Strona 89 z 132 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jack

    Dzisiaj po meczu zakładałem, że będziemy na drugim miejscu.
    Oczywiście, że szanse na awans są iluzoryczne, ale są.
    Nie zakładaj tylko podszkol się z matematyki. No chyba, że za wygraną z bonusem przyznają +5 pkt...

    nice.jpg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cała sytuacja jest śmieszna, bo jak w innych miastach były podobne opady i odwołane mecze, to Michał brylował wypowiedziami, że u nas to jest folia i tor by tak nie zmókł.

    Skoro nie było szans na odjechanie, to po co gonić kibiców na mecz?
    Przecież to kolejny strzał w kolano i kolejny kamyczek nienawiści, który poleci w stronę zarządu...

    A w sumie to już śmiech przez łzy. Niech prezes wyjdzie czasem na trybuny, postoi na koronie. To zobaczy jaki ten kontakt z "kibicami" jest dobry
    Jak wychodzi z VIPami, to może jest poklepywanie po plecach. Jednak gdyby dziś wychodził wyjściem głównym, to by go (w najlepszym wypadku) tylko opluli.

    Jak można być tak oderwanym od rzeczywistości??
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 31-07-2016 o 23:10
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #3963
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gadol napisał:
    Nie zakładaj tylko podszkol się z matematyki. No chyba, że za wygraną z bonusem przyznają +5 pkt...
    Za dwa zaległe względem Loko wygrane mecze z bonusem przyznają nawet +6 pkt.
    Wszystko zależy jakie masz intencje.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #3964
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Gadol napisał:

    Za dwa zaległe względem Loko wygrane mecze z bonusem przyznają nawet +6 pkt.
    Wszystko zależy jakie masz intencje.
    Nie próbuj maskować swojej ignorancji cytat
    Dzisiaj po meczu zakładałem, że będziemy na drugim miejscu.
    wyraźnie wskazuje na Twoje intencje.

    Po prostu jak paru gości w klubie, dziennikarz z GW, nie zwróciłeś uwagi, że po dzisiejszej wygranej nie było szans na awans na 2 miejsce. Bo chyba nie zakładałeś porażki Loko w Rawiczu tylko po prostu nie wiedziałeś, że takowy mecz jadą. Wystarczyło się do tego przyznać zamiast rzucać bełkotem i gdybaniem. W tych 2 meczach te 6 pkt trzeba najpierw zdobyć.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #3965
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wywiad z MiSiem na SF swiadczy o tym, ze albo rzecznik prasowy odwala w klubie fuszerke, albo ze go tam juz zwyczajnie nie ma.

    "Nie mozemy sobie pozwolic na to, by co mecz zamawiac za piec tysi moc...". Mecz o 17, prognozy od wielu dni b. zle, ale co tam. Lepiej zaplacic wielokrotnosc tej sumy za travle i inne koszta zwiazane z przekladaniem meczu, nie mowiac juz o wkurzonych kibicach. W koncu kto bogatemu zabroni?

    Zeby bylo smieszniej nastepny mecz z Rzeszowem MiS chcialby miec... przy sztucznym oswietleniu

    No comments.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (31-07-2016)

  7. Powrót do góry    #3966
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    To zależy jakie kto ma intencje.
    Dla jednego szklanka jest do połowy pełna,
    a dla drugiego do połowy pusta.
    Chodziło bardziej o wytłumaczenie Jackowi,
    że jesteśmy cały czas w grze o Finał.
    Loko ma już dwa spotkania rozegrane więcej.
    Dzisiaj jechał z Rawiczem.
    No, no wszystkich Nas załatwiłeś
    Tylko nic to nie zmienia jeśli chodzi o szanse
    czy pozycje zespołów na koniec sezonu
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #3967
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    ...
    Zeby bylo smieszniej nastepny mecz z Rzeszowem MiS chcialby miec... przy sztucznym oswietleniu

    No comments.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Sie goowno znasz. Michał wreszcie ujawnił swój geniusz stratega. Chce przełożyć na 15 sierpnia i zassać wszystkich pielgrzymów.
    Zgłaszam się do ekipy plakatującej Jasnogórskie Wały.

  9. Powrót do góry    #3968
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Wywiad z MiSiem na SF swiadczy o tym, ze albo rzecznik prasowy odwala w klubie fuszerke, albo ze go tam juz zwyczajnie nie ma.
    Oczekujesz logicznego i spójnego komunikatu? Od ludzi, którzy nie potrafią prawidłowo podać adresu nowego sponsora/reklamodawcy?

    rafpol.jpg

    Wręczyca, Nowa Szarlejka jeden c...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #3969
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    ckm-ista napisał:
    Sie goowno znasz. Michał wreszcie ujawnił swój geniusz stratega. Chce przełożyć na 15 sierpnia i zassać wszystkich pielgrzymów.
    Tak jak poprzedni prezesi Włókniarza (Makowski, Maślanka) chcieli, żeby 15.08 odbywały się zawody w Częstochowie.
    Podczas układania terminarza ligowego czy imprezy większej rangi jakim były wtedy Finały IMP 1997 czy 2004.
    Osobiście nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, a tym bardziej nie widzę powodu tutaj do darcia łacha z klubu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #3970
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Blacktop, pewnie Cie zaskocze, ale 15.08 przez długi czas była stałą datą rozgrywania IMP i dlatego te imprezy u nas odbyły się wtedy, a nie przez to ze Makowski, czy Maślanka chcieli. Bodajże 20 lat obowiązywała data 15.08 jako finał IMP. Zrezygnowano z niej całkiem niedawno

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (01-08-2016), muuu (01-08-2016)

  13. Powrót do góry    #3971
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wprowadzona została w 1995 lub 1996 po raz pierwszy, czyli też nie był to pomysł naszych działaczy. I to taki strażnik trzymania się faktów jak Szlachcic bredzi, że to nasi wymyślili? No nie wierzę...

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Podczas ustalania terminarza rozgrywek w których kilkakrotnie uczestniczyłem (no musicie chłopaki wybaczyć)
    każdy klub miał możliwość podania dat w których chciał organizować zawody lub nie chciał organizować z uwagi na zajęcie stadionu.
    Pojedynki derbowe miały się odbywać w dalszej części sezonu. Tutaj Włókniarz nie miał w ostatnich latach takiej sytuacji.
    W przypadku Włókniarza to był między innymi lany poniedziałek, 1 czy 3 maja i 15.08 jako termin wpisany na listę chciejstwa.
    Z tego co pamiętam, bo piszę bez sprawdzania szczegółów co nie znaczy, że chciałbym kogoś wprowadzić celowo w błąd
    Od 10 lat ten termin nie jest przestrzegany, bo nawet nie zwróciłem na to uwagi tak a propos. Chyba tylko raz w 2012 wystąpił.
    Jednakże przykład ówczesnego Finału IMPu w takim razie tylko potwierdza, że był to ciekawy termin i nie dziwię się,
    że Świącik chce organizować w ten dzień zawody nawet przy sztucznym świetle.

    artem napisał:
    Bodajże 20 lat obowiązywała data 15.08 jako finał IMP. Zrezygnowano z niej całkiem niedawno


    Obowiązywała przez 12 lat z roczną przerwą a zrezygnowano z niej "całkiem niedawno" bo 10 lat temu.
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 01-08-2016 o 03:40
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #3973
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Włączenie światła to nie takie hop siup 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Dla elektryka to żadna filozofia. Dla tuka, imbecyla lub sirkusia i ludzi z klubu jak vojtas to już Himalaje 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Z nieskrywana satysfakcja przejrzałem właśnie klubowy fb .
    Ludzie przeglądają na oczy.
    A miś sam co mecz się kompromituje.
    W takim tempie do końca sezonu chłop sam zrezygnuje


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #3974
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A miś sam co mecz się kompromituje.
    W takim tempie do końca sezonu chłop sam zrezygnuje
    Niedoczekanie. Przecież sukcesem jest, że w ogóle jedziemy w lidze, cel osiągnięty

    Swoją drogą, w Tarnowie spadł też deszcz (nawet bardziej ulewny), po opadach tor wyglądał podobnie, a jednak potrafiono go przygotować (przed opadami również) tak by mecz się odbył. Co dziwne, bo u nich bieda że aż piszczy, piszą o tym już prawie oficjalnie, a bogaty Włókniarz nie potrafił ogarnąć toru w żaden sposób. Jak to jest możliwe?
    Może blacktop pomoże, bo on to wszędzie był, więc pewnie i podczas prac torowych w Tarnowie również.

    Tak się też pchamy ligę wyżej, tylko jak tak dalej pójdzie to przecież polecimy z tej SE z jeszcze większym hukiem, niż w tym roku artyści z Tarnowa... A tam prezes też taki "amator" (w porównaniu do pozostałych wyjadaczy) jak nasz.

    I dziwny ten Włókniarz. Od 10 lat folia w klubie, a byle deszcz odwołuje zawody. Kasy podobno sporo, a zabrakło 4 tysięcy na światło. I to momencie, kiedy płacone są krocie za etaty, ochronę, kasjerki i za przyjazd zawodników czy sędziego na mecz. To przecież 4 000 zł przy całej wydanej wczoraj kwocie na organizacje tego "meczu", to nic.
    A co by było, gdyby karetka musiała pojechać z jakimś zawodnikiem do szpitala? Walkower??

    Brakuje albo oleju w głowie albo gotówki.



    PS i taki SM tips. Jak odpisujecie, to wszystkim (w tych ukrytych komentarzach nic klub nie pisał) bez wyjątku, bo inaczej bardziej w****iacie komentujących

    Klub też mógłby być otwarty do 18 w takich sytuacjach. "Dla wygody kibiców, przez najbliższe 3 dni przedłużamy funkcjonowanie klubu do 18:oo".
    Mysle, że wielu tych komentarzy by nie było, gdyby taki pojawił się komunikat, a nie jakieś dziwne oświadczenie (wraca na nie moda??).
    Screenshot (2).png
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 01-08-2016 o 09:29
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    kigen (02-08-2016)

  18. Powrót do góry    #3975
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Mis dopiero zaczyna zbierac to co posial...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3976
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dzis mamy pierwszy dzien sierpnia. Mecz ze stala ma byc 15 sierpnia. Zgodnie z tym co mowi prezes, ze energie trzeba zamowic 1.5 tygodnia wczesniej to proponuje juz jutro stanac w kolejce w Tauronie. Bo znow ludzie sie rzuca i wykupia caly prad. Zabraknie go nawet w magazynach Tauronu i trzeba bedzie faze nosic w wiaderkach od sasiada.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (01-08-2016), artem (01-08-2016), ckm-ista (01-08-2016), wokie (04-08-2016)

  21. Powrót do góry    #3977
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    ...
    Osobiście nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, a tym bardziej nie widzę powodu tutaj do darcia łacha z klubu.
    Ok, poniosło mnie, mogę przeprosić. Przepraszam.

    Taka ciekawostka:
    http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...owie,id,t.html
    Coś czuję, że na kilku trumnach się z emocji wieko podniosło.

  22. Powrót do góry    #3978
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    i ludzi z klubu jak vojtas to już Himalaje 😂😂😂😂😂😂😂😂
    Ooo, fajnie wiedziec.
    Gdzie mozna zglosic sie po pensje?

  23. Powrót do góry    #3979
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    ...
    Gdzie mozna zglosic sie po pensje?
    Do Klubu!
    W "Klubie Hejtera" obowiązuje full wolontariat. Jak mawia nasz przyjaciel forumowy blacktop, my tu w nagrodę co najwyżej "liżemy się po jajkach". Póki co to waluta niewymienialna.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Gadol (01-08-2016)

  25. Powrót do góry    #3980
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Ooo, fajnie wiedziec.
    Gdzie mozna zglosic sie po pensje?
    Co jak co ale o tobie można powiedzieć żeś jest klubowy chłopak

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #3981
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Co to jest za akcja z kapslami od piwa? Ktoś zna szczegóły?

  27. Powrót do góry    #3982
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Co to jest za akcja z kapslami od piwa? Ktoś zna szczegóły?
    Klub.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #3983
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Tak się zastanawiałem, czy w związku z "aferą paragonową" nie nasłać na klub Skarbówki, NIK-u, tudzież innych służb mających w gestii kontrolę tego... ale leżącego się nie kopie.

  29. Powrót do góry    #3984
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    1. Sebastian Ułamek
    2. Artur Czaja
    3. Nicolai Klindt
    4. Jacob Thorssell
    5. Daniel Jeleniewski
    6. Oskar Polis

    Co panowie na to? Wg. mnie wreszcie skład, jakim Włókniarz powinien jeździć cały sezon. Nie wiadomo w jakiej formie jest Jeleniewski, ale szanse na wygraną mamy i tak bardzo duże. Oczywiście jeśli MiŚ znowu nie wyskoczy z Trojanem i Jonassonem za Czaje i Thorsella... W sumie to się jeszcze dziwie Thorsellowi, że on u MiSia jeszcze chce jeździć, jak ten go dwa razy z awizowanego wywalał... No ale miejmy nadzieje, że jakiś cud nastąpi i chłopak zostanie u nas na przyszły sezon

  30. Powrót do góry    #3985
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zobaczymy czy Thorsell przyjedzie bo że go wstawili to jedno a czy zadzwonili i powiedzieli?😂😂😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3986
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    1. Sebastian Ułamek
    2. Artur Czaja
    3. Nicolai Klindt
    4. Jacob Thorssell
    5. Daniel Jeleniewski
    6. Oskar Polis

    Co panowie na to? Wg. mnie wreszcie skład, jakim Włókniarz powinien jeździć cały sezon. Nie wiadomo w jakiej formie jest Jeleniewski, ale szanse na wygraną mamy i tak bardzo duże. Oczywiście jeśli MiŚ znowu nie wyskoczy z Trojanem i Jonassonem za Czaje i Thorsella... W sumie to się jeszcze dziwie Thorsellowi, że on u MiSia jeszcze chce jeździć, jak ten go dwa razy z awizowanego wywalał... No ale miejmy nadzieje, że jakiś cud nastąpi i chłopak zostanie u nas na przyszły sezon
    A jakie ma wyjscie cos musi zarobic ale za rok chyba 2 raz nie wdepnie w to samo.Klindt i Thorssell akurat nie beda miec problemu ze znalezieniem klubu w 1 lidze.Biorac pod uwage ze ekstralipa finasowo ledwo zipie to nie wiadomo czy tam nie wyladuja

  32. Powrót do góry    #3987
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Kiedy doczekamy sie porzadnej akcji marketingowej? Rakow poraz kolejny sie wykazal, jezdzilem dzis po miescie, wynajeli ten tramwaj zabytkowy, powsadzali tam flagi Rakowa, obwiesili plakatami, wsadzili cala druzyne i nie dosc, ze za darmo mozna bylo podjechac tramwajem, to jeszcze bilet na mecz dostac, pogadac z zawodnikami. Niby niska liga, niby niedawno jeszcze amatorka, a Misia miazdza profesjonalizmem ; )

  33. Powrót do góry    #3988
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Kiedy doczekamy sie porzadnej akcji marketingowej? Rakow poraz kolejny sie wykazal, jezdzilem dzis po miescie, wynajeli ten tramwaj zabytkowy, powsadzali tam flagi Rakowa, obwiesili plakatami, wsadzili cala druzyne i nie dosc, ze za darmo mozna bylo podjechac tramwajem, to jeszcze bilet na mecz dostac, pogadac z zawodnikami. Niby niska liga, niby niedawno jeszcze amatorka, a Misia miazdza profesjonalizmem ; )
    Przy liczebności zawodników Włókniarza chyba wszyscy by się do tramwaju nie zmieścili

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi liglad za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (03-08-2016), muuu (04-08-2016)

  35. Powrót do góry    #3989
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A co taka cisza ostatnio u nas?
    Trolle jednak usunęły konto czy w końcu jednak zostały zatrudnione w klubie, gdyż teraz każda ręka do pracy potrzebna - szykują się do spełnienia wymogów i pozyskania środków by wystartować w 2017 w SE?
    Bo Łódź Orzeł już to robi (i zapewne porządniej niż u nas), więc nie będzie tak łatwo przy zielonym stoliku
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #3990
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    U nas to raczej zaczynają szukać pieniędzy których brakuje :v. Czy to prawda, że reklama na bandzie na cały sezon tylko 3000 :o Jak tak to śmiech na sali.

  37. Powrót do góry    #3991
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A co taka cisza ostatnio u nas?
    Trolle jednak usunęły konto czy w końcu jednak zostały zatrudnione w klubie, gdyż teraz każda ręka do pracy potrzebna - szykują się do spełnienia wymogów i pozyskania środków by wystartować w 2017 w SE?
    Bo Łódź Orzeł już to robi (i zapewne porządniej niż u nas), więc nie będzie tak łatwo przy zielonym stoliku
    Ale co Ty mowisz. Przeciez prezes powiedzial wyraznie, ze jak pojawi sie mozliwosc wejscia do Eligi tylnimi drzwiami (czyli mniej wiecej pozna jesien), to dopiero siada i zaczna myslec. Bardziej obrazowo: jak MiS i swita rozsiada sie do gry przy zielonym stole to Witek bedzie juz odchodzil od niego z wygrana.



    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #3992
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Garfield napisał:
    Witek bedzie juz odchodzil od niego z wygrana.
    Witek dużo mówi, ale nie ma to przełożenia na finanse.
    Mówiąc wprost to dzieli już kasę z e-ligi której jeszcze nie dostał,
    a stadion będzie miał gotowy bodajże za 2 czy 3 lata.
    Trudno oczekiwać, że e-liga zdecyduje się na taki precedens.
    Dla Was to każdy prezes jest lepszy od Naszego czy to z Krakowa, Gdańska czy Łodzi.
    Poziom absurdu już dawno przekroczył tutaj dopuszczalną normę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    sirqaz (06-08-2016)

  40. Powrót do góry    #3993
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A co tu strzepic ryja jak wszystko powiedziano.
    Trzeba czekać na nowe kompromitacje. Np kon za Thorsella w Krośnie

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Gadol (06-08-2016)

  42. Powrót do góry    #3994
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Garfield napisał:

    Witek dużo mówi, ale nie ma to przełożenia na finanse.
    Mówiąc wprost to dzieli już kasę z e-ligi której jeszcze nie dostał,
    a stadion będzie miał gotowy bodajże za 2 czy 3 lata.
    Trudno oczekiwać, że e-liga zdecyduje się na taki precedens.
    Dla Was to każdy prezes jest lepszy od Naszego czy to z Krakowa, Gdańska czy Łodzi.
    Poziom absurdu już dawno przekroczył tutaj dopuszczalną normę.
    No właśnie są lepsi. Ten w Gdańsku spłacić już 2 mln długu.
    Ten w Krakowie realtywowal zuzel w mieście bez większych tradycji, bez stadionu z prawdziwego zdarzenia i co najważniejsze

    BEZ BLISKO 2 MILONOWEJ DOTACJI MIASTA

    więc Rafał. Z całym szacunkiem ale dystansuja go obecnie przynajmniej o jedno kółko... W sumie to lepszym porównaniem jest ze prezes jest takim prezesem jakim żużlista jest jego syn.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #3995
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Garfield napisał:

    Witek dużo mówi, ale nie ma to przełożenia na finanse.
    Mówiąc wprost to dzieli już kasę z e-ligi której jeszcze nie dostał,
    .
    Przedstaw na to dokumenty. To uwierze.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  44. Powrót do góry    #3996
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    No właśnie są lepsi. Ten w Gdańsku spłacić już 2 mln długu.
    Ten w Krakowie realtywowal zuzel w mieście bez większych tradycji, bez stadionu z prawdziwego zdarzenia i co najważniejsze

    BEZ BLISKO 2 MILONOWEJ DOTACJI MIASTA

    więc Rafał. Z całym szacunkiem ale dystansuja go obecnie przynajmniej o jedno kółko... W sumie to lepszym porównaniem jest ze prezes jest takim prezesem jakim żużlista jest jego syn.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Coś skromnie. Napisz od razu że 4 miliony z miasta i 3,9 już przehustane. Nie oszczędzaj się. Tak swoją drogą to Kraków tonie w długach.
    Słaby ten nasz prezes. W Ostrowie to był gość. Był ciężki atak na ekstralige a światło zgasło ponownie. Klubu już nie ma a były prezes na FB chwali się nowym jahtem czy czym tam ta łódka sobie jest.
    Ale ten Włókniarz ma pecha bo...trafił na uczciwego...
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 06-08-2016 o 06:34

  45. Powrót do góry    #3997
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Coś skromnie. Napisz od razu że 4 miliony z miasta i 3,9 już przehustane. Nie oszczędzaj się. Tak swoją drogą to Kraków tonie w długach.
    1 mln dotacji. Około 0.8 mln z giełdy.
    Doucz się.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #3998
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    1 mln dotacji. Około 0.8 mln z giełdy.
    Doucz się.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    A jak spółka zgarniala kasę z giełdy to też to było dla Ciebie problemem? Rzucasz się o zdobywanie sponsorów a jednocześnie chcesz odrzucać 1,8 mln które klub zgarnia. Chore jak wszystkie wasze brednie. Krzyki zatroskanych kibiców którzy pragną upadku Włókniarza.
    Tak jeszcze wracając do starego wątku. Miałem Cię zwyczajnie olac ale odpowiem. Coś pisales że pracuje na taśmie i wstydzę się tego. Po pierwsze mały czlowieczku praca w fabryce nie zawsze polega na pracy na taśmie. Nie nie pracuje na taśmie i szanuję wszystkich ludzi którzy w ten sposób pracują. Po drugie chciałeś mi pod domem ustawiać spotkanie z Veronkiem. Jakim trzeba być małym czlowieczkiem żeby wyśmiewać się z pracy innych ludzi i straszyć innymi. Chcesz spotkania u mnie pod domem? Ty przyjedz.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 06-08-2016 o 07:02

  47. Powrót do góry    #3999
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja tam nie mieszkam w Czestochowie, tylko w Gminie gdzie ostatnio była awantura o wydanie 2500 na opracowanie szaty gminnej gazetki. A w Częstochowie wydaje się wydaje się milion na szkolenie młodzieży, której to młodzieży w turnieju sprzętu musi uzyczac kolega z boksu obok. Dalej Sirqaz nie uważasz, że należy zapytać ,,Co zrobiliście z moimi pieniędzmi?'' Dodaj słuchu ze synek prezesa również śmiga jako młodzież mimo że talentu do tego za grosz nie ma . Ktos na tym etapie powinien powiedzieć daj se chłopie spokój. Od tego jest dobry szef/prezes. Dodatkowo słyszy się że obsługę prawną prowadzi znajomy królika, pracownicy za wcale nie małe pensje ********aja się na fajku, OBWIESZCZENIA klubowe na fb nie mówiąc o tych wydrukowanych najezone są błędami stylistycznymi, literowkami itp. To świadczy o bylejakości we wszystkim czego Ci ludzie się łapią.

    A tak w ogóle to karta z programem nie była wszyta do programu i wpadła mi w kałuże co przelalo czarę goryczy.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  48. Powrót do góry    #4000
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Słaby ten nasz prezes. W Ostrowie to był gość. Był ciężki atak na ekstralige a światło zgasło ponownie. Klubu już nie ma a były prezes na FB chwali się nowym jahtem czy czym tam ta łódka sobie jest.
    Anglia to nie tylko zmywak, fabryka to nie tylko taśma, JACHT TO NIE TYLKO "H".

    Polecam http://sjp.pwn.pl/slowniki/Wielki-sł...iczny-PWN.html

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (07-08-2016)

  50. Powrót do góry    #4001
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Blacktop, eliga dopuściła w tym sezonie stadion w Poznaniu, wcześniej kurnik w Grudziądzu, a teraz nie dopuści Łodzi? Serio ktoś w to wierzy?


    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Słaby ten nasz prezes. W Ostrowie to był gość. Był ciężki atak na ekstralige a światło zgasło ponownie.
    No widzisz... Przekonaliśmy się w niedzielę, że u nas nawet światło nie zgaśnie
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (06-08-2016), jazzmanik (06-08-2016)

  52. Powrót do góry    #4002
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    A jak spółka zgarniala kasę z giełdy to też to było dla Ciebie problemem? Rzucasz się o zdobywanie sponsorów a jednocześnie chcesz odrzucać 1,8 mln które klub zgarnia. Chore jak wszystkie wasze brednie. Krzyki zatroskanych kibiców którzy pragną upadku Włókniarza.
    Tak jeszcze wracając do starego wątku. Miałem Cię zwyczajnie olac ale odpowiem. Coś pisales że pracuje na taśmie i wstydzę się tego. Po pierwsze mały czlowieczku praca w fabryce nie zawsze polega na pracy na taśmie. Nie nie pracuje na taśmie i szanuję wszystkich ludzi którzy w ten sposób pracują. Po drugie chciałeś mi pod domem ustawiać spotkanie z Veronkiem. Jakim trzeba być małym czlowieczkiem żeby wyśmiewać się z pracy innych ludzi i straszyć innymi. Chcesz spotkania u mnie pod domem? Ty przyjedz.
    To nie kibice ktorzy chca upadku tylko ci ktorzy wymagaja tego zeby po wstydzie jaki nam zafundowała spolka nigdy wiecej sie nie powtorzył.Proste!!!
    Juz niedlugo wszystko bedzie wiadomo sportowo i finasowo wtedy bedziemy my lub ty z prezesina na swoim. Wiecie czego mi brakuje wspolnej wypowiedzi KIm i Eko-dir jakos sezon mija ale oprócz Swiacika i Finfy.SirQaz na ta chwile wiadomości twoje i prezesiny sa tyle warte co garsc klaków takie mydlenie oczu .Mial Swiacik rok czasu na przygotowanie strategi rozwoju na lata bez stresu o dług itp.Niestety lasowac i wlazic w .... Wrockowi zamiast zajac sie Włókniarzem .Co zyskał klub na Współpracy ?Roznie to Sirqaz ludzie mowia ale na ta chwile oprócz Polisa i Gruchalskiego {choc nie zdziwiłbym sie ze ktos sie po niego zgłosi bo popyt na juniorów będzie}ma zostać. Włókniarza czeka budowa całego skladu seniorskiego od zera a to sie wiąże z tym ze opinie jaka wystawia zawodnicy będzie krążyła w światku zawodniczym.

  53. Powrót do góry    #4003
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Witek jak będzie chciał jechać ekstralidze to pojedzie - nawet na tym swoim kurniku.
    Wyrobił sobie zbyt dobrą markę, żeby go nie chcieli.
    Rok temu widzieliśmy jakie plecy ma aktualnie Włókniarz w centrali. Prędzej Tarnów dostanie propozycję startu niż Włókniarz.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 06-08-2016 o 12:07

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ROLAND (06-08-2016)

  55. Powrót do góry    #4004
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ktoś tu porównuje nas do Ostrowa? Słusznie! Podobieństw jest wiele:
    - tam zgasło światło, u nas nie da się go włączyć;
    - Ostrów położyli na łopatki nieudolni działacze, nas też;
    - prezes Ostrowa udzielał się na forum kibiców, próbując się wybielać i pisać pochwalne teksty, nasi działacze też;
    - był tam sponsor tytularny, który nie płacił, u nas też jest.

    Niestety do Łodzi czy Gdańska nie można nas porównywać bo po pierwsze tam prezesi bawią się głównie za swoją kasę a nie publiczną. No i jeden z nich nie doprowadza do długów, drugi je spłaca po poprzednikach.

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  56. Powrót do góry    #4005
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    A jak spółka zgarniala kasę z giełdy to też to było dla Ciebie problemem? Rzucasz się o zdobywanie sponsorów a jednocześnie chcesz odrzucać 1,8 mln które klub zgarnia. Chore jak wszystkie wasze brednie. Krzyki zatroskanych kibiców którzy pragną upadku Włókniarza.
    Tak jeszcze wracając do starego wątku. Miałem Cię zwyczajnie olac ale odpowiem. Coś pisales że pracuje na taśmie i wstydzę się tego. Po pierwsze mały czlowieczku praca w fabryce nie zawsze polega na pracy na taśmie. Nie nie pracuje na taśmie i szanuję wszystkich ludzi którzy w ten sposób pracują. Po drugie chciałeś mi pod domem ustawiać spotkanie z Veronkiem. Jakim trzeba być małym czlowieczkiem żeby wyśmiewać się z pracy innych ludzi i straszyć innymi. Chcesz spotkania u mnie pod domem? Ty przyjedz.
    ty to sie jednak cofnij tak do 5 klasy podstawowki. Wtedy ucza czytania ze zrozumieniem.
    Nie bede odpowiadac na belkot i to najnizszych lotow. Wybacz.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •