Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 1627

Wątek: I Liga - prognozy, komentarze, przewidywania

  1. Powrót do góry    #181
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zawiódł na całej linii, ale klasyfikacja średnich jednak na maxa niewymierna.
    Nie jechał z Rawiczem, Opolem. A i u siebie wiele meczów mu odeszło.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ponieważ pytań jest dużo, oto wyciąg z zeszłorocznego regulaminu licencyjnego: http://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/reg..._09_2015_0.pdf



    Czyli:
    1) Jeśli Orzeł wygra finał, a Loko baraż, to Loko nie dostaje licencji i jako pierwszy zaproszenie dostaje Włókniarz, potem DK
    2) Jeśli Loko wygra finał, a Orzeł baraż, to Loko nie dostaje licencji i jako pierwszy zaproszenie dostaje Włókniarz, potem DK
    3) Jeśli Loko wygra finał, a Orzeł przegra baraż, to Loko nie dostaje licencji i jako pierwszy zaproszenie dostaje Orzeł, potem Włókniarz, potem DK

    Dobrze to rozumiem? Jeśli tak to: 1) Orzeł tak czy siak dostaje zaproszenie do Eligi 2) W przypadku gdy Unia przegra baraże (obojętnie z kim), brakujące miejsce zajmuje Włókniarz.
    NIKT tego nie rozumie i nikt tego nie wie mi się taka sytuacja, że po finale, bez względu na jego wynik, do ekstraligi dostanie się Orzeł, a do barażu zaprosi się Włókniarz. Chociaż też coś pamiętam sprzed paru lat, jak Loko zrezygnowało z baraży, a więc zostali do nich dopuszczeni. Zobaczymy. Tak czy inaczej będzie kabaret.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Nie, no bez przesady, akurat te zapisy są dosyć jasne i będzie dokładnie tak jak przedstawił vicar (zakładając, że Loko ma ostatecznego bana na E-ligę). Schody i niejasności by się zaczęły, jakby zarówno Orzeł, jak i Włókniarz zrezygnowali z Ekstraligi. Ale wtedy pewnie wezmą na kolejny rok Unię Tarnów i show must go on.

    Przynajmniej jest lepiej niż 2 lata temu, kiedy trzeba było na kolanie wymyślać konkursy na dziką kartę, bo regulamin nie przewidywał degrengolady jaką dokonali działacze niektórych klubów.
    Ostatnio edytowane przez Pawel_R ; 06-09-2016 o 20:42

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ponieważ pytań jest dużo, oto wyciąg z zeszłorocznego regulaminu licencyjnego: http://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/reg..._09_2015_0.pdf
    Czyli:
    1) Jeśli Orzeł wygra finał, a Loko baraż, to Loko nie dostaje licencji i jako pierwszy zaproszenie dostaje Włókniarz, potem DK
    2) Jeśli Loko wygra finał, a Orzeł baraż, to Loko nie dostaje licencji i jako pierwszy zaproszenie dostaje Włókniarz, potem DK
    3) Jeśli Loko wygra finał, a Orzeł przegra baraż, to Loko nie dostaje licencji i jako pierwszy zaproszenie dostaje Orzeł, potem Włókniarz, potem DK

    Dobrze to rozumiem? Jeśli tak to: 1) Orzeł tak czy siak dostaje zaproszenie do Eligi 2) W przypadku gdy Unia przegra baraże (obojętnie z kim), brakujące miejsce zajmuje Włókniarz.
    Jest 4-ta, groźna możliwość: Orzeł odmówi wejścia do Eligi. Włókniarz w Elidze? Skład za Bóg zapłać. Opłaca się oszukać, wykiwać.Rok odczekać i sny o potędze z płótnem w kieszeni.
    A taka Polonia Bydgoszcz jak wychodzi na swojej uczciwości? Zdegenerowane to wszystko.
    Gruby z Eligi nie bez powodu obślinia po rękach W.Skrzydlewskiego. Lampy będzie mu trzymał nad torem. Eliga i jej szef tak potężna, że rzetelnych kandydatów brak od paru lat. A taka fajna fucha to prezesowanie "najlepszej".

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Tabela NICE PLŻ po zakończeniu rundy zasadniczej:

    Miejsce Drużyna M Z R P B PKT + - P. b.
    1 KŻ Orzeł Łódź 18 16 0 2 8 40 935 645 +290
    2 SC Lokomotiv Daugavpils 18 13 0 5 6 32 884 730 +154
    3 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 18 12 0 6 4 28 872 747 +125
    4 Stal Rzeszów 18 11 0 7 2 24 800 814 -14
    5 Polonia Piła 18 9 0 9 5 23 835 765 +70
    6 Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18 9 0 9 3 21 844 773 +71
    7 Speedway Wanda Instal Kraków 18 8 0 10 4 20 792 824 -32
    8 Polonia Bydgoszcz 18 5 0 13 1 11 722 898 -176
    9 KSM Krosno 18 5 0 13 1 11 732 876 -144
    10 Kolejarz Opole 9 2 0 7 0 4 335 472 -137
    11 Holistic-Polska Rawicz 9 0 0 9 0 0 281 448 -207
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Loko posyła najsilniejszy skład, przy braku Hansa Andersena, którego zastępuje bardzo słaby w tym sezonie Rory Schlein nie zdziwię się jak Łotysze zrobią sporą przewagę u siebie. Zastanawiam się czy Witek po ewentualnym przegraniu finału honorowo odpuści Ekstraligę.

  7. Powrót do góry    #187
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Trochę mnie dziwi Schlein, a nie Tungate. Chociaż w Gdańsku o dziwo Rory pojechał super.
    W RZ Orzeł jednak ogarnął zwycięstwo i to bardzo pewne. No ale 11 oczek Hansa + brak Kostygova w Lokomotivie. Będzie trudniej niż myślałem, co mnie martwi z kilku powodów, bo @9 piechotą nie chodzi. Ale Witek jest bardzo pewny siebie. Jest rewanż w odwodzie, a tam skład Loko może być inny.
    Może przełożą też SEC, a co za tym idzie - ten finał i Hans zdąży się podleczyć. Chociaż szczerze, to nie spodziewam się go w tym roku na torze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #188
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czemu miałby odpuścić Ekstraligę? Czekałby ich baraż z Unią Leszno
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Trochę mnie dziwi Schlein, a nie Tungate.
    Typowa polska myśl szkoleniowa Schlein jeździł w Loko w 2014 to stawiamy na niego bo zna tor itd.

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  10. Powrót do góry    #190
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No i Rory jedzie to, czego się wszyscy spodziewali. Szokujący dodatkowo brak taktycznej w 8, gdzie aż się prosiło wrzucić Kubę.
    Ale Timo ratuje sprawę. Niesamowita końcówka sezonu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-09-2016 o 18:53
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #191
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Z kolei Gapiński i Miśkowiak pozbawili wszystkich złudzeń jakimi zawodnikami są - takimi, którzy Eligę mogą oglądać jedynie w TV. W przypadku awansu Orła jeśli chodzi o obecnych zawodników krajowych warto zostawić Jamroga, wyżej wymienioną dwójkę - nie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    No oby Gapa/Miskowiak nie odwalili takiego numeru jak Ulamek w zeszlym sezonie, który pozbawił bezpośredniego awansu drużyne z Rybnika.

    Wbrew pozorom to nie będzie łątwy pojedynek dla łodzian, nie wiem w jakim stanie zdrowotnym jest Hans, ale jeżeli będzie potrafił ujechać ok. 10pktów to powinno być spoko. Podoba mi się stonowany ton wypowiedzi Wita, i oby Kędziora zbyt pochopnie nie oceniał bardzo silnego rywala.
    Zupełnie nie rozumiem dlaczego Lahti nie jest prowadzącym parę jego mega atutem w ostatnich tygodniach jest start i powinien startować z wewnętrznych pól.

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Skoro ma mega starty to powinien być na zewnętrznych. On założy rywali. Słabszy niech jedzie przy kredzie - łatwiej będzie wypchnąć przeciwnika.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #194
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jak nie będzie sabotażu, to Orzeł to ogarnie. Sabotaż ze Skrzydlewskim też chyba nie przejdzie. On tego nie wybaczy.
    No i ciekaw jestem Hansa. Tungate w końcówce sezonu to dość przystępna i pewna opcja (w przeciwieństwie do Schleina), a Hans to ryzyko. Ale pewnie będą sprawdzać jeszcze na treningach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Drapichrust napisał:
    Kurde jak to się stało, że ten rozczarowujący i pełen nieporozumień Włókniarz zajął aż 3 miejsce. Tym bardziej szkoda mi Piły.
    Myślę, że dopiero 3 miejsce.
    Rozczarowujący, tu się muszę zgodzić natomiast pełen nieporozumień?
    Klub który posiada jedną z najlepszych publiczności w kraju (mówię o ilości),
    niezłą infrastrukturę jak na żużel, również jedną z najlepszych w kraju.
    Szkółkę która wypuściła największą liczbę zawodników
    (od 17 lat chłopaki tutaj na forum prowadzą statystyki można sprawdzić.)
    jak i największą liczbę czynnych zawodników (mówię o ilości)
    Największy budżet na tym poziomie rozgrywek obok Łodzi i Dauga.
    Nie wiem co w tym takiego zaskakującego?
    Oczywiście tam gdzie są pieniądze tam znajdą się nieszczęśliwi fachowcy,
    wątpliwej jakości doradcy i inni których klub nie chciał przyjąć
    do swojego grona lub zwyczajnie pożegnał.
    Normalna sytuacja.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... i co po tym finale jak i tak śmierdzi awansem Włókniarza.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... i co po tym finale jak i tak śmierdzi awansem Włókniarza.
    oby nie! choć prezio MŚ i jego przydupasy zapewne na to liczą...

  18. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Drapichrust napisał:

    Myślę, że dopiero 3 miejsce.
    Rozczarowujący, tu się muszę zgodzić natomiast pełen nieporozumień?
    Klub który posiada jedną z najlepszych publiczności w kraju (mówię o ilości),
    niezłą infrastrukturę jak na żużel, również jedną z najlepszych w kraju.
    Szkółkę która wypuściła największą liczbę zawodników
    (od 17 lat chłopaki tutaj na forum prowadzą statystyki można sprawdzić.)
    jak i największą liczbę czynnych zawodników (mówię o ilości)
    Największy budżet na tym poziomie rozgrywek obok Łodzi i Dauga.
    Nie wiem co w tym takiego zaskakującego?
    Oczywiście tam gdzie są pieniądze tam znajdą się nieszczęśliwi fachowcy,
    wątpliwej jakości doradcy i inni których klub nie chciał przyjąć
    do swojego grona lub zwyczajnie pożegnał.
    Normalna sytuacja.
    Cze-wa jest stowarzyszeniem. Odżegnaliście się gremialnie od klubu. Budżet-hmm. Był. Zjedzony. Miejski. Zależny od chorągiewki na ratuszu. Ułamek i 6-ciu juniorów-wychowanków. Sami swoi, szwagier w kasie.

    Jak czytałem W.Skrzydlewski uderza do miejskich spółek-wodociągi, kanaliza, MPO, trawniki i chwasty. Nie dam sobie obciąć paznokcia, że może powiedzieć p.Stępniewskiemu-spadaj, nie wchodzę.

    Grube państwowe ryby -Lotos, Energa, po usadowieniu " swojej władzy " duża władza posyła do Wybrzeża. Polityka panie, swąd układu panie. Natychmiast gruby Wojtek obślini obie dłonie T.Zdunka. Gdyby trysnęła ropa pod Krosnem, to już by tam p. Wojtek był z " zaproszeniem " do Eligi.

  19. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Rozczarowujący, tu się muszę zgodzić natomiast pełen nieporozumień?
    Krótka pamięć?
    Nieporozumienia, krytyka na liniach kibice - zarząd (Świącik), zwolnienie Finfy, krytyka Kafla, brak Borowicza w składzie, brak Thorsella w składzie, Trojan w składzie, blamaże w Łodzi i Pile. To tak na szybko, jak zapamiętałem Włókniarza z tego sezonu.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  20. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jap napisał:
    Cze-wa jest stowarzyszeniem. Odżegnaliście się gremialnie od klubu. Budżet-hmm. Był. Zjedzony. Miejski. Zależny od chorągiewki na ratuszu. Ułamek i 6-ciu juniorów-wychowanków. Sami swoi, szwagier w kasie.
    Niczym to nie różni się od sytuacji w Rybniku, Grudziądzu, Bydgoszczy, Lesznie, Toruniu, Gorzowie, Zielonej itd.
    To nie jest sport, który żyje i rozwija się z transferów, reklamy, telewizji. Wszyscy jadą na państwowej kasie. Tej lokalnej albo krajowej.
    Czasem pożyczą swoją kasę, żeby sobie ją odebrać po niedługim czasie, najlepiej po wyborach.
    W większym lub mniejszym stopniu jest to (nie)widoczne dla zwykłego kibica. Nie mam czasu rozwijać tematu.
    Skrzydlewski już działał w Widzewie widać z jakim skutkiem.
    To co robi obecnie to dla niego nie pierwszyzna.
    Też jestem ciekaw jak to się zakończy,
    ale wątpię aby się zdecydował już teraz bo na chwilę obecną nie ma na to kasy.

    Drapichrust
    Grupka kilku hejterów na naszym wątku klubowym rzeczywiście sprawia wrażenie
    jakby byli reprezentantami całej braci kibicowskiej w mieście,
    a to już jest naprawdę sztuka. (taki cytat sobie przypomniałem)
    Poważniejsi ludzie sobie odpuścili.
    Trudno dyskutować o zielonych gaciach managera,
    a tym bardziej o poważniejszych rzeczach jak karkówka na grillu podczas meczu.
    Wszystko wynika ze zwykłego bólu doopy po kopniaku z klubu.
    Oczywiście nie oczekuję zrozumienia tematu z Twojej strony,

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja nie dostałem kopniaka od klubu, co więcej sobie i wszystkim kibicom Włókniarza nie życzę abym się zawodowo w klubie pojawiał.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  22. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To ty jestes od obklejania mebli?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jap napisał:

    Niczym to nie różni się od sytuacji w Rybniku, Grudziądzu, Bydgoszczy, Lesznie, Toruniu, Gorzowie, Zielonej itd.
    To nie jest sport, który żyje i rozwija się z transferów, reklamy, telewizji. Wszyscy jadą na państwowej kasie. Tej lokalnej albo krajowej.
    Czasem pożyczą swoją kasę, żeby sobie ją odebrać po niedługim czasie, najlepiej po wyborach.
    W większym lub mniejszym stopniu jest to (nie)widoczne dla zwykłego kibica. Nie mam czasu rozwijać tematu.
    Skrzydlewski już działał w Widzewie widać z jakim skutkiem.
    To co robi obecnie to dla niego nie pierwszyzna.
    Też jestem ciekaw jak to się zakończy,
    ale wątpię aby się zdecydował już teraz bo na chwilę obecną nie ma na to kasy.
    pozdrawiam
    Różni się i to bardzo.
    Częstochowa ( nie wiem , czy można użyć nazwę "Włókniarz" ) dopiero miała za długi, przekręty roczny zakaz. Tych długów oczywiście nie spłaciła. Wskutek zamieszania z upadłością klubów startowała fuksem od 1-szej ligi. I już miała po cichu apetyty na Eligę. Tylko nie zaprzeczaj. Stawianie się na równi z wymienionymi klubami to nadużycie. Wolno kraść, oszukiwać, bo wszyscy...?

    Ten sport ledwo dycha dzięki publicznej kasie i właśnie telewizji, właśnie reklamie. Może analizuj dlaczego nie dzięki transferom. Gdyby taki Pieszczek kosztował 3 x tyle ile cena urzędowa PZM nie trzeba by było wymyślać takich idiotyzmów, jaki ostatnio spłodził PZM. Ruszyły by szkółki. Tam i tylko tam powinny iść publiczne pieniądze.

    Pomawiasz Skrzydlewskiego. Nazywał się niedawno Cacek? Hmmm. To nieuczciwe.
    Też się nie zdziwię, że nie wejdzie do Eligi bez pieniędzy miasta. A może ma taki urok skoro wymusił stadion, to i wymusi pieniądze na klub.
    Jednak między W.Skrzydlewskim a Świacikiem jest przepaść finansowa, przepaść potencjału prezesów.
    Chciałbyś ,żeby po odmowie Łodzi przyjęła propozycję Częstochowa ? Chyba najgorszy wróg klubu tego nie życzy teraz Cze-wie. Ale prezesa skusi rekord świata i okolic w awansie i magia Eligi.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Gadol (25-09-2016)

  25. Powrót do góry    #204
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Różni się i to bardzo.
    Częstochowa ( nie wiem , czy można użyć nazwę "Włókniarz" ) dopiero miała za długi, przekręty roczny zakaz. Tych długów oczywiście nie spłaciła. Wskutek zamieszania z upadłością klubów startowała fuksem od 1-szej ligi. I już miała po cichu apetyty na Eligę. Tylko nie zaprzeczaj. Stawianie się na równi z wymienionymi klubami to nadużycie. Wolno kraść, oszukiwać, bo wszyscy...?
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...488,1,281.html

    "W związku z tym, że jest Orzeł Łódź i Łotysze, takiego meczu nie będzie. Fogo Unia Leszno na pewno pozostaje w PGE Ekstralidze. Natomiast Orzeł, ale i też Eko-Dir Włókniarz Częstochowa dostaną po weekendzie zapytanie, czy są zainteresowane jazdą w najlepszej lidze świata. Będą miały siedem dni na odpowiedź. Jeśli wyrażą chęć, to będziemy weryfikowali czy te kluby na to stać. Gdyby na tym etapie nie udało się wyłonić zespołu, który mógłby startować w PGE Ekstralidze, to ogłosimy konkurs ofert na dziką kartę – kwituje Kowalski."

    Ale to będzie zabawne, jak Włókniarz tak wejdzie do ekstraligi. Jak by się tak stało to już się nie mogę doczekać na komentarze kibiców z Częstochowy, którzy prawie zjedli GKM, że śmiał płacić na czas i zastąpił "przy zielonym stoliku" ich ukochany klub w ekstralidze.

  26. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Powtórzę to co napisałem w naszym wątku: jeżeli Misiek to weźmie to będziemy lepsi od Amici Wronki. Oni awansowali 6 lig w 5 lat, my dupniemy z 3 do ekstraligi w rok. I taki awans napawa mnie obrzydzeniem. Dla dobra dyscypliny i Włókniarza niech Orzeł przyjmie ten krzyż.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  27. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jap napisał:
    Pomawiasz Skrzydlewskiego. Nazywał się niedawno Cacek? Hmmm. To nieuczciwe.
    Też się nie zdziwię, że nie wejdzie do Eligi bez pieniędzy miasta. A może ma taki urok skoro wymusił stadion, to i wymusi pieniądze na klub.
    Jednak między W.Skrzydlewskim a Świacikiem jest przepaść finansowa, przepaść potencjału prezesów.
    W jaki sposób pomawiam Skrzydlewskiego? Jakie nieuczciwe?
    Często się chwali jak to działał w Widzewie
    i często między wierszami sprzedaje w mediach anegdotki o "sponsorach"
    którzy przykładowo wsiadali do pociągu z reklamówką pieniędzy i nie docierali.
    Nie pisałem przecież o Nim jako prezesie Widzewa, bo "trochę" interesuję się piłką
    tylko że tam działał (dość ogólnikowo) tak jak o sytuacji Widzewa.
    Każdy walczy na swój sposób o środki z miasta i wiem że dla niego to nie pierwszyzna.
    Nie wiem co w tym takiego obrazoburczego
    Bawi mnie ta cała nagonka na Włókniarza.
    Jeszcze kompletnie nic nie wiadomo,
    a krzyczą zazwyczaj ci którzy mają najmniej racji,
    których drużyny nie jeden raz awansowały faktycznie przy zielonym stoliku.

    Pakosik,
    Orientujesz się kto gra w Ekstraklasie S.A. na licencji Amiki Wronki?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 25-09-2016 o 01:40
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    :
    Skrzydlewski już działał w Widzewie widać z jakim skutkiem.
    To co robi obecnie to dla niego nie pierwszyzna.
    W taki sposób pomawiasz, sugerujesz co konkretnie ?
    Możesz mu zarzucić cokolwiek? Cokolwiek.
    Znasz opinię zawodników jego klubu o nim. Puszakowski dość obszernie mówił, inni też.
    To, że opisuje draństwo w Widzewie, to... obrzucić go błotem. Zamieszany, umoczony? Ukradł spinacz?
    Każdemu klubowi bym życzył takiego właściciela.
    Już by nie było w PZM tej grupy trzymającej władzę. Tych żenujących wywiadów zamówionych Szmita, Kowalskiego w PS. Tych "zaproszeń" do Eligi. Pełen pampers na tyłku. Jak tu z nim siedzieć na stołku. Być ważnym, nadętym, niezbędnym. Pasożyty. Łaskawie zrobią casting.
    Niech idzie Wasz Misiu. Telewizja go pokaże. Tylko niech weźmie pieniądze ze sobą tym razem. Na całą rundę zasadniczą.
    Pozdrawiam.

  29. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie obrzucam nikogo błotem, zwykłe ogólnikowe fakty, co Ty pierdzielisz.
    Działał w Widzewie czym się często chwali, a to nie jest jakiś szczególny sukces jak dla mnie,
    bo wiadomo gdzie jest teraz ten klub.
    Ma swoje mechanizmy działania. Spore doświadczenie z miejskimi włodarzami.
    Potrafi w czasie sezonu domagać się kasy z miasta.
    Jest bardzo chwiejny w swoim postępowaniu, poglądach i swoich wypowiedziach.
    Stawia ultimatum miastu, że się wycofa. To nie jest jakieś profesjonalne działanie.
    Zwłaszcza, że budują mu stadion.
    Nie jestem jego fanem, wybacz, ale nie obrzucam go błotem.
    Relax
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Jap (25-09-2016)

  31. Powrót do góry    #209
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...488,1,281.html

    "W związku z tym, że jest Orzeł Łódź i Łotysze, takiego meczu nie będzie. Fogo Unia Leszno na pewno pozostaje w PGE Ekstralidze. Natomiast Orzeł, ale i też Eko-Dir Włókniarz Częstochowa dostaną po weekendzie zapytanie, czy są zainteresowane jazdą w najlepszej lidze świata. Będą miały siedem dni na odpowiedź. Jeśli wyrażą chęć, to będziemy weryfikowali czy te kluby na to stać. Gdyby na tym etapie nie udało się wyłonić zespołu, który mógłby startować w PGE Ekstralidze, to ogłosimy konkurs ofert na dziką kartę – kwituje Kowalski."

    Ale to będzie zabawne, jak Włókniarz tak wejdzie do ekstraligi. Jak by się tak stało to już się nie mogę doczekać na komentarze kibiców z Częstochowy, którzy prawie zjedli GKM, że śmiał płacić na czas i zastąpił "przy zielonym stoliku" ich ukochany klub w ekstralidze.
    Podejrzewam, ze 99% czestochowskich kibicow nie bedzie balo sie nazwac rzeczy po imieniu, tzn. ze ich klub awansowal przy zielonym stoliku i sa z tego powodu raczej malo szczesliwi.

    W przeciwienstwie do gekaemowcow i ich adwokatow z Torunia, ktorzy z uporem maniaka twierdzili ze Grudziadz "zasluzyl" bo przez kilka tam placil na czas zawodnikom ktorzy robili wszystko, by awansu na torze nie bylo.

    Taka drobna roznica a jednak znaczaca.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (25-09-2016), Kazoon (25-09-2016), pakosik (25-09-2016)

  33. Powrót do góry    #210
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Podejrzewam, ze 99% czestochowskich kibicow nie bedzie balo sie nazwac rzeczy po imieniu, tzn. ze ich klub awansowal przy zielonym stoliku i sa z tego powodu raczej malo szczesliwi.

    W przeciwienstwie do gekaemowcow i ich adwokatow z Torunia, ktorzy z uporem maniaka twierdzili ze Grudziadz "zasluzyl" bo przez kilka tam placil na czas zawodnikom ktorzy robili wszystko, by awansu na torze nie bylo.

    Taka drobna roznica a jednak znaczaca.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    O czym Ty piszesz w ogóle ? Zobacz kto wyprzedził GKM w 2013 i 2014 Wybrzeze,Stal Rzeszow i Orzel Łodz

    Dwa kluby zleciały z hukiem za długi lub z długami

    Ja też moge zostać prezesem Kolejarza Rawicz (maly uczciwy klub) zatrudnic Pawlickich i Woffindena i sportowo
    awansować

    TYLKO KTO ZA TO ZAPLACI ?

    Bo jeżeli wy uważacie że Włókniarz sportowo się utrzymał mając 5mln długu to ja nie mam pytań

  34. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Różni się i to bardzo.
    Częstochowa ( nie wiem , czy można użyć nazwę "Włókniarz" ) dopiero miała za długi, przekręty roczny zakaz.
    Ze wszystkim co piszesz zgoda poza tym fragmentem. Stowarzyszenie istniało równolegle i powstało wcześniej jak spółka więc ma pełne prawo do nazwy. Nie odbieraj kibicom nawet tego, zresztą nawet jakby ktoś założył nowy klub czy znów wpadł na idiotyczny pomysł zmiany nazwy (Yawal brrr) to dla kibiców szczególnie tych wieloletnich to będzie Włókniarz. Tak jak dla mnie gdy pomyślę o Toruniu od razu na język się ciśnie Apator mimo iż powrotu do tej nazwy oficjalnie raczej nie będzie i sądzę,, że dla wielu kibiców z Piernikowa także to jest cały czas Apator.

    Co do długów, odpowiedzialności za nie i za nasz roczny rozbrat z ligą to najbardziej smutne jest, że "nasza" para forumowych pudelków, merdających ogonkami do Misia i ferajny zapomina, że oni w upadku spółki maczali palce. Próbują nie widzieć, że członkiem stowarzyszenia został Artur S., który przybił gwóźdź do trumny z napisem Włókniarz S.A.

    P.S.
    No nic, pozostaje siąść przed tv teraz i trzymać kciuki za wygraną Orła i to, że Skrzydlewski w ciągu tygodnia zadeklaruje się, że jedzie w ekstralipie.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 25-09-2016 o 13:38
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Miskowiak z 4:2 a może i 5:1 sam zrobił 2:4 dla Loko

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #213
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale nerwowo Orzeł zaczął. Najpierw fix Wojaczka, potem pech w postaci defektu i te cuda w 4. I jeszcze ten tor przekombinowany.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    ładnie polscy zawodnicy dymają Wita.

  38. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    po co jest ten mecz teraz jak i tak Loko ma zakaz awansu?

  39. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dla kibiców - żeby mieli jakąś frajdę i emocje.

    Miśkowiak znowu sabotuje ? Witek powinien mu podziękować po sezonie (Gapińskiemu zresztą też).
    TeamLindgren

  40. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Dziwna postawa Orła Łódź...

  41. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Loko to naprawdę świetna drużyna. Fajnie się ich ogląda.

  42. Powrót do góry    #219
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Dziwna postawa Orła Łódź...

    Sorry ale jaka dziwna postawa ? Loko to świetny zespół... Kylma,Lindgren czy Lebiediev. Czego oczekiwałeś ? z Krosnem (bez obrazy) nie jadą

  43. Powrót do góry    #220
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No Czewa wyłapała do 25. A Miśkowiak cały sezon fruwał. Tu ewidentnie jest coś nie tak, nie wiem tylko w jakich proporcjach: pech, nerwy, sabotaż.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    heh, co za ludzie, wszędzie tylko podstępy, sabotaże by widzieli.
    Za chwile Orzeł odjedzie i tyle będzie...

  45. Powrót do góry    #222
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No Czewa wyłapała do 25. A Miśkowiak cały sezon fruwał. Tu ewidentnie jest coś nie tak, nie wiem tylko w jakich proporcjach: pech, nerwy, sabotaż.

    Bez przesady. Loko w lipcu zrobiło tu 34 pkt bez Kylmy i Lindgrena więc z nimi stać ich na 40+

    Co nie znaczy że wg mnie Orzeł odrobi to i wygra ogólnie

  46. Powrót do góry    #223
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Absolutnie pełen szacunek dla Loko! Jadą o nic, ********* przez centrale, po wycofaniu sponsora na długu 0,5banki a walczą na całego.

    Włókniarzu mój - ucz się. Bo masz od kogo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Włókniarz pięć biegów od Ekstraligi 😁😁

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Włókniarz pięć biegów od Ekstraligi 😁😁

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
    Wypluj te słowa! Orzeł pobudka!!!
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •