Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 105

Wątek: IV kolejka. KS Toruń - Unia Tarnów, czyli 1 maja 17.00

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    1) Widzę żeś w dobrej formie, nie tylko między faktami z historii żużla potrafisz bajki przemycić, ale i przeczytać coś czego autor nie napisał. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem o Jasonie i zacytuj, gdzie to ja porównałem ich sylwetki. Podpowiadam, napisałem co innego, mianowicie to, że tzw. sylwetka często gęsto opisywana przez tych ,którzy nigdy się nie ścigali na żużlu ma się nijak do efektywności (czyt. osiągnięć zawodnika).
    No, ale łatwiej napisać co innego, żeby się odwarknąć.

    2) Opinię oczywiście możesz sobie wyrażać. Pamiętaj jednak, że jeśli coś opublikujesz, to takie samo prawo skrytykować twoje przemyślenia, ma czytelnik. Nie piszę i nie będę pisał, ponieważ uważam, ze każdy powinien robić to na czym naprawdę się zna. Coś do czego ma predyspozycje i do czego jest przygotowany, nauczony. Ja opisaniu artykułów czy felietonów pojęcia nie mam.

    3) Najpierw "Semen", potem "wy", potem znowu "Semen". To do kogo w końcu skierowany ten post? ... a może uważasz mnie za komunistę, że piszesz per "wy" ?

    4) Zastanawia mnie to dlaczego cały czas masz mnie za lokalnego szowinistę, kompletnie tego nie jarzę.
    Powiem, więcej wzbudza to śmiech moich znajomych, którzy mają ze mnie "szowinisty" niezłą polewkę.

    5) Odnośnie czasu, który pokaże... To jak tam te poprzednie tłumiki cichsze były od tych wcześniejszych czy nie? W początkach ich użytkowania twierdziłeś, bodaj po turnieju halowym w Danii(czy Niemczech), że nie ma większej różnicy... Po czasie jakoś potem zmieniłeś front, rozmydlając sprawę, że Ty tylko krytykujesz skrajne opinie np. na temat bezpieczeństwa czy użytkowania ich w zawodach.
    ... aha i jeszcze jedno to ten żużel się nadal rozwija czy już nie?

    PS: Pozdrawiam Tobiasa Kronera, pewnie miałby niezłą bekę, gdyby znał polski i czytał SF. No, ale on urodził się w Dolnej Saksonii, podpowiadam to nie jest dawne NRD, więc może nie znać polskiego.

    PS2: ... a za żużlową wiedzę historyczną niezmiennie Cię podziwiam i piszę to bez złośliwości, raczej z żalem, że używasz jej do bezkrytycznego poparcia własnych często irracjonalnych tez. Pocieszam się jednak, że może robisz to z premedytacją, by być w internetowym gąszczu tekstów bardziej zauważonym.
    Wiedzialem jedno: ze jak odpiszesz, to bedzie o wszystkim, tylko nie o meritum. Szkoda, ze nie dopisałeś ze w 1 klasie szkoly podstawowej napisałem na scianie ch... przez samo h.

    Dyskusja z toba nie ma sensu. Zarzucasz drugiej stronie cyniczne i efekciarskie zagrywki. Niegodziwosc, niewiedze, smiesznosc, kreacje, brak konsekwencji, pyche i zarozumialstwo. Semen - straznik prawdy i skromnosci. Tymczasem stosujesz tematyczne zaczepki, nie dajesz prawa do wlasnej opinii, wciskasz rzeczy ktorych nie napisalem (np ze Kroner urodzil sie w bylej NRD, zmiana zdania nt. tlumikow, ze nazwalem cie szowinista) szydzisz, kpisz, podważasz i jątrzysz. Swoja podłość utylizujesz zagrywka jak to mnie szanujesz. Postawa godna idealisty i czlowieka honoru za jakiego chcialbys byc uważany.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 02-05-2016 o 15:46

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,580
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,356 w 4,335 postach
    Z drugiej strony: Hancock z Holderem i Vaculikiem bladza na MA jak dzieci we mgle, a przyjezdza Kolodziej, Madsen, Bjerre ( zaden z nich w SGP na MA raczej nie jezdzi, w SPB byl Kolodziej) i oni sie dopasowuja lepiej w trakcie trwania zawodow?
    Ciezko to ogarnac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z drugiej strony: Hancock z Holderem i Vaculikiem bladza na MA jak dzieci we mgle, a przyjezdza Kolodziej, Madsen, Bjerre ( zaden z nich w SGP na MA raczej nie jezdzi, w SPB byl Kolodziej) i oni sie dopasowuja lepiej w trakcie trwania zawodow?
    Ciezko to ogarnac.
    "gdzieś tam..." Kołodziej mógł im podpowiedzieć .
    Termos wyrwał nie tego zawodnika z Unii.
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Semen, Drozd - przykro się czyta Wasze wpisy i to jak marnujecie swój potencjał na infantylne przepychanki. Gorzej niż dzieci w piaskownicy. Drozd - nie jesteś wcale "lepszy" od kolegi Semena. Ten sam poziom natężenia cech, które wytykasz Semenowi występuje również u Ciebie. Jednym słowem - jesteście siebie warci. Mam małą prośbę - Idźta spamować gdzie indziej.

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Trzymasz strone ziomala. Wcale mnie to nie dziwi. I nie porównuj mnie do tego czegos z torunia.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Drozd - przeginasz. U dyskutanta wymagam podstaw zwykłego szacunku do adwersarza. Z "tym czymś" to już zgłupiałeś kompletnie. Nie jest Ci zwyczajnie wstyd?
    Z Semenem więcej mnie dzieli (nawet się nie znamy) niż łączy, ale interpretuj sobie jak chcesz. Mnie w swoją wojenkę nie wciągniesz.

    Jeśli chcesz się bawić w filozoficzne opowiastki o "lokalnym szowiniźmie", "obiektywiźmie" oraz innych "izmach" - to nie krępuj się. Wrzuć jeszcze kilka ton węgla do pieca. Wszak trza się ponaparzać.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 02-05-2016 o 15:56

  7. Powrót do góry    #97
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,487
    Kliknij i podziękuj
    5,780
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Semen, Drozd - przykro się czyta Wasze wpisy i to jak marnujecie swój potencjał na infantylne przepychanki. Gorzej niż dzieci w piaskownicy. Drozd - nie jesteś wcale "lepszy" od kolegi Semena. Ten sam poziom natężenia cech, które wytykasz Semenowi występuje również u Ciebie. Jednym słowem - jesteście siebie warci. Mam małą prośbę - Idźta spamować gdzie indziej.
    Sorry, ale możesz mieć pretensje do jednej strony. Drozd wyraził swój pogląd na temat jazdy PP, bo gołym okiem widać, że jest problem. A leży on chyba głównie w tym, co widzieliśmy wczoraj magazynie, czyli braku motywacji i braku samokrytyki ("sprzęt się wyrównał"). A tu nagle znikąd "wraca" Semen i pojeżdża od "redaktorów z SF" itp, typowo odgrzewając dawne animozje niczym przedwczorajszy kotlet. Po co?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Buszmen - pisząc językiem Drozda - trzymasz stronę ziomala , wszak nie od dziś wiadomo, że z Semenem ci nie po drodze.
    Ja ciągle czekam, aż ten "poważniejszy" i "mądrzejszy" oleje wpisy tego drugiego. Tak robią ludzie z odrobiną oliwy w makówce..... chyba że się nie znam
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 02-05-2016 o 16:03

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sorry, ale możesz mieć pretensje do jednej strony. Drozd wyraził swój pogląd na temat jazdy PP, bo gołym okiem widać, że jest problem. A leży on chyba głównie w tym, co widzieliśmy wczoraj magazynie, czyli braku motywacji i braku samokrytyki ("sprzęt się wyrównał"). A tu nagle znikąd "wraca" Semen i pojeżdża od "redaktorów z SF" itp, typowo odgrzewając dawne animozje niczym przedwczorajszy kotlet. Po co?
    Jednak przykre, kiedy ludzie na poziomie, z ponadprzeciętną wiedzą o dyscyplinie zachowują się w swoim towarzystwie jak łajzy.

    Od kogo wymagać jak nie od Was?
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    mhsol (02-05-2016)

  11. Powrót do góry    #100
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,487
    Kliknij i podziękuj
    5,780
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Może i trzymam, ale nie przeszkadza mi właściwie to zlokalizować źródła zaczepki.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,580
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,356 w 4,335 postach
    Czy nazwanie drozda redaktorem z SF to jest zaczepka?
    Bez jaj, zadna praca nie hanbi
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,461
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Chyba chodzi o to, że SF robią ostatnio taki zjazd w dół, że pisywanie tam nie jest jakąś nobilitacją.

  14. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W ogóle to musi być jakaś nobilitacja? W ogóle pisanie, komentowanie gdziekolwiek jest wyznacznikiem czegokolwiek? Dla mnie nie. Liczy się tylko treść. mhsol - nie jest mi wstyd, bo o Semenie zwyczajnie mam zle zdanie. wiele razy próbowałem mu wtłoczyć zeby przestał zaczepiać, ze nie ma sensu itd Wiele razy nie reagowałem na jego zaczepki i nigdy pierwszy nie zaczepiam. Ja temu człowiekowi nie zrobilem żadnej krzywdy, a on od kilku lat przyczepił sie jak rzep do ogona od pamiętnej fotki z Prilby. Nawet publicznie tłumaczyłem mu sie z tej sytuacji (choc nie miałem z czego) liczac, ze w końcu da spokoj. Ale nie. Mnie kazdy może wyśmiać z teorii zuzlowych, bo robię to samo w stosunku do innych. To odnosi się do wiedzy żużlowej, wyczucia itd. Ale Semen od lat w stosunku do mnie robi ciągle podjazdy w kontekscie postaw ludzkich: manipulowanie, kłamanie, wprowadzanie w bląd, obłuda, dwulicowość itd. To jest w porządku?
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 09-05-2016 o 12:15
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no proszę, to teraz juz nawet nie można zwrócić uwagi że ktoś pisze źle czy zwyczajnie kłamie bo jest to odbierane jako zaczepka. Akurat Semen jest ostatnim na tym forum który coś takiego robi. U części osób nie można dochodzić prawdy bo jest to odbierane jako atak na tą osobę.

  16. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Drozd - nobilitacja czy też nie, to mniej istotne. Zdaje się, że wśród czytelników i obserwatorów tematyki żużlowej i okołożużlowej jesteś ponadstandardowo rozpoznawalny. Dlatego nie przystoi walić publicznie takich tekstów ("to coś"). Tylko tyle. Argumentację z reszty Twojego postu rozumiem i dalej twierdze, że milczenie jest złotem....

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •