Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 255

Wątek: 14/05/2016 II Runda: Grand Prix Polski - Narodowy w Warszawie

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ale Janowski to jest leszcz. Przegrał z Harrisem i będzie ostatni wybierał pole. Koleś z taka psychiką jak dziewczynka nigdy nie wygra prawdziwej rundy GP. Raz się mu udało przez przerwane zawody.
    to żeś dowalił bierzesz pod uwagę, że jeden bieg mógł mu nie wyjść? Janowski ma chyba najmocniejszą psychikę z polskich zawodników, nie licząc Golloba.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    istanbul (14-05-2016)

  3. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Jak nie Polacy to kciuki za Fredke

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
    It's time to ride
    ***** ***

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No dobra Fredka, robota chamski sport, fajrant. Uderzasz do Sofii na biforka

  5. Powrót do góry    #184
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Holder w GP to inny zawodnik niż Holder w lidze..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jedno wiemy nie ma dominatora jak na razie

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    janowski zawalił start. szkoda. już metr za taśmą kombinował, żeby ściąć do małej za całą stawką, ale zabrakło jaj przy wykończeniu manewru.

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Komandos dzisiaj wygra. Nie ma to tamto.

  9. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Te czwarte pole mając inny wybór to oprócz Zmarzlika wybrał by chyba tylko Gollob. Szkoda

  10. Powrót do góry    #189
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Tai znowu wczołgał się do finału mimo, że sprawia wrażenie mega wolnego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Tai znowu wczołgał się do finału mimo, że sprawia wrażenie mega wolnego.
    Bez błysku ale ciuła te pkt...

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Predator łyknął Zimnego niczym w filmie ze Schwarzeneggerem

  13. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Zmarzlik też niezły matoł. Pole D se wziasc szacun.

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Predator łyknął Zimnego niczym w filmie ze Schwarzeneggerem
    To była wyprzedzanka z lekkim zabarwieniem nauki szacunku dla starszych.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 14-05-2016 o 21:44
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Idioci tak Tai ma co drugi półfinał i finał w karierze autostrada

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Typowanie wyników na takim torze to raczej loteria. Mój rzut kością poniżej :

    1. Tai
    2. Doyle
    3. Dudek
    4. Zmarzlik
    No chociaz Tai nie zawiódł

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    a po polsku możesz?

    ..
    drugie GP w tym roku i ponownie ścisk w czołówce,
    zawodnik który wygrywa całe zawody zdobywa ledwie 14 pkt. czyli o oczko mniej ile max. można zdobyć po ledwie 5 startach rundy zasadniczej. Nie wiem jak Wam ale mi taki równy poziom w całym cyklu bardzo podoba i oby to trwało do samego końca.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 14-05-2016 o 21:45

  18. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach

    Brawo

    Brawo dla koleżanki,która pierwszy raz była na żużlu i dobrze wytypowała zwycięzcę.😊

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Edziol za jego przydatny post!

    Ilka7 (15-05-2016), j-rules (15-05-2016)

  20. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Holder niestety wszystko co najlepsze to na GP i lidera ma...choć mimo wszystko nie wygląda najlepiej,nie jest to Chris 2012

  21. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Holder liderem po dwóch rundach, mimo wszystko spora niespodzianka. A poza tym, to stawka tak wyrównana, że wszystko się w tej tabeli może jeszcze zmienić.

    gp.png

  22. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dziadzia

  23. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Holder liderem po dwóch rundach, mimo wszystko spora niespodzianka. A poza tym, to stawka tak wyrównana, że wszystko się w tej tabeli może jeszcze zmienić.
    Harris równa forma, wali same trójki

  24. Powrót do góry    #202
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Pedersen jest podobno fizycznie przygotowany najlepiej w karierze, a wyniki ma najgorsze z dotychczasowych, chyba Rysiek Kowalski nie czuje potrzeb Nickiego i fury nie jadą.

  25. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Zawody całkiem dobre jeśli spojrzeć pod kątem walki na torze oraz emocji. Tor w Wawie dalej jest dla mnie dość dziwny. Praktycznie co serie się zmieniał i ciężko było nadążać z ustawieniami. Najpierw była guma, chodziła tylko duża i ogólnie jak wystartowali tak dojechali, później z kolei zrobił się pas przy krawężniku i naprawdę dobre ściganie. Ogólnie jednak to GP można zaliczyć do udanych.

    Polacy w sumie wypadli dobrze. Trochę szkoda, że nie mieliśmy chociaż jednego rodaka w finale, ale cóż. To są wciąż młode chłopaki. Zmarzlik czasami musi trochę ochłodzić głowę i niestety Bartek dał też ciała przy wyborze pól startowych. Jednak nic straconego, pamietajmy, że chłopak dopiero zaczyna. Janowski jak to Janowski - parę razy wygrał start, punkty dowiózł swoją dojrzałością, ale mistrzem świata to on dla mnie nie będzie, bo to ta sama charakterystyka zawodnika co Hampel. Dudek ok - plamy nie dał, trochę punktów pogubił przez złe rozgrywanie pierwszego łuku, ale z wyścigu na wyścig było coraz lepiej. Myślę, że w przyszłości zawita w cyklu na stałe i tego mu życzę, bo choć nie jest to do końca zawodnik z mojej bajki to fajnie będzie oglądać w GP trzy młode wilczki. Najsłabiej wypadł Pawlicki. Miał sporo pecha z tymi upadkami, ale i też widać było, że był wolny i ogólnie obierał złe ścieżki. Podobał mi się Rio Rocket oraz oczywiście na plus też Zagar mimo, że go nie lubię. Mizerii Pedersena i Iversena się spodziewałem, ale już Doyle mocno mnie zawiódł, bo widziałem go dzisiaj bardzo wysoko.

    Super występ Fredka. Zawalił półfinał, ale i tak jestem z niego zadowolony, bo póki co pokazuje dobrą jazdę w cyklu. Szkoda, że Hampel wróci i zabierze mu miejsce.
    TeamLindgren

  26. Powrót do góry    #204
    Początkujący Awatar Ilka7
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Taj na pewno na tych osiołkach.

    I kto jest debesciak? Kto? Widocznie osiołki
    dobre były

    A wrażenia opiszę jak się wyspie

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ilka7 za jego przydatny post!

    Edziol (15-05-2016)

  28. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wlasnie wrocilem do ZG. Zawody Super. Szkoda, ze zaden z Polakow nie trafil do finału. Fajnie było spotkać niektorych forumowiczow na stadionie

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    zigi1976 (16-05-2016)

  30. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Holder niestety wszystko co najlepsze to na GP i lidera ma...choć mimo wszystko nie wygląda najlepiej,nie jest to Chris 2012
    Nie wiem jak fury,ale mentalnie to ten sam Holder.
    Jak mu sie uda start i pierwszy luk,cos tam pojedzie.
    Po trasie mozna go jednak bardzo latwo wyprzedzic,
    chyba jeszcze latwiej niz Pedersena.
    Kabel zlapany po kontzji w Anglii ma sie dobrze i nie odpuszcza.
    Kwesta czasu jest jego spadek z piedestalu.
    Chyba,ze fury bedzie mial szybkie to nie nastapi
    to tak szybko i bedzie sie w czolowce trzymal.

    Samo GP dosc emocjonujace.
    Wiecej spodziewalem sie po Dudku,mniej po Dziadzi.
    Ten jednak jakos sie do tego finalu przeslizgnal.
    To jednak nie jest ten Hancock co nawet rok temu.

    Nasi moim zdaniem nieco zawiedli.
    Szarpali,walczyli,ale jakos w najwazniejszym momencie
    malo efektywnie.

    Co do klotni Polakow.
    Zmarzlik nie bez kozery ma przydomek "zimny".
    Jezdzi bezkompromisowo,nie bawi sie w kurtuazje.
    Przy ewentualnym wykl.najpier cisnie w siebie k......mi ,ze punkt
    uciekaja a potem zastanowi sie czy czasem nie zrbil komus kuku,
    o ile w ogole o tym pomysli.
    Rosnie nam drugi Nicki,oby z podobnymi osiagnieciami.
    Zajdzie daleko.
    Oby tylko nie przychodzilo mu do glowy wstapienie
    do jakiegos teamu czy to Monstera czy Red Bulla.
    Tam podobno rozdaja skrzydla,ale na pewno
    ucinaja jajca.
    Ta tabela po dwoch GP to kuswa jakis zart.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-05-2016 o 08:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Brak infa na temat MDMP ważniejszą kwestią dla polskiego żużla niż GP na Narodowym?

    Można i tak. Umiera ten żużel i umiera od kilkudziesięciu lat, niech ktoś w końcu zrobi mu przysługę i go dobije, bo ile można.

    PS. Wiesz gdzie będziesz miał przegląd młodych polskich kadr? W Warszawie, dziś i jutro.
    Z czytaniem widzę kolega ma problemy, to po kolei, jak krowie na rowie, wytłumaczę:

    1) Nie samo info, a brak zainteresowania władz polskiego żużla szkoleniem w klubach i rozgrywkami młodzieżowymi, którego (tego braku) przejawem jest to, że te rozgrywki są głęboko w d... granatowomarynarkowych. .To dla polskiego żużla jest ważniejsze niż GP na Narodowym.
    ... może kiedyś to zrozumiesz, choć sądząc po tonie twojej odpowiedzi zbytnio się nie łudzę.

    2) Gdybyś interesował się żużlem jako całą dyscypliną, a nie tylko młócką w GP i ligach, to może dostrzegłbyś w jak zastraszającym tempie spada ilość czynnych zawodników i obiektów żużlowych.

    3) Przegląd młodych kadr, to możliwość pokazania się przez nastoletnich chłopaków.
    W W-wie tacy nie startowali...

    Trochę na temat wczorajszych zawodów w stolycy:

    Samo GP bardzo fajne, jako antyfan tego cyklu muszę przyznać, że było sporo ciekawych biegów.

    Doyle i PUK pokazali klasę... Nie znaczy to oczywiście, że w tak cienkim cyklu w którym liderem jest "jeżdżący z kablem" Holder, nie są w stanie w generalce znaleźć się dość wysoko.

    Bartek z Pioterem sporo namieszali i bardzo fajnie, cyrkowi GP brakowało powiewu świeżości, bodaj od debiutu Emila Damirowicza(Darek niestety był tylko epizodem ). Tylko kto będzie następny? Brady Kurtz? Fricke? Michelsen? Dudek?
    Patryk wczoraj na +, ale ta dzika karta dla dopingowicza ze skróconą karą, budzi niesmak.

    Bomber, no cóż, ze smutkiem stwierdzam, że zapuścił się chłopina za bardzo i same umiejętności jeździeckie nie pomogą. Trudniejszy tor byłby sprzymierzeńcem, no ale wczoraj takowego nie było.
    Chociaż, Mistrza Polski Magica wprost ośmieszył, czyli coś tam jeszcze jedzie...
    Czas jednak pożegnać się z cyklem...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 15-05-2016 o 09:13
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ten Pawlicki to ma pecha. Wszyscy go dzisiaj biją.
    raz ty idziesz do Heaven, raz Heaven przychodzi do ciebie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-05-2016)

  34. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To i ja napisze cos na podsumowanie.

    Po pierwsze Nickiego bym nie wykluczyl. Piter zostawil mu tyle miejsca, ze szok. Sam Pedersen tez nie pojechal z nim prosto w plot, Piter mogl sie spokojnie utrzymac na motorze mimo swojego bobola. Co nie zmienia faktu, ze Dzik jest cieniutenki.

    Zmarzlik sie tez zagotowal i widac wczoraj bylo, ze spora presja go przytloczyla. Nawet w ujeciach miedzy biegami jak go pokazywali to mozna to bylo zauwazyc. Nie zmienia to faktu, ze chlopak jezdzi na zuzluwce swietnie. Widac tez bylo zniesmaczenie Cieslaka jak wzial 4 pole.
    Bartek do cholery! Chcesz byc jak Gollob to dobrze, ale nie rob tych samych bledow! Final byl w zasiegu reki.

    Co innego Dudek. Teraz sie naraze wszystkim zielonym, ale mam kilka refleksji. Dudek jezdziecko wczoraj mnie rozczarowywal raz za razem.
    Tor krociutki, a on sie wylamywal na lukach tak mocno, ze wytracal cala zbudowana mozolnie predkosc. Tak to mozna na lotniskach, gdzie jest miejsce by tego speeda zbudowac. To byly wczoraj megababole. Oczywiscie, costam chlopak namieszal i w sumie przydalby sie taki w cyklu, ale jego umiejetnosci sa mocno przesladzane. Zrzuce to na karb braku doswiadczenia.

    Janowski chcial sie bylejakoscia wslizgnac do finalu, ale jak widac do monsterow mu duzo brakuje I jeszcze Dryla ciagle krzyczacy o kierunkowym do Wroclawia...... czemu o numerze Doyla nic nie mowi? Powinien sie nim bardziej podniecac

    O Piterze tylko krotko - psychicznie chlopak z porcelany.

    Jak po trzeciej rundzie dalej Holder bedzie na topie to chyba trzeba sie bedzie zastanowic czy tegoroczna stawka z niby najmocniejszej nie stala sie najslabsza ever...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To i ja napisze cos na podsumowanie.

    Po pierwsze Nickiego bym nie wykluczyl. Piter zostawil mu tyle miejsca, ze szok. Sam Pedersen tez nie pojechal z nim prosto w plot, Piter mogl sie spokojnie utrzymac na motorze mimo swojego bobola. Co nie zmienia faktu, ze Dzik jest cieniutenki.

    Zmarzlik sie tez zagotowal i widac wczoraj bylo, ze spora presja go przytloczyla. Nawet w ujeciach miedzy biegami jak go pokazywali to mozna to bylo zauwazyc. Nie zmienia to faktu, ze chlopak jezdzi na zuzluwce swietnie. Widac tez bylo zniesmaczenie Cieslaka jak wzial 4 pole.
    Bartek do cholery! Chcesz byc jak Gollob to dobrze, ale nie rob tych samych bledow! Final byl w zasiegu reki.

    Co innego Dudek. Teraz sie naraze wszystkim zielonym, ale mam kilka refleksji. Dudek jezdziecko wczoraj mnie rozczarowywal raz za razem.
    Tor krociutki, a on sie wylamywal na lukach tak mocno, ze wytracal cala zbudowana mozolnie predkosc. Tak to mozna na lotniskach, gdzie jest miejsce by tego speeda zbudowac. To byly wczoraj megababole. Oczywiscie, costam chlopak namieszal i w sumie przydalby sie taki w cyklu, ale jego umiejetnosci sa mocno przesladzane. Zrzuce to na karb braku doswiadczenia.

    Janowski chcial sie bylejakoscia wslizgnac do finalu, ale jak widac do monsterow mu duzo brakuje I jeszcze Dryla ciagle krzyczacy o kierunkowym do Wroclawia...... czemu o numerze Doyla nic nie mowi? Powinien sie nim bardziej podniecac

    O Piterze tylko krotko - psychicznie chlopak z porcelany.

    Jak po trzeciej rundzie dalej Holder bedzie na topie to chyba trzeba sie bedzie zastanowic czy tegoroczna stawka z niby najmocniejszej nie stala sie najslabsza ever...

    Po meczu w Tarnowie prezes Rusiecki prosił Piotra o kilka sesji z psychologiem...Piter powiedział że jest dla siebie najlepszym psychologiem.To tyle jeśli chodzi o Pawlickiego.Brak Słów.

    Pedersen to teraz ma inne wydatki , a nie jakieś tam inwestycje sprzętowe
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    j-rules (15-05-2016)

  37. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Chłopak z porcelany w lidze w nominowanych jakoś nie zawodzi czego nie mozna powiedzieć o innych. Piotrek jak tylko ogarnie fury to wam pokaże prawdziwy spidlej. Zmarzlik to wypisz wymaluj drugi Pedersen ratuje go tylko super szybki sprzęt.

  38. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Takie moje podsumowanie małe.
    - Stadion na plus, ale myslalem ze jest wiekszy ( byłem na narodowym pierwszy raz )
    - Miasteczko kibica oraz atmosfera na plus, chociaz wszechobecna cebula czasami raziła w oczy
    - Po zeszłorocznej wtopie organizacyjnie nie można się było chyba przyczepić do czegokolwiek. Nigdzie nie stałem w kolejce dłużej niż pół minuty. Jedyna kolejka była po autografy do dup monstera ( byli tam obok jacyś zawodnicy z Torunia, jednak wiekszosc robila sobie selfi z pannami ), ale na zywo wygladaja tak ze.....pukałby jak jechowy do drzwi
    - Nie wiem jak to wygladalo w tv, ale zawody ogladalo się fajnie. Jak dla mnie działo się wystarczająco na tym torze.
    - Polacy : Maciek jakoś najmniej zapadł mi w pamięci po tych zawodach. Wynik niby dobry, ale biegi z jego udziałem dla mnie bez emocji, jak w przypadku pozostałych. Bartek klasa, jednak widac po chłopaku, ze troche nie trzyma napięcia na wodzy. Jrules dobrze stwierdził, ze rosnie troche drugi dzik ( czy to dobrze, czy zle ocencie sami ), Piotrka jazda mi się podobałą ( może poza wynikiem ). Najwiekszy chyba pechowieć turnieju...jeśli chodzi o te dzwony. ( p.s. kulejący po dzwonie zawodnik jest zdolny do dalszej jazdy czy nie jest? ). Patryk widac było, ze bardziej chciał niż mógł. Rzeczywiście w jego stylu ostro łamał ten motor, chociaż w 2 biegach mu to akurat bardzo pomogło ( szczególnie w tym wygranym ). Pozostawił po sobie dobre wrazenie i jak dla mnie moglby z powodzeniem startowac w cyklu. Do polfinalu zabraklo troche szczescia.
    - Z mojego sektora widok miałem rewelacyjny i jak dla mnie te wykluczenia Dzika oraz Bartka jak najbardziej słuszne były ( powtorki tez widziałem na stadionie
    - Kibice z Rybnika jakąś dziwną polszczyzną się posługują hahaha fajnie się z nimi gadało
    - Mysle, ze SGP Warszawa zostało po wczorajszym wieczorze wpisane na stałe do mojego kalendarza imprez zuzlowych "must be"


    p.s. Wełna...za duzo ludzi było w takich czapeczkach, zebym mogl Cie tam gdzies wyczaić w tym D10
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 15-05-2016 o 11:11

  39. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Lece na mecz wiec jutro napisze kilka slow. Wszyscy co nadal sa w Wawce lecimy na stadion i dopingujemy naszych mlodych!

    Co do GP to na razie tyle: Nasijeszcze musza z 2 sezony pojesc chlebek o nazwie GP zeby myslec o medalach. Widac roznice w objezdzeniu i mentalnosci miedzy nimi a Taiem, gdzie wiekowo przepasci nie ma. Tai drugi final, gdzie drugi az byl 8 po RZ.. Bedzie mistrzem, jest konsekwentny do bolu. Przed biegiem uspokoilem moja kobiete i siostre ktore mu kibicuja, ze wygra ten final mimo tego pola.. Nie mylilem sie! Pozdro

  40. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    t_zg to nie ja pisalem, ze rosnie drugi Dzik, chociaz czesciowo sie z tym zgadzam. Ale tylko czesciowo.
    IMS bedzie jak tylko zdrowie mu pozwoli.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Chłopak z porcelany w lidze w nominowanych jakoś nie zawodzi czego nie mozna powiedzieć o innych. Piotrek jak tylko ogarnie fury to wam pokaże prawdziwy spidlej. Zmarzlik to wypisz wymaluj drugi Pedersen ratuje go tylko super szybki sprzęt.
    Równie dobrze można by powiedzieć, że Pawlickiego w zeszłym sezonie ratował jedynie szybki sprzęt, a tegoroczny sezon obnażył jego nikłe umiejętności...

    Kilka moich impresji:
    - stadion, atmosfera, większość kibiców - na wielki plus
    - tor, jak na GP, bardzo dobry, chociaż pianie z zachwytu nad ściganiem na nim mocno przesadzone
    - nasi zawodnicy:
    Janowski jak zwykle bez błysku, jakoś tak niezauważenie wszedł do półfinału. Przegrana z Harrisem powodem do dumy nie jest, ale i tak jest najwyżej w klasyfikacji GP z naszych. Taki mały Hanckock
    Dudek trochę wiatru zrobił, dobre akcje przeplatał z babolami . Niech walczy o cykl; jak wejdzie, to na pewno wstydu w nim nie przyniesie.
    Pawlicki jakiś taki rozkojarzony. Brawa za walkę w każdym biegu, sytuacja z Pedersenem na moje 50-50.
    Na koniec Zmarzlik, którego postawa wzbudziła najwięcej kontrowersji. Cóż, Bartek, ochłoń trochę. Czasem lepiej przypilnować jednego punktu niż zabijać się o dwa. I do tego narobić sobie wrogów... Tego jednego punktu z biegu z Piterem zabrakło do tego, żeby Zmarzlik wybierał w półfinale pole jako pierwszy. Wziąłby biały i by pozamiatał, ale gdyby babcia miała wąsy... Dla mnie jeździecko Bartek wygląda najlepiej w stawce i potrzeba mu tylko (lub aż) kogoś, kto będzie studził jego emocje w czasie zawodów. W końcu jak to wygląda, że taki Holder (bez obrazy, ale poza GP chłopak szału nie robi) jest liderem, mając nad nim osiem pkt przewagi?

  42. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Chłopak z porcelany w lidze w nominowanych jakoś nie zawodzi czego nie mozna powiedzieć o innych. Piotrek jak tylko ogarnie fury to wam pokaże prawdziwy spidlej. Zmarzlik to wypisz wymaluj drugi Pedersen ratuje go tylko super szybki sprzęt.
    To zdanie bedzie glownym rywalem mariuszowych teorii do zajecia pierwszego miejsca w forumowej detce roku.. no po prostu holy shit! Szacun!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (15-05-2016)

  44. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    A tak na szybko watek przelecialem i wydawalo mi sie ze to Ty. Niewazne.
    Moze i bedzie IMS, o ile bedzie potrafil troche zapanowac nad emocjami. Po nim i po Piotrku widac, ze bardzo chca, ale sa mocno spieci...MOzna im to wybaczyc z racji wieku oraz pierwszego sezonu w SGP.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Nigel (15-05-2016)

  46. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To zdanie bedzie glownym rywalem mariuszowych teorii do zajecia pierwszego miejsca w forumowej detce roku.. no po prostu holy shit! Szacun!


    Bez przesady nie do przebicia

  47. Powrót do góry    #219
    Początkujący Awatar Ilka7
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Wyspałam się, kawą rozbudziłam mogę opisać swoje wrażenia.

    Na początek podsumowanie żużlowe - to najważniejsze.
    Żużel na żywo jest rewelacyjny, mimo że to jeszcze na pewno nie te emocje co na stadionie typowo żużlowym i pojedynku drużyn to bardzo, bardzo mi się podobało Telewizja do wyścigów na żywo się nie umywa Oczywiście kibicowałam wszystkim Polakom, ale dwaj inni żużlowcy również zyskali moją sympatię, nie będę zdradzała którzy.
    Początkowe wyścigi nie były aż tak emocjonujące, ale dalej była już zacięta rywalizacja. Szkoda, że choćby jeden Polak nie wszedł do finały, no ale półfinały nie wyszły im totalnie. Zresztą to młodzi ludzie więc wszystko przed nimi, a i półfinał zły nie jest. No w finale wiadomo za kim byłam
    Przed zawodami miałam okazję poobserwować ich podczas oficjalnego rozdawania i stwierdzam, że fajne chłopaki są. Generalnie gabarytami podobni do mnie hehe Mogłabym jeździć z nimi


    Co do stadionu to też był mój debiut, do tej pory byłam w Gdańsku na Bursztynie i Stadion Narodowy robi równie dobre wrażenie. Widoczność z każdej strony i z każdej wysokości rewelacyjna. Jedyny minus to małe krzesła i mało miejsca między rzędami, a podczas wczorajszej imprezy kiepskie nagłośnienie. Połowy tego co mówił spiker nie słyszałam :/ I pewnie też przez to fala meksykańska nie mogła się udać. Ale ogólnie organizacja na plus. Wszystko dopracowane idealnie, więc tu chyba nikt się czepiać nie powinien.

    Oczywiście znając moje szczęście to znalazłam się w sektorze, gdzie musiała być lekka zadyma Nie wiedziałam, że żużel i to nie klubowy wywołuje takie emocje Myślałam, że to tylko w futbolu. Zresztą w tym sektorze chyba była mieszanka wszystkich klubów

    Na minus zaliczę kręcenie się ludzi. Zamiast oglądać zawody to łazili po piwo, jedzenie itp. Niektórzy zataczali się już ładnie no ale życie. Jedni jadą na zawody, inni by się napić

    Ogólnie dzień i wyjazd na debiut w żużlu jak najbardziej na plus. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś jechać na żużel klubowy i poczuć tą atmosferę Co mi zostanie po tym dniu? Na pewno zacznę oglądać żużel w TV


    A zapomniałam Dudek > Zmarzlik Tak po wczorajszym dniu

  48. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ilka7 za jego przydatny post!

    Dominik (15-05-2016), Londi (15-05-2016), mszat (15-05-2016), t_zg (15-05-2016), zigi1976 (16-05-2016)

  49. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Po meczu w Tarnowie prezes Rusiecki prosił Piotra o kilka sesji z psychologiem...Piter powiedział że jest dla siebie najlepszym psychologiem.To tyle jeśli chodzi o Pawlickiego.Brak Słów.

    Pedersen to teraz ma inne wydatki , a nie jakieś tam inwestycje sprzętowe
    Bo Pedersen sprzęt to teraz nabywa w sex shopie 😊

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    lemur6666 (15-05-2016)

  51. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Piotrek jak tylko ogarnie fury to wam pokaże prawdziwy spidlej.
    No wczoraj to pokazał spidłej a'la Miedziński najwyżej A jego jazdy pod deskami to nawet "poprawną" bym nie określił.
    Na tę chwilę, to zimny zjada go w kilku elementach sztuki żużlowej na śniadanie.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    j-rules (15-05-2016)

  53. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ilka7 Zobacz posta
    ale dwaj inni żużlowcy również zyskali moją sympatię, nie będę zdradzała którzy.
    No którzy ?
    UNSCARED

  54. Powrót do góry    #223
    Początkujący Awatar Ilka7
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    No którzy ?
    No Antonio i Tai Tylko nie bijcie

  55. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Co innego Dudek. Teraz sie naraze wszystkim zielonym, ale mam kilka refleksji. Dudek jezdziecko wczoraj mnie rozczarowywal raz za razem.
    Tor krociutki, a on sie wylamywal na lukach tak mocno, ze wytracal cala zbudowana mozolnie predkosc. Tak to mozna na lotniskach, gdzie jest miejsce by tego speeda zbudowac. To byly wczoraj megababole. Oczywiscie, costam chlopak namieszal i w sumie przydalby sie taki w cyklu, ale jego umiejetnosci sa mocno przesladzane. Zrzuce to na karb braku doswiadczenia.
    Tak to jest jak czujesz, że brakuje ci szybkości. Zaczynasz kombinować z sylwetką. Paryk te wygibasy na łukach już nie pierwszy raz w takiej sytuacji uskutecznia. Poza tym on chyba dopiero w ostatniej serii skumał o co chodzi i jakie ścieżki trzeba dobierać na tym torze.
    To była cenna lekcja dla wszystkich naszych młodych wilczków.

  56. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    No wczoraj to pokazał spidłej a'la Miedziński najwyżej A jego jazdy pod deskami to nawet "poprawną" bym nie określił.
    Na tę chwilę, to zimny zjada go w kilku elementach sztuki żużlowej na śniadanie.


    Fakt sam się przewracal Ochy i achy nad zimnym wykorzystam w swoim czasie.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •