Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 563

Wątek: Sparta Wrocław 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Oficjalnie: złamane lewe udo.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filipek Zobacz posta
    Oficjalnie: złamane lewe udo.

    podaj źródło.

    twitter sparty wrocław.

    sezon z głowy.

    zdrówka.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie wszystko. Ale że Falubaz, Rybnik, Tarnów i Grudziądz pykniemy - tego jestem pewien. Przegramy z Toruniem i Lesznem. A w ogóle to niech najpierw potwierdzi się to złamanie.
    Jak Janowski sie ogarnie to z Lesznem tez wygracie nawet bez Drabika.Smektała i Kaczmarek sa do objechania przez Gałe i Drozdza

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No, trzeba być niezłym ścierwem ludzkim, żeby przy okazji poważnej kontuzji jakiegoś zawodnika dosr**wać tekst o kupowaniu juniorów
    Zobacz co spartanie pisali o Rusieckim w sobotę, zobacz jak "płakali" nad losem Krystiana, a teraz to nagle anioły plączące nad losem Maxa.

    A na poważnie to trzymam kciuki za MAXA! Oby wrócił jak najszybciej na tor i aby ta pierwsza poważna kontuzja nie zahamowała go w rozwoju.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 31-05-2016 o 23:05

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak Janowski sie ogarnie to z Lesznem tez wygracie nawet bez Drabika.Smektała i Kaczmarek sa do objechania przez Gałe i Drozdza
    Ty widziałeś jak Dróżdż i Gała prezentują się w tym sezonie? to jest poziom dawnej II ligi, a i tam mieliby poważne problemy z zapunktowaniem. Oni mogą takiemu Smektale motor zapychać.

    Maks wróci, Zmarzlik też złamał lewe udo (z przemieszczeniem) w 2012.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filipek Zobacz posta
    Oficjalnie: złamane lewe udo.
    Wiadomo,ze sezon z glowy.Wazna jest mozliwie jak najszybsza operacja i rehabilitacja. Mlody wiek tez jest na +, i dieta odpowiednia ma takze niebagatelne znaczenie. Wracaj do zdrowia Maks !! We Wrocku bedzie mial bardzo dobra opiekę,zaden Poznań.

  7. Powrót do góry    #52
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    To, że Pedersen wykluczony nie oznacza od razu, iż wprasował kolegę z pary w bandę czy coś w tym stylu. Poczekajmy na jakieś wideo z tego biegu.
    Nicki wypchnął Bogdanowa, a ten zabrał ze sobą Drabika. Duńczyk był wygwizdywany przez miejscowych przez resztę meczu.

    EDIT: Drabik jest właśnie operowany.
    Ostatnio edytowane przez Jarro ; 31-05-2016 o 23:19

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Oby jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności.
    W tym sezonie jeszcze możliwy jest powrót?
    Byłem pewien że zdobędzie IMŚJ. Szkoda, może za rok

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Z dwojga złego lepsze lewe udo, niż prawe.
    Zdrówka MAKS!
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Oby jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności.
    W tym sezonie jeszcze możliwy jest powrót?
    Byłem pewien że zdobędzie IMŚJ. Szkoda, może za rok
    dobrze ze jest juz operowany brawo,nie wroci w tym sezonie.

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Zobacz co spartanie pisali o Rusieckim w sobotę, zobacz jak "płakali" nad losem Krystiana, a teraz to nagle anioły plączące nad losem Maxa.
    ty chyba od swojego inwentarza załapałeś jakiegoś tasiemca który siedzi w twojej głowie. Nikt z Wroclawia nie "płakał" nad Rempałą, to był i jest dramat, co innego zachowanie waszych pryncypałów ale to są zupełnie inne tematy.
    Sparta niestety dość długo jeżdziła bez żadnej kontuzji, a i wynik im sprzyjał. Ten rok jest dla nas fatalny. Protaś załatwił Milika przez co wtopiliśmy wygrany mecz i nawet żadnej kartki nie dostał, potem jakieś kombinacje leszczyńskie z przełożeniem kolejki pod sovieta i teraz Drabik. Utrzymać pewnie się utrzymamy ale o PO możemy zapomnieć bo zostaliśmy wydymani na maxa. Zresztą przy kontuzji Drabika to i tak już nie ma znaczenia ale będziemy o tym pamiętać. Mi osobiście pozostaje kibicować Apatorowi i Stali żeby walczyli w finale o zloto bez falubazu i uni klubów sentymentalnie mi obcych.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Nicki wypchnął Bogdanowa, a ten zabrał ze sobą Drabika. Duńczyk był wygwizdywany przez miejscowych przez resztę meczu.
    Najpierw muszę sam to zobaczyć, bo na Nickiego wszędzie gwiżdżą i nie zawsze oznacza to, że pojechał po chamsku itp

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ty chyba od swojego inwentarza załapałeś jakiegoś tasiemca który siedzi w twojej głowie. Nikt z Wroclawia nie "płakał" nad Rempałą, to był i jest dramat, co innego zachowanie waszych pryncypałów ale to są zupełnie inne tematy.
    Sparta niestety dość długo jeżdziła bez żadnej kontuzji, a i wynik im sprzyjał. Ten rok jest dla nas fatalny. Protaś załatwił Milika przez co wtopiliśmy wygrany mecz i nawet żadnej kartki nie dostał, potem jakieś kombinacje leszczyńskie z przełożeniem kolejki pod sovieta i teraz Drabik. Utrzymać pewnie się utrzymamy ale o PO możemy zapomnieć bo zostaliśmy wydymani na maxa. Zresztą przy kontuzji Drabika to i tak już nie ma znaczenia ale będziemy o tym pamiętać. Mi osobiście pozostaje kibicować Apatorowi i Stali żeby walczyli w finale o zloto bez falubazu i uni klubów sentymentalnie mi obcych.
    To ile tych meczów w osłabieniu na razie jechaliście? My 6, ale wg mnie do 10 lipca jeszcze trochę nam przybędzie. Aaaa i zadam to samo pytanie co sparcie: jakie kombinacje macie na myśli? Przypominam, że Emil choć trochę nieroztropny, to jednak jest w kadrze Unii Leszno, więc chyba od początku sezonu jak rozmyślałeś o układzie sił, brałeś go pod uwagę w zespole Byków. Jeśli w ogóle pojedzie tego 10 lipca to nie powinna Cie dziwić jego obecność w składzie. Spójrz sobie w jakikolwiek przedsezonowy skarb kibica - widnieje tam nazwisko Sajfutdinow w kadrze Unii.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    a co mnie obchodzi jakis skarb kibica i w jakich składach jechaliście do tej pory, mnie interesuje jaki był stan faktyczny na dany dzień i co zrobiono żeby ten mecz sie nie odbył. Zresztą ja cały czas pisałem że nawet jak będziecie jechać z sovietem to wygramy. Tu nie chodzi o wynik ale Wy tego nie zrozumiecie, a potem się dziwicie że ludzie pisza o krowach i świniach. Sami pracujecie na taki wizerunek.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 31-05-2016 o 23:39

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Mi osobiście pozostaje kibicować Apatorowi i Stali żeby walczyli w finale o zloto bez falubazu i uni klubów sentymentalnie mi obcych.
    I bardzo dobrze, trzymaj się od tych dwóch klubów z daleka.
    Szkoda Maxa, chłopak pewnie będzie się leczył do końca sezonu. Mam nadzieję, że ta kontuzja nie zostawi śladów i w nowym sezonie Max będzie śmigał nie gorzej niż teraz. Tym bardziej, że ma wsparcie od ojca-twardziela, będzie dobrze.
    Drużyna na pewno odczuje tą stratę, cel zostanie zmieniony z walki o PO na walkę o utrzymanie. Trudno, taki jest ten sport. Falubaz już 2 sezon tak się męczy, a nawet więcej, ciągle coś. Wcześniej kontuzje prześladowały inne zespoły. Trzeba się z tym i walczyć ile się da, i kim da.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    a co mnie obchodzi jakis skarb kibica i w jakich składach jechaliście do tej pory, mnie interesuje jaki był stan faktyczny na dany dzień i co zrobiono żeby ten mecz sie nie odbył
    No to musi Cie zacząć obchodzić. Obowiązkowo!
    Ostatnio edytowane przez alan1990 ; 31-05-2016 o 23:44

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    a co mnie obchodzi jakis skarb kibica i w jakich składach jechaliście do tej pory, mnie interesuje jaki był stan faktyczny na dany dzień i co zrobiono żeby ten mecz sie nie odbył
    Cukrzyca nie pisz więcej, bo zaczynam się autentycznie bać, że za chwilę jednego z winnych odwołania kolejki ,,przywołasz'' śp. Krystiana.............


    ps.Maks szybkiego powrotu na tor!!!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 31-05-2016 o 23:42

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    i tak właśnie wygląda rozmowa z rolnikami, oni nic nie jarzą albo walą głupa

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    i tak właśnie wygląda rozmowa z rolnikami, oni nic nie jarzą albo walą głupa
    Przeeeestań. Nikt tutaj Cie nie wali

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    JaacPoz (01-06-2016), sobotch (01-06-2016), t_zg (01-06-2016)

  20. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Przeeeestań. Nikt tutaj Cie nie wali
    wyłącz chłopcze już tego kompa bo jutro zaśpisz do pracy i krowy będą wyły do południa

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (01-06-2016)

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    z tego co piszą to wypchnal rywala a ten zabral sie z Drabikiem czyli sytuacji jakich wiele na 1 luku. ale jakby ktos video mial.. na tt cos nie widac

  23. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Przeeeestań. Nikt tutaj Cie nie wali
    co jeden pokemon z Leszna to zabawniejszy. Zaczynasz przebijać unia1938, czy jak ten karaluch się nazywa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (01-06-2016), dockm (01-06-2016)

  25. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Chłopaki, spokojnie. Ja dość daleko od Leszna mieszkam

  26. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    i tak właśnie wygląda rozmowa z rolnikami, oni nic nie jarzą albo walą głupa
    Żadna osoba, która choć od kilku sezonów śledzi żużel nie uwierzy, że Rusiecki miał jakikolwiek wpływ na odwołanie VII kolejki, żeby jechać w powtórce z Emilem. Sajfutdinow w tym roku na torze przejechał pół prostej w Toruniu i zaliczył dzwon, jego dyspozycja po powrocie to wielka loteria. Rusiecki zna się od lat z Jackiem Rempałą. Naprawdę nie jest wymagany wielki polot inteligencji, żeby uznać słowa Rusieckiego tuż po tragicznej wiadomości ze szpitala jako coś naturalnego.

    Maksa szkoda, oby operacja się udała i jeszcze jesienią wsiadł na motocykl na treningach. Analiza szans Sparty w obliczu tej kontuzji - drugorzędna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez Raymond ; 01-06-2016 o 00:02
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    z tego co piszą to wypchnal rywala a ten zabral sie z Drabikiem czyli sytuacji jakich wiele na 1 luku. ale jakby ktos video mial.. na tt cos nie widac
    taki urok tego sportu, nic na to nie poradzisz, ale nicki był z tego biegu wykluczony więc coś tam nabroił kolejny już raz.

    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Chłopaki, spokojnie. Ja dość daleko od Leszna mieszkam
    dla nas jesteś z leszna

    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta

    Maksa szkoda, oby operacja się udała i jeszcze jesienią wsiadł na motocykl na treningach. Analiza szans Sparty w obliczu tej kontuzji - drugorzędna sprawa.
    ten sezon i tak był na przetarcie, mi szkoda dodatkowo ludzi z Poznania

  28. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta



    dla nas jesteś z leszna

    Leszna*

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    guard6 (01-06-2016)

  30. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Już tam walić ten sezon, bo tu się faktycznie nie ma czym ekscytować, nawet w PO co najwyżej 4 miejsce byśmy ujechali, bo to po prostu nie jest drużyna na medale.
    Znacznie ważniejszą kwestią jest w jakiej formie wróci Drabik w przyszłym sezonie. Oby to nie był przełomowy moment jego kariery. Strata całego sezonu w takim wieku to jednak masakra. Zmarzlik miał szczęście w nieszczęściu, że złamał nogę miesiąc przed końcem sezonu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    wczorajsze wydarzenie w wyniku czego kontuzja Drabika to jest ogromne osłabienie dla drużyny wrocławskiej.Nikt mnie nie przekona,że wyśmienicie jeżdżący od początku junior tj SKARB i punkty dla drużyny.Wielka szkoda.Komentarze kolegów z Leszna?No cóż,sezon jest długi.Niczego nie chcę sugerować.

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wyglada na to,ze i w tym sezonie o awansie do PO i medalach decydowac bedzie zdrowie zawodnikow a nie sportowa rywalizacja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Falubaz7 (01-06-2016), Stev (01-06-2016)

  34. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    1) ...jak w większości sezonów, w których obowiązuje runda PO.
    Dla mnie ta formuła zbyt często wypacza obraz całosezonowej rywalizacji.

    Dodatkowo chęć sukcesu za wszelką cenę powoduje, że niektórzy działacze, trenerzy, menagerowie i zawodnicy dopuszczają się wszelkiego rodzaju świństw typu:

    preparowanie toru, brutalna jazda, oddawanie meczu bez jazdy, reżyserowanie wyników zawodników lub meczów, lewe ZZ-tki, naciąganie regulaminu, sfingowane upadki przy 1-5 w plecy, awarie polewaczek, wyjazdy karetek dla spowodowania przerwy, dopuszczanie niesprawnych zawodników do jazdy,...

    2) Maksa szkoda, ogromnie ciekaw jestem jego powrotu na tor. W pierwszych miesiącach swojej kariery jeździł bardzo bojaźliwie, później śmigał aż miło. Jak będzie po pierwszej poważnej kontuzji. Przed laty starzy kibice obserwując superutalentowanych nastolatków z dystansem podchodzili do ich brawurowej jazdy. "Zobaczymy jak będzie szarżował po pierwszym poważnym dzwonie" mawiali. Coś w tym jest.
    Zdrowia życzę Torresowi!!!

    3) Przy okazji nieszczęścia Maksa zdaje się, że Paweł załapie się do finałów IMŚJ.
    Durne to i niesprawiedliwe. Cały ten nasz żużel robi się jakiś chory: stałe dzikie karty zabijają rywalizację. Powinny być dwa półfinały i po ośmiu awansujących, a tak jakaś loteria, jakieś prezenty od działaczy. Co to kuuuu...a jest?!

    Ta sytuacja pokazuje też, że coraz częściej wynik robią zawodnicy jadący spokojnie, często bez emocji i fajerwerków. Taka jazda pozwala gościom po czterdziestce(i nie tylko) robić wynik i kasę. Dziwne to i często dla nas kibiców nudne, bo czym porywa jazda takiego Hancocka?
    Gdyby człowiek nie miał świadomości jaką facet ma metrykę to po prostu nie chciąłoby się na niego patrzeć. Maciek Janowski jeździ podobnie, Tai też poszedł tą drogą, że wymienię tylko Spartan.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 01-06-2016 o 09:02
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Drabik wróci silniejszy. Wierze w to chociaż wczorajsza informacja dla mnie zakończyła pasjonowanie ekstraliga. Została mi Nice PLŻ i Włókniarz. Teraz nie mam juz komu w Extra kibicować.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  36. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wyglada na to,ze i w tym sezonie o awansie do PO i medalach decydowac bedzie zdrowie zawodnikow a nie sportowa rywalizacja.
    Speedway as usual ...

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (01-06-2016)

  38. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2013
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wyglada na to,ze i w tym sezonie o awansie do PO i medalach decydowac bedzie zdrowie zawodnikow a nie sportowa rywalizacja.
    A to kiedyś było inaczej???

  39. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Kingpin

    Wyglada na to,ze i w tym sezonie o awansie do PO i medalach decydowac bedzie zdrowie zawodnikow a nie sportowa rywalizacja.
    Zawsze tak było, że w dużej mierze kontuzje zawodników miały sporo do powiedzenia. One są po prostu wkalkulowane w ten sport. Ale nie można twierdzić, że decydowały tylko kontuzje. Reszta przecież rywalizowała na torze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    "Akt. info. nt. zdrowia Maksa. Noga była złamana w 3 miejscach… udo, podudzie, kostka. Maks jest po operacji i przebywa w szpitalu w Orebro."

  41. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kingpin



    Zawsze tak było, że w dużej mierze kontuzje zawodników miały sporo do powiedzenia. One są po prostu wkalkulowane w ten sport. Ale nie można twierdzić, że decydowały tylko kontuzje. Reszta przecież rywalizowała na torze.
    Tak jak na przykład w PO w 1999 roku.
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    "Akt. info. nt. zdrowia Maksa. Noga była złamana w 3 miejscach… udo, podudzie, kostka. Maks jest po operacji i przebywa w szpitalu w Orebro."
    nicki dziękuję

  43. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    yhym... pojechać po bandzie i coś napisać? nie będę tego robił...

  44. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    yhym... pojechać po bandzie i coś napisać? nie będę tego robił...
    jakby nie patrzec twoj ulubiony "argument" pt. "kogo w ostatnich latach polamal/wyslal do szpitala Nicki?" nie jest juz aktualny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    nie jest? Zengota opisuje to jako klasyczne domino:

    "Bogdanovs wygrał start z drugiego pola i próbował zakładać startującego z pierwszego pola Pedersena "

    na dojezdzie Nicki byl lepszy potracil Bogdanovsa a ten w Drabika. faktycznie winny.

  46. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Dla ciebie bylby niewinny nawet gdyby sie zatrzymal, wyciagnal glocka i go zastrzelil.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (02-06-2016)

  48. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ha! nawet nie odniosles sie rzeczowo do tego co napisalem tylo farmazony pleciesz.

    to nie on jest dla mnie zawsze niewinny tylko dla Was zawsze winny. roznica.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    STALECZKA (01-06-2016)

  50. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    nie jest? Zengota opisuje to jako klasyczne domino:

    "Bogdanovs wygrał start z drugiego pola i próbował zakładać startującego z pierwszego pola Pedersena "

    na dojezdzie Nicki byl lepszy potracil Bogdanovsa a ten w Drabika. faktycznie winny.
    zapomniałeś dodać że sędzia wykluczył prosiaka

  51. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ha! nawet nie odniosles sie rzeczowo do tego co napisalem tylo farmazony pleciesz.

    to nie on jest dla mnie zawsze niewinny tylko dla Was zawsze winny. roznica.
    Jakbys przeczytal moje pierwsze posty na ten temat to bys sie dowiedzial, ze dla mnie to najprawdopobniej domino.
    Potem poczytalem, ze twoj bf mial w tym jednak spory udzial, co sie nie spodobalo skandynawskiej (uznawanej za obiektywna przeciez) publice.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    bo jak wiemy sedziowie zawsze sa nieomylni.

  53. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Z opisu Zengoty wynika, że to był wypadek, jakich wiele na pierwszym łuku. Szkoda tylko, iż skutki są jakie są, ale Nicki prawdopodobnie nawet nie miał kontaktu ze swoim kolegą z pary

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •