Strona 13 z 32 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1438

Wątek: SWC 2016

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,808
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Robi, zajmij lepiej się Nickim, bo największy profesjonalista w historii, odmawia tegoż profesjonalizmu rodaków, co za potwarz.
    rozumiem że jesteś tak samo zmanipulowany jak ludzie z apelem smoleńskim?

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Prosiek przestraszył się starcia z Monsterami Do tego jeszcze Ward nadciąga Lepiej schować się za Helą. Za rok u królowej na dywanie Klind z Madsenem.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 25-07-2016 o 19:41
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Jarro (25-07-2016), kingpin (25-07-2016), mhsol (26-07-2016)

  4. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Prosiak niczego, ani nikogo się nie przestraszył

    Koleś ,,leje'' na speedway.
    Wszedłem dziś na ,,sekundę'' po raz pierwszy w życiu na instagram czy jak to się tam nazywa.
    Ciekawy byłem tej imprezy w basenie o której wspominał Hans
    Instagram Heleny.......

    Proponuję zajrzeć
    Dzik odreagowuje chyba wszystkie stresujące sytuacje na torze z całej swojej kariery.
    Na dzień dzisiejszy nie żużel i ściganie Mu w głowie!
    Z Niego już nic nie będzie.
    Przynajmniej w tym sezonie.
    W barażu z Dunami Go nie będzie, w niedzielę ,,położy'' sezon Unii, a zimą albo powie sobie już pas, albo wyląduje u jakiegoś beniaminka

    Poza tym kogo On miałby się bać z tego Monstera?
    Tych ,,dziewczyn'' z Torunia?

  5. Powrót do góry    #544
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Prosiak niczego, ani nikogo się nie przestraszył

    Koleś ,,leje'' na speedway.
    Wszedłem dziś na ,,sekundę'' po raz pierwszy w życiu na instagram czy jak to się tam nazywa.
    Ciekawy byłem tej imprezy w basenie o której wspominał Hans
    Instagram Heleny.......

    Proponuję zajrzeć
    Dzik odreagowuje chyba wszystkie stresujące sytuacje na torze z całej swojej kariery.
    Na dzień dzisiejszy nie żużel i ściganie Mu w głowie!
    Z Niego już nic nie będzie.
    Przynajmniej w tym sezonie.
    W barażu z Dunami Go nie będzie, w niedzielę ,,położy'' sezon Unii, a zimą albo powie sobie już pas, albo wyląduje u jakiegoś beniaminka

    Poza tym kogo On miałby się bać z tego Monstera?
    Tych ,,dziewczyn'' z Torunia?
    I tak piszesz o swoim idolu Pedersenie ty żeś Unii bez niego nie widział, ile razy było Dziku jest zaje...sty i co zmiana może EMIL nam sezon uratuje (a w przyszłym sezonie trzy Red Bulle !!!???

    Pozdro

  6. Powrót do góry    #545
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Podłączam się do opinii o naszych chłopakach, w sumie to co za różnica czy oni się lubią czy nie? W parach i tak nie startują, co najwyżej nie będą sobie podstawiać sprzętu/podpowiadać ustawień, ale chyba od takich "niuansów" mamy trenera, no nie? Niech każdy wyjedzie, zrobi swoje i git.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    I to są Drużynowe Mistrzostwa, haha

  8. Powrót do góry    #547
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma tego zuzla?

  9. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez leenk Zobacz posta
    nie ma tego zuzla?
    Jutro

  10. Powrót do góry    #549
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Prosiak niczego, ani nikogo się nie przestraszył

    Koleś ,,leje'' na speedway.
    Wszedłem dziś na ,,sekundę'' po raz pierwszy w życiu na instagram czy jak to się tam nazywa.
    Ciekawy byłem tej imprezy w basenie o której wspominał Hans
    Instagram Heleny.......

    Proponuję zajrzeć
    Dzik odreagowuje chyba wszystkie stresujące sytuacje na torze z całej swojej kariery.
    Na dzień dzisiejszy nie żużel i ściganie Mu w głowie!
    Z Niego już nic nie będzie.
    Przynajmniej w tym sezonie.
    W barażu z Dunami Go nie będzie, w niedzielę ,,położy'' sezon Unii, a zimą albo powie sobie już pas, albo wyląduje u jakiegoś beniaminka

    Poza tym kogo On miałby się bać z tego Monstera?
    Tych ,,dziewczyn'' z Torunia?
    Patrząc na te ostatnie zdjęcia, na których nie widać twarzy Heleny, można go jednak zrozumieć
    Nicki sobie dość nie powie, bo dużo kasy jeszcze do zarobienia, a jego obecne życie sporo kosztuje
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Phenomenon (25-07-2016)

  12. Powrót do góry    #550
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Piter to przyszły Mistrz Świata i tyle. Amen

    P.S teraz trzeba Dzika siła ściągnąć na trening do Leszna i piątek i sobota dzik zapierdziela jeśli ma jeszcze trochę ambicji i chce za rok znaleźć klub który mu zapłaci

    Do.pełni szczęścia brakuje. ...Brak awansu Ruskich do Finalu. ...i Emil W sobotę również trenuje na Smoku wtedy możemy wygrać z Falubazem

  13. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    I tak piszesz o swoim idolu Pedersenie ty żeś Unii bez niego nie widział, ile razy było Dziku jest zaje...sty i co zmiana może EMIL nam sezon uratuje (a w przyszłym sezonie trzy Red Bulle !!!???

    Pozdro
    Ale co ma wspólnego Delfin moja akceptacja Dzika w Unii do tego, że stwierdzam tylko, że chłop obecnie wybrał inne zajęcie aniżeli ,,ściganie się w kółko''.

    W dalszym ciągu uważam, że prawdziwy Dziku, to *****isty żużlowiec.
    Przynajmniej dla mnie.
    Lubię Dzika, uwielbam Golloba, ,,kocham'' Pitera Pawlickiego.
    Jak widzisz wszystkich tych trzech zawodników łączy jedna cecha!
    Zawsze idą pod prąd.
    I zawsze jest o Nich głośno.
    Właśnie takich lubię sportowców.
    Mają swój charakter, temperament, swój styl.
    Ciepłe i sympatyczne kluchy typu Jarosław H., czy Emil S są dla mnie .........jak ciepłe kluchy!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 25-07-2016 o 21:03

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Tofik92 (26-07-2016), tomason (26-07-2016), yahata (25-07-2016)

  15. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Czy Emil byl klucha gdy sie okladal z HotScottem?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #553
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wtedy nie był, teraz jest. Chociaż na torze jeszcze ma przebłyski fighterskie
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wtedy nie był, teraz jest. Chociaż na torze jeszcze ma przebłyski fighterskie
    Po takich kontuzjach niejeden zrezygnowałby z zuzla

  18. Powrót do góry    #555
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    zaborowsky
    Ale się roznegliżowałeś, pokazując swą prawdziwą naturę.
    [Edit] Chciałem dodać cyniczną, co mam dodać jeśli ktoś jest cyńiczny dla idei.
    Ty jesteś upośledzony? Nauczysz się w końcu tego nicka? Niestety póki co tylko potwierdzasz obiegową opinię o ludziach po dziennikarstwie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cała to SWC to z roku na rok jest coraz bardziej na przymus.
    Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, tylko Polska mogłaby wystawić drugą "5" mogącą walczyć o złoto.
    Po stronie biznesowej. Sponsor ten sam. Grafika, podkład muzyczny to samo.
    Półfinały w wioskach. Jak ktoś był w Vojens, to nie dziwi się dlaczego kadra nocuje razem z ekipą TV w najbliższym hotelu w Kolding.
    Majewski z Łopacińskim na TT na siłę próbują wciskać "atmosferę". A tak naprawdę to jest zapchaj dziura wakacyjna dla Brytyjczyków.
    Szkoda, bo takie mistrzostwa (nie mówiąc o prawdziwej drużynówce parowej) mają sens dla kibiców. Tylko, właśnie, czego brakuje ?

  20. Powrót do góry    #557
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Cała to SWC to z roku na rok jest coraz bardziej na przymus.
    Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, tylko Polska mogłaby wystawić drugą "5" mogącą walczyć o złoto.
    Po stronie biznesowej. Sponsor ten sam. Grafika, podkład muzyczny to samo.
    Półfinały w wioskach. Jak ktoś był w Vojens, to nie dziwi się dlaczego kadra nocuje razem z ekipą TV w najbliższym hotelu w Kolding.
    Majewski z Łopacińskim na TT na siłę próbują wciskać "atmosferę". A tak naprawdę to jest zapchaj dziura wakacyjna dla Brytyjczyków.
    Szkoda, bo takie mistrzostwa (nie mówiąc o prawdziwej drużynówce parowej) mają sens dla kibiców. Tylko, właśnie, czego brakuje ?
    Dla mnie osobiście i dla wielu moich znajomych te zawody wywołują dodatkowy dreszcz emocji, na półfinale jak Piter walczyl z Bjerre krzyczalem, jak by to był bieg o Mistrzostwo. ...
    Tak że mimo wszystko dobry turniej. ...zostać Mistrzem Świata to niesamowity prestiż

  21. Powrót do góry    #558
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dla mnie osobiście i dla wielu moich znajomych te zawody wywołują dodatkowy dreszcz emocji, na półfinale jak Piter walczyl z Bjerre krzyczalem, jak by to był bieg o Mistrzostwo. ...
    Tak że mimo wszystko dobry turniej. ...zostać Mistrzem Świata to niesamowity prestiż
    Tak, wszystko się zgadza
    Ale brakuje tego co było np w Lesznie (chyba 2007r). To było święto
    Ech, gdyby to były zawody w parach...

    p.s. Co do sytuacji obecnej i atmosfery. Jak Gollob był z Protasiewiczem w drużynówce, to ZAWSZE najważniejszy był wynik POLSKI. Widziałem to na własne oczy wiele razy. Piotrek Pawlicki (o ile to on z tym komentarzem na FB) jest młody i jak Wełna wspomniał ma to coś z Golloba że, drużyna, atmosfera, kibice itd. Ale tego typu komentarze ba bok. Walczymy o złoto. I z tak młodymi walczakami to będzie wstęp do tego co za rok Jakoś jestem dziwnie spokojny, że za rok finał SWC w Polsce.

    p.s.2. Logistycznie po finale Polacy są w czarnej dupie (trener musi dymać do Londynu zaraz po finale), i nie zdziwie się jak się to odbije na wynikach w kolejce SE (chyba, że to wcześniej ogarneli)

  22. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Mareczku od dziś zapomnij o trikach z polewaczką. Miał być Pieszczek za Janosia, Pawełek na rezerwę i już miałem bilety bukować. Masz przechlapane radź se dalej sam.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Powrót do góry    #560
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dla mnie osobiście, SWC to zawsze ulubiony moment sezonu. Ale każdy lubi co innego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #561
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dla mnie osobiście, SWC to zawsze ulubiony moment sezonu. Ale każdy lubi co innego.
    Naturalnie. Ja również czekam na SWC
    Tylko ten prestiż niech będzie większy. Dużo większy.
    Dla nas, koneserów to nieistotne....Ale dla dyscypliny drużynówka powinna iść przynajmniej na równi z SGP. Brytyjczycy tego nie kumają chodź płacą z tego co zostanie po polskich SGP.

  25. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No i po to go wzial na polfinal.
    Wzial go na polfinal ,bo to jego pupilek.
    Nie bylo zadnych merytorycznych przeslanek ,ze Maciek a nie KK.
    Chyba,ze chodzilo o atmosfere w teamie,ale od tego jest menago aby powolac najlepszych i nad tym zapanowac.
    KK jechal wiele razy w druzynie i jakos nikomu wlos z glowy nie spadl a medali kupe razem zdobyli.
    I tak jak napisalem.
    Dobrze,ze Janowski zlapal W,bo gdyby przywiozl trojke,pojechalby pewnie w finale.
    Nic do Macka nie mam,ale ten sezon,oprocz sztucznych, krotkich torow w GP,
    jedzie beznadziejnie.
    Na szczescie decyzja Cieslaka nie wyszla nam bokiem,bo liderzy Dunow sa gleboko w
    d....e z forma a zastepcy sie w Vojens nie popisali.Do tego brak Griszy tez nam pomogl w bezposrednim awansie do finalu.
    Baraz juz moglby nam wyjsc bokiem i final przed TV.
    Cieslak jak to juz w jego karierze bywalo ,w swojej glupocie mial fure szczescia,ale
    te podobno sprzyja lepszym.
    Najlepsze jest jednak to ,ze ta glupote po raz kolejny probuje sie przekuc w cnote.
    Ale ok,trzeba sie cieszyc ,ze jestesmy w finale i w optymalnym skadzie.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dla mnie osobiście, SWC to zawsze ulubiony moment sezonu. Ale każdy lubi co innego.
    Mam podobnie.
    Dlatego zaluje,ze omija Torun.
    Jestem pewny,ze byloby swietne widowisko.
    Zabraklo chyba wyobrazni przy negocjacjach w sprawie praw do organizacji GP.

    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    rozumiem że sport i życie codziennie to dla Ciebie znak równości? że jak biegnie Etiopczyk dla POlski to będąc patriotą mam mu kibicować z urzędu? sport jest rozrywką dla człowieka a nie tożsamością kulturową
    a kibicowanie Duńczykom nie wynika z tego że nie lubię Polski jako kraju itd. geneza jest inna. ale to za wysokie progi na taką polemikę jak dla Ciebie.
    Mnie nie interesuje dlaczego kibicujesz Dunczykom.Masz do tego prawo.Tyle tylko,ze albo jest sie zatwardzialym patriota i sie z tym na lewo i prawo obnosze,albo kibicuje innym nacjom.
    Kibicowanie druzynie narodowej to tez jeden z elementow patriotyzmu,ale taki osiol i pozer jak TY po prostu tego nie rozumie.
    Zwyklego zjadacza chleba mozna nawet zrozmiec.W koncu kibicowac mozna komu sie chce i nie jest to zadne przestepstwo.
    Wielkiego patriote,ktory co chwila sobie tym patriotyzmen morde wyciera,zrozumiec ciezko.
    Nie wiem tez kto z naszej kadry zuzlowej jest "Etiopczykiem",ale to w sumie niewazne.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-07-2016 o 06:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Kingpin.
    Ja wiem, ze Cieslaka nie kochasz, ale przeciez bledu nie popelnil
    Znowu wyjde na jego obronce, ale tak na logike. Wzial Macka wg mnie z 2 powodow (najwazniejszych, 3 powod, ze jest jego pupilkiem zostawie na chwile na bok)
    1) w SGP sobie radzi dobrze
    2) w reprezentacji nigdy nie zawiodl

    Ja na jego miejscu tez bym sie wahal i wcale bym nie myslal tutaj o atmosferze.
    Polfinal to jest dobry moment by dac sie ogarnac Mackowi. Jakby przywiozl 3,3,3,3,3 - to mialby ktos obiekcje na temat jego obecnosci w kadrze?
    Nie przywiozl, jest najslabszym ogniwem i w jego miejsce wchodzi KK.
    To chyba sluszna decyzja?

    Wg mnie ogarniete to zostalo calkiem dobrze. KK teraz bedzie chcial udowodnic za wszelka cene, ze Cieslak zle zrobil, ze od razu na niego nie postawil i zrobi w finale 14 pkt.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #564
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Ja bardzo lubię DPŚ.Ogólnie największe emocje wzbudzają we mnie zawody(oczywiście poza ligą) w których wynik rozstrzyga podczas jednej imprezy.

  28. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kingpin, napisz wprost, że dobór powinien następować wg klucza matematycznego i w zasadzie w dalszej części menadżer również, ale ten od spraw logistycznych.

    Ja rozumiem, że teoretycznie już przed półfinałem w składzie powinien pojawić się Kasprzak, ale założę się, że jakbyś miał dzielić i rządzić, to też do ostatniej możliwej chwili próbowałbyś sprawić, żeby dobrze pojechał ten kogo lubisz, niż ten, którego nie znosisz.

    Janowski miał szanse, nie wykorzystał i szlus. Półfinał jest wygrany, być może we łbie trenera powstało założenie, że i tak się to uda z ewentualnym jednym średniakiem w składzie. Tak samo bywało w poprzednich latach, gdy w kadrze jeździł np. Buczkowski, mimo że jego wartość bywała równa wartości Janowskiego. Jesteś w zasadzie jedyną postacią, która czepia się każdego pojedynczego elementu.

  29. Powrót do góry    #566
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Naturalnie. Ja również czekam na SWC
    Tylko ten prestiż niech będzie większy. Dużo większy.
    Dla nas, koneserów to nieistotne....Ale dla dyscypliny drużynówka powinna iść przynajmniej na równi z SGP. Brytyjczycy tego nie kumają chodź płacą z tego co zostanie po polskich SGP.
    Ale z czym masz problem, dla kibiców koneserów i żużlowców prestiż tych zawodów jest nadal ogromny. Zaraz za SGP to drugie pod względem rangi rozgrywki w sezonie. A na torze aż iskry lecą od walki jak w finale ubiegłorocznym.

    Dodatkowo czuć tą więź i jedność z drużyną narodową - inny wymiar w stosunku do SGP gdzie mamy jednak bardziej neutralne zawody mimo wszystko - nie ma "przymusu" kibicowania konkretnym zawodnikom, bo każdy jedzie dla siebie. A tutaj zgoła co innego.

  30. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Napisałem juz wprost o co mi chodzi.Prosciej nie potrafię.
    Ale macie racje.Polfinal wygrany , powinienem zamknąć jadaczke.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Odnoszę wrażenie że chciałbyś być tak samo upierdliwy, jaki ja byłem po meczu ZG-Toruń

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kingpin (26-07-2016)

  33. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    rozumiem że jesteś tak samo zmanipulowany jak ludzie z apelem smoleńskim?
    No Hans był większym profesjonalistą od Nickiego, boli?

    sparta_mistrz
    Torzysz sobie szufladki i takie tam stereotypy, czemu sie nie dziwię nie tylko twojemu przypadkowi. Nie zakładasz celowości działań.

  34. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Gdybyśmy tak wylądowali w barazu i z finalu wyleczylby nas Grisza i spolka,przejrzelibyscie na oczy.
    Zachlysneliscie sie awansem do finału a ja po prostu nie jestem kibicem sukcesu jak Wy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,808
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    No Hans był większym profesjonalistą od Nickiego, boli?
    co ma boleć? że Hans Nielsen od samego początku nie brał pod uwagę Pedersena na SWC?

    Hans: "- Rozmawiałem z Nickim i powiedziałem mu, że nie znajdował się w moim planie na DPŚ."

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mnie nie interesuje dlaczego kibicujesz Dunczykom.Masz do tego prawo.Tyle tylko,ze albo jest sie zatwardzialym patriota i sie z tym na lewo i prawo obnosze,albo kibicuje innym nacjom.
    Kibicowanie druzynie narodowej to tez jeden z elementow patriotyzmu,ale taki osiol i pozer jak TY po prostu tego nie rozumie.
    hmm Tusk jest Polakiem to jemu też mam kibicować w UE? tylko dlatego że to Polak?
    zerojedynkowo patrzysz na sprawę. no i powtarzam patriotyzm w kibicowaniu jest elementem, tak, ale przy innych sprawach jest maluczkim dodatkiem.

    bo kibic z szalikiem PL na stadionie a plujacy na Polskę (chociażby postawa Polaków w sprawach polityki zycia codziennego, obchodzenia swiat narodowych etc.) nie jest zadnym patriota. zwyklym piknikiem. lemingiem.
    probuje to Ci wytlumaczyc ale tego nie rozumiesz. ale ja nic do tych kibicow nie mam ale piszesz do mnie jako zarzut.

  36. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A Komar dalej sie popisuje http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/617...im-nie-steruje

    Czyli jednym słowem, Komar twierdzi, że wybierając KK "Cieślak pokazał, ze nikt nim nie steruje" oraz, ze nie targało nim przywiązanie klubowe.

    Ciekaw jestem komentarza Komara w sytuacji jak by Cieślak wybrał Protasa. Czy wtedy oznaczało by to, ze ktoś Cieślakiem kieruje (manipuluje) oraz, ze targa nim przywiązanie klubowe ?

    Odnoszę wrażenie, ze być może Cieślak i chciał dzwonić po Protasa, ale wiedząc jaka będzie gadka w mediach, mając pod ręką KK (zawodnika o podobnym potencjale) zadzwonił właśnie do niego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #573
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    A Darcy przylecial juz na dzisiejszy polfinal czy ma byc dopiero na Manchester?

  38. Powrót do góry    #574
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Wybrał zawodnika na tę chwilę lepszego, pewniejszego. Wybrał najlepszą możliwą opcję, udowadniając że obce mu jest kierowanie się klubową przynależnością (jak wielu Mu tutaj zarzuca) i patrzy obiektywnie na dyspozycję swoich podopiecznych. Drzewiej różnie z tym bywało ale w tym przypadku stoję po stronie generała. I też za bardzo nie rozumiem tych głosów głosów o rzekomej antypatii Cieślaka do Kasprzaka, sorry ale Ci Panowie już sporo razem imprez odjechali z sukcesami, nie zauważyłem nigdy by Marecki deprecjonował osobę Ksysia...

    Krzysiu ma trudny charakter (czy raczej wyrazistą osobowość) ale to inna sprawa. Ja osobiście do gościa nic nie mam, jedna z barwniejszych postaci Polskiego żużla obok Golloba. A do tego rider klasowy, może najlepszy polski żużlowiec po Gollobie w nowożytnym żużlu. Kto tak jeździł jak Kasprzak w 2014 r. i pewnie wygrywał turnieje GPz naszych? Kołodziej miał kosmiczną formę w 2010 r. ale bez GP... W Anglii w tym roku to naprawdę Kasprzak jeździ jak natchniony, kopara mi opadła jak w King's Lynn na torze PUK'a mijał duńczyka jak tyczkę slalomową.

  39. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Napisałem juz wprost o co mi chodzi.Prosciej nie potrafię.
    Ale macie racje.Polfinal wygrany , powinienem zamknąć jadaczke.
    Zwycięzców się nie sądzi. Wygrał znaczy się miał rację!

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (26-07-2016), kingpin (26-07-2016)

  41. Powrót do góry    #576
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Wybrał zawodnika na tę chwilę lepszego, pewniejszego. Wybrał najlepszą możliwą opcję, udowadniając że obce mu jest kierowanie się klubową przynależnością (jak wielu Mu tutaj zarzuca) i patrzy obiektywnie na dyspozycję swoich podopiecznych. Drzewiej różnie z tym bywało ale w tym przypadku stoję po stronie generała. I też za bardzo nie rozumiem tych głosów głosów o rzekomej antypatii Cieślaka do Kasprzaka, sorry ale Ci Panowie już sporo razem imprez odjechali z sukcesami, nie zauważyłem nigdy by Marecki deprecjonował osobę Ksysia...

    Krzysiu ma trudny charakter (czy raczej wyrazistą osobowość) ale to inna sprawa. Ja osobiście do gościa nic nie mam, jedna z barwniejszych postaci Polskiego żużla obok Golloba. A do tego rider klasowy, może najlepszy polski żużlowiec po Gollobie w nowożytnym żużlu. Kto tak jeździł jak Kasprzak w 2014 r. i pewnie wygrywał turnieje GPz naszych? Kołodziej miał kosmiczną formę w 2010 r. ale bez GP... W Anglii w tym roku to naprawdę Kasprzak jeździ jak natchniony, kopara mi opadła jak w King's Lynn na torze PUK'a mijał duńczyka jak tyczkę slalomową.

    Żeby być sprawiedliwym, to miał tez kilka wtop. Ale no cały sezon jedzie bdb, a zwłaszcza ostatni okres. Więc kandydatura była naturalna. Natomiast, czytając książkę Cieślaka, widać, że specjalnej sympatii do KK to on nie ma. A zwłaszcza do całego klanu. "Rolnik na motocyklu i tyle w tym temacie" - o Zenonie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #577
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    DPS ma to do siebie, ze kibicujemy wszystkim Polakom bez wzgledu na klub i to czy ich lubimy
    A w GP kibicuje się indiwidualnie

    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    co ma boleć? że Hans Nielsen od samego początku nie brał pod uwagę Pedersena na SWC?

    Hans: "- Rozmawiałem z Nickim i powiedziałem mu, że nie znajdował się w moim planie na DPŚ."



    hmm Tusk jest Polakiem to jemu też mam kibicować w UE? tylko dlatego że to Polak?
    zerojedynkowo patrzysz na sprawę. no i powtarzam patriotyzm w kibicowaniu jest elementem, tak, ale przy innych sprawach jest maluczkim dodatkiem.

    bo kibic z szalikiem PL na stadionie a plujacy na Polskę (chociażby postawa Polaków w sprawach polityki zycia codziennego, obchodzenia swiat narodowych etc.) nie jest zadnym patriota. zwyklym piknikiem. lemingiem.
    probuje to Ci wytlumaczyc ale tego nie rozumiesz. ale ja nic do tych kibicow nie mam ale piszesz do mnie jako zarzut.
    Ty to jednak jesteś inny. ...

  43. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,808
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Wyjątkowy? Niepowtarzalny?

    jeśli lewactwo w Polsce może mówić że aborcja jest ok, że zw. partrenskie są ok, że geje i lesby mogą adoptować dzieci, że dziecko może się onanizować w wieku kilku lat, zmieniać płeć itd. to wg Ciebie to też jest ok?

    oni też są inni. i co? są Polakami, patriotami się nazywają...pami

    pamiętaj że tożsamością narodową nie jest sport/żużel a Bóg Honor Ojczyzna wspólna kultura język historia.

    wielu mówi w Polsce że żużel to sport dla pedałów. to co z nimi zrobić? nie są Polakami?

    kingpin próbuje mi d********** łącząc w jakiś absurdalny sposób z patriotyzmem. nie ma się argumentów to tak się dzieje.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 26-07-2016 o 12:06

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    roomson (26-07-2016)

  45. Powrót do góry    #579
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Przecież ty jesteś lewakiem i to zostało już wielokrotnie dowiedzione aprobatą dla komunistycznych poglądów.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Wyjątkowy? Niepowtarzalny?

    jeśli lewactwo w Polsce może mówić że aborcja jest ok, że zw. partrenskie są ok, że geje i lesby mogą adoptować dzieci, że dziecko może się onanizować w wieku kilku lat, zmieniać płeć itd. to wg Ciebie to też jest ok?

    oni też są inni. i co? są Polakami, patriotami się nazywają...pami

    pamiętaj że tożsamością narodową nie jest sport/żużel a Bóg Honor Ojczyzna wspólna kultura język historia.

    wielu mówi w Polsce że żużel to sport dla pedałów. to co z nimi zrobić? nie są Polakami?

    kingpin próbuje mi d********** łącząc w jakiś absurdalny sposób z patriotyzmem. nie ma się argumentów to tak się dzieje.
    Jesteś zdyskwalifikowany - Prawdziwy Polak nie zalewa się w trupa, bełkocząc przy tym na forum, przed godziną 12:00.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Sajgon (26-07-2016)

  48. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,808
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    na podstawie kilku postów? aha. ok spoko. jestem królikiem też jakby co.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Jesteś zdyskwalifikowany - Prawdziwy Polak nie zalewa się w trupa, bełkocząc przy tym na forum, przed godziną 12:00.
    jestem pijany w 4 dupy. ok co dalej?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przecież ty jesteś lewakiem i to zostało już wielokrotnie dowiedzione aprobatą dla komunistycznych poglądów.
    jestem ciekaw tych poglądów daj mi się wybronić wysoki sądzie.

  49. Powrót do góry    #582
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No popierasz masę lewackich pomysłów najbardziej lewackiego rządu w historii III RP, to powinieneś wiedzieć. Poczytaj swoje posty w dziale polityka.
    Narodowy socjalizm to lewactwo. Przykro mi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (26-07-2016), Lafan (26-07-2016), j-rules (26-07-2016), mhsol (26-07-2016), miles (28-07-2016)

  51. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,808
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    chwila to w końcu programy socjalne czy komunistyczne poglądy? dla Ciebie to to samo?

    poza tym tam moich poglądów jest mało w postach. nie wchodzę tam w temacie polityki z Wami w polemikę więc tym bardziej jestem zdzwiony że takie wnioski wysnuwasz.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 26-07-2016 o 12:31

  52. Powrót do góry    #584
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Komunizm to socjalizm doskonały. Chyba nigdzie w praktyce nie występujący, może w Kambodży (za Pol Pota). Ale popierając takie pomysły, jak nacjonalizacja ziemi i inne wspaniałe ustawy grupy Karakana, pokazujesz, że masz typowo lewacką mentalność i spojrzenie na świat, w którym interwencjonizm państwowy jest "potrzebny", a państwo wie lepiej od człowieka co jest dla niego dobre. I to jest definicja lewaka, a nie jakieś tam pseudo marsze i pseudo patriotyzm, czy inne pro watykańskie hasła.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-07-2016 o 12:43
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (26-07-2016), pakosik (26-07-2016)

  54. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    naprawdę??????

    musicie???

    to przyznam szczerze, że już wolę nawet polemikę, czy ten Piter był pijany czy nie jak zamieszczał ten wpis na FB............

    Zlitujcie się - proszę !

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-07-2016), yahata (26-07-2016)

Strona 13 z 32 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •