Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 186

Wątek: GKM Grudziądz - Unia Tarnów I kolejka SE 9.04.2016 godz.15.30

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    a może o finanse chodzi?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    j-rules (08-04-2016)

  3. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,734
    Kliknij i podziękuj
    7,818
    Podziękowania: 7,400 w 4,364 postach
    Buszmen, bo majtek nie dopierzesz. Decyzja zapadla i bujac sie z nia beda wlodarze GKM. Anton jeszcze nigdy nic wielkiego w Elidze nie pokazal - fakt.
    Mozliwosci ma tylko co z tego?
    Moze GKM stwierdzil, ze i tak pocisnie Tarnow bez problemu wiec zdecydowal zrobic to taniej?
    Rasizm, 997, trudne sprawy, co jeszcze?

    Gwoli scislosci, w 2007 Ljung w elidze wymiatal - do momentu kontuzji. Takiego poziomu jak PJ wtedy to Anton jeszcze nigdy w EL nie osiagnal.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 08-04-2016 o 16:00
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Londi (08-04-2016)

  5. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,819
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Lindbaeck ma sinusojde i w tym roku jakos po tym co widzialem moze nie zachwycac znowu. w 2017 w 1 lidze wymiatal i Szwecja i znowu na 2018 kontrakt eliga sie zobaczy

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Gwoli scislosci, w 2007 Ljung w elidze wymiatal - do momentu kontuzji. Takiego poziomu jak PJ wtedy to Anton jeszcze nigdy w EL nie osiagnal.
    szalu nie robil w 21 biegach. AL w 2009 ponad 100 biegow ze srednia 1,6 PJ nie powachal takiej nigdy. mial 1 dobry mecz.

    mea culpa. teraz sobie przypominam ze Ljung byl mocny na poczatku i mozliwe ze mialby dobry sezon.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 08-04-2016 o 16:20

  6. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,734
    Kliknij i podziękuj
    7,818
    Podziękowania: 7,400 w 4,364 postach
    zwlaszcza na Z3 byl piekielnie szybki. Wyjazdy to inna bajka. Potem zlamana noga - jak wrocil to juz jechal padake.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #50
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,530
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    No trudno, abyś jako kibic UT potępiał tę decyzję. Ale nie ma ona żadnego logicznego uzasadnienia. Lindback jest obiektywnie żużlowcem wyższej klasy i lepiej prezentował się w sparingu, więc nie ma jakiejkolwiek gadki. Odwoływanie się do meczów w 2007, które mogłyby się wydarzyć, to już śmiech na sali. Lindback wielokrotnie stawał na podium SGP, wygrywał rundy. Gdzie Rzym, gdzie Krym?

    Szkoda strzępić ryja. O rasizmie piszę, ponieważ wydaje się to na ten moment jedyne logiczne wyjaśnienie takiej decyzji. Innego nie znajduję. No ewentualnie akt dywersji.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,734
    Kliknij i podziękuj
    7,818
    Podziękowania: 7,400 w 4,364 postach
    Po pierwsze: nie pisalem tego jako kibic UT, tylko ogolnie, ale juz musisz swoje "nasrac"
    Po drugie 2007 tylko jako ciekawostka.
    Po trzecie SGP, Bel sraty taty itd to nie Ekstraliga.
    Po czwarty obiektywnie Lindback jest lepszym zuzlowcem, ale jakos generlanie nie wzbudza zaufania z ta swoja "Zelazna psychika". Tyle razy w zyciu byl niepowazny, ze niew ypada go traktowac jako pewniaka do skladu.
    Po piate tez jestem zdziwiony, sam bym go pewnie wystawil, ale mozliwe ze o czyms nie wiemy.
    i po szoste najlepsze:
    Tak, rasizm. Po to kontraktowali murzyna, celowo wywalajac kase na podpis, zeby teraz go odsuwajac od skladu ponizac ze wzgledu na kolor skory. To jest tak zayebiscie logiczne, ze az szacun.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #52
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,530
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    No innego wytłumaczenia nie ma...

    SGP > Ekstraliga, jeśli chodzi o poziom, także na pewno jest to lepszy wyznacznik niż jeden mecz z 2007 na spreparowanym torze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,734
    Kliknij i podziękuj
    7,818
    Podziękowania: 7,400 w 4,364 postach
    SGP to elitarnosc a nie wyzszy poziom. Eliga to miejsce gdzie Koza objezdza Warda i o takich warunkach dyskutujemy.
    Na indywidualnych zawodach w losowym terenie Lindback wygra z Ljungiem 9 na 10 razy. I co z tego?

    Zreszta samo twoje napisanie, ze nawet jak Ljung zrobi 15 pkt to ta decyzja sie nie obroni dowodzi, ze jestes Mariusz 2.0
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #54
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,530
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    No nie obroni, bo sezon nie kończy się na tym meczu.
    Mariuszem natomiast jesteś ty (chociaż nie chcę cię jednak aż tak ciężko obrażać - mimo wszystko). Dlaczego? Ano dlatego, ze sam jesteś zdziwiony decyzją, nie widzisz podstaw do jej podjęcia, ale strzępisz ryja, byle tylko być na przekór.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,819
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tak, rasizm. Po to kontraktowali murzyna, celowo wywalajac kase na podpis, zeby teraz go odsuwajac od skladu ponizac ze wzgledu na kolor skory. To jest tak zayebiscie logiczne, ze az szacun.
    no przeciez to logiczne ze jakby nie kupili czarnego to by nie mogli sie nad nim znecac i odsuwac od skladu

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Buszmen (08-04-2016), JaacPoz (09-04-2016)

  14. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,734
    Kliknij i podziękuj
    7,818
    Podziękowania: 7,400 w 4,364 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie obroni, bo sezon nie kończy się na tym meczu.
    Mariuszem natomiast jesteś ty (chociaż nie chcę cię jednak aż tak ciężko obrażać - mimo wszystko). Dlaczego? Ano dlatego, ze sam jesteś zdziwiony decyzją, nie widzisz podstaw do jej podjęcia, ale strzępisz ryja, byle tylko być na przekór.
    No widzisz, kompletnie zle to odbierasz. Jestem zdziwiony generalnie, prawda, ale nie wiem wszystkiego. Wiem tylko, ze zdecydowano sie na Ljunga. na sf przeczytalem artykulik z argumentami typowymi dla konferencji prasowej, czyli jakies bambolenie w pierdus o tym, ze Ljung jest na ten moment lepszy.
    Ale ja tam nie wiem jakie sa konkretnie powody tej decyzji, bo w te oficjalne nie wierze, w rasizm tez nie (chociaz w sumie Robi podal interesujace wyjasnienie..)
    Moze taka byla taktyka GKM? Kontrakt Antona by nie wzmaniac rywali w walce o utrzymanie a tak na serio to szkoda im kasy na punktowke?
    Nie wiem, serio.

    Uwierz mi, ze jak Ljung zrobi 3 pkt to bede sie smial z GKm, nawet jak wygra. Jak przegra to tym bardziej. Ale jak Ljung zrobi 15 pkt to niestety ta decyzja sie obroni. Bo Predator lepiej by nie pojechal.
    Moze sie tez okazac, ze GKM (uwaga, uwaga!) chce pokazac Szwedowi, ze nie ma lekko. Ze musi sie starac. W sumie w ktorym meczu najlepiej go odsunac od skladu jak nie teraz? Okon ma tak spasowany sprzet ze moze pyknac komplet. Reszta swoje zrobi, Tarnow bedzie ogolocony z bonusa z Antonem czy bez.
    Najslabsze ogniwo zostanie odsuniete i wskoczy do skladu Nasz Bohater. Chyba, ze mu po drodze znowu psycha kleknie..
    Wiem, wiem, powinno byc odwrotnie, to Ljung powinien czekac na potkniecie kolegi z teamu, ale! Od Antona sie wymaga wiecej, liderowania wiec: Moze to taka terapia wstrzasowa.
    Serio, nie powinnismy tego az tak przezywac. To tylko jeden mecz, kilka biegow, swiat sie nikomu nie zawali.

    Mariuszem cie nazwalem, bo podajesz glupokowate argumenty. Fakt, przesadzilem. No, ale jakbys sam siebie przeczytal to chyba tez bys zaplakal.. w twoich postach jest tez masa roznych sprzecznosci.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #57
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,530
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Wstrząsowa mówisz? Tylko, czy są powody do wstrząsu? Lindback był na sparingach, jeździł ogólnie przyzwoicie co najmniej, a w tym meczu z Falubazem - ostatecznie zrobił komplet i sam określił to jako "perfect racing". Rozumiem, gdyby w tym sparingu Ljung jechał jak Okoniewski, czyli bezbłędnie. Wtedy można się zastanawiać. Ale tak jednak nie było - i był wyraźnie gorszy.

    A dodatkowo Lindback to jest typowy home rider, który na własnym torze, w takiej czy owakiej lidze, potrafi być liderem z prawdziwego zdarzenia. On jak się wjedzie i spasuje w grudziądzki tor, to może tu kroić po trasie największych światowych tuzów i to nie w wyniku ich niedyspozycji. Ljung ma natomiast ograniczenia. I na dłuższą metę, to dograny Lindback będzie potrzebny, a nie Ljung.

    Mecz nie jest mi obojętny i dlatego, nie rozumiem strzelania sobie takiego (z mojego punktu widzenia) samobója już na starcie. I to nawet jeśli to się finalnie skończy 55-35, to jest to decyzja co najmniej dziwna. Rasizm i 997 to już czysta retoryka - by pokazać skalę absurdu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (09-04-2016)

  17. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,545
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Buszmen, czy Ty ironizujesz czy naprawdę jesteś tam mocno zszokowany? Nie jest między nimi aż taka dysproporcja o jakiej piszesz. Robisz trochę groteskę ze zwykłej sytuacji, która ma miejsce w wielu dyscyplinach. Jakkolwiek to zabrzmi ale Kempes na ten moment ma swój lokalny kłopot bogactwa. Jeszcze tydzień temu wydawałoby się, że to Tomasz jest najsłabszym ogniwem, w pewnym momencie pomyślałem, że to Krzysiek mógłby wypaść ze składu co raczej jest mało prawdopodobne, ze względu chociażby na to, że jest lokalnym matadorem. Jak wspomniałem wcześniej, póki Polacy i Artiom z prawie Kamczatki będą jeździć na naszym nowym Gołębniku dobrze to myślę, że są nie do ruszenia. Za tydzień do Gorzowa Antonio oczywiście musi jechać. J-rules (jak się czyta Twój nick? ) i Buszmen dajcie już spokój z tym o czym piszecie od ładnych kilku godzin, chociaż z drugiej strony fajnie, że się wątek rozwinął.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    j-rules (08-04-2016)

  19. Powrót do góry    #59
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Ta sytuacja z Ljungiem i Lindbaeckiem to takie trochę deja-vu. W finale DPŚ 2012 Bo Wirrebrand ku ogólnemu zaskoczeniu zamiast Toninho wystawil w składzie Szwecji Ljunga. Zagadka: ile punktów przywiózł wtedy Ljung? ))

    Co oczywiście nie znaczy, że teraz musi być tak samo.

  20. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    czyta się jaruzel
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  21. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,734
    Kliknij i podziękuj
    7,818
    Podziękowania: 7,400 w 4,364 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    czyta się jaruzel
    No troche nie
    j-rules to skrot od jendrules, czyli mozna mi tez mowic endrju
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Ja ********,
    ludzie zobaczymy co będzie...
    Gdyby taki Włókniarz zabrał do Piły zamiast THJ Thorssella albo Klindta ( a przecież THJ lepszy) to może wyszli by z 30.
    I nie było by ciśnienia na kontraktowanie emeryta Sebastiana.
    Przyszłości się boję opisywać zgodnie z takimi wyborami ale może nieraz warto nie brać na mecz gwiazdy jeśli nie gwarantuje punktów...

  23. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Kurde, przejrzałem wszystkie instagramy, tłitery i fejsbuki naszych zawodników i zero informacji typu jadę/nie jadę. Ale się kamuflują
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  24. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Będzie ktoś nagrywał meczyk i wrzuci na youtube? Wypadł mi egzamin ku$%^ a kobieta mnie nie dopuści do dekodera NC z nagrywarką wiec nawet jak nagram to i tak nie bede mogl zobaczyc pozniej :/

  25. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Proszę o wrzucanie na bieżąco sprawdzonych informacji odnośnie pogody

    Pozdro!

  26. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,522
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jest taki kanal na yt haszyszowyzks1. zawsze wrzucal tam dzien dwa po wydarzeniach, wszystko co bylo do obejrzenia ze swiata zuzla.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Torretoo (09-04-2016)

  28. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,755
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    Proszę o wrzucanie na bieżąco sprawdzonych informacji odnośnie pogody

    Pozdro!
    10:00

    Pochmurno ale nie pada

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Grzeniek (09-04-2016)

  30. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    Proszę o wrzucanie na bieżąco sprawdzonych informacji odnośnie pogody

    Pozdro!
    Nie ma żadnego zagrożenia, żeby mecz się nie odbył. Żadne opady deszczu Grudziądzowi dziś nie grożą.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Grzeniek (09-04-2016)

  32. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    No pi$%^

    Konto użytkownika HaszyszowyZKS1 zostało usunięte z powodu licznie zgłaszanych przez osoby trzecie roszczeń dotyczących naruszenia praw autorskich przez materiał opublikowany przez użytkownika.

  33. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,734
    Kliknij i podziękuj
    7,818
    Podziękowania: 7,400 w 4,364 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jest taki kanal na yt haszyszowyzks1. zawsze wrzucal tam dzien dwa po wydarzeniach, wszystko co bylo do obejrzenia ze swiata zuzla.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Przeciez juz go dawno zablokowali..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach


    Już wszystko jasne. Obyśmy tego nie żałowali dziś i na koniec sezonu.

  35. Powrót do góry    #72
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,530
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Szyba, no ale zauważ, że miał niby decydować ostatni sparing. Lindback: 9+3, Ljung: 7+1, do tego ostatni bieg, który jechali wspólnie, wyżej był Antonio. Artem w ogóle sobie nie jechał w dwóch sparingach i siemano. Dla mnie to wszystko nie jest normalne.

    Proponuję jeszcze Trzensioka za Łagutę.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 09-04-2016 o 11:49
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    I jeszcze Rujner za Trzensioka? Ładny sabotaż Kempińskiego własnej drużyny. A to mega ważny mecz dla Grudziądzan, bo mogliby ustawić się pod bonusa z Tarnowem a ewidentnie działają na swoją niekorzyść.

  37. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Czy coś się stało Trzensiokowi, bo nigdzie nie dostrzegłem żadnej informacji?
    Po tym co zobaczyłem jak wymiatał jako gość w Pile, byłem przekonany, że ma pewny plac na pozycji juniorskiej grudziądzkiej drużyny.

    A co do wyniku, to raczej ubiegłoroczna sytuacja nie będzie miała miejsca.
    Grudziądz ma równy i mocny skład seniorski w porównaniu do tego słabszego tarnowskiego, a juniorka mimo wzmocnienia (raczej pozornego) Tarnowa, jest na podobnym poziomie, ale Grudziądzanie mają za to atut własnego toru.

  38. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Już wszystko jasne. Obyśmy tego nie żałowali dziś i na koniec sezonu.
    Ciekawe o co tam chodzi, pewnie o kasę bo innego racjonalnego wytłumaczenia nie znajduję.
    Odnośnie typowania meczu: z Predatorem czy bez GKM wygra spokojnie. Typuję 49-41.
    Z Lindbackiem byłoby gładko z 54-36 i walka o punkt bonusowy byłaby przesądzona.

  39. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ciekawe o co tam chodzi, pewnie o kasę bo innego racjonalnego wytłumaczenia nie znajduję.
    Odnośnie typowania meczu: z Predatorem czy bez GKM wygra spokojnie. Typuję 49-41.
    Z Lindbackiem byłoby gładko z 54-36 i walka o punkt bonusowy byłaby przesądzona.
    Akurat kasa jest ostatnim powodem który mógłby o tym decydować.
    Po prostu Kempesowi się coś ubzdurało, że Antonio ma za słabe starty na ten tor...

  40. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,743 w 1,105 postach
    Kempes to jest wybitny strateg coś jak Lechu Kędziora. Odstawił od składu swojego najlepszego seniora i najbardziej kumatego juniora.

  41. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez WaluS Zobacz posta
    Czy coś się stało Trzensiokowi, bo nigdzie nie dostrzegłem żadnej informacji?
    Po tym co zobaczyłem jak wymiatał jako gość w Pile, byłem przekonany, że ma pewny plac na pozycji juniorskiej grudziądzkiej drużyny.

    A co do wyniku, to raczej ubiegłoroczna sytuacja nie będzie miała miejsca.
    Grudziądz ma równy i mocny skład seniorski w porównaniu do tego słabszego tarnowskiego, a juniorka mimo wzmocnienia (raczej pozornego) Tarnowa, jest na podobnym poziomie, ale Grudziądzanie mają za to atut własnego toru.
    Nic się nie stało. Na ostatnim sparingu Rujner prezentował się korzystniej, tu akurat rozumiem decyzję Kempesa i się jej spodziewałem
    https://www.facebook.com/GKMGrudziad...type=3&theater
    Ulewa nad torem
    Ostatnio edytowane przez KC ; 09-04-2016 o 12:44
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  42. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,522
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    A nawet nie wiedzialem ze zablokowali haszyszowego. Szkoda. Fajny kanal byl

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,819
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    dawno. na szczescie mam wszystkie jego nagrania

  44. Powrót do góry    #81
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,530
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Jeżeli nie będzie minimum +10 na koniec meczu, to jutro rano widzę dymisję Kempesa na biurku prezesa.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,743 w 1,105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jeżeli nie będzie minimum +10 na koniec meczu, to jutro rano widzę dymisję Kempesa na biurku prezesa.
    Będzie ale - 10.

  46. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,353
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,367 w 1,676 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Buszmen, czy Ty ironizujesz czy naprawdę jesteś tam mocno zszokowany? Nie jest między nimi aż taka dysproporcja o jakiej piszesz. Robisz trochę groteskę ze zwykłej sytuacji, która ma miejsce w wielu dyscyplinach. Jakkolwiek to zabrzmi ale Kempes na ten moment ma swój lokalny kłopot bogactwa.
    Tyle, że Buszmen ma 100% racji. OK, może niektóre sformułowania były zbyt emocjonalne, ale generalnie to przecież ciężko takie zestawienie określać inaczej niż sabotaż. To jest niemal kopia sytuacji z 2014 roku w Falubazie, kiedy to Dobrucki chciał pokazać jakim to on nie jest wielkim coachem i na inaugurację odsunął od składu Jonssona, dając pojechać K.Jabłońskiemu. Efekt wszyscy pamiętamy - Falubaz na dzień dobry wtopił u siebie mecz, nomen omen z ... Unią Tarnów, a Jabłoński zrobił chyba 3 punkty.
    Lindbaeck został do Grudziądza sprowadzony po to, aby być jednym z liderów drużyny, stawiał się na sparingach, jeździł na nich dobrze/bardzo dobrze, więc z czysto sportowego punktu widzenia miejsce w składzie należało mu się bez dwóch zdań. I szkoda, że Tarnów raczej nie dysponuje wystarczającym potencjałem, żeby to wykorzystać, bo za głupotę powinno się płacić.

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (09-04-2016), Peter Kildemand (09-04-2016), Robi (09-04-2016)

  48. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,844
    Kliknij i podziękuj
    577
    Podziękowania: 934 w 567 postach
    A Ja jestem ciekawe czy jak Gollob dzisiaj pojedzie padake,Ljung pojedzie ponad to czego sie spodziewamy,czy Kempes bedzie miec jaja i odsunie Tomka od skladu na nastepny mecz..

  49. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,819
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    słyszę Kościechę?

  50. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,734
    Kliknij i podziękuj
    7,818
    Podziękowania: 7,400 w 4,364 postach
    Pierwsze kilka zdan i juz mam dosc "Łopaty"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-04-2016)

  52. Powrót do góry    #87
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,530
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Loram może się tylko cieszyć, że nie trafił w swojej karierze na takiego coacha jak Kempiński.
    A co do wiadomego tematu, to nawet jestem w stanie się zgodzić, żeby ten Ljung pojechał, ale wtedy poza składem Gollob. Nie jestem też za odsuwaniem Artema, ale trochę dziwnie wygląda, jak Lindbackowi wyrzyguje się styl wygranych biegów, a Artem w sparingach 2x nie jechał, a raz zrobił d3d.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-04-2016)

  54. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,743 w 1,105 postach
    Łopata Kościecha. Najgorszy duet w historii żużlowego dziennikarstwa w Polsce.

  55. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,514
    Kliknij i podziękuj
    2,173
    Podziękowania: 306 w 209 postach
    to miał być ten atomowy start Ljunga?

  56. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Łopata Kościecha. Najgorszy duet w historii żużlowego dziennikarstwa w Polsce.
    I jeszcze ten żenujący śmiech Kościechy

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •