Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 62 z 62

Wątek: Nice PLŻ 3 kolejka: Polonia Piła - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10.04.16r godz. 14:00

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    To chyba jakiś żart co piszesz. W takich sytuacjach sędzia powinien wykluczyć zawodnika w trakcie wyścigu, jeśli go nie przerwał wcześniej. Dopowiem tylko, że moja sympatia jest po stronie Norbiego. Wracając do wypowiedzi telewizyjnej (o której tylko czytałem) to 2 lata temu już Adrian Gomólski dla TVP szydził z zeza Kościucha.
    No nie żart tylko samo życie
    Ja nie mówię, że tak jest prawidłowo czy sprawiedliwie, ja mówię jak jest. Mało to było podobnych historii ? Sędziowie z zasady nie reagują (ok. są wyjątki od reguły jak np. wykluczenie Protasa za faul na Kołodzieju) chyba że nie mają wyjścia bo bieg został przerwany przez upadek. Zresztą kto wie czy sędzia nie zarządziłby powtórki w 4. Kto go tam wie.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dobrze. A teraz przyjmijmy, że to nie był Norbi. Przyjmijmy, że to był NICKI
    Co mi d... trujesz jak wyzej napisalem, ze w sytuacji Nicki - MJJ uwazam, ze MJJ slusznie wykluczony?
    Po za tym Norbi mi bardziej pasuje do tej ukladanki. To taki spoko chlopak, zezowaty moze, ale mam sentyment do jego tworczosci wokalnej z lat 90
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Wjechał ostro Norbi fakt. Ale to jest żużel.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No bo to ciągle błąd. Subiektywny ale nadal
    MJJ wykluczony niesłusznie, Kościuch bez konsekwencji również niesłusznie.
    Co to za tłumaczenie, że jechał kołem równo po kredzie ale się leciutko nie zmieścił?
    Piszesz, że jakby nie pozwalać w ogóle, to szybko stałoby się nudno jak na cmentarzu z nocy
    A może tak na odwrót, jakby każdy tak jeździł, miałbyś corridę non stop i ubaw po pachy.

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wjechał ostro Norbi fakt. Ale to jest żużel.
    gdyby w Fajfera wjechał dodatkowo Linus to też by był żużel... ja bym nie chciał, żeby ktoś mnie trącił przy takiej prędkości
    Decyzji nie cofną, sędzie zrobił masę błędów i powinien koniecznie odpocząć.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Piszesz, że jakby nie pozwalać w ogóle, to szybko stałoby się nudno jak na cmentarzu z nocy
    A może tak na odwrót, jakby każdy tak jeździł, miałbyś corridę non stop i ubaw po pachy.

    No nie wiedzialem, ze zyjemy w czarno-bialym swiecie. Moze byc albo nudno, albo corrida...

    Moge sie zgodzic, ze obaj powinni dostac zolta kartke, o.
    Jesli jednak wina Norbiego, no to wracamy do dyskusji pt. " jadacy z przodu dyktuje warunki" i stosujemy to jako wykladnie do wszystkich wydarzen.

    Prawda jest taka, ze to gowniane interpretacje sedziow, za kazdym razem inne, mieszaja nam w glowach. Gdyby byli konsekwentni w 9 na 10 przypadkach to za tym dziesiatym razem wszyscy jednoglosnie krzyknelibysmy, ze faul, ze bobol sedziego. A tak to musimy sie opierac na walsnym wyczuciu, co tez czynie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sobotch (11-04-2016)

  8. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nie wiedzialem, ze zyjemy w czarno-bialym swiecie. Moze byc albo nudno, albo corrida...

    Moge sie zgodzic, ze obaj powinni dostac zolta kartke, o.
    Jesli jednak wina Norbiego, no to wracamy do dyskusji pt. " jadacy z przodu dyktuje warunki" i stosujemy to jako wykladnie do wszystkich wydarzen.

    Prawda jest taka, ze to gowniane interpretacje sedziow, za kazdym razem inne, mieszaja nam w glowach. Gdyby byli konsekwentni w 9 na 10 przypadkach to za tym dziesiatym razem wszyscy jednoglosnie krzyknelibysmy, ze faul, ze bobol sedziego. A tak to musimy sie opierac na walsnym wyczuciu, co tez czynie.[/COLOR]
    Czy w dzisiejszych czasach obiektywne obejrzenie powtórki jest za trudne? Kościuch od wejścia w wiraż jedzie przednim kołem po trawie, tylnym dochodzi do krawężnika. I się nie mieści. Fajfer pojechał bardzo dobrym torem. Czy taki Bajerski bełkotem Cię oślepił?
    Pieniądze i pozornie dmuchane bandy doprowadzą szybko do następnych tragedii. Jeżeli sędziowie nie będą reagować, to będą winni nieszczęściu na torze. Agresja narasta. I jest przyzwolenie !

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Czy w dzisiejszych czasach obiektywne obejrzenie powtórki jest za trudne? Kościuch od wejścia w wiraż jedzie przednim kołem po trawie, tylnym dochodzi do krawężnika. I się nie mieści. Fajfer pojechał bardzo dobrym torem. Czy taki Bajerski bełkotem Cię oślepił?
    Pieniądze i pozornie dmuchane bandy doprowadzą szybko do następnych tragedii. Jeżeli sędziowie nie będą reagować, to będą winni nieszczęściu na torze. Agresja narasta. I jest przyzwolenie !
    wlasnie ta powtorka to jest gowno prawda.
    Wpiedolil mu sie a teraz kazdy analizuje poworke. Tak naprawde ktos sie komus ********i w motocykl. To wlasnie ze wzgledu na powtorki analizujemy teraz czy wpeidolil mu sie troche, czy moze moze bardziiej. Ostatnie na skrzyzowaniue w lewo, walnelam komus w zderzak. Moja wina. Przypadek ze monitoroana ulica. Analizuja.

  10. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Rozumiem tak post:-
    -Byłeś na rocznej pielgrzymce do jakiegoś świętego miejsca-stąd przytoczona trzecia prawda ks. Tischnera.
    -Miałeś pecha nie z powodu wypadku, ale z powodu monitoringu
    -Słusznie masz wnerw na sam widok kamery.
    -To jednak dobrze,że wilk ma naturę i ta go ciągnie z pielgrzymki do lasu.

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Dzisiaj dopiero obejrzałem ten wczorajszy bieg Kościucha z Fajferem i byłem w szoku, jak o taki atak można mieć tyle pretensji. Spodziewałem się jakiegoś chamskiego pakowania w dechy albo staranowania a'la Nikuś, a tu wejście przy kredzie i wypchnięcie rywala - piękny atak, który rozprowadził Pilanom cały bieg. Fajfer wczoraj był na dopalaczach?
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 12-04-2016 o 00:23
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    dockm (12-04-2016), rafalsky (12-04-2016)

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nie wiedzialem, ze zyjemy w czarno-bialym swiecie. Moze byc albo nudno, albo corrida...

    Moge sie zgodzic, ze obaj powinni dostac zolta kartke, o.
    Jesli jednak wina Norbiego, no to wracamy do dyskusji pt. " jadacy z przodu dyktuje warunki" i stosujemy to jako wykladnie do wszystkich wydarzen.

    Prawda jest taka, ze to gowniane interpretacje sedziow, za kazdym razem inne, mieszaja nam w glowach. Gdyby byli konsekwentni w 9 na 10 przypadkach to za tym dziesiatym razem wszyscy jednoglosnie krzyknelibysmy, ze faul, ze bobol sedziego. A tak to musimy sie opierac na walsnym wyczuciu, co tez czynie.[/COLOR]
    Dokladnie wiesz,ze nie ma w regulaminie punku mowiacego o tym,ze ten kto jedzie z przodu dyktuje warunki.
    Jest natomiast punkt mowiacy o tym ,ze zawodnik przeprowadzajacy atak ma go przeprowadzic bezpiecznie.
    Nie wiem dokladnie jak brzmi ten punkt regulaminu ,nie mam czasu teraz go szukac.Moze popoludniu.
    Na podstawie tego sedzia mogl przerwac bieg i jesli juz sie upieramy,ze bez wykluczenia,to powtorka w 4.
    Sa ku temu przeslanki o ktorych juz pisalem.Pierszy luk,atak spowodowal nie tylko klopoty z uitrzymaniem motocykla Fajfera
    ale w konsekwencji wyplyna rowniez na jazde Linusa.

    To byl do jasnej cholery mecz na styku i ta decyzja sedziego ( nie tylko ta ) miala ogromny wplyw na wynik meczu.
    Nie komplikujmy naprawde prostych i oczywistych rzeczy.
    Wiem ,ze to jest zuzel,ale nie idzmy w kierunku igrzysk.
    To ,ze Oskar sie utrzymal na motocyklu i Linus sie w niego nie wpakowal,nie zwalnia nikogo z obowiazku
    nazwania takich atakow po imieniu.
    Takich sytuacji w zuzlu bylo sporo i sporo jeszcze bedzie.
    Chodzi jednak to ,zeby nie tlumaczyc wszystkiego tym ,ze to zuzel i sport nie dla panieniek.
    To wariaci,ale oni tez by chcieli jezdzic na torze a nie lezec w szpitalu.
    Dlatego wymysla sie dmuchane bandy,tworzy regulaminy,wyznacza sie sedziego.
    Bawmy sie,ale jakies reguly musza obowiazywac.
    Faul to nie tylko polamane rece,nogi,fruwajace motocykle.
    Sprawiedliwe sedzowanie to nie tylko wykluczenia jak na torze karetka,ale
    rowniez decyzje w sytuacjach gdzie zdarzenia na torze decyduja o kolejnosci na mecie ale niekoniecznie sa zgodne z regulaminem.
    M.i.n po to dano sedziom mozliwosc wykluczenia zawodnika bez przerwania biegu czy przerwania biegu bez upadku.
    Kuswa te barany przerywaja bieg ,bo wydaje im sie ,ze ktos sie na starcie ruszyl,ale w takich przypadkach wymownie milcza.
    Kuriozum.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-04-2016 o 06:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Jap (12-04-2016), cokus1 (12-04-2016), młody_piernik (12-04-2016)

  15. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    atak spowodowal nie tylko klopoty z uitrzymaniem motocykla Fajfera
    ale w konsekwencji wyplyna rowniez na jazde Linusa.


    Wciąż junior Stali, ale już także doświadczony reprezentant Polski i uczestnik cyklu Grand Prix, spisywał się bez zarzutów, choć nieco przesadził w 11. wyścigu, kiedy to utrudnił jazdę Michaelowi Jepsenowi Jensenowi. W efekcie doszło do kontaktu pomiędzy Duńczykiem a jego rodakiem Nicki Pedersenem. Jensen upadł na tor i został wykluczony przez arbitra.



    Nie mam sie zamiaru klocic na sile, ale chcialbym bys mi jasno przedstawil, kogo bys wykluczyl w starciu Nicki - MJJ.
    Bo wg tego co napisales to mam rozumiec, ze Zmarzlika?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    cala zime robili sedziom wode z mozgu, Stepniewski z kolegami mysleli, ze magicznym "pstryczkiem przelaczniczkiem" zrobia z nich siejacy strach terminatorow. Kilka pierwszych imprez i bledy sypia sie jeden za drugim. Strach pomyslec, co bedzie w meczach przed PO, w PO.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A ocenia ich pomysłodawca wstawienia Czai za Puste Pole

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #60
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dokladnie wiesz,ze nie ma w regulaminie punku mowiacego o tym,ze ten kto jedzie z przodu dyktuje warunki.
    Jest natomiast punkt mowiacy o tym ,ze zawodnik przeprowadzajacy atak ma go przeprowadzic bezpiecznie.
    Nie wiem dokladnie jak brzmi ten punkt regulaminu ,nie mam czasu teraz go szukac.Moze popoludniu.
    Na podstawie tego sedzia mogl przerwac bieg i jesli juz sie upieramy,ze bez wykluczenia,to powtorka w 4.
    Sa ku temu przeslanki o ktorych juz pisalem.Pierszy luk,atak spowodowal nie tylko klopoty z uitrzymaniem motocykla Fajfera
    ale w konsekwencji wyplyna rowniez na jazde Linusa.
    Tylko pytaniem jest kto przeprowadził atak? Czy Kościuch jadący cały czas przy krawężniku, czy Fajfer do krawężnika ścinający? (bo skoro Kościuch był czas przy krawęzniku, a natknął się w końcu na Fajfera, to oznacza że Fajfer musiał ścinać, prosta logika). Wszyscy założyli że to Kościuch wjechał w Fajfera. A może to Fajfer ścinając wepchnął się na Kościucha? Norbert swojego toru nie zmieniał. Co miał zrobić jadąc cały czas kołem po kredzie? Skąd tam się nagle wziął Fajfer?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    dockm (12-04-2016)

  20. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Kosciuch nie jechal caly czas po kredzie,przynajmniej tak mi sie wydaje.
    Przycinajac do malej,przednim kolem wjechal na murawe i to wyraznie.
    Skoro w momencie zderzenia z Fajferem byl na kredzie,znaczy,ze nie do konca jechal
    swoim torem jazdy.
    Byl tez tym ktory wyprzedza,wiec to on byl strona atakujaca.
    Tylko nie klnac tu na mnie ,bo pisze z pamieci.Chetnie byl obejrzal powtorke.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta




    Nie mam sie zamiaru klocic na sile, ale chcialbym bys mi jasno przedstawil, kogo bys wykluczyl w starciu Nicki - MJJ.
    Bo wg tego co napisales to mam rozumiec, ze Zmarzlika?
    Zmarzlikowi dalbym upomnienie,wykluczyl Nickego.
    Upadek MJJ nie mial juz nic wspolnego z jazda Zmarzlika.
    Sytuacja byla opanowana.MJJ i Nicki jechali rownolegle.
    Kontakt i podciecie sprokurowal Pedersen,ktorego w ostatnim momencie
    "rzucilo " w strone MJJ.
    Tak to widze przyjacielu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-04-2016 o 13:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #62
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kosciuch nie jechal caly czas po kredzie,przynajmniej tak mi sie wydaje.
    Przycinajac do malej,przednim kolem wjechal na murawe i to wyraznie.
    Skoro w momencie zderzenia z Fajferem byl na kredzie,znaczy,ze nie do konca jechal
    swoim torem jazdy.
    Byl tez tym ktory wyprzedza,wiec to on byl strona atakujaca.
    Tylko nie klnac tu na mnie ,bo pisze z pamieci.Chetnie byl obejrzal powtorke.
    Mógł faktycznie kilka centymetrów mieć różnicy. Ale gdyby tak liczyć z linijką to Fajfer bardziej się do kredy zbliżał niż Kościuch odsuwał.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •