Strona 20 z 37 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 1627

Wątek: I Liga - prognozy, komentarze, przewidywania

  1. Powrót do góry    #856
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Myslę, że Leonardo DiCaprio i Nawrocki spotkali sie chociaz raz w zyciu

  2. Powrót do góry    #857
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Telenowela Nikodem Dyzma odc. 4365 już w sieci - https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ckiego/6fbm64l
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #858
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Myslę, że Leonardo DiCaprio i Nawrocki spotkali sie chociaz raz w zyciu
    Nie wiem czy się spotkali, ale na pewno mając coś wspólnego. Obaj tonęli. Jeden w Atlantyku drugi finansowo
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  4. Powrót do góry    #859
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Krwawy diament Nawrocki pewnie mu zajumał diament w filmie.

  5. Powrót do góry    #860
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Nie wiem czy się spotkali, ale na pewno mając coś wspólnego. Obaj tonęli. Jeden w Atlantyku drugi finansowo
    Nie o ten film Robiemu chodziło. Prędzej o ten - https://www.filmweb.pl/Zlap.Mnie.Jesli.Potrafisz#

    edit:
    A jednak nie. Za dużo tych filmów Leon ma.

    W sumie to tu jeszcze można Wilka z Wall Street podciągnąć też
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-11-2018)

  7. Powrót do góry    #861
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Mi to bardziej wyglada na "Body of lies"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #862
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mi to bardziej wyglada na "Body of lies"
    jak lies to ... "You are a big big liar ! "

    kto to powiedział? daleko szukać nie trzeba.

  9. Powrót do góry    #863
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Kiedy pierwszy raz usłyszałem o biznesmenie Ireneuszu Nawrockim pomyślałem sobie, że daję tej "nowej" Stali Rzeszów max. 2 lata... Optymista ze mnie

    Ktoś wspomina tu o ś.p. Siarze... To jest prawie to samo. Siara potrafił sprowadzić do CKM "diament" Walaska a innym nie płacił. I też miał przy boku śmiesznych przydupasów-nieudaczników (np. Mizgalskiego). Z tą różnica że Siara był przestępcą paliwowym a Irek kosmiczna nominacja to chyba zwykły Janusz biznesu (choć tu pewności nie ma).

    Cóż, Rzeszów przeżył już Łabudzkiego to może przeżyje i Nawrockiego. Trzeba trzymać kciuki bo naprawdę szkoda tamtejszych kibiców i ogólnie całego ośrodka
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #864
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kiedy pierwszy raz usłyszałem o biznesmenie Ireneuszu Nawrockim pomyślałem sobie, że daję tej "nowej" Stali Rzeszów max. 2 lata... Optymista ze mnie

    Ktoś wspomina tu o ś.p. Siarze... To jest prawie to samo. Siara potrafił sprowadzić do CKM "diament" Walaska a innym nie płacił. I też miał przy boku śmiesznych przydupasów-nieudaczników (np. Mizgalskiego). Z tą różnica że Siara był przestępcą paliwowym a Irek kosmiczna nominacja to chyba zwykły Janusz biznesu (choć tu pewności nie ma).

    Cóż, Rzeszów przeżył już Łabudzkiego to może przeżyje i Nawrockiego. Trzeba trzymać kciuki bo naprawdę szkoda tamtejszych kibiców i ogólnie całego ośrodka
    Jeśli to co czytałem o Irku i jego przyjacielu a zarazem partnerze biznesowym to prawda, to więcej sympatii mam dla Siary. Okradanie państwa (mimo, że każdego z nas tak naprawdę) to jednak mniejsza podłość wg mnie niż naciąganie bezpośrednio innych ludzi na inwestowanie oszczędności (czasem całego życia) w firmy krzaki będące piramidami.

    Analogii jest naprawdę dużo między Włókniarzem za Siary a Stalą za Nawrockiego. Obaj pospłacali długi (przynajmniej częściowo), obaj mają/mieli nieudaczników do zarządzania. Dalej byli prezesi/właściciele - Maślanka doradzał w Rybniku, nie u nas. Półtorak pomagać będzie w Krośnie, nie Stali. Widzieli, że lepiej od tych "biznesmenów" lepiej trzymać się z dala. Co do poważnych sponsorów to tak jak Wąski i Szakal nie potrafili nikogo poważnego znaleźć, lub podpisać sensownych warunków współpracy (Kantor) tak nie potrafi tego zrobić Janik.
    Siara jednak był deczko mądrzejszy od Dyzmy z Bielska-Białej. Rządził z tylnego fotela, oprócz spłacenia długów przejechał bez problemów jeden sezon. Problemy się zaczęły gdy zamarzyły się medale i sukcesy a państwo zafundowało mu przymusowe wczasy i w krytycznym momencie w klubie zostały tylko słupy.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 01-11-2018 o 22:02
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Często się chowam (01-11-2018), Garfield (01-11-2018)

  12. Powrót do góry    #865
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,519
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 249 w 132 postach
    Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie bierze Nawrockiego na poważnie. Ten facet mówi prawdę jak się pomyli. Niby wszyscy spłacani a Hancock nie przyjeżdża na mecze, pieniądze dla rodziny Jędrzejaka też niezapłacone. Część zawodników olewa turniej, w Krsko zawody odwołane , bardzo słaba obsada jak na tak wysokie nagrody. Jakieś przelewy nie dochodzą. Mam wątpliwości czy aby kamienie wygrane przez żużlowców mają jakąś wartość i czy nie ma zastrzeżenia w umowie , że można je zbyć za parę lat itp Wypadają kolejne trupy z szafy , osobiście wierzę w to co napisał Porsing. Bogaty może udawać biednego ale na odwrót nie . Dziwne jeżeli ktoś się nabierze na jego obiecanki, chyba tylko Ostafiński i to też raczej nie za darmo

  13. Powrót do góry    #866
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Co do kamieni to zapewne są ok, któryś z zawodników zapewne sprawdził. Ciekawe czy również certyfikaty sprawdzili. Żeby nie było, że upłynnić da się tylko na czarnym rynku. A wtedy ile procent wartości kamienia zostaje, 30%?

    Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #867
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z jednej strony Perszing z nieco nadszarpniętym wizerunkiem sportowca i buzią, która nie boi się otwierać, z drugiej oszust z dziesiątkami niejasnych historii, w tym wielu z tego sezonu. Szkoda, że pierwszym, który ma odwagę jasno powiedzieć o tym, co się dzieje, jest taki ancymon - no ale to kolejny argument na potwierdzenie patologii i ogólnego spyerdolenya tego sportu.

    Taki Grześ Zengota, człowiek z reguły porządny lub przynajmniej budujący swój wizerunek w ten sposób - słowem się nie zająknie.

  15. Powrót do góry    #868
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    To jest właśnie "dziennikarstwo" żużlowe w Polsce. Takie Weszło to by znalazło miejsce skąd taki diament wykopany, a w żużlu nawet nie sprawdzą tego czy maja jakąś wartość. Skoro gość nie rozliczył się nawet za dojazdówki dla zawodników za tę imprezę to skąd nagle 1mln lub koło tego wydał na diamenty.

    Najsmutniejsze w tym wszystkim jest zachowanie zawodników, każdy jechał mimo, że nie mieli płacone w sezonie, chore przepisy każą milczeć do 31. Października, kiedy już jest po sezonie. A taki Morris dalej mu ufa i zapewnia, że nie ma problemu i może poczekać na kasę.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi manekinn za jego przydatny post!

    Buszmen (02-11-2018)

  17. Powrót do góry    #869
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    To jest właśnie "dziennikarstwo" żużlowe w Polsce. Takie Weszło to by znalazło miejsce skąd taki diament wykopany, a w żużlu nawet nie sprawdzą tego czy maja jakąś wartość. Skoro gość nie rozliczył się nawet za dojazdówki dla zawodników za tę imprezę to skąd nagle 1mln lub koło tego wydał na diamenty.

    Najsmutniejsze w tym wszystkim jest zachowanie zawodników, każdy jechał mimo, że nie mieli płacone w sezonie, chore przepisy każą milczeć do 31. Października, kiedy już jest po sezonie. A taki Morris dalej mu ufa i zapewnia, że nie ma problemu i może poczekać na kasę.
    Chory to jest sport żużlowy.Bo skoro zawodnik bierze udział w turnieju gdzie suma nagród szacowana jest na milion złotych i jeszcze żąda za to pieniędzy że przyjechał na te zawody to zwykła patologia.

  18. Powrót do góry    #870
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Chory to jest sport żużlowy.Bo skoro zawodnik bierze udział w turnieju gdzie suma nagród szacowana jest na milion złotych i jeszcze żąda za to pieniędzy że przyjechał na te zawody to zwykła patologia.
    I tak, i nie. Nagrody były tylko dla najlepszych, a jednak koszty ponosili wszyscy. To dlaczego inni mają nie ubiegać się o zwrot kosztów? W tenisie nawet dostajesz pieniądze jak odpadniesz w 1szej rundzie, więc nie nazwałbym tego jakimś dziwnym zwyczajem, że zawodnicy chcą mieć zagwarantowany zwrot kosztów dojazdu.

  19. Powrót do góry    #871
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    I tak, i nie. Nagrody były tylko dla najlepszych, a jednak koszty ponosili wszyscy. To dlaczego inni mają nie ubiegać się o zwrot kosztów? W tenisie nawet dostajesz pieniądze jak odpadniesz w 1szej rundzie, więc nie nazwałbym tego jakimś dziwnym zwyczajem, że zawodnicy chcą mieć zagwarantowany zwrot kosztów dojazdu.
    Na to można patrzeć w dwojaki sposób.Bo skoro biorę udział w zawodach to po to żeby bić się o główną nagrodę.Jeżeli jestem słaby to przegrywam, to są moje koszta bo się nie udało.

  20. Powrót do góry    #872
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    To nie ma nic do rzeczy. Jeśli umawiam się, że mi zapłacą za dojazd niezależnie od efektu mojej pracy, to oczekuje zapłaty i tyle.

  21. Powrót do góry    #873
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    To nie ma nic do rzeczy. Jeśli umawiam się, że mi zapłacą za dojazd niezależnie od efektu mojej pracy, to oczekuje zapłaty i tyle.
    A właśnie że ma,bo to jest właśnie patologia żużla.Gdyż na takie rzeczy się godzimy i dajemy przyzwolenie.Powiedzmy więc wprost i otwarcie że ten turniej to nie suma nagród miliona złotych lecz suma nagród półtora miliona złotych.

  22. Powrót do góry    #874
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No nie. Ten turniej to pula nagród: cztery niewiadomego pochodzenia kamienie o niewiadomej wartości.
    Natomiast zwrot kosztów dojazdu był chyba uzgodniony obustronnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #875
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Podstawą są warunki uczestnictwa, a nie to czy dziadol umie liczyć, czy nie umie. Sprawa prosta: daję nagrody na miejsca 1,2,3. Reszta - dojazd, sprzęt, opony, oleje, wikt i opierunek dla ekip jest po stronie uczestników turnieju. Czy tak było?

  24. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A właśnie że ma,bo to jest właśnie patologia żużla.Gdyż na takie rzeczy się godzimy i dajemy przyzwolenie.Powiedzmy więc wprost i otwarcie że ten turniej to nie suma nagród miliona złotych lecz suma nagród półtora miliona złotych.
    Nie rób się głupi
    Przecież gdyby nie było pozycji "dojazd na zawody", biegopunktówka wzrosłaby w odpowiedni sposób. Przecież oni jadą na zawody do jakiegos wygnajewa we Francji wraz z całym osprzętem i mechanikami. To ilu by się zgodziło, nie mając gwarancji wyrównania kosztów, gdy wiadomo, że w stawce 16 zawodników ktoś będzie ostatni a ktoś dwunasty z czterema punktami?

    Możesz sobie robić turniej po swojemu, tylko wtedy przyjedzie na niego 8 zawodników. Można i tak.

  25. Powrót do góry    #877
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A ktoś może trafić do szpitala z połamanym obojczykiem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #878
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie. Ten turniej to pula nagród: cztery niewiadomego pochodzenia kamienie o niewiadomej wartości.
    Natomiast zwrot kosztów dojazdu był chyba uzgodniony obustronnie.
    Nie mówię że nie było coś ustalone ,jedynie mówię o patologi takiego działania i wywierania takich uzgodnień.A czy kamienie miały swoją wartość czy nie.... to nie jesteś ty od tego żeby publicznie kogoś oczerniać.Bo w dopie byłeś i gawno widziałeś.Mowa o tych kamieniach.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie rób się głupi
    Przecież gdyby nie było pozycji "dojazd na zawody", biegopunktówka wzrosłaby w odpowiedni sposób. Przecież oni jadą na zawody do jakiegos wygnajewa we Francji wraz z całym osprzętem i mechanikami. To ilu by się zgodziło, nie mając gwarancji wyrównania kosztów, gdy wiadomo, że w stawce 16 zawodników ktoś będzie ostatni a ktoś dwunasty z czterema punktami?

    Możesz sobie robić turniej po swojemu, tylko wtedy przyjedzie na niego 8 zawodników. Można i tak.
    No to jakie ryzyko ponosi zawodnik?Walcząc o pół milionową nagrodę

  27. Powrót do góry    #879
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Niewiadoma wartość to jest oczernianie? Niewiadome pochodzenie? Przecież była informacja, że "kupił okazyjnie". Gdzie, od kogo, kiedy? Nie wiadomo.

    Napisałem po prostu, że nie wypłacił gotówki/pieniędzy, więc trudno oszacować pulę nagród (oczywiście nie dla ciebie). Skoro nawet w mediach raz była informacja, że diament wart 500 tysięcy, a potem, że okazało się, że 1.3 miliona

    No ale chyba, jak ci tam Niemiec wypłaca co miesiąc np. 5 tysięcy Euro, to wiesz ile dostajesz. Prosta sprawa. A nie, że daje ci np. breloczek i mówi, że warty jest 6k, a może nawet 10.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-11-2018 o 12:36
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #880
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A właśnie że ma,bo to jest właśnie patologia żużla.Gdyż na takie rzeczy się godzimy i dajemy przyzwolenie.Powiedzmy więc wprost i otwarcie że ten turniej to nie suma nagród miliona złotych lecz suma nagród półtora miliona złotych.
    Idąc twoim tokiem rozumowania to praktycznie cały sport to patologia. Mityngi lekkoatletyczne za które zawodnicy dostają tzw. startowe. Piłka nożna gdzie zawodnicy dostają kasę za przyjazd na zgrupowanie kadry czy sam udział w MŚ. I tak można byłoby wymieniać bez końca.

    Tylko bez tego to nikt by nie brał udziału w takich turniejach towarzyskich. Najlepszy przykład z ostatnich dni to rajdowe MŚ. Ostatnia runda jest w Australii, ze względu na brak czy też niski poziom zwrotu za dojazd wystartuje w kadłubowej obsadzie. O ile lista startowa klasy WRC wygląda jeszcze w miarę to na liście startowej WRC2 jest tylko kilka nazwisk. Wyjazd do Australii odpuszczają nawet fabryczne teamy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Powrót do góry    #881
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Niewiadoma wartość to jest oczernianie?
    Napisałem po prostu, że nie wypłacił gotówki/pieniędzy, więc trudno oszacować pulę nagród (oczywiście nie dla ciebie). Skoro nawet w mediach raz była informacja, że diament wart 500 tysięcy, a potem, że okazało się, że 1.3 miliona
    Od szacunkowej wartości diamentów są certyfikaty.A nie media i Buszmen

  30. Powrót do góry    #882
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tylko, że informacja w mediach (rozbieżności wartości) była od samego "Papy", które owe certyfikaty powinien posiadać.
    Prawda jest taka, że nikt ani tych diamentów, ani certyfikatów nie widział.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #883
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tylko, że informacja w mediach (rozbieżności wartości) była od samego "Papy", które owe certyfikaty powinien posiadać.
    Prawda jest taka, że nikt ani tych diamentów, ani certyfikatów nie widział.
    Znaczy kto nie widział Buszmen?Czy może wygrani tego turnieju nowi posiadacze tychże diamentów i certyfikatów.

  32. Powrót do góry    #884
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No rozumiem, że ty widziałeś. Może nawet kupiłeś od zawodników Jak tak cię poczytać na tym forum, to by się nawet zgadzało...
    Taki gość co to wszystko wie, tylko, że robi za miskę ryżu na saxach

    4 diamenty/cokolwiek z drugiego obiegu nie równa się realny pieniądz, który można na drugi dzień wydać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #885
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No rozumiem, że ty widziałeś. Może nawet kupiłeś od zawodników Jak tak cię poczytać na tym forum, to by się nawet zgadzało...
    Taki gość co to wszystko wie, tylko, że robi za miskę ryżu na saxach

    4 diamenty/cokolwiek z drugiego obiegu nie równa się realny pieniądz, który można na drugi dzień wydać.
    No widzisz jaki jesteś burak.Zwykły gówniarz lansujący się za pomocą tego forum.
    Skoro czytam wypowiedz zawodnika że tą nagrodę przeznacza na zabezpieczenie swojego dalszego życia to nie mam podstaw żeby nie wierzyć w wysokość tej nagrody.A jeżeli mowa o misce ryżu i piszesz to z taką zgryzliwością, to podejrzewam że jesteś zwykłym żulem przy mojej osobie.

  34. Powrót do góry    #886
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A ja czytam wypowiedź Porsinga i kilku innych trenerów, działaczy, instytucji, obserwuje fakty (zainteresowanie turniejem wśród zawodników. Nawet Jensen, który wygrał pierwszą rundę, olał zabawę) i mam podstawy by nie przyjmować domniemanej wartości nagród za pewnik. Zwłaszcza, że nagrody nie zostały wypłacone w formie przelewu w realnej kwocie. Ani chyba też tych diamentów jeszcze nie spieniężył.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #887
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A ja czytam wypowiedź Porsinga i kilku innych trenerów, działaczy, instytucji, obserwuje fakty (zainteresowanie turniejem wśród zawodników. Nawet Jensen, który wygrał pierwszą rundę, olał zabawę) i mam podstawy by nie przyjmować domniemanej wartości nagród za pewnik. Zwłaszcza, że nagrody nie zostały wypłacone w formie przelewu w realnej kwocie. Ani chyba też tych diamentów jeszcze nie spieniężył.
    Mowa była o diamentach nie o Porsingu więc nie rozmywaj tematu.

  36. Powrót do góry    #888
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale o czym tu gadać? Ty wiesz ile są warte, mimo, że sam Nawrocki nie wiedział niedawno. Dla mnie to nagroda/zagadka/niewiadoma. Jako zwycięzca czułbym się pewniej z przelewem na kwotę X na koncie niż z diamentem z drugiego obiegu. Koniec tematu.

    A lista nieporozumień płacowych Nawrockiego ma do tematu to, że obniża jego wiarygodność.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-11-2018 o 13:16
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #889
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Dokładnie, ludzie kupują wszystko co SF im sprzeda, i nagle wielkie oświecenie, że jednak Nawrocki to żaden wizjoner speedway tylko zwykły oszust, który nawet administracji w klubie nie rozliczył.

    Machlojki za ligę już wyszły, "Diamenty" też wyjdą na światło dzienne wcześniej czy później.

  38. Powrót do góry    #890
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale o czym tu gadać? Ty wiesz ile są warte, mimo, że sam Nawrocki nie wiedział niedawno. Dla mnie to nagroda/zagadka/niewiadoma. Jako zwycięzca czułbym się pewniej z przelewem na kwotę X na koncie niż z diamentem z drugiego obiegu. Koniec tematu.
    Słyszałem chyba ze 100 razy ile one są warte podczas ostatniego turnieju w Rzeszowie.I nie jest istotne czy ty byś czuł się pewniej czy nie.Ważne że zawodnikowi który ten diament czy certyfikat otrzymał to odpowiada.

  39. Powrót do góry    #891
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jak będzie chciał ową nagrodę spieniężyć może przestać odpowiadać. Rzeczywista wartość tych nagród jest nadal niewiadomą. Tym bardziej, że sam Dyzma mówił o okazyjnej ofercie na diamenty. Giełda diamentów w Antwerpii raczej nie wypuszcza cyklicznie gazetki promocyjnej jak Biedronka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #892
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jak będzie chciał ową nagrodę spieniężyć może przestać odpowiadać. Rzeczywista wartość tych nagród jest nadal niewiadomą. Tym bardziej, że sam Dyzma mówił o okazyjnej ofercie na diamenty. Giełda diamentów w Antwerpii raczej nie wypuszcza cyklicznie gazetki promocyjnej jak Biedronka
    Ja pie...le dosłownie dzieci
    Do każdego diamentu który przekracza jakąś wartość jest certyfikat określający jego wartość.
    Ta wartość ulega zmianie tak samo jak zloto i inne kamienie wartościowe.

  41. Powrót do góry    #893
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kilku zawodników olało resztę cyklu, lepiej dla nich. Można w ciemno strzelać, że wychuyano ich już nie raz i nie dwa, zatem nic dziwnego, że nie zaufali na słowo krętaczowi, w przeciwieństwie do paru kibiców.

    Papierowe torebki stanowiły +10 do exclusivity

  42. Powrót do góry    #894
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kilku zawodników olało resztę cyklu, lepiej dla nich. Można w ciemno strzelać, że wychuyano ich już nie raz i nie dwa, zatem nic dziwnego, że nie zaufali na słowo krętaczowi, w przeciwieństwie do paru kibiców.

    Papierowe torebki stanowiły +10 do exclusivity
    Widzę że taż masz większą wiedzę i dużo do powiedzenia w tym temacie niż sami zainteresowani.

  43. Powrót do góry    #895
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zapłacili ci za rolę adwokata?
    Każdy, kto czytał "wybielający" wywiad z Nawrockim nie ma wątpliwości, że to śmierdzący krętacz.
    Ty możesz sobie każde tłumaczenie "dlaczego jeszcze nie zapłaciłem" odbierać za dobrą monetę, inni uznają, że oszukuje.
    Zabronisz im?

  44. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    kozacka dyskusja, czapki z glow za cierpliwosc. Macie zadatki na przedszkolanki
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #897
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zapłacili ci za rolę adwokata?
    Każdy, kto czytał "wybielający" wywiad z Nawrockim nie ma wątpliwości, że to śmierdzący krętacz.
    Ty możesz sobie każde tłumaczenie "dlaczego jeszcze nie zapłaciłem" odbierać za dobrą monetę, inni uznają, że oszukuje.
    Zabronisz im?
    Dlaczego tu wszyscy rozmywają temat lub wkładają trzy grosze nie mające nic wspólnego z tematem a potem się lansują za największych znawców tematu.

    Nie bronię Nawrockiego
    Lecz nie rzucam oskarżeń podpartych jedynie wypowiedziami pismaków.
    Przypominam że temat tyczył się diamentów i tu nie mogę powiedzieć niczego co by sugerowało że to jest kłamstwo,dlatego bronię i będę bronił tej tezy.
    Bo gdyby faktycznie było coś nie tak to już sam Zengi i Dziadek by o tym wspomnieli a jednak było odwrotnie.Więc kto uchodzi tu za naiwniaka.

  46. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale ja też nie opiniuję po przeczytaniu pismaków.
    Jak rozwijał się cykl turniejów z diamentami, wiadomo. Albo raczej nie rozwijał.
    Co powiedział Nawrocki w wywiadzie, wiadomo.
    Co napisał zawodnik w oświadczeniu, wiadomo.
    Dodatkowo zawodnik podparł się paroma innymi nazwiskami, co wygląda już poważniej.
    Hancock nie ma opinii zawodnika uczciwego, dodatkowo zawodnik sugeruje, jakoby Hancock jako jeden z niewielu miał zapłacone i dlatego siedzi cicho.
    Diamentów na oczy nie widziano, za to sponsor przy każdym pytaniu kręcił ile się dało.
    Mógłbym się nadal łudzić ale mi się zwyczajnie nie chce.
    I nie wpieraj proszę głodnych kawałków o pismakach bo nikt się na nich nie powołuje.

  47. Powrót do góry    #899
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ale ja też nie opiniuję po przeczytaniu pismaków.
    Jak rozwijał się cykl turniejów z diamentami, wiadomo. Albo raczej nie rozwijał.
    Co powiedział Nawrocki w wywiadzie, wiadomo.
    Co napisał zawodnik w oświadczeniu, wiadomo.
    Dodatkowo zawodnik podparł się paroma innymi nazwiskami, co wygląda już poważniej.
    Hancock nie ma opinii zawodnika uczciwego, dodatkowo zawodnik sugeruje, jakoby Hancock jako jeden z niewielu miał zapłacone i dlatego siedzi cicho.
    Diamentów na oczy nie widziano, za to sponsor przy każdym pytaniu kręcił ile się dało.
    Mógłbym się nadal łudzić ale mi się zwyczajnie nie chce.
    I nie wpieraj proszę głodnych kawałków o pismakach bo nikt się na nich nie powołuje.
    W takim razie wnioskuję że Zengi i Hancock to kłamcy.

  48. Powrót do góry    #900
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No z Hancockiem to akurat Ameryki nie odkryłeś, nomen omen

Strona 20 z 37 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •