Strona 91 z 132 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,051 do 4,095 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4051
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zmęczony zawodnik?
    Tweet klindta?

    Buhaha ha
    😂😂😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4052
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    CKMlew napisał:
    Co myślicie? Prawda to, czy Jacob już po prostu kombinuje żeby z MiSiem nie mieć nic wspólnego?
    Myślisz, że ktoś tutaj napisze Ci jak wygląda rzeczywista sytuacja?
    Przecież tutaj dalej funkcjonuje nieprawdziwa informacja, że został zawrócony z drogi do Rawicza,
    a sponsorzy odchodzą z dnia na dzień
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-08-2016 o 01:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Kazoon (08-08-2016)

  4. Powrót do góry    #4053
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    CKMlew napisał:

    Myślisz, że ktoś tutaj napisze Ci jak wygląda rzeczywista sytuacja?
    Przecież tutaj dalej funkcjonuje nieprawdziwa informacja, że został zawrócony z drogi do Rawicza,
    a sponsorzy odchodzą z dnia na dzień
    .
    Funkcjonuje tez prawda ze jest u nas eldorado finansowe a na światło nas nie stać junior kończy zawody bo kolega mu swoim sprzętem ratuje.Ludzie w klubie uprawiaja wolontariat i takie tam jeszcze.

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    CKMik (08-08-2016), ananasek_vel_oman (08-08-2016), mackoxdp1 (08-08-2016), pakosik (08-08-2016)

  6. Powrót do góry    #4054
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    .
    Funkcjonuje tez prawda ze jest u nas eldorado finansowe a na światło nas nie stać junior kończy zawody bo kolega mu swoim sprzętem ratuje.Ludzie w klubie uprawiaja wolontariat i takie tam jeszcze.
    Zasadniczo to eldorado jest.
    Problem polega na tym że ktoś kto nigdy nie widział takich pieniędzy na oczy dostał je do dyspozycji. I mamy festiwal rozrzutnosci czy jak ktoś woli niegospodarnosci.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #4055
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    A jak można mądrze prowadzić team pokazuje Hubert. Kolejne spore pieniądze sobie u sponsorów wychodził i zainwestował w testy silników Gerharda. Wczoraj w Krośnie na nich startował i jest bardzo zadowolony. Ciężej z niego dobrze wystartować, ale na trasie bardzo dobrze.

    Zobaczycie, że Hubert jeszcze będzie zawodnikiem na drugą linię w ekstralidze. Wzorowo zaczął się prowadzić, podejście do sportu też zmieniło się u niego diametralnie. Spokojnie stać go na to by jeździć na te 7-8 punktów w ekstralidze.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (08-08-2016), sprytnyd (09-08-2016)

  9. Powrót do góry    #4056
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Fajnie jakby złapał jakieś starty w ligach zagranicznych, póki co wszystko się obraca wokół Polskich torów. Ale rzeczywiście, dla Mnie to jest małe odkrycie tego sezonu, nie spodziewałem się tak dobrych wyników.

  10. Powrót do góry    #4057
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Prowadzi go facet który traktuje temat biznesowo. Efekty są.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #4058
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sławek napisał:
    Funkcjonuje tez prawda ze jest u nas eldorado finansowe a na światło nas nie stać junior kończy zawody bo kolega mu swoim sprzętem ratuje.Ludzie w klubie uprawiaja wolontariat i takie tam jeszcze.
    Dokładnie o to chodzi.
    Tutaj funkcjonuje taka właśnie prawda,
    jak ta że cofnięto JT z drogi do Rawicza.
    Ze światłem, z finansami, z juniorami, ze sponsorami.
    Ze wszystkim. Normalnie dziesięć plag biblijnych.
    Normalnie przegrana przy pustych trybunach jak to mawiacie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #4059
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tutaj funkcjonuje taka właśnie prawda,
    jak ta że cofnięto JT z drogi do Rawicza.
    Ze światłem, z finansami, z juniorami, ze sponsorami.
    Ze wszystkim. Normalnie dziesięć plag biblijnych.
    Normalnie przegrana przy pustych trybunach jak to mawiacie.
    A jaka jest inna prawda?
    Jak nie cofnięto z drogi do Rawicza, to kiedy? Jak mecz został zaplanowany na 17:oo to co by się stało, gdyby musiał zostać trochę opóźniony, a nie było załatwionego światła? Skoro zarządzanie jest spoko, to czemu nasz podstawowy junior na 2017 musi się prosić o sprzęt i takie podstawowe rzeczy jak kewlar? Czemu o świetnej atmosferze mówi się tylko po wygranych, a kiedy drużyna przegrywa, to nikt nie wspomni o wspólnej kolacji czy jakimś wsparciu i rozmowie? Skoro niby prezes taki gospodarny, to skąd nagle najsłabszy junior taki przyrost gadżetów i sprzętu żużlowego, a podstawowy skład nie? Jest jeszcze kilkanaście pytań, których część została zawarta w liście otwartym...

    Przecież od kilkunastu miesięcy prosimy o konkrety. Masz jakieś inne informacje zadające kłam temu co tu jest pisane, to je przedstaw.
    Nikt nie oczekuje tu kwitów i skanu przelewów ale conajmniej racjonalnego/rzetelnego wytłumaczenia zaistniałych rzeczy. Proste.

    Zamiast tego każde takie pytanie jest przez was-fanbojów-Świącika opluwane stekiem wyzwisk i na tym się kończy cała "uargumentowana" odpowiedź.
    Typowe dla mających gówno do powiedzenia, a chcących błyszczeć jak Black czy lizać się po jajach jak Pan Quaz.



    PS I znów "biznesmen" z Częstochowy z zarzutami o VAT i inne oszustwa. Ciekawe jak blisko podobni jemu są Włókniarza i kiedy ten Częstochowski światek choć trochę znormalnieje
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 08-08-2016 o 17:01
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    jazzmanik (08-08-2016)

  14. Powrót do góry    #4060
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    dawno nie było mnie w tym wątku, ale widzę że tu dalej wszystko po staremu. Szable w dłoń. Amen

  15. Powrót do góry    #4061
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    muuu, ale właśnie sytuacja z listem otwartym najlepiej pokazuje, że oni nie mają nic do powiedzenia i boją się o swoje tyłki. Nie dopuszczają nikogo spoza własnego wąskiego grona w rejon klubu, bo by się musieli tłumaczyć. Cały czas anty-hejterzy domagali się działań ze strony hejterów. Powstał nawet ten list (już nawet nie mówię o tym, że Finfa publicznie o niego prosił a potem zlał go ciepłym moczem - człowiek bez honoru), który zawierał tylko część nurtujących pytań przez kibiców, nawet nie było w nim mowy o największych problemach klubu, nie uderzał bezpośrednio w Świącika, a to jemu można najwięcej zarzucić. I co? Klub tak samo jak anty-hejterzy zamiast racjonalnie odpowiedzieć i przedstawić swoje argumenty, to schował głowę w piasek. Ja nie wiem po co my jeszcze odpisujemy takiemu blacktopowi. Rozumiem, że koledzy, że człowiek światowy to stać go na chodzenie w różowych okularach, ale ludzie... Ja tylko przypomnę, że mniej więcej rok temu z jazzmannikiem m.in. miałem tutaj ostrą wymianę zdań. Wtedy jazzmannik bronił klubu. I widzicie? Coraz to więcej ludzi, którzy dawali szansę Świącikowi odwraca się od klubu. Tak. Na pewno bez powodu.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  16. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    CKMik (08-08-2016), Gadol (08-08-2016), ananasek_vel_oman (08-08-2016), berciol (08-08-2016), muuu (08-08-2016)

  17. Powrót do góry    #4062
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Prezes Wisły to słup i blisko powiązany z naszym kochanym AS. Info dość pewne

  18. Powrót do góry    #4063
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Ja tylko przypomnę, że mniej więcej rok temu z jazzmannikiem m.in. miałem tutaj ostrą wymianę zdań. Wtedy jazzmannik bronił klubu. I widzicie?


    Skoro mnie wywołano.
    Ależ ja dalej broniłbym klubu! Na finansach się nie znam, częstochowski klubowy i poza klubowy establishment mam w nosie, pogodziłem się, że skład skupował żużlowy infantylny ignorant, rozumiem, że prezesowe "czopki" są zachwycone wynikiem... Niestety, gównianych efektów działalności szkółki, braku imprez juniorskich i zakutych łbów nie dokonujących zmian w tej części działalności klubu wybaczyć nie mogę. Dzięki takim ludziom pieniądze idą w błoto a Częstochowa ma rumieńce wstydu po każdych zawodach kaskadera Świącika, talenta Staniszewskiego czy gwiazdy Podkarpacia Bialka. Już nie mogę się doczekać kolejnych, może nieco lepiej rokujących zawodników. Ilu ludzi w tym czasie wypuściło Leszno, Zielona , Toruń... Lepszych, gorszych... A tutaj nic! Tylko wielkie klubowe gęby bredzą o szkoleniu a ich internetowe popychadła próbują wszystkim zasłonić oczy wynikami Huberta i czasami Oskara.
    Przykro...
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 08-08-2016 o 19:57

  19. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    CKMik (08-08-2016), ROLAND (08-08-2016), lolex (09-08-2016), muuu (08-08-2016)

  20. Powrót do góry    #4064
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Dzięki takim ludziom pieniądze idą w błoto a Częstochowa ma rumieńce wstydu po każdych zawodach kaskadera Świącika, talenta Staniszewskiego czy gwiazdy Podkarpacia Bialka. Już nie mogę się doczekać kolejnych, może nieco lepiej rokujących zawodników. Ilu ludzi w tym czasie wypuściło Leszno, Zielona , Toruń... Lepszych, gorszych... A tutaj nic!
    Dlatego jeżeli kolejna dotacja na szkolenie młodzieży ma być trwoniona na takie zarządzanie szkółka to ja jestem za tym żeby włodarze miasta bardziej przyjrzeli się wynikami takowej młodzieży we Włókniarzu i zastanowili się czy nie warto tych pieniędzy dąć na Skrę czy inny klub gdzie te nie będą służyć do zabawy w sport.A prezes w końcu zacznie ze swoja świtą pracować a nie liczyć ze na zabawę dostanie z miasta i wtedy pokaże się cały kunszt Prezesa i jego ekipy na etatachCo do Huberta nie liczyłem ze z niego coś będzie po skończeniu wieku juniora. Jeżeli jest prawda ze wszystko poukładane kasę sobie wychodzi to życzę mu żeby się mu udało i jeszcze zaistniał w żużlu.Moze tym samym tropem pójdą w nowym sezonie Borowicz Czaja bo ten juz maja stracony.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (09-08-2016)

  22. Powrót do góry    #4065
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Prezes Wisły to słup i blisko powiązany z naszym kochanym AS. Info dość pewne
    Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa...

    I jeszcze bogobojny Citko do tego.

    Swoją drogą to pasuje pasuje do wizerunku Czewy jak ulał.

    Czerwone pająki, katotaliban oraz większy i mniejszy element. "Święte" miasto.
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #4066
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Katotalibanu bym nie mieszał do tego Naczelnik Państwa i jego świta zabrali się za wyłudzającyh VAT... oj, kiepsko coś widzę Wisłę

  24. Powrót do góry    #4067
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Katotalibanu bym nie mieszał do tego Naczelnik Państwa i jego świta zabrali się za wyłudzającyh VAT... oj, kiepsko coś widzę Wisłę
    Wiesz. Jakby zrobić statystykę oskarżonych owyludzanie VAT i skazanych to ta druga grupa jest duuuuuzo skromniejsza.
    Także tego. Poczekajmy te 5-6 lat ma prawomocny wyrok i się okaże czy jest winny

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4068
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Naczelnik Państwa i jego świta zabrali się za wyłudzającyh VAT... oj, kiepsko coś widzę Wisłę
    W naszym regionie już to robią od dawien dawna. Przecież tu najwięcej milionerów wg statystyk, a jak mawiał były premier "pierwszy milion trzeba ukraść", to się interesują jak i skąd to wszystko jest
    A jak ktoś jest bystry to, jak pisze Ananas, nic mu nie zrobią. (przez sponsoring najlepiej się kasę "pierze", to ciekawe czy nadal się takie "biznesmeny" trzymają klubu)
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-08-2016 o 11:06
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #4069
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A niech się trzymają tak długo jak dają kasę.
    Abramowiczowi nikt nie wspomina że jego majątek pochodzi ze szwindli w Rosji.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4070
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Za SF:

    "Świącik był bliski upadku, lecz udało mu się utrzymać na motocyklu"

    No prosze, jest postep!

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #4071
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach

    icon12.gif

    Artem wstydziłbyś się... tak wprowadzać w błąd kulturalnych kibiców!!
    Według Kafla...." Torssell AKURAT nie mógł przyjechać na mecz do Krosna " (z naciskiem na słowo "akurat")
    Wychodzi na to ,że tylko i wyłącznie dobrej woli El Capitano, możemy dziś świętować jakże ważne zwycięstwo w drodze do eligi.
    Co tam będziemy robić, to jest nie istotne!
    Przecież szkolenie mamy na najwyższym poziomie, ławkę zawodniczą dużąąąąąąąąąąą (jest w czym wybierać) ........no może dokupi się Mroczkę, Świderskiego i będzie git!

    A tak na poważnie... Jest ktoś w stanie racjonalnie mi wyjaśnić PO KIEGO WAŁA PCHAĆ SIĘ NA SIŁĘ NA SALONY?
    Młodszym kibicom chciałbym przypomnieć ,że taki scenariusz już mamy obcykany, modelowy przykład to 1992.
    Wspomnę ,że to były ciut inne czasy... zawodnicy "z zagranicy" Screen Loram to był mega magnes "nowość" i po takim blamażu można było szybko się podnieść. Dziś jest to nie realne! Podobna powtórka i żużel na lata może być wystrzelony w kosmos.
    Wydaje mi się ,że cudotwórca częstochowski nie ma o tym pojęcia, jakby był oderwany od rzeczywistości.
    Optymizm jest FAJNY, ale zalecałbym taki surrealizm wałkiem malowany wprowadzić do swojej firmy, nie testować na częstochowskim żużlu.
    Tym bardziej ,że niedawno był przerabiany ten format.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Gadol (09-08-2016), jazzmanik (09-08-2016)

  30. Powrót do góry    #4072
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Artem wstydziłbyś się... tak wprowadzać w błąd kulturalnych kibiców!!
    Według Kafla...." Torssell AKURAT nie mógł przyjechać na mecz do Krosna " (z naciskiem na słowo "akurat")
    Wychodzi na to ,że tylko i wyłącznie dobrej woli El Capitano, możemy dziś świętować jakże ważne zwycięstwo w drodze do eligi.
    Co tam będziemy robić, to jest nie istotne!
    Przecież szkolenie mamy na najwyższym poziomie, ławkę zawodniczą dużąąąąąąąąąąą (jest w czym wybierać) ........no może dokupi się Mroczkę, Świderskiego i będzie git!

    A tak na poważnie... Jest ktoś w stanie racjonalnie mi wyjaśnić PO KIEGO WAŁA PCHAĆ SIĘ NA SIŁĘ NA SALONY?
    Młodszym kibicom chciałbym przypomnieć ,że taki scenariusz już mamy obcykany, modelowy przykład to 1992.
    Wspomnę ,że to były ciut inne czasy... zawodnicy "z zagranicy" Screen Loram to był mega magnes "nowość" i po takim blamażu można było szybko się podnieść. Dziś jest to nie realne! Podobna powtórka i żużel na lata może być wystrzelony w kosmos.
    Wydaje mi się ,że cudotwórca częstochowski nie ma o tym pojęcia, jakby był oderwany od rzeczywistości.
    Optymizm jest FAJNY, ale zalecałbym taki surrealizm wałkiem malowany wprowadzić do swojej firmy, nie testować na częstochowskim żużlu.
    Tym bardziej ,że niedawno był przerabiany ten format.
    Ja Ci powiem.
    1.8 mln z e ligi za frajer.
    I przynajmniej 1 mln jak nie 1.5 z miasta też za frajer.
    Plus giełda 800 tysi za malocorobienie.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4073
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Rok 92 to szczególnie pamiętam... Pierwszy sezon kibicowania Włókniarzowi (Yawal chyba wtedy).
    Co do ekstraligi... Załóżmy, że jakimś cudem awansujemy i z Orłem pojedziemy o Elipę. Wynik dwumeczu tak myślę z 15 pktów dla Orła.
    baraż.. Z prawdopodobnie Rybnikiem. Tam Holta, Jonsson, Fricke, Baliński, Woryna, Łaguta... U nas Trojanowski, Ułamek, Jeleniewski, Klimdt i powiedzmy THJ, Łegowik. W Rybniku nie uzbieramy nawet 30 pkt. Tyle w temacie.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kubag za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (09-08-2016)

  33. Powrót do góry    #4074
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Pasowałoby pohejtowac przecież dzisiaj Włókniarz ledwo miażdży rywali w MDMP...

  34. Powrót do góry    #4075
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Pasowałoby pohejtowac przecież dzisiaj Włókniarz ledwo miażdży rywali w MDMP...

    Jaki ty Czopek durny jesteś z tym swoim prowokowaniem... Człowiek w twoim wieku, nawet robol, powinien czasem zmienić tekst żeby było zabawniej. A tak to twoje podpierd...nie ludzie zleją.

  35. Powrót do góry    #4076
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Pasowałoby pohejtowac przecież dzisiaj Włókniarz ledwo miażdży rywali w MDMP...
    Wiedziałem że pierwszy napisze Rafał.
    Chłopie Ty masz 30 parę lat a na sportowych w komentarzach wypisujesz takie rzeczy jakbyś się w przedszkolu zatrzymał, dorosnij najpierw, wstyd wszystkim kibicom Włókniarza tam przynosisz.

  36. Powrót do góry    #4077
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Artem wstydziłbyś się... tak wprowadzać w błąd kulturalnych kibiców!!
    Według Kafla...." Torssell AKURAT nie mógł przyjechać na mecz do Krosna " (z naciskiem na słowo "akurat")
    Wychodzi na to ,że tylko i wyłącznie dobrej woli El Capitano, możemy dziś świętować jakże ważne zwycięstwo w drodze do eligi.
    Co tam będziemy robić, to jest nie istotne!
    Przecież szkolenie mamy na najwyższym poziomie, ławkę zawodniczą dużąąąąąąąąąąą (jest w czym wybierać) ........no może dokupi się Mroczkę, Świderskiego i będzie git!

    A tak na poważnie... Jest ktoś w stanie racjonalnie mi wyjaśnić PO KIEGO WAŁA PCHAĆ SIĘ NA SIŁĘ NA SALONY?
    Młodszym kibicom chciałbym przypomnieć ,że taki scenariusz już mamy obcykany, modelowy przykład to 1992.
    Wspomnę ,że to były ciut inne czasy... zawodnicy "z zagranicy" Screen Loram to był mega magnes "nowość" i po takim blamażu można było szybko się podnieść. Dziś jest to nie realne! Podobna powtórka i żużel na lata może być wystrzelony w kosmos.
    Wydaje mi się ,że cudotwórca częstochowski nie ma o tym pojęcia, jakby był oderwany od rzeczywistości.
    Optymizm jest FAJNY, ale zalecałbym taki surrealizm wałkiem malowany wprowadzić do swojej firmy, nie testować na częstochowskim żużlu.
    Tym bardziej ,że niedawno był przerabiany ten format.
    Po co pchać się na salony?

    Po pierwsze - po z powodów o których napisał powyżej ananas.
    Po drugie - bo w sporcie chodzi o to, by wciąż piąć się wyżej

    Dlatego Ekstraliga jak najbardziej, ale tylko w sportowej walce. I już pal licho że Częstochowa straciła ją przy zielonym stoliku.

    To, że obecny zarząd do kierowania drużyną Ekstraligową BARDZO delikatnie mówiąc się nie nadaje to już osobna sprawa. Całe szczęście Ekstraliga = konieczność założenia SA, a to troszku ogranicza radosną zabawę w krewnych i znajomych króliczka (o czym już kiedyś pisałem).
    Pzdr,
    Garfield

  37. Powrót do góry    #4078
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Jaki ty Czopek durny jesteś z tym swoim prowokowaniem... Człowiek w twoim wieku, nawet robol, powinien czasem zmienić tekst żeby było zabawniej. A tak to twoje podpierd...nie ludzie zleją.
    Właśnie widzę jak zlales podpisując.

  38. Powrót do góry    #4079
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Wiedziałem że pierwszy napisze Rafał.
    Chłopie Ty masz 30 parę lat a na sportowych w komentarzach wypisujesz takie rzeczy jakbyś się w przedszkolu zatrzymał, dorosnij najpierw, wstyd wszystkim kibicom Włókniarza tam przynosisz.
    Słabo się ostatnio starales. Myślales biedaku że trafiłeś na idiotę który twoje prosciutkie podpuszczanie lyknie

  39. Powrót do góry    #4080
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Artem wstydziłbyś się... tak wprowadzać w błąd kulturalnych kibiców!!
    Według Kafla...." Torssell AKURAT nie mógł przyjechać na mecz do Krosna " (z naciskiem na słowo "akurat")
    Poprosił o przerwę na mecz w Krośnie chociaż sam dobrze wie, że raz jest w składzie raz nie, a każdy mecz może go oddalić od składu - dobre Mamy przykład z meczem z Rzeszowem teraz - już go w składzie nie ma
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  40. Powrót do góry    #4081
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Pasowałoby pohejtowac przecież dzisiaj Włókniarz ledwo miażdży rywali w MDMP...
    Mowisz masz :}
    Czaja senior widząc jakie kwiatki tam startowały to bardzo bym sie zdziwił jakby padake jechał.
    Polis tym bardziej Łegowik jeżeli mieliby problemy z takimi tuzami żużla to byłby dramat .
    Drożdż co on tam robił szkolimy dla Sparty czy co ?
    Po raz kolejna bardzo dobra jazda Michała Gruchalskiego no ale pewnie nie dane mu będzie debiutować bo nagle prezes na zapragnął finału

    Dopatrzyłem się 3 zawodników znanych z programów meczowych wiec nie ma czym sie podniecać no chyba ze Sirqaz tobie wystarczy.Wspomnijmy o naszym mega talencie Bartoszu 8 startów i 4 punkty jak mnie wzrok nie myli chyba wszystko na trupach

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Poprosił o przerwę na mecz w Krośnie chociaż sam dobrze wie, że raz jest w składzie raz nie, a każdy mecz może go oddalić od składu - dobre Mamy przykład z meczem z Rzeszowem teraz - już go w składzie nie ma

    No zawodnik który ma na utrzymaniu Team inwestycje w sprzęt mając w perspektywie końcówkę sezonu rezygnuje ze startu w polskiej lidze takiej ściemy to by nawet PIS nie dał rady przeforsować.

  41. Powrót do góry    #4082
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Słabo się ostatnio starales. Myślales biedaku że trafiłeś na idiotę który twoje prosciutkie podpuszczanie lyknie
    Naprawdę jesteś niedojrzaly D
    Ale rób dalej to co robisz, mamy bekę chociaż

  42. Powrót do góry    #4083
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Naprawdę jesteś niedojrzaly D
    Ale rób dalej to co robisz, mamy bekę chociaż
    Kto się bawi ten się bawi

  43. Powrót do góry    #4084
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Kto się bawi ten się bawi
    Idziesz w sobotę na mecz?

  44. Powrót do góry    #4085
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Idziesz w sobotę na mecz?
    Ide ide

  45. Powrót do góry    #4086
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Właśnie widzę jak zlales podpisując.
    Co podpisując? Znów bredzisz.

  46. Powrót do góry    #4087
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Co podpisując? Znów bredzisz.
    Sorry odpisujac miało być. Autokorekta.

  47. Powrót do góry    #4088
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ide ide
    To nie idę

  48. Powrót do góry    #4089
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    To nie idę
    Dobra

  49. Powrót do góry    #4090
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Forumowi prowokatorzy chyba za dużo popili przy okazji transmisji z występów Polaków na IO.

    Panowie fuszerkę odwalacie
    Pzdr,
    Garfield

  50. Powrót do góry    #4091
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Jako naoczny świadek dzisiejszych epickich zawodów w Krakowie muszę przyznać, że największe emocje dzisiaj wzbudzał wiadomo kto. W pierwszym swoim starcie o dziwo wygrał start przejechał pierwszy łuk i przeciwległą prostą po czym na środku 2 łuku po prostu się położył przy okazji powodując upadek kolegi z toru. Później jechał na poziomie hmm nieosiągalnym dla innych, żadnego łuku przez 28 okrążeń nie pokonał płynnie. Btw czy wiecie, że w niedzielę nikt Klindtowi nie powiedział, że ma ostreżenie i stąd później ta próba, która skończyła się wykluczeniem z biegu.

  51. Powrót do góry    #4092
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tepy Zobacz posta
    Jako naoczny świadek dzisiejszych epickich zawodów w Krakowie muszę przyznać, że największe emocje dzisiaj wzbudzał wiadomo kto. W pierwszym swoim starcie o dziwo wygrał start przejechał pierwszy łuk i przeciwległą prostą po czym na środku 2 łuku po prostu się położył przy okazji powodując upadek kolegi z toru. Później jechał na poziomie hmm nieosiągalnym dla innych, żadnego łuku przez 28 okrążeń nie pokonał płynnie. Btw czy wiecie, że w niedzielę nikt Klindtowi nie powiedział, że ma ostreżenie i stąd później ta próba, która skończyła się wykluczeniem z biegu.
    Myślisz że kogoś Twoja rewelacja tutaj zdziwi?
    Pzdr,
    Garfield

  52. Powrót do góry    #4093
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Bynajmniej. Chciałem tylko przekazać krótką informację tym co nie byli

  53. Powrót do góry    #4094
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tepy Zobacz posta
    Btw czy wiecie, że w niedzielę nikt Klindtowi nie powiedział, że ma ostreżenie i stąd później ta próba, która skończyła się wykluczeniem z biegu.
    Kierownik startu pokazał mu przed kolejnym wyścigiem pokaźnych rozmiarów tablicę z czerwonym wykrzyknikiem i napisem warning.
    Jeśli jej nie widział to powinien zainwestować w dobre okulary.
    Poza tym głupi chyba nie jest i wie jakich sztuczek próbuje

  54. Powrót do góry    #4095
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Kolejnym wyścigiem? Od kiedy jest taka sygnalizacja? Mógł to zrobić co najwyżej przy powtórce przerwanego przez lotny start biegu. Często jest też tak, że kierownik startu szybko machnie tablicą jak nawet nie ma jeszcze zawodników pod taśmą i wraca do ustawiania ich na starcie.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •