Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 62

Wątek: Nice PLŻ 3 kolejka: Polonia Piła - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10.04.16r godz. 14:00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach

    Nice PLŻ 3 kolejka: Polonia Piła - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10.04.16r godz. 14:00

    Zazdroszcze i Wybrzezu i Polonii tych skladow, chemii i w ogole. Widac, ze w jednej i drugiej ekipie ida w dobra strone z prowadzenem tych klubow. Jednak jak Pila startow nie zacznie dzisiaj wygrywac to Zdunki ich dzisiaj zalatwia.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Bardzo fajny meczyk. Pilanie troszkę sobie przeszkadzają na torze.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Bjarne prawie zaparkowal na Rusku

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    nie moge z tym sedziowaniem
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,526
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Szkoda , że sędzia nie korzysta z możliwości obejrzenia powtórki. Duńczyk wykluczony niesprawiedliwie

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Sędzia obstawił u bukmachera na Piłe
    PROWOKATOR.... !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Parafrazując Korwina, polscy sędziowie są głupsi, niż małpy. Statystycznie rzecz biorąc, małpa będzie mylić się co drugi raz a polski sędzia kompromituje się za każdym. Od początku sezonu, co decyzja do podjęcia - to zła, bądź wręcz idiotyczna.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    j-rules (10-04-2016)

  9. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,526
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    W ubiegłym roku Zorro jechał bardzo przyzwoicie w Pile. Po za tym dysponuje lepszym startem niż Duńczyk. Na sparingach Magnus też prezentował się najpewniej obok "Rinata". Podejrzewam , że niektórzy muszą mieć gwarancje startów (przynajmniej pierwsze mecze) bo to zdecydowanie Zetterstroem powinien być w wyjściowym składzie. Może nas to kosztować porażkę. Spaść nie spadniemy, na awans chyba jeszcze za prędko więc nie ma tragedii.
    Teraz Wawrzyniak i Kossakowski po 3
    Ostatnio edytowane przez michalgdansk ; 10-04-2016 o 15:03

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Zdunek dobrze ten klub prowadzi więc zasługujecie na to zdecydowanie żeby śmigać w Ekstralidze.

    Haha czułem, że będzie dym

  11. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,526
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Oskar chciał spokojnie pogadać

  12. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Fajfer cebulak straszny...

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi istanbul za jego przydatny post!

    j-rules (10-04-2016), spitt22 (10-04-2016)

  14. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,526
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Dlaczego cebulak ? To jest adrenalina , nerwy. Ochłonie, przybiją sobie piątkę po meczu z Kościuchem i tyle. Na szczęście nic się nie stało, taki jest żużel ale komentarze byłby inne gdyby ktoś złapał poważną kontuzje. Fajnie się ogląda w tv ale można się wku... jak ktoś prawie robi Ci krzywdę. Ty nigdy nie zdenerwowałeś na drodze jak inny kierowca zmusił Cię do niebezpiecznego manewru. Wywiad na gorąco, zawodnik mlody to i dyplomata pokroju Waszczykowskiego
    Sędzia dzisiaj jest na prawdę słaby. Oskar zasłużył teraz na upomnienie a w konsekwencji na wykluczenie za utrudnianie startu.
    Ostatnio edytowane przez michalgdansk ; 10-04-2016 o 15:25

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi michalgdansk za jego przydatny post!

    L (10-04-2016), wespe (10-04-2016)

  16. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta
    Dlaczego cebulak ? To jest adrenalina , nerwy. Ochłonie, przybiją sobie piątkę po meczu z Kościuchem i tyle. Na szczęście nic się nie stało, taki jest żużel ale komentarze byłby inne gdyby ktoś złapał poważną kontuzje. Fajnie się ogląda w tv ale można się wku... jak ktoś prawie robi Ci krzywdę. Ty nigdy nie zdenerwowałeś na drodze jak inny kierowca zmusił Cię do niebezpiecznego manewru. Wywiad na gorąco, zawodnik mlody to i dyplomata pokroju Waszczykowskiego
    Nie pamiętam, żeby Pepe kiedyś wyszydzał faulującego Kołodzieja za odstające uszy.
    Do tego zeza się odnoszę.

  17. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Kto to sędziuje? Puszcza 14 bieg, teraz przerywa 15. Pogratulować konsekwencji

  18. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytując wpis gościa z Torunia :
    "Piła musi dziś zaprosić Spychałe na goloneczke i wódeczke )"

    Nic dodać nic ująć
    PROWOKATOR.... !!!

  19. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Spychała. Poziom adekwatny do nazwiska.

  20. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Zdun musi się udać na klęczkach do Urzędu Miasta, aby znalazło się parę groszy na wartościowego zmiennika za Jabola. Nie zaszkodzi tez spróbować Zorra za Thomsena.

  21. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez wespe Zobacz posta
    Zdun musi się udać na klęczkach do Urzędu Miasta, aby znalazło się parę groszy na wartościowego zmiennika za Jabola. Nie zaszkodzi tez spróbować Zorra za Thomsena.
    Mroczka wolny. Ale mysle, ze nie trzeba bedzie na kleczkach isc do miasta

    Poza tym bez przesady. Przegraliscie z solidna druzyna 8 pkt. Bonus macie w kieszeni, a to wlasnie bonusy beda decydowac o pierwszej 2.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Zobaczymy. Zdunek się strasznie oszczędny zrobił ostatnio

  23. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Bez jaj
    jeden mecz i zmiany jak w Częstochowie ?

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Sorry koledzy ale my dostaliśmy wpi erd ol aż zahuczało. Jakbyśmy przegrali w takim stylu jak Wy to do dzisiaj utrzymywaliby u nas wizje 6+1 bez spiny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,137
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Tak beznadziejnej formy sędziego nie widziałem bardzo dawno. Dobrze, że się zbłaźnił teraz, a nie na koniec ligi. Jak można wykluczyć zawodnika dla którego zabrakło miejsca na wejściu w 1-szy wiraż? Jak można nie dostrzec potraktowania Fajfera? Jeżeli zaspali obaj Pilanie na starcie i zostali do Gdańszczan 3 m. to ukradziono start)). Gdzie miał oczy sędzia, kiedy B.Pedersen dwukrotnie bezczelnie czołga się na starcie? O kolejności na mecie w XV biegu w.g. sędziego wstyd mówić. Kompromitacja.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (10-04-2016)

  27. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Jabol to równia pochyła. Lepiej aby odpoczął z jeden mecz i popracował nad sprzętem. Andersowi przyda się poćwiczyć starty.

  28. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,658
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Przed meczem bałem się o Gafurova, że pojedzie na 3 punkty. Sądziłem, że najodpowiedniejszym ruchem będzie zastąpienie go Magnusem.
    Okazało się, że i nawet jako taktyczna pojechał. Nie spodziewałem się, że Wawrzyniak nawiąże kontakt z pilanami. Teoretycznie przed meczem skazywany był na ogony, a jednak wygrał jeden wyścig. To się ceni. Kto by przypuszczał, że po dwóch meczach będzie miał średnią 1,571? Lepszą od takiego np. Nichollsa... Oby tak dalej.
    Nie może być tak, że o wykluczeniu decyduje czy atakowany utrzymał się na motocyklu czy się przewrócił. Wszyscy dokładnie wiedzą, że gdyby Fajfer się położył, Kościuch byłby wykluczony. Ale to nie było aż takie uderzenie, żeby ryzykować upadek i potencjalne rozjechanie przez Linusa. Kościuch powinien być wykluczony w trakcie biegu.
    Zabrakło trochę punktów Jabłońskiego, ale z kolei Sundstroem pojechał na 13. Aż takiej dwucyfrówy nie spodziewałem się u nikogo.

    Szkoda mi Thomsena, ale jego starty są do niczego, może na trasie coś by ugrał, ale dobra decyzja trenera o wycofaniu go z czwartego startu. Jak na razie kandydat nr 1 do ławki na Włókniarz.
    Gdyby za Thomsena pojechał Zorro, to może było by kilka dobrych punktów do przodu.

    Przed meczem 40 punktów brałem w ciemno, zatem czekamy na Wielki Włókniarz.
    Ostatnio edytowane przez krisracingteam ; 10-04-2016 o 21:38

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi krisracingteam za jego przydatny post!

    wespe (11-04-2016)

  30. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Gafurova widziałem w piątek po 23 w Fahrenheicie
    GKSŻ chce na siłę zarobić na nerwach młodego. Sam jako choleryk bym pocisnął na sędziego a samemu Kościuchowi wj.bał jeszcze na torze. Manewr w stylu Pedersena bez dwóch zdań. Nerwy rządzą się swoimi prawam zwłaszcza w sytuacji gdy drużyna przegrywa 5:1 zamiast wygrać co najmniej 2:4.
    Nawet takim gentlemanom jak Hancock potrafią puścić hamulce, był czas jak wyfrunął na dzika.

    Skoro sam Demski mówi o poważnym błędzie to coś jest na rzeczy. 6 punktów zostało urwane.
    PROWOKATOR.... !!!

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi BLACK_ASSASSIN za jego przydatny post!

    młody_piernik (10-04-2016), rafalsky (11-04-2016), wespe (11-04-2016)

  32. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez krisracingteam Zobacz posta
    Przed meczem 40 punktów brałem w ciemno, zatem czekamy na Wielki Włókniarz.
    Na Wielki Włókniarz nie tylko wy czekacie i niestety. Co najwyżej przyjedzie pewna zbieranina, mająca przypadkiem lwa na piersi, z Waszym ulubieńcem, od jazdy hulajnogą, na czele.

  33. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez krisracingteam Zobacz posta
    zatem czekamy na Wielki Włókniarz.
    Tak spieszno Wam do wypłaty olbrzymiej punktówki za ten mecz?

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Garfield (11-04-2016)

  35. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Dopoki jest ta imitacja prezesa dopoty nie bedzie wielkiego Wlokniarza

    W Gdansku do 32 i nara
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    wespe (11-04-2016)

  37. Powrót do góry    #29
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez krisracingteam Zobacz posta
    Nie może być tak, że o wykluczeniu decyduje czy atakowany utrzymał się na motocyklu czy się przewrócił. Wszyscy dokładnie wiedzą, że gdyby Fajfer się położył, Kościuch byłby wykluczony. Ale to nie było aż takie uderzenie, żeby ryzykować upadek i potencjalne rozjechanie przez Linusa. Kościuch powinien być wykluczony w trakcie biegu.
    Tu się jednak nie zgodzę. Warto zwrócić uwagę w powtórce na przednie koło Kościucha - cały czas jechało po kredzie. Co miał zrobić w tej sytuacji? Jak dla mnie gdyby był upadek Fajfera to powtórka w czwórkę. Trudna sytuacja.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    j-rules (11-04-2016)

  39. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    Gafurova widziałem w piątek po 23 w Fahrenheicie
    GKSŻ chce na siłę zarobić na nerwach młodego. Sam jako choleryk bym pocisnął na sędziego a samemu Kościuchowi wj.bał jeszcze na torze. Manewr w stylu Pedersena bez dwóch zdań. Nerwy rządzą się swoimi prawam zwłaszcza w sytuacji gdy drużyna przegrywa 5:1 zamiast wygrać co najmniej 2:4.
    Nawet takim gentlemanom jak Hancock potrafią puścić hamulce, był czas jak wyfrunął na dzika.

    Skoro sam Demski mówi o poważnym błędzie to coś jest na rzeczy. 6 punktów zostało urwane.
    Nie wiesz jakim wynikiem zakończyłby się bieg, to czysta spekulacja. Młodemu zabrakło doświadczenia i tyle. Zostawił za dużo miejsca przy krawężniku a jak już czuł uderzenie to się trzeba było kłaść. Takich sytuacji w speedwayu była cała masa i pewnie w 99 % sędziowie nie interweniowali jeśli nie było przerwania wyścigu.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (11-04-2016)

  41. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wynik w sumie powinien bardziej nas cieszyć niż gospodarzy - jednak pozostaje niedosyt. Ja obstawiałem 47:43 i taki wynik lub coś koło remisu bardziej odzwierciedlałoby postawę zespołów na torze. W dwóch biegach sędzia pozbawił Wybrzeże punktów niesprawiedliwymi decyzjami, ale w ostatnim dołożył jeden bo Kościuch ewidentnie wjechał na metę drugi. Mam nadzieję, że GKSŻ jest konsekwentna i ukarze również sędziego Spychałę za pomyłki. Zakładam karę dla Oskara, który notabene świetnie wybrnął. W wywiadzie w trakcie meczu powiedział, że "dziwi się, że licencje dostają ludzie z zezem". Po meczu w kolejnym dodał "Nie wiem kto Kościuchowi dał licencję skoro ma zeza i nie widzi, gdzie jechać. Ja jechałem swoim torem, a on mi wjechał połową motocykla w moją połowę." Nieźle pomyślane...

    Co do alternatywy Zorro - Thomsen to trudno winić trenera. W zeszłym roku Zorro zrobił w Pile najpierw 13 pkt, potem 7 pkt. Thomsen zrobił 12 pkt więc ubiegły sezon nie jest wykładnią. W tym teoretycznie Zorro ma lepsze starty a w Pile można było się spodziewać twardego toru. Trener postanowił być konsekwentny i ja chyba bym zrobił tak samo.

    O polskiego seniora nie musimy się póki co starać. Krzyśkowi mógł się zdarzyć wypadek przy pracy. W odwodzie jest Kamil Brzozowski. U nas Jabol zrobi z 10 pkt na Włókniarzach. Jak widać ani Kraków, ani Rzeszów ani nawet Daugavpils nie są tacy mocni jak przed sezonem prorokowano. Mocniejsze od prognoz okazały się za to zespoły z Bydgoszczy i Piły. Wygląda na to, że w tym roku Polska północna będzie rządzić i dzielić.

    Bonus raczej trafi do nas. Wynik w sumie bardzo dobry bo rewanż będzie bardzo emocjonujący...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    Jap (11-04-2016)

  43. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Młodemu zabrakło doświadczenia i tyle. Zostawił za dużo miejsca przy krawężniku a jak już czuł uderzenie to się trzeba było kłaść.
    To chyba jakiś żart co piszesz. W takich sytuacjach sędzia powinien wykluczyć zawodnika w trakcie wyścigu, jeśli go nie przerwał wcześniej. Dopowiem tylko, że moja sympatia jest po stronie Norbiego. Wracając do wypowiedzi telewizyjnej (o której tylko czytałem) to 2 lata temu już Adrian Gomólski dla TVP szydził z zeza Kościucha.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  44. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Sedzia mial obowiazek przerwac bieg i wykl.Kosciucha.
    Ten nie dosc ,ze faulowal Fajfera,to w konsekwencji Oskar przeszkodzil
    Linusowi w jezdzie.Szwed musial przymknac gaz i pilanie odjechali na kilometr.
    Dlatego puszczenie tego biegu i wykl. w trakcie jego trwania
    to za malo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Jesli mialby przerwac to powtorzyc wtedy w czworke.
    Nie widze powodu do wykluczenia Norbiego. Pojechal tam gdzie mial miejsce, gwaltownych ruchow nie robil, blad Oskara ze mu zostawil miejsce.
    podobnie uwazam, ze w Lesznie sedzia prawidlowo wykluczyl MJJ.
    To nie moze byc tak, ze zawodnik jadacy z przodu popelnia blad, po czym probuje za wszelka cene go naprawic i doprowadza do niebezpiecznej sytuacji.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Gdyby mial tam miejsce,Oskara by nie tracil.
    Skoro go sila odrzucil na srodek toru,znaczy nie bylo
    tam dla niego miejsca.Sam sobie je zrobil faulujac Fajfera.
    To tak jakbys wjechal na miejsce parkingowe urywajac sasiadowi lusterko.
    Idz i mu wytlumacz,ze przeciez zostawil ci miejsce.

    Co do Nickusia i MJJ sprawa juz faktycznie taka oczywista nie jest,ale
    to jednak Pedersen wykonal zdecydowany ruch w kierunku MJJ i go podcial.
    Nie wiem czy chcial go tylko odsunac,pociagnelo go czy zadzialala sila odsrodkowa.
    W kazdym badz razie tam nie bylo juz zadnej niebezpiecznej sytuacji,bo MJJ
    wczesniej opanowal maszyne i jechal juz swoim torem jazdy.
    Tak to widze,ale wielkich pretensji do sedziego nie mam,bo faktycznie
    mogl to zinterpretowac jak Ty,czyli zle.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Drapichrust (11-04-2016)

  48. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Gdyby mial tam miejsce,Oskara by nie tracil.
    Skoro go sila odrzucil na srodek toru,znaczy nie bylo
    tam dla niego miejsca.Sam sobie je zrobil faulujac Fajfera.
    To tak jakbys wjechal na miejsce parkingowe urywajac sasiadowi lusterko.
    Idz i mu wytlumacz,ze przeciez zostawil ci miejsce.
    No... pod warunkiem ze zaparkowane auto sasiada nagle dryfuje w strone wolnego miejsca parkingowego ktore chce zajac...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (11-04-2016)

  50. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Nigdzie nie moge znalezc powtorki,ale zdaje sie,ze Kosciuch zaczynal akcje jadac kolem po trawie a jak
    pizgnal Fajfera,byl calym motocyklem na torze.
    Kto wiec w ktora strone dryfowal jest kwestia sporna.

    Mamy 21 wiek i dryfujace auta to zadne UFO.
    Nie macie takich w Tarnowie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Mialem, ale akurat rok temu wydryfowalem w inne auto. Aktualne poki co nie dryfuje.

    A co do meritum:
    Kto wiec w ktora strone dryfowal jest kwestia sporna

    Mozna wiec w sumie uznac, ze razem dryfowali w jedno miejsce. Czyli obaj sa winni. Czyli przy upadku klasyczna powtorka w czworke, a przy braku upadku - jedziemy dalej.
    To nie sa latwe decyzje do oceny, ale generalnie skupilbym sie na lupaniu sedziow za kretynstwa odwalane na starcie, a nie za co by nie mowic trudne do oceny sytuacje pierwszolukowe.

    PS. Mamy 21 wiek i nie mzoesz znalezc powtorki?

    https://sport.tvp.pl/24838087/poloni...o-z-kosciuchem
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 11-04-2016 o 13:52
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    To znalazlem,ale nie chca mi tego puscic.
    Cos o licencji belkocza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Myślę, że może i nie była akcja Kościucha do końca fair. Można nawet uznać to za rodzaj faulu. Ale przerywając biegi z tego powodu, granica przesuwałaby się coraz dalej i okazałoby się, że najbezpieczniej jest jeździć w pojedynkę i liczyć czasy.

  54. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    To chyby lepsze niz wypaczenie wyniku meczu na styku przez ignorancje sedziego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    To chyba lepsze niż liczyć aż pokrzywdzony się celowo wypierniczy, bo jaśnie pan sędzia musi mieć dowód w postaci leżącego zawodnika. W tym wypadku było to typowe podcięcie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    kingpin (11-04-2016), sobotch (11-04-2016)

  57. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Fajfer, bylo nie bylo zawodnik mlody, o niespecjalnie duzych umiejetnosciach i doswiadczeniu, mogl po tym "podcieciu" sie spokojnie obejrzec za siebie (podczas "akcji ratunkowej") i po dlugiej jezdzie na wylamanym motorku utrzymal sie na nim. Jakby tak raptownie nie probowal zamykac drogi Norbiemu to by spokojnie poszerzyl tor jazdy i jechal tuz za jego plecami.
    Tak, stracil na tym sporo. Ale ze swojej winy.

    Intepretacje sa rozne, ale opamietajmy sie. Jak bedziemy wykluczac za takie cos to faktycznie niebawem ograniczymy wszelka mozliwosc ataku zawodnikowi z tylu.
    Norbi zobaczyl ze ma miejsce i wykorzystal to. Nie zrobil nic gwaltownie. Nie celowal w Oskara by go wyniesc pod plot.

    Gdyby za tego typu manewry wkluczac to jestem pewien, ze po jakims czasie stwierdzilibyscie ze to bez sensu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    spitt22 (11-04-2016)

  59. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dobrze. A teraz przyjmijmy, że to nie był Norbi. Przyjmijmy, że to był NICKI

  60. Powrót do góry    #45
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To znalazlem,ale nie chca mi tego puscic.
    Cos o licencji belkocza.
    No to w powtórce widać, że cały czas jedzie kołem po kredzie, za to Fajfer nieznacznie do tej kredy się zbliżył
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •