Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,438 z 1438

Wątek: SWC 2016

  1. Powrót do góry    #1396
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I Ja również
    Geniusz przez duże ,,G''
    Amen

  2. Powrót do góry    #1397
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I Ja również
    Geniusz przez duże ,,G''
    "Geniusz" to słowo zarezerwowane dla gości typu Nielsen, Rickardssson czy Crump. Piotrek pojechał wczoraj świetnie, ale nie zapominajmy, że oprócz wygranych z Taiem przegrał np. z Lambertem i Cookiem, a dwa punkty podarował mu sędzia, wykluczając Doyle'a. Potencjał ma wielki, ale czy na przyszłego IMŚ, jak piszą niektórzy? Osobiście wątpię, ale to jeszcze młody chłopak i cała kariera przed nim. Na razie gratulacje za wczorajszy występ, tak jak i dla całej drużyny.

  3. Powrót do góry    #1398
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I Ja również
    Geniusz przez duże ,,G''
    No, jakos mnie to nie dziwi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    welna (31-07-2016)

  5. Powrót do góry    #1399
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    "Geniusz" to słowo zarezerwowane dla gości typu Nielsen, Rickardssson czy Crump
    Nielsen, Rickardson, Crump czy Tomek to dla mnie wirtuozi, arcymistrzowie! Po prostu GWIAZDY!

    A Piter to narazie ,,tylko'' Geniusz. Chłopak ma papiery, ma niesamowity dar!
    Walczy jak równy z równym z najlepszymi, a moim zdaniem cały czas jest jednym z wolniejszych żużlowców z czołówki.
    Widać to gołym okiem.

    Potencjał ma wielki, ale czy na przyszłego IMŚ, jak piszą niektórzy? Osobiście wątpię, ale to jeszcze młody chłopak i cała kariera przed nim.
    Niestety dziś już głośno mówimy o nie najlepszych, tylko o najszybszych żużlowcach......
    Dlatego trudno wyrokować na tą chwilę dokąd zajdzie Piter, Bartek, czy Dudi za rok, za pięć czy osiem lat
    Będzie srzęt, będą wyniki
    Najlepszym przykładem na dzień dzisiejszy jest słaby jeździecko, a niełapany praktycznie Doyle.
    Zwykły rzemieślnik, średniak a facet z szansami na medal GP

    Dajmy po prostu młodym jeździć. Papiery i talent mają wszyscy!
    A co z nich wyrośnie?
    Oby kolejni Gollobowie, Rickardsonowie, czy Nielseny
    Tego im i sobie życzmy

    ps. j-rules - i bardzo dobrze

  6. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (31-07-2016), Nigel (31-07-2016), ScotFZG (31-07-2016), Słowianka (01-08-2016), noc (31-07-2016)

  7. Powrót do góry    #1400
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Sam jesteś słaby jeździecko. Na pewno żaden Polak nie jeździ obecnie lepiej od JD.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (31-07-2016)

  9. Powrót do góry    #1401
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sam jesteś słaby jeździecko. Na pewno żaden Polak nie jeździ obecnie lepiej od JD.
    Mógłbym równie dobrze napisać, że żaden Polak nie dysponuje obecnie tak szybkim sprzętem jak JD. Mimo to wczoraj Kasprzak, Pawlicki i Zmarzlik z nim wygrali (ten ostatni dał mu ładną lekcję żużla w 11 biegu ). Przyznaję, że sędzia niesłusznie Doyle'a wykluczył w biegu z Piterem, choć atak Australijczyka był mocno chaotyczny i dość bezmyślny.

  10. Powrót do góry    #1402
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sam jesteś słaby jeździecko. Na pewno żaden Polak nie jeździ obecnie lepiej od JD.
    A niech sobie dalej jeździ tak lepiej, że ogląda ich plecy jak np. wczoraj na finale SWC
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  11. Powrót do góry    #1403
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nielsen, Rickardson, Crump czy Tomek to dla mnie wirtuozi, arcymistrzowie! Po prostu GWIAZDY!

    A Piter to narazie ,,tylko'' Geniusz. Chłopak ma papiery, ma niesamowity dar!
    Przecież geniusz to jest synonim dla wirtuoza, gwiazdy czy mistrza. Więc nie wiem jak można być "tylko geniuszem".

  12. Powrót do góry    #1404
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Wełna napisz, że ci się pomyliło, i chodziło rzecz jasna o Zmarzlika. Taki popapraniec jakim jest Pawlicki nie może być lepszy. Tfu.

  13. Powrót do góry    #1405
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sam jesteś słaby jeździecko. Na pewno żaden Polak nie jeździ obecnie lepiej od JD.
    Dokładnie. Lepiej jeżdżą w tym roku Lindbaeck i Woffinden ale czwórkę polaków też bym widział w tegorocznym top10 szczególnie po wczorajszych zawodach.

    Lindbaeck
    Woffinden
    Doyle
    Zmarzlik
    Kasprzak
    Sajfutdinow
    G. Łaguta
    Hancock
    Pawlicki
    Dudek

    Tak mi wychodzi hierarchia tegoroczna, choć muszę przyznać że całe SWC znakomicie i szalenie efektownie odjechał Lindgren.

    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Mógłbym równie dobrze napisać, że żaden Polak nie dysponuje obecnie tak szybkim sprzętem jak JD. Mimo to wczoraj Kasprzak, Pawlicki i Zmarzlik z nim wygrali (ten ostatni dał mu ładną lekcję żużla w 11 biegu ).
    Co ty z tym sprzętem, żaden żużlowiec z czołówki nie dysponuje słabym sprzętem, to z miejsca skreśla gościa z jakiejkolwiek rywalizacji z najlepszymi. Nie zauważyłem aby Doyle przewyższał innych pod tym względem, natomiast co do techniki jazdy to niewielu jest lepszych w SGP. Popatrz trochę na ligę angielską i mecze z udziałem Jasona - tam widać doskonale jak chłopak myśli na torze i jaki jest wszechstronny. Nie ma efektownej sylwetki może to trochę zaciemnia obraz jego wyników, natomiast uważam że taki Dudek to nie ma startu do Doyle'a na technicznych torach i nie jest to zasługa sprzętu...

    Na pewno Zmarzlik nie ma słabszych motocykli od australijczyka, widać gołym okiem
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 31-07-2016 o 12:44

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (31-07-2016), Peter Kildemand (31-07-2016), Reptile (31-07-2016)

  15. Powrót do góry    #1406
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Tak mi wychodzi hierarchia tegoroczna, choć muszę przyznać że całe SWC znakomicie i szalenie efektownie odjechał Lindgren.
    Fredrik z urzędu powinien mieć dzikusa na 2017 zamiast tego bezjajowego AJ'a, bo Anton sie na bank utrzyma. Dwóch Szwedów w 2017 na pewno bedzie wiec jak Fredka nie dostanie DK a dostanie ja Andreas to bedzie to frajerstwo BSI.

  16. Powrót do góry    #1407
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Dokładnie. Lepiej jeżdżą w tym roku Lindbaeck i Woffinden ale czwórkę polaków też bym widział w tegorocznym top10 szczególnie po wczorajszych zawodach.

    Lindbaeck
    Woffinden
    Doyle
    Zmarzlik
    Kasprzak
    Sajfutdinow
    G. Łaguta
    Hancock
    Pawlicki
    Dudek

    Tak mi wychodzi hierarchia tegoroczna, choć muszę przyznać że całe SWC znakomicie i szalenie efektownie odjechał Lindgren.
    Takie pisanie jest bezsensu. Za dwa dni ta tabelka odworci sie do gory nogami bo ktos inny ogarnie super silnik a komus sie silnik skonczy.
    Smieszy mnie pisanie "obecnie najlepiej jezdzacy". Doyle kilka ostatnich tygodni wymiatal, ale obecnie to dal ciala na SWC. Zmarzlik mial lekki kryzys a na SWC byl najlepszy obok Taia. Za chwile Greg wygra w cuglach runde SGP i co - bedzie obecnie najlepszym zuzlowcem? A chwile potem Emil wygra SEC i znowu trzeba bedzie pisac takie banialuki.

    Czolowka, gdzie kazdy moze wygrac z kazdym wszedzie jest w tym roku szeroka. Decyduja detalne i dyspozycja dnia.

    Zaś za najlepszego zuzlowca sezonu uwaza sie zwyciezce cyklu GP i przy tym zostanmy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (31-07-2016)

  18. Powrót do góry    #1408
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Świetny finał zakonczony naszym sukcesem. Brawa dla Patryka,Krzycha,Bartka i Piotrka. Brawa również dla Cieślaka.

    Niestety dla rywali Polska ma teraz generacje żużlowców którymi możemy zdominować DPŚ na wiele lat a to przecież nie wszystko bo odwodzie jest kilku bardzo ciekawych i też młodych zawodników.

    Patrząc na pozostałe reprezentacje wydaje mi się że w najbliższej dekadzie naszym głównym rywalem będa Australijczycy którzy też mają u siebie kilka perełek jak świetnie jeżdzący w elidze Fricke jak Brady Kurtz którego przyjacielem jest Darcy Ward i nawet mu tam sprzęt odsprzedawał. Warto również zwrócić uwage na Sama Mastersa ,który coraz bardziej zaznacza swoją obecność w swiątowym żużlu i wg mnie poradzi sobie w elidze już w 2017 roku. Na pewno jeżdziecko nie jest gorszy od zawodników pokroju Karpova,Holty itp

    Podobnie Rosja gdzie rosnie kilku ciekawych zawodnikow jak Logaczow

    Szwedzi niestety mają problem bo nie widać na horyzoncie następców wczorajszych reprezentantów.

  19. Powrót do góry    #1409
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Doyle przesadził, ale Piter mógł się utrzymać.
    Jeszcze GB wygra te zawody.
    wykluczenie Doyla to jakieś jaja

  20. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wykluczenie Doyla prawidlowe.

    Czy Wam slonko zmienilo konsystencje plynu mozgowego?
    Jakie "geniusz"?
    Zmarzlik czy PPJ jeszcze musza sie duuzzzoooo uczyc.
    Nawet Gollob nie byl geniuszem,bo mial i slabe strony a Wy
    piszecie tak o smykach, ktorzy jeszcze dwa tygodnie temu nie potrafili
    przejechac 4 kolek bez jakiegos babola po trasie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #1411
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Co ty z tym sprzętem, żaden żużlowiec z czołówki nie dysponuje słabym sprzętem, to z miejsca skreśla gościa z jakiejkolwiek rywalizacji z najlepszymi. Nie zauważyłem aby Doyle przewyższał innych pod tym względem, natomiast co do techniki jazdy to niewielu jest lepszych w SGP. Popatrz trochę na ligę angielską i mecze z udziałem Jasona - tam widać doskonale jak chłopak myśli na torze i jaki jest wszechstronny. Nie ma efektownej sylwetki może to trochę zaciemnia obraz jego wyników, natomiast uważam że taki Dudek to nie ma startu do Doyle'a na technicznych torach i nie jest to zasługa sprzętu...

    Na pewno Zmarzlik nie ma słabszych motocykli od australijczyka, widać gołym okiem
    Dokładnie. Dla mnie osobiście Jason to zawodnik kompletny. Potrafi dobrze startować, jak również powalczyć na dystansie. Wyprzedza i po małej i po dużej, jest w tej jeździe elastyczny. Nie za bardzo rozumiem głosy, że to zawodnik średni. Kiedyś taki był, ale obecnie to absolutny TOP na świecie i ciężko znaleźć w jego jeździe jakiekolwiek słabe punkty. Jeśli już musiałbym się do czegoś przyczepić to do głowy. Tzn czasami Doyle za bardzo atakuje na "hurra" co często kończy się tak jak z wczorajszym jokerem czy np. podczas derbów FZG - Stal gdzie wpakował się w Cyfera na 1 łuku, a spokojnie zrobiłby go później na dystansie.

    Co do wczorajszych zawodów. Bardzo ciekawe, czym byłem jednak zaskoczony, bo baraż był dość nudny. Polacy wygrali i chwała im za to. Byliśmy po prostu drużyną najbardziej wyrównaną i kompletną. Każdy miał jakąś wpadkę, ale i przynajmniej jeden bardzo dobry wyścig. Nie należy jednak zapominać, że mamy bardzo młody skład. Poza Kasprzakiem to ciężko powiedzieć, by reszta miała jakieś większa doświadczenia z brytyjskich torów. Dlatego te pojedyncze słabsze wyścigi można chłopakom wybaczyć. Szwecja do połowy zawodów realnie nam zagrażała, ale później Jonsson i Rio Rocket jeździli do tyłu. Szczególnie Anton mnie osobiście zawiódł, bo po Jonssonie to od dawna niczego wielkiego się nie spodziewam (również mam nadzieję, że wypadnie z cyklu GP, bo totalnie się wypalił i jego jazda zwyczajnie męczy).
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 31-07-2016 o 13:31
    TeamLindgren

  22. Powrót do góry    #1412
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Z geniuszami to zawsze trzeba spokojnie, szczególnie w odniesieniu do tak młodych chłopaków.

    Naprawdę niewiele było od dwóch liter "w" przy nazwisku Piotra i byłoby sporo smutniej.
    Geniusz z Gorzowa też sporo ryzykował. Nie widziałem tam dominacji a dobre rozegranie pierwszego łuku w wyrównanej stawce.

    Są powody do radości. Bardzo,bardzo dobra robota. W momencie kiedy mogło być nerwowo po pierwszej serii to bieg wygrał KK i BZ, zrobiło się luźniej. Piotr wygrywał z liderami przeciwników, Dudek pojechał niemal bez zarzutu. Czego więcej chcieć.

    Australię chyba sam lepiej mógłbym poprowadzić. Grajczonek wyglądał jak z innej bajki.
    Duny same siebie osłabiają, ale to ich zmartwienie.

    Złoto jest, ale my jesteśmy już rozpieszczeni tymi sukcesami.
    Przeżarci niczym nauczycielka słodyczami w pierwszym tygodniu lipca.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  23. Powrót do góry    #1413
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Grajczonek wyglądał jak z innej bajki.
    Bo nie ma sie co oszukiwac, BEL to jest zupelnie inna bajka i zaden wyznacznik mozliwosci zawodnika w trudnych bojach o najcenniejsze trofea.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    nk64 (31-07-2016)

  25. Powrót do góry    #1414
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Gratulacje dla młodych wilczków i szacunek dla starszego

    Chociaż co to za finał z udziałem GB bez Harrisa

  26. Powrót do góry    #1415
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Geniusz był jeden. Niestety już nie jeździ. ..... Reszta jest milczeniem.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #1416
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Jedno pytanie do zorientowanych - Tai zaprosił małą dziewczynkę na podium - kto to był ?
    "Tajski" opuścił stadion w Manchesterze bez srebrnego medalu. Przekazał go bowiem dziewczynce, którą wybrał z tłumu i przyprowadził na podium. - Medal to kawałek metalu, który może wisieć na ścianie przez lata. Wybrałem dziewczynkę i dałem jej swój srebrny medal, zawiesiłem go na jej szyi. Może to uczyni ją szczęśliwą na kilka tygodni i będzie pamiętała ten moment przez resztę życia. Taki gest znaczy dla mnie więcej niż przywiezienie medalu do domu i zamocowanie go pod schodami razem z innymi - tłumaczy Woffinden.
    no ale co niektórzy i tak będą go postrzegać przez pryzmat pokazanego fuck'a na podium w GP

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    inzynier (31-07-2016)

  29. Powrót do góry    #1417
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Świat jest pełen osób, które potrafią krytykować i nawet w najmniej istotnym szczególe, w mało istotnej sferze życia wytknąć innym i wbić szpilkę; w szczególności w dobie internetu.

    Mógł ten kawałek metalu zostawić dla siebie ale odpuścił uszczęsliwiając przez kilka sek. dziecko i jej rodziców. Tylko na plus cała sytuacja. Szacun dla Tajsona i dla Ciebie za klip Reverendów w podpisie

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    dillinger (31-07-2016)

  31. Powrót do góry    #1418
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Jak sądzicie czy w przyszłym roku Mark Lemon dalej będzie dowodzić kadrą Australii ? Jego dowództwo to chyba samo "pasmo nieszczęść".
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1419
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Dokonując gradacji to geniusz stoi wyżej od wirtuoza. W muzyce klasycznej geniusza określa się kompozytora, a wirtuoza wykonawcę. Chociaż Chopin zarazem był i jednym i drugim

    Prawda jest taka, że Polacy a zwłaszcza dziennikarze mają inklinacje do przesadyzmu. Ostatni przykład to Kapustka na Euro. Kogo z niego już nie zrobiono po meczu, ultratalent. Oczywiście podparto się wypowiedzią jednego z trenerów czołowych klubów europejskich. I to wszystko po jednym meczu z niedysponowaną tego dnia Irlandią Pólnocną. W żużlu To co robią w NC+ z BZ to totalny przesadyzm. Jest młody Drabol, Piter, Dudek, Janowski, Zmarzlik, o Przemku i Przedpełskim nie wspomnę, a ci się forują jednego. W sporcie nie wolno faworyzować bo to po prostu niesportowe, albo aktualniej niesprawiedliwe.

    j-rulers
    A wczoraj obok Woffiego najlepszy był Piter, chociaż poziomem nikt z naszych trzech młodych wilków nie odstawał. PP wygrał bieg liderów, dwa razy miał jockera w biegach i jeszcze zaliczył debiut w kapitanowaniu.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 31-07-2016 o 19:11

  33. Powrót do góry    #1420
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Dokonując gradacji to geniusz stoi wyżej od wirtuoza. W muzyce klasycznej geniusza określa się kompozytora, a wirtuoza wykonawcę. Chociaż Chopin zarazem był i jednym i drugim

    Prawda jest taka, że Polacy a zwłaszcza dziennikarze mają inklinacje do przesadyzmu. Ostatni przykład to Kapustka na Euro. Kogo z niego już nie zrobiono po meczu, ultratalent. Oczywiście podparto się wypowiedzią jednego z trenerów czołowych klubów europejskich. I to wszystko po jednym meczu z niedysponowaną tego dnia Irlandią Pólnocną. W żużlu To co robią w NC+ z BZ to totalny przesadyzm. Jest młody Drabol, Piter, Dudek, Janowski, Zmarzlik, o Przemku i Przedpełskim nie wspomnę, a ci się forują jednego. W sporcie nie wolno faworyzować bo to po prostu niesportowe, albo aktualniej niesprawiedliwe.

    j-rulers
    A wczoraj obok Woffiego najlepszy był Piter, chociaż poziomem nikt z naszych trzech młodych wilków nie odstawał. PP wygrał bieg liderów, dwa razy miał jockera w biegach i jeszcze zaliczył debiut w kapitanowaniu.
    Sorry mingozi ale..
    Kiedys tez bylo wielu a faworyzowali Golloba.. zycie.

  34. Powrót do góry    #1421
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    j-rulers
    A wczoraj obok Woffiego najlepszy był Piter, chociaż poziomem nikt z naszych trzech młodych wilków nie odstawał. PP wygrał bieg liderów, dwa razy miał jockera w biegach i jeszcze zaliczył debiut w kapitanowaniu.
    Gdyby dostał W w biegu z Doylem, lub po prostu gdyby nie doszło do kolizji - to aż tak super by to nie wyglądało. Wczoraj lepszy był Bartek, ale obaj pojechali bez zarzutu zarówno wczoraj, jak i w Vojens.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    No i Demski nie miał wątpliwości, że wykluczony powinien być Pawlicki a nie Doyle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1423
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Jak sądzicie czy w przyszłym roku Mark Lemon dalej będzie dowodzić kadrą Australii ? Jego dowództwo to chyba samo "pasmo nieszczęść".
    Ja bym go widzial w naszej ekstralidze. Idealnie pasuje
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #1424
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gdyby dostał W w biegu z Doylem, lub po prostu gdyby nie doszło do kolizji - to aż tak super by to nie wyglądało. Wczoraj lepszy był Bartek, ale obaj pojechali bez zarzutu zarówno wczoraj, jak i w Vojens.
    Jeszcze a propos Patryka w SWC. Na treningu w Manchesterze załatwił swój najlepszy silnik specjalnie szykowany na te imprezę. Było nerwowo przed zawodami.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #1425
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Na szczescie dal rade i padl mit tworzony od poczatku sezonu przez Mario,ze taki zawodowiec jak Dudi,posiada tylko jeden motocykl na dana nawierzchnie.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i Demski nie miał wątpliwości, że wykluczony powinien być Pawlicki a nie Doyle.
    Nieprawda.
    Powiedzial,ze bylo 50/50 i rownie dobrze PPJ moglby byc wykl.

    Nie popisał to sie Cegielski,ktorzy tworzyl historie z niekonsekwencja sedziowska,zapominajac
    jednak,ze przepisy przepisami,ale duzo zalezy od interpretacji zdarzenia przez sedziego.
    Tak jest praktycznie w kazdym sporcie i to rzecz ktorej nie wyeliminujemy zadnym szkoleniem
    czy dodaniem kolejnych zapisow w regulaminie.Trzeba sie z tym pogodzic i tyle.
    Jeszcze wiele sytuacji na torze bedzie 50/50 i nie ma co strzepic sobie jezyka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-08-2016 o 07:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #1426
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na szczescie dal rade i padl mit tworzony od poczatku sezonu przez Mario,ze taki zawodowiec jak Dudi,posiada tylko jeden motocykl na dana nawierzchnie.



    Nieprawda.
    Powiedzial,ze bylo 50/50 i rownie dobrze PPJ moglby byc wykl.


    Nie popisał to sie Cegielski,ktorzy tworzyl historie z niekonsekwencja sedziowska,zapominajac
    jednak,ze przepisy przepisami,ale duzo zalezy od interpretacji zdarzenia przez sedziego.
    Tak jest praktycznie w kazdym sporcie i to rzecz ktorej nie wyeliminujemy zadnym szkoleniem
    czy dodaniem kolejnych zapisow w regulaminie.Trzeba sie z tym pogodzic i tyle.
    Jeszcze wiele sytuacji na torze bedzie 50/50 i nie ma co strzepic sobie jezyka.
    Powiedział wyraźnie, ze tamtejszy sędzia miał sytuację taką, ze mógł to potraktowac 50/50. Ale on sam wyraźnie dał do zrozumienia, ze wykluczony powinien byc jednak Pawlicki. Motywował to tym, ze upadek nie nastąpił bezpośrednio po kontakcie z Doylem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gdyby dostał W w biegu z Doylem, lub po prostu gdyby nie doszło do kolizji - to aż tak super by to nie wyglądało. Wczoraj lepszy był Bartek, ale obaj pojechali bez zarzutu zarówno wczoraj, jak i w Vojens.
    no i jeszcze złoto mogłoby uciec. a do tego jeszcze Bartek miał przeprawę na 1 kole... a pewne osoby wróżyły dominację co jest śmiechu warte

  41. Powrót do góry    #1428
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Powiedział wyraźnie, ze tamtejszy sędzia miał sytuację taką, ze mógł to potraktowac 50/50. Ale on sam wyraźnie dał do zrozumienia, ze wykluczony powinien byc jednak Pawlicki. Motywował to tym, ze upadek nie nastąpił bezpośrednio po kontakcie z Doylem.
    Od kiedy Demski jest jakimkolwiek autorytetem sędziowskim? Jeśli Pawlicki po tym kontakcie z Doylem, zabrałby ze sobą AJa to kogo wtedy by wykluczył Demski? Też Pawlickiego? Przecież to by była bzdura do sześcianu. Mam wrażenie, że ta sama sytuacja - gdyby leżał jeszcze AJ, zabrany przez PPJ - była by zupełnie inaczej interpretowana, a przecież sprawca zdarzenia byłby ten sam i nie byłby nim PPJ.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Robi (01-08-2016)

  43. Powrót do góry    #1429
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Demski nie nie zna. bez AJ przy bandzie Pawlicki jeszcze by sie napedzil po duzej a tak wolal polozyc motocykl zeby nie wjepac sie w AJ. ale to bylo konsekwencja kontaktu i wypchania przez Doyle'a.

  44. Powrót do góry    #1430
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Demski nie nie zna. bez AJ przy bandzie Pawlicki jeszcze by sie napedzil po duzej a tak wolal polozyc motocykl zeby nie wjepac sie w AJ. ale to bylo konsekwencja kontaktu i wypchania przez Doyle'a.
    Bzdura. Od momentu kontaktu z Doylem do momentu upadku, proponuje prześledzić co się działo. Tam Pawlicki spokojnie by się utrzymał na torze gdyby tylko chciał. Rzecz w tym, że zorientował się, iż przed nim jest AJ i nie da rady napędzać się po szerokiej. A to oznaczało przymknięcie manetki gazu i stratę pozycji. Dlatego właśnie się położył.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1431
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie popisał to sie Cegielski,ktorzy tworzyl historie z niekonsekwencja sedziowska,zapominajac
    jednak,ze przepisy przepisami,ale duzo zalezy od interpretacji zdarzenia przez sedziego.
    Tak jest praktycznie w kazdym sporcie i to rzecz ktorej nie wyeliminujemy zadnym szkoleniem
    czy dodaniem kolejnych zapisow w regulaminie.Trzeba sie z tym pogodzic i tyle.
    Jeszcze wiele sytuacji na torze bedzie 50/50 i nie ma co strzepic sobie jezyka.
    Tak jak z wieloma poglądami Cegły nie zgadzam się, tak w przypadku jego oceny sędziowania w tegorocznych zawodach SWC jak najbardziej jestem za.

    Oglądałem półfinały, baraż i finał, czyli zawody, które miał na myśli Krzysztof, też zwróciłem uwagę na zupełnie inne podejście sędziów do procedury startowej w jednym z półfinałów (bodaj w Szwecji) i inne w barażu w Anglii. W jednych zawodach sędzia ładnie pilnował, aby nie kradli startów, nie czołgali się, a w drugich pozwalał praktycznie na wszystko. Demski przyznał, że tak było, ale mętnie tłumaczył to "różnym zachowaniem zawodników". Takie różnice w sędziowaniu nie powinny mieć miejsca.
    Kolejna rzecz to wskazywanie sprawców przerwania biegów, mimo pochwał Cieślaka, dla mnie sędziowanie pani z Austrii było słabe, pozbawione analizy przebiegu całego zajścia. Podejmowała decyzje kierując się najprostszymi przesłankami. Decyzje o wykluczeniu Liglada i Bartka, wg. mnie świadczyły, o tym, że kompletnie nie czuje tego co dzieje się w pierwszym łuku. Zastanawiam się, gdzie (prócz imprez międzynarodowych) ta pani sędziuje, bo w Austrii to obecnie odbywają się nie więcej niż 3-4 imprezy w roku. Być może w innym kraju, ale jeśli nie, to wiele by tłumaczyło.
    Swoja drogą ciekawe jakby jej pracę ocenił polski trener gdybyś nie weszli do finału?

    Opinia Cegły jest trafna, bo sędziowie międzynarodowi mają przecież różnego rodzaju seminaria czy szkolenia i ujednolicenie oceny/interpretacji pewnych zdarzeń torowych powinno być normą.
    Szczególnie dotyczy to procedury startowej. Przecież żużlowcy stoją na swoich polach startowych i tak naprawdę stwierdzenie czy stali nieruchomo lub czy ruszyli przed puszczeniem zamka maszyny startowej nie jest jakąś wielką filozofią, zważywszy na możliwość obejrzenia zapisu video.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 01-08-2016 o 12:55
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Nigel (01-08-2016)

  47. Powrót do góry    #1432
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zapis video to sedzia może obejrzeć po przerwaniu biegu.Decyzje o przerwaniu musi podjąć na podstawie tego co widzi/zauwazy/wydaje mu sie.
    Poza tym pisałem o sytuacjach w których sami piszemy,ze są ciężkie do jednoznacznej oceny i takich wcale nie jest tak mało.Wtedy jestesmy zdani na decyzje sędziego.Tyle,ze jeden wykl. zawodnika X,drugi zawodnika Y i obaj beda miec podstawy do takiej oceny sytuacji.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Semen (02-08-2016)

  49. Powrót do góry    #1433
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zapis video to sedzia może obejrzeć po przerwaniu biegu.Decyzje o przerwaniu musi podjąć na podstawie tego co widzi/zauwazy/wydaje mu sie.
    Wg mnie wlasnie powinno byc odwrotnie. Niech oglada zapiski jezeli nie jest pewien i na tej podstawie podejmuje decyzje.

  50. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jak tego dokonać w przypadku nierównego startu?
    Chcialbys co drugi bieg powtarzać?
    Poza tym piszemy chyba o różnych decyzjach.
    Ty piszesz o decyzji kto jest winny przerwania biiegu a ja
    pisałem o decyzji,ze bieg ma być przerwany.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-08-2016 o 17:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #1435
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Teraz dopiero miałem okazję obejrzeć powtórkę biegu Doyle'a z Pawlickim. Powiem tak - jak Doyle'a nie trawię to wykluczenie go w tej sytuacji to jakieś ultra jaja Słyszałem, że kontrowersyjna decyzja, ale jak to zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (02-08-2016), mhsol (02-08-2016), sobotch (02-08-2016)

  53. Powrót do góry    #1436
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zapis video to sedzia może obejrzeć po przerwaniu biegu.Decyzje o przerwaniu musi podjąć na podstawie tego co widzi/zauwazy/wydaje mu sie.
    Oczywiście masz rację.

    Wyraziłem się nieściśle. Chodziło mi o szkolenia i ocenę zgodności zachowania zawodnika z regulaminem podczas startu. Karaniem go ostrzeżeniem, kartką czy wykluczeniem lub powtarzaniem bez karania zawodników.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    kingpin (05-08-2016)

  55. Powrót do góry    #1437
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Sorry mingozi ale..
    Kiedys tez bylo wielu a faworyzowali Golloba.. zycie.
    Mój drogi, Tomka może faworyzowali w szczycie kariery, mam na myśli 97>, a sami kibice od wypłynięcia na szerokie wody w 93'
    Bartek natomiast jest z generacji kilku młodych, utalentowanych, gniewnych, nic nie lepszy od reszty, a talentem każdy z nich odstaje od TG o lata świetlne.

  56. Powrót do góry    #1438
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 23 w 15 postach
    "FIM zmienia status zawodnika rezerwowego w Drużynowym Pucharze Świata. W tym roku zawodnik z numerem piątym mógł wyjechać na tor tylko w sytuacji, gdy któryś z podstawowego składu doznał kontuzji. Teraz będzie mógł w każdej chwili".


    Wreszcie można FIM-owców pochwalić za myślenie.
    To prawda,że mógłby to być senior ale dobre i to.

    Może M.Cieślak weżmie z nich przykład i na mecze międzypaństwowe również będzie wstawiał rezerwowego, choćby był to tylko junior.

Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •