Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 563

Wątek: Sparta Wrocław 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Sytuacja jest już jasna - Baron i tak wiedział, że po sezonie odchodzi więc zrezygnował wcześniej (znowu poprztykał się z AR i miarka się przebrała) + coraz częstsze wizyty Cieślaka w ostatnim czasie w środku tygodnia we Wrocławiu = powrót Cieślaka. To była kwestia czasu od momentu, gdy Rusko ponownie zaangażował się na całego w żużel we Wrocławiu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Najwyrazniej tak jest. I teraz Rusko zrobi wszystko, zeby sciagnac Cieslaka do Wrocka. W$zystko
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Najwyrazniej tak jest. I teraz Rusko zrobi wszystko, zeby sciagnac Cieslaka do Wrocka. W$zystko
    Jak Szreku to i Hampel. Czyli Jacek Falubaz dostanie swoją szansę u nas. t_zg już pewnie odpala szampana

    EDIT - mam tylko cichą nadzieję, że ten żużlowy szkodnik Baron nie znajdzie pracy w żadnym ekstraligowym klubie.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    savage (07-09-2016), t_zg (07-09-2016)

  5. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Hampel, a i Fricke podobno już dogadany. Całkiem ciekawy składzik się robi
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Biedny Mariusz

  7. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Sparta chce mistrza w 2017 i Baron nie pasuje do tego tytułu. Jeśli ktoś twierdzi że Baron miał wpływ na przygotowywanie torów w Poznaniu, Wrocławiu i Częstochowie to jest zwykłym idiotą. Baron był tylko na przetrwanie i nic więcej. Mi osobiście jego szkoda, a za Cieślakiem jakoś nie tęsknię. Obawiam się że znowu będziemy postrzegani jako jeżdżący przekręt. Baron w Sparcie zrobił sobie naprawdę fajną CV-kę i życzę jemu dużo sukcesów trenerskich.

  8. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Hampel, a i Fricke podobno już dogadany. Całkiem ciekawy składzik się robi
    Fricke być może, ale nie sądzę aby już dogadali się z JH. Jeszce jest o wiele za wcześnie. Wiele się jeszcze może wydarzyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    mam tylko cichą nadzieję, że ten żużlowy szkodnik Baron nie znajdzie pracy w żadnym ekstraligowym klubie.
    pisząc takie bzdety pokazujesz że nie masz zielonego pojęcia o Baronie, widać wyraźnie że na tym forum pół życia przespałeś w nogach.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Fricke być może, ale nie sądzę aby już dogadali się z JH. Jeszce jest o wiele za wcześnie. Wiele się jeszcze może wydarzyć.
    znając Ruskę myślę że już jakieś 80% jest ułożone, ale co nam szaraczkom

  10. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Sparta chce mistrza w 2017 i Baron nie pasuje do tego tytułu. Jeśli ktoś twierdzi że Baron miał wpływ na przygotowywanie torów w Poznaniu, Wrocławiu i Częstochowie to jest zwykłym idiotą. Baron był tylko na przetrwanie i nic więcej. Mi osobiście jego szkoda, a za Cieślakiem jakoś nie tęsknię. Obawiam się że znowu będziemy postrzegani jako jeżdżący przekręt. Baron w Sparcie zrobił sobie naprawdę fajną CV-kę i życzę jemu dużo sukcesów trenerskich.
    A to nas oświeć któż to jest takim ekspertem od owalności w Sparcie.

  11. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jak Szreku to i Hampel. Czyli Jacek Falubaz dostanie swoją szansę u nas. t_zg już pewnie odpala szampana

    EDIT - mam tylko cichą nadzieję, że ten żużlowy szkodnik Baron nie znajdzie pracy w żadnym ekstraligowym klubie.
    Przeciez Fratczak podobno juz mial propozycje, ale sie nie podejmowal.
    Mietka faja z niego. Nie wiem czy tak nagle zmeznieje..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przeciez Fratczak podobno juz mial propozycje, ale sie nie podejmowal.
    Mietka faja z niego. Nie wiem czy tak nagle zmeznieje..
    Jaką propozycję ? Z Rybnika ? Bez jaj, on jeśli coś kiedyś poprowadzi to tylko Falubaz. Jacek to fanatyk

  13. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A to nas oświeć któż to jest takim ekspertem od owalności w Sparcie.
    naprawdę siedzisz tyle lat na tym forum i nic się nie nauczyłeś, a miałeś to na wyciągnięcie ręki-wstyd. Ekspertem jest familia.
    Oni liczyli się tylko z Nieścierukiem i Cieślakiem, resztę mogłeś śmiało nazwać słupami.

  14. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    znając Ruskę myślę że już jakieś 80% jest ułożone, ale co nam szaraczkom
    Rusko musi zacząć od liderów, TW to stanowczo za mało, jeśli Sparta ma pokazać dobry speedway w sezonie 2017. Janoś, póki co na lidera się nie wstrzelił. JH też jeszcze nie ma mocy aby być liderem.

    Ja uważam, ze jednak Cieslak mocno się zastanowi zanim pójdzie do Wrocka, o ile w ogóle pójdzie. U Rusko nie ma srania po krzakach, jeśli zatrudni Cieślaka to da mu konkretne zadanie do wykonania. Ma być medal. I kim ten medal ma Cieślak mu zrobić ? Póki co spekulujemy wokół Hampela. Ale na dzisiaj JH to żaden pewniak. Fricke, Janowski, również nie. Jak JH ma trochę rozumu we łbie to zostanie w ZG. To mu pozwoli spokojnie wjechać się w sezon 2017. Mając u boku Doyle, Dudka czy Protasa, nie bedzie miał takiej odpowiedzialności jaką by miał we Wrocku. Poodbnie Cieślak, w ZG ma zawodników których chciał, robi z nimi dobre wyniki. Po co mu to zmieniać ? Wątpię żeby Rusko zdecydowanie przebił ofertę finansową.

    Nie wiem, może się mylę. Ale coś mi się wydaje, ze zarówno Cieślak jak i JH zostana w ZG. Po ..uja mieli by ryzykować ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jaką propozycję ? Z Rybnika ? Bez jaj, on jeśli coś kiedyś poprowadzi to tylko Falubaz. Jacek to fanatyk
    A nie mial pare lat temu propozycji z Falubazu? By samodzielnie managerowal?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przeciez Fratczak podobno juz mial propozycje, ale sie nie podejmowal.
    Mietka faja z niego. Nie wiem czy tak nagle zmeznieje..
    Frątczak potrzebował jeden sezon odpocząć od żużla aby się trochę podleczyć. Stąd jego chałtura jako eksperta w mediach. Mogę się tylko domyślać, ze od przyszłego sezonu gdzieś załapie jakąś fuchę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    naprawdę siedzisz tyle lat na tym forum i nic się nie nauczyłeś, a miałeś to na wyciągnięcie ręki-wstyd. Ekspertem jest familia.
    Oni liczyli się tylko z Nieścierukiem i Cieślakiem, resztę mogłeś śmiało nazwać słupami.
    Aha, to Krysia z Rusko siadali na traktor i szykowali takie antyżużlowe badziewie ? Nawet jeśli mu kazali robić takie gówno, to gdyby miał odrobinę szacunku do siebie to kazałby im spier_dalać i poszukał sobie nowej pracy. Dla mnie to żużlowy szkodnik.


    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A nie mial pare lat temu propozycji z Falubazu? By samodzielnie managerowal?
    No miał i został manago przecież. Miał niby Sławka Dudka do pomocy, ale wiadomo było kto w tym duecie dominuje.

  18. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Ale to zadne ryzyko dla Cieslaka. Przeciez bedzie chcial wolnej reki w transferach i to mu prawdopodobnie Rusko zapewni.
    Janowski ma slabszy sezon, ale to wciaz potencjalny lider.
    TW wiadomo. Milik sobie radzi, bedzie mocna druga linia.
    Jest Drabik na juniorce. Wiec generalnie albo potrzeba im jednego lidera, albo dwoch potencjalnie dobrych mlodych gniewnych jak Fricke.
    Zreszta kto wie, moze Cieslak przejdzie z Doylem?

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Aha, to Krysia z Rusko siadali na traktor i szykowali takie antyżużlowe badziewie ? Nawet jeśli mu kazali robić takie gówno, to gdyby miał odrobinę szacunku do siebie to kazałby im spier_dalać i poszukał sobie nowej pracy. Dla mnie to żużlowy szkodnik.




    No miał i został manago przecież. Miał niby Sławka Dudka do pomocy, ale wiadomo było kto w tym duecie dominuje.
    No wlasnie z tego co pamietam to nie chcial byc managerem solo - ja to nazywam brakiem jaj jesli chodzi o odpowiedzialnosc za wynik. W duecie zawsze sie to jakis rozmywa w razie w.
    No zobaczymy, moze mu jaja urosly. ale pamietajcie... z fanatyka nie ma profesjonalisty!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale to zadne ryzyko dla Cieslaka. Przeciez bedzie chcial wolnej reki w transferach i to mu prawdopodobnie Rusko zapewni.
    Janowski ma slabszy sezon, ale to wciaz potencjalny lider.
    TW wiadomo. Milik sobie radzi, bedzie mocna druga linia.
    Jest Drabik na juniorce. Wiec generalnie albo potrzeba im jednego lidera, albo dwoch potencjalnie dobrych mlodych gniewnych jak Fricke.
    Zreszta kto wie, moze Cieslak przejdzie z Doylem?
    Wątpię, aż tak kasą nie srają. Pewnie będzie to wyglądało tak:

    1. Tai
    2. Milik
    3. Maciek
    4. Fricke
    5. Hampel
    6. junior
    7. Drabik

    Na rezerwie pewnie Woźniak.

    Z Cieślakiem na menadżerce to jest ekipa faworyt rozgrywek bez dwóch zdań.

    EDIT - z tym Sławkiem jako drugim trenerem to była taka pomoc socjalna od Dowhana gdy Dudki nie zarabiały przez zawieszenie

  20. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Aha, to Krysia z Rusko siadali na traktor i szykowali takie antyżużlowe badziewie ? Nawet jeśli mu kazali robić takie gówno, to gdyby miał odrobinę szacunku do siebie to kazałby im spier_dalać i poszukał sobie nowej pracy. Dla mnie to żużlowy szkodnik.
    co ty wypisujesz, nawet nie wiesz jaki Baron miał z nimi kontakt i co oni dla niego znaczyli już od 1992 r. Swoja drogą o żużlu tez masz słabe pojęcie
    bo Sparta w ostatnich latach tylko u siebie i na betonie mogła kręcić wynik, była zwyczajnie cienka jak sik pająka.

  21. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    CarlitosFalubaz,

    Dokładnie tak to ma wyglądać.

    Mariusz,

    Cieślak się presji nie boi - to raz. Cieślak na każdym kroku podkreśla, jak doskonale współpracowało mu się z Rusko i Klocową - to dwa. Cieślak nigdy nie czuł się doskonale w Zielonej Górze - to trzy. Moim zdaniem jedyne co zaważało na tym, że omijał Wrocław był ograniczony budżet i remont stadionu. Wierz mi, że gdyby nie "musiał", to by do Dowhana nie wracał .

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  22. Powrót do góry    #156
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Też pomyślałem, że może nie JH a Doyle przyjdzie, jego temat we Wrocławiu jest już od 2014 co zimę.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    co ty wypisujesz, nawet nie wiesz jaki Baron miał z nimi kontakt i co oni dla niego znaczyli już od 1992 r. Swoja drogą o żużlu tez masz słabe pojęcie
    bo Sparta w ostatnich latach tylko u siebie i na betonie mogła kręcić wynik, była zwyczajnie cienka jak sik pająka.
    W 1992 to ja oglądałem go na torze we Wrocku, kibicowałem mu na IMŚJ w Pardubicach w 93 i ogólnie lubiłem jako rajdera. Jako menago stracił mój szacunek, a to jego *********** farmazonów w wywiadach jaki to super owalny tor macie we Wrocku sprawił, że dla mnie jest zerem. Żadne długi wdzięczności z przeszłości nie usprawiedliwiają czegoś takiego.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    savage (07-09-2016)

  25. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rusko musi zacząć od liderów, TW to stanowczo za mało, jeśli Sparta ma pokazać dobry speedway w sezonie 2017. Janoś, póki co na lidera się nie wstrzelił. JH też jeszcze nie ma mocy aby być liderem.

    Ja uważam, ze jednak Cieslak mocno się zastanowi zanim pójdzie do Wrocka, o ile w ogóle pójdzie. U Rusko nie ma srania po krzakach, jeśli zatrudni Cieślaka to da mu konkretne zadanie do wykonania. Ma być medal. I kim ten medal ma Cieślak mu zrobić ? Póki co spekulujemy wokół Hampela. Ale na dzisiaj JH to żaden pewniak. Fricke, Janowski, również nie. Jak JH ma trochę rozumu we łbie to zostanie w ZG. To mu pozwoli spokojnie wjechać się w sezon 2017. Mając u boku Doyle, Dudka czy Protasa, nie bedzie miał takiej odpowiedzialności jaką by miał we Wrocku. Poodbnie Cieślak, w ZG ma zawodników których chciał, robi z nimi dobre wyniki. Po co mu to zmieniać ? Wątpię żeby Rusko zdecydowanie przebił ofertę finansową.

    Nie wiem, może się mylę. Ale coś mi się wydaje, ze zarówno Cieślak jak i JH zostana w ZG. Po ..uja mieli by ryzykować ?
    Oczywiście że z liderami Sparty masz rację, to samo z Hampelem. Sparta może pewnie kupić innych ale my o tym nie wiemy i cała reszta to jest tylko gdybanie, co nie zmienia faktu że Rusko z Klocową mają już wszystko ułożone w różnych wariantach.

  26. Powrót do góry    #159
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ten zestaw, z Drabikiem jako juniorem, to jest przecież rakieta. Zestaw z JD zamiast JH - rakieta kosmiczna.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Mossberg (24-09-2016)

  28. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W 1992 to ja oglądałem go na torze we Wrocku, kibicowałem mu na IMŚJ w Pardubicach w 93 i ogólnie lubiłem jako rajdera. Jako menago stracił mój szacunek, a to jego *********** farmazonów w wywiadach jaki to super owalny tor macie we Wrocku sprawił, że dla mnie jest zerem. Żadne długi wdzięczności z przeszłości nie usprawiedliwiają czegoś takiego.
    Zejdź na ziemię człowieku bo naprawdę bzdurzysz i cały szacunek do Ciebie stracę. Betonka we Wrocławiu pojawiła się za Cieślaka po majstrze Sparty i późniejszej przebudowie toru z którą wiązano duże nadzieje. Baron tylko udoskonalił Cieślaka i to nie tyle co Baron ale familia. Zresztą Cieślak też ratował ligę dla Wrocławia poprzez Baronową betonkę jak to nazywasz.

  29. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ten zestaw, z Drabikiem jako juniorem, to jest przecież rakieta. Zestaw z JD zamiast JH - rakieta kosmiczna.
    Ale niezgodna z Regulaminem. Jeśli Doyl'e to za Fricke, a jeśli tak, to zostaje Jędrzejak / Woźniak.

    cukrzyca,

    A w Częstochowie to kto Baronowi tak pięknie ten tor spi*rdolił ?! Pewnie też Cieślak

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  30. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    UL tez mialo rakiete przed tym sezonem a okazalo sie ze to byl Challenger
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    CarlitosFalubaz,

    Dokładnie tak to ma wyglądać.

    Mariusz,

    Cieślak się presji nie boi - to raz. Cieślak na każdym kroku podkreśla, jak doskonale współpracowało mu się z Rusko i Klocową - to dwa. Cieślak nigdy nie czuł się doskonale w Zielonej Górze - to trzy. Moim zdaniem jedyne co zaważało na tym, że omijał Wrocław był ograniczony budżet i remont stadionu. Wierz mi, że gdyby nie "musiał", to by do Dowhana nie wracał .

    Pozdrawiam
    Przecież ja nie twierdzę, ze Cieślak się boi presji. Twierdzę tylko, ze nie będzie w stanie podjąć się w 100% zadania jakie mu wyznaczy Rusko. Obarczone jest zbyt wysokim ryzykiem. Nie pisz, że Cieślak nigdy nie czuł dobrze się w ZG. Bo w tym sezonie czuje się wyśmienicie. Nowy prezes podpasował mu jak żaden do tej pory. Ma Cieślak bardzo dobry kontakt z Tymczyszynem. Ma w 100% wolną rękę w klubie, nikt mu się nie wpierdziela. Nikt go na dywaniki nie ciąga jak wtopi mecz (vide mecz ze Stalą).

    Mi się wydaje, ze Shrek odrzuci propozycje Rusko i zostanie w ZG. Jak będzie zobaczymy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Zejdź na ziemię człowieku bo naprawdę bzdurzysz i cały szacunek do Ciebie stracę. Betonka we Wrocławiu pojawiła się za Cieślaka po majstrze Sparty i późniejszej przebudowie toru z którą wiązano duże nadzieje. Baron tylko udoskonalił Cieślaka i to nie tyle co Baron ale familia. Zresztą Cieślak też ratował ligę dla Wrocławia poprzez Baronową betonkę jak to nazywasz.
    Trzeba bardzo nie lubić speedwaya żeby bronić tego co od kilku lat we Wrocławiu **********ł Baron. Niby w tym roku robił to badziewie bo się bał degradacji ? Rok temu w play offach też ? Weź już przestań ********* głupoty.

  33. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież ja nie twierdzę, ze Cieślak się boi presji. Twierdzę tylko, ze nie będzie w stanie podjąć się w 100% zadania jakie mu wyznaczy Rusko. Obarczone jest zbyt wysokim ryzykiem. Nie pisz, że Cieślak nigdy nie czuł dobrze się w ZG. Bo w tym sezonie czuje się wyśmienicie. Nowy prezes podpasował mu jak żaden do tej pory. Ma Cieślak bardzo dobry kontakt z Tymczyszynem. Ma w 100% wolną rękę w klubie, nikt mu się nie wpierdziela. Nikt go na dywaniki nie ciąga jak wtopi mecz (vide mecz ze Stalą).

    Mi się wydaje, ze Shrek odrzuci propozycje Rusko i zostanie w ZG. Jak będzie zobaczymy.
    Zapewniam cie ze Cieslak z GA tez ma dobry kont(r)akt.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież ja nie twierdzę, ze Cieślak się boi presji. Twierdzę tylko, ze nie będzie w stanie podjąć się w 100% zadania jakie mu wyznaczy Rusko.
    A to czemu ? Z takim składem i do tego mając do dyspozycji tor którego nikt nie zna ?


    Obarczone jest zbyt wysokim ryzykiem. Nie pisz, że Cieślak nigdy nie czuł dobrze się w ZG. Bo w tym sezonie czuje się wyśmienicie. Nowy prezes podpasował mu jak żaden do tej pory. Ma Cieślak bardzo dobry kontakt z Tymczyszynem. Ma w 100% wolną rękę w klubie, nikt mu się nie wpierdziela. Nikt go na dywaniki nie ciąga jak wtopi mecz (vide mecz ze Stalą).

    Mi się wydaje, ze Shrek odrzuci propozycje Rusko i zostanie w ZG. Jak będzie zobaczymy.
    Gdyby tak było to Baron nie strzeliłby focha.

  35. Powrót do góry    #167
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jaka betonka? ;ooo
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Też pomyślałem, że może nie JH a Doyle przyjdzie, jego temat we Wrocławiu jest już od 2014 co zimę.
    Doyle już jest po słowie w ZG. Z tego co wiem to są na etapie płodzenia kontraktu. Zarówno klub jak i zawodnik, chcieliby to ogłosić jeszcze we wrześniu. Podczas ostatniego meczu ligowego w ZG. Z inicjatywą wyszedł sam Jason. Chyba gość chce zaraz po sezonie (SGP w Toruniu) spadać do Australii.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #169
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Doyle już jest po słowie w ZG. Z tego co wiem to są na etapie płodzenia kontraktu. Zarówno klub jak i zawodnik, chcieliby to ogłosić jeszcze we wrześniu. Podczas ostatniego meczu ligowego w ZG. Z inicjatywą wyszedł sam Jason. Chyba gość chce zaraz po sezonie (SGP w Toruniu) spadać do Australii.
    A to luz - najchętniej nie widziałbym w Sparcie ani jego, ani Hampela - zatrzymajcie sobie obu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Trzeba bardzo nie lubić speedwaya żeby bronić tego co od kilku lat we Wrocławiu **********ł Baron. Niby w tym roku robił to badziewie bo się bał degradacji ? Rok temu w play offach też ? Weź już przestań ********* głupoty.
    jednak cienki jesteś, jęsli slabym skladem sie udawalo to troche lepszym uwazali ze osiagna wiecej. naprawde wlacz myslenie.

  39. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A to czemu ? Z takim składem i do tego mając do dyspozycji tor którego nikt nie zna ?
    No, składu na medal to Sparta przecież nie ma. Mają w zasadzie tylko Taia i Drabika, plus Milika jako drugą linię. Jeśli zostawią Janosia, który liderem nie jest, to musza ściągną jeszcze jednego krajowego seniora (za Ogóra) i co najmniej jednego solidnego lidera.

    Gdyby tak było to Baron nie strzeliłby focha.
    Wierz mi, ze Shreku jeszcze decyzji żadnej nie podjął. Wszyscy wiedzą, ze co najmniej od kilku miesięcy Rusko go namawia. Ale czym bardziej go dusi tym bardziej Shrek się zastanawia.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zapewniam cie ze Cieslak z GA tez ma dobry kont(r)akt.
    W tym roku mu się kończy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    jednak cienki jesteś, jęsli slabym skladem sie udawalo to troche lepszym uwazali ze osiagna wiecej. naprawde wlacz myslenie.
    Jest tu jakiś tłumacz ?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, składu na medal to Sparta przecież nie ma. Mają w zasadzie tylko Taia i Drabika, plus Milika jako drugą linię. Jeśli zostawią Janosia, który liderem nie jest, to musza ściągną jeszcze jednego krajowego seniora (za Ogóra) i co najmniej jednego solidnego lidera.
    No to dodaj Hampela i np. Fricke albo takiego Madsena który będzie do wzięcia. Gdzie on w przyszłym roku dostanie lepszy team do poprowadzenia ?

  41. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Madsen jest spalony we Wrocławiu, ty masz naprawdę spore zaległości

  42. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jest tu jakiś tłumacz ?



    No to dodaj Hampela i np. Fricke albo takiego Madsena który będzie do wzięcia. Gdzie on w przyszłym roku dostanie lepszy team do poprowadzenia ?
    Jak to gdzie ? Przecież ma:

    1.Doyle
    2.Karpov
    3.Dudek
    4.Hampel/Zengi
    5.Pepe
    6.Zgarda
    7.Misio

    I to bez zobowiązań żadnych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Madsen jest spalony we Wrocławiu, ty masz naprawdę spore zaległości
    Crump też był jak wypinał do was dupę i pokazał fucka ...

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    t_zg (07-09-2016)

  45. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nie porownuj mercedesa do malucha, zreszta rusko z tego incydentu wyciagnal wnioski i kalał sie przed kibicami

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (24-09-2016)

  47. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Janowski w tym roku liderem nie jest, co nie znaczy ze w przyszlym roku nie bedzie, tym bardziej przy Cieslaku.
    Milik w tym roku bardzo poszedł w gore, byc moze w przyszlym roku bedzie gorzej, moze bedzie podobnie, tak czy siak zawodnik na 7 pkt jest spokojnie.
    Potrzeba tutaj kogos za Jędrzejaka, Ja tam nie moge na goscia patrzec, raz czy dwa w sezonie odpali i tyle. Moze walczyc o skład, ale do pewnego składu bym go nie wkladał.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Mossberg (24-09-2016)

  49. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Frątczak to dla mnie człowiek-zagadka, niby po ostatnim sezonie zapierał się, że musi odpocząć od żużla i skupić się na swoim biznesie, to przyjąl propozycję w TV, i mam przekonanie, że w żadnym klubie nie byłby dać z siebie tyle co w Zielonej.

    Jako gorzowianin bardzo go cenię i lubię ale zupełnie go nie widzę poza ZG.

    mariusz pisze głupoty o frątczaku (zresztą prawie zawsze pisze głupoty o klubie).
    żadna tam przerwa w celu podleczenia.

    frątczak bez speedwaya żyć nie może.
    chętnie zostałby w klubie, ale falubaz postawił na cieślaka. panowie się nie lubią, cieślak go wręcz nie trawi i nie widział dla niego żadnego miejsca w parkingu.
    chłopak to wiedział od dawna, więc przygotował bajkę o odpoczynku, żeby nie zostać kopniętym w zadek, bo to wizerunkowy obciach.

    rola telewizyjnego eksperta bardzo mu odpowiada, bo nadal jest w głównym nurcie.

    żeby nie było, ja go chętnie widziałbym z powrotem w falubazie w miejsce cieślaka.
    chyba nie ma tam bardziej oddanego sprawie i zaangażowanego w klub człowieka.

  50. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to gdzie ? Przecież ma:

    1.Doyle
    2.Karpov
    3.Dudek
    4.Hampel/Zengi
    5.Pepe
    6.Zgarda
    7.Misio

    I to bez zobowiązań żadnych.
    Mario jak się prowadzi Falubaz to wiadomo czego się oczekuje od takiego trenera Tego czego ty i ja byśmy sobie życzyli co rok
    Presja była jest i będzie, to nieodłączna część tego zawodu.

    A co do ww. składu, to qrde ale Sparta w zaproponowanym zestawieniu wygląda mi mocniej.

  51. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Fricke być może, ale nie sądzę aby już dogadali się z JH. Jeszce jest o wiele za wcześnie. Wiele się jeszcze może wydarzyć.
    Jakie za wcześnie.To Ty nie wiesz że już teraz zawodnicy wysyłają swoje oferty i dogadują szczegóły

    Transfery w tym roku 1-14 listopad zostało półtora miesiąca a wtedy to tylko podadzą do publicznej wiadomości to co teraz sie dzieje

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    cukrzyca (07-09-2016)

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •