Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 330

Wątek: III kolejka: GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 24.04.16 g.19:30

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Jedzie mistrz świata i polski, a mam wrażenie jakby jechało dwóch juniorów, eh...

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Tajski pojechal jak Gollob "za najlepszych lat"

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    istanbul (24-04-2016)

  4. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    GENIALNY mecz

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Dobrze, że Woffinden wcześniej spadł na ostatnie miejsce bo utrata miejsca przez Janowskiego bolała by jeszcze bardziej.

    Jeden z ciekawszych meczów, jakie kiedykolwiek były w n sport od 2013.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #230
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2014
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 10 postach
    Kapitalne ściganie w Grudziądzu, poprosimy więcej relacji z meczów GKMu

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macasm za jego przydatny post!

    Drapichrust (25-04-2016)

  8. Powrót do góry    #231
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Szkoda porażki ale już teraz widać, że to będzie podobny sezon w wykonaniu Sparty do poprzedniego, czyli na wyjazdach ciulamy jak największą ilość punktów, a "u siebie" bijemy się o bonusy.

    Super Milik i Maksym. Tai i Magic mają jeszcze rezerwy, Ogór oby tak zawsze. Szymon frycowe, Damian niestety totalna porażka.

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Gratulacje dla GKM! Świetne zawody!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    Drapichrust (25-04-2016)

  11. Powrót do góry    #233
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Szkoda porażki ale już teraz widać, że to będzie podobny sezon w wykonaniu Sparty do poprzedniego, czyli na wyjazdach ciulamy jak największą ilość punktów, a "u siebie" bijemy się o bonusy.

    Super Milik i Maksym. Tai i Magic mają jeszcze rezerwy, Ogór oby tak zawsze. Szymon frycowe, Damian niestety totalna porażka.
    Jakie frycowe? Przecież chłop przejeździł w ekstralidze kilkanaście meczów.Można chyba od niego wymagać przynajmniej jazdy w kontakcie z Nowakiem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    GENIALNY mecz
    A podobno to beton zabija widowisko i nakazuje uzupełniać program po pierwszym łuku............Stukupuku dla tych znawców, którzy tak twierdzą.
    Genialne zawody, super bezpieczny tor i mnóstwo walki. Oby więcej transmisji z Grudziądza.

  13. Powrót do góry    #235
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jakie frycowe? Przecież chłop przejeździł w ekstralidze kilkanaście meczów.Można chyba od niego wymagać przynajmniej jazdy w kontakcie z Nowakiem.
    Kiedy to było? 3 lata temu?

    Ten bieg o którym napisałeś wypaczyła kolizja z Artiomem.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Marsh (24-04-2016), j-rules (24-04-2016)

  15. Powrót do góry    #236
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Niezłe zawody.

    Wpadacie trochę w pułapkę grudziądzkiego toru. Mijanek jest tyle co gdzie indziej a nawet mniej-bo wąsko beton i agrafka.
    Wrażenie jednak jest inne przez to, że siedzisz praktycznie na torze.
    Jest ...nięcie takie, że w brzuchu wierci a zawodników masz na wyciągnięcie ręki.

    Bardzo szybki Buczkowski. Miałem za złe tworzenie zakładu pracy chronionej z Tomaszem jako profosem, ale za cenę tych kilku profesorskich akcji na domowym torze jestem skłonny wybaczyć.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  16. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Zdaje mi sie, ze Tai przekombinowal cos ze sprzetem. Przed tym 15 biegiem pokazali jak juz na torze sie zastanawiaja w bezruchu z mechanikami i ostatecznie zdecydowal sie jechac na tym co ma. Tak to wygladalo. No i to nie bardzo chcialo jechac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    bartekdm (25-04-2016)

  18. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Gollob, podobnie jak przed rokiem, już zaklepał sobie nagrodę za najlepszy bieg sezonu 2016.
    Choćby nie wiem jaki bieg się jeszcze wydarzył, to Majewski nie dopuści innej możliwości

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zdzichu328 za jego przydatny post!

    PrzemoZG (24-04-2016)

  20. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Buczek bajeczka!!!!! Okoń sraka ale Tai dał ciała i mial szczescie!!!

    Zazdroszcze takiego zuzelka w Grudziadzu, na prawde swietnie to wyglada!!!

    Tomek nadal potrafi jeździć z pełnym gazem i w full kontakcie. Warunek - musi znać każdy centymetr toru i mieć absolutną pewność, że żadna koleina go nie wyciągnie.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi istanbul za jego przydatny post!

    Torretoo (24-04-2016), bartekdm (25-04-2016), j-rules (24-04-2016)

  22. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Drabik po tym wywiadzie widać, że dorosl! To nie jest juz smarkacz, składnie udziela wywiadu. Na prawde fajnie sie go oglada i slucha, w zeszlym roku tylko to pierwsze bylo na odpowiednim poziomie..

    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Tomek nadal potrafi jeździć z pełnym gazem i w full kontakcie. Warunek - musi znać każdy centymetr toru i mieć absolutną pewność, że żadna koleina go nie wyciągnie.
    Tylko pytanie dlaczego np przyjedzie do was na mecz i nie betonie nie będzie pewnie istniał? a kiedys to byl topowy tam rider Wiadomo, Koldi od juniora numer jeden ale mimo wszystko no w latach 04-07 cisnal ostro tam

  23. Powrót do góry    #241
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    1. Tai pokazał, że jest zdecydowanie faworytem numer 1 do wygrania IMŚ.
    2. Wrocław pokazał, że będzie mocny i "Wielka 4" musi mieć się na baczności, bo drużyna Barona łatwo broni nie złoży w kontekście walki o PO. Szczególnie FZG może dziękować sędziemu, że pomógł im w 15 biegu dnia, bo porażka z Rybnikiem postawiłaby ich w bardzo trudnym położeniu.
    3. Gollob pokazał, że choć to ostatnie podrygi i generalnie odcinanie kuponów, to cała stawka zawodników dzieli się na rzemieślników i jego jedynego - artystę.
    4. Lindback pokazał, że jest o klase lepszy od Ljunga, choć... zawiódł. Jednocześnie akurat wypominane starty miał bardzo dobre
    5. Dla GKM bardzo ważne dwa punkty, bo byli dziś do stuknięcia.
    6. A cały mecz pokazał i potwierdził, że tory twarde pozwalają na stworzenie doskonałego widowiska.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    bartekdm (25-04-2016), rafalsky (25-04-2016)

  25. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Bo jak kazdy zuzlowiec mowi: Wystarczy przez kilka miesiecy nie jezdzic przy Z3, nie potrenowac tam i sie kompletnie nie ogarnia.
    Kolodziej jak poszedl do Leszna to tez raz w Jaskolczym Gniezdzie pojechal padline.

    Gollob mimo wszystko w Tarnowie (i pewnie na MA) zaliczy "najodwazniejsze" wyjazdy, gdzie bedzie mial pewnosc, ze go nic dziwnego nie zaskoczy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #243
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,656
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    W biegu z Gollobem (wiadomo którym ), przed wejściem w ostatni łuk, pomyślałem: weźmie ich obu. I wziął przedni meczyk, no i ważna wygrana GKM. Póki co drużyny typowane do walki o utrzymanie nie prezentują się źle. Słówko o Woźniaku: szkoda że tak się skończyło, ale myślę że może być tylko lepiej, miał dziś trochę pecha, zwłaszcza w swoim drugim biegu. Nie sądzę jednak żeby go to przestraszyło/zniechęciło, mam nadzieję że w najbliższych meczach udowodni swoją wartość.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  27. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Czekam na 11 bieg na youtube, z miejsca na drugim łuku ciężko było uwierzyć, że da radę ich jeszcze minąć na ostatnim łuku, a jednak zrobił to!

  28. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ktos tam pisal ze Tai pojechal za szeroko w biegu sezonu. gdyby pojecal wezej to TG pojechalby miedzy ich a Tai moglby wtedy blokowac na co by sie nie odwazyl bo stworzylby mega niebezpieczna sytuacje co doprowadza do jednego wniosku ze... TG wygralby tak i tak. blad zrobili na ost prostej przeciwleglej. simply

  29. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To zbiorowe spuszczanie się nad Gollobem to trochę żenada...jakby był specjalnej troski i nie stać go było na dobrą jazdę.
    Tajski zawalił końcówkę, powinien trzymać wewnętrzną.
    weź się chłopie nie ośmieszaj

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A nie mieliscie wrazenia ze Lindback przekroczyl linie dwoma kolami? Na wyjsciu z drugiego?
    bo przekroczył
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 24-04-2016 o 22:32

  30. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez macasm Zobacz posta
    No nie mów, że nikomu nie przeszkadza to jąkanie, przecież to słychać jak oni się męczą z wypowiedziami. Nie twierdzę, że wszyscy bo np Mirka Jabłońskiego w piątek się całkiem fajnie słuchało choć też walił gafy. Ale przynajmniej nie stękał
    No dobra, ale generalizowałeś, że zawodnicy jako współkomentatorzy
    to niedobry pomysł. Moim zdaniem Stachyra, czy Jabol ogarniają i zaprzeczają
    tej opinii. Problem polega na tym, że są goście typu: Krzystyniak, Dołek to totalna
    porażka i takich, jak oni nie powinno się zapraszać na wieżyczkę. A już na sam finał
    to: TAK - nsport ma deficyt dobrych komentatorów.
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #248
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Edziol za jego przydatny post!

    bartekdm (25-04-2016)

  33. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    niestety tak, ale wtedy zloto bedzie lepiej smakowalo
    Złoto...?! Chyba złoty deszcz... .

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak można tak spieprzyć bieg to ja nie wiem
    W sumie Gollob ich ośmieszył .
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Czyli skoro ja (bo nie wiem w jakich warunkach ogladacie wy) ogladajac marny stream w niewielkim okienku zauwazylem ze Lindback przekracza linie
    to dlaczego tv, sedzia, reporterzy bedac tam na miejscu, majac full wypas hd, mase powtorek i narzedzi nie widza?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ile pkt zdobyl za ten bieg AL? ile miałby po W? wiec sprawa prosta

  36. Powrót do góry    #252
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Wpadacie trochę w pułapkę grudziądzkiego toru. Mijanek jest tyle co gdzie indziej a nawet mniej-bo wąsko beton i agrafka.
    Wrażenie jednak jest inne przez to, że siedzisz praktycznie na torze.
    Jest ...nięcie takie, że w brzuchu wierci a zawodników masz na wyciągnięcie ręki.
    Przez to, że nasz tor jest wąski, to mijanki są bardziej spektakularne.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  37. Powrót do góry    #253
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    Teraz, kiedy już trochę ochłonąłem, bo właśnie 25. raz obejrzałem ten bieg, to zastanawia mnie jedno. Co Zengota powiedział w 2.41?

  38. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ja dziękuję obu drużynom za ekscytujące widowisko

    Muszę przyznać, że kibicowałem Wrocławowi, bo niechęć we mnie budzą mistrzowie jednego toru tacy jak Gollob czy Okoń, żebyście się tak cwaniaki na wyjazdach usmiechali; smuci dyspozycja Artioma, po tym co przeszedł pod koniec zeszłego sezonu... mam nadzieję, że żaden sędzia już go nie skrzywdzi i będzie siekał trójki równiutko, bardzo sympatyczna mordeczka

    Drabik szacun, mam wrażenie że jego kariera jest prowadzona przez Sławka wzorowo
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    To kolejny sukces Grudziadza . Po Januszu Dzięciole , "awansie" bez awansu victoria nad Spartą . Gratuluje.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #256
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    To kolejny sukces Grudziadza . Po Januszu Dzięciole , "awansie" bez awansu victoria nad Spartą . Gratuluje.
    Wy lepiej w tej częstochowie zajmijcie się spłacaniem zawodników, bo to głównie dzięki waszej polityce finansowej GKM jest w Ekstralidze.
    Niby takie pobożne miasto, a oszukują na potęgę .
    Co do meczu to warto było zmrozić dupsko, żeby obejrzeć ten mecz. Spodziewałem się łatwiejszego zwycięstwa , ale Łaguta totalnie zawalił ten mecz. Z kolei wśród spartan dobrą dyspozycję ze sparingów potwierdzili Milik i Jędrzejak. Sądzę, że nie jednej drużynie napsują krwi na wyjeździe
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  41. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Okoń w tym roku póki co bardzo dobrze. W Gorzowie przecież też pojechał przyzwoicie robiąc 9+1 w 6 i pokonując Zmarzlika, Kasprzaka, Zagara, Jensena, Pawlickiego. Nie sądzę by w znalazło się w całej lidze wielu zawodników z podobnym osiągnięciem w tym sezonie.

    Mecz cudowny. Gollob mistrzowski. W trakcie biegu pomyślałem, że byłaby świetna historia jakby ich minął. I on to zrobił. Przez kilka chwil śmiałem się tak głośno, że wszyscy domownicy się zeszli zobaczyć co mi się stało.

    NC+ powinno pokazywać wszystkie mecze w Grudziądzu.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Wy lepiej w tej częstochowie zajmijcie się spłacaniem zawodników, bo to głównie dzięki waszej polityce finansowej GKM jest w Ekstralidze.
    Niby takie pobożne miasto, a oszukują na potęgę .
    Co do meczu to warto było zmrozić dupsko, żeby obejrzeć ten mecz. Spodziewałem się łatwiejszego zwycięstwa , ale Łaguta totalnie zawalił ten mecz. Z kolei wśród spartan dobrą dyspozycję ze sparingów potwierdzili Milik i Jędrzejak. Sądzę, że nie jednej drużynie napsują krwi na wyjeździe
    Tego Trolla tylko zlewać ciepłym moczem.
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Ale jest podniet Panem Gollobem he dajcie go na wyjazd
    Gollob najwyższa średnia 2016 w lidze. Pojedzie 7 meczów w Grudziądzu i wszyscy będą się pasjonować jaki to wielki come back.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    sobotch (25-04-2016)

  45. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1. Tai pokazał, że jest zdecydowanie faworytem numer 1 do wygrania IMŚ.
    2. Wrocław pokazał, że będzie mocny i "Wielka 4" musi mieć się na baczności, bo drużyna Barona łatwo broni nie złoży w kontekście walki o PO. Szczególnie FZG może dziękować sędziemu, że pomógł im w 15 biegu dnia, bo porażka z Rybnikiem postawiłaby ich w bardzo trudnym położeniu.
    3. Gollob pokazał, że choć to ostatnie podrygi i generalnie odcinanie kuponów, to cała stawka zawodników dzieli się na rzemieślników i jego jedynego - artystę.
    4. Lindback pokazał, że jest o klase lepszy od Ljunga, choć... zawiódł. Jednocześnie akurat wypominane starty miał bardzo dobre
    5. Dla GKM bardzo ważne dwa punkty, bo byli dziś do stuknięcia.
    6. A cały mecz pokazał i potwierdził, że tory twarde pozwalają na stworzenie doskonałego widowiska.
    Można też stwierdzić zupełną odwrotność.
    1. A dlaczego nie Hancock lub Pedersen?
    2. Wrocław zrobił wynik ponad miarę, ponieważ każdy w tej drużynie pojechał na swoim poziomie bądź lepiej niż ustawa przewiduje (Jędrzejak, Milik). Woźniak też raczej zostanie zawodnikiem swojego (hehehe ) toru. W przeciwieństwie do GKM-u, w którym ciągle tkwią rezerwy w postaci Antona i Artema. Każdy z nich dobije do poziomu wczorajszego Jędrzejaka, a gdyby tak było wczoraj, to Wrocław nie dokulał by się do 40-stki. Gdybanie gdybaniem, ale takie są właśnie potencjały.
    3. Totalne kuriozum, żeby taki artysta z doświadczeniem przerastającym resztę drużyny startował tylko u siebie.
    4. Jak napisałeś, Anton zawiódł, czyli że każdy spodziewa się większej ilości punktów w przyszłości.
    5. Nie da się stuknąć drużyny jadącej na 80% gdy lider gości odstawia kabaret w ostatnim biegu.
    6. Oczywiście - tylko trzeba je robić od krawężnika do bandy

  46. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Gollob przypomniał jedną akcją jak wielka jest przepaść w umiejętnościach technicznych miedzy nim, a nowym pokoleniem. Klasa!
    Ja nie widzę znaczącej różnicy między akcją Golloba a Drabika, a to wszak bardzo różne pokolenia. Calm down people.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A nie mieliscie wrazenia ze Lindback przekroczyl linie dwoma kolami? Na wyjsciu z drugiego?

    Szefa szefów Demskiego nie natchnęło, żeby się nad tych pochylić, więc musimy nie mieć racji.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ile pkt zdobyl za ten bieg AL? ile miałby po W? wiec sprawa prosta
    Nie do końca. Powinien być wykluczony.

  47. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ja nie widzę znaczącej różnicy między akcją Golloba a Drabika, a to wszak bardzo różne pokolenia. Calm down people..
    +1

    A co do jazdy parą, to Tai w pierwszym biegu z Milikiem nie gorzej prowadził Milika niż Gollob.

    Co nie zmienia faktu, ze TG wczoraj pojechał super zawody.

  48. Powrót do góry    #263
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    2. Wrocław zrobił wynik ponad miarę, ponieważ każdy w tej drużynie pojechał na swoim poziomie bądź lepiej niż ustawa przewiduje (Jędrzejak, Milik). Woźniak też raczej zostanie zawodnikiem swojego (hehehe ) toru. W przeciwieństwie do GKM-u, w którym ciągle tkwią rezerwy w postaci Antona i Artema. Każdy z nich dobije do poziomu wczorajszego Jędrzejaka, a gdyby tak było wczoraj, to Wrocław nie dokulał by się do 40-stki. Gdybanie gdybaniem, ale takie są właśnie potencjały.
    Tak, tak, zwlaszcza Janowski pojechal swoje. Nie wiem z czego wnosisz ze Lindbaeck zawiodl, to jest wlasnie jego poziom w elidze. Ale widac boli tylek - nie dziwie sie temu umniejszaniu. W zg jak co sezon zbowid, a u nas znowu mloda, waleczna druzyna. Zal pewnie tylek sciska.

    ogolnie ten post t typowy sobotch, czyli kolo silacy sie na inteligenta, ą, ę, co to nie on, a w rzeczywistosci bedacy emilem tyle ze bez bledow interpunkcyjnych.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #264
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    ...każdy w tej drużynie pojechał na swoim poziomie bądź lepiej niż ustawa przewiduje (Jędrzejak, Milik). Woźniak też raczej zostanie zawodnikiem swojego (hehehe ) toru.
    Magic nie pojechał na swoim poziomie i to jego punktów zabrakło by Sparta wyiwozła komplet punktów z Grudziądza. Magic powinien zrobić dwucyfrówkę, bo to jest jego poziom, a on ledwo doczłapał do 8 punktów, gdzie przy okazji przegrał dwa biegi na 1-5 i dodatkowo zdobył 3 punkty na dwóch amatorach w biegu w którym wykluczono Artioma, że o 15 biegu i katastrofalnej jeździe w polu nie wspomnę.

    Potencjał obu drużyn doskonale odzwierciedla wynik wczorajszego spotkania. Sparta na wyjazdach będzie mocna z samego założenia, bo ma 3 zawodników na poziomie +10 na każdym torze. Grudziądza za to jak sezon temu będzie ciułał punkty u siebie, a na wyjazdach będzie...różnie.

  50. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W zg jak co sezon zbowid, a u nas znowu mloda, waleczna druzyna. Zal pewnie tylek sciska.

    Poza Protasem to kto u nas tworzy jeszcze ten Zbowid ? Jarek od roku nie wystapil w zadnych zawodach, wiec narazie nie patrze na niego. Jedrzejak tez tworzy ta mloda waleczna druzyne ?

  51. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spodziewany poziom wyjazdowy Janowskiego to dla mnie ~10 punktów. Wczoraj trochę słabiej, za to z nawiązką nadrobił to Milik, więc nie wiem, w czym problem.

    No i jak się zakłada, że Drabik powinien na każdym torze zrobić 10+ to można się trochę zawieść w przyszłości. Talentu i ojca nikt mu nie umniejsza, ale ile on ma lat, że trzymać formę zawsze niczym Janowski?

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ogolnie ten post t typowy sobotch, czyli kolo silacy sie na inteligenta, ą, ę, co to nie on, a w rzeczywistosci bedacy emilem tyle ze bez bledow interpunkcyjnych.
    Twoja ocena jest dla mnie sporym komplementem. Bardzo źle bym się czuł, gdyby postać twojego pokroju napisała o mnie coś dobrego
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 25-04-2016 o 10:35

  52. Powrót do góry    #267
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Można też stwierdzić zupełną odwrotność.
    1. A dlaczego nie Hancock lub Pedersen?
    2. Wrocław zrobił wynik ponad miarę, ponieważ każdy w tej drużynie pojechał na swoim poziomie bądź lepiej niż ustawa przewiduje (Jędrzejak, Milik). Woźniak też raczej zostanie zawodnikiem swojego (hehehe ) toru. W przeciwieństwie do GKM-u, w którym ciągle tkwią rezerwy w postaci Antona i Artema. Każdy z nich dobije do poziomu wczorajszego Jędrzejaka, a gdyby tak było wczoraj, to Wrocław nie dokulał by się do 40-stki. Gdybanie gdybaniem, ale takie są właśnie potencjały.
    3. Totalne kuriozum, żeby taki artysta z doświadczeniem przerastającym resztę drużyny startował tylko u siebie.
    4. Jak napisałeś, Anton zawiódł, czyli że każdy spodziewa się większej ilości punktów w przyszłości.
    5. Nie da się stuknąć drużyny jadącej na 80% gdy lider gości odstawia kabaret w ostatnim biegu.
    6. Oczywiście - tylko trzeba je robić od krawężnika do bandy
    1. Dlatego, że Pedersen jest cienki i jeździ cienko. W tym roku jedyne co pokazał na torach to starty. W każdej imprezie w polu był słaby jak nie wiem. Stawianie go jako pretendenta do IMŚ jest śmieszne. A Hancock też nie wygląda na takiego mocnego. Natomiast widać, że Tai znowu jak się zaczęły poważne jazdy, to wyciągnął sprzęt, który kiedy odkręci - zwyczajnie odjeżdża rywalom. Grudziądz to raczej nie było miejsce dla niego, a był najszybszy na torze.
    2. Nie wiem czy ponad miarę, bo właśnie widać, że Milik i Jędrzejak w tym roku poszli formą w górę. Było widać to w sparingach, potwierdziło się w meczu. Rezerwy są u Woźniaka, Janowskiego. Poza tym, wczoraj skończyło się +4, ale w zasadzie mogło spokojnie być 45-45
    3. To czy on startuje tylko u siebie, czy wcale czy gdzie - nie ma nic do rzeczy. Po prostu stwierdziłem tyle, że on robi akcję, których inni nie potrafią sobie wyobrazić. Kreatywnością na torze jest niedościgniony. A kwestie skuteczności, przygotowania i wszechstronności, to inna bajka. Coś w stylu Ronaldinho, czy Riquelme po powrocie na kontynent południowoamerykański. Wiadomo, że to już nie była poważna piłka i poważne granie, ale wciąż można było się zachwycać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-04-2016)

  54. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    3. To czy on startuje tylko u siebie, czy wcale czy gdzie - nie ma nic do rzeczy. Po prostu stwierdziłem tyle, że on robi akcję, których inni nie potrafią sobie wyobrazić. Kreatywnością na torze jest niedościgniony. A kwestie skuteczności, przygotowania i wszechstronności, to inna bajka. Coś w stylu Ronaldinho, czy Riquelme po powrocie na kontynent południowoamerykański. Wiadomo, że to już nie była poważna piłka i poważne granie, ale wciąż można było się zachwycać.

    Wczoraj akcja Drabika wcale nie była gorsza od akcji Golloba. I to nie na swoim, tylko na obcym torze.

    Odnosnie IMŚ Ciekawe jak na zagranicznych torach pojedzie Zmarzlik, bo poki co w PL pokazuje, ze jest w wyśmienitej formie.

  55. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Muszę się przyznać, że nie doceniałem Milika, ale gość bardzo podniósł swój poziom w przeciągu roku. Wrocław to mocna drużyna, w której każde punkty kogoś spoza trio Tai, Maciej, Drabik mogą zadecydować o wygranej tej drużyny z każdym. Wożniak to taki trochę zeszłoroczny Milik, jeśli i on się podciągnie to będzie bardzo mocna drużyna.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Franz (25-04-2016)

  57. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    w polnocnej części woj. bydgoskiego trwa feta . Nawet jakas kobita o ksywie malin się odezwała Nie ma ligi dla "druzyn" awansujących przy stole typu Stal t i grudziadz . Po prostu nie ma
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •