Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 541 do 563 z 563

Wątek: Sparta Wrocław 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Pogoda ok zatem grunbergi zakładać odswietne soroczki, odpalać nawigację i jazda na olimpijski

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jeszcze się waham, czy by nie postawić na remis
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Pogoda ok zatem grunbergi zakładać odswietne soroczki, odpalać nawigację i jazda na olimpijski
    Co to te "odświętne soroczki"?

  4. Powrót do góry    #544
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co to te "odświętne soroczki"?
    PAMPERSY XXL

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co to te "odświętne soroczki"?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ukrai%...%C3%B3j_ludowy

  6. Powrót do góry    #546
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Wrocław ponoć poszukuje juniora na PO za Drabika. Mają kogoś ciekawego do wypożyczenia ?

  7. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Kościelski 😂
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Wrocław ponoć poszukuje juniora na PO za Drabika. Mają kogoś ciekawego do wypożyczenia ?
    Najlepszą opcją byłoby chyba wypożyczenie Larsa Skupienia

  9. Powrót do góry    #549
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Najlepszą opcją byłoby chyba wypożyczenie Larsa Skupienia
    A on nie przekroczył 8 pkt? Ale Sparta powinna wybrać kogoś z trójki: Skupień, Kościelski, Lis. A ktoś gdzieś na TT/Fb pisał, że myślą o Wawrzyniaku ...

  10. Powrót do góry    #550
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Za gruby hajs puscimy Wawrzyniaka. Kloc powinna miec numer do Fialkowskiego.
    Trzensiok chyba tez mniej niz diedem punktow zdobyl, a to chyba wasz wychowanek.

  11. Powrót do góry    #551
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Za gruby hajs puscimy Wawrzyniaka. Kloc powinna miec numer do Fialkowskiego.
    Trzensiok chyba tez mniej niz diedem punktow zdobyl, a to chyba wasz wychowanek.
    Zdobył 12 pkt w tym sezonie

  12. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    A on nie przekroczył 8 pkt? Ale Sparta powinna wybrać kogoś z trójki: Skupień, Kościelski, Lis. A ktoś gdzieś na TT/Fb pisał, że myślą o Wawrzyniaku ...
    Chyba nie przekroczył. 14 * 0,571 to akurat 8 pkt.
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #553
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Generalnie to PZM/GKSŻ w soboty nigdy nie działał i w ten dzień nigdy nie puszczali komunikatów więc może być cięzko. No chyba że zrobią jakiś wyjątek

  14. Powrót do góry    #554
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Nie wiem jak tam do końca z papiórami, ale chyba najlepszym obecnie "polskim" juniorem do brania, mógłby być Wiktor Trofimow.

  15. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Nie wiem jak tam do końca z papiórami, ale chyba najlepszym obecnie "polskim" juniorem do brania, mógłby być Wiktor Trofimow.
    Już to widzę jak Unia wzmacnia potencjalnego rywala w walce o Mistrzostwo Polski. Wrocław mogą wzmocnić najwyżej: Skupień (Rybnik), Wawrzyniak i Rujnej (Grudziadz) lub Kościelski (Toruń). Wydaje się, że najłatwiej będzie wziąć kogoś z Grudziądza, bo wątpie by Mrozek po tym sezonie chciał komu kolwiek iść na rękę.Chyba, że Wrocław ma takie lobby w E-lidze, by np. od przyszlego sezonu jechało w E-lidze 10 zespolów i po tym sezonie nikt by nie spadł

  16. Powrót do góry    #556
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    a jednak Skupień info ze Sportowych faktów.pl
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...facebook_zuzel

  17. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez mroczny rycerz Zobacz posta
    a jednak Skupień info ze Sportowych faktów.pl
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...facebook_zuzel
    Czyli Sparta wybrała najlepszą opcję. Skupień jako jedyny gwarantował jakąś walkę o punkty z Czerniawskim. Ciekaw jestem jak i czym zdesperowana Sparta namówiła na wypożyczenie cwanego prezesa Mrozka

  18. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Czyli Sparta wybrała najlepszą opcję. Skupień jako jedyny gwarantował jakąś walkę o punkty z Czerniawskim. Ciekaw jestem jak i czym zdesperowana Sparta namówiła na wypożyczenie cwanego prezesa Mrozka:)
    No jak to czym ...

    W tym grajdole, tylko sakiewka z odpowiednią zawartością jest w stanie przechylić szale.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #559
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Co za wspaniała końcówka w Gorzowie. Taki mecz zapamiętuje się na całe życie. Szczerze mówiąc już straciłem nadzieje przy 12 punktowej stracie do Gorzowian. Nie dość, że brakowało Drabika to jeszcze Janowski słabo pojechał, ale on już od sierpnia słabo jeździ. Całe szczęście, że Woźniak się przebudził. Chłopaki wykonali kapitalną robotę. Teraz pora na upragnione mistrzostwo, ale nie będzie łatwo z Fogo Unią.

    Milik z Tajskim są w formie, Woźniak dzisiaj w Szwecji też dobrze pojechał. Niech Janowski się przebudzi w końcu i będzie dobrze. No i oczywiście trzeba liczyć, że Maks da radę pojechać chociaż we Wrocławiu.

    PS. Czytam to forum od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Postaram się wypowiadać od czasu do czasu

  20. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Kolocowa ***** będę długo pamiętał szwindel z biletami

  21. Powrót do góry    #561
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Jaki tam szwidel trzeba było w boksach startowych czekać na odpowiedni moment, wkoncu na olimpijskim zawsze decydujący jest start
    Ja wstrzelilem się w taśmę i bilet mam
    Reszta czekała aż się pół Wrocławia rzuci na bilety to się servy posypały )to rączej było do przewidzenia.

  22. Powrót do góry    #562
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Jaki tam szwidel trzeba było w boksach startowych czekać na odpowiedni moment, wkoncu na olimpijskim zawsze decydujący jest start
    Ja wstrzelilem się w taśmę i bilet mam
    Reszta czekała aż się pół Wrocławia rzuci na bilety to się servy posypały )to rączej było do przewidzenia.
    Pozostałe 13.000 osób, które ma wejściówki, również uważa, że szwindla żadnego nie było - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    Wątpliwości budzi jakość i szybkość dystrybucji biletów - są osoby, które chwaliły się, że w trakcie 1 sesji, kupiły po 20 biletów, od osoby z Empiku słyszałem, że kolejki po bilety ustawiały się od poniedziałku, niektórzy kupowali w sporych sztukach.
    Przy takim natłoku system padł, by na drugi dzień uruchomić go o godzinie....13:00, a de facto nawet wcześniej udawało się bilety nabyć.
    Szkoda, że system nie padał przez cały sezon, nagle okazuje się, że system jest niezwykle wadliwy i nie radzi sobie z przeciążeniami?! Koniowi taką bajkę.
    Nie podoba mi się również to, że ci, którym nie udało się nabyć biletu - a takich jest przecież sporo - są przez resztę nazywani albo ,,frajerami" albo ,,nieudacznikami" przecież wiadome było od kiedy ruszy sprzedaż.
    Cała reszta szczęśliwców, uważa, że prawdziwy kibic Sparty ,,to ma kartę kibica" ale bardzo wymownie milczy kiedy pytam, gdzie był w 2013, czy w 2014 roku?
    A samo ogłoszenie ponownej sprzedaży nastąpiło w tym samym dniu, w którym ta sprzedaż miała miejsce - dokładnie o 11:21, a więc na półtorej godziny przed uruchomieniem sprzedaży.
    WTS zasłania się regulaminami i prawem...owszem...ale nigdy nie było tak, że informujemy o ponownej sprzedaży tego samego dnia, w którym ją uruchamiamy - a tych imprez w swoim życiu trochę przerobiłem.
    Ludzie nawet nie dostali szansy zakupu biletu przez internet, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby jedynie sprzedaż stacjonarna.
    Osobiście czuję się lekko zażenowany całą akcją jako uraczyło mnie WTS, cały rzekomy profesjonalizm, poszedł się pięknie zagrzebać...po zewnętrznej...

    A jak się wstrzelisz w taśmę, to bieg przerwany i masz ostrzeżenie...
    Ostatnio edytowane przez antyprzemek ; 15-09-2017 o 21:34

  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Jaki tam szwidel trzeba było w boksach startowych czekać na odpowiedni moment, wkoncu na olimpijskim zawsze decydujący jest start
    Ja wstrzelilem się w taśmę i bilet mam
    Reszta czekała aż się pół Wrocławia rzuci na bilety to się servy posypały )to rączej było do przewidzenia.
    Zobaczymy kto będzie chodził na Spartę od nowego sezonu? "Janusze" po pierwszej porażce wrócą do galerii i tyle ich będzie widać. A ja powiem KONIEC po czterdziestu kilku latach uczestnictwa w zawodach na "Olimpico".

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kobra102 za jego przydatny post!

    Elendir (16-09-2017), plavi (16-09-2017)

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •