Strona 7 z 37 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 1627

Wątek: I Liga - prognozy, komentarze, przewidywania

  1. Powrót do góry    #271
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jasna sprawa,ale na jakie ustepstwa jest gotow isc Lokomotiv?

    Nie badzmy bardziej papiescy od Papieza.
    Najpierw zgoda telewizji a do tego potrzebne jakies porozumienie ze strona Lotewska.
    Potem zgoda sponsora SE.
    Dopiero rozmowy o kompromisie miedzy PZM-ot i Loko.
    My mozemy patrzec na to tylko i wylacznie ze sportowego punktu widzenia,oni maja
    jednak jeszcze inne obowiazki.
    Kingpin mam nadzieję, ze ta marsowa regulaminowa mina i pożyczona granatowa marynarka, to tylko tak przed finałem.
    Marynarkę albo spal (wariant A) albo wypier.ol na PCK (wariant B) i nie zakładaj jej więcej.

    Pozdrawiam
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wole spalic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #273
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ze wszystkim co piszesz zgoda poza tym fragmentem. Stowarzyszenie istniało równolegle i powstało wcześniej jak spółka więc ma pełne prawo do nazwy. Nie odbieraj kibicom nawet tego, zresztą nawet jakby ktoś założył nowy klub czy znów wpadł na idiotyczny pomysł zmiany nazwy (Yawal brrr) to dla kibiców szczególnie tych wieloletnich to będzie Włókniarz. Tak jak dla mnie gdy pomyślę o Toruniu od razu na język się ciśnie Apator mimo iż powrotu do tej nazwy oficjalnie raczej nie będzie i sądzę,, że dla wielu kibiców z Piernikowa także to jest cały czas Apator.

    Co do długów, odpowiedzialności za nie i za nasz roczny rozbrat z ligą to najbardziej smutne jest, że "nasza" para forumowych pudelków, merdających ogonkami do Misia i ferajny zapomina, że oni w upadku spółki maczali palce. Próbują nie widzieć, że członkiem stowarzyszenia został Artur S., który przybił gwóźdź do trumny z napisem Włókniarz S.A.

    P.S.
    No nic, pozostaje siąść przed tv teraz i trzymać kciuki za wygraną Orła i to, że Skrzydlewski w ciągu tygodnia zadeklaruje się, że jedzie w ekstralipie.
    Absolutnie nie zamierzałem dyskredytować klubu Włókniarz, ani nazwy. Po prostu nie wiem czyje co je. Tylko nie wciągaj mnie w dyskusję co było w Częstochowie pierwsze-jajko, czy kura. Nie ma to żadnego znaczenia. Żadnego. Klub ma 5 milionów długu. Pomyśleliście ile firm, zawodników zostało przez klub oszukanych? Jak to dotknęło cały polski żużel? Jak gardłowaliście, ze macie Stowarzyszenie w zanadrzu i Wam się należy. Gdzie był Wasz rozsądek, podstawowa sprawiedliwość, podstawowa moralność. Zrobiliście w swoim wątku jeden hejt, wojnę na plwociny. Tak to wygląda z boku.

    Nie zrozumiałem Twojego P.S.
    Chcielibyście być w Elidze, ale nie z tym prezesem? Macie dobry stadion, dobry tor, rzesze kibiców. Co potrzebne? Właśnie. Forsa. Co wart prezes, który nie zorganizuje grubej kasy? Zasadne pytanie.
    Rozumowanie jest jedno-tylko nikt nie mówi wprost. Udało się Grudziądzowi, Rybnikowi, to i nam się może.... jakoś... Hmmm.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jasna sprawa,ale na jakie ustepstwa jest gotow isc Lokomotiv?

    Nie badzmy bardziej papiescy od Papieza.
    Najpierw zgoda telewizji a do tego potrzebne jakies porozumienie ze strona Lotewska.
    Potem zgoda sponsora SE.
    Dopiero rozmowy o kompromisie miedzy PZM-ot i Loko.
    My mozemy patrzec na to tylko i wylacznie ze sportowego punktu widzenia,oni maja
    jednak jeszcze inne obowiazki.
    Sądzisz, że problemem jest sponsor tytularny, tv ? Mają telewizję , docierają wiec nasze reklamy. Problem jest raczej gdzie indziej. Nie mam pewności gdzie.
    Jasne,że podatki, ZUS, audyt w Polsce. Jednak juniorzy łotewscy. Inaczej to samozagłada Dauga.
    Jestem gotowy w obecnej sytuacji polskiego żużla zaakceptować nawet wygranie przez nich kiedyś Eligi. Mistrzem Polski zostanie najlepszy polski klub.

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Nie zrozumiałem Twojego P.S.
    Chcielibyście być w Elidze, ale nie z tym prezesem? Macie dobry stadion, dobry tor, rzesze kibiców. Co potrzebne? Właśnie. Forsa. Co wart prezes, który nie zorganizuje grubej kasy? Zasadne pytanie.
    Rozumowanie jest jedno-tylko nikt nie mówi wprost. Udało się Grudziądzowi, Rybnikowi, to i nam się może.... jakoś... Hmmm.
    Nie chcę by jak Grudziądz czy Rybnik korzystając z zielonego stolika dostać się do ekstralipy to raz. Dwa, działacze jeszcze nie dorośli (czy w ogóle to nadejdzie) do Ekstraligi. Przecież praktycznie oprócz miejskiej kasy to nie było żadnego wsparcia budżetu. Strategiczny sponsor wycofał się z wspierania Misiów koło czerwca a czy tytularny coś daje to jest zagadka. Mimo niemałego budżetu i tak są zaległości teraz wobec niektórych firm więc z czym mamy wchodzić wyżej? Po to by znów nas pogoniono?

    Co do długów narobionych w ekstralidze, bez "pomocy" działaczy PZM i Ekstraligi (audyty, licencje) i zawodników ówczesnych (rolowanie długu) to nie udałoby się to nigdy naszym działaczom. Więc nie tylko nasi działacze upaprali sobie rączki. Natomiast regulamin jest jaki jest,, kara była (rok bez żużla) i wg obowiązujących przepisów wracamy z czystym kontem. Czy to jest wystarczające? Absolutnie nie. Za takie numery działacze klubowi odpowiedzialni za to a także ci związkowi przymykający oko powinni mieć dożywotni zakaz sprawowania w żużlu jakichkolwiek funkcji.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMik (25-09-2016), Garfield (25-09-2016)

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Szacun dla Lebiedieva. To będzie już niedługo zawodnik światowej klasy. Gość nie narzeka , nie płacze na tor. Jedzie wszędzie. I ma poukładane w głowie.

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta

    Sądzisz, że problemem jest sponsor tytularny, tv ? Mają telewizję , docierają wiec nasze reklamy. Problem jest raczej gdzie indziej. Nie mam pewności gdzie.
    Jasne,że podatki, ZUS, audyt w Polsce. Jednak juniorzy łotewscy. Inaczej to samozagłada Dauga.
    Jestem gotowy w obecnej sytuacji polskiego żużla zaakceptować nawet wygranie przez nich kiedyś Eligi. Mistrzem Polski zostanie najlepszy polski klub.
    Do mnie tez docieraja polskie reklamy,ale nic z tego nie maja i zdaje sie,jest to nawet malo legalne,choc procederem nikt sie nie zajmie.Nie ma takiego zapotrzebowania.
    W koncu operator kasuje co miesiac,wiec co mu to przeszkadza.
    Tyle tylko,ze z transmisjami TV jest nieco inaczej.
    Wnioskuje to po braku tychze z meczy Loko na wlasnym torze.
    Poza tym z tego co slychac,Loko chce aby na ustepstwa szla tylko SE,oni chca na takich samych zasadach
    jak w Nice.
    Nie widze checi kompromisu z ich strony.
    Oczywiscie juniorzy lotewscy nie powinni stanowic problemu dla centrali.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-09-2016 o 23:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #277
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Do mnie tez docieraja polskie reklamy,ale nic z tego nie maja i zdaje sie,jest to nawet malo legalne,choc procederem nikt sie nie zajmie.Nie ma takiego zapotrzebowania.
    W koncu operator kasuje co miesiac,wiec co mu to przeszkadza.
    Tyle tylko,ze z transmisjami TV jest nieco inaczej.
    Wnioskuje to po braku tychze z meczy Loko na wlasnym torze.
    Poza tym z tego co slychac,Loko chce aby na ustepstwa szla tylko SE,oni chca na takich samych zasadach
    jak w Nice.
    Nie widze checi kompromisu z ich strony...
    .
    Też mnie to w transmisji tv zastanowiło.
    Tylko nie wiem jakie ustępstwa? Wykupić udziały Eligi muszą. Oświetlenie bezproblemowo.
    Jednak z mamrotów Witkowskiego już w zeszłym roku pobrzmiało mi niechęcią klubów polskich. Zasłona dymna ? Lęki swojego cienia?
    Jednak bez kasy kolejarzy lokomotywa raczej więcej sapie niż pojedzie. Mamy jednak ciągły problem z ulepieniem "najlepszej".

  9. Powrót do góry    #278
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Polaczki się boją, że tytuł DMP trafi na Łotwę, a co kibice sportowi sądzą o mieszkańcach byłych Kresów pokazali kibice piłkarscy wywieszając transparenty o treści Litewski chamie coś tam coś tam. Wychodzą tutaj nasze kompleksy i strach, że dzicz ze wschodu okaże się jednak lepsza. Dlatego, odrzucam na bok tzw. "racjonalne" argumenty przeciwników Lokomotywy w Speedway Ekstralidze i mówię wprost: chodzi tylko o rasizm. Bo jeśli idzie o mnie jestem za wysokim poziomem rozgrywek Speedway Ekstraligi, z tego względu, że jestem abonentem nsport+, od czasu do czasu zaglądam na Motoarenę, i zależy mi na emocjach i wysokim poziomie sportowym oraz atrakcyjności rozgrywek, moim zdaniem klub z Łotwy to zapewnia.

    Co do Łodzi czyżby spiskowa teoria, że zawodnicy, którzy wolą łatwiejszy chleb w I lidze kładą kluczowe mecze była prawdziwa? Trudno powiedzieć.
    Co ciekawe wyszło znowu na Skrzydlewskiego, który kłócił się po meczu w Dyneburgu z trenerem Kędziorą, ten ostatni zapewniał, że wynik jest doskonały i ze spokojem Orzeł w Łodzi obroni awans do SE. Kędziora ze wstydu od razu zrezygnował po meczu z prowadzenia łódzkiego zespołu.

  10. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Łotysze ponownie ośmieszyli polski żużel, propsy dla nich ślę.
    A ja mam wrażenie że zawodnicy Orła po prostu nie chcieli awansować. Dla wielu z nich (jak nie wszystkich) ekstraliga to za wysokie progi, po awansie musieliby szukać nowego klubu w NPLŻ lub wozić ogony w elidze. A w Łodzi mają spokój, kasę na czas i pasuje. Wygodniej im było zostać w pierwszej lidze. Co nie zmienia faktu że Orzeł dostanie zaproszenie do eligi i jeśli Witek będzie chciał to w elidze się znajdzie, a jeśli będzie konsekwentny to nie. Szanse Tarnowa na pozostanie w elidze rosną, Czewa już powiedziała że nie, Rzeszów i Piła się raczej nie rzucą na eligę. Zostaje Gdańsk: słyszałem plotki o kasie z Energa i Lotosu, bez tej kasy raczej też zostaną w NPLŻ.

  11. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rzuć jakimś linkiem że Czewa powiedziała już że nie...
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/632...rezes-zabral-g
    Rzeszów też ostro walczył o to 3 miejsce, także nie wiem czy tak łatwo do głosu miałoby dojść... Wybrzeże.
    Wątpię aby Ekstraliga mogła wystartować w siódemkę, więc najprawdopodobniej dogadają się z UT,
    albo Witold w ciągu tygodnia zmieni zdanie. Dłuższa historia się szykuje.
    Nie sądzę, aby musiał deklarować się w ciągu tygodnia, bo jest to raczej nieuczciwe.
    Jutro, pojutrze pomeczowy stres minie i będzie chciał coś jednak ugrać dla siebie.
    Może odwlekać decyzję i tym samym związać ręce UT czy też Czewie.
    Pożyjemy, zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-09-2016 o 01:58
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #281
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    O Loko napisano wszystko - ja tylko dodam, że w Nice PLŻ też jest sponsor i TV i problemu nie ma. Chodzi tylko o to, aby klubu z żużlowego zaścianka nie dopuścić do suto zastawionego stołu. Byłby to policzek i potwarz , że Rumuni żużlowych torów wciągają nosem organizacyjnie, finansowo i sportowo większość klubów tego pępka światowego żużla.

    Ja mam inne pytanie: gdzie był komunikat, że w tym roku nie ma barażów? Przecież regulamin chyba o takich mówi?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jest już komunikat.
    KOMUNIKAT PGE EKSTRALIGI NR 60 / 2016 z dnia 26.09.2016

    1. Decyzja dot. rozgrywania meczów barażowych.

    Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o., na podstawie par. 27 ust. 10 pkt 1 Regulaminu przyznawania, odmowy przyznania i pozbawiania licencji uprawniających do udziału we współzawodnictwie sportowym w sporcie żużlowym dla Klubów Ekstraligi oraz I I II Ligi Żużlowej (dalej: RL), informuje, że mecze barażowe zaplanowane na 2.10.2016 i 9.10.2016 nie odbędą się.

    Prawo do uczestniczenia w rozgrywkach DMP 2017 (pod warunkiem uzyskania stosownej Licencji zgodnie z RL oraz wypełnienia odpowiednich procedur zawartych w RL) uzyskują automatycznie:

    Unia Leszno SSA - siódme miejsce w rozgrywkach DMP 2016,
    Klub Żużlowy Orzeł – drugie miejsce w rozgrywkach DM I Ligi 2016.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #283
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Co by nie mówić to Dauga jest moralnym ekstraligowcem

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
    It's time to ride
    ***** ***

  15. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Co by nie mówić to Dauga jest moralnym ekstraligowcem

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
    Oczywiście i powinni jechać w ekstralidze.

  16. Powrót do góry    #285
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Oczywiście i powinni jechać w ekstralidze.
    Powinni ale prawda jest taka że ich aktualnie na to nie stać.Sami o tym wiedza a biją piane i to mnie u nich denerwuje

    Mają dług rzedu 0,5 mln,wycofał się główny sponsor a oni sami zwrócili się do miasta o dodatkowe pieniadze

    Niestety ale nie widze szans żeby się ogarneli na elige finansowo

    Dodatkowo dochodzą głosy że z klubu odejda Lindgren,Lebiediew i Kylmakorpi

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    kingpin (28-09-2016), sobotch (28-09-2016)

  18. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Miło, że ktoś się zainteresował tzw. drugą stroną medalu.
    Do tej pory w dobrym tonie było jedynie jechanie po włodarzach, że źli, komuniści i inne takie

  19. Powrót do góry    #287
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No tak. Tylko, że problemy biorą się poniekąd z bezcelowości ich obecnej jazdy. Ale już mniejsza o to. Mają forsę, czy nie mają - są zbanowani z zasady. Dlatego pretensje do "komunistów".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #288
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Powinni ale prawda jest taka że ich aktualnie na to nie stać.Sami o tym wiedza a biją piane i to mnie u nich denerwuje

    Mają dług rzedu 0,5 mln,wycofał się główny sponsor a oni sami zwrócili się do miasta o dodatkowe pieniadze

    Niestety ale nie widze szans żeby się ogarneli na elige finansowo

    Dodatkowo dochodzą głosy że z klubu odejda Lindgren,Lebiediew i Kylmakorpi
    Tylko, że ponoć jacyś sponsorzy wycofali się po informacji, że do Eligi Loko wpuszczone nie będzie. A 0,5mln długu? Ile polskie kluby z SE dałyby za tak mały dług No ale jak są zaległości to są, trudno licencji nie ma. Ciekawe jak to ma się na przykład do Włókniarza, który 5 lat jeździł w Elidze z pogłębiającym się długiem.

    A jakoś nie widzę szans, by finanse na eligę ogarnął Tarnów czy Łódź - to znaczy, że z urzędu ich nie wpuszczamy?

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jest już komunikat.
    KOMUNIKAT PGE EKSTRALIGI NR 60 / 2016 z dnia 26.09.2016

    1. Decyzja dot. rozgrywania meczów barażowych.

    Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o., na podstawie par. 27 ust. 10 pkt 1 Regulaminu przyznawania, odmowy przyznania i pozbawiania licencji uprawniających do udziału we współzawodnictwie sportowym w sporcie żużlowym dla Klubów Ekstraligi oraz I I II Ligi Żużlowej (dalej: RL), informuje, że mecze barażowe zaplanowane na 2.10.2016 i 9.10.2016 nie odbędą się.

    Prawo do uczestniczenia w rozgrywkach DMP 2017 (pod warunkiem uzyskania stosownej Licencji zgodnie z RL oraz wypełnienia odpowiednich procedur zawartych w RL) uzyskują automatycznie:

    Unia Leszno SSA - siódme miejsce w rozgrywkach DMP 2016,
    Klub Żużlowy Orzeł – drugie miejsce w rozgrywkach DM I Ligi 2016.
    Pięknie Tylko czekać jak za 2-3 lata stosownym komunikatem SE będzie przyznawało np medale czy rozstrzygało mecze decydujące o spadku. Co to w ogóle za zmiana reguł w trakcie gry? Cały czas nie mogę pojąć, że skoro z Loko władzom nie po drodze nie od dziś, to czemu takie regulacje nie są wprowadzane przed sezonem?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Loko od kilku sezonow wie,ze nie ma szans na SE a co rok robia szum.
    W ekstralidze jezdzi sie o mistrzostwo Polski i nie bardzo rozumiem dlaczego mialaby rywalizowac o ten tytul druzyna inna niz polska.
    Tutaj nikt nie zmienial regul w trakcie gry.Swoj status w naszej lidze Kokin zna przynajmniej od 4 lat.
    Juz wtedy byla mowa o tym,ze Lotysze nie maja szans na walke o DMP.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (28-09-2016), spitt22 (28-09-2016)

  23. Powrót do góry    #290
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Loko od kilku sezonow wie,ze nie ma szans na SE a co rok robia szum.
    W ekstralidze jezdzi sie o mistrzostwo Polski i nie bardzo rozumiem dlaczego mialaby rywalizowac o ten tytul druzyna inna niz polska.
    Może z tego samego powodu, z którego mistrzostwo Polski zdobywają inni zawodnicy niż Polacy?

    Tutaj nikt nie zmienial regul w trakcie gry.Swoj status w naszej lidze Kokin zna przynajmniej od 4 lat.
    Juz wtedy byla mowa o tym,ze Lotysze nie maja szans na walke o DMP.
    "Była mowa" a zapis regulaminowy to co innego. Skoro od dawna wiadomo, to czemu w zeszłym roku były jakieś rozmowy z PZM-ot? I wtedy padały jakieś dziwne argumenty o wpływie na szkolenie polskich juniorów. Jak dla mnie nigdy nie było oficjalnego komunikatu, bo takim nie można nazwać wywiadu z Witkowskim na SF.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Może z tego samego powodu, z którego mistrzostwo Polski zdobywają inni zawodnicy niż Polacy?


    "Była mowa" a zapis regulaminowy to co innego. Skoro od dawna wiadomo, to czemu w zeszłym roku były jakieś rozmowy z PZM-ot? I wtedy padały jakieś dziwne argumenty o wpływie na szkolenie polskich juniorów. Jak dla mnie nigdy nie było oficjalnego komunikatu, bo takim nie można nazwać wywiadu z Witkowskim na SF.
    W DMP startuja kluby,nie zawodnicy.Kluby polskie.
    Zawodnicy startuja w IMP i tam nie ma obcokrajowcow.

    Byla mowa i to powinno wystarczyc a komunikat musieli wydac aby dopelnic formalnosci.
    Gdyby Orzel wygral final,komunikat bylby niepotrzebny.
    Nie potrzeba tez zadnego dodatkowego zapisu w regulaminie,bo punkt mowiacy o rywalizacji w SE polskich SSA w zupelnosci wystarczy.Tutaj nikogo sie nie dyskryminuje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-09-2016 o 19:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #292
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W DMP startuja kluby,nie zawodnicy.Kluby polskie.
    Zawodnicy startuja w IMP i tam nie ma obcokrajowcow.

    Byla mowa i to powinno wystarczyc a komunikat musieli wydac aby dopelnic formalnosci.
    Gdyby Orzel wygral final,komunikat bylby niepotrzebny.
    Nie potrzeba tez zadnego dodatkowego zapisu w regulaminie,bo punkt mowiacy o rywalizacji w SE polskich SSA w zupelnosci wystarczy.Tutaj nikogo sie nie dyskryminuje.
    jest KHL, EBEL Liga, teraz jakas Alpejska w hokeja - VTB w kosza = pewnie jeszcze kilka takich przykladow - spokojnie moznaby pojsc w tym kierunku. Moze za kilka lat uzbieraloby sie 12 'bogatych' zespolow w tym np 1 niemiecka, 1 lotewska, 1 czeska i jednoczesnie zwiekszylby sie zasieg zuzla (PGE nie potrzebuje reklamy ani na Lotwie ani w Polsce - a jakis miedzynarodowy sponsor moglby wejsc jak byloby kilka rynkow), a moze nawet ilosc zawodnikow w tych slabo rozwinietych krajach jakos by rosla. kto wie, narazie ledwo 7 porzadnych druzyn od ilus lat jestesmy w stanie uzbierac

  26. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Obnizyloby to poziom ligi i to drastycznie.
    Nie chce tego,ale to tylko moja opinia.
    Moim zdaniem najpierw PZM-ot powinien skupic sie
    na klubach polskich ktore co chwila znikaja z mapy
    a nie probowac zastapic je zagranicznymi.

    Pomijam juz nawet fakt,ze w EBEL zagraniczne druzyny moga co prawda
    walczyc w PO,ale nie o tytul mistrza Austrii.
    W KHL nie walczy sie o mistrza Rosji.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-09-2016 o 19:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #294
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W DMP startuja kluby,nie zawodnicy.Kluby polskie.
    Zawodnicy startuja w IMP i tam nie ma obcokrajowcow.
    Skoro to polskie kluby, to czemu startują w nich obcokrajowcy?

    Poza tym to są Drużynowe Mistrzostwa Polski, a nie Drużynowe Mistrzostwa Polskich Klubów

    W MMPPK i MPPK swojego czasu mogli startować obcokrajowcy.

    Byla mowa i to powinno wystarczyc a komunikat musieli wydac aby dopelnic formalnosci.
    Tylko, że porządny sport opiera się nie na mowach i nie na komunikatach za pięć piąta, tylko na regulaminach.

    Gdyby Orzel wygral final,komunikat bylby niepotrzebny.
    Dlaczego? Nie ma w regulaminie barażów nic o tym, że nie może tam jechać ekipa z Łotwy.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 28-09-2016 o 19:45
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #295
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Obnizyloby to poziom ligi i to drastycznie.
    Nie chce tego,ale to tylko moja opinia.
    Moim zdaniem najpierw PZM-ot powinien skupic sie
    na klubach polskich ktore co chwila znikaja z mapy
    a nie probowac zastapic je zagranicznymi.

    Pomijam juz nawet fakt,ze w EBEL zagraniczne druzyny moga co prawda
    walczyc w PO,ale nie o tytul mistrza Austrii.
    W KHL nie walczy sie o mistrza Rosji.
    mowie o perspektywie kilku lat, nie, ze jutro wpuszczamy Berlin, Daugavpils i Prage ale przy 12 druzynach od razu moznaby wyrzucic playoffy, ktore w zuzlu sa bardziej niesprawiedliwe niz w innych sportach. co do mistrza austrii ok, ale moga zdobyc mistrza EBEL ligi czyli niech mistrzem Polski bedzie Gorzow a mistrzem Ekstraligi Daugavpils i wszyscy szczesliwi

  29. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Skoro to polskie kluby, to czemu startują w nich obcokrajowcy?
    Poniewaz regulamin na to zezwala.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Poza tym to są Drużynowe Mistrzostwa Polski, a nie Drużynowe Mistrzostwa Polskich Klubów
    Mylisz sie.
    DMP moga brac udzial kluby zarejestrowane w Polsce,wiec de facto sa to DM polskich klubow.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W MMPPK i MPPK swojego czasu mogli startować obcokrajowcy.
    Szybciutko sie z tego wycofano a 90% jak nie wiecej tego forum pisalo,ze byl to durny pomysl.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Tylko, że porządny sport opiera się nie na mowach i nie na komunikatach za pięć piąta, tylko na regulaminach.
    Oczywiscie i w regulaminie jest zapisane,ze druzyny zagraniczne nie moga rywalizowac o DMP.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Dlaczego? Nie ma w regulaminie barażów nic o tym, że nie może tam jechać ekipa z Łotwy.
    Tu masz racje.
    Komunikat winien powstac nawet jak Orzel wygralby rozgrywki.


    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    mowie o perspektywie kilku lat, nie, ze jutro wpuszczamy Berlin, Daugavpils i Prage ale przy 12 druzynach od razu moznaby wyrzucic playoffy, ktore w zuzlu sa bardziej niesprawiedliwe niz w innych sportach. co do mistrza austrii ok, ale moga zdobyc mistrza EBEL ligi czyli niech mistrzem Polski bedzie Gorzow a mistrzem Ekstraligi Daugavpils i wszyscy szczesliwi
    Tak to tylko w Erze.

    Nie sadze aby jakikolwiek klub oprocz Loko bylby w stanie zbudowac budzet potrzebny aby rywalizowac w SE.
    Oni tez maja problemy,choc nie wykluczam,ze jak juz wspomnieli poprzednicy,klopoty biorac sie z tego,ze sa zawieszeni w prozni.
    Berlin,Praga? Nia sadze. To organizacyjnie i finansowo poziom co najwyzej Nice-u.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-09-2016 o 20:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #297
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kingpinie

    W gruncie rzeczy masz rację. Ale tak samo wyglądały regulaminy niższych lig zanim wpuszczono do nich kluby zagraniczne. Oczywiście, że można Lokomotivowi powiedzieć "nie" jeśli chodzi o Ekstraligę. Dla mnie to jednak z perspektywy tego co zrobiono wiele lat temu (dopuszczając kluby zagraniczne do naszej ligi) jest niepojęte jak można być tak niekonsekwentnym. Powiedziało się A, to trzeba powiedzieć B. Jakoś 1. i 2. liga to też rozgrywki krajowe, ostatnio mają nawet "Polska" w nazwie i nikt nagle nie wygłasza "Polska dla Polaków". Nie rozumiem czemu do niższych lig można było ich dopuścić, a do wyższej już się nie chce. Jak dla mnie to jest przejaw niezrozumiałej niekonsekwencji. Czemu te wszystkie argumenty przeciwko Łotyszom w SE nie mają racji bytu w niższych ligach?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dopuscili,bo te kluby o to poprosily.
    Chodzilo o to ,zeby w tych krajach zuzel calkowicie nie umarl.
    Przy okazji pozwolilo to stworzyc/utrzymac 3 ligi w Polsce.
    Przez lata te kluby oparte byly na swoich polamatorach lub jakis
    dobrze rokujacych juniorach dla ktorych byla to przepustka do
    powazniejszej kariery.
    Pomijam smieszne prezenie klaty w Pucharze Europy czy jak to sie nazywalo,gdzie nagle
    w druzynie z Miskolca ladowal Nickus czy inny Jonsson.
    Problemy zaczely sie jak Loko zachcialo jechac armia zaciezna.
    Juz kilka lat temu widzac co robi klub lotewski zastanawiano
    sie glosno,czy Lotysze beda miec mozliwosc powalczenia o DMP.
    Witkowski juz wtedy odpowiedzial,ze nie widzi takiej mozliwosci.
    Nie zostalo to przelane doslownie na papier,bo bylaby to dyskryminacja.
    Reguluja to zapisy licencyjne.
    Mozecie mnie ukrzyzowac,ale ja jestem przeciwny walce Lotyszy o DMP.
    Nie dlatego,ze regulamin na to nie pozwala,bo jasne jak slonce,ze ten mozna zmienic ale dla mnie DMP to nie sa Miedzynarodowe DMP.
    Jakos nie potrafie sobie wyobrazic przy rozdawaniu zlotych medali MP hymnu lotewskiego.
    Moze duzo we mnie Janusza czy innego Mundka,ale tak jakos w tej sprawie mam.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-09-2016 o 20:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #299
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cardiff, Swansea i Wrexham walczą o mistrzostwo Anglii.

    Problem się rozwiąże, bo podobno Włókniarz już nadciąga.

    Emilowi podpowiadam, że CKM nie spadl w sportowej walce ergo cały czas był w Ekstralidze (moralnie) zaś teraz tylko regulujemy stan faktyczny.

    Przez bezmyślnego Vaculika zamiast sączącego sukces światowca mamy w wątku Janusza z Rypina w pomiętej marynarce
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  33. Powrót do góry    #300
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dopuscili,bo te kluby o to poprosily.
    Chodzilo o to ,zeby w tych krajach zuzel calkowicie nie umarl.
    Tu się nie zgodzę...

    Przy okazji pozwolilo to stworzyc/utrzymac 3 ligi w Polsce.
    A tu jak najbardziej Chodziło tylko i wyłącznie o to

    Przez lata te kluby oparte byly na swoich polamatorach lub jakis
    dobrze rokujacych juniorach dla ktorych byla to przepustka do
    powazniejszej kariery. (...)
    Problemy zaczely sie jak Loko zachcialo jechac armia zaciezna.
    Nie rozumiem tego. Łotyszom przedstawiano pewien regulamin. Skoro pozwolono im na obcokrajowców, to czemu nie mają z nich korzystać? Pomijam, że na przykład w tym sezonie, tak jak inne kluby Nice PLŻ, Łotysze musieli wystawić dwóch krajowych seniorów, a w większości spotkań wystawiali trójkę. Były w lidze zespoły, które o wiele bardziej jeździły armią zacieżną

    Ale nawet abstrahując od tego, że ciężko nazwać armią zaciężną zespół, który jeździ w składzie z pięcioma (!) wychowankami, to jaki jest sens tego fragmentu? Dopóki ich wychowankowie byli półamatorami i przegrywali to było ok, ale jak zaczęli być profesjonalistami i zaczęli z naszymi wygrywać to już są be? Bo tak to napisałeś.

    Poza tym Lokomotiv nie jest przepustką do kariery dla Podżuksa, Bogdanowa, Lebediewa? Nie byli przepustką do kariery Łagutów?

    Nie zostalo to przelane doslownie na papier,bo bylaby to dyskryminacja.
    Bez sensu Napisać nie można, ale powiedzieć już tak

    Reguluja to zapisy licencyjne.
    W tym wypadku jak najbardziej ok, obecny regulamin nie pozwala. Tak jak x lat temu regulamin nie pozwalał Łotyszom na starty w drugiej lidze.

    Mozecie mnie ukrzyzowac,ale ja jestem przeciwny walce Lotyszy o DMP.
    Nie dlatego,ze regulamin na to nie pozwala,bo jasne jak slonce,ze ten mozna zmienic ale dla mnie DMP to nie sa Miedzynarodowe DMP.
    Jakos nie potrafie sobie wyobrazic przy rozdawaniu zlotych medali MP hymnu lotewskiego.
    Moze duzo we mnie Janusza czy innego Mundka,ale tak jakos w tej sprawie mam.
    Twoje prawo do posiadania takiego zdania. Sam jednak na pewno potrafisz podać przykład wielu lig w wielu dyscyplinach, w których takie rzeczy funkcjonują (już choćby AS Monaco we Francji, ale nie tylko) i nikomu to nie przeszkadza Tylko my chcemy być świętsi od papieża.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 28-09-2016 o 21:38
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Cardiff, Swansea i Wrexham walczą o mistrzostwo Anglii.
    No i doprowadzilo to do tego,ze na Wyspach bija Polakow.

    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Problem się rozwiąże, bo podobno Włókniarz już nadciąga.
    O zgrozo!
    Podobno nawet zrodelko finansowe od ostatniej e-ligowej przygody nie bardzo sie zmienilo.
    Jeszcze bedzie wesolo.

    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Emilowi podpowiadam, że CKM nie spadl w sportowej walce ergo cały czas był w Ekstralidze (moralnie) zaś teraz tylko regulujemy stan faktyczny.
    Ale tego klubu co nie spadl z SE juz nie ma.
    Wlasciwie to chyba nawet nigdy nie bylo.

    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Przez bezmyślnego Vaculika zamiast sączącego sukces światowca mamy w wątku Janusza z Rypina w pomiętej marynarce
    Przez Vaculika i Pawla.
    Ale juz swoje wyspiewalem do szafy.
    Nie obejdzie sie bez konsekwencji.
    Nie bylo pozwolenia na tak wysoka porazke.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Tu się nie zgodzę...


    A tu jak najbardziej Chodziło tylko i wyłącznie o to
    Czyli poswiecili sie dla nas?
    Niech tak bedzie.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie rozumiem tego. Łotyszom przedstawiano pewien regulamin. Skoro pozwolono im na obcokrajowców, to czemu nie mają z nich korzystać? Pomijam, że na przykład w tym sezonie, tak jak inne kluby Nice PLŻ, Łotysze musieli wystawić dwóch krajowych seniorów, a w większości spotkań wystawiali trójkę. Były w lidze zespoły, które o wiele bardziej jeździły armią zacieżną
    Nikt nie pisze,ze nie powinni korzystac z obcokrajowcow.
    Nie powinni jednak walczyc o awans,co zostalo im wyraznie powiedziane.
    Przynajmniej jasno bylo zaznaczone,ze nie ma szans na wystep w SE na tych samych zasadach co w Nice.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale nawet abstrahując od tego, że ciężko nazwać armią zaciężną zespół, który jeździ w składzie z pięcioma (!) wychowankami, to jaki jest sens tego fragmentu? Dopóki ich wychowankowie byli półamatorami i przegrywali to było ok, ale jak zaczęli być profesjonalistami i zaczęli z naszymi wygrywać to już są be? Bo tak to napisałeś.
    Tak napisalem,bo wynika to wprost z zachowania PZM-otu.
    Z tym,ze to Lotysze sa niekonsekwentni a nie centrala.
    Mogli sobie wygrywac Nice nawet samymi wychowankami lub armia zaciezna.
    Tego akurat nikt im nie bronil.
    Niezrozumiale sa jednak pretensje o brak awansu.
    Oczywisicie nie odmawiam im prawa negocjacji z Witkowskim.
    Sam pisalem na poczatku sezonu,ze zanim Kokin ponownie wyznaczy sobie cel rywalizacji w lidze,
    niech zapyta Witka o co moze jechac a o co nie.Pisalem tez,zeby wyciagnal to od niego na pismie.
    Od poczatku ich walki w naszej lidzie,moga jechac o wygranie ligi ale nie o awans do SE.
    To sie akurat nie zmienilo i tak jak pisalem wczesniej,jestem Janusz i w pelni popieram tu stanowisko centrali.


    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Poza tym Lokomotiv nie jest przepustką do kariery dla Podżuksa, Bogdanowa, Lebediewa? Nie byli przepustką do kariery Łagutów?
    No i bardzo dobrze.
    Szkoda tylko,ze te chlopaki maja tak malo ambicji i kisza sie dalej w LOKO.
    Dla Podzuksa juz chyba za pozno,ale dwaj pozostali powinni ruszyc do SE.






    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Bez sensu Napisać nie można, ale powiedzieć już tak
    Zle zrozumiales.
    Powiedziec Kokinowi ,ze Loko nie moze do SE mozna,zapisac tego w regulaminie juz nie mozna.


    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W tym wypadku jak najbardziej ok, obecny regulamin nie pozwala. Tak jak x lat temu regulamin nie pozwalał Łotyszom na starty w drugiej lidze.
    Dlatego pisalem,ze regulamin broni decyzje Witkowskiego ale nie jest glowna przyczyna dla ktorej nie chca ich wpuscic do SE.


    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Twoje prawo do posiadania takiego zdania. Sam jednak na pewno potrafisz podać przykład wielu lig w wielu dyscyplinach, w których takie rzeczy funkcjonują (już choćby AS Monaco we Francji, ale nie tylko) i nikomu to nie przeszkadza Tylko my chcemy być świętsi od papieża.
    Chyba odwrotnie.
    Gdybysmy chceli byc swietsi od Papieza,przyjmowalibysmy kazdego kto ma ochote na SE.
    Jestesmy jednak Januszami.

    Francuzom to mam wrazenie malo co przeszkadza.
    Nie miejsce na to aby rozwijac temat,ale ma to swoje konsekwencje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-09-2016 o 08:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    sobotch (29-09-2016)

  36. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Tylko my chcemy być świętsi od papieża.
    No właśnie na odwrót, dobrze napisał Kingpin. To u nas są jakieś zasady.
    Tylko wśród kibiców dominuje przekonanie, że należy przyjmować każdego i pozwalać na wszystko.
    Najlepsza zabawa była, jak klubom kazano do Równego jeździć, może niech zawodnicy przypomną przygody.
    Tylko że kibic w kapciach ma fajnie, bo se "egzotykę poogląda, w dupie mając całą resztę

  37. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W DMP startuja kluby,nie zawodnicy.Kluby polskie.
    Zawodnicy startuja w IMP i tam nie ma obcokrajowcow.
    Jak np Holta?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #304
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak napisalem,bo wynika to wprost z zachowania PZM-otu.
    Z tym,ze to Lotysze sa niekonsekwentni a nie centrala.
    Nie rozumiem na czym polega rzekoma niekonsekwencja Łotyszy.

    Mogli sobie wygrywac Nice nawet samymi wychowankami lub armia zaciezna.
    Tego akurat nikt im nie bronil.
    Niezrozumiale sa jednak pretensje o brak awansu.
    Mi się wydaje, że ktoś im po prostu coś naobiecywał, albo nigdy nie dał jasnego stanowiska. Z czegoś przecież wynikały zeszłoroczne rozmowy - wycieczki włodarzy Loko do Warszawy. Gdyby nie miały one sensu, nikt by ich do Wawy nie ciągnął.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...zacych-zawodow

    Entliczek pentliczek zielony stoliczek na Grega wypadło na Rzeszów bęc.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #306
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...zacych-zawodow

    Entliczek pentliczek zielony stoliczek na Grega wypadło na Rzeszów bęc.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Naprawdę fajnie ale kogo to interesuje skoro to temat 1 ligowy ? Już nie mówię o odkopaniu tematu z 2016 roku...
    Ostatnio edytowane przez gks-falubaz-sparta ; 31-05-2018 o 17:17

  41. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...zacych-zawodow

    Entliczek pentliczek zielony stoliczek na Grega wypadło na Rzeszów bęc.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Rewanż Rzeszowa będzie podobno bardzo srogi. Nawrocki na złość dzialaczom i kibicom Ostrovii, na mecz o awans do Ostrowa nie zabierze Hancocka

  42. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    W II lidze są play-offy więc to żaden mecz o awans.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (01-06-2018)

  44. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    W tym roku bardzo ciekawie może być w barażach o prawo startów w pierwszej lidze a.d. 2019.
    Najbardziej prawdopodobny scenariusz to starcie pilsko-ostrowskie czyli wielkopolska wojna domowa.
    Jak będzie? Czas pokaże.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  45. Powrót do góry    #310
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ktoś wie z jakiej racji mecz w Pile odwołany a nie walkower? Sry Palovaara to nieszczęśliwy wypadek, ale brak Pióro to konsekwentna kpina z rozgrywek. Przecież Wanda mogła/powinna skołować drugiego juniora.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Pewnie komisja ogłosi walkower.

  47. Powrót do góry    #312
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ktoś wie z jakiej racji mecz w Pile odwołany a nie walkower? Sry Palovaara to nieszczęśliwy wypadek, ale brak Pióro to konsekwentna kpina z rozgrywek. Przecież Wanda mogła/powinna skołować drugiego juniora.
    No ale brak Pióra nie miałby znaczenia, gdyby nie losowy wypadek Palovaary.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Powrót do góry    #313
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    To w ogóle jakiś paradoks. Wypożyczyli Summersa z Rzeszowa, który miał jechać w Pile, ale ostatecznie go odwołali gdyż z kontuzją wypadł im Pióro, więc musieli ściągnąć w to miejsce 4-tego Polaka - Lisieckiego. Ale jako, że Palovaara się rozbił gdzieś pod Świnoujściem, to i tak im zabrakło pełnego składu, czyli gdyby Summers jednak się zjawił w Pile, to by pojechał i mecz zostałby rozegrany. Taki dość dziwny zbieg okoliczności, ale jakoś nie dziwi mnie to, że dzieje się akurat w Krakowie w którym w tym roku problemów jest bez liku. Podobnie rok temu w Rzeszowie, w klubie w którym panował organizacyjny chaos zdarzały się takie nagłe dziwne wydarzenia jak awaria busa Porsinga czy spóźnienie któregoś z zawodników na samolot.

    PS Nie chcę nic sugerować, ale na zdjęciu ten "wypadek" Palovaary wygląda dość dziwnie. Tak jakby ktoś ten samochód po prostu zaparkował za drogą.
    Ostatnio edytowane przez brindel ; 02-07-2018 o 20:51

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    polewaczka (02-07-2018)

  50. Powrót do góry    #314
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No ale brak Pióra nie miałby znaczenia, gdyby nie losowy wypadek Palovaary.
    No miał znaczenie, bo wystawili skład bez jednego zawodnika = liczyli się z ryzykiem, że ktoś nie dotrze/spóźni się. To jest robienie jaj i dla mnie brak walkowera w tym meczu to jest jakieś skrajne nieprawdopodobieństwo. Pomyśleć, że kiedyś wlepili walkowera w 1/2 DMP bo Hancock się spóźnił 5 minut
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #315
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czepiasz się na siłę. Tak jest regulamin skonstruowany, że w takim przypadku walkowera nie ma, bo Palovaara miał wypadek losowy. Gdyby nie ten wypadek, to Wanda mogłaby w meczu jechać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 7 z 37 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •