Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 563

Wątek: Sparta Wrocław 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Stadion prezentuje się pięknie. Z przyjemnością odwiedzę i to jak widzę nie tylko na meczu żużlowym. Kto tam będzie grał Panthers ? Czy ta druga ekipa ?

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    No i potwierdziło się Bober i Lebiediew we Wrocku. Nie wiem czy to najlepszy skład ale napewno najciekawszy w całej lidze.Młodzi gniewni Lebiediew i Milik świetna juniorka. Gratulacje

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No i potwierdziło się Bober i Lebiediew we Wrocku. Nie wiem czy to najlepszy skład ale napewno najciekawszy w całej lidze.Młodzi gniewni Lebiediew i Milik świetna juniorka. Gratulacje
    E tam przecież wielu nie wierzyło , że Lebiedev już podpisał miesiąc wcześniej.

  4. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Będzie ładny stadion,dobry,młody skład.Gratuluję i powodzenia.

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    Franz (02-11-2016), Mossberg (02-11-2016), Rogerson (03-11-2016)

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Stadion bedzie super. Bliskosc trybun do toru jest mniej wiecej taka jak w Tarnowie. Konkretne zadaszenie. Widocznosc wyglada, ze bedzie lux.
    Do tego sklad, ktory stac na final a nawet zloto.
    Tylko akurat watpie czy Dobrucki bedzie ogarnial taktyke - a zapowiada sie, ze bedzie mial najmocniejsza pare juniorow w lidze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Liczyłem, że tu Rusko powalczy o GP 2017 ale się przeliczyłem.. :/
    Wrocek piękne miasto, ale tak bez GP to się nie wybiorę. A tak by się i poszło na GP i zwiedziło to piękne miasto.
    Wszystko w swoim czasie. Nie mógł powalczyć o GP gdyż wszystkie w naszym kraju były zaklepane, a poza tym w przyszłym roku jest TWG i to jest priorytet na 2017.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Stadion prezentuje się pięknie. Z przyjemnością odwiedzę i to jak widzę nie tylko na meczu żużlowym. Kto tam będzie grał Panthers ? Czy ta druga ekipa ?
    Po fuzji w 2013 zespołów Giants i Devils pozostała jedna drużyna FA - Panthers.
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 02-11-2016 o 19:43

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    Franz (02-11-2016)

  9. Powrót do góry    #322
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Ogólnie w klubie dzieje się dobrze, coraz lepiej (to ten "zły" pan Andrzej tak zadziałał?! ), ale jedna rzecz mnie niepokoi. Nie pamiętam takiego pompowania balonika od lat. "Drużyna nie na jeden, ale na kilka tytułów" (AR), "zdecydowany faworyt do złota" (PŚ) - mocne słowa. Nad wyraz śmiałe deklaracje. Żeby było jasne: uważam nasz skład za dobry, ciekawy, perspektywiczny; taki, który może wyrosnąć na prawdziwego czarnego konia rozgrywek. Cele medalowe nie są tu żadnymi mrzonkami. Ale dlaczego od razu faworyt, w dodatku zdecydowany, i to jeszcze na lata? Przecież to żaden dream team, tylko zespół młodych ludzi, którzy w większości muszą dopiero udowodnić swoje prawdziwe możliwości. "Papierowa" siła (a na takiej przecież bazujemy w przedsezonowych ocenach) Stali czy Falubazu wydaje się niezaprzeczalnie większa, poza tym większość klubów nie skompletowała na razie swoich zespołów. Po co więc ten cały medialny "hype"? Marketingowo spełnia swą rolę, bo powstaje szum; mówi się i pisze o Sparcie. Gorzej, że spora część kibiców i obserwatorów może zbyt mocno wziąć sobie te dość buńczuczne zapowiedzi do serca i w razie - odpukać! - niepowodzenia wyleje się na WTS wielka fala kpin i zwyczajnego hejtu. Nie tylko z innych ośrodków, ale i ze strony wrocławskich "januszy", zawiedzionych brakiem obiecanych laurów ("bo, k***a, ten mały co w czerwonym jechał, to on k***a wyprzedzić się dał temu w żółtym, bo on jeździć nie umie, c**a jedna, co nie, Seba?" )

    Ze swojej strony mogę tylko udzielić kredytu zaufania tej ekipie, licząc po prostu na fajny żużel, bez presji na drogocenne kruszce. Mamy "nowe rozdanie" - wyremontowany (jak, to już inna sprawa...) stadion, tor po liftingu (oby wreszcie wyścigi stały się ciekawsze), nowego menago i świeżą krew w drużynie. Chcę wierzyć i wierzę, że będzie na co popatrzeć.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    Mossberg (02-11-2016)

  11. Powrót do góry    #323
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Stadion wygląd zacnie .Jeśli klimat wokół stadionu pozostanie bez zmian a pani Krysia nie będzie latała po trybunach to będzie miło i przyjemnie

  12. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Mnie ciekawi czy uda się wypełnić ten "nowy" stadion. Trochę nie rozumiem, dlaczego wcześniej była taka mizeria w tym temacie...z drugiej strony na naszym podwórku jest podobnie- zdecydowany regres. Olimpijski powinien się dużo bardziej zapelniać, a rolą działaczy jest, żeby tego dokonać. W samym Wroclawiu Sparta jest mało widoczna i jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie da się bardziej przyciągnąć ludzi...kwestia sposobu i determinacji.

  13. Powrót do góry    #325
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,201
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tylko akurat watpie czy Dobrucki bedzie ogarnial taktyke - a zapowiada sie, ze bedzie mial najmocniejsza pare juniorow w lidze.
    Gorszy niż Baron na pewno nie będzie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-11-2016)

  15. Powrót do góry    #326
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mnie ciekawi czy uda się wypełnić ten "nowy" stadion. Trochę nie rozumiem, dlaczego wcześniej była taka mizeria w tym temacie...z drugiej strony na naszym podwórku jest podobnie- zdecydowany regres. Olimpijski powinien się dużo bardziej zapelniać, a rolą działaczy jest, żeby tego dokonać. W samym Wroclawiu Sparta jest mało widoczna i jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie da się bardziej przyciągnąć ludzi...kwestia sposobu i determinacji.
    Jestem pewien że na pierwsze mecze ludzie będą walić drzwiami i oknami .Najważniejsze aby działacze zrobili wszystko aby nie powtórzyć sytuacji jaka jest teraz na Śląsku gdzie ilość ludzi jest podobna do odwiedzających leszczyński Trapez

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    cukrzyca (02-11-2016)

  17. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gorszy niż Baron na pewno nie będzie



    Oj, zebys sie nie zdziwil
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    olimpijski sam w sobie byl najladniejszym obiektem w polsce tylko mocno zaniedbanym, lacznie z otoczeniem. to byl, jest i bedzie stadion na dlugie lata, nie to co jednorazowe blaszaki. oczywiscie jako czlek z WA mam sporo zastrzeżeń do ostatecznego wygladu bo mozna bylo wyciagnac wiecej z tego obiektu. troche szkoda obnizonych dosc sporo jupiterow bo jak swiecily to z wielu kilometrow bylo je widac. przeprowadzka Sparty na stadion pare lat temu byla dobrym pomyslem bo od paru lat nie ma juz ujezdzania motorkow na mickiewicza,a i muzeum sportu zuzlowego jest tym czego brakowalo w tym miescie. zastanawiaja mnie prace na pierwszym luku, czy to jest przebudowa toru czy znowu korszkowa rura odprowadzajaca wode ze studzienek.

    ps.Carlitos, przyjedziesz to i poleje tobie mojego wyrobu w zaleznosci jaki tobie pasuje, malo czy wysoko procentowy.

  19. Powrót do góry    #329
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jestem pewien że na pierwsze mecze ludzie będą walić drzwiami i oknami .Najważniejsze aby działacze zrobili wszystko aby nie powtórzyć sytuacji jaka jest teraz na Śląsku gdzie ilość ludzi jest podobna do odwiedzających leszczyński Trapez
    Niestety Wrocław to miasto słoików którzy nie mają z tym miastem wiele wspólnego.Nie mówiąć o sporcie i kibicowaniem lokalnym drużynom .Na pierwsze mecze będzie tzw turystyka stadionowa.Jak będa emocje i widowisko pewnie paru zostanie ale na więcej bym nie liczył.Lata 90 juz nie wrócą starzy kibice wykruszyli się a nowych odrzucił spektakl do tej pory serwowany na stadionie
    Ostatnio edytowane przez jaceks1 ; 02-11-2016 o 22:08

  20. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mnie ciekawi czy uda się wypełnić ten "nowy" stadion. Trochę nie rozumiem, dlaczego wcześniej była taka mizeria w tym temacie.
    Mizeria zaczela sie od przebudowy mostu szczytnickiego

  21. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jeśli domowy wyrób to tylko wysokooktanowy

  22. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No i potwierdziło się Bober i Lebiediew we Wrocku. Nie wiem czy to najlepszy skład ale napewno najciekawszy w całej lidze.Młodzi gniewni Lebiediew i Milik świetna juniorka. Gratulacje
    Czyli co ? Ogór na ławce ? Czy on w ogóle ma ważny kontrakt ze Spartą ?

    Woffinden, Milik, Janowski, Woźniak, Lebiediew. Moris ponoć na rezerwie. A Ogór ?

    Coś mi się wydaje, ze do odstrzału
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jędrzejaka to akurat dawno powinni we Wrocławiu odstrzelić. Nie ma drugiego tak pokracznie jeżdżącego na dystansie zawodnika. Dużo lepiej już stawiać na Woźniaka, który może i pewnego poziomu nie przeskoczy, ale jest bardzo ambitny i pracowity. Miejsce Jędrzejaka jest w 1 lidze razem z kolegami Gapińskim, Świderskim i Miśkowiakem (przypomniała się dawna Sparta, pomyśleć jak te chłopaki kiedyś śmigały, a co jest teraz...).
    TeamLindgren

  24. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jestem pewien że na pierwsze mecze ludzie będą walić drzwiami i oknami .Najważniejsze aby działacze zrobili wszystko aby nie powtórzyć sytuacji jaka jest teraz na Śląsku gdzie ilość ludzi jest podobna do odwiedzających leszczyński Trapez
    Temat Śląska i polskiej piłki no tak...co tam oglądać?

    Masz rację nowy stadion powinien przyciągnąć ludzi, ale na krótko (przyklad Torunia) i tu jak piszesz rola działaczy. Nie kupuje tłumaczeń, że we Wrocławiu tyle atrakcji, bo po prostu jest z czego łowić tych potencjalnych kibiców. Nie ukrywajmy klimat żużla bardziej sprzyja rodzinnym wypadom...to tak wracając do wspomnianej kopanej.

    Na początku roku przecieralem oczy ze zdziwienia, jak wielu wroclawian udawalo się na... tor wyścigów konnych...

    Co do trapezu, to spokojnie...wszystko jest na dobrej drodze, żeby hala pekała w szwach, a perspektywa budowy nowej co raz bliżej.

    Leszczyńska 🏀 rośnie w siłę.

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #335
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Z całym szacunkiem do Ogóra ale jego czas w Ekstralidze chyba się już skończył. Oczywiście stać go jeszcze na dwucyfrówkę w niektórych spotkaniach ale moim zdaniem on powinien iść pomóc w odbudowie żużla w Ostrowie i wcale bym się nie zdziwił gdyby tak się stało.

    Trenerem TŻ Ostrovia ma być Mariusz Staszewski, który w składzie widziałby oprócz młodych i perspektywicznych żużlowców także lidera z doświadczeniem. - Podzielam opinię, że dobrze byłoby mieć żużlowca doświadczonego, który mógłby pociągnąć swoich młodszych kolegów. Rozmawiamy z zawodnikami nawet z ekstraligową przeszłością, ale nie wszystko od nas zależy - zaznaczył Strzelczyk.
    Wygląda na to, że w Ostrowie czekają na decyzję na linii Sparta/Ogór.

  26. Powrót do góry    #336
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Ogór na ławce ? Czy on w ogóle ma ważny kontrakt ze Spartą ?

    Woffinden, Milik, Janowski, Woźniak, Lebiediew. Moris ponoć na rezerwie. A Ogór ?

    Coś mi się wydaje, ze do odstrzału
    Wlasnie podpisal. Trzeba pamietac ze w razie kontuzji Wozniaka czy Janowskiego musza miec zastepstwo. Bo Drabik i Bober czy jazda 3 junioram tego nie zastapi

  27. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Sparta nieżle się zbroi, ale to w sumie dobrze, że powstaje kolejna mocna ekipa w lidze.
    Zazwyczaj było czterech tzw "pewniaków" do PO.

    Teraz może być więcej tych tzw "pewniaków" i może być pięc mocnych ekip na cztery miejsca i to by zapowiadało sporo emocji.

    Nowy ładny stadion, fajna ekipa walczaków i wysoko postawione cele.
    Nic tylko przyklasnąć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Sparta nieżle się zbroi, ale to w sumie dobrze, że powstaje kolejna mocna ekipa w lidze.
    Zazwyczaj było czterech tzw "pewniaków" do PO.


    Teraz może być więcej tych tzw "pewniaków" i może być pięc mocnych ekip na cztery miejsca i to by zapowiadało sporo emocji.

    Nowy ładny stadion, fajna ekipa walczaków i wysoko postawione cele.
    Nic tylko przyklasnąć.
    Bo ja wiem czy się zbroi ?

    Moim zdaniem to mocno średni skład. Patrząc na nazwiska oczywiście, i to co te nazwiska osiągnęły w mijającym sezonie. Doszli tylko Lebiediew i Bober. Czy to sa zawodnicy którzy mogą decydować o wygranych meczach ? Szczerze wątpię. Owszem, na dzisiaj to jest średni skład za nieduże pieniądze. Ktoś powie, ze drużyna młoda i rozwojowa. To fakt, ale jeśli w tej drużynie zaskoczą tacy zawodnicy jak Lebiediew, Woźniak czy Drabik pójdzie ostro w górę z formą, to ta sama drużyna będzie już droga.

    Pytanie tylko jak to się ma do zapowiedzi Rusko, ze zbudował team na walkę o medale ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja wiem czy się zbroi ?

    Moim zdaniem to mocno średni skład. Patrząc na nazwiska oczywiście, i to co te nazwiska osiągnęły w mijającym sezonie. Doszli tylko Lebiediew i Bober. Czy to sa zawodnicy którzy mogą decydować o wygranych meczach ? Szczerze wątpię. Owszem, na dzisiaj to jest średni skład za nieduże pieniądze. Ktoś powie, ze drużyna młoda i rozwojowa. To fakt, ale jeśli w tej drużynie zaskoczą tacy zawodnicy jak Lebiediew, Woźniak czy Drabik pójdzie ostro w górę z formą, to ta sama drużyna będzie już droga.

    Pytanie tylko jak to się ma do zapowiedzi Rusko, ze zbudował team na walkę o medale ?
    Wiadomo, że to tylko papier, ale sa wszelkie za, żeby taka Sparta była mocna.

    Juniorka Sparty wygląda na mocną na tle innych ekip.
    Skład seniorki też nie jest tam jakiś dziurawy.

    Wiadomo, ze jak się patrzy na zeszłoroczne wyniki poszczególnych zawodników, to może euforii nie ma, ale patrząc już na potencjał tej ekipy, to widać jednak moc.
    Co prawda moc papierową, ale na takiej podstawie trzeba na ten czas patrzeć.

    Przecież nigdy niewiadomo, jak kto tam trafi ze sprzętem i kto obniży loty, a kto będzie objawieniem.

    Tak, czy siak Sparta wyrasta do jednego z głównych faworytów do PO, a do tej pory bywało inaczej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #340
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,527
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    A powiedzcie mi skąd się wzięła taka a nie inna nazwa stadionu? O ile mnie pamięć nie myli to Polska ani razu nie organizowała Olimpiady więc ktoś sobie na wyrost chlapnął?

  31. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Tak, czy siak Sparta wyrasta do jednego z głównych faworytów do PO, a do tej pory bywało inaczej.
    Oj, zbyt szybko na taką zapowiedź. Na dzisiaj to znamy w zasadzie tylko skład Falubazu. Nie znamy ostatecznego składu ani Gorzowa ani Torunia ani Leszna. Jesli potwierdzą się spekulacje, ze Zgar w KST, Kolodziej w Lesznie, a Vacul w Gorzowie. To uważam, iz Sparta już nie będzie faworytem do PO. Owszem, awansuje ale podobnie jak w ubiegłym sezonie, tylko w razie kiedy jakiś zespól dopadnie niemoc. Taka jak np dopadła Unię Leszno w minionym sezonie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oj, zbyt szybko na taką zapowiedź. Na dzisiaj to znamy w zasadzie tylko skład Falubazu. Nie znamy ostatecznego składu ani Gorzowa ani Torunia ani Leszna. Jesli potwierdzą się spekulacje, ze Zgar w KST, Kolodziej w Lesznie, a Vacul w Gorzowie. To uważam, iz Sparta już nie będzie faworytem do PO. Owszem, awansuje ale podobnie jak w ubiegłym sezonie, tylko w razie kiedy jakiś zespól dopadnie niemoc. Taka jak np dopadła Unię Leszno w minionym sezonie.
    Ja rozumiem, że Ty możesz tak uważać.
    Ale pozwól, że ja bedę uważał po swojemu.

    Dziwne jest to, że Ty możesz uważać jak sobie tam chcesz, a innym już potrafić wytknąć, że są w błędzie.

    Przecież istnieje nawet taka możliwość, że to Sparta wygra całą RZ i zajmie pierwsze miejsce przed PO.

    Mario kurde, daj innym troche pospekulować.
    Na to wychodzi, że Twoje spekulacje sa najprawdziwsze i najrealniejsze, a u innych działa tylko chgora wyobrażnia?!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Dziwne jest to, że Ty możesz uważać jak sobie tam chcesz, a innym już potrafić wytknąć, że są w błędzie.
    A gdzie ja Ci cokolwiek wytykam ? Gdzie pisze, ze jesteś w błędzie ? Gdzie ja twierdzę, ze Ty nie masz prawa mieć swojej opinii ?

    Ty wyraziłeś swoją, ja swoją. Po sezonie 2017 któryś z nas będzie się śmiał z tego drugiego

    Tak do tego podchodź
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie ja Ci cokolwiek wytykam ? Gdzie pisze, ze jesteś w błędzie ? Gdzie ja twierdzę, ze Ty nie masz prawa mieć swojej opinii ?

    Ty wyraziłeś swoją, ja swoją. Po sezonie 2017 któryś z nas będzie się śmiał z tego drugiego

    Tak do tego podchodź
    W sporcie wszystko możliwe i żadnych pewniaków do niczego nie ma, a zwłaszcza w takim jakim jest żużel.
    Niejednokrotnie soę o tym wszyscy przekonywali.
    Gdyby było inaczej, to sport nie byłby już taki piękny.

    Ja tam nie mam w zwyczaju się z kogoś tam śmiać, że się pomylił w spekulacjach.
    Ty się tu zachowujesz tak, jakbyś miał monopol na prawde spekulacyjną.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-11-2016)

  36. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A powiedzcie mi skąd się wzięła taka a nie inna nazwa stadionu? O ile mnie pamięć nie myli to Polska ani razu nie organizowała Olimpiady więc ktoś sobie na wyrost chlapnął?
    Stadion wybudowali przeciez Niemcy a miasto nazywalo sie wtedy Breslau. Tam przygotowywali sie Szkopy do olimpiady w Los Angeles.
    Moze stad.
    W sumie mogla pozostac stara nazwa, stadion im. Hermana Göringa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-11-2016 o 13:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    kowjanko (03-11-2016)

  38. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    W sporcie wszystko możliwe i żadnych pewniaków do niczego nie ma, a zwłaszcza w takim jakim jest żużel.
    Niejednokrotnie soę o tym wszyscy przekonywali.
    Gdyby było inaczej, to sport nie byłby już taki piękny.

    Ja tam nie mam w zwyczaju się z kogoś tam śmiać, że się pomylił w spekulacjach.
    Ty się tu zachowujesz tak, jakbyś miał monopol na prawde spekulacyjną.
    No i sam wpadłeś w swoje sidła

    Bo jeśli tak jest w istocie, to Ty i wielu innych również. Też głosicie swoje opinie, czyż nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A powiedzcie mi skąd się wzięła taka a nie inna nazwa stadionu? O ile mnie pamięć nie myli to Polska ani razu nie organizowała Olimpiady więc ktoś sobie na wyrost chlapnął?
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Stadion wybudowali przeciez Niemcy a miasto nazywalo sie wtedy Breslau. Tam przygotowywali sie Szkopy do olimpiady w Los Angeles.
    Moze stad.
    W sumie mogla pozostac stara nazwa, stadion im. Hermana Göringa.
    Architekt Richard Konwiarz, za projekt tego stadionu otrzymał brązowy medal olimpijski w kategorii architektura sportowa na olimpijskim konkursie sztuki i literatury w czasie igrzysk w Los Angeles w roku 1932. Gdy do władzy w Niemczech doszła III Rzesza stadion otrzymał nazwę Hermana Göringa. Po wojnie oczywistym stało się przywrócenie poprzedniej nazwy.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    kingpin (30-12-2016), kowjanko (03-11-2016)

  41. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i sam wpadłeś w swoje sidła

    Bo jeśli tak jest w istocie, to Ty i wielu innych również. Też głosicie swoje opinie, czyż nie ?
    Oj Mario widać znowu zaczynasz motać i odwracać kota ogonem.
    To Ty czepiłeś się moich spekulacji, a nie ja Twoich.
    Ja nie podważam niczyich prawd spekulacyjnych, bo nikt nie wie jak bedzie.

    Ja nie wpadłem w żadne sidła, postrzymuje to co wcześniejh twierdziłem i tyle.
    Równie dobrze możesz mieć i Ty racje i ja nie bede Ciebie przekonywał, że moja racja mojsza.

    Daj spokój. Fajnie że pojawia się mocny rywal w lidze i polityka transferowa Sparty też jest dobrze prowadzona.
    Co przyniesie sport się okaże.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Oj Mario widać znowu zaczynasz motać i odwracać kota ogonem.
    To Ty czepiłeś się moich spekulacji, a nie ja Twoich.
    O nie kolego, tak łatwo nie będzie.

    Wymieniliśmy się opiniami, to fakt. Ale zaraz wyskoczyłeś z tekstem:

    Dziwne jest to, że Ty możesz uważać jak sobie tam chcesz, a innym już potrafić wytknąć, że są w błędzie.
    Przecież ja nigdzie nie twierdziłem, że Ty jesteś w błędzie, że nie masz prawa mieć swojej opinii. Po prostu nie zgodziłem się z Twoją opinią. Tak jak Ty wiele razy nie zgadzałeś się z moją. Ale mi to nie przeszkadza, Ci, jak widzę, owszem.

    Więc kto tutaj kogo się czepił ?

    THE END
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach

  44. Powrót do góry    #351
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Architekt Richard Konwiarz, za projekt tego stadionu otrzymał brązowy medal olimpijski w kategorii architektura sportowa na olimpijskim konkursie sztuki i literatury w czasie igrzysk w Los Angeles w roku 1932. Gdy do władzy w Niemczech doszła III Rzesza stadion otrzymał nazwę Hermana Göringa. Po wojnie oczywistym stało się przywrócenie poprzedniej nazwy.
    Po wojnie znaleziono równie "zacnego" patrona - gen. Karola Świerczewskiego.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  45. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ponoć z Baronem do Leszna przechodzi wasz toromistrz - Jan Choroś. To kto ma przygotować Olimpiko do sezonu ? Chyba nie Dobrucki ?

  46. Powrót do góry    #353
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Heniu Piekarski

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-12-2016)

  48. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    swoją drogą to odważni są działacze z Leszna, chyba że to głupota

  49. Powrót do góry    #355
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Panowie co z forum spartan bo wyparowało i chyba na bieżąco nie jestem ,jakoś pusto się zrobiło

  50. Powrót do góry    #356
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No super odzew, ktoś do tego wątku jeszcze zagląda?
    Chyba że piszę sam do siebie, jak spartanie.org zniknęli z internetu to nieciekawie to wszystko wygląda, nasza drużyna nie istnieje w internecie, czy to początek końca czy doszliśmy już do ściany :/

  51. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Maciek przetrenowal, moga sie cieszyc ci co go jechali za Tarnow.

  52. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7...BoxLokKrajLink ja tam ide na sumo za 20 zygli, zuzel jest dosc tani, moze ze względu na okres wakacyjny
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 23-02-2017 o 19:00

  53. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Hmm, po tych rewelacjach http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...479,1,984.html to chyba SE powinna się zastanowić nad ukaraniem Sparty, za negocjacje z obcym zawodnikiem podczas trwania sezonu.

    A swoją droga, Piotrek Żyto to niezły cwaniaczek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A swoją droga, Piotrek Żyto to niezły cwaniaczek.
    O taaaak ! Wystarczyły dwa lata pobytu w Falubazie u boku Różowego

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    mhsol (02-03-2017)

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •