Strona 28 z 37 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 1627

Wątek: I Liga - prognozy, komentarze, przewidywania

  1. Powrót do góry    #1216
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Degrengolada trwa w najlepsze, właśnie dlatego, że centrala na wiele spraw przymyka oczy,co skutkuje bezczelnymi próbami kręcenia wałków przez działaczy niektórych ośrodków żużlowych.
    Z tego co mi wiadomo, nawet po wyjściu na jaw wałów w CKM-e doby Sukiennika i tak warszawka chciała przemycić Czewę do Elipy.
    Nie zrobiła tego tylko dlatego, że w mieście świętej wieży, działacze wystraszyli się tego całego smrodu i woleli zaszyć się na "z góry upatrzonych pozycjach".
    Ot całe królestwo czerwonego Witii...

    Do poczytania:
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...sportu/gdg8cce
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 21-12-2018 o 19:22
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    cukrzyca (21-12-2018), greggor (22-12-2018)

  3. Powrót do góry    #1217
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wiem, że dla Ciebie może być to niezrozumiałe, przekonałem się o tym na własnej skórze...
    No jeśli przekonałeś się w sposób taki, że nie oddałeś mi pieniędzy to nie mam pytań. Moja wina
    Ale nie mam urazy, żeby było jasne i temat stary i dawno zamknięty, tym bardziej dziwi, że znowu ciśniesz, ale to widać, że jakieś panaceum na ogromnie zwichrowany łeb (piszę to z troską, abyś wreszcie jakąś auto-refleksję zrobił, bo to że reagujesz na wszystkich w ten sposób to świadczy o twoich problemach). Wszędzie wrogowie, kłamcy. Kompletnie trywialne rzeczy wynosisz na majestat.

    Komentowanie z płyty to wartości MORALNE? ETYCZNE? Nawet jeśli to się tobie nie podobało, to weź się opanuj Nie traktuj wszystkiego, zwłaszcza na forum, które ma charakter rozrywkowy z aż tak dużą powagą. To rada, po prostu. Niech będzie, że świąteczna. Choć pewnie byś wolał post, w którym byłoby klepanie po plecach, na które nie będziesz "musiał" reagować agresją, jak to zapewne uczynisz na ten post. A to post dobrej woli.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-12-2018)

  5. Powrót do góry    #1218
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Po naszym zatargu, nie chciałem upubliczniać naszych ustaleń.
    Sam ten śmierdzący temat poruszasz i dodatkowo kłamiesz.
    Sam chciałeś, niech będzie...

    No to jak wrzucasz taki tekst na forum to niech wszyscy wiedzą, że nie raz nie dwa do Ciebie wydzwaniałem żeby umówić się i oddać Ci te uczciwie przez Ciebie wygrane 11 PLN i jak dotąd nie miałeś dla mnie czasu. Dodam, że na umówione spotkanie nie przyszedłeś tłumacząc się (i kłamiąc) potem tłumem, którego nie było, a następnie brakiem prądu w telefonie.

    Wypominasz mi nieuczciwość, a sam grasz w ch....... ,

    a poza wszystkim nie ustalaliśmy żadnego terminu, więc ja swojego słowa nie złamałem.
    Ty już co najmniej dwukrotnie na mnie się wypiąłeś i dodatkowo na forum próbujesz ze mnie zrobić człowieka niehonorowego.

    Masz jaja to przyjdź na pierwszy lub kolejny mecz w Toruniu i sprawę honorowo załatwimy.

    Czyja wina?

    Twoja wina! Jeśli dłużnik(w tym przypadku ja) chce z Tobą wyrównać rachunki, a Ty traktujesz go jak śmiecia i zwodzisz nie stawiając się na umówione spotkanie. Potem za każdym razem dzwoniąc do Ciebie słyszę jak mówisz,ze Ci termin nie pasuje to kto jest honorowy,a kto nie?

    Wracając do meritum sprawy:
    Trywialne rzeczy to może są dla Ciebie, co potwierdzałoby to jak traktujesz sprawę, którą chcę zamknąć.

    Relatywizm to, to czym wielu obecnie tłumaczy dziadostwo,brak honoru, kreatywną księgowość, pomroczność półjasną itd. itp.
    Jedziesz po Hancocku,a sam postępujesz podobnie.

    Mnie wychowano w innych wartościach.
    W temacie:
    ...albo ktoś kłamie, albo nie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 21-12-2018 o 20:46
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #1219
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie próbuję, jaja sobie robię z tej sytuacji, kolejnej którą wyolbrzymiasz do jakiegoś absurdu. Numer konta znasz, więc dawno mogłeś uregulować, jakbyś chciał. Ale nie, to ZBYT POWAŻNA sprawa, aby załatwiać przelewem Trudno abym rzucał pracę i tracił czas dla tak błahej sprawy, która dla mnie jest dawno zapomniana. Nic mi winien nie jesteś, dawno to pisałem, że jak dla mnie jesteśmy kwita. A jak cię to męczy, to masz dane do spłaty. Ode mnie nie wymagaj, aby poświęcał na to swój czas, kiedy go nie mam (w trakcie meczów) i nie mam zwyczajnie ochoty na spotkania z człowiekiem tak toksycznym.

    Daj se siana, obrażaj się mniej i przestań wszystko tak serio traktować. Ale patrząc po reakcji, będzie inaczej. Twój wybór. Pzdr.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    Mnie wychowano w innych wartościach.
    Obrzydzaniu życia sobie i innym?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-12-2018 o 20:45
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #1220
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Chłopaki wsiadajcie na rowery, spotkajcie się w pół drogi to zaoszczędzicie na bilecie autobusowym i więcej dacie wtedy na tacę.
    .
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Semen (21-12-2018), greggor (22-12-2018)

  9. Powrót do góry    #1221
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Buszmen
    Powiedziałem Ci,że chcę sprawę załatwić honorowo,spotkać się z Tobą i zrobić to osobiście,
    ale Ty masz to i mnie w dupie...

    Blacktop masz rację, sęk w tym, że Buszmenowi to pasuje udawać poszkodowanego i robić ze mnie ciula.
    Wyrachowana i sk...ńska metoda.
    Dodatkowo wyjeżdża z tą zaszłością nie mając argumentów w dyskusji o żużlu.

    Buszmen podaj termin i miejsce w dniach między świętami a Sylwestrem(po 12.00) to sprawę załatwimy.

    EDIT: Przepraszam forumowiczów za to, że sprawy, które powinny być załatwiane przez priva załatwiam w ten sposób,
    ale normalnie się nie dało...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 21-12-2018 o 21:00
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #1222
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    dajcie znać gdzie i kiedy to przyjdę i zrobię streama i na forumku wrzucę

    będzie można kibicować i wysyłać dotacje czytane na głos i to wszystko za 3 złote
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Semen (21-12-2018)

  12. Powrót do góry    #1223
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A będzie losowany samochód wśród publiczności?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #1224
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    gościu parę razy przychodzi na umówione spotkanie żeby oddać parę zł z nedznego honorowego zakładu i traci masę czasu a Buszmen nazywa go publicznie zlodziejem. nieźle masz facet poprzestawiane w baniaku. to się kwalifikuje na strzała.

  14. Powrót do góry    #1225
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A będzie losowany samochód wśród publiczności?
    pasowaloby. Mozna by sie w nim przekimac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-12-2018)

  16. Powrót do góry    #1226
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    gościu parę razy przychodzi na umówione spotkanie żeby oddać parę zł z nedznego honorowego zakładu i traci masę czasu a Buszmen nazywa go publicznie zlodziejem. nieźle masz facet poprzestawiane w baniaku. to się kwalifikuje na strzała.
    Nie znam gościa, ale taka postawa jakoś mnie nie dziwi. Tu na forum robi podobnie. Najpierw się sadzi a potem udaje niewiniątko. A jak mu Semen wytknął obłudę, to udaje, że żartował.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1227
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Buszmen
    Powiedziałem Ci,że chcę sprawę załatwić honorowo,spotkać się z Tobą i zrobić to osobiście,
    ale Ty masz to i mnie w dupie...

    Blacktop masz rację, sęk w tym, że Buszmenowi to pasuje udawać poszkodowanego i robić ze mnie ciula.
    Wyrachowana i sk...ńska metoda.
    Dodatkowo wyjeżdża z tą zaszłością nie mając argumentów w dyskusji o żużlu.

    Buszmen podaj termin i miejsce w dniach między świętami a Sylwestrem(po 12.00) to sprawę załatwimy.

    EDIT: Przepraszam forumowiczów za to, że sprawy, które powinny być załatwiane przez priva załatwiam w ten sposób,
    ale normalnie się nie dało...
    Nie wiem Semen czemu tak drazysz ten temat. Skoro Buszmen wyraznie napisal, ze nie ma ochoty sie z toba spotykac to zrob ten przelew - to jedyne honorowe wyjscie.
    Pozniej se bedziesz mogl juz narzekac, tazke spokojnie, wszystko wroci do normy.
    Pozdro.

    PS. Mi by sie za 11zl nawet nie chcialo po portfel siegac a co dopiero sie umawiac z kims, kto chce mi taka sume przekazac, tylko dlatego, ze ten ktos sie uniosl honorem.
    Mozesz takie podejscie nazywac jak chcesz, ale czasy sa takie, ze nie ma czasu i miejsca na pier.... Jeszcze teraz takie bezczelne podstawienie pod sciane, zeby sie koniecznie umowic miedzy swietami - jakby ludzie nie mieli planow, rodzin i zajec oraz obowiazkow lepszych niz uganianie sie w tym okresie za 11 zlotymi... bez jaj.
    Takze nie przepraszaj nas, tylko zrob ten przelew i argument Buszmena z automatu przestanie miec waznosc.

    ... podejrzewam, ze co innego gdybys zaprosil gdzies na kielicha. To przychodze, wyrowujemy rachunki, gadamy o zuzlu i jest ok.

    PS.2. Nie uzurpuje sobie prawa do moralizowania w tym temacie, bo sobotchowi lecialem dlugie lata dlug za przegrany o pici kłak zaklad

    PS. 3. Wesolych.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #1228
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Blacktop masz rację, sęk w tym, że Buszmenowi to pasuje udawać poszkodowanego i robić ze mnie ciula.
    Wyrachowana i sk...ńska metoda.
    Dodatkowo wyjeżdża z tą zaszłością nie mając argumentów w dyskusji o żużlu.
    No ale z tego co zauważyłem w tym wątku to ty pierwszy wyciagnales ten temat. A jak Buszmen Ci napisał że nie ma sprawy i zrób przelew to wymyslasz jakiś termin bo musisz to oddać osobiście. Pokrętne.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #1229
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Trudne sprawy....

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Gadol (22-12-2018), istanbul (31-12-2018), shelve (22-12-2018)

  21. Powrót do góry    #1230
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    jrules napisał:
    pasowaloby. Mozna by sie w nim przekimac.
    pod warunkiem ze jest osoba na forum która ma papiery do przeprowadzenia loterii
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 21-12-2018 o 23:35
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #1231
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Semen - zgodnie z systemem wartości, któremu hołdujesz, deklaracja z początku grudnia o tym, że wyłączasz się z głupich dyskusji i nie będziesz pisał na forum do wiosny to już niehonorowe kłamstwo czy jeszcze nie? Pytam z ciekawości, żeby nie było.

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (22-12-2018), Peter Kildemand (22-12-2018), młody_piernik2 (22-12-2018)

  24. Powrót do góry    #1232
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Co tu się odpier_dala Wy tak na poważnie ?

    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 22-12-2018 o 02:28

  25. Powrót do góry    #1233
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Semen, a podasz racjonalne wytłumaczenie, dlaczego nie możesz po prostu przelać kasy i zamknąć temat (mi na tych pieniądzach nie zależy i wielokrotnie pisałem, że nic mi nie jesteś winien, ale jak masz mi to wytykać niczym Dryle, że komentował z płyty jakiś bieg...)? Proste i po sprawie. To nie był żaden pojedynek rycerski żebyś musiał mi wręczać wygraną osobiście, a głupi zakład, z którym gdybym wiedział, że będziesz miał tyle problemów, to w życiu bym w to nie wszedł. Ja rozumiem, że ty masz masę czasu, ale kiedy ty oglądasz sobie żużel dla rozrywki i idziesz na mecz, to inni pracują w tym samym czasie. Skumaj to. Ja bym na twoim miejscu od razu wysłał kasę i nie żalił się na brak atencji.

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    gościu parę razy przychodzi na umówione spotkanie żeby oddać parę zł z nedznego honorowego zakładu i traci masę czasu a Buszmen nazywa go publicznie zlodziejem. nieźle masz facet poprzestawiane w baniaku. to się kwalifikuje na strzała.
    W dupie byłeś i gówno widziałeś. Możesz przyjechać na strzała.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    EDIT: Przepraszam forumowiczów za to, że sprawy, które powinny być załatwiane przez priva załatwiam w ten sposób,
    ale normalnie się nie dało...
    Dało się. Wystarczyło wysłać kasę i zamknąć temat. Mało tego, nigdy się nie dopominałem o ten pseudo dług.
    Zresztą, mnie tam wali ten case. Ani mi na tej "wygranej" nie zależy, ani w ogóle na niczym. Nic mi nie wisisz. Tylko śmieszy mnie jak np. skreślasz Dryłę, bo coś tam (niby) krzyczał z płyty stadionu. Naprawdę? To jest jakieś dyskwalifikujące? Haniebne? Serio o takie duperele, o których NIKT poza tobą nie wie/nie pamięta musisz być taki nieprzejednany i "święty"?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 22-12-2018 o 03:55
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-12-2018)

  27. Powrót do góry    #1234
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Panowie, dajcie spokój. Za daleko brniecie. Jedno, drugie słowo niepotrzebnie powiedziane/napisane i będzie się ciągnęło do usranej śmierci.
    Pewnie żaden nie ma złych intencji, a w nerwach puszczone sformułowania będą się za Wami ciągnęły latami.
    Proponuję jeden malutki krok w tył jednego i drugiego, minimum dobrej woli i będzie ok.
    Za dużo trudności niesie za sobą życie, by zatruwać się jeszcze dodatkowo takimi w sumie pierdołami.
    Zawsze zgoda buduje, spokojnych Świąt wszystkim - Semenowi i Buszmenowi szczególnie. Wierzę w Was Koledzy !!!

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Buszmen (22-12-2018), Hulc (23-12-2018), Staleczka 3 (22-12-2018)

  29. Powrót do góry    #1235
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Semenowi sie chyba nudzi.

    Wracajac do goracego kartofla w postaci licencji dla Stali,Semen dobrze napisal,ze PZM-ot zjada swoj wlasny ogon a chca uchodzic za sprawiedliwych.
    Nawet przy tych wszyskich dranstwach Nawrockiego,widac jednak ze sa rowni i rowniejsi.
    Z Rzeszowem sie nie patyczkowali,na Krakow od lat i teraz na Pile oko przymykaja.
    Slup mial racje,ze komus od poczatku zalezalo na uwaleniu Stali i swego dopial.
    Jeszcze jak czytam sobie o planach wprowadzenia tzw. kodeksu moralnego
    i wszystkich punktach tam wymienionych,szczegolnie tych dotyczacych
    kar za krytyke PZM-otu,mozna dojsc do wniosku,ze mamy tam taka mala
    Koree Polnocna,tylko ukochany przywodca nieco wyzszy i po polsku gada.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Rysiek (22-12-2018), Staleczka 3 (22-12-2018)

  31. Powrót do góry    #1236
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Semen - zgodnie z systemem wartości, któremu hołdujesz, deklaracja z początku grudnia o tym, że wyłączasz się z głupich dyskusji i nie będziesz pisał na forum do wiosny to już niehonorowe kłamstwo czy jeszcze nie? Pytam z ciekawości, żeby nie było.
    Przyznałem się do błędu, więc po co głupiego udajesz?

    Napisałem o czymś, zdeklarowałem coś, co dotyczyło przyszłości.
    Skłamać to można o czymś co miało już miejsce lub z rozmysłem, świadomie składając fałszywą deklarację.
    Nie dotrzymałem słowa to fakt, ale nie deklarowałem czegoś z premedytacją mając odmienne intencje.

    Dodatkowo wcale nie pytasz z ciekawości, tylko kolejny raz wykorzystujesz okazję, żeby mi dopierdzielić.
    W trosce o normy etyczne rzecz jasna...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-12-2018 o 10:53
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #1237
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ja nie mam żadnej urazy i naprawdę uważam, że jest OK. Nie ja wywlokłem ten stary temat. Tylko chce, może fakt (za ostro), ale powiedzieć Semenowi, że można czasem odpuścić.
    Czy to sprawę spikerki, czy to, że kiedyś się nie spotkaliśmy (gdzie go szukałem, pewnie był na msc, ale po prostu nie znalazłem). Zdarza się, to nie zbrodnia. A porównywanie takich tam rzeczy np. z działaniem Nawrockiego (od tego się zaczęło), dla mnie nietrafione. Na pewno jesteś dobrym gościem, ale chyba sam widzisz, że często bardzo zgorzkniałym (a przynajmniej BARDZO to widać w twoich postach). Pomyśl o tym, po prostu. Oczywiście jeśli chcesz. Jak pisałem, twój wybór. Dla mnie temat wyczerpany.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #1238
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Semen znajdź se jakąś szmulkę. Poruchasz to i ciśnienie z ciebie zejdzie.

  34. Powrót do góry    #1239
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Temat o I lidze....

    PS
    Skoro padla Stal - wdowa po TJ dostanie pieniądze ?
    Ostatnio edytowane przez L ; 22-12-2018 o 13:18

  35. Powrót do góry    #1240
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Temat o I lidze....

    PS
    Skoro padla Stal - wdowa po TJ dostanie pieniądze ?
    Przeprowadzili już postępowanie upadłościowe albo chociaż zgłosili wniosek? Atak bardziej serio, to chyba zarządowi grożą kary, jeśli takowego wniosku przy niewypłacalności spółki nie złożą?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #1241
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Temat o I lidze....

    PS
    Skoro padla Stal - wdowa po TJ dostanie pieniądze ?
    No jak jest to temat o I lidze, to już nie o Stali

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Przeprowadzili już postępowanie upadłościowe albo chociaż zgłosili wniosek? Atak bardziej serio, to chyba zarządowi grożą kary, jeśli takowego wniosku przy niewypłacalności spółki nie złożą?
    Ale na razie klub nie otrzymał tylko licencji na starty w I lidze, więc czemu postępowanie upadłościowe?

  37. Powrót do góry    #1242
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Ireneusz Nawrocki: Przepraszam nie wiedziałem jak funkcjonuje klub.

    https://www.youtube.com/watch?v=T1cHV6AGrDM&ab_channel=FORVISION-ProdukcjaFilmowa

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi plavi za jego przydatny post!

    polewaczka (23-12-2018)

  39. Powrót do góry    #1243
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Myślę, ze trzeba poruszyć inną kwestię związaną z PLŻ i 2 ligą.

    Otóż po opublikowaniu kalendarza żużlowych rozgrywek PZM-otu osłupiałem .

    Dlaczego ? Po analizie terminarza ligowego ( jeszcze z wiadomych względów bez dokładnej rozpiski)
    zauważa się rzecz straszną a mianowicie RZ kończyć się ma w pierwszy wekend sierpnia, co nasuwa następujące wnioski:

    1. Będzie kilka klubów, które ostatni mecz ligowy na swoim torze odjadą pod koniec lipca
    2. Dwa zespoły zakończyć mogą ligę również w ostatni wekend lipca.
    3.Jak obie ligi będą siedmio drużynowe to ostatni mecz domowy może komuś przypaść na początku lipca.


    Wiedziałem,że Panowie decydenci nie grzeszą poziomem inteligencji ale żeby było aż tak źle ???

    Co mogą zrobić kibice dostrzegający ten problem ?
    Przede wszystkim jak najszybciej dzwonić do swoich klubów i to zanim pojawi się dokładny rozkład jazdy, aby nie zostać źle zrozumiany.


    Nie wiem dokąd zmierza nasz speedway pod wodzą obecnych szefów ?
    Jak można walczyć o ograniczenie "wyścigu szczurów" w sytuacji gdzie połowa klubów kończy sezon tak szybko ?
    Czy można się dziwić ,ze MOTOR nie znalazł chętnych "ASÓW"do jazdy w Lublinie, skoro na 90 % było wiadomo,że w sierpniu będą wakacje ?
    Czy naprawdę TV postawiła tak "głupie "warunki ,zarzynające polską ligę ?


    Wiem,że dobrze by było utrzymać stan posiadania ilości klubów w kraju albo i zwiększyć.
    Jednak przy TAKICH władzach może lepiej byłoby aby zostało ich 19-20 .
    Wówczas musiano by zrezygnować z trzech lig, EL miałaby 10 drużyn i może nikt by nie musiał kończyć sezonu w lipcu.
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 23-12-2018 o 00:58

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    Rysiek (23-12-2018)

  41. Powrót do góry    #1244
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Terminarz jest żartem nie od dziś. Ja naprawdę nie rozumiem co kieruje osobami decyzyjnymi, które zgadzają się na to aby kluby kończyły sezon po 3 miesiącach i po rozegraniu raptem 12 spotkań. Dziwię się, że prezesi nie lobują za zwiększeniem liczby meczów. Czyżby punktówki, które płacą zawodnikom były aż tak duże, że nie opłaca się w ogóle organizować imprez? I to teraz w dobie sponsora strategicznego ligi, telewizji i generalnie rosnącej frekwencji na stadionach.

  42. Powrót do góry    #1245
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    10-zespołowa elipa chyba warta jest rozważenia. Tych spotkań dla ekip, które nie załapią się na PO jest faktycznie mało.
    Raptem to 7 meczów (u siebie), każdy po 15 biegów - średnio 1 minuta bieg, co daje ok. 105 minut na cały sezon.
    Można powiedzieć, że czeka się jesień, zimę, część wiosny, by w sezonie obejrzeć raptem nieco ponad 1,5 godziny
    żużla netto . Trochę mało.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-12-2018)

  44. Powrót do góry    #1246
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    10-zespołowa elipa chyba warta jest rozważenia. Tych spotkań dla ekip, które nie załapią się na PO jest faktycznie mało.
    Raptem to 7 meczów (u siebie), każdy po 15 biegów - średnio 1 minuta bieg, co daje ok. 105 minut na cały sezon.
    Można powiedzieć, że czeka się jesień, zimę, część wiosny, by w sezonie obejrzeć raptem nieco ponad 1,5 godziny
    żużla netto . Trochę mało.
    Przy 10 zespołach dojdzie ci pół godziny. Też d.py nie urywa

  45. Powrót do góry    #1247
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Dlaczego ?
    Bo to towar luksusowy.

    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Wiedziałem,że Panowie decydenci nie grzeszą poziomem inteligencji ale żeby było aż tak źle ???
    Ale za to udało się zatopić Diamentowego Irka! Ideał jest taki, żeby nie było kibiców, prezesów, żeby nie było niczego Tylko kawior i łódeczka. Wesołych!

    https://www.youtube.com/watch?v=rrjdchx_cOI

  46. Powrót do góry    #1248
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Przy 10 zespołach dojdzie ci pół godziny. Też d.py nie urywa
    No nie urywa, ale kierunek chyba dobry...

  47. Powrót do góry    #1249
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    tak przy okazji: Krzysztof Kononowicz kandyduje teraz na Prezydenta RP, ja już wsparłem drobną kwotą

    https://www.youtube.com/watch?v=3DJvqXBiZ50
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #1250
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    No nie urywa, ale kierunek chyba dobry...

    Czy dobry to nie wiem bo wtedy potrzebujemy 6 obcokrajowców i 4 polaków z niższych lig (plus rezerwowych kilku)

    Obco:
    -Hancock
    -Łaguta
    -Ljung
    -Batchelor
    -Bech
    -Jurica Pavlic

    polacy:
    -Woryna
    -Gała
    -Okoniewski
    -Oskar Fajfer

    Ilu z nich nadaje się na poziom eligi ? a kto wie czy powiekszenie ligi nie wymusi wprowadzenia KSM
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 23-12-2018 o 14:01

  49. Powrót do góry    #1251
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    Ireneusz Nawrocki: Przepraszam nie wiedziałem jak funkcjonuje klub.

    https://www.youtube.com/watch?v=T1cHV6AGrDM&ab_channel=FORVISION-ProdukcjaFilmowa
    Ale przynajmniej lokalni bardowie już pieśni o nim śpiewają

    https://youtu.be/lgERHG3QgdM
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #1252
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Czy dobry to nie wiem bo wtedy potrzebujemy 6 obcokrajowców i 4 polaków z niższych lig (plus rezerwowych kilku)

    Obco:
    -Hancock
    -Łaguta
    -Ljung
    -Batchelor
    -Bech
    -Jurica Pavlic

    polacy:
    -Woryna
    -Gała
    -Okoniewski
    -Oskar Fajfer

    Ilu z nich nadaje się na poziom eligi ? a kto wie czy powiekszenie ligi nie wymusi wprowadzenia KSM
    Zamiast Pavlica ,Lambert.
    Zreszta sa jeszcze Jonsson,Tungate, Bewley,Berntzon,Lahti czy Klindt który miał kapitalny sezon w Polsce.Kazdy z nich to chyba polka wyżej niż Pavlic.
    W Polakach tylko bryndza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #1253
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    kingpin,
    nigdy nie mielim w realu okazji pogadać o żużlu, więc Ci napiszę jak ja zapatruje się na nazwiska, które podałeś.

    A.Jonsson
    to jeden z najlepszych i niestety niespełnionych żużlowców pierwszej dekady XX w.
    Myślę, że co smutne, sportowo zaczął iść w ślady H.N.Andersena.
    Miał potencjał na IMŚ i to wielokrotnego,czegoś zabrakło, czego nie wiem.
    Być może motywacji wynikającej z"biedy"?
    Wiem, że i tak, podobnie jak Andersen jest obecnie jednym z najlepiej parowo jeżdżacych żużlowców.
    Obu uwielbiam oglądać w meczach ligowych.

    R.Tungate jeden z wielu Kangurów próbujących przebić się do szeroko pojętej światowej czołówki.
    Parę razy go widziałem, niby się stara,ale jakoś tej ikry nie widać, może to kwestia zaplecza sponsorskiego/finansowego?
    Nie widzę go w Elipie, no chyba, że ta liga jak cały speedway będzie dalej z poziomem pikować w dół.

    Daniel Bewley, młody gniewny, robi na torze wiele zamieszania. Kompletnie brak mu doświadczenia, co widać było w meczach Rybnika.
    Generalnie obecny żużel to jazda po równych jak stół torach, więc dla kolesi z crossu to bułka z masłem.
    Zobaczymy co pokaże po kontuzji i czy coś zdziała na kontynencie.
    W ostatniej dekadzie Angole podniecali się wieloma młodymi, przerabialiśmy już paru kolesi typu Oliver Allen czy Josh Auty i nic z tego nie wynikło.
    Dan to z pewnością melodia przyszłości, na Elipę za parę lat, jeśli w ogóle.
    Pażiwiom uwidim, jak mawiali starzy Niemcy.

    Oli Berntzon obecnie, jak dla mnie, kompletnie nie nadaje się na Elipę.
    Moim zdaniem to typowy zawodnik na naszą I Ligę.

    Timo Lahti, kupa sprzętu i zero talentu, tak kiedyś mawiano.
    Obserwując jego jazdę,aż smutno się robi jak pomyślę o kondycji fińskiego żużla.
    W zasadzie jest on jedynym zawodowym rajderem z Kraju Tysiąca Jezior.
    Chłopak jest kompletnie drewniany, ale rozumie to, że w obecnym żużlu ze świecą szukać wirtuozów,
    że sprzęt nawet przeciętniakowi daje możliwość zarobkowania w tej dyscyplinie sportu.
    Dla mnie to taka fińska, zachowując proporcje, wersja N.K.Iversena podobnego sztywniaka.
    Kauko Nieminen nawet teraz po zakończeniu kariery, mając równorzędny sprzęt, robiłby go jedną ręką.

    Klindt
    to najlepszy żużlok, z tych których wymieniłeś, chłopak który obecnie mógłby najwięcej wnieść do Elipy.
    Pytanie tylko, czy ma chęci, zdrowie i finanse, żeby tego spróbować.
    Bardzo dobry technicznie zawodnik,w odpowiednim wieku.
    Sęk w tym, że po sporych perturbacjach zdrowotnych.

    Reasumując, żaden z nich raczej niczego wielkiego do Elipy nie wniesie.

    Jak dla mnie z obcokrajowców tylko Robert Lambert(uczył się europejskiego speedwaya poza wyspami tak jak Bracia Kurtzowie, Anders Thomsen i Michel Michelsen mogą w najbliższych dwóch, trzech latach zrobić furorę w Elipie.
    Ta wymaga zaplecza sponsorskiego(czytaj: finansowego),a niestety obecny żużel poza Polską to kompletna padlina.

    Padają kluby w Szwecji, w Danii, liga która jawiła się jako ta, która może zająć miejsce szwedzkiej, Holstebro odpuściło przyszłoroczne rozgrywki.
    W Anglii gdyby nie Kangury też 1/4 klubów przestałaby istnieć.
    We Włoszech został czynny jeden tor, na Wegrzech i w Austrii to samo to skąd niby ci młodzi obcokrajowcy szturmujący polskie ligi mają się brać? I nie chodzi rzecz jasna o talenty z tych krajówtylko o to żeby młodzi Skandynawowie,Rosjanie, Czesi czy Niemcy mieli z kim rywalizować,
    żeby mieli możliwość uczyć się w różnego rodzaju zawodach np. ME, MACEC czy towarzyskich.

    Smutne, ale prawdziwe.

    EDIT: W Elipie w przyszłym roku zabraknie zdecydowanie lepszego zawodnika od tych których wymieniłeś, Andżeja Lebedevsa.
    Bardzo dobrego żużlowca, który zrobił dwa poważne błędy:
    1) Czekał na awans LOKO do Elipy. Tu też za to i owo wisieć powinien Witia.
    2) Próbując robić karierę wybrał WTS pod rządami A.Rusko. Ten go po prostu stłamsił.
    Co gorsza na wypożyczenie poszedł do Mrozka...

    EDIT2: Tak mi poza tematem, jeszcze mi przyszło do głowy:
    Rusko nie dość, że przepierdzielił swoimi decyzjami finały DMP'2017 to rzucił kłody pod nogi Andżejowi i Tomkowi.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-12-2018 o 21:30
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  52. Powrót do góry    #1254
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-12-2018)

  54. Powrót do góry    #1255
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Andrzejowi to wypozyczenie do Mrozka chyba tylko pomoglo. Jezdzil, punktowal.. nie wiem co w tym gorszego od kaleczenia/grzania lawy w elidze.
    Generalnie sie zgadzam, procz tego Bewleya. Wg mnie talenciak wiekszy niz Lambert. Mam nadzieje, ze kontuzja go nie zatrzyma. Do tego rudy, a to najlepszy kolor do bycia zuzlowcem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  55. Powrót do góry    #1256
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    j-rules
    Wypożyczenie pomogło, ale więcej korzyści byłoby, gdyby poszedł do innego klubu, np. LOKO.

    Buszmen
    Też pozdrawiam!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  56. Powrót do góry    #1257
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Andrzejowi to wypozyczenie do Mrozka chyba tylko pomoglo. Jezdzil, punktowal.. nie wiem co w tym gorszego od kaleczenia/grzania lawy w elidze.
    Generalnie sie zgadzam, procz tego Bewleya. Wg mnie talenciak wiekszy niz Lambert. Mam nadzieje, ze kontuzja go nie zatrzyma. Do tego rudy, a to najlepszy kolor do bycia zuzlowcem.

    No zdecydowanie największy talent od czasów Warda (a może i większy od Darcy'ego), a tu "znawca" go wrzuca z Allenem i Autym w jeden worek. Nie mam pytań. Zresztą z całego postu to może jedynie o Jonssonie ma ręce i nogi.

    Na Twojej liście Kingpin, nie ma Ljunga. To tak samo drewniany startowiec jak Klindt, ale poziom wyżej
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-12-2018 o 21:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  57. Powrót do góry    #1258
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no i poszedl do Loko teraz. Roznica jest taka, ze w Rybniku mial jasny sportowy cel - w Loko nie ma niestety zadnego. A tylko stawianie sobie celow moze pozwolic sie rozwinac.
    Wg mnie to byla dobra decyzja. I nie do konca jestem przekonany, ze teraz rok przeczekania w Dauga mu pomoze. Fakt, ze to wciaz mlody chlop, no ale wracam do swojego jedynego argumentu: W Loko jazda jest bez celu.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Na Twojej liście Kingpin, nie ma Ljunga. To tak samo drewniany startowiec jak Klindt, ale poziom wyżej
    Ljung w elidze spokojnie sobie poradzi, tzn mocna druga linia z przeblyskami u siebie i raczej wyjazdowy cienias, chociaz z zadatkami na wygranie "Z dupy" jednego biegu.
    Z nim zamiast pajaka Tarnow by sie utrzymal i teraz cieszylibysmy sie z naciaganej jak guma w gaciach Kalisza licencji
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  58. Powrót do góry    #1259
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Buszmen i po co ta szydera? Zamieściłeś, po naszym "zwarciu" ładny, pokojowy wpis, a teraz jątrzysz, nie lepiej napisać coś merytorycznego?

    Po pierwsze: Nie jestem znawcą,za takiego nigdy się nie uważałem i nie uważam!
    Po drugie: Nie wrzuciłem Dana do jednego worka z Oliwierem i Joshuą, tylko podałem ich za przykład tego,że Angole wcześniej się różnymi/nie najlepszymi żużlowcami podniecali. Napisałem ponadto, że to melodia przyszłości i że pożyjemy zobaczymy.

    Czas pokaże, może rude znów będzie najlepsze
    Jak Peter Craven czy Jason Crump,
    że o toruńskim podwórku i Żabie nie wspomnę.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-12-2018 o 21:46
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  59. Powrót do góry    #1260
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jakby Rusko tłamsił Lebedevsa, to ten by sobie nigdzie nie poszedł tylko przesiedział cały sezon w WTS.

    ps. Może i się podniecali, ale podstawy były trochę inne. Polecam obejrzeć kilka biegów na Youtube, albo wziąć pod lupę mecz w Łodzi (jazdę, nie same punkty). Takiej lekkości w prowadzeniu maszyny nie miał nikt od czasów DW.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-12-2018 o 21:45
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 28 z 37 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •