Strona 46 z 132 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Trojan Trojański...

    Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #2027
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez minio Zobacz posta
    Trojan wlasnie nam Sebe rozpierdo lil

    Seba ręka zlamana

    Afera w domu starców.... Los sam otwiera furtkę żeby jechał ktoś młodszy a nie stare dziady.

  3. Powrót do góry    #2028
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2007
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 22 w 10 postach

  4. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    I tu odpowiedź dla kilku merdających ogonkiem tylko i wyłącznie z powodu, że jest jakikolwiek żużel, czym kończy się bylejakość. W klubie tłumaczona jako "fajność".

    Był fajny Romek, jest fajny Józek na dokładkę z gościem z Krakowa wpisującym (w niektórych meczach) skład dyktowany MiSia z ponad 20-letnim (nie)doświadczeniem w żużlu. I jak się chamsko na sparingach, treningach wozili po bandach (Jabłuszko) tak się nadal wożą (Trojan). Od czasu do czasu jeszcze jakiś młody innemu przywali z kopniaka czy też będą się chłopcy bawić w falę rodem z dawnego woja.
    Już sobie wyobrażam reakcję prezesa, trenera czy menago z jajami w normalnie zorganizowanym klubie gdy jakiś przeciętniak próbuje faulować w takich przypadkach lepszego kolegę z zespołu. Ale uj tam ze zdrowiem czy atmosferą w zespole, ważne by wokół byli sami swoi, fajni ludzie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (06-05-2016)

  6. Powrót do góry    #2030
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    I tu odpowiedź dla kilku merdających ogonkiem tylko i wyłącznie z powodu, że jest jakikolwiek żużel, czym kończy się bylejakość. W klubie tłumaczona jako "fajność".

    Był fajny Romek, jest fajny Józek na dokładkę z gościem z Krakowa wpisującym (w niektórych meczach) skład dyktowany MiSia z ponad 20-letnim (nie)doświadczeniem w żużlu. I jak się chamsko na sparingach, treningach wozili po bandach (Jabłuszko) tak się nadal wożą (Trojan). Od czasu do czasu jeszcze jakiś młody innemu przywali z kopniaka czy też będą się chłopcy bawić w falę rodem z dawnego woja.
    Już sobie wyobrażam reakcję prezesa, trenera czy menago z jajami w normalnie zorganizowanym klubie gdy jakiś przeciętniak próbuje faulować w takich przypadkach lepszego kolegę z zespołu. Ale uj tam ze zdrowiem czy atmosferą w zespole, ważne by wokół byli sami swoi, fajni ludzie.
    Jesteś bardziej żałosny z każdym dniem. Wina zarządu że Trojanowski popełnił błąd nas torze czego skutkiem był dzwon Ułamka. Szok....

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #2031
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Trojan to niezły myśliciel. Myślał jakby tu mieć pewny plac i chłopina wymyślił. Trzeba się pozbyć rywala na treningu.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    muuu (07-05-2016)

  9. Powrót do góry    #2032
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Trojan to niezły myśliciel. Myślał jakby tu mieć pewny plac i chłopina wymyślił. Trzeba się pozbyć rywala na treningu.
    O proszę. Następny, który siedzi w głowie innych. Ale to jest jeszcze ok. Najśmieszniejsza była wrzutka Gadola. Dzwon Ułamka z winy zarządu! Dzisiaj Dzwon Milika to wina Cieślaka i Barona przecież. Ewentualnie Dowhana i Klocowej.

    Gdyby klub działał lepiej, gdyby był wyborny marketing, a filmiki w klubie kręciła by kamera z hollywood, to dziś prawie 40 letni zawodnik pojechały inaczej i dzwona by nie było...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 06-05-2016 o 22:19

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-05-2016)

  11. Powrót do góry    #2033
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    ...
    Gdyby klub działał lepiej, gdyby był wyborny marketing, a filmiki w klubie kręciła by kamera z hollywood, to dziś prawie 40 letni zawodnik pojechały inaczej i dzwona by nie było...
    Oczywiście, bo jechałby z pizzą do klienta, a nie z kolegą z drużyny w plot.

  12. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (07-05-2016), ananasek_vel_oman (07-05-2016), artem (07-05-2016), muuu (07-05-2016), veronek (07-05-2016)

  13. Powrót do góry    #2034
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    No i mamy kontuzje Ułamka jednak. Ciekawsze jest to co Seba powiedział ze to był specjalny atak.

  14. Powrót do góry    #2035
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/5...rwa-w-startach

    Jeśli to prawda z tym Trojanem, to odsunąłbym bym Go całkowicie z drużyny, plus jakąś kara finansowa, gość ewidentnie nie może się pogodzić że jest słaby, nie mieści się w składzie, to konkurencja do skasowania.
    Ale żeby nawet nie podejść się i się spytać o zdrowie?

  15. Powrót do góry    #2036
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Poczekajmy, co powiedza inni (w tym sam Trojan). Sebek od zawsze gadal rozne glupoty np. ze zawodnicy na ostatnim miejscu zjezdzaja z toru i przez to nie dostaje kasy za punkty bonusowe. Watpie, by mu sie odmienilo, tym bardziej ze z tego co wiem ma placone tylko za punkty no i troche dutkow mu ucieknie.

    A swoja droga: kolejny raz "brawo" dla czestochowskiej sluzby zdrowia...

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #2037
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Myślę, że nie ma po co kłamać bo dobrze zdaje sobie sprawę, że MISiu tego śmiecia "kryje", więc sporo ryzykuje taką wypowiedzią, a po drugie, zdarza się, że na treningu ktoś upadnie, ale nigdy nie słyszałem, żeby na treningu tak doświadczony żużlowiec wjechał w 2! Jak to mawia Zbysiu Stononoga " Jego się powinno je**ć"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    Gadol (07-05-2016)

  18. Powrót do góry    #2038
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Prawdziwy waleczny kapitan. Chciał pokazać po prostu kolegom jak trzeba być nieustępliwym na torze.

    A tak na serio. Trojan wyp...j!!!

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (07-05-2016), veronek (07-05-2016)

  20. Powrót do góry    #2039
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Boziu kochana, spraw prosze, aby nie bylo dzis zadnego treningu, bo i Jacoba nam trojanskie nasienie polamie (
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (07-05-2016)

  22. Powrót do góry    #2040
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Ciekawe, kto w miejsce Ułamka. Mecz był do wygrania, teraz może być różnie.

  23. Powrót do góry    #2041
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kubag Zobacz posta
    Ciekawe, kto w miejsce Ułamka. Mecz był do wygrania, teraz może być różnie.
    Przecież Wanda według niektórych tu znawców jest słaba.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #2042
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Chyba według tych, co nasz awans do EL typowali

    Realnie patrząc Walasek pewnie komplet zrobi - bo kto mu zagrozi ? Polis ? Czaja ?
    Komuś jak zwykle mecz życia przeciw Włókniarzowi wyjdzie.
    Bez Sebastiana, to mecz na styku raczej będzie.
    No i do tego, kto by nie pojechał czy Trojanowski czy Jacob w parze z juniorem, to potencjalne 1-5 :/
    Polis jedzie na razie taki piach, że przykro patrzeć, Łęgowik nierówno.

    Swoją droga, jeśli to co Sebastian twierdzi jest prawdą, to Trojanowskiemu powinniśmy podziękować do końca sezonu.
    Szkoda, bo po dwóch ostatnich meczach wreszcie jakiś skład się kreował, a tu znów trzeba eksperymentować.

  25. Powrót do góry    #2043
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Komuś jak zwykle mecz życia przeciw Włókniarzowi wyjdzie.
    Obstawiam Mazura. Ma szybki sprzet i niezly potencjal, a do tego robi regularne postepy.

    Swoją droga, jeśli to co Sebastian twierdzi jest prawdą, to Trojanowskiemu powinniśmy podziękować do końca sezonu.
    Tam brakuje honoru zeby takie decyzje podjac.
    Poza tym nie byloby juz fajnie Choc w zasadzie to juz od dluzszego czasu nie jest fajnie A zaraz zaczna sie sypac trupy z szaf, o ktorych mis wolalby nie mowic publicznie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2044
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Thorssella stać na dwucyfrówkę nawet.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  27. Powrót do góry    #2045
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jak będzie przyczepnie to będzie pasowało Mazurowi. Po za tym silniki robi mu Jacek Filip czyli człowiek, który najlepiej w Polsce potrafi spasować fury na Czewe z wiadomych względów.

    Wczoraj wieczorem mi się włączył czarny humor z tym myślicielem Trojanem ale jak czytam to co dzisiaj mówi Ułamek to okazuje się, że jednak moje słowa to nie żart a prawda. Ręce opadają.

  28. Powrót do góry    #2046
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    W klubie od początku sezonu jest ogromne ciśnienie na awans... takie efekty Z pozytywnych informacji to jedzie Thorsell... o ile dojdzie do ładu ze sprzętem i formą. Jeśli jednak ocenia to Finfa z KIM Group to strach się bać ostatecznego składu

  29. Powrót do góry    #2047
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Na syfach znalazłem taki o to komentarz


    "Ułamkowi się chyba coś w głowie popierdzieliło. Byłem na tym treningu i widziałem, jak to było. Ułamek wychodząc z drugiego łuku, wyniósł się szeroko, nie pozostawiając zbyt wiele miejsca jadącemu po dłużej Trojanowskiemu. Ten robił co mógł, aby nie upaść, jednak zabrakło mu miejsca. Oczywiście można powiedzieć, że to trening i po co się tam Trojanowski pchał, jednak Ułamek również powinien jechać na treningu z głową. Jak na meczu to nie potrafił wynieś się tak, aby kogoś wywieź lub wystraszyć. I żeby było jasne - bliżej mi do Sebastiana Ułamka niż do Trojanowskiego, ale to co napisał redaktor Makuch to jakaś farsa. Pisząc takie oskarżenia w kierunku Rafała Trojanowskiego powinien poprosić również o komentarz jego samego, bo tego wymaga profesja dziennikarska. Dla mnie ten artykuł jest nie profesjonalny i na miejscu samego Rafała Trojanowskiego, żądał bym sprostowania ze strony piszącego tonem faktu.pl redaktora Makucha."

    Czy ktoś był na tym treningu i moze to potwierdzić czy wszyscy komentują na podstawie doniesień? Koń trojanski koniem trojanskim ale Ulamek często potrafił się mijac z prawdą.

  30. Powrót do góry    #2048
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Jeśli ktoś REALNIE przed sezonem wierzył w awans, z tym składem, to gratuluję...
    Przecież podstaw do tego nie było żadnych - nasz skład w większości to zawodnicy, których nikt z liczących się zespołów nie chciał u siebie widzieć.
    A co do nr 13 w jutrzejszym meczu, mimo wszystko nie zdziwię się, jak zobaczymy tam Trojanowskiego :/

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Na syfach znalazłem taki o to komentarz


    "Ułamkowi się chyba coś w głowie popierdzieliło. Byłem na tym treningu i widziałem, jak to było. Ułamek wychodząc z drugiego łuku, wyniósł się szeroko, nie pozostawiając zbyt wiele miejsca jadącemu po dłużej Trojanowskiemu. Ten robił co mógł, aby nie upaść, jednak zabrakło mu miejsca. Oczywiście można powiedzieć, że to trening i po co się tam Trojanowski pchał, jednak Ułamek również powinien jechać na treningu z głową. Jak na meczu to nie potrafił wynieś się tak, aby kogoś wywieź lub wystraszyć. I żeby było jasne - bliżej mi do Sebastiana Ułamka niż do Trojanowskiego, ale to co napisał redaktor Makuch to jakaś farsa. Pisząc takie oskarżenia w kierunku Rafała Trojanowskiego powinien poprosić również o komentarz jego samego, bo tego wymaga profesja dziennikarska. Dla mnie ten artykuł jest nie profesjonalny i na miejscu samego Rafała Trojanowskiego, żądał bym sprostowania ze strony piszącego tonem faktu.pl redaktora Makucha."

    Czy ktoś był na tym treningu i moze to potwierdzić czy wszyscy komentują na podstawie doniesień? Koń trojanski koniem trojanskim ale Ulamek często potrafił się mijac z prawdą.
    Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, prawda leży zapewne po środku. Kuriozalne jest jedynie, że dwóch 40 letnich zawodników, z ogromnym doświadczeniem, na treningu powoduje kraksę - dwa dni przed meczem z trudnym rywalem.

  31. Powrót do góry    #2049
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Mozecie za Ulamka zz robic.Ale Thorsell powinien jechac

  32. Powrót do góry    #2050
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Nie mozemy ZZ za Ułamka ; )

  33. Powrót do góry    #2051
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jesteś bardziej żałosny z każdym dniem. Wina zarządu że Trojanowski popełnił błąd nas torze czego skutkiem był dzwon Ułamka. Szok....

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Oczywiscie ze wina zarzadu, ale nie bezposrednia. To zarzad zatrudnil sztab.szkoleniowy ktorego glownym zadaniem jest trzymanie za morde calej druzyny i jej okrzesanie. Jak widac kompletnie nie wiedza o co chodzi, nie wiedza nic o tych zawodnikach wynika z tego. Z sytuacji z fighterem Polisem nie wyciagnieto zadnych wnioskow patrzac na to co Kon Trojanowski zrobil(o ile to prawda, a wszystko na to wskazuje). Mialo byc chociaz fajnie ale nawet to juz im nie wychodzi. I tak, to jest wina zarzadu ktory angazuje takich ludzi.

  34. Powrót do góry    #2052
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Nie mozemy ZZ za Ułamka ; )
    Możemy. Trojanowski miał najwyższą średnią w zespole, gdy Ułamka nie było. Teraz to Ułamek jest tym zawodnikiem. Na szczęście GKSŻ wydała dziś odpowiedni komunikat:
    http://pzm.pl/pliki/komunikat/gksz/2...ikat402016.pdf
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  35. Powrót do góry    #2053
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    No tak, po to kontraktowaliśmy tylu zawodników zeby teraz robić żenadę jak w ZG i z/z stosować. W ch*j logiczne.

    Update: na szczęście jedzie Jacob...


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 07-05-2016 o 16:09

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (07-05-2016), ananasek_vel_oman (07-05-2016), berciol (07-05-2016)

  37. Powrót do góry    #2054
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach

  38. Powrót do góry    #2055
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Teraz pytanie, kto kogo w końcu powiózł ?

  39. Powrót do góry    #2056
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Grunt to dobra atmosfera

  40. Powrót do góry    #2057
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    wesoło u was przyjaciele
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  41. Powrót do góry    #2058
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ciekawie mówi nasz "kapitan", najbardziej spodobał mi się ten fragment:
    - Jest mi przykro z tego powodu. Kiedy Włókniarz miał jechać po degradacji w II lidze, pierwszymi osobami, które wyraziły chęć jazdy, odbudowy żużla w mieście i podpisały wstępne umowy byłem ja i Mateusz Borowicz, mimo tego że po dobrym sezonie miałem bardzo dobre propozycje z drużyn pierwszoligowych. Chcieliśmy pomóc drużynie w odbudowaniu marki Włókniarz i namawiałem włodarzy do zakontraktowania większej liczby zawodników z Częstochowy. Jednak najwidoczniej kibice o tym szybko zapomnieli.
    Cóż jak dobrze, że na różnych stronach sportowych są archiwa wiadomości, dzięki temu wychodzi, że Trojan może zmienić ksywę na Pinokio. Oprócz Włókniarza jedynym klubem, który wyraził nim zainteresowanie był Orzeł Łódź. W momencie gdy podpisał umowę była to umowa z seniorem nr 4, wcześniej byli Mateusz, Thorsell i Klindt. A przyszedł czego nie ukrywał w wywiadach do nas a nie do Orła ze względu na KiM i Finfę. Więc sorry Rafał, że z mega punktówki w II lidze nici i trzeba się było wziąc do pracy i remontów odpadów od Taia, które szumnie nazywasz "nowymi" silnikami ale na 1 ligę jesteś przeciętniakiem, który ma problem wygrać rywalizację z innymi zawodnikami kontraktowanymi również na 2 ligę.

    Co do tego, że skład był podany i miało nie być zmian to też bzdura. Wystarczy zerknąć na wywiad z Finfą przeprowadzonym przez Mariusza Rajka z radia Fon gdzie na pytanie o Klindta lawiruje, że niby zrobił swoje w Bydgoszczy ale czy zostanie w składzie na niedzielę to się okaże w niedzielę. Pozostaje tylko w kwestii domysłów kogo chcieli ci fajni ludzie wrzucić do składu w ostatniej chwili. Może rzeczywiście oznaczało to, że Trojan był spokojny?

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    wesoło u was przyjaciele
    Są fajni ludzie to musi być wesoło.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 07-05-2016 o 17:33
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Rain (07-05-2016), ananasek_vel_oman (07-05-2016), ckm-ista (07-05-2016)

  43. Powrót do góry    #2059
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    z tych plujących na Trojanowskiego, to który widział ten upadek??

    wyluzujcie trochę w tym szczuciu, dennie to zaczyna wyglądać. Troche szacunku dla gościa, który naraża życie dla klubu. Nawet, jeśli został wmanewrowany w układy na linii sponsor - klub. Żeby nie było za późno.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  44. Powrót do góry    #2060
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Troche szacunku dla gościa, który naraża życie dla klubu.

    Buahahahhahahahahahahahahahahahaha

    Sie usmialem

    Teraz sie drugi raz usmieje...
    Gdyby hollywodziaka posluchano i kupiono druga kamere, krecono treningi to dzis nie byloby teoretycznych rozmow kto komu i dlaczego. Wrzucono by na YT nagranie z treningu i kazdy by sobie wyrobil opinie
    Ale co tam ja chce hollywoodu przeciez a nie normalnosci i XXI wieku
    Buehehehehehe (po raz drugi)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2061
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Grunt to dobra atmosfera
    Jest Sebastian - jest atmosfera On jest "prawie" jak Hancock - robi w druzynie atmosfere, lecz niestety w druga strone.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Powrót do góry    #2062
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    z tych plujących na Trojanowskiego, to który widział ten upadek??
    Żaden z forumowych ekspertów/fachowców nie widział tej sytuacji, ale po co? Tacy specjaliści nie muszą tego widzieć by wydać fachową opinię...

    Oczywiście o zabawie w poszukiwania dziś w galerii nikt nic nie wspomniał bo po co pisać o "fajnej" akcji i interakcji z kibicem? Przeciez to by zaburzylo zbudowany na forum obraz amatorki marketingowej w klubie...


    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 07-05-2016 o 20:00

  47. Powrót do góry    #2063
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Żaden z forumowych ekspertów/fachowców nie widział tej sytuacji, ale po co? Tacy specjaliści nie muszą tego widzieć by wydać fachową opinię...

    Oczywiście o zabawie w poszukiwania dziś w galerii nikt nic nie wspomniał bo po co pisać o "fajnej" akcji i interakcji z kibicem? Przeciez to by zaburzylo zbudowany na forum obraz amatorki marketingowej w klubie...


    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

    ze sie wtrace w nie swoje smieci. ale tak dla zewnterznego kibica to tak troche dziwnie. dwoch zawodnikow TEJ SAMEJ druzyny komunikuje ze soba - obwiniajac siebie nawzajem - przez media, a czytam o fajnym marketingu. Nie moze ktos w klubie pierdonlac piescia w stol, polac panom po kielichu jednoczesnie zabraniajac jakiejkolwiek wypowiedzi w mediach bez autoryzacji przez klub? Przeciez to tez czesc marketingu, wizerunku klubu. Moze wazniejszy niz jakies zabawy na stronce. One sa fajne jak w klubie nie ma innych problemow.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    Gadol (07-05-2016), ananasek_vel_oman (07-05-2016)

  49. Powrót do góry    #2064
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    ... obraz amatorki marketingowej w klubie...
    Bo tak jest. Od przypadku do przypadku robione jest coś, co powinno być normalnością wręcz rutyną, przecież odpowiednie osoby w Klubie kasują za to hajs, więc co to za lacha. Dla moich ohów i ahów to robią, czy na swoją wypłatę?
    Prosty przykład na brak spójności, a wręcz bezmyślności w działaniach Klubowych. Na poprzednim meczu nie pobierano opłat parkingowych. Przypadek, niechlujstwo, czy celowe działanie? Jeśli to ostatnie super. Bardzo nie super, że się o takim atucie nie informuje. Ludziska przyzwyczajeni do łupienia pod stadionem rozstawiali auta po okolicznych krzakach, a parking pusty. Dla mnie super...dziwne.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 07-05-2016 o 21:15

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Gadol (07-05-2016), Peter Kildemand (07-05-2016), ananasek_vel_oman (07-05-2016)

  51. Powrót do góry    #2065
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Żaden z forumowych ekspertów/fachowców nie widział tej sytuacji, ale po co? Tacy specjaliści nie muszą tego widzieć by wydać fachową opinię...

    Oczywiście o zabawie w poszukiwania dziś w galerii nikt nic nie wspomniał bo po co pisać o "fajnej" akcji i interakcji z kibicem? Przeciez to by zaburzylo zbudowany na forum obraz amatorki marketingowej w klubie...


    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Przykro mi sirkus, ale niektorzy pracuja. I jak pracuja to co najwyzej sprawdzaja forum oraz fb. A ze zostalem zblokowany na klubowym fb to musze tam specjalnie wchodzic zeby cos przeczytac. Powiadomien nie mam.
    Zatem wieczorami nadrabiam zaleglosci (o ile zona pozwoli ).

    Akcja fajna, ok. Wiecej takich, tylko zeby to jeszcze mialo jakas mysl. Zeby mozna bylo kupic gadzety.... aaa, gadzety to zrobili kibice a nie klub sorry

    Takze widzisz... niby "fajne", ale kulawe...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #2066
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Prosty przykład na brak spójności, a wręcz bezmyślności w działaniach Klubowych. Na poprzednim meczu nie pobierano opłat parkingowych. Przypadek, niechlujstwo, czy celowe działanie? Jeśli to ostatnie super. Bardzo nie super, że się o takim atucie nie informuje. Ludziska przyzwyczajeni do łupienia pod stadionem rozstawiali auta po okolicznych krzakach, a parking pusty. Dla mnie super...dziwne.
    Zawiodę Cię... po prostu nikt nie wiedział że czymś takim trzeba się zająć.
    Zawiodę Cię po raz drugi... za chwilę ktoś to przeczyta i gdzieś od 3 meczu parkingowi już będą.

  53. Powrót do góry    #2067
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Zawiodę Cię... po prostu nikt nie wiedział że czymś takim trzeba się zająć.
    Zawiodę Cię po raz drugi... za chwilę ktoś to przeczyta i gdzieś od 3 meczu parkingowi już będą.
    A dostanie to firma x, ktora zaplaci klubowy kwote y
    Firma x bedzie powiazana z Z ktory jest spolecznikiem

    Taki przyklad pogladowy jak to bylo za maslanki
    A przeciez do tego nawiazuje non stop MiS.

    Choc nie wykluczam, ze postawi tam kogos ze stowarzyszenia... tylko lepiej zeby mial kase fiskalna, bo trafi na takiego Lafana () i zaraz sie na Ruckemanna zrobi korek do samej prewencji
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #2068
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Kolejny komentarz z SF:

    "Byłem na treningu. Przecierałem oczy jak przeczytałem że S. Ułamek ma pretensje do Trojanowskiego. Trojanowski nic nie zawinił Ułamkowi który go wkleil w bandę. Nie rozumiem też czemu Pan M. Makuch który był na treningu (chociaż nie wiem czy widział zajście) napisał że to była wina Trojanowskiego. Az mnie nerwy wzięly i musiałem się zarejestrować bo cholera bierze jak sie to słyszy a zwłaszcza komentarze na temat Trojanoweskego ktory nie dość że przydzwonił przez Ułamka to jeszcze taka nagonka. Dla tych co nie byli: Na drugim wirażu przy wyjsciu Trojan był przy bandzie a Ułamek od środka normalnie wpakował Trojana w bande. Trojan mocno upadł i myślałem że będzie poważna kontuzja a Ułamek po upadku już Trojana zaczął koziołkować NA POCZĄTKU PROSTEJ STARTOWEJ . Nie słuchajcie Ułamka bo już wiem dlaczego go tak dużo osób nie lubi."

    Zaznaczam że ja osobiście Pana kapitana posadzilbym na ławę do końca sezonu ale za wyniki. Co do sytuacji z treningu trzeba być obiektywnym, czego zabrakło profilowi FB Włókniarz.net

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 08-05-2016 o 07:13

  55. Powrót do góry    #2069
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    ... Co do sytuacji z treningu trzeba być obiektywnym, czego zabrakło profilowi FB Włókniarz.net
    Nie masz racji. Tu brakuje nie obiektywizmu, a profesjonalizmu. Niestety jest tak, jak Koledzy wcześniej przewidzieli - rzecznik to pozorant bez wpływu na cokolwiek.

  56. Powrót do góry    #2070
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    A tak swoja droga to kto deklarowal przed sezonem ze - cyt.:

    Naszą selekcję ograniczamy do pewnych, konkretnych nazwisk. Nie wychylamy się poza. Jeśli uda nam się porozumieć w okresie transferowym z tymi konkretnymi nazwiskami, to wydaje mi się, że nasz skład powinien zamknąć się w liczbie sześciu, maksymalnie siedmiu seniorów. Do tego oczywiście kadra juniorska. Po prostu trzeba zawodnikom zaufać a nie tworzyć nerwówki.
    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •