Pokaż wyniki od 1 do 45 z 483

Wątek: Ekstraliga 2016 - opinie, komentarze, prognozy.

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No w mojej opinii pająkowi i młodemu Pawlickiemu cięzko byłoby zająć miejsce Hampela, Protasa ( narazie nie ta liga dla nich ) Dudka ( tutaj jeśli chodzi o Pawlickiego to może powalczyliby o miejsce lidera, Pająk RACZEj Dudka nie przeskoczy...przynajmniej mam taka nadzieje ).

    Napisałeś, że Leszno ma 4 seniorów, którzy w KAŻDEJ drużynie SE byliby liderami. Otóż z tej czwórki dwóch w ZG by nie było, stąd moj wcześniejszy post. Emil i Dzik jak najbardziej. Pewnie wygryźliby Patryka, bo Protas i Hampel jeżeli chodzi o polska lige są po prostu za dobrzy.

    Taki Pająk to mógłby w ZG co najwyżej walczyć o skład z drugą linią - Doylem . ( nie wiem który by wygrał walkę o skład, zebys nei myslal ze wyrokuje ktory jest lepszy ).

    Chyba ze w tej czworce zamiast PK miał być GZ...ale to taka sama sytuacja...walka z Doylem o skład.

    wnikając dalej to w Toruniu taki Pająk też nie byłby liderem. Ciężko by mu było wygryźć Herbiego, Vaculika czy Holdera.



    Jak dla mnie liderzy w Falubazie to Protas Hampel i Dudek. Ilu tych liderów ma być w 7 osobowej drużynie ? 12 ? Trzech liderów, dwoch na drugiej lini plus juniorzy.
    Troche plyniesz z Pawlickim i Pajakiem.
    PPJ mial najwyzsza srednia wyjazdowa w calej SE + najwyzsza srednia w Unii Leszno.
    Wiem,byl na juniorce,ale udowodnil,ze dla niego bez roznicy z kim sie sciga.
    Oczywiscie to jego pierwszy tak wystrzalowy sezon i niekoniecznie musi go powtorzyc,ale
    podobnie jest z Dudkiem.Ich kariery przebiegaja w sumie podobnie.

    Nie wiem jak Holder zaprezentuje sie w nadchodzacym sezonie,ale w minionym Pajak byl o wiele lepszym zawodnikiem.
    Holder < Pajak,bezapelacyjnie.
    Oczywiscie w klubie tak zbudowanym jak Falubaz byc moze musialby sie zadowolic parzystym numerem,ale nie sadze aby
    odstawal od Protasa czy nawet Dudka.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    never_mind (08-01-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •