Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 260 z 260

Wątek: Falubaz Zielona Góra - ROW RYBNIK 3 Kolejka

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Bardzo słaby mecz Falubazu. I nic tu nie zmienia śnieżyca i zmienione warunki torowe. Z calym szacunkiem dla Rybnika, ale tutaj nawet w neutralnych warunkach powinno być chociaż te 50-40, a było drżenie o wynik do ostatniego wyścigu. Poza Karpovem reszta albo mocno w kratkę albo beznadzienie. Nawet do Dudka i Doyle'a można mieć pewne zastrzeżenia. Patryk niby wygrał mecz, ale dwie trójki na własnym torze to szału nie ma. Doyle miewał wyścigi świetne, ale też potrafił robić karygodne błędy odjeżdżając bez sensu na dużą i to kilka razy. Protasiewicz dramatyczny. Błędy Cieślaka - najpierw za szybko puścił Pieszczka jako z/z przez co nie dostal dodatkowego startu Karpov. Później przedziwna obsada w 14 wyścigu. Z trojki Karpov - Protasiewicz - Pieszczek to właśnie Ukrainiec zasłużył najbardziej na występ w nominowanych. Protas cały mecz cieniował, defektował i ogólnie nie był dzisiaj sobą, a Pieszczkowi to wyszedł jeden wyścig - 12. A jeśli już narodowy zdecydował się na taki odważny manewr i odstawienie Karpova to trzeba było puścić Pieszczka z "B" jako lepszego startowca, a Protasowi zostawić pole przy bandzie. Dla Rybnika gratulacje za waleczną postawę. Może jeszcze się okazać, że niekoniecznie są tacy słabi i mogą napsuć krwi wielu drużynom. Na duży plus Fricke. Zawalił jak dla mnie trochę Jonsson. Na początku był szybki, ale gasł w oczach z biegu na bieg. A Falubaz ma nad czym myśleć przed meczem z Lesznem. Chociaż z drugiej strony Fogo też ma swoje problemy i nie zachwyca więc może być różnie.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    bartekdm (25-04-2016)

  3. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Przed XII biegiem poleciała muzyczka z filmu '07 zgłoś się" - wygraliśmy 5:1
    Przed XIII biegiem poleciała muzyczka z filmu 'Drużyna A" - wygraliśmy 4:2
    Nie wiem kto tam muzykę dobiera, ale lepsze to niż Kawicki.
    Okoliczności pogodowe meczu znakomite, tylko trąby powietrznej brakowało.
    Mi się podobało, w końcu zawodnicy pokazali, że nie są miękkimi fajami i nie psioczyli gdy trochę się błotka pojawiło.
    Może nie było przez to pięknego ścigania i walki na całym torze, ale takie wyścigi w błocie też mają swój urok.
    Pan Andrzej był chyba pod wrażeniem.
    ---
    Co do oceny Falubazu to ja bym się jeszcze wstrzymał z ostateczną oceną, bo ten tor to żadna wykładnia obecnej formy.
    Wiem tylko, że Pieszczkowi potrzeba jakiegoś psychologa, bo sam przed sezonem usprawiedliwiał swe dobre starty w sparringach mówiąc, że na lidze jak dojdzie stres może być inaczej. No i dziś było. W Toruniu zaszalał, ale tam rok temu tez dobrze pojechał, a dziś u nas przed swoimi kibicami pojechał cienko.

    Gięta zjedzona dodatkowo gratis dostałem trochę śniegu.
    Inauguracja raczej udana i mimo wszystko warto było zobaczyć to na żywo.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (24-04-2016)

  5. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Dziwnie ogląda się mecz, w którym każdy bieg to totalna niewiadoma. Nieważne czy jedzie Doyle, Wieczorek, Baliński czy Protasiewicz. Dziwi faktycznie dość niefrasobliwa jazda miejscowych kiedy z góry wiadomo, że w takich warunkach kluczowe jest wygranie startu i trzymanie krawężnika.
    Szkoda Rybnika, byli naprawdę blisko.
    Bardzo podobała mi się jazda Maxa Fricke'a.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    mhsol (24-04-2016)

  7. Powrót do góry    #229
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,684
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez kudlatyzg Zobacz posta
    jak cieslak dalej bedzie robil takie bledy to szybko sie pozegna z falubazem w meczu z toruniem dudek z taktyka po co a dzis krycha a nie ejchal karpow moze w koncu Cieslak w meczach jest trzezwy i nie mysli
    Najlepsze, że tłumaczy się błędem, bo Karpow miał owszem jechać, ale za Protasiewicza
    No i jechaliście na obcym torze według niego, czyli na neutralnym torze jesteście tylko odrobinę lepsi od teoretycznie najgorszej drużyny w lidze.
    Jak się posłucha Cieślaka, to nie wiadomo czy on tak na trzeźwo już wali farmazony czy jest dziabnięty. Jedno wydaje się pewne, on nie ogarnia w ogóle sytuacji.
    Dowhan nie ma go kim zastąpić, więc będą się męczyć ze sobą do końca sezonu. No chyba, że zadzwoni do Frątczaka i go ładnie przeprosi, co wydaje się najlepszym rozwiązaniem
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  8. Powrót do góry    #230
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Meczyk trochę jak te wodne derby z Gorzowem w 1 lidze 10 lat temu. Tyle, że wtedy pomógł sędzia w ostatnim biegu... A ja tam się cieszę, że Rybnik jest znowu na swoim miejscu i nie dał ciała.

    PS: w Rybniku obstawiam identyczny wynik, no może Falubaz dociągnie do 47 nawet...

  9. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ja dziękuję obu drużynom za ekscytujące widowisko, chociaż wizja przerwania meczu podczas jednopunktowej przewagi którejś z drużyn była iście kusząca, niezła aferka by wyszła

    Doyle wam tyłek uratował, a Grisza trzyma formę z zeszłego sezonu - całkowicie nie można na nim polegać
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Kto by się spodziewał że mecz z pierwszoligową drużyną przyniesie tak ekscytujące widowisko trzymające zwieracze na krawędzi życia i śmierci Niewiele brakowało a pieszczoch kazałby się całować w odbyt ale Mariuszowi Ten Fricke to jakiś argentyński zawodnik???
    Błędy jedni i drudzy popełniali,Falubazy gubili się jak zwykle wychodząc z łuku na szeroką,Rybnikowi zawalił końcówkę Jonsson który chyba krzywdy nie chciał zrobić bo spuchł wyrażnie.Dobrze że Fricke w 15 nie pojechał bo mogli wygrać
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  11. Powrót do góry    #233
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja mimo wszystko tu zostanę, i poczekam na ...............Mariusza
    mozesz sie welna nie doczekac ... pewnie za chwile wroci do watku falubaz vs unia z dwojna sila
    pyra

  12. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,831
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Welna

    Ja mimo wszystko tu zostanę, i poczekam na ...............Mariusza
    Jedni mnie wyganiają inni na mnie czekają

    No i w końcu odtajałem

    Pisałem już wczoraj z rana, ze dla mnie lepiej by było aby ten mecz przełożyli. Ale pojechali, i mieliśmy to co mieliśmy czyli taplaninę w błocie. Niektórym kibicom mogło się to podobać, w końcu oglądali na torze coś innego, rzadko pokazywanego na torach SE. Mecz pełen przypadków, w trakcie trwania meczu mieliśmy cztery pory roku, Jonsson zaczął mecz jak była wiosna, jak przyszła zima to Jonssonowi już nie szło Przed meczem w gronie znajomych obstawiałem 50 - 40 dla Falubazu. Wokoło padały różne wyniki, najczęściej powtarzał się wynik 55-35 Jednak już podczas 2 biegu (jak się zaczeły pierwsze opady śniegu) zauważyłem, że tutaj może paść każdy wynik i nie będę wcale zdziwiony. I jak się okazuje, nic się nie pomyliłem. O wyniku meczu głównie zadecydowała aura.

    Zdziwiony jestem mocno, że Cieślak w 14 biegu chciał postawić na Pieszczka i Karpova, tak wyczytałem dzisiaj na SF. Ja w tym biegu postawiłbym na Karpowa z pola 2 i Pepe z pola 4. Według mnie to była najlepsza opcja.

    Nie wiem czym tak Mrozek się zachwycał na SF "Milion ekspertów mówiło, że jesteśmy słabi". Mecz Rybnika w ZG na pewno nie pokazał, ze rekiny to mocna ekipa. Ba, po tym meczu nie można nic powiedzieć o ewentualnej formie zawodników. Ot, po prostu odjechali mecz jak im kazali, a wynik w tym meczu to czysty przypadek. Wczoraj równie dobrze ROW mógł wygrać ten mecz i w zasadzie nie byłbym zaskoczony.

    Po tym meczu miejscowi, zawodnicy nawet nie mają co wyciągać wniosków. Bo z góry wiadomo, ze będą one fałszywe w kontekście przyszłych meczy. Jedyny plus tego wczorajszego meczu to fakt, że nasi już wiedzą, iż trzeba jeszcze bardziej zepnąć poślady. Bo punktów w SE nikt darmo nie oddaje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam bym nie marudził. Pogoda jaka była, każdy wie. Błota sporo, warunki trudne i tak dalej. Tor ewidentnie nie nasz, kłopotów z drużynie mnóstwo ale i tak sobie poradzili. Jeżeli najsłabszym ogniwem drużyny jest... kapitan, to raczej można być spokojnym o kolejne mecze, jeśli tylko rozgrywane będą w normalnych warunkach. Taki żużel jak wczoraj też się fajnie oglądało, ale chyba nikt nie ma wątpliwości że nawet tygodniowe treningi przygotowawcze nic by nie dały gdy nawierzchnia jest zupełnie inna.

    Pisanie, że Rybnik to drużyna z pierwszej ligi jest śmiechu warte. No chyba że każdy zielonogórzanin zakłada, że Jonsson do końca kariery będzie robił zera a Holta z Łagutą nie mają prawa pojechać dobrze z naszymi gwiazdami. Chyba się cosik w głowach poprzewracało od ogólnego dobrobytu

    Po raz pierwszy w życiu wyszedłem przed końcem Pizgało tak, że młody nie dawał rady, mimo że biegał po schodach w jedną i drugą stronę a i moja pani ubrała się niezbyt zimowo. Z familią jednak inaczej niż solo

  14. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Mecz moim zdaniem zupełnie niemiarodajny. Warunki torowe wypatrzyły różnicę w sile zespołów.

    Ciekawi, że Fricke prezentował się tak dobrze choć nie powinien. Podejrzewam, że jeszcze kilka lat ciupciania się z juniorami, robienia w Polsce torów jak dla ściagaczy i mało znane chłopaki z zagranicy będą brylować, o ile ten sport będzie jeszcze istniał.

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Mecz moim zdaniem zupełnie niemiarodajny. Warunki torowe wypatrzyły różnicę w sile zespołów.
    Tak przez rolnetke

    Co do meczu to faktycznie ciężko wyciągać jakieś miarodajne opinie na temat obu drużyn.Ich weryfikacja dopiero nastąpi.Podobał się Doyle,słabo Protas

  16. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Dudek sie troche ogarnal,ale o Protasie dalej nie mozna powiedzec ,ze jest profesjonalista.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    O wyniku meczu zadecydował fakt że rybniczanie byli dużo sprytniejsi w rozgrywaniu pierwszego łuku i potrafili trzymać kredę.Popełniał jednak błędy Łaguta a Jonsson pod koniec znowu ciągnął kite na końcu.Z początku miał dobry dociąg i trzymał mądrze krawężnika.Na suchym torze byłoby zwycięstwo Falubazu bardzo wyrażne bo po dobrym starcie praktycznie nie ma walki i jechaliby gęsiego.Pepe nie lubi brudzić kombinezonu więc wyłączył się z rywalizacji.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Mecz moim zdaniem zupełnie niemiarodajny. Warunki torowe wypatrzyły różnicę w sile zespołów.

    Ciekawi, że Fricke prezentował się tak dobrze choć nie powinien. Podejrzewam, że jeszcze kilka lat ciupciania się z juniorami, robienia w Polsce torów jak dla ściagaczy i mało znane chłopaki z zagranicy będą brylować, o ile ten sport będzie jeszcze istniał.
    on juz jest dobrym zawodnikiem a czuje że będzie tylko lepiej.

  19. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    on juz jest dobrym zawodnikiem a czuje że będzie tylko lepiej.
    Papiery na rajder ma to fakt, ale ten wczorajszy mecz był trochę na torze a la Anglia. Fricke świetnie wie jak radzić sobie na takim błocku, ma w tym spore doświadczenie i wie jak się spasować. Zobaczymy co pokaże na takich Mościcach czy nawet w Poznaniu.

  20. Powrót do góry    #242
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Chciałem zamiescic linka 10sekundowego z Zielonej kiedy jezdził tam ROW kilkanascie lat temu.Podobne zawody pogodowo i Pawliczek jadący bez gogli Ale nie moge bo świeżak jestem
    Tyle tytułem wstepu !

    Dla was takie zawody jak te wczoraj to nic szczególnego. Ja to rozumiem.Na meczach Barcelony ,MU czy Bayernu tez czasami maja przesyt.
    Ale uwierzcie mi ,że to co sie działo w Rybniku miało swoja Magie
    Zawody sledziłem w dosc szerokim gronie i cały czas czekalismy kiedy w końcu Falubaz nam odjedzie. Znajomy który był na zawodach napisał mi po chyba 8 biegu "to sie przestaje robic smieszne "

    Pogoda zrobiła swoje ,do tego cała otoczka zawodów sprawiła ,że Falubaz po prostu zlekceważył Rybniczan. Psycha na najwyzszym poziomie sportowych rozgrywek to podobno juz wiecej niż 60%.
    Umiejetności są czesto podobne ,decyduja inne detale przekładające sie w całość.No i Rybnik tez jechał bez presji ,nawet mozna napisac ze na luzie.Mielismy troche szcześcia ,decyzje sędziego bardzo prawidłowe.
    No fuck ,naprawde.... skoro tak daleko zajechalismy to trzeba byo to wygrac ! Trudno .

    Śmialismy sie ze znajomymi chyba po 6 biegu ,że zaraz sie w Rybniku rozpoczna zamieszki kibicowskie ,takie ze szczescia
    A po 14 ,że ludzie w kopalniach przerywaja robote ,wyjezdzają na powierzchnie... Rybnik może wygrać z Falubazem... COS NIEWIARYGODNEGO
    W Rybniku wiecej sie dzis mówi o żuzlu niz przes ostatnich 10 lat ,wypada tylko podziekowac ,że przyłozyliscie do tego reke.Dla nas Rybniczan podobno nawet ten śnieg który padał był ciepły w swojej temperaturze

    Daleki jestem od hurraoptymizmu. Grudziądz który jest szybki to teraz jeszcze bardziej zmobilizuje sie na zawody w niedziele w Rybniku.Pogoda ma byc taka ,że mozna zrobic tor podobny do tego...w Zielonej
    MAX FRICKE ,pisałem o nim ,bedziemy mieli z niego pocieche.Oczywiscie jesli Zarzad zrobi wszystko zeby go w Rybniku zatrzymac.
    Całe zycie stawiałem ,że Protasiewicz pojedzie słabo.No to tym razem postawiłem ,że zrobi 12 i Protas pokazał mi fakalca
    Wszyscy nasi pojechali na tyle dobrze ,że po prostu głupota byłoby narzekać.Niestety nie mamy lidera.Takiego własnie na 15 bieg.

    Wracając do pogody i wyniku na który miała wpływ.Nastepnym razem bedzie to inna druzyna niz Rybnik np.Sparta i wtedy Zielona przegra do 35 Takze pogoda pogoda ale umiejetności trzeba miec zawsze

    I jeszcze przeczytane w Rybniku.Wszyscy nasi kibice byli kasowani równo ,niewazne czy dziecko dwuletnie ,czy dziewczynka 10 lat czy cokolwiek.Ta sama cena 35 zł.
    Zadnych ulgowych itp. Mam nadzieje ze rewanzu nie bedzie.

    Brawo Falubaz ,brawo ROW. Było wszystko ,zapraszam do Rybnika ,niekoniecznie autobusem i niekoniecznie do sektora gosci.Mozna siadac spokojnie wsrod miejscowych w swoich barwach.
    Mam nadzieje ,że obie druzyny utrzymają tą samą forme

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Zboczeniec z lasu za jego przydatny post!

    MoherPower (26-04-2016), elgato (26-04-2016)

  22. Powrót do góry    #243
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    I jeszcze przeczytane w Rybniku.Wszyscy nasi kibice byli kasowani równo ,niewazne czy dziecko dwuletnie ,czy dziewczynka 10 lat czy cokolwiek.Ta sama cena 35 zł.
    Zadnych ulgowych itp. Mam nadzieje ze rewanzu nie bedzie.
    Falubaz zgodził się po na darmowe wejście kibiców z Rybnika jeżeli w rewanżu to samo zrobi ROW. Akcje która zaczęli młodzi ultrasi z Rybnika zablokował Mrozek który stwierdził że byłoby to działanie na szkodę klubu.

    Szkoda że w mediach pierwsi są do chwalenia kibiców podziękowań itp. A tak na prawdę ma się ich w dupie w tym klubie. Kibicom nikt 3 mln nie dał żeby se jeździli po Polsce
    ROW Rybnik OLE!

  23. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Biznes to biznes. Was przyjechał autokar, naszych kibiców będzie pewnie w Rybniku kilkuset. Akcja chwalebna, ale i obie strony trzeba zrozumieć, szczególnie że pewnie nigdzie się nie przelewa.

  24. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez igla_ROW Zobacz posta
    Falubaz zgodził się po na darmowe wejście kibiców z Rybnika jeżeli w rewanżu to samo zrobi ROW. Akcje która zaczęli młodzi ultrasi z Rybnika zablokował Mrozek który stwierdził że byłoby to działanie na szkodę klubu.

    Szkoda że w mediach pierwsi są do chwalenia kibiców podziękowań itp. A tak na prawdę ma się ich w dupie w tym klubie. Kibicom nikt 3 mln nie dał żeby se jeździli po Polsce
    Jeżeli tak wiele zależy u was od wpływów z biletów to zarząd postąpił racjonalnie. Z Zielonej przyjedzie spora ekipa. Zawsze to dodatkowy grosz do kasy klubowej.

  25. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,831
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez igla_ROW Zobacz posta
    Falubaz zgodził się po na darmowe wejście kibiców z Rybnika jeżeli w rewanżu to samo zrobi ROW. Akcje która zaczęli młodzi ultrasi z Rybnika zablokował Mrozek który stwierdził że byłoby to działanie na szkodę klubu.

    Szkoda że w mediach pierwsi są do chwalenia kibiców podziękowań itp. A tak na prawdę ma się ich w dupie w tym klubie. Kibicom nikt 3 mln nie dał żeby se jeździli po Polsce
    Jeśli faktycznie tak było, to muszę stwierdzić, że to Mrozek działał na szkodę klubu. Gość zapomniał, że bez kibiców sport nie ma w ogóle sensu. Pewnie Mrozek spodziewa się większej ilości zielonogórzan u siebie. I sobie przekalkulował, że materialnie będzie stratny. Ale to droga do nikąd.

    Carlitos_

    Jeżeli tak wiele zależy u was od wpływów z biletów to zarząd postąpił racjonalnie. Z Zielonej przyjedzie spora ekipa. Zawsze to dodatkowy grosz do kasy klubowej.
    Tutaj się nie zgodzę. Owszem, ile zarobi na tym Mrozek ? 20 tys ? A ile straci, w ten sposób postępując ? Gość zrobi jeszcze ze dwa razy taki numer i spora część kibiców miejscowych przestanie przychodzić w Rybniku na mecze. Ile tam straci ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-04-2016 o 10:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, przesadzasz.

    Grupa kibiców odezwała się, że chce darmochę i już jest jechana w stronę zarządu, że się nie zgodził. A jak w ZG taki ja sobie kiedyś pisałem, że ciągłe podwyższanie cen biletów sprawi, że sporo ludzi przestanie przychodzić na stadion to słyszałem, że beze mnie i paru innych się obędzie.

    No i jakoś nie sądzę, żeby po latach bezrybia nagle kibice z Rybnika zrezygnowali z chodzenia na żużel, bo ktoś im czegoś nie dał za darmo. Za długo nie mieli niczego.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (26-04-2016)

  28. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,831
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz, przesadzasz.

    Grupa kibiców odezwała się, że chce darmochę i już jest jechana w stronę zarządu, że się nie zgodził. A jak w ZG taki ja sobie kiedyś pisałem, że ciągłe podwyższanie cen biletów sprawi, że sporo ludzi przestanie przychodzić na stadion to słyszałem, że beze mnie i paru innych się obędzie.

    No i jakoś nie sądzę, żeby po latach bezrybia nagle kibice z Rybnika zrezygnowali z chodzenia na żużel, bo ktoś im czegoś nie dał za darmo. Za długo nie mieli niczego.
    No może i trochę przesadzam. Ale moim zdaniem jeśli Rybnik myśli o stałym powrocie do SE to już teraz powinien inwestować w swojego kibica. Kwota o jakiej prawimy nie powinna stanowić dla Mrozka przeszkody. Masz rację, dzisiaj wielu kibiców przyleci na szlakę w Rybniku, dawno tego nie mieli. Ale za czas jakiś ta tendencja się odwróci. A wtedy Mrozek będzie płakał, ze kibiców mało
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #249
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Tylko klub pierwszy do chwalania się kibicami, chwalenia kibiców, podziękowań i wchodzenia w dupę jacy to są fantastyczni itp. Prośby o wsparcie w kolejnych meczach.

    Tylko jak klub może coś dla tych kibiców zrobić, którzy jeżdżą przez pół polski za nimi, którzy zarabiają tyle przez miesiąc co Laguta za jeden pkt, chociaż może przesadziłem, większosć zarabia pewnie połowę tego, którzy poświęcają wolną niedzielę, by być na tym wyjeździe i ich wspierać. Wtedy klub po prostu ma na nich wy******. A kibice nie dostali 3 mln złotych miejskich środków by się po Polsce wozić. Miejskich czyli mieszkańców.

    Najsmutniejsze jest to, że akcję wymiany biletów na większą skalę zapoczątkowało ponad 10 lat temu właśnie Stowarzyszenie Kibiców ROWu.
    ROW Rybnik OLE!

  30. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,831
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    A kibice nie dostali 3 mln złotych miejskich środków by się po Polsce wozić. Miejskich czyli mieszkańców.
    Hmm, 3 mln ? To sporo. Ciekaw jestem jakim w ogóle budżetem dysponuje Rybnik na sezon 2016 ? Ile tego tam będzie, 5 - 6 mln ? Skromnie licząc z biletów wpadnie jakieś 1.5 mln to już mamy 4,5 mln. TV i główny sponsor ligi to dodatkowe kilkaset tys. Zaraz się okaże, ze Mrozek tak w zasadzie nie ma żadnego konkretnego sponsora. Czyli jest prezesem w połowie na wikcie podatnika i w połowie na wikcie klubu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    Sytuacja taka jak w Tarnowie, tylko ze zamiast kasy z miasta jest kasa z GA.
    Nic dziwnego, ze te dwie ekipy sie skazuje na walke o eligowy byt.
    Zarządzanie level: ziemniak.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,831
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Sytuacja taka jak w Tarnowie, tylko ze zamiast kasy z miasta jest kasa z GA.
    Nic dziwnego, ze te dwie ekipy sie skazuje na walke o eligowy byt.
    Zarządzanie level: ziemniak.
    Hmm, faktycznie sytuacja podobna. Warto tutaj zauważyć, ze jak by w tych ośrodkach znalazł się jakiś łebski prezes, to z takimi partnerami (Miasto w Rybniku, GA w Tarnowie) mógłby zbudować niezłe ekipy. Trzeba by zorganizować sponsorów na 2 -3 mln rocznie. I wtedy to by się fajnie domykało wszystko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Mariuszu drogi dla Ciebie to byłby dobry prezez w Rybniku? Który wyciąga 3 banie z miasta + bilet + TV itd + sponsorzy ?!

    Dla mnie dobry prezes bylby na przykladzie Tarnowa GA+ bilety + TV + mali sponsorzy. Dlaczego kurna (specjalnie dla kolegi z Torunia lagodniejsze slowo ) w ZG, Wrocku, Toruniu mozna bez duzej dotacji ?!( tak mi sie wydaje, ze nie ma tam nawet mln z miejskiej kasy) Nie pochwalam co prawda Falubazu ale no "grubasek" ma banie na karku, sliczny gajer(na prawde elegancko wygladal udzielajac wywiadu w niedziele! szczerze? moj styl ) i potrafi te mln zalawic dla klubu .CZy wirtualne czy prawdziwe, no to kwestia do dyskusji.. Ale Falubaz dziala dalej, walczy o medal czy sie to komus podoba czy nie. Pokazcie mi ludzi gdy smigaja A8, "7", Panamera ktorzy sa krystaliczni jak lza? I tak nie jest w Polsce tak jest na swiecie..

    Troche pewnie zboczylem z tematu, ale chodzi mi o ze np FZG potrafi a taki ROW czy Polonia bedzie ciagnac z kasy miejskiej. Wladek tez ma syna ktory w swiecie biznesu w Polsce moze wiele, to po co Wladek nie!? Bruski da, a no teraz sie podobno okazje, ze jednak mial dac..

    Ps. przepraszam za ortografie ale no od dziecinstwa przez te XX lat z tym walcze, staram sie i wierze, ze w koncu nie bede popelanil bledow

  34. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,831
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Troche pewnie zboczylem z tematu, ale chodzi mi o ze np FZG potrafi a taki ROW czy Polonia bedzie ciagnac z kasy miejskiej. Wladek tez ma syna ktory w swiecie biznesu w Polsce moze wiele, to po co Wladek nie!? Bruski da, a no teraz sie podobno okazje, ze jednak mial dac..
    Przecież nie wiecznie mają ciągnąć z tej kasy miejskiej. Chodzi o to aby w kryzysie te ośrodki wesprzeć. A potem ta dotacja powinna spaść do poziomu 10 góra 15 procent budżetu klubu. Dzisiaj w takim Rybniku to jest ok 50 %. Łebski prezes powinien ten okres dobroci wykorzystać. Zbudować mocne podwaliny pod klub, pokazać się z dobrej strony w SE. Co powinno, w okresie 2 -4 lat, zaowocować większym zainteresowaniem sponsorów. Nie wierzę, ze miasto w Rybniku co roku będzie wspierac klub kwotą 3 mln. Prędzej czy później to się skończy. Zresztą podobnie jest w Bydzi. Miasto celowo sprzedało klub w prywatne ręce. Przez jakiś okres będzie wspomagało ten klub. A potem ograniczą dotację do 10 % i powiedzą radź sobie sam.

    Jak pokazało życie, najlepszym rozwiązaniem jest taka sytuacja gdzie klub jest w prywatnych rękach. W zasadzie nie w jednych prywatnych rękach a w rękach kilku udziałowców. Jeden udziałowiec to ryzyko, bo jak ten się obrazi to klub leży i kwiczy. Kilku udziałowców to znacznie mniejsze ryzyko. Bo jak jeden się obrazi to pozostali spowodują, ze klub może jakoś przetrwać ciężkie czasy. Wrocek i Toruń to kluby gdzie masz jednego udziałowca, ZG i Leszno to kluby gdzie masz kilku udziałowców. W Tarnowie GA już jakiś czas temu zapowiedziała, że jak prezes nie weźmie się do roboty to oni rozważą rezygnację. Póki co zmniejszyli swój wkład. W Bydzi Władek jakoś będzie egzystował w okresie kiedy miasto będzie dawać kasę, na długi i na egzystencję. Ale za chwilę to się skończy i jak Władek nie znajdzie jakichś sponsorów to Polonia polegnie. Tak to wygląda na dzisiaj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (26-04-2016)

  36. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach


    kolejny *****isty filmik zza kulis ostatniego meczu, z którego m.in. wynika, że Karpov jakoś specjalnie zawiedziony nie był tym, że nie pojechał w XIV biegu i że to nie była decyzja tylko i wyłącznie Cieślaka.
    Mistrzostwem świata jest wyłapanie jakiegoś starego meczu Falubaz - ROW gdzie Adam Pawliczek pokazuje brudne gogle przez, które nic nie widział.
    Historia zatacza koło

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    lemur6666 (27-04-2016)

  38. Powrót do góry    #256
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Magazyn w Pyte
    Gratulacje

    ps.ps.Cieslak sie Karpova nie pytał .Zadał mu pytanie w którym zawarta była odpowiedz.Zal chłopaka bo zasłuzył na ten bieg. Ale nie szkoda Cieslaka który popełnił błąd na naszą korzysć..
    Ostatnio edytowane przez Zboczeniec z lasu ; 26-04-2016 o 23:38

  39. Powrót do góry    #257
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Rybnicki magazyn z Zielonej Góry rejestrowany w ostatnią niedziele podczas zawodów Falubaz-ROW..
    Niestety nie dam rady wkleic linka ,jeśli macie ochote to znajdziecie na YouTube i moze ktos wklei..
    Ostatnio edytowane przez Zboczeniec z lasu ; 28-04-2016 o 21:05

  40. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    To chyba to:

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Tofik92 (28-04-2016), Zboczeniec z lasu (28-04-2016)

  42. Powrót do góry    #259
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Tak własnie... Szkoda ,że nasza ekipa została wyproszona... Dlaczego ?
    Wasza ekipa nie kręci na wyjazdach ?

  43. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,831
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    Tak własnie... Szkoda ,że nasza ekipa została wyproszona... Dlaczego ?
    Wasza ekipa nie kręci na wyjazdach ?
    Kręci, ale tylko wtedy jak ma zgodę gospodarzy. Kilka razy im odmówiono to nie kręcili. Wasi nie wpadli na taki pomysł. A o zgodę powinni poprosić zanim przyjadą na mecz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •