Strona 59 z 132 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,655 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2611
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Spojrzałem na obsadę....wybieram Turcja - Chorwacja.

  2. Powrót do góry    #2612
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    O ile bede! Podkreslam, O ILE BEDE!!, to przytaszcze ze soba wiaderkowy grill z 8 gietych sie na nim jednorazowo zrobi lub 4 karkowki!
    Takie wiecie... narzedzie grillowe dla grillowego konesera w plener

    Brydz? Z mila checia! W koncu czyms sobie trzeba uatrakcyjnic obecnosc na stadionie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2613
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ananas jak to? Karty, grill, gięta, starcie tytanów pod nosem Świącik vs Trojan a Ty nie będziesz?

    A serio drogie misie to jeśli się nie ma kasy/pomysłu/czasu* na 2 turnieje w niezłej obsadzie to łączy się 2 w 1. Można było zrobić Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego o puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.

    *niepotrzebne skreślić

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 09-06-2016 o 10:05
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #2614
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wlasnie, wlasnie. PRzed chwila patrzylem na liste startowa i chcialbym zobaczyc postep u Bartosza

    Mamy czerwiec a on bodaj w 1 oficjalnych zawodach wystartuje
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2615
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jak to? Wylęgarnia talentów nie zapewnia młodym odpowiedniej ilości startów?

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #2616
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Nie udzielam sie zbytnio u was w watku bo nie znam sprawy. Ale jesli zaglada tutaj zarzad klubu, uzytkownicy sa znani w klubie i jest to prawda, to na tym forum to chyba jeden taki przypadek. Poza ZG gdzie wszyscy wiemy, ze Mario kreuje rzeczywistosc. Chcialem odniesc sie do Memorialu o czym tutaj trwa dyskusja od paru dni. Wchodze dzisiaj zeby zobaczyc sklad z ciekawosci i co? No smieszna sprawa, ze 3 z 16 zawodnikow to zawodnicy.. spoza klubu. Rozumiem 50% ale no nie cale 80%? to tez chyba nowosc Jesli wierzyc najbardziej aktywnym "hejterom" tutaj w to jak klub jest prowadzony to niestety ale pomylilem sie w moich przewidywaniach, ze 1) klub szybko wyjdzie na prosta. 2) Bardzo szybko wroci do Ekstraligi i moze zawalczy o medale. Jednak jak patrze na te zmiany kadrowe w klubie od poczatku sezonu, na sklad Memorialu, byc moze tlumaczenie sie tutaj zarzadu to "hejterzy" chyba maja racje..

  7. Powrót do góry    #2617
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Obsada turnieju nie jest większym problemem, tylko sposób jego przygotowania, chociaż ...
    Memoriał miał być dla Prezesa priorytetem. Kibic wszystko pamięta(Michał był rzecznikiem to powinien o tym wiedzieć), ale też sporo wybaczy, więc jeśli coś się w tej sprawie zmieniło należało odpowiednio wcześniej wyłuszczyć:

    1
    ... i
    ... tu
    ... powinna
    ... być
    ... długa
    ... lista
    ... argumentów
    ... dlaczego
    ... akurat
    xxx tak.

    Oczywiście część z nich byśmy wyśmiali, część łatwo zbili, ale część o ile intencje i powody byłyby szczere trzeba by przyjąć na klate.
    Z Klubu płynie potok informacji, a mimo to Klub komunikatywny nie jest. Taka sytuacja.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    jazzmanik (09-06-2016)

  9. Powrót do góry    #2618
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wlasnie, wlasnie. PRzed chwila patrzylem na liste startowa i chcialbym zobaczyc postep u Bartosza

    Mamy czerwiec a on bodaj w 1 oficjalnych zawodach wystartuje
    Widocznie jest tak cenny, że w klubie boją się narażać jego kości.
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #2619
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Też bym się bał
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2620
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie udzielam sie zbytnio u was w watku bo nie znam sprawy. Ale jesli zaglada tutaj zarzad klubu, uzytkownicy sa znani w klubie i jest to prawda, to na tym forum to chyba jeden taki przypadek. Poza ZG gdzie wszyscy wiemy, ze Mario kreuje rzeczywistosc. Chcialem odniesc sie do Memorialu o czym tutaj trwa dyskusja od paru dni. Wchodze dzisiaj zeby zobaczyc sklad z ciekawosci i co? No smieszna sprawa, ze 3 z 16 zawodnikow to zawodnicy.. spoza klubu. Rozumiem 50% ale no nie cale 80%? to tez chyba nowosc Jesli wierzyc najbardziej aktywnym "hejterom" tutaj w to jak klub jest prowadzony to niestety ale pomylilem sie w moich przewidywaniach, ze 1) klub szybko wyjdzie na prosta. 2) Bardzo szybko wroci do Ekstraligi i moze zawalczy o medale. Jednak jak patrze na te zmiany kadrowe w klubie od poczatku sezonu, na sklad Memorialu, byc moze tlumaczenie sie tutaj zarzadu to "hejterzy" chyba maja racje..
    Widzisz...być może awans nie jest na reke...
    Trzeba spółkę powołać. Znowu dwa podmioty będą w mieście...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2621
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    To już przestaje być śmieszne... Przykro się robi człowiekowi jak widzi taką zlewkę. Nie na taki "memoriał" zasłużył B. Idzikowski i M. Czerny. Jak dla mnie to kompletny brak poszanowania ich pamięci. Klub aspirujący do Elipy robi coś takiego... Rzygać się chce już na to wszystko

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (09-06-2016), ananasek_vel_oman (09-06-2016)

  14. Powrót do góry    #2622
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Zapomnieliscie o jednym. Wrocek nie jest chetny do puszczania swoich zawodnikow w innych zawodach niz liga. Wozniak dostal chyba zakaz startow w UK. Teraz po dzwonie Maksa w Szwecji pewnie reszta tez dostanie zakazy jazdy w jakichs turniejach. Moze sie okazac, ze w miejscach zawodnikow Sparty w pr9gramie b3da puste pola.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #2623
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Zapomnieliscie o jednym. Wrocek nie jest chetny do puszczania swoich zawodnikow w innych zawodach niz liga. Wozniak dostal chyba zakaz startow w UK. Teraz po dzwonie Maksa w Szwecji pewnie reszta tez dostanie zakazy jazdy w jakichs turniejach. Moze sie okazac, ze w miejscach zawodnikow Sparty w pr9gramie b3da puste pola.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Puste pola to mogą być za Rększowicami jak chłop chory a koń na zmywak wyjechał a nie w naszej kuźni talentow. Otwieram stronę klubową i czytam w zakladce drużyna: Kamil Sobczyk (chyba nawet w czymś startowal), Paweł Staniszewski (chadza z motorkiem na wszystkie spotkania z dziećmi jako maskotka-zawodnik), Oskar Nocuń (mityczny niby Pegaz, nikt go nie widział ale w kadrze jest). Jest jeszcze startujący w Krośnie Adrian Bialk. Jest wspominany tu i uwdzie Tymek Kasprzyk. No i mamy czerwiec więc kuźnia talentów na pewno wysłała kogoś na egzamin. NIe? O to szkoda...

    Do czego zmierzam.
    Ano żeby ktoś, Panie Prezesie, zdał sobie sprawę z tego, że pisanie na tym wątku o szkoleniu w Włókniarzu to nie hejterka tylko realna (czasem aż za subtelna) ocena tematu. Ile lat te chłopy mają licencję i co w tym czasie się naumiały, że strach ich w zawodach wypuścić? Myślal Pan o tym? A może pojechać do Gorzowa i Leszna i zapytać ile po licencji tam puszcza się chłopaka na zawody? Odpowiedź Pana zaszokuje.

    Zostawienie w Memoriale wolnych miejsc w programie i nie wystawienie dwu małolatów "na rezerwę" będzie klęską Prezesa, idei szkolenia młodzieży w tym klubie i osób to szkolenie prowadzących.
    Czas kończyć tę żenadę, Prezesie, albo młodzież jedzie albo czas na duuuuże zmiany.

  16. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Butcher930 (09-06-2016), Garfield (09-06-2016), P.S.U.J. (09-06-2016), ananasek_vel_oman (09-06-2016), ckm-ista (09-06-2016), herbie13 (09-06-2016), muuu (09-06-2016)

  17. Powrót do góry    #2624
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Puste pola to mogą być za Rększowicami jak chłop chory a koń na zmywak wyjechał a nie w naszej kuźni talentow.
    Przepraszam. Faux pas.


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #2625
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Stachyra w teamie Polisa... Mam nadzieje, że zajmie się też resztą fajnych chłopaków choć trochę

  19. Powrót do góry    #2626
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND dnia 06.06.2016 Zobacz posta
    Przeciez mozna w pakiecie wziac Stachyre z marzeniem prezesa. ...
    Cytat Zamieszczone przez oficjalna dziś
    Znany w częstochowskim środowisku żużlowym Janusz Stachyra dołączył do teamu Oskara Polisa. Dzięki staraniom włodarzy naszego klubu doświadczony szkoleniowiec towarzyszył będzie Oskarowi we wszystkich imprezach indywidualnych oraz drużynowych.
    Szybcy są. Normalnie bez Was panowie ten nasz Klub zwinie się w tydzień.

  20. Powrót do góry    #2627
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    My tu się nie znamy przecież na żużlu.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #2628
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    1/2 SK

    1. Hubert Łęgowik - 11 (1,3,3,3,1)
    3. (68,52) Gollob, Zgardziński, Łęgowik, Polis
    7. (67,77) Łęgowik, Kaczmarek, Krzyżanowski, Bober
    9. (68,84) Łęgowik, Bassara, Trzensiok, Piosicki
    14. (68,88) Łęgowik, Rolnicki, Potoniec, Dróżdż (d3)
    20. (67,76) Karczmarz, Kubera, Łęgowik, Rząsa

    15. Oskar Polis - 3 (0,3,0,d4,w)
    3. (68,52) Gollob, Zgardziński, Łęgowik, Polis
    5. (67,77) Polis, Kubera, Potoniec, Bassara
    11. (67,24) Karczmarz, Dróżdż, Bober, Polis
    16. (69,21) Krzyżanowski, Rząsa, Piosicki, Polis (d4)


    Nawiązując do wątku; pokazuje to też gdzie jest nasze szkolenie. Łęgowik turniej wygrał, ale też nikogo wybijającego się nie zostawił z tyłu w żadnym biegu.
    Polis...tragedia. Jednak mam wątpliwości by go odsuwać od składu. Spowodowało by to tylko obniżenie jego morale, a Gruchalski pewnie i tak więcej punktów nie przywiezie... Z drugiej strony; dlaczego nie dać szansy komuś innemu gdy Polis jedzie padakę?
    Z racji, że nie mam możliwości bywać w Częstochowie na treningach, może ktoś się wypowie jak to wygląda w kwestii juniorów? W ogóle to przydałby się jakiś materiał wideo z treningu by można było faktycznie ocenić jak te "orły" pochodzące z naszej szkółki radzą sobie na torze... Z tego co słyszałem to faktycznie wygląda to nieciekawie, szczególnie na tle innych ośrodków. Osobiście za mało wiem i jestem już trochę za daleko od klubu i jego codzienności by wydawać kategoryczne oceny, ale konfrontując opinie zasłyszane + przedstawiane na forum, obraz jawi się co najmniej nieciekawy...

  22. Powrót do góry    #2629
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rain napisał:
    Nawiązując do wątku; pokazuje to też gdzie jest nasze szkolenie. Łęgowik turniej wygrał, ale też nikogo wybijającego się nie zostawił z tyłu w żadnym biegu.
    Łęgowik pokazał gdzie jest Nasze szkolenie. W najlepszy z możliwych sposobów. Oczywiście jestem daleki od hurraoptymizmu, ale osobiście nie widzę różnicy z tym co było wcześniej (przed Świącikiem).
    Mamy największą liczbę zawodników po licencji, aż w końcu ktoś odpali. Lepiej mieć niż wypożyczać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #2630
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Rain napisał:

    Łęgowik pokazał gdzie jest Nasze szkolenie. W najlepszy z możliwych sposobów. Oczywiście jestem daleki od hurraoptymizmu, ale osobiście nie widzę różnicy z tym co było wcześniej (przed Świącikiem).
    Mamy największą liczbę zawodników po licencji, aż w końcu ktoś odpali. Lepiej mieć niż wypożyczać.
    Super.To jeszcze napisz co w 2017 czyli za rok.Legowik konczy juniorke zostaje karateka Polis który 2 lata temu robił lepsze wyniki jak teraz i utalentowany Gruchalski ale on nawet szansy nie dostaje plus kilku nonejmów.Zapowiada się że siła juniorki w lidze za rok spadnie o 70% wcale bym się nie zdziwił jakby wasz prezes posiłkował się juniorem z zewnątrz.Zaznacze że szkolenie w Czestochowie nie jest złe ale przyszłośc nie jest kolorowa
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 10-06-2016 o 00:37

  24. Powrót do góry    #2631
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zobaczymy co będzie w następnych latach. W zawodach w Toruniu wśród młodzików startowało bodajże 3 albo 4 zawodników z czego Halkiewicz był czwarty.
    Halkiewicz będzie miał jak sądzę sponsorów i sprzęt czego nie można powiedzieć o wielu chłopcach z obecnej kadry bo sam talent nie wystarczy.
    Żeby każdy klub szkolił zawodników do licencji w takiej ilości to byłoby fajnie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 10-06-2016 o 00:43
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #2632
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Blacktop,

    co jest lepsze?

    Miec kilka szrotow czy jedna porzadna fure?
    Skoro klub nie potrafi zadbac o tych kilku juniorow niech zadba o 2-3.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2633
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    ...
    Łęgowik pokazał gdzie jest Nasze szkolenie. W najlepszy z możliwych sposobów. ...
    Masz na myśli efekty pracy aktualnego "sztabu"?
    Jak Kafel zaczynał trenować naszych, to Hubert był już na wypożyczeniu w Grudziądzu.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 10-06-2016 o 01:00

  27. Powrót do góry    #2634
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie mam zdania na temat obecnego sztabu szkoleniowego ponieważ za krótko działają to po pierwsze,
    a po drugie to w dzisiejszych czasach wyszkolenie dzieciaka do licencji trwa kilka lat.
    Zwalanie winy na indolencję sztabu szkoleniowego jaki by nie był jest śmieszne.
    Tak samo jak to że wyniki Huberta są dziełem szkolenia w Grudziądzu po jednym niepełnym sezonie w którym przez długi czas leczył kontuzję.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #2635
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Raczej chodziło mi o to, że Huberta nie było tu, a nie że się w Grudziądzu wyszkolił.

  29. Powrót do góry    #2636
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Hubert był cały czas za wyjątkiem kilku miesięcy po kontuzji kiedy jeździł na mecze do Grudziądza.
    To nie jest sukces czy porażka obecnego działu szkolenia, bo to jest trwały proces w jakim szkoli się młodzików, a póżniej juniorów.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #2637
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie mam zdania na temat obecnego sztabu szkoleniowego ponieważ za krótko działają to po pierwsze,
    a po drugie to w dzisiejszych czasach wyszkolenie dzieciaka do licencji trwa kilka lat.
    Zwalanie winy na indolencję sztabu szkoleniowego jaki by nie był jest śmieszne.
    Tak samo jak to że wyniki Huberta są dziełem szkolenia w Grudziądzu po jednym niepełnym sezonie w którym przez długi czas leczył kontuzję.
    Ale my pytamy jakie postepy zrobili Ci PO LICENCJI. Nie przed, tylko Ci ktorzy juz potrafia 4 kolka przejechac.
    Tutaj postepy powinny byc juz znaczne kazdego miesiaca. Prawda?

    Hubert to de facto wychowanek Dzikowskiego. Obecny zarzad/sztab co najwyzej probowal mu utrudniac rozwoj.

    Blacktop,

    dlaczego nie odpowiesz na moje pytanie?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2638
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie widzę tych sukcesów Dzikowskiego we Włókniarzu, czy też Wybrzeżu.
    (Tak na marginesie to chcą go tam zwalniać)
    Sztab szkoleniowy dostaje gotowego zawodnika, którego przygotowali rodzice.
    Dotyczy to Drabika, Łęgowika czy też Polisa. Słowem każdego juniora czy nawet młodzika.
    Zawodnik poza talentem musi sam sobie wychodzić sponsorów, załatwić sprzęt, instruktora czy tory do trenowania.
    Takie czasy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #2639
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Sztab szkoleniowy dostaje gotowego zawodnika, którego przygotowali rodzice.
    Gotowego? To od czego jest sztab szkoleniowy?
    Zgadzam się natomiast, że na efekty pracy aktualnego trzeba poczekać ... do niedzieli.

  33. Powrót do góry    #2640
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    U nas postępów w postawie młodych nikt nie wymaga. Ważne, że zwiedzają kraj i poznają nowe tory.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #2641
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Blacktop nie zgadzam się z Tobą.

    Piszesz o trwałym procesie - w przypadku Włókniarza od mniej więcej dwudziestu lat "proces" ten wygląda tak, że większość naszych wychowanków kończy karierę max. kilka lat po zdaniu licencji. Wydarzeniem jest, kiedy któryś z nich łapie się do 1. ligi. Poprawcie mnie, ale jeśli dobrze kojarzę to ostatnim od czasów Ułamka wychowankiem który potrafił zapunktować coś w Ekstralidze na seniorce był A. Pietrzyk. Obecnie mamy Artura Czaję, który męczy się niemiłosiernie i od trzech lat nie zanotował żadnego progresu.

    Przygotowanie adepta do egzaminu na licencję to nie wszystko. To dopiero początek drogi. Co z tego że mamy masę licencjatów skoro albo nie mają na czym jeździć, albo nie ma nikogo kto poprowadziłby ich dalej. To chyba pole do popisu dla klubu, nie sądzisz?

    Bardzo zaciekawił mnie też fragment o tym, że zawodnika do jazdy przygotowują rodzice.

    Czy mógłbyś to rozwinąć?
    Pzdr,
    Garfield

  35. Powrót do góry    #2642
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Blacktop trafnie ocenia rzeczywistosc (w tej jednej kwestii, w innych ma rozowe okulary, albo zaburzenia postrzegania realiow).
    Zapomina, ze mamy jedna z najwiekszych dotacji w kraju.
    Taki Rybnik potrafil sie dochowac Woryny i w kolejce jest Wieczorem, Chmiel.

    Da sie? Da. A wcale chlopaki nie musieli sobie wychodzic sponsorow

    Ale masz Rafal w jednym racje.
    Kazdy chlopak z Czestochowy, ktory cokolwiek osiaga w zuzlu (poza Legowikiem) NIGDY nie mial stycznosci z tymi pseudodzialaczami.
    Albo zostali (Drozdz, Borowicz) na dzien dobry "skasowani", albo mieli madrego ojca, ktory wiedzial, ze zmarnuja mu tu syna (Drabik).

    Z Legowika tez by niczego nie bylo, gdyby nie jego menago i intensywne szukanie pieniedzy u sponsorow i "ucieczka" do Grudziadza.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Gadol (10-06-2016)

  37. Powrót do góry    #2643
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta

    Z Legowika tez by niczego nie bylo
    A coś jest?
    21 lat, za 3 udane mecze ligowe w "karierze"... W ekstraklasie udane wyścigi można przeliczyć na palcach jednej ręki, w tej obecnej lidze dobre wyścigi przeplata katastrofalnymi błędami.
    Reasumując byłby to świetny junior i ulubieniec publiczności gdyby miał 16-18 lat a nie był 21-letnim bykiem.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (10-06-2016)

  39. Powrót do góry    #2644
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Czytając wypowiedzi jednego Pana mam wrażenie że przedawkował magnez.
    Chłopie ochłoń i może odstaw gluten, coś zmień ewidentnie Ci szkodzie.

  40. Powrót do góry    #2645
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    A coś jest?
    21 lat, za 3 udane mecze ligowe w "karierze"... W ekstraklasie udane wyścigi można przeliczyć na palcach jednej ręki, w tej obecnej lidze dobre wyścigi przeplata katastrofalnymi błędami.
    Reasumując byłby to świetny junior i ulubieniec publiczności gdyby miał 16-18 lat a nie był 21-letnim bykiem.
    Cos jest. Nie mowie ze to spelnienie marzen i poziom, ktory by sie chcialo miec w szkoleniu. Ale na tle reszty sie wybija i moze nie podzieli losu 100% juniorow naszej genialnej szkolki, ktorzy koncza karirere w wieku 22-23 lat.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2646
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Cos jest. Nie mowie ze to spelnienie marzen i poziom, ktory by sie chcialo miec w szkoleniu. Ale na tle reszty sie wybija i moze nie podzieli losu 100% juniorow naszej genialnej szkolki, ktorzy koncza karirere w wieku 22-23 lat.
    Obyś miał rację. Czas pokaże... Ma jeszcze pół roku juniorki. Na razie z pewnością nie ma osiągnięć sportowych o których warto pisać.
    Najważniejsze żeby miał dużą ilość startów po przejściu do seniorów. Włókniarz taką sytuację zafundował Malczewskiemu a teraz funduje Borowiczowi. Tyle im dał pojeździć, że jeden złożył broń a drugi chce się stąd za wszelką cenę wyrwać. Jeśli Hubert chce pozostać czynnym zawodnikiem to po sezonie musi zmienić klub. Tu nikomu nie można wierzyć i nie ma żadnej gwarancji, że nie ściągną 3 dziadków i hoheisty z Holandii, tyczkarza z Mongolii, pływaka z Nepalu (niepotrzebne skreślić) a jego odstawią na boczny tor...

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (10-06-2016), veronek (10-06-2016)

  43. Powrót do góry    #2647
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    W Rawiczu krajowym składem... rzekomo planowane... i dlatego też awizowano Thorsella.

    To wszystko jak zwykle nie trzyma się kupy

  44. Powrót do góry    #2648
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    W Rawiczu krajowym składem... rzekomo planowane... i dlatego też awizowano Thorsella.

    To wszystko jak zwykle nie trzyma się kupy
    2 lata temu też mniej więcej na przełomie maja-czerwca pojechaliśmy do Tarnowa w krajowym składzie.

    Jak widać przeszłość nadchodzi

    PS. Oczywiście żartuję i w pełni podzielam zdanie pana Finfy że zawodnicy potrzebują chwili oddechu i czasu na oddanie silników do remontu.

    Odpoczną dzień później na memoriale i przy okazji w drodze odbiorą sobie silniki.
    Pzdr,
    Garfield

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (10-06-2016), artem (10-06-2016), veronek (10-06-2016)

  46. Powrót do góry    #2649
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    "Na dystansie zderzyli się Czaja i Trojanowski" - jeden wart drugiego Czaja za rok to w II lidze będzie miał problemy ze znalezieniem miejsca

  47. Powrót do góry    #2650
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    5:1
    9:9
    Gospodarze lepiej wyszli ze startu i od początku pewnie prowadzili. Na dystansie zderzyli się Czaja i Trojanowski, ale żadnemu nic się nie stało i obaj dojechali do mety.
    Mielniczuk podcięty przez Trojanowskiego. Ukrainiec leży na torze. Leży także Czaja. Wszystko działo się na wejściu w pierwszy łuk.
    Raz. Przypadek.
    Drugi raz. Zastanawia.
    Trzeci raz. To juz nie jest przypadek.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 11-06-2016 o 17:31
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #2651
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Rajek pięknie ciśnie po Trojanowskim i Polisie

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #2652
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    No ale sama prawda

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    sirqaz (11-06-2016)

  51. Powrót do góry    #2653
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Borowicz za niestety Czaje na stałe.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  52. Powrót do góry    #2654
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Od 9 biegu powinni jechać młodzi zamiast Trojana. A nasz fajny sztab dalej puszcza paralityka...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  53. Powrót do góry    #2655
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Ja juz mowilem wiele razy.
    1.Ulamek
    2.Borowicz
    3.Czaja
    4.Thorsel/Klindt
    5.Jelen
    6.Polis/Gruchalski
    7.Legowik
    I tak nie awansujemy, a przynajmniej nasi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •