Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 260

Wątek: Falubaz Zielona Góra - ROW RYBNIK 3 Kolejka

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach

    Falubaz Zielona Góra - ROW RYBNIK 3 Kolejka

    Witam Falubaziaki
    Czuje dreszcz emocji ,że moge założyć ten temat a jednocześnie przykro mi (ale rozumiem) ,że nikt nie zrobił tego wcześniej.

    Przede wszystkim w imieniu moim i wielu moich znajomych z Rybnika mamy nadzieje ,że wszelkie jakiekolwiek nowe wiadomości na temat zdrowia Kennego będą juz tylko pozytywne.
    Jesteśmy sercem z chłopakiem i jego bliskimi i trzymamy kciuki jak brać kibicowska tylko może.Mamy nadzieje ,że wszystko skończy sie dobrze !

    OK.
    Dla mnie jako fana,fanatyka ,szaleńca.... Szalenie mi miło ,że moge napisać kilka słow na temat zbliżających sie zawodów.Były takie chwile ,że myslałem ,że Rybnik już jigdy nie pojawi sie w Zielonej... a tu prosze

    Co do wyniku.O ile jeszcze w czwartek zakładełaem ze zrobimy te 36 -37 pkt to teraz jak pojedziecie ZZ to 32 bedzie miłym wynikiem.
    Zakładam ,że Łaguta strzeli 13-14,Andreas 10-11 ,reszta dojedzie te 10.
    Nie ma sie za bardzo co spuszczać nad dokładnym wynikiem.

    Idealnie trafił wam sie Rybnik na inauguracje ,bedzie miło i przyjemnie a kibice wrócą na kolejne zawody.
    Ba.... Łaguta i Jonsson tych swoich kilka biegów pojadą na tyle ,że nawet będziecie zadowoleni.
    AAAA,..... zapomniałem ,że u nas bedzie jeszcze Max Fricke...
    Napiszcie jak pojechał.
    Jesli coś moge o nim napisać.... Chłopak jest bardzo spokojny ,wręcz nieśmiały (co dziwne u Aussie) ,bardzo profesjonalnie podchodzi do kazdego elementu swojego startu.Krytyke przyjmuje z pokorą a wychwalanie z pochyloną głową.Technicznie wygląda świetnie ,jeśli wygra start to pozamiatane.Tylko...
    Tylko ,żeby wygrac start to trzeba mieć na czym jechać a u nas to sodomia i gomoria

    Bardzo chciałbym ,żeby jeden z naszych młodzieżowców w biegu juniorskim zajął przynajmniej 2 miejsce .Przed zawodami z GKM za tydzien to bardzo wazne dla psychiki.
    Balon i Holta.... niewiadoma.Powinni pojechać na luzie bez presji...Ale czy tak można wygrywać biegi na żużlu w Ekstralidze ? To chyba tylko Zmarzlik potrafi

    Do Zielonej powinno pojechać ok 80 kibiców z Rybnika.Autokar i samochody.Byłoby duzo wiecej ale po wyprawie do Poznania sam znam kilkanascie osób którym sie odechciało.
    Ja sam też sie nie wybieram.Z kilku powodów.
    Przede wszystkim byłem juz kilka razy ,za kazdym razem przegrana i teraz... to samo sie zapowiada.Jest rodzina i obowiązki... Ale jest też cos jeszcze....
    Prosze sie nie obrazać
    Strojem obowiązkowym do Zielonej jest chełm wojskowy i płaszcz przeciwdeszczowy
    Jesteście Falubaziaki Najlepszymi a zarazem Najjgorszymi kibicami w Polsce.
    Ja ze swoich wypraw do Zielonej zapamietałem na zawsze latające kamienie ,butelki i twarze wystające przez klatke które całe zawody pluły.Nigdy nie widziałem zeby człowiek posiadał tyle śliny...
    Wtedy jeszcze sektor gości był na wyjściu z 1 łuku ,mały płotek kliku oszołomionych ochroniarzy anarchia i szalenstwo. Porysowane samochody ,poniszczone lusterka. Przyznaje ,czegoś takiego nigdy nie przeżyłem ( ot sorry raz Leszno)...

    Fenomen...trzeba przyznać... Oprawy ,doping ,zaangażowanie na najwyższym światowym żuzlowym poziomie.... a tu cos takiego.ALE ALE....
    Choć było to ok 13-16 lat temu to juz wtedy wiedziałem ,że po prostu tego sie nie da utrzymac w porządku. Zawsze sie znajdzie ,tym bardziej w tak wielkim tłumie kilkudziescieciu debili.
    Byłem przerażony a jednocześnie oczarowany zawodami w Zielonej.Ten doping... Ten szał... To jak wszyscy przy starcie wstają podczas zwalniania maszyny startowej...
    Heh.... nawet wasze autobusy były dla mnie przepieknie.
    Powtarzam.... Jesteście Najlepsi i ...jeszcze sie taki klub nie znalazł w którym nie znajdzie sie paru debili. Ja to tak widze.

    Znajomi moi sie wybierają ,zycze im spokojnej podrózy ,spaceru po waszeym pieknym Centrum i spokojnych zawodów.Ja do Zielonej to sie chyba dopiero wybiore jak Rybnik tam pojedzie ostatni mecz Play Off Finał

    ps.Przypomniały mi sie dwie historie.Tak na was narzekam... a raz zepsuło nam sie auto pod samymi kasami.Fiat Uno.Klocki hamulcowe padły.I wymienialiśmy je właśnie tam ,wszyscy wiedzieli ,że my z Rybnika i nie padło żadne niemiłe słowo...
    I pamietam ,że jak Rybnik awansował w 2003 roku a do was przeszedł Nicki Pedersen to przywiozłem flage Danii i dałem ją komuś przez klatke.Ja miałem ta flage wczesniejszy sezon bo Nicki nas wprowadził do Extra.Odszedł wiec była mi zbędna...

    Mam nadzieje ,ze przyjedziecie do Rybnika.Nigdy was duzo do nas nie przyjezdzało.Leniwi jesteście ,macie wszystkich blisko
    Ja Rybnik sie utrzyma to za rok bedzie nas w Zielonej 3 razy wiecej
    Pzdr !

    Ostatnio edytowane przez Zboczeniec z lasu ; 23-04-2016 o 21:19

  2. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Zboczeniec z lasu za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-04-2016), Helikopter (24-04-2016), Nigel (24-04-2016), alexbart (24-04-2016), grabarz (24-04-2016), sobotch (24-04-2016), zigi1976 (24-04-2016)

  3. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    W myśl zasady kibicuj słabszym, I keep my fingers crossed for ROW.
    P.s Będzie wielki powrót Balona do ekstraligi

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,390
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    Witam Falubaziaki
    Czuje dreszcz emocji ,że moge założyć ten temat a jednocześnie przykro mi (ale rozumiem) ,że nikt nie zrobił tego wcześniej.

    Przede wszystkim w imieniu moim i wielu moich znajomych z Rybnika mamy nadzieje ,że wszelkie jakiekolwiek nowe wiadomości na temat zdrowia Kennego będą juz tylko pozytywne.
    Jesteśmy sercem z chłopakiem i jego bliskimi i trzymamy kciuki jak brać kibicowska tylko może.Mamy nadzieje ,że wszystko skończy sie dobrze !

    OK.
    Dla mnie jako fana,fanatyka ,szaleńca.... Szalenie mi miło ,że moge napisać kilka słow na temat zbliżających sie zawodów.Były takie chwile ,że myslałem ,że Rybnik już jigdy nie pojawi sie w Zielonej... a tu prosze

    Co do wyniku.O ile jeszcze w czwartek zakładełaem ze zrobimy te 36 -37 pkt to teraz jak pojedziecie ZZ to 32 bedzie miłym wynikiem.
    Zakładam ,że Łaguta strzeli 13-14,Andreas 10-11 ,reszta dojedzie te 10.
    Nie ma sie za bardzo co spuszczać nad dokładnym wynikiem.

    Idealnie trafił wam sie Rybnik na inauguracje ,bedzie miło i przyjemnie a kibice wrócą na kolejne zawody.
    Ba.... Łaguta i Jonsson tych swoich kilka biegów pojadą na tyle ,że nawet będziecie zadowoleni.
    AAAA,..... zapomniałem ,że u nas bedzie jeszcze Max Fricke...
    Napiszcie jak pojechał.
    Jesli coś moge o nim napisać.... Chłopak jest bardzo spokojny ,wręcz nieśmiały (co dziwne u Aussie) ,bardzo profesjonalnie podchodzi do kazdego elementu swojego startu.Krytyke przyjmuje z pokorą a wychwalanie z pochyloną głową.Technicznie wygląda świetnie ,jeśli wygra start to pozamiatane.Tylko...
    Tylko ,żeby wygrac start to trzeba mieć na czym jechać a u nas to sodomia i gomoria

    Bardzo chciałbym ,żeby jeden z naszych młodzieżowców w biegu juniorskim zajął przynajmniej 2 miejsce .Przed zawodami z GKM za tydzien to bardzo wazne dla psychiki.
    Balon i Holta.... niewiadoma.Powinni pojechać na luzie bez presji...Ale czy tak można wygrywać biegi na żużlu w Ekstralidze ? To chyba tylko Zmarzlik potrafi

    Do Zielonej powinno pojechać ok 80 kibiców z Rybnika.Autokar i samochody.Byłoby duzo wiecej ale po wyprawie do Poznania sam znam kilkanascie osób którym sie odechciało.
    Ja sam też sie nie wybieram.Z kilku powodów.
    Przede wszystkim byłem juz kilka razy ,za kazdym razem przegrana i teraz... to samo sie zapowiada.Jest rodzina i obowiązki... Ale jest też cos jeszcze....
    Prosze sie nie obrazać
    Strojem obowiązkowym do Zielonej jest chełm wojskowy i płaszcz przeciwdeszczowy
    Jesteście Falubaziaki Najlepszymi a zarazem Najjgorszymi kibicami w Polsce.
    Ja ze swoich wypraw do Zielonej zapamietałem na zawsze latające kamienie ,butelki i twarze wystające przez klatke które całe zawody pluły.Nigdy nie widziałem zeby człowiek posiadał tyle śliny...
    Wtedy jeszcze sektor gości był na wyjściu z 1 łuku ,mały płotek kliku oszołomionych ochroniarzy anarchia i szalenstwo. Porysowane samochody ,poniszczone lusterka. Przyznaje ,czegoś takiego nigdy nie przeżyłem ( ot sorry raz Leszno)...

    Fenomen...trzeba przyznać... Oprawy ,doping ,zaangażowanie na najwyższym światowym żuzlowym poziomie.... a tu cos takiego.ALE ALE....
    Choć było to ok 13-16 lat temu to juz wtedy wiedziałem ,że po prostu tego sie nie da utrzymac w porządku. Zawsze sie znajdzie ,tym bardziej w tak wielkim tłumie kilkudziescieciu debili.
    Byłem przerażony a jednocześnie oczarowany zawodami w Zielonej.Ten doping... Ten szał... To jak wszyscy przy starcie wstają podczas zwalniania maszyny startowej...
    Heh.... nawet wasze autobusy były dla mnie przepieknie.
    Powtarzam.... Jesteście Najlepsi i ...jeszcze sie taki klub nie znalazł w którym nie znajdzie sie paru debili. Ja to tak widze.

    Znajomi moi sie wybierają ,zycze im spokojnej podrózy ,spaceru po waszeym pieknym Centrum i spokojnych zawodów.Ja do Zielonej to sie chyba dopiero wybiore jak Rybnik tam pojedzie ostatni mecz Play Off Finał

    ps.Przypomniały mi sie dwie historie.Tak na was narzekam... a raz zepsuło nam sie auto pod samymi kasami.Fiat Uno.Klocki hamulcowe padły.I wymienialiśmy je właśnie tam ,wszyscy wiedzieli ,że my z Rybnika i nie padło żadne niemiłe słowo...
    I pamietam ,że jak Rybnik awansował w 2003 roku a do was przeszedł Nicki Pedersen to przywiozłem flage Danii i dałem ją komuś przez klatke.Ja miałem ta flage wczesniejszy sezon bo Nicki nas wprowadził do Extra.Odszedł wiec była mi zbędna...

    Mam nadzieje ,ze przyjedziecie do Rybnika.Nigdy was duzo do nas nie przyjezdzało.Leniwi jesteście ,macie wszystkich blisko
    Ja Rybnik sie utrzyma to za rok bedzie nas w Zielonej 3 razy wiecej
    Pzdr !

    już nie plujemy na kibiców przyjezdnych, odkąd jest zakaz wnoszenia słonecznika na W69 . jak wiadomo ślinotok bez siepy jest niemożliwy.

    proszę nam nie wypominać kamieni i innych takich w stronę autokarów kibiców przyjezdnych, oraz innych mniej salonowych zachowań -bo wam akurat nie wypada.

    https://www.youtube.com/watch?v=bsVoxfbMvdw


    w 2002 Kurmański w Rybniku zrobił swój pierwszy komplet w lidze, na a wcześniej w '90 dzięki 66 pkt na zakończenie sezonu pan Morawski został senatorem. więc klub jak najbardziej kojarzy sie pozytywnie.

    szkoda że ROW wpada do eligi raczej tylko na sezon, ale to jedynie potwierdzenie parszywych czasów które nastały dla spidłeja już jakiś czas temu.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja tam wyjazdy do Rybnika zawsze dobrze wspominałem. Żadnych przypałów nie miałem, no ale ja jestem piknikiem i się z barwami nigdy nie afiszowałem. W tym roku też was odwiedzę. Za ścierwo plujące na was czy kiereszujące auta przepraszam w imieniu wszystkich normalnych ludzi. Trochę się pod tym względem zmieniło, na plus. Ale też już żadnej magii nie uświadczysz. Nie te czasy.

    EDIT - a a co do wyniku meczu: pogoda może nieźle namieszać. Jeśli nie będzie padało to obstawiam, że wygramy 55-35.
    Natomiast jeśli pogoda będzie płatać figle to wygramy, ale dużo skromniej - 49-41.

    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    w 2002 Kurmański w Rybniku zrobił swój pierwszy komplet w lidze, na a wcześniej w '90 dzięki 66 pkt na zakończenie sezonu pan Morawski został senatorem. więc klub jak najbardziej kojarzy sie pozytywnie.

    szkoda że ROW wpada do eligi raczej tylko na sezon, ale to jedynie potwierdzenie parszywych czasów które nastały dla spidłeja już jakiś czas temu.

    Z tym 66-24 w 1991 r. to była ustawka Morawski wylosował numer listy wyborczej nr 66 i koniecznie chciał żeby tyle punktów nasi nastukali w ostatnim meczu, który był jednym wielkim wiecem wyborczym. Już teraz nie pamiętam, ale bodaj Jimmy Nilsen musiał celowo defektować żeby, odpowiednio wycyrklować wynik
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 23-04-2016 o 23:17

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Jasne, że 1991. Morawski oczywiście do parlamentu się nie dostał, ale Ś.P. Andrzej Zarzecki zaliczył swój pierwszy w życiu komplet Cały tamten rok bardzo miło wspominam, włącznie z kropieniem motorów przez księdza przed meczem z Lesznem

  7. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Jutro też powinni proboszcza zaprosić na inaugurację W69
    żeby nasi dowieźli spokojnie te 52-37
    i żeby już w tym sezonie zaczęły nas omijać te wszystkie czarne momenty

  8. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Hehe wygląda na to, że każdy wątek meczowy z ROWem to będą wspominki. Dawno Rybnika nie było w E-lidze.

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Kolegę z Rybnika, który założył wątek zapraszam na mecz.
    U nas na stadionie teraz jest tak spokojnie, że jedyne kontrowersyjne zdarzenie, jakie pamiętam z ostatniego sezonu
    to zatkany toi-toi, z którego wylewały się fekalia.
    Był co prawda tez kibic biegający po torze, ale on właśnie zapchał ten wspomniany przybytek i uciekał w popłochu bojąc się odpowiedzialności.

    Mecz mam nadzieję, że się odbędzie [deszcz?]. Tęsknię już za smakiem giętej.
    Liczę na fajny tor i ciekawe wyścigi. W Rybniku ma kto powalczyć na trasie i mam nadzieję, że będzie to miłe dla oka ściganie.
    Wynik: w okolicach 50:40

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-04-2016)

  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    AJ powróci niczym król czy da dupy po całości ? oto jest pytanie.

  12. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    "Ze względu jednak na niekorzystne prognozy pogody dla Tarnowa, nSport+ zadecydował, że zamiast tego meczu, pokaże starcie Ekantor.pl Falubazu z ROW Rybnik (początek transmisji o godz. 16:30). Taką informację za pośrednictwem twittera przekazał Marcin Majewski."
    UNSCARED

  13. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Bedzie ostra sieczka. A co do AJ'a to raczej ta druga opcja.
    Jak Rybnik wyjdzie z 30 to bede zdziwiony...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Tak się zastanawiam jak zostaną przywitane "Rekiny",bo:Andreas szmat lat spędził na W69,Holta coś tam poszalał,no i najważniejsza figura Piotr Żyto.Tak się zastanawiam czym się kierował Cieślak wybierając Zieloną Górę?Przecież do Rybnika to na "kolarzówce"by dojeżdżał i wyzwanie sportowe jakie duże z taką drużyną.Wynik 55:35.

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Tak się zastanawiam jak zostaną przywitane "Rekiny",bo:Andreas szmat lat spędził na W69,Holta coś tam poszalał,no i najważniejsza figura Piotr Żyto.Tak się zastanawiam czym się kierował Cieślak wybierając Zieloną Górę?Przecież do Rybnika to na "kolarzówce"by dojeżdżał i wyzwanie sportowe jakie duże z taką drużyną.Wynik 55:35.
    Rybnik i Cieślak ? Zapomnij, w Rybniku swoje wpływy ma Ślak a to nie są klimaty Cieślaka. Ponadto Mrozek prowadzi tam swoją politykę i rola menago drużyny jest mocno ograniczona. Nie bez znaczenia jest fakt, ze Rybnik jest mało stabilny finansowo. Oni swój budżet głównie opierają na dotacjach miejskich. W ZG Shrek dostał wolną rękę. Włącznie z tym, ze przytargał ze sobą kierownika drużyny.

    Odnosnie meczu. Chyba lepiej by było dla kibiców aby mecz dzisiaj się nie odbył. Piździ na dworze niemiłosiernie, niska temperatura i spory wiatr powodują, ze z chaty nie chce się wychodzić. W tych warunkach, wysiedzieć an stadionie 2 godziny to spora sztuka. Nie przewiduje szału jeśli chodzi o frekwencje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Tak, zacznijmy jeszcze przekladac mecze z powodu wiatru.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Falubaz (24-04-2016), Peter Kildemand (24-04-2016), Zboczeniec z lasu (24-04-2016), młody_piernik (24-04-2016), never_mind (24-04-2016)

  18. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    AJ powróci niczym król czy da dupy po całości ? oto jest pytanie.
    Królem to może nie zostanie, ale koło dyszki może się zakręci.
    Tor zna doskonale, nowy klub, nowe wyzwania. Trzeba się też dobrze pokazać i w miare możliwości zagrać na nosie byłemu klubowi.

    Mecz bez wielkiego ciśnienia, ale liczymy na pare ładnych biegów. AJ i Griszka powinni to zapewnić.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tak, zacznijmy jeszcze przekladac mecze z powodu wiatru.
    A kto tak twierdzi ?

    Pisząc, ze dobrze by było aby mecz się nie odbył, miałem na myśli odwołanie ze względu na ewentualne opady. Dzisiaj, jak by padało, przyfarciło by to kibicom.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Królem to może nie zostanie, ale koło dyszki może się zakręci.
    Tor zna doskonale, nowy klub, nowe wyzwania. Trzeba się też dobrze pokazać i w miare możliwości zagrać na nosie byłemu klubowi.

    Mecz bez wielkiego ciśnienia, ale liczymy na pare ładnych biegów. AJ i Griszka powinni to zapewnić.
    Niby tak. Ale bardziej chyba wierzę w GŁ niz AJ.

  21. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Jak najbardziej.W Rybniku Mrozek trzyma wszystko i wszystko jest to szyte grubymi MIEJSKIM pieniedzmi.
    Poza miastem nie mamy praktycznie żadnych sponsorów.Zadnych konkretnych .Jest dużo firm które dają pieniądze ale są to grosze w skali potrzebnego budzetu.
    Dlatego zaserwował nam najdroższe bilety i karnety w Polsce zeby nadrobić dziure w budzecie...
    Odwołanie zawodów z Toruniem to dla niego zbawienie bo wiadaomo jak zareaguje frekwencja po pierwszej przegranej.
    Mrozek powiedział ,że rozmawiał z Cieslakiem ale mysle ,że Marek wie gdzie zarobić wiecej.Temat Ślaka to bzdura ,w Rybniku można go spotkac ale bardziej na drinku.
    Z zuzelnie jest zwiazany w ogóle.

    Mam własnie nadzieje że AJ te 12 w 6 ustrzeli ,Grisza coś podobnie .
    Odwołanie zawodów bo zimno wprawiło mnie w dobry humor. Mariusz ,latem mamy komary ,to tez jakis powód jest....

  22. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Odwołanie zawodów bo zimno wprawiło mnie w dobry humor. Mariusz ,latem mamy komary ,to tez jakis powód jest....
    Pewnie dlatego, że jak poprzednik, masz duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem Tym bardziej, że post wyżej masz napisane wyjaśnienie tej sytuacji. Więc, mało bystry gość z ciebie.

    Nigdzie nie twierdziłem, ze mogliby odwołać zawody ze względu na fakt, iż jest zimno. Pisałem, że dobrze by było dla kibiców, jak by odwołali zawody (np. przez deszcz) bo jest zimno. Już teraz widzisz różnicę ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-04-2016 o 13:01
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Mariusz to kulturalne forum dyskusyjne, a nie forum prawników-megalomaniaków.

    Jeżeli nie wiedziałeś, ok, ale już czas się przenieść tam, nie będziemy tęsknić. Żegnaj, adieu
    UNSCARED

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Mariusz to kulturalne forum dyskusyjne, a nie forum prawników-megalomaniaków.

    Jeżeli nie wiedziałeś, ok, ale już czas się przenieść tam, nie będziemy tęsknić. Żegnaj, adieu
    Że jak ?

    Że trzeba być prawnikiem aby zrozumieć sens prostego słowa pisanego ? A ja tkwiłem w niewiedzy i myślałem, że wystarczy być w miarę rozgarniętym. Czyżbyś nie był ?

    Lemur, już teraz chyba wiem, czemu idziesz w ślady Rustego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Kolega z Rybnika zarejestrowal sie na forum na fali optymizmu i niemal od razu trafia na klina, ktory go sprowadza na ziemie.
    Nie dosc, ze jest zboczencem z lasu to jeszcze malo rozgarnietym (tak jak 99,9% dyskutujacych z Mariola)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-04-2016), Zboczeniec z lasu (24-04-2016), lemur6666 (24-04-2016), never_mind (24-04-2016)

  27. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolega z Rybnika zarejestrowal sie na forum na fali optymizmu i niemal od razu trafia na klina, ktory go sprowadza na ziemie.
    Nie dosc, ze jest zboczencem z lasu to jeszcze malo rozgarnietym (tak jak 99,9% dyskutujacych z Mariola)
    Kolega z Rybnika, nie zważywszy na fakty, poszedł twoją drogą. Czyli chciał błysnąć, delikatnie wbijając szpilę. Nie rozumiejąc tego co czyta, ośmieszył się, i podobnie jak ty wyszedł na mało rozgarniętego. Na to wszystko wpadł Lemur i pobił w przedbiegach was obu. No cóż, zdarza się, ale ja was z forum wyganiał nie będę. W końcu nie każdy musi być (prawnikiem) bystrzachą

    No i w ZG pada, deszcz ze śniegiem
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-04-2016 o 14:10
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Czyli ranking inteligencji na forum wygląda tak:

    1. Mariusz


    długo długo nic

    2. Niezrogarnięci
    3. moja skorman osoba
    4. Rusty




    Czy Rusty przede mną, Mario , a może ex-equo
    UNSCARED

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-04-2016), never_mind (24-04-2016)

  30. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    No, lemur.. i to jest prawdziwa liga dwoch predkosci!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Czyli ranking inteligencji na forum wygląda tak:

    1. Mariusz


    długo długo nic

    2. Niezrogarnięci
    3. moja skorman osoba
    4. Rusty




    Czy Rusty przede mną, Mario , a może ex-equo
    Jak śmiesz w ogóle porównywać się z Rustym ? Pisząc, idziesz w ślady Rustego, dałem ci wyraźnie do zrozumienia przecież, że jeszcze troszkę musisz popracować nad sobą aby zrównać się z Rustym

    Że też ci wszystko trzeba tak dokładnie tłumaczyć, no ale cóż, jak rzekłeś, prawnikiem nie jesteś


    Dobra, koniec tej bajerki. Idę do piwnicy po buty zimowe. Bo czas się wybierać na mecz

    P.s

    Lemur, co to za odpad ci zwisa pod każdym twoim postem ? Nie uwiera ci on ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (24-04-2016)

  33. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    A czy można za niego stosować ZZ?

  34. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Mariuszu (Mariolka ,fajnie ) ,przy tobie nie trzeba błyszczeć.Z toba to najlepiej dac sobie spokój bo widze ,że NIC sie nie zmieniło.
    Ty dalej nie rozumiesz tego co piszesz ,dalej nie rozumiesz tego co czytasz i aż strach sie bac czy ty w ogóle wiesz co ty robisz
    Plus / minus ostatni raz tu na forum pisałem 10 lat temu ,juz wtedy byłes traktowany bardzo "pobłażliwie" .Ot choroba go toczy,tolerujmy to.
    I juz wtedy nauczyłem sie ,żeby po prostu dać sobie z Toba spokój.
    I teraz...
    I nic sie nie zmieniło... (jakby nie było ,to straszne)
    To jest stan umysłu ,tego nie zrozumiesz !

    Wracając do żużla... Mam nadzieje ,ze poz zawodach bedziecie mieli o czym pisac.
    Rozum 58-32
    Serce 59-31...
    Naprawde ,Rybnik wygląda bardzo żle... A pisze to przed zawodami.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Zboczeniec z lasu za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-04-2016), lemur6666 (24-04-2016)

  36. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Medale rozdane jesli chodzi o DMP w kategorii cheerleaderki. Falubaz zloto bez dwoch zdan

  37. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    poprosze o ladny link z cudownej jakosci plynna transmisja.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,475
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,652 w 2,164 postach
    Ja na weeb ogladam. 4 zl za 3 dni nie majatek a jakosc naprawde bardzo zadowalajaca.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    no ja juz to kiedys praktykowalem, ale weeb mnie w ciula robil i czesto gesto nie mialem nsport albo c+. Wiec potem olalem
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,475
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,652 w 2,164 postach
    AJ znowu po zmianie klubu jedzie

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ale ten Fricke jedzie fajnie oj mogą miec pociechę z niego!


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  42. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,165
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 276 w 179 postach
    no ja juz to kiedys praktykowalem, ale weeb mnie w ciula robil i czesto gesto nie mialem nsport albo c+. Wiec potem olalem
    Bo tego nigdy nie możesz być pewny. Za taką cenę trzeba nieraz ryzykować ajak nie chcesz ryzykować to sobie kup N-kę. Obecnie też oglądam na weeb i jest nsport

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chezik za jego przydatny post!

    j-rules (24-04-2016)

  44. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,475
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,652 w 2,164 postach
    Teraz jak transmisje od piatku to weeb jest spoko, bo wykorzystasz cale 3 dni

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Snieg z Bydgoszczy poszedł do Zielonej Góry

  46. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    maszyna startowa zamarzla?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,165
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 276 w 179 postach
    Zielona widzi że Rybnik jest przełożony i kombinują z taśmą aby przerwać mecz przez pogodę

  48. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Snieg z Bydgoszczy poszedł do Zielonej Góry
    A z Rzeszowa poszła tam maszyna startowa. Ot, wędrowniczki!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    welna (24-04-2016)

  50. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Maszyna Startowa - d,d,

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi istanbul za jego przydatny post!

    j-rules (24-04-2016), mhsol (24-04-2016)

  52. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Dawac na swiatlo, Doyle jest w tym dobry!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    mhsol (24-04-2016)

  54. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Walkower

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    Buszmen (24-04-2016)

  56. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    pewno będą teraz opowiadać, że to wina grado-śniegu
    UNSCARED

  57. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Kompromitacja.
    Co oni chcą osiągnąć, że szorują tam namoczoną wodą szczotką?

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •