Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 563

Wątek: Sparta Wrocław 2016 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach

    Sparta Wrocław 2016 - wątek klubowy

    Podano ceny karnetów na sezon 2016 które są naprawdę "tanie". Natomiast jest jedna ciekawa sprawa dotycząca karnetów "Prawo do dwukrotnego przekazania karnetu innej osobie w wypadku braku możliwości udziału w meczu – z zastrzeżeniem respektowania zasad dotyczących przysługujących zniżek. " ciekawe czy ten zapis dotyczy kibiców z Poznania i okolic.

    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 11-03-2016 o 21:38

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 72 w 39 postach
    Nie ma tu zbyt wielkiego ruchu, ale mam pytanko. Gdzie we Wrocku można obejrzeć PGE Ekstralige? Chodzi mi o najbliższy piątkowy mecz z Leszna Koledzy z Wrocławia?

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Na przeszkodzie w odniesieniu zwycięstwa w Grudziądzu stanał słabszy jednak występ Janowskiego. Jeśli magic dorzuciłby te kilka oczek byłoby do przodu

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Wczoraj zrozumiałem, czemu tak ostro narzeka się sposób przygotowania toru przez Barona, który zabija widowisko.
    Nie będę ukrywał, że ze mnie kibic "telewizyjny". A wiadomo, jak się ogląda w domu: tu się śledzi wyniki, ale tu się pogada, tu czasem pójdzie do kuchni, tu się zrobi kawę, a jak mecz jest kiepski, to się wyłącza odbiornik.
    Będąc na stadionie takich możliwości nie ma (myślę, że wiecie, co mam na myśli). Wydałeś 35- 40 zł to siedź i emocjonuj się. Wczoraj pomijając napięcie wywołane chęcią uzyskania odpowiedzi na pytanie : kto wygra? to nierzadko od drugiego okrążenia można było wypisywać program (jak ktoś miał, bo ja z tego wyrosłem). Dopóki Sparta wygrywa, dopóty kibice na stadion będą przychodzić. Niemniej w Gorzowie też tak było aż do zeszłego roku. Sześć porażek z rzędu, z czego oklep od Unii i poprawienie przez Toruń. Dopiero wtedy trener uświadomił sobie, że może jednak by tak pozwolić swoim zawodnikom napędzić się po zewnętrznej.
    Reasumując robi się tor zawsze pod swoją drużynę, aby zapewnić wynik. To działa, ale zwykle do pewnego momentu.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Sparta bardzo elegancko sobie radzi dzisiaj w Tarnowie,wracaja duze szanse na PO w przypadku wygranej

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Sorry ale baran Baron znowu marnuje dobre spasowanie Drabika :/ kiedy on zamierza go wystawić? Po kolejnych 6 biegach przerwy? Bez sensu.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Sorry ale baran Baron znowu marnuje dobre spasowanie Drabika :/ kiedy on zamierza go wystawić? Po kolejnych 6 biegach przerwy? Bez sensu.



    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.
    Za Wozniaka chciales?
    zgadzam sie z tym

    Zostawi GO na 14 bieg i pojedzie 4 biegi,a bd po ptokach

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Tak za Woźniaka który póki co pokonał tylko Madeja. Bardziej w kwestii utrzymania jego kontaktu ze zmieniająca sie nawierzchnia.

    Teraz Woźniak zrobił 2 wiec za kogo wstawić Drabika w następnej kolejce? Za nikogo, czyli zmarnować jego start.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Drabik show dzis
    Teraz tylko 2 pkt i 2 pkt-y jada do Wrocławia

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Graty. Co los wam zabral w ZG to dzis oddal.
    Macie fajnych zawodnikow. Tego meczu sie obawialem, bo wszystkim w Sparcie lezy tarnowski tor.
    Spokojnie powalczycie o PO.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Franz (09-05-2016)

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Ok Baron sie wybronił. Torres mistrzostwo dzisiaj


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Sparta wraca do gry!

  14. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Graty dla Sparty. W tym roku ktoś w klubie założył sobie oszczędności nie tylko w finansach ale w wyniku drużyny. Jak widać Toruń jest słaby stąd dość korzystny wynik tydzień temu ale dzisiaj mimo absencji Milika Sparta pokazała jacy jesteśmy słabi. Cóż Prezes i tak zadowolony będzie.

    Sparta macie fajny skład.. Woźniak.. Drabik.. Tajski... To daje możliwości

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Wczoraj obejrzałem całe spotkanie i kurde z Woźniaka będą ludzie. Wczoraj trochę tych punktów pogubił na dystansie, ale jak przyszło co do czego to w 14 z Maksem pięknie parą pojechali.

    W ogóle po raz pierwszy widziałem naszych w Tarnowie obierających ścieżki lepiej niż gospodarze - chyba deszcz zrobił swoje.

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Wczoraj obejrzałem całe spotkanie i kurde z Woźniaka będą ludzie. Wczoraj trochę tych punktów pogubił na dystansie, ale jak przyszło co do czego to w 14 z Maksem pięknie parą pojechali.

    W ogóle po raz pierwszy widziałem naszych w Tarnowie obierających ścieżki lepiej niż gospodarze - chyba deszcz zrobił swoje.
    A gdzie można obejrzeć spotkanie?

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Drabik wróci silniejszy. Wierze w to chociaż wczorajsza informacja dla mnie zakończyła pasjonowanie ekstraliga. Została mi Nice PLŻ i Włókniarz. Teraz nie mam juz komu w Extra kibicować.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Niedługo ci rozmówców braknie
    Stary z tym betonem toś pojechał ...


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    mhsol (08-09-2016)

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Z tego co można usłyszeć, to KK i AR wpienili się za awans do PO coraz ciekawiej
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Z tego co można usłyszeć, to KK i AR wpienili się za awans do PO coraz ciekawiej
    A jakoś specjalnie bym się nie zdziwił gdyba tak było. Być moze KK i Rusko mieli na ten sezon budżet zebrany tylko na RZ. Ze względu na remont własnie. I dalej wiedomo, ze każdy mecz to dla nich jest deficytowy. A tu po cichu Baron dogadał się z zawodnikami i teraz trza dodatkowo płacić
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czyli polityka transferowa w ZG się nie zmieniła? To cofam moje dobre słowa o Was
    Ja nie jestem zadowolony z tego sezonu transferowego FZG. Wymieniłbym JH na np. PUKa albo Pitera Pawlickiego.
    I wiek nie ma tu nic do rzeczy.
    Zobaczymy, ponoć Szreku kogoś jeszcze ma sprowadzić. Może będzie młody zdolny.

    A Falubaz próbował młodych zdolnych. Raz przyniosło to rewelacyjny efekt w postaci Lindgrena i DMP2009 a czasem bolesne rozczarowania jak MBJ czy ostatecznie Sasza.

    Ja jestem wrogiem schematów. Trzeba strategie dobierać do sytuacji. Sparta buduje fajny skład ale jakby mieli budżet o 2 banki większy to na bank zobaczyłbyś w składzie kogoś takiego jak Pawliccy czy Vacul czy PUK.
    Rusko jest na razie ostrożny, bo nie wiadomo jak to będzie tym nowym torem na Olimpiko.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #21
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czy MBJ był rozczarowaniem? Gość siedział na ławie kosztem takiego Jabłońskiego (dramat), przez dwa sezony pojechał łącznie u Was 6 spotkań, które wg mnie były co najmniej dobre, a w takiej Bydgoszczy walnął nawet 10 oczek. Klasyczny przykład tego o czym mówię: Jabol > MBJ To że teraz MBJ zniknął to inna śpiewka, wtedy naprawdę robiłby dobre wyniki. O tego typu przypadkach mówię, a nie o wymianach typu Hancock - Lebedev
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To jeszcze nic. U nas Jabłoński potrafił pojechać nawet za Jonssona, panie

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czy MBJ był rozczarowaniem? Gość siedział na ławie kosztem takiego Jabłońskiego (dramat), przez dwa sezony pojechał łącznie u Was 6 spotkań, które wg mnie były co najmniej dobre, a w takiej Bydgoszczy walnął nawet 10 oczek. Klasyczny przykład tego o czym mówię: Jabol > MBJ To że teraz MBJ zniknął to inna śpiewka, wtedy naprawdę robiłby dobre wyniki. O tego typu przypadkach mówię, a nie o wymianach typu Hancock - Lebedev
    za czasów Dobruckiego uprawiane było klasyczne kolesiostwo.

    Jabłoński (który nigdy nie powinien jeździć w Falubazie ) zamiast młodego, zdolnego MBJ.
    Adamczewski , który zabrał miejsce w składzie Zgardzińskiemu , i zniknął jak tylko skończył 21 lat.

    oczywiście kierunek który obrała Sparta, tzn młodzi, utalentowani zawodnicy jest jak najbardziej prawidłowy. dwa ostatnie sezony jedynie to potwierdzają.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wrobelki w parku szczytnickim ciwerkaja cos o dobruckim, fatalnie. zuzlokow brak, terenrow brak i jak tu panie robic zakupy

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Ktos wie w koncu jak z tym Lebiedewem ? sf piszą że Morris ma byc 6 seniorem a PS ze ma byc i Lebiedew???

    Bardzo podoba mi sie droga jaka obrala Klocowa z Rusko (swoja droga nie lubie cwaniaczka).Ciekawy mlody sklad jak Janowski wroci na swoje tory to boje sie pomyslec co moze byc

    1.Woffinden
    2.Wozniak
    3.Lebiediew
    4.Milik
    5.Janowski
    6.Drabik
    7.Bober

    Jak dojdzie Bober to Wrocław ma najlepszą pare juniorska aczkolwiek wg mnie Bober robi błąd bo w takim GKM,Toruniu na 100 % miałby lepszą średnia niz bedzie mial we Wroclawiu. Dlaczego ?

    np para Drabik- Bober rywalizuje z parą Zgardzinski-Niedzwiedz

    Wynik biegu konczy się 4:2 Drabik,Zgardzinski,Bober,Niedzwiedz

    Bober przegrywa z 1 rywalem ale robi 1 pkt

    w takim Toruniu łatwiej by mu było o punkty bo jakby przegrał z 1 rywalem to miałby szanse na 2 pkt

    Druga kwestia to taka że jak Wroclaw bedzie przegrywal 6 pkt to Bober zostanie zmieniony Drabikiem a w klubie ze slabszymi juniorami to on by zmienial

    No ale jego wybor.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (28-10-2016)

  29. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Lebiediew to akurat gwarantuje 1,8 - 2,0 na dużym luzie.

    Woźniak będzie progresował a Janowski takiego słabego sezonu nie powtórzy.
    czyli rozumiem, że Lebiediew otrze się o Top10. Śmiałe.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    kingpin (01-11-2016)

  31. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Sparta wyrasta na głównego kandydata do finału.

    1.Woffinden
    2.Woźniak(Jędrzejak)
    3.Milik
    4.Lebiediew
    5.Janowski
    6.Bober
    7.Drabik

    We Wrocławiu nikt nie wygra. Jeszcze mają mieć tor granitowy.
    Bez jaj.

  32. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    No nie wiem czy to takie jaja? Sklad jest calkiem mocny + mega junior.
    Zakladajac ze bedzie bez kontuzji.. To final jak najbardziej realny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nie no, bądźmy poważni. Ten skład to daje szanse na PO. Ja nie wierzę w odrodzenie Janowskiego, facet ewidentnie nie ma już serca do ligowej jazdy i jedyne, co mogłoby tu pomóc to wstrząs w postaci odpadnięcia z GP i powrót do Anglii, żeby nie było czasu na pierdoły i nieustające wakacje. Niestety dostał dziką kartę, więc nauczki nie będzie żadnej.

    Lebiediew to jak pojedzie na poziomie Karpova to będzie git. 2,0 to miał Milik, który praktycznie nie schodził poniżej 10 z bonusami w każdym meczu.

    Drabik wielka niewiadoma po kontuzji. Obawiam się, że nieprzypadkowo nie wsiadł na motor w tym sezonie mimo, że teoretycznie rehabilitację zakończył w sierpniu.

    Skład dobry, ale jak mówię - na walkę o medale i to przy założeniu szczęśliwego splotu kilku czynników.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 28-10-2016 o 00:00
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Drabol nie wsiadl na motor - ligowo - bo mialo nie byc awansu do PO.
    Przeciez w tym sezonie Sparta spokojnie weszla do PO nawet niechcacy.
    w finalach juz pokpiono sprawe na maxa i ze sportem to nie mialo nic wspolnego.

    Fakt trafili na mocny Gorzow, ale kto wie, jakby sie spieli, czego by dokonali.

    A przeciez Drabika nie bylo, jak rowniez wielkiej formy zawodnikow.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 28-10-2016 o 00:13
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No tak, ale w jakichś śmiesznych zawodach towarzyskich mógł wystartować. Nie kumam czemu nie miałby chcieć zakończyć sezonu na motocyklu, chociażby ze względów psychologicznych.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Przecież Maksym latał w Czewie na treningach bez problemu

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016)

  38. Powrót do góry    #33
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Drabol nie wsiadl na motor - ligowo - bo mialo nie byc awansu do PO.
    Nie dziwię się, że Mariola rozpowiada takie rzeczy, ale Ty? Faza play-off to właśnie był cel jaki klub klub wyznaczył sobie przed sezonem. Wystarczy sprawdzić wszelkie wypowiedzi włodarzy WTS sprzed roku. Nie wiem skąd wzięły się te bzdury o niechęci do awansu, obcięciu kontraktów jako kary za wejście do półfinałów (sic!) i ogólnie cała legenda "O szlachetnym baronie Piotrze i złej królowej Krystynie", dorównująca powoli popularnością historyjkom o smoku wawelskim, królewnie Śnieżce i Kopciuszku, a i mająca tyle samo wspólnego z prawdą. Ale powtórzę: to wyssane z palca bzdety.
    Drabik nie jechał bo, uznano - zapewne słusznie - że nie jest gotów do prawdziwej rywalizacji. Starty treningowe to inna bajka (vide sprawa Hampela).

    Cytat Zamieszczone przez j-rules
    Przeciez w tym sezonie Sparta spokojnie weszla do PO nawet niechcacy.
    Z całym szacunkiem, ale zdarzenia miały dokładnie odwrotny przebieg: Sparta chciała wejść, ale udało się to z wielkim trudem i tylko dzięki konfliktowi na linii Skóra plus reszta byków kontra Pedersen. Przy meczowym występie Dzika uniści odprawiliby nas najprawdopodobniej z kwitkiem, a z Gorzowem pojechałby GKM.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules
    w finalach juz pokpiono sprawe na maxa i ze sportem to nie mialo nic wspolnego.

    Fakt trafili na mocny Gorzow, ale kto wie, jakby sie spieli, czego by dokonali.

    A przeciez Drabika nie bylo, jak rowniez wielkiej formy zawodnikow.
    To była totalna żenada. Inaczej nie sposób określić takiej kompromitacji. Nie było optymalnego składu, wielkiej formy, ani nawet odpowiedniej atmosfery i wiary we własne możliwości. Zabrakło wszystkiego, a na Stal potrzebne były potężne armaty.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    Mossberg (30-10-2016)

  40. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Wiesz franz, moze i sie myle, ale laczac w logiczny sposob fakty to ciezko wysnuc inny wniosek, ze faza PO byla dla Sparty cholernie nie na reke.
    Argumentow na podparcie tej tezy jest cala masa.
    To, ze jakis prezesina zapowiada przed sezonem walke o cos tam jeszcze nie znaczy, ze to jest stan faktyczny. Sezon ujezdzany w Poznaniu wiec smiem twierdzic, ze przede wszystkim liczono pieniadze.
    To sie wszystko naklada na siebie. Nie wiem ile prawdy jest w tym, ze na PO obnizono zawodnikom kase, ale taka powszechna opinia panuje - ja sie tylko pod to podczepiam.
    Zawodnicy pojechali zenade w PO.
    Baron sie pozegnal bardzo szybko.

    Ostatnie kolejki Sparty to bardzo przyzwoity wynik w Gorzowie, poniewierka Tarnowa u siebie, wygrana z Toruniem u siebie oraz wygrana w Lesznie na wyjezdzie. Co z tego, ze bez Nickiego? Wroclaw tez byl oslabiony..
    Nagle 2 tyg pozniej zenujacy polfinal. Az tyle sie zmienilo przez te kilkanascie dni? Nagle zgubili forme?

    Serio, ciezko to kupic. Za duzo galy widzialy w tym zuzlu.

    Podsumowujac. Slowa prezesow nie znacza dla mnie nic. Liczy sie efekt a tutaj wszystko przemawia, za wspomniana legenda.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta

    Lebiediew to jak pojedzie na poziomie Karpova to będzie git. 2,0 to miał Milik, który praktycznie nie schodził poniżej 10 z bonusami w każdym meczu.

    .

    Zakład o 1 l JD , że Lebiediev (2017) > Karpov (2016) Ekstraliga ?

  42. Powrót do góry    #36
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zakład o 1 l JD , że Lebiediev (2017) > Karpov (2016) Ekstraliga ?
    Przecież to jest akurat prawie pewne.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Podejrzewam że takie "wybranie" kamieni to nie taka prosta sprawa.
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2012
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Tez tak mysle, tym bardziej, ze we Wroclawiu leje i ma lac wg. prognoz.
    Stad to pytanie, za ktore banuja na oficjalnym profilu klubowym Sparty.

  45. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Pytanie, czy wtedy walkower dla Torunia - co ułożyłoby sezon i nie było zbyt fair wobec rywali w walce o utrzymanie - czy też mecz w innym terminie.
    Tak czy siak, byłaby to wielka klapa.


    Ps jesli musza te kamienie wybierac to zarabiscie sobie potestuja folię chroniącą tor przed deszczem a ma lać do soboty.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pytanie, czy wtedy walkower dla Torunia - co ułożyłoby sezon i nie było zbyt fair wobec rywali w walce o utrzymanie - czy też mecz w innym terminie.
    Tak czy siak, byłaby to wielka klapa.


    Ps jesli musza te kamienie wybierac to zarabiscie sobie potestuja folię chroniącą tor przed deszczem a ma lać do soboty.

    Nie no jaki walkower. Nie po to dwa sezony ligi byly rozchwiane, nie po to ukladany terminarz pod jeden klub, nie po to zbudowana cala ta otoczka z nowym stadionem, nie po to sie Demski w magazynie chwalil, ze wszystko jest ok i nad wszystkim czuwa.

    I wreszcie.... nie po to tyle kasy wywalono by sie zblaznic w pierwszym meczu walkowerem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Haha. Przyjeżdża poważny Toruń, a tu na torze gruz, brud, smród, ubóstwo. Przez dwa lata kamieni nie pozbierali? Polecam firmę Calgon - ponoć skutecznie niszczy kamień. Chociaż to i tak nic, u was widzowi grozi kamlot w papę, na Motoarenie laska prawie motocyklem dostała. Nadal czekam na postępowanie prokuratury w tej sprawie.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Jeśli zawodnik z 3 pierwszych średnich w dniu meczu jedzie w imprezie FIM mozna zz za niego wystawić.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    j-rules (06-05-2017)

  50. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Za Milika może być stosowane ZZ.
    Ma druhą średnią w driużynie i z tego co pamiętam, mogą go zastąpić zawodnicy z niższą średnią niż on miał.
    Tylko Wofi ma wyższa, i chyba tylko on nie bedzie mógł zastępować Milika.
    Z tego co kojarze moga wszyscy go zastepowac nie ma zastrzezenia ze nie moze tego robic zawodnik z wyzsza srednia
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to faktycznie zostaje jedno pytanie.... na cholere Sparcie 7-miu seniorów?
    Morrisa nikt tam pod uwage nie bierze w kontekscie skladu

  51. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Z tego co kojarze moga wszyscy go zastepowac nie ma zastrzezenia ze nie moze tego robic zawodnik z wyzsza srednia
    Możliwe, że tak jest. Trzeba by sprawdzić te przepisy. One wszystko wyjaśnią.

    1. Zawodnik sklasyfikowany na pozycji 1. może być zawodnikiem zastępowanym zgodnie z art. 711 RSŻ.
    2. Zawodnicy sklasyfikowania na pozycjach 1.- 3. mogą być zawodnikami zastępowanymi zgodnie z art. 711a RSŻ

    W przypadku kontuzji zastępstwo będzie mogło być stosowane tylko za najlepszego żużlowca w drużynie.
    Zastępowani będą mogli być więc zawodnicy posiadający pierwszą, drugą lub trzecią średnią w drużynie, a którzy w dniu meczu ligowego w Polsce biorą w zawodach rangi FIM, FIM Europe oraz swojej lidze narodowej.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-05-2017 o 22:27
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  52. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Wszyscy mogą go zastępować. Art. 711a pkt 4).

    https://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/20...igi_2017_0.pdf
    BKS Polonia Bydgoszcz

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •