ma opcji, w której Greg mógł by być wykluczony.
    Decyzja o ewentualnym wykluczeniu ciężka i nie pierwszy raz sędzia nie miał jaj, by takowej
    dokonać.
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Nie, no najlepiej jakby były dwie wersje regulaminu i rozgrywano by jednocześnie dwa mecze.

    Jeden po staremu, bez durnych powtórek startu, zaliczania biegu na drugim czy trzecim okrążeniu, z walką w kontrakcie.

    Drugi dla cip z wielokrotnymi powtórkami startu, roztrząsaniem wszelkich wątpliwych sytuacji, sprawdzaniem zapisu video na żądanie, wykluczaniem za pierdoły, kartkami i odwoływaniem bo spadły trzy krople deszczu lub menago guru przedobrzył z torem z powodu niespodziewanego przekroczenia przez słupek rtęci 20C.

    ... a pomyśleć, że piękno tego sportu polegało kiedyś na prostocie rywalizacji i przejrzystości zwięzłego regulaminu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (28-05-2016)

  39. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Tu chyba szanowny przedmówca popadł w drugą skrajność...

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  40. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie, no najlepiej jakby były dwie wersje regulaminu i rozgrywano by jednocześnie dwa mecze.

    Jeden po staremu, bez durnych powtórek startu, zaliczania biegu na drugim czy trzecim okrążeniu, z walką w kontrakcie.
    Niestety, w Polsce póki co tylko na czwartym i to też z licznymi restrykcjami (przez co dochodzi do absurdalnych sytuacji jak na przykład ta z 10 biegu meczu Leszno - Rybnik), ale przynajmniej zrobiono mały krok do przodu i jest nadzieja na to, że w przyszłości skończy się z tą prehistoryczną manierą powtarzania 95% biegów.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (28-05-2016)

  42. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    ... chyba chłopaki nie zrozumieliśta mojego sarkastycznego wpisu.

    To moze tym razem na poważnie:

    Zaliczanie wyników na drugim i trzecim okrążeniu to jak dla mnie kompletne nieporozumienie, zabijanie sportu.
    Wróżenie wyników i zaliczanie, "bo przecież nic by się już nie zmieniło gdyby nie" coś tam, to kompletne zaprzeczenie idei sportu, walki do końca, jego nieprzewidywalność oraz co też jest jego elementem, łutu szczęścia.
    Widziałem sporo biegów, w których prowadzący z olbrzymią przewagą zawodnik popełniał błąd i tracił panowanie nad maszyną, nie mówiąc o defektach(przygotowanie sprzętu to też składowa sukcesu lub porażki w tym sporcie).

    Tak wielu przerywanych biegów jak teraz nie było chyba nigdy dotąd, więc z tą prehistorią to kolego zabovsky nie trafiłeś, to raczej teraźniejszość.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  43. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie, no najlepiej jakby były dwie wersje regulaminu i rozgrywano by jednocześnie dwa mecze.

    Jeden po staremu, bez durnych powtórek startu, zaliczania biegu na drugim czy trzecim okrążeniu, z walką w kontrakcie.

    Drugi dla cip z wielokrotnymi powtórkami startu, roztrząsaniem wszelkich wątpliwych sytuacji, sprawdzaniem zapisu video na żądanie, wykluczaniem za pierdoły, kartkami i odwoływaniem bo spadły trzy krople deszczu lub menago guru przedobrzył z torem z powodu niespodziewanego przekroczenia przez słupek rtęci 20C.

    ... a pomyśleć, że piękno tego sportu polegało kiedyś na prostocie rywalizacji i przejrzystości zwięzłego regulaminu.
    Na cholerę takie ironiczne wpisy. Tak trudno odpowiedzieć po prostu, czy w tej konkretnej sytuacji, skoro Drabik spowodował defekt jadącego na pierwszej pozycji Hancocka, sędzia powinien przerwać bieg (ewentualnie po proteście po biegu) i powtórzyć go bez Maksyma?Ja uważam, że tak, bez względu na aktualny wynik spotkania. Prostota tego sportu (a także innych) polega na prostocie zasady - był faul to musi być kara.
    Przepis o wykluczeniu zawodnika, którego faul spowoduje utratę pozycji przez zawodnika atakowanego istnieje chyba od dawna?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •