Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 255 z 255

Wątek: 14/05/2016 II Runda: Grand Prix Polski - Narodowy w Warszawie

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Trochę nam się poprzewracało w głowach. Pamiętam jak Gollob był jedynym liczącym się Polakiem i wtedy mimo, że wielu go delikatnie mówiąc nie lubiło, to jednak w GP zdecydowana większość mu kibicowała. Chciało się po latach posuchy zobaczyć, jak Polak walczy z innymi nacjami jak równy z równym.

    Teraz mamy czterech Polaków i zamiast kibicować wszystkim to widzę po wypowiedziach dużo subiektywnych opinii, szczególnie mowa tutaj o kibicach z ośrodków, z których zawodnicy jeżdżą w GP. Niektórzy woleliby chyba, aby tylko ich pupil jeździł w GP, byle tylko nie był gorszy od pozostałych Polaków.

    Tak więc dla niektórych Bartek to drugi Dzik, mimo, że wydaje mi się, że pierwszy raz w karierze kogoś przewrócił ! I to nie był też chamski atak, tylko przeliczenie się i młodzieńcza fantazja. Piotra z kolei oskarża się o to, że powiedzmy ma słabą psychikę, a tak naprawdę chłopak nieraz pokazał, że psychę ma mocną. Nie dziwię mu się, że na siłę nie próbował się utrzymać na motocyklu, bo czasami może to źle się skończyć, a chłopak chce pojeździć jeszcze długo na wysokim poziomie.

    Janowski z kolei dla wszystkich bez błysku, ale może właśnie taki drugi Hancock najwięcej z nich osiągnie? Powinniśmy się cieszyć, że w naszej talii mamy też takiego żużlowca, który niby bez błysku, ale robi duże punkty. Mnie Hancock nigdy nie przekonywał i miałem go za słabego żużlowca, dużo gorszego od Hamila. Tymczasem Hamill nie jeździ już z 10 lat, a Hancock ma trzy tytuły IMŚ.

    Dudek też jest w świetnej formie, ale dla niego to debiut w GP. Do 20 roku życia Dudka uważałem go za startowca ze świetnym sprzętem, ale chłopak w ostatnich latach bardzo się rozwinął i nie mam wątpliwości, że spokojnie by sobie w GP poradził.

    I co najważniejsze - tylko Woffinden i Kildemand są stosunkowo młodymi zawodnikami. Reszta to już zawodnicy w okolicach trzydziestki lub więcej. My mamy natomiast czwórkę zawodników, którzy niedawno przekroczyli 20 lat, więc jest okazja, aby to oni zdobywali seriami złoto IMŚ. W zeszłym roku Piotr Pawlicki był moim zdaniem najlepszym zawodnikiem, miał niewiarygodną formę, ale nie jeździł w GP. Zresztą Piotrek i Bartek gdy obserwuję ich kariery to zwykle co drugi sezon jeden z nich jest lepszy od drugiego. Właśnie to ich porównywanie ich napędza. Generalnie każdy żużlowiec ma słabsze imprezy, czy sezony, ale dla mnie wielkim profesjonalistą jest Hancock, który właściwie nigdy nie zawodzi. Nawet w meczu w Gorzowie potrafił się ostatnio dopasować.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 15-05-2016 o 14:27

  2. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi yarek3 za jego przydatny post!

    Dominik (15-05-2016), Marsh (15-05-2016), Nigel (15-05-2016), Pawel_R (15-05-2016), STALECZKA (15-05-2016), yahata (15-05-2016)

  3. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Jako Falubaz nie lubie Bartka,ale w sumie jedyne do czego moge sie dopie....ic to jego glos.

    Poza tym mysle ze wielu moze mu zazdroscic serca do walki,talentu i dozeniu do wyznaczonego celu . I to nalezy docenic. I doceniam.

    JH mistrzem juz nie zostanie,wiec jedyma szansa w najblizszych latach to BZ

    Tomkowi kibicowalem to i Bartkowi moge.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    yahata (15-05-2016)

  5. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    p.s. Wełna...za duzo ludzi było w takich czapeczkach, zebym mogl Cie tam gdzies wyczaić w tym D10


    ,,#Piter777'' z taką flagą byliśmi

    O zawodach innym razem, bo coś mnie w tym roku pech nie opuszcza

    Tarnów - deszcz
    Z.G - mocne lanie
    Warszawa - powrót lawetą z okolic Konina...........

    Przed sezonem miałem plan w tym sezonie ,,objechać'' całą Polskę za Jedyną (taki ,,głupkowaty'' pomysł w grudniowy wieczór), ale po tych zaledwie kilku ,,wizytach'', czas się raz jeszcze zastanowić, czy to faktycznie taki dobry pomysł

  6. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Wnioski nasuwaja sie same. Kibicowanie Unii Leszno przynosi pecha.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Tofik92 (15-05-2016), młody_piernik (15-05-2016), welna (15-05-2016)

  8. Powrót do góry    #230
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    No wczoraj to pokazał spidłej a'la Miedziński najwyżej A jego jazdy pod deskami to nawet "poprawną" bym nie określił.
    Na tę chwilę, to zimny zjada go w kilku elementach sztuki żużlowej na śniadanie.
    Nie obrażaj Adriana - on potrafił wygrać rundę SGP, a Piotrusiowi jak na razie nie wróżę, chociaż szans będzie miał wiele więcej od Adriana

  9. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wnioski nasuwaja sie same. Kibicowanie Unii Leszno przynosi pecha.
    Albo pecha Unii Leszno przynosi........Wełna

  10. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Doyle wczoraj jeździł na silniku M.Gerharda? Czy dopiero dziś?

  11. Powrót do góry    #233
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Doyle wczoraj jeździł na silniku M.Gerharda? Czy dopiero dziś?

    Wczoraj widziałem ten silnik tylko u Lindgrena.

  12. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale to było na serio, ja typuję Nickiego do LAST3 jutro.
    14. Nicki Pedersen (2,2,0,0,W)
    15. Piotr Pawlicki (0,2,W,1,1)
    16. Chris Harris (0,0,1,1,1)

    Jakiś szaman??

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta

    Teraz mamy czterech Polaków i zamiast kibicować wszystkim to widzę po wypowiedziach dużo subiektywnych opinii, szczególnie mowa tutaj o kibicach z ośrodków, z których zawodnicy jeżdżą w GP. Niektórzy woleliby chyba, aby tylko ich pupil jeździł w GP, byle tylko nie był gorszy od pozostałych Polaków.

    Tak więc dla niektórych Bartek to drugi Dzik, mimo, że wydaje mi się, że pierwszy raz w karierze kogoś przewrócił ! I to nie był też chamski atak, tylko przeliczenie się i młodzieńcza fantazja. .

    Czuje sie wywolany do tablicy.
    Gdybys nie wyrywal jednego zdania z kontekstu,moze bys sie na te slowa tak nie oburzal.
    Piszac,ze rosnie nam drugi Dzik nie mialem na mysli tylko ostrej,czasem chamskiej jazdy.
    Pedersen to takze symbol pracowitosci,calkowitego poswiecania sie speedwayowi,
    wzor profesjonalizmu.
    Taki poki co jest Bartek a ,ze zdarzy sie mu pojechac ostro i czasem chamsko jak Pedersen
    to nic nowego.On na torze jest bezkompromisowy.
    Pominales,ze zyczylem mu przynajmniej takich osiagniec jak Nicki oraz ,zeby
    nie stracil tego co ma miedzy nogami.
    Za to przypisales mi intencje cebulaka ktory kipi z zazdrosci,bo
    Bartek nie jest z mojego ku..dolka.
    Nieladnie.
    Zapewniam, ze Bartkowi kibicuje bardzo mocno ale z nadzieja, ze takich nieprzemyslanych atakow
    jak wczoraj bedzie w jego karierze jak najmniej.
    Szkoda zarowno zdrowia przeciwnika jak i straconych punktow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-05-2016 o 17:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Wczoraj widziałem ten silnik tylko u Lindgrena.
    MG to jego tuner nr 1 w tym roku.

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta
    14. Nicki Pedersen (2,2,0,0,W)
    15. Piotr Pawlicki (0,2,W,1,1)
    16. Chris Harris (0,0,1,1,1)

    Jakiś szaman??
    niby dlaczego? gosc jest w czarnej d... ze sprzetem to taki wynik nie dziwi. nie zdziwilbym sie tez jakby wygral bo moze wniosl poprawki.

  16. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Sprzęt jak sprzęt, może nie hula jak w ubiegłym roku ale na takim torze jak wczorajszy to najdobitniej widać braki U Pedersena i bezmyślność jak ten wjazd w łuku w Pawlickiego, może nie jakiś brutalny (jak to drzewiej bywało) ale kompletnie bezsensowny. Jak Nickuś nie odzyska formy to nici z top8 nawet. Choć wątpię w to, by cały czas tak cieniował.

    Generalnie to sam turniej bardzo atrakcyjny. Stawka niesamowicie równa, z naszych najlepiej zgodnie z oczekiwaniami jechał Zmarzlik. Woffy po profesorsku rozegrał półfinał i finał. U niego jest duża rezerwa jeszcze, mimo to już teraz wygrywa. Przy absencji w cyklu Griszy wygląda na to, że jedynym realnym zagrożeniem dla Taia może być Hancock. Tylko, że Greg nie jest jak do tej pory tak równy jak w ostatnich latach. Ale nie skreślam go.

    Natomiast nie zdziwi mnie jak Kildemand/Lindbaeck/Doyle/Zmarzlik/Janowski/Pedersen/Iversen lub Holder zdobędą medal. Przy czym Holder i jego prowadzenie to narazie LOL roku

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    toolowiec wymieniles Taia i ew. Grega do walki o zloto..
    Potem wymieniles az 8 ktorzy moga powalczyc o medal...
    W stawce jest 15 zawodnikow, skreslajac z wiadomych przyczyn Hampela/Lindgrena oraz Harrisa to juz zostaje malo kto...
    Powiem ci, ze jest duza szansa, ze trafisz
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ma racje przecież. Jest Tai, potem długo długo nic. Jak coś mu może zagrozić to tylko kontuzja. W Grega mało wierzę. Niby robi te punkty, ale nie widać tutaj już tej mocy co kilka lat temu.

  19. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    panowie, nie zapominajcie o aktualnym liderze cyklu

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-05-2016)

  21. Powrót do góry    #242
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Szkoda że Fredka już nie pojeździ. Ten jego sprzęt dopiero odpali. Tam są rezerwy. To ciągle nowa konstrukcja.
    Tai ma już sufit, Fredka dopiero podłogę. No ok, jeszcze liczą się umiejętności, talent itp .

  22. Powrót do góry    #243
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Tai ma już sufit, Fredka dopiero podłogę. No ok, jeszcze liczą się umiejętności, talent itp .
    Fredka ma podłogę, ale piętro niżej.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    toolowiec wymieniles Taia i ew. Grega do walki o zloto..
    Potem wymieniles az 8 ktorzy moga powalczyc o medal...
    W stawce jest 15 zawodnikow, skreslajac z wiadomych przyczyn Hampela/Lindgrena oraz Harrisa to juz zostaje malo kto...
    Powiem ci, ze jest duza szansa, ze trafisz
    A przypomnij mi kiedy mieliśmy do czynienia z podobną sytuacją - dziesięciu papierowych kandydatów do medali (to oczywiście mój subiektywny osąd) w GP? Tylko bez truizmów w stylu - każdy ma szansę wygrać Tu nie chodzi o proroctwo czy zakład a rzeczywistą ocenę ultra wyrównanej stawki zawodniczej, no zapomniałem jeszcze o Zagarze, a przecież on już wąchał medal dwa lata temu to teraz tymbardziej ma szansę jeśli podskoczy z formą

  24. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Szkoda że Fredka już nie pojeździ. Ten jego sprzęt dopiero odpali. Tam są rezerwy. To ciągle nowa konstrukcja.
    Tai ma już sufit, Fredka dopiero podłogę. No ok, jeszcze liczą się umiejętności, talent itp .
    Na tą chwilę Hampela w cyklu nie ma i nie wiadomo czy w ogóle w tym roku w nim wystartuje. Więc może jeszcze Fredka pojeździ (oby) .
    TeamLindgren

  25. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Napiszcie proszę jaka była słyszalność na stadionie w tym roku.
    Ubiegłoroczne GP w W-szawie było pod tym kątem straszne, to co mówił spiker "z murawy" właściwie nie było słyszalne tam gdzie byłem... jak to było w tym roku ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #247
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Siedziałem na G16. Dźwięk był zabójczy. Bardzo dobry bas i dynamika. Można było pomylić z niejednym koncertem. wszystko bardzo dobrze było słychać.
    Jeszcze szczególnie zwróciłem na to uwagę. Bo u nas na MA dźwięk jest dużo gorszy.
    Ale brat siedział na G27 i narzekał że nic nie słychać. Przyszedł do nas i był w szoku jak dobry mamy dźwięk.

  27. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Również to zauważyłem. Słaba akustyka.
    Ten problem występuje od początku istnienia tego stadionu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    NA g7 można było jedynie czytać z ruchu ust spikera. Nagłośnienie do dupy, ale to raczej wina tych wszystkich trąbek niż samej jakości / ilości głośników.

  29. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    NA g7 można było jedynie czytać z ruchu ust spikera.
    z Merkelowa gadales?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    t_zg (16-05-2016)

  31. Powrót do góry    #251
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Napiszcie proszę jaka była słyszalność na stadionie w tym roku.
    Ubiegłoroczne GP w W-szawie było pod tym kątem straszne, to co mówił spiker "z murawy" właściwie nie było słyszalne tam gdzie byłem... jak to było w tym roku ?
    Ja byłem na G24 w niższych rzędach i akustyka była żadna! Wiedziałem tylko że czasami gada coś Lorek ale nie wiedziałem co, muzyka też jakaś tam leciała ogólnie u góry tragedia.

    Ale zawody niesamowite organizacyjnie.
    Ostatnio edytowane przez YaneY ; 16-05-2016 o 10:30

  32. Powrót do góry    #252
    Początkujący Awatar Ilka7
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Potwierdzam, na G28 połowy rzeczy nie słyszałam. Trzeba było się dobrze wsłuchiwać, żeby zrozumieć.

  33. Powrót do góry    #253
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Na żywo bez liczenia punktów krok po kroku jak przed tv, to niezłe "kwiatki" potrafią wyjść - przez cały turniej mówiłem do zioma obok jaki Holder jest dziś drewniany, a Hancock beznadziejny, a oni stanęli na podium, a ten pierwszy dodatkowo jest liderem generalki. Nie zmienia to faktu, że jedno się nie zmieniło w tym roku, Tai nawet jak nie jedzie, to i tak jest wysoko, więc ciężko mu będzie wyrwać tytuł przy tak wyrównanej stawce.

  34. Powrót do góry    #254
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Nie jestem pewien czy to moje odczucie ale w mediach jest widoczny tylko zachwyt nad impreza na Narodowym. Czy to jest taki PR aby juz myslec o przynajmniej utrzymaniu cen i pelnym stadionie za rok?

    Ja osobiscie bylem w zeszlym roku i bylem rowniez teraz. Pomijajac zeszloroczna kleske z torem i maszyna startowa to sama atmosfera przed zawodami i na ich poczatku byla swietna,dalo sie czuc podekscytowanie kibicow i atmosfere zuzlowego swieta. Tym razem mialem wrazenie , ze wiekszosc tych prawdzich zuzlowych kibicow rok temu nabitych w butelke faktycznie zostala w domu a stadion w polowe wypelnili Ci na zuzlu obecni po raz pierwszy. Spiker to juz w sumie wodzirej i idzie to bardziej w kierunku np. meczu siatkowki. Prawda jest ze najwazniejsze jest pierwsze wrazenie i cos rok temu zostalo bezpowrotnie zaprzepasczone, w tym roku pomimo wiekszej promocji nie zapelniono stadionu, co wiecej wielu konikow zostalo z niczym kiedy rok temu zarobili kikukrotnie na kazdym bilecie. Jesli takie zawody jak w sobote odbylyby sie rok temu to w tym roku cen biletow spokojnie moglybyc wieksze. Jestem przekonany ze w ostatecznnym rozrachunku zeszloroczna klapa to strata kilku/kilkunastu milionow zaprzepasczonego potencjalu.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    kape (16-05-2016)

  36. Powrót do góry    #255
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Nie jestem pewien czy to moje odczucie ale w mediach jest widoczny tylko zachwyt nad impreza na Narodowym. Czy to jest taki PR aby juz myslec o przynajmniej utrzymaniu cen i pelnym stadionie za rok?

    Ja osobiscie bylem w zeszlym roku i bylem rowniez teraz. Pomijajac zeszloroczna kleske z torem i maszyna startowa to sama atmosfera przed zawodami i na ich poczatku byla swietna,dalo sie czuc podekscytowanie kibicow i atmosfere zuzlowego swieta. Tym razem mialem wrazenie , ze wiekszosc tych prawdzich zuzlowych kibicow rok temu nabitych w butelke faktycznie zostala w domu a stadion w polowe wypelnili Ci na zuzlu obecni po raz pierwszy. Spiker to juz w sumie wodzirej i idzie to bardziej w kierunku np. meczu siatkowki. Prawda jest ze najwazniejsze jest pierwsze wrazenie i cos rok temu zostalo bezpowrotnie zaprzepasczone, w tym roku pomimo wiekszej promocji nie zapelniono stadionu, co wiecej wielu konikow zostalo z niczym kiedy rok temu zarobili kikukrotnie na kazdym bilecie. Jesli takie zawody jak w sobote odbylyby sie rok temu to w tym roku cen biletow spokojnie moglybyc wieksze. Jestem przekonany ze w ostatecznnym rozrachunku zeszloroczna klapa to strata kilku/kilkunastu milionow zaprzepasczonego potencjalu.
    Zgadza się, tamta klapa ma olbrzymie koszty w straconym potencjale. Jazda Golloba w tamtych zawodach to byłaby przepiękna wisienka na torcie jego kariery, pięknym świętem, medialnym produktem na który bilety skończyły się w kilkadziesiąt godzin i symbolem dla kibiców nie tylko żużla ale ogólnie polskiego sportu. Jednak obecne zawody również były dla wielu pierwszymi tego typu i jestem przekonany, że wrócą za rok, ceny były optymalne. Moi znajomi których zabrałem pierwszy raz na żużel byli zachwyceni! Jedno tylko mnie martwi, jak rozmawiałem ze znajomymi warszawiakami o tych zawodach, to robili karpika i nie widzieli, że coś takiego na Narodowym będzie miało miejsce, niemal zero reklamy. Wielu warszawiaków też chętnie by się wybrało z czystej ciekawości o ile mieliby świadomość istnienia takiej imprezy.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •