Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,548 z 1548

Wątek: I Liga - prognozy, komentarze, przewidywania

1. Powrót do góry    #1531
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 155 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jak ma wygrac start jak sie nie zmiesci w polu startowym?
    Kurcze trzeba by regulamin sprawdzić, bo pamiętam, że jest tam coś o zmieszczeniu się kierownicy w obrysie pola startowego, ale nie sądzę, żeby ktoś przewidział takie rozmiary zawodnika.

Już w tamtym roku, jak byłem w Grudziądzu i to nie mogłem uwierzyć, że junior w ekstraligowej drużynie tak może wyglądać, a teraz jest jeszcze lepiej. Ale Screen i Gustafsson też tak wyglądali pod koniec kariery, a punkty robili.

2. Powrót do góry    #1532
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Kliknij i podziękuj
    2,986
    Podziękowania: 875 w 548 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Kurcze trzeba by regulamin sprawdzić, bo pamiętam, że jest tam coś o zmieszczeniu się kierownicy w obrysie pola startowego, ale nie sądzę, żeby ktoś przewidział takie rozmiary zawodnika.

Już w tamtym roku, jak byłem w Grudziądzu i to nie mogłem uwierzyć, że junior w ekstraligowej drużynie tak może wyglądać, a teraz jest jeszcze lepiej. Ale Screen i Gustafsson też tak wyglądali pod koniec kariery, a punkty robili.
    Screen i Henka to nawet się nigdy nie zbliżyli do takiej sylwetki a też kochali pływać w oceanie tłuszczu.

Rok temu wyglądał grubo ale teraz to już przeszedł samego siebie.

3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

sparta_mistrz (Wczoraj)

4. Powrót do góry    #1533
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Kliknij i podziękuj
    316
    Podziękowania: 143 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak dla sportowca 2400 jest za mało no to brak słów. Haniebne jest tłumaczenie Lecha, że ważne żeby punkty robił. Ciekawe co na to Witek.
    Nie wiem czy za mało, bo to indywidualna sprawa i zależy od wieku, wagi, trybu życia, typu budowy itd. Ja w tej chwili przy 176 cm mam 79 kg jestem ektomorfikiem, aktualnie 3 lekkie treningi w tygodniu i na redukcji (-300 kcal) mam około 2500. U niego nie odważę się szacować ile bo nic o nim nie wiem.
    When life gets you down remember it's only one down the rest is up.
    1N23456

5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

Peter Kildemand (Wczoraj)

6. Powrót do góry    #1534
    Kliknij i podziękuj
    2,986
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Nie wiem czy za mało, bo to indywidualna sprawa i zależy od wieku, wagi, trybu życia, typu budowy itd. Ja w tej chwili przy 176 cm mam 79 kg jestem ektomorfikiem, aktualnie 3 lekkie treningi w tygodniu i na redukcji (-300 kcal) mam około 2500. U niego nie odważę się szacować ile bo nic o nim nie wiem.
    Ja to wszystko wiem. Tylko mówię, że to przykładowe 2400 by spokojnie mu wystarczyło żeby być w formie przy jego wzroście. Może rozpiszemy chłopakowi dietę i trening tu na forum. Przyczynimy się do jego wielkiej metamorfozy.

7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

chloroform (Wczoraj)

8. Powrót do góry    #1535
    Ekspert Awatar j-rules
    Kliknij i podziękuj
    3,865
    Podziękowania: 4,606 w 2,628 postach
    Z takim wygladem to on powinien najadac sie wstydem, a ten jak wiadomo ma 0 kcal.

A powazniej: Nie palil czasem gowniarz fajek i nie rzucil?
    odpowiedź c) - czytam całe sportsboard.pl dla beki

9. Powrót do góry    #1536
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 428 w 294 postach
    Ja to wszystko wiem. Tylko mówię, że to przykładowe 2400 by spokojnie mu wystarczyło żeby być w formie przy jego wzroście. Może rozpiszemy chłopakowi dietę i trening tu na forum. Przyczynimy się do jego wielkiej metamorfozy.
    Nie gorszą dietę niż forumowa, miał na pewno zalecaną już od miesięcy, tylko co z tego? Trzeba pracować nad formą i sobą, a w tym przypadku bardzo źle to wygląda. Pewnie wypożyczą jakiegoś zapasowego juniora z Eligi, może np. Pawliczaka?
    Dziwne podejście chłopaka do uprawianego sportu.

10. Powrót do góry    #1537
    Kliknij i podziękuj
    2,986
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z takim wygladem to on powinien najadac sie wstydem, a ten jak wiadomo ma 0 kcal.

A powazniej: Nie palil czasem gowniarz fajek i nie rzucil?
    Nie wiem. Może się sam wypowie. Chętnie się dowiemy.

11. Powrót do góry    #1538
    Zaawansowany Awatar polewaczka
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 591 w 354 postach
    Czepiacie się chłopaka. Jeśli waży dwa razy tyle co Kołodziej, trzeba mu liczyć punkty podwójnie i po kłopocie. W żużlu robi się jak w skokach, sami anorektycy.

12. Powrót do góry    #1539
    Ekspert Awatar j-rules
    Kliknij i podziękuj
    3,865
    Podziękowania: 4,606 w 2,628 postach
    dwa razy zero to wciaz zero. Mysle, ze w jego przypadku nalezy umozliwic start na dwoch motocyklach jednoczesnie. Ewentualnie odmachac mu koniec wyscigu po dwoch okrazeniach
    odpowiedź c) - czytam całe sportsboard.pl dla beki

13. Powrót do góry    #1540
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 192 w 130 postach
    Jak dla sportowca 2400 jest za mało no to brak słów. Haniebne jest tłumaczenie Lecha, że ważne żeby punkty robił. Ciekawe co na to Witek.
    Zależy od dyscypliny którą się uprawia. Podejrzewam, że Justyna Kowalczyk pochłaniała więcej, ale wszystko spalała podczas ciężkich treningów
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

14. Powrót do góry    #1541
    Kliknij i podziękuj
    2,986
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Zależy od dyscypliny którą się uprawia. Podejrzewam, że Justyna Kowalczyk pochłaniała więcej, ale wszystko spalała podczas ciężkich treningów
    Oczywiście. Michael Phelps potrafił kilka tysięcy kalorii dziennie pochłaniać. Ale jak widać kolega z Łodzi za wiele się nie przemęcza w gymie.

15. Powrót do góry    #1542
    Trener Awatar vicar
    Kliknij i podziękuj
    727
    Podziękowania: 1,174 w 625 postach
    Ale jak widać kolega z Łodzi za wiele się nie przemęcza w gymie.
    Dokładnie, widać że nie wkłada za dużo effortu w różne exercise'y na gymie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

16. Powrót do góry    #1543
    Kliknij i podziękuj
    2,986
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Dokładnie, widać że nie wkłada za dużo effortu w różne exercise'y na gymie.
    Z Witkiem może zaczną czelendza. Razem będzie im łatwiej.

17. Powrót do góry    #1544
    Ekspert Awatar sobotch
    Kliknij i podziękuj
    1,833
    Podziękowania: 2,216 w 1,307 postach
    A ja wam powiem, że to jeden wuj. Jest taki piłkarz w Miedzi Legnica, przez którego zamiłowania do kebsów napisano już pierdylion tekstów a mimo to typek sieje zamęt w drużynie trenera dekady. Nawałka oczywiście honoru nie ma, ja jedynie z tego miejsca wyrażam głęboką nadzieję, że jak jakiś zawodnik zostanie przez Wawrzyniaka zrobiony na trasie, po tymże biegu zakończy karierę jak na człowieka honoru przystało
    Prawą ręką zadaj ból, lewą ręką zadaj śmierć - chyba, że jesteś mańkutem, to zadaj odwrotnie.

18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

polewaczka (Wczoraj)

19. Powrót do góry    #1545
    Kliknij i podziękuj
    2,986
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A ja wam powiem, że to jeden wuj. Jest taki piłkarz w Miedzi Legnica, przez którego zamiłowania do kebsów napisano już pierdylion tekstów a mimo to typek sieje zamęt w drużynie trenera dekady. Nawałka oczywiście honoru nie ma, ja jedynie z tego miejsca wyrażam głęboką nadzieję, że jak jakiś zawodnik zostanie przez Wawrzyniaka zrobiony na trasie, po tymże biegu zakończy karierę jak na człowieka honoru przystało
    No ale Petteri to ma same mięśnie.

20. Powrót do góry    #1546
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 32 w 18 postach
    Może ktoś z Was pamięta Andrzeja Musiolika.
    Na początku lat 90 przyjechał do Gdańska w podobnych gabarytach, ale on był już na końcu kariery, a nie w wieku 21 lat.

21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi L za jego przydatny post!

Peter Kildemand (Wczoraj)

22. Powrót do góry    #1547
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    601
    Podziękowania: 1,536 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Czepiacie się chłopaka. Jeśli waży dwa razy tyle co Kołodziej, trzeba mu liczyć punkty podwójnie i po kłopocie. W żużlu robi się jak w skokach, sami anorektycy.
    on waży trzy razy tyle co Kołodziej. Pamiętacie ten kombinezon w którym startował Harris, ten który pompował się powietrzem w razie upadku ? Może on ma to na stałe odpalone
    "Zamiast najlepszych jeźdźców Kołodziej Pawlicki Sayfutdinov Lindgren Dudek Iversen Holder w GP rządzą twory Tunerów Zmarzlik Woffinden Doyle"

23. Powrót do góry    #1548
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 96 w 53 postach
    Może mu Seba Ułamek rzucił wyzwanie...

A tak poważnie - pamiętam Armando Castagne w barwach Iskry, jak kosił dwucyfrówki w 99 roku, choć rama się pod nim uginała

ed. a jeździł w czarnej skórze! a jak wiadomo - czarny wyszczupla
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; Wczoraj o 22:58

Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435

Uprawnienia umieszczania postów