Strona 81 z 132 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,645 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3601
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    ej, głowa do góry, przyjdzie jeszcze czas, że wspólnie będziemy cieszyć sie porażkami Wlokniarza. Tymczasem pozostaje nam przełknąć gorzka pigule zwycięstwa nad liderem

    PS> Retorycznie, a jak na zakorkowane ulice Częstochowy wyjadą czołgi, to czy mieszkańcy staną w obronie Misia??
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    KrisKiller (17-07-2016)

  3. Powrót do góry    #3602
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Absolutnie nie macie racji, że zmianami za Czaję.
    Oczy aż bolą od takich bredni.
    Łęgowik był dzisiaj wykorzystany idealnie.
    Był w gazie i jeździł praktycznie bieg po biegu.
    Sztab szkoleniowy miał przewidzieć, że wywali się Jeleniewski?

    Jeśli chodzi o bieg 14 to faktycznie postawiłbym na Polisa.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vojtas za jego przydatny post!

    blacktop (18-07-2016)

  5. Powrót do góry    #3603
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Siema! A czy prezes/menadżer/trener powiedzieli już, że hejterzy nie powinni narzekać, bo jednak wygraliśmy z liderem, a przed meczem każdy by w ciemno brał taki wynik, bo to jednak duże 2 punkty?

    Jeśli nie, to naprawdę niech lepiej nie mówią... Nic.

  6. Powrót do góry    #3604
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,999
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Dla MiSia to wynik idealny. Zwyciestwo nad liderem, wiec nikt sie nie przyczepi, punktow niewiele, zatem kasa tez nie ucierpi, a praktycznie pewna utrata bonusa oznacza, ze zagrozenie awansem do Ekstraligi zmalalo juz do zera. Do tego Czaja zawalil a Jeleniewski przyliczyl dzwona, wiec bedzie mozna bez przeszkod wstawic w nast. meczu Rafalka.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  7. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (17-07-2016), GriN (18-07-2016), ananasek_vel_oman (17-07-2016), mackoxdp1 (18-07-2016)

  8. Powrót do góry    #3605
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Dla MiSia to wynik idealny. Zwyciestwo nad liderem, wiec nikt sie nie przyczepi, punktow niewiele, zatem kasa tez nie ucierpi, a praktycznie pewna utrata bonusa oznacza, ze zagrozenie awansem do Ekstraligi zmalalo juz do zera. Do tego Czaja zawalil a Jeleniewski przyliczyl dzwona, wiec bedzie mozna bez przeszkod wstawic w nast. meczu Rafalka.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Chcesz jechac do Krosna najsilniejszym skladem?
    Toz my na wyjazdy jezdzimy Polskim Busem za 1 zl i ogolnie
    jestesmy ciency jak sik pajaka (przynajmniej tak tu czytalem )

  9. Powrót do góry    #3606
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    to smierdzace gó.. z kostkami niebieska i zółta to z kad jest ???
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #3607
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,999
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Chcesz jechac do Krosna najsilniejszym skladem?
    Toz my na wyjazdy jezdzimy Polskim Busem za 1 zl i ogolnie
    jestesmy ciency jak sik pajaka (przynajmniej tak tu czytalem )
    Wasz prezes lamentowal, ze nie stac go bedzie na wyjazdy do Gdanska i Daugavpils. Kolega w dobrej wierze zasugerowal Polskiego Busa. Ja bym jeszcze dodal Bla Bla Car.

    A tak w ogole to co Cie tu sprowadza? Nie powinienes siedziec w watku Get Cwel costam i lizac jajka "kolegom"?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #3608
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Czas napisać coś więcej po meczu. W czasie zawodów pisałem, że mecz raczej na duży plus, bo tak wyglądało to do feralnego biegu 11. Ale po kolei. Generalnie do tego momentu wszystko dość dobrze się układało. Oczywiście można doszukać się kilku minusów - bezbarwny Czaja, frajerstwo naszych w biegu 4, gdy z 5:1 zrobiło się 3:3 i wpadka stranieri w kolejnej gonitwie. Jednak pewny Ułamek i fruwający w dalszej części zawodów Hubert wiedli prym w dzisiejszym meczu (jak okazało się później, Sebastian do czasu). Wszystko zaczęło się psuć po wspomnianym biegu 11, kiedy kontuzji nabawił się Jeleniewski, czego skutkiem była dłuższa przerwa i zmiana warunków torowych. Niestety, po raz kolejny nasz sztab szkoleniowy wykazał się brakiem doświadczenia i udzielenia naszym zawodnikom odpowiednich wskazówek, jaką zębatkę należy założyć na kolejne biegi. Ponadto fantazja zbyt mocno poniosła Polisa, który wywożąc Klindta w biegu 12 z pewnego 3:3 zrobił nam 1:5. Co stało się w kolejnym biegu z Ułamkiem? Nie wiem, może brakło sił? Bo doświadczenia nie powinno. Dodam, że w swym poprzednim wyścigu pewnie dowiózł wraz z Hubertem 5:1 jadąc świetnie parą, czego wcześniej zabrakło Jeleniowi w czasie porażki z Miśkiem. I nadeszły biegi nominowane. Proszę mi powiedzieć, jaką indolencją trzeba się wykazać, aby w decydującym momencie wypuścić na tor chłopaka, który odpuścił dwie poprzednie serie, a w swych dwóch pierwszych biegach przywiózł piękne śliwki? Przecież aż prosiło się, aby za Czaję pojechał jednak Polis. Fakt faktem, podpalił się w swym poprzednim biegu, ale na tle Czaji wypadł jak Woffinden przy słabym juniorze (pominę personalia ). Dodam, że w sprawie oszczędzania startów Łęgowika zgodzę się z Vojtasem, nie mam tu zastrzeżeń. W samym wyścigu 14 Łodzianie mijali naszych jak tyczki. A w wyścigu 15 uratował nas cud, Dun trafił z zębatką i uratował nam tyłek. Podsumowując - na punkt bonusowy nie mamy co liczyć. Sztab szkoleniowy po raz kolejny dowiódł, że nie ma wystarczającej wiedzy i smykałki do tego biznesu. Wciąż nie mamy wyraźnego lidera i pewniaka, a zmianie tego stanu rzeczy z całą pewnością nie sprzyjają częste rotacje w składzie. Patrząc na przebieg tego meczu czas już na poważnie myśleć nad sezonem 2017, bo ten można raczej uznać za zakończony.
    Ostatnio edytowane przez Girion ; 17-07-2016 o 21:51

  12. Powrót do góry    #3609
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Patrząc na przebieg tego meczu czas już na poważnie myśleć nad sezonem 2017, bo ten można raczej uznać za zakończony.
    O następnym sezonie prezes powinien myśleć po wypełnieniu celów na ten. Przypomnę, tym celem podobno było samo wystartowanie w lidze.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #3610
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Czas napisać coś więcej po meczu. W czasie zawodów pisałem, że mecz raczej na duży plus, bo tak wyglądało to do feralnego biegu 11. Ale po kolei. Generalnie do tego momentu wszystko dość dobrze się układało. Oczywiście można doszukać się kilku minusów - bezbarwny Czaja, frajerstwo naszych w biegu 4, gdy z 5:1 zrobiło się 3:3 i wpadka stranieri w kolejnej gonitwie. Jednak pewny Ułamek i fruwający w dalszej części zawodów Hubert wiedli prym w dzisiejszym meczu (jak okazało się później, Sebastian do czasu). Wszystko zaczęło się psuć po wspomnianym biegu 11, kiedy kontuzji nabawił się Jeleniewski, czego skutkiem była dłuższa przerwa i zmiana warunków torowych. Niestety, po raz kolejny nasz sztab szkoleniowy wykazał się brakiem doświadczenia i udzielenia naszym zawodnikom odpowiednich wskazówek, jaką zębatkę należy założyć na kolejne biegi. Ponadto fantazja zbyt mocno poniosła Polisa, który wywożąc Klindta w biegu 12 z pewnego 3:3 zrobił nam 1:5. Co stało się w kolejnym biegu z Ułamkiem? Nie wiem, może brakło sił? Bo doświadczenia nie powinno. Dodam, że w swym poprzednim wyścigu pewnie dowiózł wraz z Hubertem 5:1 jadąc świetnie parą, czego wcześniej zabrakło Jeleniowi w czasie porażki z Miśkiem. I nadeszły biegi nominowane. Proszę mi powiedzieć, jaką indolencją trzeba się wykazać, aby w decydującym momencie wypuścić na tor chłopaka, który odpuścił dwie poprzednie serie, a w swych dwóch pierwszych biegach przywiózł piękne śliwki? Przecież aż prosiło się, aby za Czaję pojechał jednak Polis. Fakt faktem, podpalił się w swym poprzednim biegu, ale na tle Czaji wypadł jak Woffinden przy słabym juniorze (pominę personalia ). Dodam, że w sprawie oszczędzania startów Łęgowika zgodzę się z Vojtasem, nie mam tu zastrzeżeń. W samym wyścigu 14 Łodzianie mijali naszych jak tyczki. A w wyścigu 15 uratował nas cud, Dun trafił z zębatką i uratował nam tyłek. Podsumowując - na punkt bonusowy nie mamy co liczyć. Sztab szkoleniowy po raz kolejny dowiódł, że nie ma wystarczającej wiedzy i smykałki do tego biznesu. Wciąż nie mamy wyraźnego lidera i pewniaka, a zmianie tego stanu rzeczy z całą pewnością nie sprzyjają częste rotacje w składzie. Patrząc na przebieg tego meczu czas już na poważnie myśleć nad sezonem 2017, bo ten można raczej uznać za zakończony.
    Nie zgadzam sie ani z Toba, ani z vojtasem.

    Majac tak jadacego juniora grzechem albo glupota jest nie zostawic sobie go na biegi nominowane. Rozumialbym to gdyby Polis jechal kompletny piach. Ale nie jechal. Wystep przyzwoity. W trzecim swoim starcie podjaral sie poprzednia 2 z bonusem i myslal ze moze stanowic o sile pary. Ale prezentowal sie bardzo przyzwoicie i az sie prosilo dac mu jedna szanse wiecej do pokazania sie zachowujac tym samym Legowika na bieg 14.

    Nastepny sezon?
    Ciezko powiedziec. Przy braku EkoDir i KiM to raczej bedziemy miec Sucheckich i Sadlerow niz cos konkretnego.
    No chyba ze sie "polasza" na stolikowy awans. To 2,8 mln budzetu juz jest, banke dobije biletow, cos tam sie wyzebra u sponsorow, cos tam jest za nazwe stadionu i jakos sie dokula do 5 mln.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 17-07-2016 o 22:17
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #3611
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,801
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Fajnie się patrzy na punkty naszego juniora Huberta, być może w końcu będziemy mieli wychowanka który będzie w stanie solidnie punktowac gdy skończy wiek juniora?
    Meczu nie mogłem widzieć z trybun, ale czytałem relacje i normalnie nie wierzyłem że Artur znów traci pozycję na dystansie..
    Dzisiaj straciliśmy właściwie szansę na 2 miejsce dlatego, nie widzę przeszkód żeby w kolejnym meczu bodaj z Rzeszowem szansę debiutu dostał Gruchalski. Przesunąć Huberta na seniorke i jazda.
    W przyszłym roku ma być podstawowym juniorem obok Polisa, niech nabierze doświadczenia, to naprawdę zaprocentuje..

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (17-07-2016)

  16. Powrót do góry    #3612
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Po co wy chcecie awansowac do eligi? Nie macie ani jednego zawodnika, na ktorego moglibyscie postawic w elidze. Ani obcokrajowca, ani Polaka, ani juniora. Robic sam awans dla awansu? Idiotyzm. Zbudujecie sklad, na ktory was nie bedzie stac i bedziecie przerabiac nowa druzyne za kilka lat. Sledze wasz watek i jestescie naprawde zalosni. Juz od pierwszego meczu chcieliscie pelnego profesjonalizmu... Psioczyliscie na Trojana, psioczycie na Czaje i innych.

    Powiem wam nowine - w przypadku awansu do finalu powinniscie odstawic...Ulamka. Jemu awans do eligi nie jest do niczego potrzebny. Przypomnijcie sobie poprzednie lata i jego wystepy w decydujacych meczach.

  17. Powrót do góry    #3613
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Ze spraw ważnych: zmieniła się "czerwona" podprowadzająca.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    muuu (17-07-2016)

  19. Powrót do góry    #3614
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Absolutnie nie macie racji, że zmianami za Czaję.
    Oczy aż bolą od takich bredni.
    Łęgowik był dzisiaj wykorzystany idealnie.
    Był w gazie i jeździł praktycznie bieg po biegu.
    Sztab szkoleniowy miał przewidzieć, że wywali się Jeleniewski?

    Jeśli chodzi o bieg 14 to faktycznie postawiłbym na Polisa.
    Absolutnie nie masz racji o idealnym wykorzystaniu Huberta.
    Od bredni że było to idealnie aż głowa boli.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/592...ka-stal-gorzow
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/598...stala-na-remis
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/606...ja-niepokonani

    Nie mam ochoty więcej sprawdzać, zobacz chłopcze do kiedy trzyma się juniora który jedzie.
    W poprzednim sezonie chyba kilka razy wyszła lipa we Wrocławiu bo się wystrzelali z Drabika. Tak że tego i tamtego.
    Więc jak widzisz zero logiki w Twoim rozumowaniu.

    Jeśli chcesz podjąć dyskusję na poziomie to na początek fakty później dopiero o tym czy o tamtym.

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    GriN (18-07-2016), ananasek_vel_oman (17-07-2016), mackoxdp1 (18-07-2016)

  21. Powrót do góry    #3615
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Po co wy chcecie awansowac do eligi? Nie macie ani jednego zawodnika, na ktorego moglibyscie postawic w elidze. Ani obcokrajowca, ani Polaka, ani juniora. Robic sam awans dla awansu? Idiotyzm. Zbudujecie sklad, na ktory was nie bedzie stac i bedziecie przerabiac nowa druzyne za kilka lat. Sledze wasz watek i jestescie naprawde zalosni. Juz od pierwszego meczu chcieliscie pelnego profesjonalizmu... Psioczyliscie na Trojana, psioczycie na Czaje i innych.

    Powiem wam nowine - w przypadku awansu do finalu powinniscie odstawic...Ulamka. Jemu awans do eligi nie jest do niczego potrzebny. Przypomnijcie sobie poprzednie lata i jego wystepy w decydujacych meczach.
    lol
    Zalosny jestes ty pokazujac nieznajomosc tematu.
    swiacik prezesem zostal prawie dwa lata przed startem obecnego sezonu.
    Mial dosc czasu i pieniedzy (miejskich) zeby wszystko chodzilo jak w zegarku.

    EOT.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #3616
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Absolutnie nie masz racji o idealnym wykorzystaniu Huberta.
    Od bredni że było to idealnie aż głowa boli.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/592...ka-stal-gorzow
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/598...stala-na-remis
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/606...ja-niepokonani

    Nie mam ochoty więcej sprawdzać, zobacz chłopcze do kiedy trzyma się juniora który jedzie.
    W poprzednim sezonie chyba kilka razy wyszła lipa we Wrocławiu bo się wystrzelali z Drabika. Tak że tego i tamtego.
    Więc jak widzisz zero logiki w Twoim rozumowaniu.

    Jeśli chcesz podjąć dyskusję na poziomie to na początek fakty później dopiero o tym czy o tamtym.
    Chłopcze.
    Nie podawaj mi jakichś bzdurnych linków.
    Niepotrzebnie zrobiłeś sobie robotę.

    W toku dzisiejszego spotkania Hubert był wstawiany idealnie.
    Świetne dopasowanie motocykla wykorzystał kolejno w biegach 8,9 i 11.
    Biorąc pod uwagę upadek Jelenia wyścig 14 mógłby skończyć tak jak w Krakowie:
    14. (68,57) Masters, Hougaard, Klindt, Łęgowik 5:1 (42:42).

    Na tym kończę dyskusję, bo mnie nie przekonasz.
    Nie będę się z tobą bezsensownie obrzucał błotem przez 5 stron wątku.
    Szkoda mojego cennego czasu.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vojtas za jego przydatny post!

    blacktop (18-07-2016)

  24. Powrót do góry    #3617
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Vojtas poziomem i intelektem dorównal do średniej klubowej.

    Przykre bo bystry chłopak kiedyś był 😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #3618
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Chłopcze.
    Nie podawaj mi jakichś bzdurnych linków.
    Niepotrzebnie zrobiłeś sobie robotę.

    W toku dzisiejszego spotkania Hubert był wstawiany idealnie.
    Świetne dopasowanie motocykla wykorzystał kolejno w biegach 8,9 i 11.
    Biorąc pod uwagę upadek Jelenia wyścig 14 mógłby skończyć tak jak w Krakowie:
    14. (68,57) Masters, Hougaard, Klindt, Łęgowik 5:1 (42:42).

    Na tym kończę dyskusję, bo mnie nie przekonasz.
    Nie będę się z tobą bezsensownie obrzucał błotem przez 5 stron wątku.
    Szkoda mojego cennego czasu.
    Jak mówię zero logiki.
    W 6 Polis zrobił 2pkt wygrywając z Gapińskim więc spokojnie mógł w 9 powtórzyć wynik.
    Logiczny byłby Jego start bo nie czekałby do 12 na kolejny bieg tym bardziej że dobrze jechał.
    Więc masz racje szkoda czasu na rozmowę z kimś dla kogo 2 + 2 to inny wynik niż 4. Bez odbioru.

    Mój błąd logika tam jest z tym 8,9,11 przyznaję. Co nie zmienia faktu że w 9 powinien jechać Polis.
    Mając zawodnika który jedzie i można go sobie spokojnie pod 14 dopasować na 3 i nie korzystać z tego to już brak taktyki albo logiki.
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 18-07-2016 o 00:17 Powód: mój błąd

  26. Powrót do góry    #3619
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jakby Jeleń się nie rozbił (i jechał ogólnie swoje, bo też był defekt), to byłoby OK. Normalnie do 15 Jeleń i Ułamek i Klindt z Thorsselem w 14. Normalna strategia i słuszny wybór. Problemy tego meczu to:

    1. Wypadek Jelenia
    2. Zapaść Ułamka
    3. Po drodze głupota Polisa

    No i Orzeł czekał z użyciem Hansa z RT, co też przekłamywało wynik.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #3620
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Jeleniewski w tym meczu wcale nie był kozakiem. W momencie upadku jechał daleko za całą trójką.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  28. Powrót do góry    #3621
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,999
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/n...5,1,12407.html



    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #3622
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    To jest to co kiedyś pisałem. Cedowanie obowiązków na pracowników i rozliczanie ich z tego. Do tego trzeba dojrzeć.
    A wczoraj miś po pierwszym 1:5 kiedy wciąż była duża przewaga (przed upadkiem Jeleniewskiego) już wyszedł z wieży i sam nie wiedział iść czy nie 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #3623
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    czy ten gosteczek co chciał zmienić herb klubu jeszcze nie dostał zakazu stadionowego ???? Tak pytam bo nikt nic nie wie
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3624
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Jeleniewski w tym meczu wcale nie był kozakiem. W momencie upadku jechał daleko za całą trójką.
    Nie był, bronił 3 pozycji.

    Tuż przed dzwonem:
    b11_1.jpg

    Kontakt:
    b11_2.jpg

    Pizgnięcie właściwe:
    b11_3.jpg

    Motór i kurz opada:
    b11_4.jpg

    Zasadził w bande zdrowo. Wprawne oko wychwyci jak koło zalazło na silnik.

  32. Powrót do góry    #3625
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Apropo Jelenia, odniosę się do całego sezonu. Fajnie, że robi punkty, ale dlaczego on parą nie umie jeździć?! Tyle punktów co przez to straciliśmy bo kogoś z naszych wywiózł, albo szprycą zasypał, albo zamknął zakrawa na kabaret. Z jednej strony szkoda, jeżeli to coś poważniejszego, ale z drugiej płakać nie będę
    P.S. A wynik FAJNY więc trzeba się cieszyć :v

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    Gadol (18-07-2016), GriN (18-07-2016), artem (18-07-2016)

  34. Powrót do góry    #3626
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    ...
    P.S. A wynik FAJNY więc trzeba się cieszyć :v
    Fajny wynik był po 10 biegach. Ostatecznie wyszło szczęśliwe zwycięstwo. Pewnie że lepsze to niż nic, ale czuje się jak po przegranej. Bo faktycznie tak jest ... częściowo. Przegraliśmy frajersko bonusa.
    Ten mecz można było wygrać/przegrać. Liczyłem na równą walkę przez całe 15 biegów. Dwa punkty na plusie po wymianie cios za cios smakowały by inaczej.
    A tak czuje się jakbym zgubił dwie dychy. Niby świat się nie zawala, ale niesmak jest.

  35. Powrót do góry    #3627
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Zdjęcia i tak nie w pełni oddają to jak wypadek wyglądał na żywo. Przychrzanił dość zdrowo, słyszałem, że problem z obojczykiem. Teraz pytanie co wymyślą MiSie, czy uśmiechną się do Jonassona (w co osobiście wątpię) czy raczej znowu będziemy musieli oglądać Trojanowskiego? Ja jednak uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby przestawić Huberta na seniora i Gruchalski wchodzi do juniorki. Nawet jeśli pojedziemy do Krosna to spokojnie może objechać ich formację juniorską. O finale to po wczorajszym meczu możemy zapomnieć a na Michała w końcu trzeba zacząć stawiać bo jak nie teraz to kiedy... Co do meczu z Orłem to chyba wolę go przemilczeć. Jak porażkę w Krakowie jeszcze można jakoś sensownie tłumaczyć meczem na wyjeździe (chociaż w stylu żenującym), tak wczoraj to nie miało prawa się stać! Patrząc na czasy tor ewidentnie stawał się coraz twardszy a nasz sztab szkoleniowy nic sobie z tego nie robił. Ja rozumiem, że tor na początku zawodów jest zawsze trochę szybszy, ale 4 sekundy różnicy między 1 biegiem a końcówką? Ktoś tu chyba czegoś nie dopilnował. Ale na tym zakończę, podobno wygranych się nie sądzi.

    P.S. Wielkie brawa dla kibiców z Łodzi. Bardzo ładne zachowanie po upadku Jelenia i ogólnie kulturalny doping, tak trzymać koledzy!

  36. Powrót do góry    #3628
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez liglad Zobacz posta
    ... Przychrzanił dość zdrowo, słyszałem, że problem z obojczykiem. ...
    Z prawym. Zdjęcie "kontakt" pokazuje, w które miejsce Daniela zagłębia się kierownica motocykla.

  37. Powrót do góry    #3629
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Pamiętam, że Kildemand chyba miał podobną sytuację na meczu z Gdańskiem w 2014. Ale czy tam nie skończyło się tylko na wstrząśnieniu mózgu?

  38. Powrót do góry    #3630
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Patrząc na to, jak sobie THJ radzi tu i ówdzie, lepiej jednak postawić na Trojanowskiego, względnie spróbować odbudować Czaję, bo chyba się jeszcze da.

    Patrząc na wczorajszy mecz z zewnątrz, dyskusja na temat zastępowania Łęgowikiem wydaje się być nieco akademicka. Skoro w meczu była przerwa, nikt nie może mieć pewności co do dobrego występu Huberta w biegu 14-tym, gdyby go tam wpuszczono (skoro każdego zawodnika gospodarzy dopadła nagła niemoc związana ze zmianą warunków na torze).

    Inna sprawa, że rzeczywiście doświadczony menadżer powinien wiedzieć, że mecz nie jest wygrany przed dobiciem do 46 punktów i dmuchać w związku z tym na zimne. W Częstochowie tego nie zrobiono i to jest błąd, szczególnie gdy słabego seniora można zastąpić drugim juniorem, który w danym momencie rokuje dobrze. Koniec końców, nie dano sobie szansy gdy nagle drużynę dotknęło parę nieszczęść naraz.

    Można uznawać, że fakt trzaskania trójek wpływa na pozytywną ocenę zmian. Można też uznać, że sztab szkoleniowy popisał się brakiem umiejętności przewidywania przyszłości. Dobra lekcja dla wszystkich menadżerów, jak łatwo wszystko może się zmieniać.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (18-07-2016)

  40. Powrót do góry    #3631
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    sobotch tu się nie da nikogo odbudowac ! tu trzeba rozgonić to towarzystwo !!!!!!! Wszystkich !! Tu trzeba z zielonki odebrać Cieslaka i zaczac wszystko od początku ! Bez jakiś tam przybłędów z zaścianka .
    Za ten Klub przed laty zawodnicy oddawali zycie i zdrowie , teraz żal patrzeć na to wszystko !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Emil za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (18-07-2016)

  42. Powrót do góry    #3632
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Podobno ten Cieślak jest przereklamowany bardziej od Lewandowskiego, jak można wywnioskować z ogólnych wpisów na jego temat

  43. Powrót do góry    #3633
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Podobno ten Cieślak jest przereklamowany bardziej od Lewandowskiego, jak można wywnioskować z ogólnych wpisów na jego temat
    Wczoraj z Cieślakiem to w końcówce byśmy dobili Ptaka, a nie dali się prawie pokonać

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ckm-ista (18-07-2016)

  45. Powrót do góry    #3634
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Wczoraj z Cieślakiem to w końcówce byśmy dobili Ptaka, a nie dali się prawie pokonać
    Oczywiście, bo...

    obrazek z parkingu dokładnie w połowie przerwy:
    parking.jpg

    Dwa sztaby "szkoleniowe". Znajdź jedną różnicę!

  46. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Bronek12 (18-07-2016), CKMik (18-07-2016), Gadol (18-07-2016), Garfield (18-07-2016), GriN (18-07-2016), ananasek_vel_oman (18-07-2016), artem (18-07-2016), kierowca pociągu (18-07-2016), mackoxdp1 (18-07-2016), pakosik (18-07-2016)

  47. Powrót do góry    #3635
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,714
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Inna sprawa, że rzeczywiście doświadczony menadżer powinien wiedzieć, że mecz nie jest wygrany przed dobiciem do 46 punktów i dmuchać w związku z tym na zimne. W Częstochowie tego nie zrobiono i to jest błąd, szczególnie gdy słabego seniora można zastąpić drugim juniorem, który w danym momencie rokuje dobrze. Koniec końców, nie dano sobie szansy gdy nagle drużynę dotknęło parę nieszczęść naraz.
    Dokładnie o to chodzi.

    Tym bardziej powinni to nasi szkoleniowcy wziąć po uwagę, że uczestniczyliśmy już w spotkaniu w Krakowie, gdzie również zwycięstwo było do pewnego momentu niemalże pewne. Łódź to nie jest chłopaczek do bicia, tylko ma w swoim składzie zawodników klasowych i nie można ich lekceważyć ani przez chwilę.
    A my jadąc bez wyraźnego lidera na pozycji seniorskiej, wypstrykujemy się z najlepszego zawodnika długo przed nominowanymi.

    Inną sprawą jest to, że nikt nie zwrócił uwagi na zmieniające się warunki torowe i po długiej przerwie po upadku Jelenia, nasi jechali jakby w ciemno. Przecież wyszło akurat wtedy słońce, tor więc przesechł, a naszych 5 trenerskich asów w parkingu (nie wiem czy liczyć Świącika czy nie) nic z tym nie zrobiło.

    Powoli sprawdza się powiedzenie "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść."

    Mam nadzieję, że z takim pomysłem na Włókniarz, nie będziemy się pchać do SE. Bo wstyd i kompromitacja.

    Poza tym, meczyk bardzo ładny i można było się pościgać na tym torze.
    Taki skład Włókniarza chciałbym oglądać zawsze. Waleczne chłopaki, Hubert nie z tej ziemi. Każdy gryzł tor i widać było współpracę miedzy nimi (momentami co prawda nie, ale to bardzo rzadkimi momentami). Brawo.

    No i osobne oklaski dla kibiców gości. No i Adrian Gała, bo jeszcze niedawno jeździł koślawo po bandach, a tu nagle jeden z najszybszych zawodników na torze.



    Sugerowałem Lechowi Kędziorze, że warto postawić na Rohana Tungate, który jest bardzo skuteczny na Wyspach Brytyjskich. Szkoda, że mnie nie posłuchał. Zdecydował inaczej, ale to on ponosi odpowiedzialność za porażkę - powiedział Skrzydlewski

    Takiego nam prezesa trzeba!



    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A wczoraj miś po pierwszym 1:5 kiedy wciąż była duża przewaga (przed upadkiem Jeleniewskiego) już wyszedł z wieży i sam nie wiedział iść czy nie ������������������
    Podobno Michał biegł do parku maszyn po upadku Jelenia. Od tego momentu zaczęliśmy przegrywać. Przypadek?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 18-07-2016 o 11:03
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (18-07-2016), mackoxdp1 (18-07-2016)

  49. Powrót do góry    #3636
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    No przecież prowadzili więc po co mieliby robić zebranie?

  50. Powrót do góry    #3637
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Wiedziałem że coś mi nie pasuje!!! Aż poszukałem zdjęć

    PRZED
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...74&oe=58360CC0

    PO
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...83&oe=57EF50FB

    Dla bardzo spostrzegawczych... szczury uciekają z tonącego okrętu i ostatni gasi światło?

    Aha! Za końcówkami meczów stoją prawie na pewno sprawy pozasportowe... I naprawdę nie ma tu znaczenia taktyka! Nie kłóccie się o to Przegrywał każdy z każdym a nasi zawodnicy wozili się po płotach... Drugi raz z rzędu Może dlatego też wystawiono Czaję bo ten jako jedyny poza Klindtem wykazał chęć walki???

  51. Powrót do góry    #3638
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Wiedziałem że coś mi nie pasuje!!! Aż poszukałem zdjęć

    Dla bardzo spostrzegawczych...
    Pewne braki na drugim planie?

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Powrót do góry    #3639
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Z moich informacji wynika, że KIM już się wycofał ze sponsorowania klubu.
    Potwierdza to brak jakichkolwiek ich reklam na stadionie.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (18-07-2016)

  54. Powrót do góry    #3640
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Do usunięcia

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  55. Powrót do góry    #3641
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    ckm-ista te zdjęcia pokazują że był w kontakcie z nimi w momencie upadku, ale w łuk wjeżdżał kilka metrów za nimi. Ale może z tą dużą stratą przesadziłem faktycznie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  56. Powrót do góry    #3642
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Z moich informacji wynika, że KIM już się wycofał ze sponsorowania klubu.
    Potwierdza to brak jakichkolwiek ich reklam na stadionie.
    A wiesz coś czy reklamy z kevlarów też mają zniknąć? Bo na pagonach nadal są

  57. Powrót do góry    #3643
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    ckm-ista te zdjęcia pokazują że był w kontakcie z nimi w momencie upadku, ale w łuk wjeżdżał kilka metrów za nimi. Ale może z tą dużą stratą przesadziłem faktycznie.
    Negocjacji ciąg dalszy , przy czym nadal odstaję przy obronie 3 pozycji.

    b11_51.jpg

    b11_61.jpg

    Nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie, ale skoro zdjęcia są to można je oblukać.

  58. Powrót do góry    #3644
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    To ja nie wiem, co mi się uwidziało, że Jeleń miał stratę Może to kółko wcześniej było Przepraszam zatem.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  59. Powrót do góry    #3645
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    ... Może to kółko wcześniej było ...
    Ma Pan absolutną trafność! - cytując klasyka.

    Kółko wcześniej:
    b11_71.jpg

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    artem (18-07-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •