Strona 79 z 132 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,511 do 3,555 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3511
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Artykuł na PS pod tytułem:
    Będzie bojkot w Częstochowie? Kibice mają dość!

    I komentarz kibica który oddaje sedno sprawy:
    "Zdecydowanie odcinam się od tych - jak słusznie napisano - fanatyków. Jest mi wstyd, że są kibice którzy zamiast pomagać i wspierać szukają wszędzie winnych (czego?) i psuja mocno nadszarpnięty do niedawna wizerunek. Klub który grupa ludzi zdecydowała się podnieść z ruin i ledwo stworzyłafundamenty inni już próbują zniszczyć. Jak można rozliczać pracowników klubu w tak ważnym momencie sezonu? Zły skład? A to już nikt nie pamięta że zespół miał być na II ligę? Jedni żądają awansu, drudzy żądają krajowego składu a jeszcze inni samych wychowanków. I jak tu wszystkim dogodzić? Błędy menadżera? A poprzednik ich nie popełniał? A kogóż to skierowano na dodatkowe szkolenia a klub mało co nie spadł? Zaczekajcie chociaż do końca sezonu panowie "budowniczy".*"

    Niestety kibice z sektora 20 łykają jak pelikany to co wypisywane jest przez garstkę, malutka grupkę hejterów i efekt jest jaki jest. Cała reszta 90℅ kibiców w Częstochowie nie jest tak naiwna.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 16-07-2016 o 20:49

  2. Powrót do góry    #3512
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Nie cytuj sam siebie.

    PS. Ludzie z SKCW pewnie przejeździli każdy jeden za klubem do tej pory kilkanaście razy więcej niż Ty przejeździsz do końca życia. Byli też w Krakowie, Ciebie nie było. Koniec kropka.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (16-07-2016), mackoxdp1 (16-07-2016), veronek (16-07-2016)

  4. Powrót do góry    #3513
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    I po co sam siebie cytujesz? Nikt poza Brązowym Noskiem takich głupot by nie plótł.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (16-07-2016)

  6. Powrót do góry    #3514
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Otóż jesteś w błędzie

  7. Powrót do góry    #3515
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Mogą sobie być gdzie chcą. To nie zwalnia ich z myślenia...

  8. Powrót do góry    #3516
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Ciebie z myślenia za to zwalnia wszystko, bo myślą nie grzeszysz ; )

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    Garfield (16-07-2016)

  10. Powrót do góry    #3517
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Akurat Ty jesteś ostatnią osobą, która może nawoływać do myślenia.
    Od kilku lat nie myślisz samodzielnie. Najpierw myślał za Ciebie Sukiennik, teraz Świącik. Przyjdzie następny Pan X i będzie to samo.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Garfield (16-07-2016), muuu (16-07-2016)

  12. Powrót do góry    #3518
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Hejterzy (tak to odpowiednie słowo) milczeli do czasu aż pewien użytkownik im to wytknal.
    Tak jak ty dzisiaj wylazłeś jak cie wywołałem prawie imiennie . Mniejsza z tym. Ty będziesz nazywal pewnych ludzi hejterami a ja ciebie "czopkiem" bo tak postrzegamy pewne postawy i nie ma się juz co przekomarzać.

    Życzę udanego wypoczynku, lepsze to niż żużlowa młócka w Nice ligowym wydaniu.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    muuu (16-07-2016)

  14. Powrót do góry    #3519
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Ciebie z myślenia za to zwalnia wszystko, bo myślą nie grzeszysz ; )
    Kto jak kto ale Ty lykacz nad lykacze smieszysz mnie tym wpisem. Nie martw się - nie pierwszy raz

    Trochę edytowalem wpis bo już nie chciałem Cię bardziej obrażać

  15. Powrót do góry    #3520
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    W sumie już rozumiem o co chodziło Ananasowi jak śmiał sie z pracy Sirquaza.

    Sir - Ty po prostu jesteś intelektualną amebą pozbawioną ambicji.

    Wystarczy Ci ciepłe miejsce miedzy pośladkami ludzi którzy myślą za Ciebie, których zdanie staje sie Twoim zdaniem.

    Trzasnąłeś sobie kilkuletniego tripa po zmywakach w Anglii i siedzisz teraz i pakujesz śrubki.

    Czasem dziwi mnie ze tacy ludzie istnieją, ale potem nagle czytam ze ktoś sie wysadził w imię ideologii, bo mu tak powiedzieli a on w to wierzy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (16-07-2016), ananasek_vel_oman (16-07-2016), jazzmanik (16-07-2016)

  17. Powrót do góry    #3521
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nauczy ktoś tego debila, że nie pisze się posta jednego pod drugim? Czy może ogarnięcie przycisku edytuj jest dla niego za trudne?

    Tak, debila, jeśli myśli, że ultrasi sugerują się tym co tu piszemy. Jakoś mimo równie dużej fali hejtu za Mariana i Krzystyniaka się nie sugerowali. W dużej części byli przeciwko tamtemu listowi otwartemu.

    Może wrzucimy tak list na petycje.pl i zobaczymy ilu jest zwolenników a ilu przeciwników tego listu po podpisach? Stawiam na stosunek większy jak 10:1 ( tyle było przy pierwszym liście) dla głosów poparcia.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #3522
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    W sumie już rozumiem o co chodziło Ananasowi jak śmiał sie z pracy Sirquaza.

    Sir - Ty po prostu jesteś intelektualną amebą pozbawioną ambicji.

    Wystarczy Ci ciepłe miejsce miedzy pośladkami ludzi którzy myślą za Ciebie, których zdanie staje sie Twoim zdaniem.

    Trzasnąłeś sobie kilkuletniego tripa po zmywakach w Anglii i siedzisz teraz i pakujesz śrubki.

    Czasem dziwi mnie ze tacy ludzie istnieją, ale potem nagle czytam ze ktoś sie wysadził w imię ideologii, bo mu tak powiedzieli a on w to wierzy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Uuu to ciekawa historię mojego życia opowiedziałeś. Sam jej nie znałem. Ani nigdy nie pracowałem na zmywaku ani nigdy śrubek nie pakowalem ale spoko. W końcu to informacje od kibica, prawdziwego kibica który więcej kiełbas usmazyl w trakcie meczów Włókniarza niż biegów tej drużyny widział

  19. Powrót do góry    #3523
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Wydaje mi sie ze to Ty widujesz cześciej kiełbasy. Chyba nawet nie tylko widujesz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 16-07-2016 o 21:22

  20. Powrót do góry    #3524
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Że też temu Quazowi chce się siedzieć na forach i wszędzie komentować, mając blade pojęcie o tym o czym pisze.
    A mógłby siedzieć teraz na plaży o zachodzie słońca

    Działania klubu faktycznie ocenimy po sezonie. Będzie rzetelne sprawozdanie jak mniemam i przetrzepanie wszystkiego. Może znajdzie się też odpowiedź na list kibiców przy tej okazji.
    Tylko mamy już 2/3 zawodów za sobą, więc drużyna winna być zgrana, zawodnicy spasowani z torem i zaznajomieni ze sobą i swoim sprzętem. Każdy z pracowników winien znać swoją rolę i mieć zapewnione dogodne warunki. Ta "machina" więc powinna toczyć się całkowicie samoistnie.
    W takim okresie "życia klubu" zarząd winien zajmować się już pozyskiwaniem środków finansowych na kolejny sezon, jak i opracowaniem planu działania na następne lata. Tak chyba robi się dobry biznes, prawda?

    Natomiast my nadal nie mamy trenerów i zatrudniamy nowych. Nie mówiąc już o ciągle nowych zawodnikach i zawiązanych z tym zamieszaniach ze składem. Sam zarząd zaś skupia się na promowaniu samych siebie i biega ciągle tam gdzie są kamery czy jakiś wywiad do udzielenia. Biega mimo faktu, że od niedawna mamy rzecznika prasowego, który chyba do rozmów z prasą został załatwiony. Ale nie. Zamiast tego rzecznik został przydzielony do czego innego, do innej pracy którą wykonywały już osoby (bardzo chwalone nawet przez zarząd) w klubie...

    A jak jeszcze sobie przypomnimy, że do tego sezonu szykował się zarząd pełny rok czasu i nadal taka dezorganizacja, chaos i przypadek...



    Więc nadal spuszczajcie się panowie nad tym jak to jest super i jak możecie potaplać się w chwale i blasku po ostatnim wywiadzie. Mam nadzieję jednak, że nie usłyszę z ust żadnego z asów z zarządu, by to miasto dało kasę na 2017, bo jest bieda Bo nie chciało wam się zakasać rękawów i zap*erdalać dalej jak należy.

    Jak nic takiego nie padnie ze strony Włókniarza, to wyślę bombonierkę do klubu. Czy tam wagon fajek. Jak już wolicie.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 16-07-2016 o 21:30
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #3525
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nauczy ktoś tego debila, że nie pisze się posta jednego pod drugim? Czy może ogarnięcie przycisku edytuj jest dla niego za trudne?

    Tak, debila, jeśli myśli, że ultrasi sugerują się tym co tu piszemy. Jakoś mimo równie dużej fali hejtu za Mariana i Krzystyniaka się nie sugerowali. W dużej części byli przeciwko tamtemu listowi otwartemu.

    Może wrzucimy tak list na petycje.pl i zobaczymy ilu jest zwolenników a ilu przeciwników tego listu po podpisach? Stawiam na stosunek większy jak 10:1 ( tyle było przy pierwszym liście) dla głosów poparcia.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Oj Stefan. Coś cię boli? Do ciebie to już celowo z małej litery pisze...

  22. Powrót do góry    #3526
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Uuu to ciekawa historię mojego życia opowiedziałeś. Sam jej nie znałem. Ani nigdy nie pracowałem na zmywaku ani nigdy śrubek nie pakowalem ale spoko. W końcu to informacje od kibica, prawdziwego kibica który więcej kiełbas usmazyl w trakcie meczów Włókniarza niż biegów tej drużyny widział
    Amebo

    Widzialem live wiecej meczow wyjazdowych Wlokniarza niz kiedykolwiek ty zobaczysz przy olsztynskiej
    Nie bylem tylko na dwoch stadionach w PL - Krosno i Rawicz.
    Takze tego... Jutro bede robil karkowke w marynacie bbq wlasnej roboty i poledwiczki w sosie rumiankowo-smietankowym

    Ale amebko!
    Ze ty taki "wielki" kibic Wlokniarza i pojechales na urlop kiedy misiowy fajny team jedzie najwazniejszy mecz sezonu?!
    To widzisz, ja kiedy jeszcze nie bylo wiadomo, ze bedzie nam serwowany taki kabaret, swoj urlop dostosowalem do kalendarza Wlokniarza zebu przy okazji zobaczyc mecz w Gdansku...
    Takze tego... Tym sie rozni prawdziwy fanatyk Wlokniarza od "kielbasiarza" w sensie o ktorym pisal Veronek

    pozdro!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3527
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Tak chyba robi się dobry biznes, prawda?
    Klub prowadzą ludzie którzy w binesie maja mniej więcej tyle lat doświadczenia ile Ty i ja lat żyjemy. Chcesz stawiać się nad nimi? Różnica jest taka że oni ten klub prowadzą a Ty jedynie wyobrażasz sobie jak byś to robił.

  24. Powrót do góry    #3528
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Tak ten biznes prowadzą, że zakładali firmę wtedy co x-kom i zaczynali z tego samego pułapu. Dziś x-kom zna cała Polska, a Patrox? No właśnie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    CKMik (17-07-2016), ananasek_vel_oman (16-07-2016), mackoxdp1 (16-07-2016), muuu (16-07-2016)

  26. Powrót do góry    #3529
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Dobry biznes.

    Słowo klucz DOBRY.
    Ale już nie będę wspominał o tym, jaki to biznes ma prezes. Prawda jest taka, że 2 inne firmy startując w tym samym czasie z tego samego poziomu co biznesmen prezes ze swoją działalnością, mogą sobie teraz kupić tą prezesa. Tak nawet ze 10 sztuk czy (jeśli by kupowały razem) 1000.

    Poza tym, ja prowadzę biznes 10x krócej niż prezes, a odpowiadam na listy
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 16-07-2016 o 21:43
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #3530
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jutro bede robil karkowke w marynacie bbq wlasnej roboty i poledwiczki w sosie rumiankowo-smietankowym
    U la la to winszuje. Ale Ty jesteś biznesmen, kucharz, kibic, hejter i generalnie kozak!

    swoj urlop dostosowalem do kalendarza Wlokniarza
    To fajnie. Ja swój urlop dostosować musiałem do kalendarza partnerki żebyśmy cała rodzina mogli ten urlop spędzić razem. Ale ze mnie zły kibic, rodzinę postawiłem ponad wszystko.

    Ale akurat Tobie nie dziwię się że plujesz na klub za którym to tyle się najezdziles. Akurat Ty robisz to już od wielu wielu lat. Ja dla Ciebie jestem ameba - spoko nie jesteś w stanie mnie obrazić. Mam nadzieję że ja Ciebie nie obrazę przyznając że dla mnie jesteś po prostu biednym chorym psychiczne zakompleksionym człowiekiem. Pozdrawiam cieplutko.

  28. Powrót do góry    #3531
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    To fajnie. Ja swój urlop dostosować musiałem do kalendarza partnerki żebyśmy cała rodzina mogli ten urlop spędzić razem. Ale ze mnie zły kibic, rodzinę postawiłem ponad wszystko.
    I tu znowu jest roznica
    Bo ja powiedzialem w lutym czy na poczatku marca kiedy jedziemy na wakacje i zona dostala odpowiednio duzo czasu zeby sobie wszystkie sprawy poukladac i moc wtedy jechac
    "kibic" i Kibic

    Akurat Ty robisz to już od wielu wielu lat.
    Rozumiem, ze nie mialem racji kiedy jako jeden z pierwszych jak to piszesz "plulem" na maslanke piszac ze w klubie dzieje sie zle, ze sa dlugi, ze sa rozne inne problemy?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #3532
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    To fajnie. Ja swój urlop dostosować musiałem do kalendarza partnerki żebyśmy cała rodzina mogli ten urlop spędzić razem. Ale ze mnie zły kibic, rodzinę postawiłem ponad wszystko.
    Pomyśl zanim coś napiszesz.

    "Spędzić razem urlop"? Macie więc chyba jakieś ciche dni.
    Bo na razie spędzasz go w Internecie, gdyż siedzisz od 2-4h na forum, co chwilę odpisując czy sadząc jakieś komentarze na PS

    W trosce nie tylko o nas, ale szczególnie o Twoją rodzinę, apeluję do Twojego rozsądku:
    USUŃ KONTO.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 16-07-2016 o 21:55
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  30. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    CKMik (17-07-2016), Gadol (16-07-2016), ananasek_vel_oman (16-07-2016), artem (16-07-2016), jazzmanik (16-07-2016), mackoxdp1 (16-07-2016), veronek (16-07-2016)

  31. Powrót do góry    #3533
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Klub prowadzą ludzie którzy w binesie maja mniej więcej tyle lat doświadczenia ile Ty i ja lat żyjemy. Chcesz stawiać się nad nimi? Różnica jest taka że oni ten klub prowadzą a Ty jedynie wyobrażasz sobie jak byś to robił.
    Nie liczy sie to ile lat sie prowadzi biznes, ale jak sie ten biznes prowadzi.

    Juz ci koledzy napisali jak to wyglada z x-komem
    A ja postawie inne teze - ide o zaklad ze dochod netto patroxu jest nizszy od dochodu netto moich dwoch firm
    Ide o kolejny zaklad ze udzial inwestycji w budzecie firmy jest kilkadziesiat razy wyzszy niz w patroxie

    Ale mis balby sie audytu zeby to sprawdzic...

    A tak swoja droga... moze by tak klubowi zaproponowac audyt w klubie? Chetnie zaplace fakture za wykonanie go
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3534
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Klub prowadzą ludzie którzy w binesie maja mniej więcej tyle lat doświadczenia ile Ty i ja lat żyjemy. Chcesz stawiać się nad nimi? Różnica jest taka że oni ten klub prowadzą a Ty jedynie wyobrażasz sobie jak byś to robił.
    Dodaj, ze prowadza go tak jak uczyli sie od swoich mentorow, efektami pracy ktorych bylo dziadostwo, siedmiocyfrowe zadluzenie i bezustanne zebranie o kase z miasta...

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #3535
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A tak swoja droga... moze by tak klubowi zaproponowac audyt w klubie? Chetnie zaplace fakture za wykonanie go
    A on nie jest obligatoryjny do licencji?
    Czy to tylko w SE?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #3536
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    bezustanne zebranie o kase z miasta...
    To opanowali do perfekcji
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #3537
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Klub prowadzą ludzie którzy w binesie maja mniej więcej tyle lat doświadczenia ile Ty i ja lat żyjemy. Chcesz stawiać się nad nimi? Różnica jest taka że oni ten klub prowadzą a Ty jedynie wyobrażasz sobie jak byś to robił.
    No i co z tego wynika? Czy oprócz jednego członka zarządu wspierają jakoś dodatkowo klub czy tylko bawią się m.in. za moje pieniądze, tak jak pieniądze tysięcy innych mieszkańców miasta?

    To, że przynajmniej jedna osoba chce klubu takiego jak jej biznes to widać. Klub tak samo stoi w miejscu jak ta firma.

    Poza tym co z tego, że taki MiŚ jest kilkanaście lat w żużlu? Jedyne na co sobie zapracował, to na bycie obiektem żartów. I to nie tylko kibiców, osoby z tego środowiska też drą łacha z niego.

    Prowadzą klub ale nie prowadzą swojego prywatnego klubu. Klub to przede wszystkim kibice. Niestety nie łapiesz tego tak jak MiŚ.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (16-07-2016), muuu (16-07-2016)

  37. Powrót do góry    #3538
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Pomyśl zanim coś napiszesz.

    "Spędzić razem urlop"? Macie więc chyba jakieś ciche dni.
    Bo na razie spędzasz go w Internecie, gdyż siedzisz od 2h na forum, co chwilę odpisując czy sadząc jakieś komentarze na PS

    W trosce nie tylko o nas, ale szczególnie o Twoją rodzinę, apeluję do Twojego rozsądku:
    USUŃ KONTO.
    Ciekawy punkt widzenia. O tym nawet bym nie pomyślał bo nie miewam takich problemów. Coś z własnego doświadczenia opisujesz? Swoją drogą najwięcej na forum przesiadują ananas Ty i Stefan Gadol. Nie wnikam. Panowie Wy czytając moje slowa mieliście jedynie na myśli firmę Patrox. To kolejny przykład waszej niechęci do osoby prezesa. Zapomnieliście że nie on sam pracuje w klubie i nie tylko on prowadzi własny biznes. Macie klapki na oczach od lat. szkoda bo wam już nic nie pomoże. Nawet kiedy Włókniarz będzie sięgał po DMP dalej będziecie go hejtowac. To orzykre ale mam nadzieję że przynajmniej jesteście szczęśliwi w swym stanie Pozdrawiam i będę już kończył na dziś. Jak znajdę jutro chwilkę to was pozdrowie

  38. Powrót do góry    #3539
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A on nie jest obligatoryjny do licencji?
    Czy to tylko w SE?
    W SE na pewno, a w 1 lidze nie wiem. Ale nawet jak jest obligatoryjny to czy masz do niego dostep?
    Poza tym ten audyt ma sprawdzic czy klub ma jakies dlugi czy nie i w sumie tyle.

    A prawdziwy audyt sprawdza gospodarnosc, poziom wynagrodzen, jakosc pracy itd
    Pamietajmy, ze klub administruje takze gielda i stadionem. Wiec aspektow dzialalnosci jest bardzo duzo.
    O taki audyt mi chodzi
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #3540
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Nie lecz proszę swoich kompleksów moją osobą.

    Poza tym, skoro jest lepszy biznesmen od szefa PatRox, to niech on zostanie prezesem.
    Może poprowadzi klub lepiej. Da może swoją kasę na konto klubowe i będzie mógł robić sobie w nim co chce, a my będziemy mu mogli naskoczyć.
    Ale widocznie nie ma w klubie lepszego od Michasia naszego A On niewiele do tej klubowej sakwy dokłada, a rządzi się jak na swoim i promuje tylko swoją osobę, a nie tych których uważasz za lepszych...
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 16-07-2016 o 22:39
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #3541
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ciekawy punkt widzenia. O tym nawet bym nie pomyślał bo nie miewam takich problemów. Coś z własnego doświadczenia opisujesz? Swoją drogą najwięcej na forum przesiadują ananas Ty i Stefan Gadol. Nie wnikam. Panowie Wy czytając moje slowa mieliście jedynie na myśli firmę Patrox. To kolejny przykład waszej niechęci do osoby prezesa. Zapomnieliście że nie on sam pracuje w klubie i nie tylko on prowadzi własny biznes. Macie klapki na oczach od lat. szkoda bo wam już nic nie pomoże. Nawet kiedy Włókniarz będzie sięgał po DMP dalej będziecie go hejtowac. To orzykre ale mam nadzieję że przynajmniej jesteście szczęśliwi w swym stanie Pozdrawiam i będę już kończył na dziś. Jak znajdę jutro chwilkę to was pozdrowie
    Nie wiem jak ty, ja mam internet bez ograniczen w komorce, lacznie z pakietem roamingowym a w tapatalku jest taka funkcja jak powiadomienie o odpowiedzi.
    Nie wiem jak ty, ale mnie napisanie odpowiedzi przychodzi samoczynnie i zajmuje 2-3 minuty. Takze tego...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #3542
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Nie specjalnie rozumiem czemu ma służyć wałkowanie interesu prezesa, jakkolwiek by to nie brzmiało . Jakiego intersu by nie prowadził i jakby tego nie robił możemy go rozliczać wyłącznie z działalności w klubie a nie jego spraw prywatnych. Chwala mu, że chce mu się to robić, że poświęca swoj czas i pieniądze a na rozliczenie sezonu już niebawem nadejdzie czas. Równie nieistotne w tej rozmowie są dochody licznych fabryk kolegi Ananaska i finansowe efekty wymachiwania szmatą w Londonie innego kolegi. Przeciez nie o tym tu piszemy. Ja juz raz pytałem i powtórze. Czy osoba nie mająca fabryk i doświadczeń w zachodnioeuropejskim biznesie gastronomicznym ma z tego tytułu mniejszą wiedzę żużlową? Dajcie więc Panowie spokój.

    A Tobie kolego sirquaz chcialem napisać, że nie tylko Ananasek ale i inni organizują wczasy pod kątem terminarza zaraz po jego opublikowaniu. Ja chodze nie tylko na żużel i u mnie jest to istny cyrk by połączyć moją pracę zawodową, działalność żony, plany syna i naszych przyjaciół z moimi kibicowskimi pasjami. Mimo trudności od wielu lat udaje się. Rozumiem jednak, że MIMP nie był planowany w Czewie a mecz z Orlem to zawody przełożone więc trudno Ci cokolwiek zarzucać. Szkoda tylko, że ja o tym pamiętam a Ty w sposób niesmaczny zasłaniasz się kobietą.
    Słoneczka życzę.

  42. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Gadol (16-07-2016), Girion (17-07-2016), ananasek_vel_oman (16-07-2016), artem (16-07-2016), dockm (16-07-2016), mackoxdp1 (16-07-2016), muuu (16-07-2016), veronek (17-07-2016)

  43. Powrót do góry    #3543
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nie wiem jak ty, ale mnie napisanie odpowiedzi przychodzi samoczynnie i zajmuje 2-3 minuty. Takze tego...
    Ale Ty nie musisz z nikim konsultować co napiszesz, prawda?

    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Nie specjalnie rozumiem czemu ma służyć wałkowanie interesu prezesa, jakkolwiek by to nie brzmiało .
    Powiedz to obrońcom zarządu bo ostatnio nie tylko sirqaz wyskakuje tu odnośnie biznesów, były tematy Ferrari i tego, kto z kibiców się czym zajmuje w życiu prywatnym. Do prowadzenia klubu ma się to nijak, jednak jeśli ktoś rzuca takie bzdurne argumenty to można mu pokazać jak łatwo to obalić.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 16-07-2016 o 22:40
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (16-07-2016), artem (16-07-2016), jazzmanik (16-07-2016), muuu (16-07-2016)

  45. Powrót do góry    #3544
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Nie specjalnie rozumiem czemu ma służyć wałkowanie interesu prezesa, jakkolwiek by to nie brzmiało . Jakiego intersu by nie prowadził i jakby tego nie robił możemy go rozliczać wyłącznie z działalności w klubie a nie jego spraw prywatnych. Chwala mu, że chce mu się to robić, że poświęca swoj czas i pieniądze a na rozliczenie sezonu już niebawem nadejdzie czas. Równie nieistotne w tej rozmowie są dochody licznych fabryk kolegi Ananaska i finansowe efekty wymachiwania szmatą w Londonie innego kolegi. Przeciez nie o tym tu piszemy. Ja juz raz pytałem i powtórze. Czy osoba nie mająca fabryk i doświadczeń w zachodnioeuropejskim biznesie gastronomicznym ma z tego tytułu mniejszą wiedzę żużlową? Dajcie więc Panowie spokój.

    A Tobie kolego sirquaz chcialem napisać, że nie tylko Ananasek ale i inni organizują wczasy pod kątem terminarza zaraz po jego opublikowaniu. Ja chodze nie tylko na żużel i u mnie jest to istny cyrk by połączyć moją pracę zawodową, działalność żony, plany syna i naszych przyjaciół z moimi kibicowskimi pasjami. Mimo trudności od wielu lat udaje się. Rozumiem jednak, że MIMP nie był planowany w Czewie a mecz z Orlem to zawody przełożone więc trudno Ci cokolwiek zarzucać. Szkoda tylko, że ja o tym pamiętam a Ty w sposób niesmaczny zasłaniasz się kobietą.
    Słoneczka życzę.
    Nie ja ruszylem tematu "byznesow"
    Ale jak ktos glupoty pisze, to trudno przejsc obok tego bez reakcji.
    Jeszcze ktos pomysli, ze tu niewiadomo jaki biznesmen prezesem jest a tam plajta w budowlance na koncie i przydrozny sklepik ze sprzetem...

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ale Ty nie musisz z nikim konsultować co napiszesz, prawda?



    Powiedz to obrońcom zarządu bo ostatnio nie tylko sirqaz wyskakuje tu odnośnie biznesów, były tematy Ferrari i tego, kto z kibiców się czym zajmuje w życiu prywatnym. Do prowadzenia klubu ma się to nijak, jednak jeśli ktoś rzuca takie bzdurne argumenty to można mu pokazać jak łatwo to obalić.
    Niespecjalnie czasem zona sie wtraci, ale nieznaczaco <smiech>
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #3545
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    "Przypomnijmy, że "Łęgi" od sezonu 2016 znowu startuje w barwach częstochowskich Lwów - Ponowne przejście do Włókniarza Częstochowa była moją najlepszą decyzją w mojej dotychczasowej przygodzie z żużlem. Cieszę się, że jestem częścią tego klubu. To moje miasto, stamtąd pochodzę. Chcę reprezentować ten zespół jak najdłużej - oświadczył."

    He he he, na pewno bredzi Łęgi, nie?

  47. Powrót do góry    #3546
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Nie bredzi! We Włókniarzu ma obecnie jako jedyny pewne miejsce w składzie... a punktówki też ładne Jeśli jednak chodzi o wybór klubu na 2016 to miał mniej więcej takie samo pole manewru jak obywatel Korei Północnej myśląc o wyborze kraju na wakacje Jeden z ekstraligowych klubów do dzisiaj ma do niego ogromny żal bo byli dogadani i miał tylko załatwić formalności z MiSiami...
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Niestety kibice z sektora 20 łykają jak pelikany to co wypisywane jest przez garstkę, malutka grupkę hejterów i efekt jest jaki jest. Cała reszta 90℅ kibiców w Częstochowie nie jest tak naiwna.
    Ultrasi hejtowali Finfę od pierwszego meczu sezonu. Nie wiem o co chodziło wtedy... ale na sportsboardzie panował raczej entuzjam z racji startu w lidze i jako jedyny tonowałem nastroje

  48. Powrót do góry    #3547
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    "Przypomnijmy, że "Łęgi" od sezonu 2016 znowu startuje w barwach częstochowskich Lwów - Ponowne przejście do Włókniarza Częstochowa była moją najlepszą decyzją w mojej dotychczasowej przygodzie z żużlem. Cieszę się, że jestem częścią tego klubu. To moje miasto, stamtąd pochodzę. Chcę reprezentować ten zespół jak najdłużej - oświadczył."

    He he he, na pewno bredzi Łęgi, nie?
    Zagadka na dzis dla docka (swoja droga, ze ci nie wstyd miec takie dziecko ).

    Ktory z zawodnikow opuscil dotad jeden mecz tylko i wylacznie z powodu kontuzji a nie rotacji skladem?


    Zadaj to samo pytanie docku Borowiczowi i Czai
    Wiem, wiem, ty jestes tylko kibicem i czytasz co media podaja pod nos. A jak media dzialaja w tym zapyzialym miescie to juz pisalem
    Nie ma tam jednego odwaznego, ktory by zadzwonil do misia i zapytal o list otwarty <smiech>
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #3548
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Powrót do góry    #3549
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Istnieje spora szansa na taki scenariusz - niezłe lanie, przy pustych trybunach.


    Wysłane z mojego D455 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Kubag ; 17-07-2016 o 12:30

  51. Powrót do góry    #3550
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kubag napisał:
    Istnieje spora szansa na taki scenariusz - niezłe lanie, przy pustych trybunach.
    W takim razie udanego grillowania.
    Ważny mecz do wygrania. Każdy normalny kibic zdaje sobie z tego sprawę.
    Nie sądzę, aby brak niektórych hejterów był widoczny na stadionie.
    Swoją drogą tak trzymać.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #3551
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Żadnej transmisji?
    Nawet Witek nic? Szkoda...

    Tyle dobrze, że nSport pofatygował się o przekaz z Rybnika - mimo, że zaległa kolejka...

  53. Powrót do góry    #3552
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Jaki ważny mecz ??? przecież poniżej 8 miejsca już nie spadniemy, więc I ligę utrzymaliśmy ?
    W odróżnieniu od naszej radosnej zbieraniny zawodników których nikt nie chciał, wychowanków bez wyników, oraz emerytów - Orzeł jedzie równo cały sezon, więc nawet jeśli w dzisiejszym meczu jakimś cudem wygramy (wątpię, z czysto sportowego punktu widzenia), to i tak nic nam to nie da.
    Wierzysz w zwycięstwo w ewentualnym finale Nice Ligi z Orłem w dwumeczu ???
    Cały sezon w wykonaniu naszej drużyny, od zawodników począwszy przez sztab szkoleniowy do zarządu to sportowa tragikomedia, której kwintesencją był mecz w Krakowie.
    I medal w MMPPK swoją droga imprezie ogromnej wagi, której medalistów wspomina się po latach, tego nie zatrze. Klasę Łęgowik i Polis pokazali wczoraj na tle swoich ekstraligowych kolegów - na swoim torze. Wiadomo, źli hejterzy wymodlili deszcz, który zmienił nawierzchnię, bo inaczej Oskar i Hubert zapewne stanęli by na podium

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kubag za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (17-07-2016)

  55. Powrót do góry    #3553
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Żadnej transmisji?
    Nawet Witek nic? Szkoda...

    Tyle dobrze, że nSport pofatygował się o przekaz z Rybnika - mimo, że zaległa kolejka...

    Orzeł chciał transmisję robić, ale Świącik nie pozwolił.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  56. Powrót do góry    #3554
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    He he he, na pewno bredzi Łęgi, nie?
    Ja tam słyszałem, że posypały się albo posypią kary dla zawodników, którzy będą źle mówili o klubie.
    Podobno na cenzurowanym znalazł się nawet sam Trojanowski


    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Screenshot.png

    Jak dla mnie, to pisze to jedna czy dwie osoby. Styl pisania taki sam
    (Wypadało by go zmienić panowie, by różnił się od innych komentarzy czy tych tu na forum )
    A jeśli to piszą różne osoby, to olaboga. Cóż to za wykształcenie i niedbalstwo w pisaniu

    Poza tym, kto by chciał z ciepłej posadki w Warszawie, przenieść się do Włókniarza?
    No to przecież mogła wymyślić tylko jedna osoba
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 17-07-2016 o 13:49
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (17-07-2016)

  58. Powrót do góry    #3555
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Chłopie małorolny nie wiem jak do Pana ze Sfer należy się zwracać.
    Ale jak na moje to magnez Ci szkodzi odstaw zanim dostaniesz całkowitej papki z orzeszka.
    Nie trzeba mieć IQ powyżej 90 żeby widzieć że to w połowie niemal posty na zamówienie.

    Dosłownie większy CYMBALISTA jak Jankiel.

    I jeszcze słowo do szanownego Qaza. Jeśli w tym dziesięcioleciu Włókniarz pod wodzą Prezesa Świącika będzie bił się o medale. Tak jak gdzieś tam przybredziłeś to u mnie masz przez 5 lat najniższą krajową pensje za nic nie robienie - taki bonusik.
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 17-07-2016 o 13:56 Powód: Qaz

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    jazzmanik (17-07-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •