Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 218 z 218

Wątek: Sparta Wrocław - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    znakomita decyzja sedziego! Iver sam sie ukaral. 9/10 sedziow robiloby powtorke. Substyk.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    sobotch (01-05-2016)

  3. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,494
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powaga ? Zapodaj linka.
    https://youtu.be/ivOYCuIWHg8

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-05-2016)

  5. Powrót do góry    #183
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,489
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    znakomita decyzja sedziego! Iver sam sie ukaral. 9/10 sedziow robiloby powtorke. Substyk.
    Ciekawe czy byłby taki odważny gdyby Zagar wyszedł na 1 miejsce...

  6. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chomski przewalił punkt Gorzowowi. Pozwolił Wrockowi wrócić do gry. Czemu w 10 nie puścił Zmarzlika to chyba tylko on wie. Mieć takiego asa w rezerwie i nie potrafić go logicznie puścić trzeba być prze asem.

    Zresztą tak samo w Lesznie nie potrafił go dobrze wykorzystać i tylko zwycięstwo uratowało to, że nikt mu tego nie wypomniał.

  7. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    zalezy kiedy wyszedl... na 2 wirazu jeszcze moglby wcisnac czerwona lampke

  8. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Komentatorzy: "było trochę ścigania", "dobra promocja żużla"

    Dobry towar mają w tych swoich kabinach. Wczoraj latał Ruszkiewicz, dzisiaj Cegła.

  9. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cegla i Dryla uwazaja, ze byl swietny mecz i chca do Poznania wraca, super.

    Powtorzyl by wtedy bieg bo zawodnik ktory probowal sie wstrzelic nie ukaral sie tylko osiagnal korzysc.

  10. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2016), j-rules (01-05-2016), siwex82 (01-05-2016)

  12. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nigdy bym nie postawił takiego wyniku, a tu taki numer, gdyby nie 13 bieg Sparta by wygrała. Maciek zawalił Sparcie drugi mecz.

  13. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    z przebiegu całego meczu to wynik znakomity,
    znakomity bo wkur*i Władka

  14. Powrót do góry    #191
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,489
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Ten remis i tak pasuje Stali. Razem z bonusem zdobędą na Wrocku 4 pkt. Myślę, że nikt w Gorzowie nie rozdziera szat.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    spitt22 (01-05-2016)

  16. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    gdyby nie 13 bieg Sparta by wygrała
    Gdyby nie zremisowali meczu to by wygrali. Albo przegrali.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    spitt22 (01-05-2016)

  18. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    gdyby uciekli mieliby wo i -10

  19. Powrót do góry    #194
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,489
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    gdyby uciekli mieliby wo i -10
    Gdyby Robi odpuścił sobie forum oszczędziłby nam sucharów lepszych niż te Strasburgera...

  20. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Gdyby nie zremisowali meczu to by wygrali. Albo przegrali.
    wysiliłeś się chłopcze

  21. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ten remis i tak pasuje Stali. Razem z bonusem zdobędą na Wrocku 4 pkt. Myślę, że nikt w Gorzowie nie rozdziera szat.
    We Wrocku odczucia podobne rewanż za pare miesięcy a jak to w żużlu...

  22. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    "Hej kur.y, coście tak cicho"
    Tak uradowani po meczu byli kibice z Wrocławia. Czy istotnie mieli ku temu powód? Śmiem wątpić. Ale po kolei.
    Stal Gorzów
    Niby przywożą punkty z kolejnego wyjazdu, ale na własne życzenie nie wygrali tego meczu. Niemniej nawet perfekcyjnemu Zmarzlikowi nie wyszła końcowka. Chomski jako taktyk dobrze rozegrał to spotkanie i puścił Bartka w najbardziej odpowiednich momentach meczu, ale i tak chłopakowi "nie żarło". Inna sprawa, że remis gościom zapewnił...Przemek Pawlicki wygrywając trzynasty wyścig. W życiu wcześniej bym na to nie postawił, a Shamek odstawił Taia, że ho ho.
    Zibi Jąder mówił: "mecz trzeba wygrać przed piętnastym wyścigiem". No i to się zemściło. 37:41, 4:2 dla gości daje pewny triumf. Tymczasem gorzowianie zaledwie remisują i byłem niemal pewny, że Sparta summa summarum meczu nie przegra.
    Indywidualnie:
    Iversen- to nie to, kiepskie starty, bardzo przeciętny mecz. Jedyny jasny punkt to wyprzedzenie po zewnętrznej Maćka Janowskiego. Nic ciekawego nie pokazał w 15. wyścigu.
    Jensen- cień cienia, naprawdę o wiele więcej się po nim spodziewałem.
    Zagar - miał momenty dobrze, ale i takie, w których zawodził. Chociaż w ostatnim biegu do końca starał się przedzielić gospodarzy.
    Pawlicki - jw.:to jemu Stal zawdzięcza remis
    KK- beznadziejny mecz, niemal jakby wrócił zeszłoroczny Krzysztof
    Zmarzlik - początek bardzo dobry, a potem coś sprzęt chyba "nie teges"
    Cyfer - jedyny plus to udana obrona przed atakami Magica. Ogólnie naprawdę nie wierzę już zbytnio w jego jakiś megaprogres.

    Sparta Wrocław
    Gospodarze walczyli do końca i opłaciło się. Piotr Baron dosyć dobrze rozegrał taktycznie ten mecz: jak miał czekać ze zmianą (brak pozostawienia Milika w 9. wyścigu) to to robił, a jak miał wysłać extra do boju Tajskiego to też to zrobił. No ale Stal to mimo wszystko zespół nie z pierwszej łapanki. Jak na początek sezonu to dobrze, że nie przegrali, chociaż z drugiej strony tak na serio jednak to strata punktów nolens volens u siebie
    Cenzurki:
    Tajski - świetny chociaż trochę dla niego szkoda wyścigu nr 13, który zadecydował o tym, że Sparta tego meczu nie wygrała (bo miejscowi ewidentnie w dalszej fazie meczu łapali wiatr w żagle)
    Milik - cichy bohater meczu. Miewał "śliwki", ale po pierwsze raz z Tajskim dał bardzo ważne 5:1, co stanowiło sygnał do ataku, a dwa, że przywiózł bezcenną trójeczkę, która dała szanse na remis.
    Jędrzejak - MOTM, chociaż bądźmy szczerzy: nie wierzę, aby często takie mecze powtarzał.
    Norris- pierwszy bieg dno (minus, że tuż przed metą zjechał do parkingu pozbawiając Przemka kasy za bonus), potem walczył, ale pocałował tor, no a potem ktoś musiał być zmieniony
    Janowski - to jemu należy zawdzięczać, że Sparta jednak nie wygrała. No ale tak jak in plus zaskoczył Jędrzejak, tak in minus zawalił Maciej.
    Damian - raz wykluczenie, a potem w ogóle on coś jechał?
    Maksio - nie było źle, choć tak przecudnie jak w Grudziądzu też nie było. Niemniej dla mnie jego występ był na plus: walczył, starał się. Lubię tego chłopaka i życzę mu powodzenia.
    Organizacja

    Pomijając paru debili z szalikami Sparty,o których wspomniałem wcześniej bardzo miło mi się patrzyło na wspólnie siedzących obok siebie kibiców jednych i drugich. Nigdzie nie widziałem jakiś przejawów większej słownej agresji, nie mówiąc już o np. fizycznych przepychankach. Ludzie do siebie byli dość uprzejmi. Piwko zimne, całkiem całkiem.
    Spikerka - momentami fajnie, a momentami męczyła bułę. Niemniej na plus oceniam wspólnie starania Jacka Dreczki i Andrzeja Milczarka o dobrą atmosferę. To też ich zasługa. Na plus zasługuje również ...doping gości, którzy mieli za nic zakaz wejścia zorganizowanych grup i na złość Krysi Kloc zorganizowali się sami.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 01-05-2016 o 20:35
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  23. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jak ktoś ma kiepski humor to radze zobaczyć magazyn i wypowiedz Barona. "Fajne ściganie, super tor według niego do walki. I po meczu jest niedosyt lekki ale przed meczem brałby ten wynik w ciemno"

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2016)

  25. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    "fajny tor, do walki, odsypuje się, można szerzej pojechać" - Piotr Baron.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2016), Spes (01-05-2016)

  27. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Jak ktoś słusznie zauważył, Stal to teraz lider i sześciu doparowych. Na tym ma polegać genialna koncepcja drużyny wymyślona przez Zmorę ?
    Kącik wspomnień: jakaż to kiedyś była para Iversen-Zagar ...
    A, byłbym zapomniał: Cyfer, zdaj sprzęt !

  28. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Na plus zasługuje również ...doping gości, którzy mieli za nic zakaz wejścia zorganizowanych grup i na złość Krysi Kloc zorganizowali się sami.
    Jak nic trzeba nałożyć jakieś kary solidarnie dla obu stron (a właściwie wszystkich trzech, niech poznaniaki uczą się wszystkich aspektów polskiego ligowego żużla)
    BKS Polonia Bydgoszcz

  29. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wysiliłeś się chłopcze
    By mieć ubaw nad ludzką tępotą nie muszę się wysilać, sam dostarczasz powodów do walnięcia rotfla.

    Dawid Stachyra potwierdza po raz kolejny, że jest jednym z najlepszych ekspertów NC+. Zmasakrował właśnie "widowisko" przygotowywane przez Barona i spółkę.

    A Baron chyba coś brał dzisiaj i nie był to koniaczek od Kokina. Gdzie on tam widział ściganie po szerokiej od pierwszych biegów? Jakiekolwiek ściganie
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,648
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    "fajny tor, do walki, odsypuje się, można szerzej pojechać" - Piotr Baron.
    Calkiem niezle przewidzial jaki bedzie tor w ZG
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2016)

  32. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Z wyliczeń teoretyka Chomskiego znowu wyszło że 2 plus 2 jest 7 i tym razem wyszedł mu Zagar w 15.Tak tak stała się tragedia i Władek strzela z laserów bo miało być 60:30 dla Stali a padł remis.Mimo wszystko bym nie rozpaczał bo to zawsze wyjazd i punkt jest cenny podwójnie,drużyna niezwykle równa co było mankamentem w zeszłym roku.Wrocław to nie ogórki,Jensen i Pawlicki to niebo i ziemia w porównaniu do Świdra i Gapińskiego.Jędrzejak zamknął mi usta a myślałem że pojedzie normalnie cały mecz jedną ścieżką po płocie.Przypomnijta rok poprzedni ile to punktów było po trzech kolejkach? Zagar jedzie muł od czasu jak spoliczkował mechanika ale ogólnie było pozytywnie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  33. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Wykluczyłbym Iversena. Moim zdaniem kontakt był - ruch nogą Morrisa, zresztą pierwszy kontakt już z wyjścia z 1 łuku a całość to 1 akcja.

    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Zal patrzeć na Przemka. Co sie z tym chlopakiem stało.
    Co znowu nie pasuje ? Przecież on jedzie swoje ! Ba nawet więcej , biegi wygrywa.
    UNSCARED

  34. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Kilka wrażeń po meczu.
    Fajnie, że Golęcin ożył. Na trybunach mieszanka kibiców z Gorzowa (w największej liczbie), Wrocławia, Poznania i Gniezna, i wszyscy zgodnie oglądali mecz. Nie wiem więc po co te cyrki z utrudnianiem zakupu biletów czy zabieraniem szalików Stali w depozyt...
    Wynik pozostawił obie strony z uczuciem niedosytu. W Sparcie bardzo podobał mi się Milik, nie doceniałem tego zawodnika. No i Jędrzejak, chociaż nie chce mi się wierzyć, że utrzyma ten poziom w innych meczach. W Stali strasznie pasywny Kasprzak; zastanawiam się, w którą stronę to teraz pójdzie: formy zeszłorocznej, czy jednak tej sprzed dwóch lat? Zagar kolejny sezon irytuje swoją jazdą: drewniana sylwetka i błędy na trasie. Przemek duży plus, Zmarzlik wiadomo, Iver nie najgorzej, ale tradycyjnie wolny ze startu. MJJ niestety popadł w przeciętność, a Cyfer; cóż jedzie na tyle, na ile Bozia talentu mu dała.
    Tor oczywiście beznadziejny, emocji jak na lekarstwo, chociaż Baron widział wielki spektakl Jak Janowski rozgryzie ten owal, to Sparta będzie tu nie do ugryzienia, ale w TV niech lepiej tego nie pokazują...
    Ostatnio edytowane przez seabiscuit ; 02-05-2016 o 08:53

  35. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    By mieć ubaw nad ludzką tępotą nie muszę się wysilać, sam dostarczasz powodów do walnięcia rotfla.

    Dawid Stachyra potwierdza po raz kolejny, że jest jednym z najlepszych ekspertów NC+. Zmasakrował właśnie "widowisko" przygotowywane przez Barona i spółkę.

    A Baron chyba coś brał dzisiaj i nie był to koniaczek od Kokina. Gdzie on tam widział ściganie po szerokiej od pierwszych biegów? Jakiekolwiek ściganie
    "Zmęczony" również zdawał mi się być przed meczem Władysław Komarnicki, siedzący na trybunie głównej. I wcale nie chodzi mi o zmęczenie dwugodzinną podróżą.

    Mecz był bardzo dobrym widowiskiem, ale emocje generował wynik, zwłaszcza w końcówce.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 02-05-2016 o 09:01
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  36. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przewidywałem wygraną Stali zgodnie ze scenariuszem na początku meczu, no ale oczywiście po dwóch meczach Kasprzak wraca na zeszłoroczny poziom.

    Właśnie przeczytałem, że Gorzowa w Gorzowie też jakby mało, skoro karierę kapitana zaczyna świeży transfer

  37. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Nie czytałem całego wątku i może już ktoś to napisał, ale jeśli
    PUK nie wiedział, dlaczego Chomski w Lesznie zastąpil go Zminym,
    to wczoraj powinien ten fakt zrozumieć.
    !Adrian walcz!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-05-2016)

  39. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kamil232 Zobacz posta
    Chomski przewalił punkt Gorzowowi. Pozwolił Wrockowi wrócić do gry. Czemu w 10 nie puścił Zmarzlika to chyba tylko on wie. Mieć takiego asa w rezerwie i nie potrafić go logicznie puścić trzeba być prze asem.

    Zresztą tak samo w Lesznie nie potrafił go dobrze wykorzystać i tylko zwycięstwo uratowało to, że nikt mu tego nie wypomniał.



    To podpowiedz Chomskiemu i nam ,za kogo miał jechać Bartek w 10 wyścigu ???

  40. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,796
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    To podpowiedz Chomskiemu i nam ,za kogo miał jechać Bartek w 10 wyścigu ???
    No czysto technicznie to mógł jechać za KK z RZ. Jednak Stasiu pewnie planował Bartka puścić w biegu 11 za MJJ który również nie błyszczał. Trudno tu jednak obarczać błędem Stasia. Ponieważ wykorzystał Bartka jako RZ. I chyba lepiej w 11 biegu na cieniującego Janowskiego i Milika niz w 10 biegu na najlepszych tego dnia, Taia i Ogóra. Także tutaj błędu bym się nie doszukiwał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    STALECZKA (03-05-2016)

  42. Powrót do góry    #212
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Doszły do mnie słuchy że wczoraj po meczu doszło do ''przyjacielskiej'' wymiany zdań między kibicem Sparty a Janowskim .Cukrzyca , to Ty ?

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-05-2016)

  44. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Doszły do mnie słuchy że wczoraj po meczu doszło do ''przyjacielskiej'' wymiany zdań między kibicem Sparty a Janowskim .Cukrzyca , to Ty ?
    No ale że jak ? dali se po ryjach ?

  45. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No ale że jak ? dali se po ryjach ?
    Podobno niewiele brakowało .Padły bardzo ostre słowa

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-05-2016)

  47. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Podobno niewiele brakowało .Padły bardzo ostre słowa
    Janowski jest bardzo wrażliwy na krytykę. Obraża się jak panienka. I od razu blokuje na FB jak się napisze coś co mu nie pasuje.

  48. Powrót do góry    #216
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Taka sytuacja: po meczu Maciek Janowski tradycyjnie rozdaje uśmiechy i autografy. Niestety, jeden z kibiców nie chce autografu. I nie jest mu do śmiechu. - Gówno jeździsz, już drugi mecz! Nie to, co wczoraj w GP... Weź, spier..laj ze Sparty, skoro nawet punktu nie możesz dowieźć. Itd. itp. Maciej zripostował i panowie niemal się pobili. Nie obyło się bez interwencji ochrony, która krewkiego fana zneutralizowała i wyprowadziła. Cóż Emotikon unsure Generalnie tor gówniany (znowu nie dostaniemy akredytacji...), mecz trzymał w napięciu dzięki wynikowi, Stal Gorzów silna, Tai, "Ogór" i Milík - też; gorzej, że z kilku źródeł dostaliśmy info, iż źle się działo na bramkach, kibice mieli spore problemy i pretensje, programów zabrakło na godzinę przed meczem. Gołosłowni być nie chcemy. Temat rozwiniemy w najbliższym felietonie.

    z fb PoKredzie.pl

  49. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Ci najbardziej zagorzali kibice dalej nie mogą zapomnieć Janowskiemu ucieczki z tonącego okrętu do Tarnowa i jemu w ich oczach wolno o wiele mniej niż innym. Takie występy jak w tym sezonie nie pomagają.

    Do kibiców z innych miast - to wcale nie oznacza, że źle się u nas czuje i że odejdzie po sezonie. Miał starcia z kibicami i w 2014 i w 2015 i zostawał - on generalnie ma silną psychikę i widać spływa to po nim.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie czytałem całego wątku i może już ktoś to napisał, ale jeśli
    PUK nie wiedział, dlaczego Chomski w Lesznie zastąpil go Zminym,
    to wczoraj powinien ten fakt zrozumieć.
    Iversen w Lesznie do 15 biegu został wystawiony tylko teoretycznie i według czystej matematyki powinien jechać w Poznaniu właśnie ze Zmarzlikiem co pewnie dałoby chociaż 3:3.Czasem jednak teoretykom tak wychodzi że najlepsi nie jadą tyle startów co powinni(Leszno) a w 15 biegu jedzie zamulony Zagar na Woffindena i najlepszego tego dnia w Sparcie Jędrzejaka... i zamiast wygrywać się tylko remisuje.Życie ale Władek i tak tego nie kupi
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •