Strona 14 z 132 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta

    Poza tym, chyba tu nikt z nikim nie walczy. Mamy inne zdania ale staramy się dotrzeć. Czasami ktoś ma mniej doświadczenia, mniej widzi czy nie dopuszcza do siebie faktów, ale to nie znaczy, że jest gorszy.

    Pozdrawiam
    Inwektywy, kubły pomyj , jazda po sprawach prywatnych i zawodowych, grzebanie w finansach i organizacji firm, wychwalanie pod niebiosa swojego wykształcenia i sukcesów zawodowych odniesionych nie tylko na ziemi częstochowskiej ale i w Warszawie i w szeroookim świecie...
    Ja to chyba mniej widzę i się nie dotarłem (że o doświadczeniu nie wspomnę) bo myślalem, że to chamstwo i PĘPIZM a to były przyjacielskie szturchańce.
    Pozostaje mi przeprosić za złą ocenę faktów...

    Pozdrawiam i czekam na kalendarz rozgrywek.

  2. Powrót do góry    #587
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Czytam ten wasz wątek i z każdym dniem zmieniam zdanie na temat funkcjonowania Włókniarza, a już najbardziej irytuje mnie wypominanie straty sponsorów i "nic nie robienie" przez 9 miesięcy. Rzeczywiście, pozyskanie sponsorów lub ich utrzymanie po takim bublu jak wycofanie klubu z rozgrywek było zadaniem banalnym. Przecież kto by nie chciał sponsorowac klubu, który nie jeździ w lidze? Owszem, zaraz powiecie, że można chodzić, rozmawiać o sponsoringu w trakcie sezonu, ale która szanująca się firma podjęłaby się tego tematu?! Tak naprawdę ten okres ogórkowy, gdzie zaczyna się mówić o Wlokniarzu temu sprzyja, wcześniej zarząd miał pewnie związane ręce i wcale im się nie dziwię, że tak późno zaczęli działać. W jednej kwestii się z Wami zgadzam od początku-strona internetowa. Tutaj rzeczywiście dali klapy, ale pozwólcie im działać, bo mam wrażenie, że zachowujecie się jak dzieci, którym ktoś zabrał zabawki (nie dopuścił do zarządu). Konstruktywna krytyka, jaj najbardziej. Ale im bliżej sezonu, im lepiej funkcjonuje Włókniarz tym bardziej absurdalne są wasze zarzuty. Mam nadzieję tylko, że po sezonie, gdy już będziecie na właściwych torach, przeprosicie tutaj tych wszystkich, których wyzywacie. Pozdrawiam z Leszna

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi xaxa za jego przydatny post!

    dockm (18-01-2016), sirqaz (17-01-2016)

  4. Powrót do góry    #588
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    OT: my tu się nabijamy z marzeń MiSia, a tymczasem co mają powiedzieć fani klubu modelowego?

    Wobec tego o co KSM Krosno będzie walczyć w 2016 roku?
    - Prezes Janusz Steliga powiedział już, że marzy o pierwszej ósemce i na pewno o to będziemy jechać. Chcemy sobie zapewnić miejsce w I lidze w 2017 roku.
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/573...c-o-utrzymanie

    Kris: na pewno jesteś dumny, że szefowie Twojego klubu mają takie "ambitne" marzenia
    Pzdr,
    Garfield

  5. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/573...get-well-torun

    Bardzo fajna inicjatywa. Myślę, że u nas można zrobić coś podobnego póki jeszcze na to czas pozwala
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    muuu (18-01-2016)

  7. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/573...get-well-torun

    Bardzo fajna inicjatywa. Myślę, że u nas można zrobić coś podobnego póki jeszcze na to czas pozwala
    Zapomnij. Bedzie wybor nie po mysli prezesa i trzeba bedzie jakos to tlumaczyc ze "firma szyjaca nie ma mozliwosc zrobic takiego projektu" albo inne banialuki

    xaxa

    Problem polega na tym, ze Swiacik byl przy klubie gdy dlugi robil Maslanka, byl kiedy w dlugi popadala spolka.

    A teraz powiela ich bledy. Bo Jonassona ma brac na siebie tytularny, z zawodnikiem kontrakt juz jest, a ze sponsorem nie.
    To jest to wychodzenie na prosta?
    Kolejna gra w ruletke? Na dwa uda? Uda sie albo nie uda?

    Sponsorzy sie nie garna z bardzo prostego powodu. Sa ludzie starej ekipy, ktora sie kompletnie skompromitowala i nie chca zeby znowu ich pieniadze zostaly zmarnowane.
    Biznes nie lubi amatorszczyzny, kolesiostwa, obibokow.
    Mowie oczywiscie o zdrowym biznesie, a nie o czerwonym ukladzie czestochowskim
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Petroniusz (18-01-2016)

  9. Powrót do góry    #591
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    Czytam ten wasz wątek i z każdym dniem zmieniam zdanie na temat funkcjonowania Włókniarza, a już najbardziej irytuje mnie wypominanie straty sponsorów i "nic nie robienie" przez 9 miesięcy. Rzeczywiście, pozyskanie sponsorów lub ich utrzymanie po takim bublu jak wycofanie klubu z rozgrywek było zadaniem banalnym. Przecież kto by nie chciał sponsorowac klubu, który nie jeździ w lidze? Owszem, zaraz powiecie, że można chodzić, rozmawiać o sponsoringu w trakcie sezonu, ale która szanująca się firma podjęłaby się tego tematu?! Tak naprawdę ten okres ogórkowy, gdzie zaczyna się mówić o Wlokniarzu temu sprzyja, wcześniej zarząd miał pewnie związane ręce i wcale im się nie dziwię, że tak późno zaczęli działać. W jednej kwestii się z Wami zgadzam od początku-strona internetowa. Tutaj rzeczywiście dali klapy, ale pozwólcie im działać, bo mam wrażenie, że zachowujecie się jak dzieci, którym ktoś zabrał zabawki (nie dopuścił do zarządu). Konstruktywna krytyka, jaj najbardziej. Ale im bliżej sezonu, im lepiej funkcjonuje Włókniarz tym bardziej absurdalne są wasze zarzuty. Mam nadzieję tylko, że po sezonie, gdy już będziecie na właściwych torach, przeprosicie tutaj tych wszystkich, których wyzywacie. Pozdrawiam z Leszna

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka
    Szanowny xaxa z Leszna.
    Nie będę tu pisał jak się robi biznes, jak się kreuje markę i jak to działa w wielkim Świecie, bo zaraz będzie, że się przechwalam i jestem pępkiem świata.
    Przez 9 miesięcy jednak można było poprawić wizerunek jakimiś banalnymi akcjami w mieście pokazującymi, że Włókniarz żyje. Można było zrobić jakieś treningi czy mecz w gałę z żużlokami. Zaprosić dotychczasowych partnerów na grilla na stadionie czy wino w knajpie. Cokolwiek. Zamiast tego zrobiono huczną konferencję prasową, na której powiedziono tyle piękny rzeczy, a nic z tych obiecanek nie powstało w tym czasie (9 miesięcy). Skoro potrafiono powiedzieć "a" (huczne obietnice na konferencji, nowe logo, jakieś akcje już planowano #przeszlośćktóranadejdzie), to było kuć żelazo póki gorące, postawić "b" i jechać z tematem (bluzy, gadżety, ewenty i podobne). Koniec końców wyszło na to, że to wszystko było zrobione bezmyślne i tylko stracono na to czas, pieniądze (logo już hula stare) i dupa zbita.
    A już na pewno można było przygotować porządną ofertę dla sponsorów czy utworzyć dział PR/Marketingu, które to tematy powstały dopiero całkiem niedawno.

    Ci których tu krytykujemy nie potrafią ładnie przeprosić tych których sami obrazili i oczernili, więc proszę nie oczekiwać tego od nas
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #592
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/573...get-well-torun

    Bardzo fajna inicjatywa. Myślę, że u nas można zrobić coś podobnego póki jeszcze na to czas pozwala

    - konkurs na projekt kevlaru
    - karnety
    - gadżety
    - prezentacja zespołu

    Czekamy!
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #593
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Szanowny xaxa z Leszna.
    Nie będę tu pisał jak się robi biznes, jak się kreuje markę i jak to działa w wielkim Świecie, bo zaraz będzie, że się przechwalam i jestem pępkiem świata.
    Przez 9 miesięcy jednak można było poprawić wizerunek jakimiś banalnymi akcjami w mieście pokazującymi, że Włókniarz żyje. Można było zrobić jakieś treningi czy mecz w gałę z żużlokami. Zaprosić dotychczasowych partnerów na grilla na stadionie czy wino w knajpie. Cokolwiek. Zamiast tego zrobiono huczną konferencję prasową, na której powiedziono tyle piękny rzeczy, a nic z tych obiecanek nie powstało w tym czasie (9 miesięcy). Skoro potrafiono powiedzieć "a" (huczne obietnice na konferencji, nowe logo, jakieś akcje już planowano #przeszlośćktóranadejdzie), to było kuć żelazo póki gorące, postawić "b" i jechać z tematem (bluzy, gadżety, ewenty i podobne). Koniec końców wyszło na to, że to wszystko było zrobione bezmyślne i tylko stracono na to czas, pieniądze (logo już hula stare) i dupa zbita.
    A już na pewno można było przygotować porządną ofertę dla sponsorów czy utworzyć dział PR/Marketingu, które to tematy powstały dopiero całkiem niedawno.

    Ci których tu krytykujemy nie potrafią ładnie przeprosić tych których sami obrazili i oczernili, więc proszę nie oczekiwać tego od nas
    Na pewno masz sporo racji, ale pozwólcie im działać. Będziemy oceniać po sezonie, bo teraz to za dużo tutaj jadu.

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xaxa za jego przydatny post!

    muuu (18-01-2016)

  13. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    Na pewno masz sporo racji, ale pozwólcie im działać. Będziemy oceniać po sezonie, bo teraz to za dużo tutaj jadu.
    Ale ja nigdy nie mówiłem, że jest fatalnie z Włókniarzem
    Jest dobrze... póki co. Niestety po przez zły dobór osób, poważne wpadki, przespane 9 miesięcy z ważnymi tematami nie będzie szybko z klubem bardzo dobrze czy też *****iście. Zrobiono tylko parę niezbędnych rzeczy, nie zrobiono nic by Włókniarz był wielki taki jaki był. Wykorzystano może 50% możliwości jakie daje żużel i biznes, więc cały proces powrotu do świetności rozwlecze się niemiłosiernie w czasie (chyba, że coś znów się przyfarci z dotacją ).

    Uważam, że skoro łazi na Spartę w Częstochowie 12 000 ludzi, niewiele mniej na sam Włókniarz, skoro przez naście lat było nas stać na żużel, to znaczy że potencjał w mieście jest. Potencjał na coś więcej aniżeli 1./2. liga. Moim zdaniem został on tą biernością i małymi ambicjami zarządu (albo też już nieposiadającym w środowisku żadnego zaufania pracownikami) zaprzepaszczony. Bo skoro oni już teraz mówią o tym, że za rok na Ekstraligę nas nie będzie stać, nie potrafią sobie poradzić z prostymi rzeczami, to chyba tym samym potwierdzają moje słowa...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #595
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale ja nigdy nie mówiłem, że jest fatalnie z Włókniarzem
    Jest dobrze... póki co. Niestety po przez zły dobór osób, poważne wpadki, przespane 9 miesięcy z ważnymi tematami nie będzie szybko z klubem bardzo dobrze czy też *****iście. Zrobiono tylko parę niezbędnych rzeczy, nie zrobiono nic by Włókniarz był wielki taki jaki był. Wykorzystano może 50% możliwości jakie daje żużel i biznes, więc cały proces powrotu do świetności rozwlecze się niemiłosiernie w czasie (chyba, że coś znów się przyfarci z dotacją ).

    Uważam, że skoro łazi na Spartę w Częstochowie 12 000 ludzi, niewiele mniej na sam Włókniarz, skoro przez naście lat było nas stać na żużel, to znaczy że potencjał w mieście jest. Potencjał na coś więcej aniżeli 1./2. liga. Moim zdaniem został on tą biernością i małymi ambicjami zarządu (albo też już nieposiadającym w środowisku żadnego zaufania pracownikami) zaprzepaszczony. Bo skoro oni już teraz mówią o tym, że za rok na Ekstraligę nas nie będzie stać, nie potrafią sobie poradzić z prostymi rzeczami, to chyba tym samym potwierdzają moje słowa...
    Na sile próbujesz sie bronić, jednocześnie powoli wycofując sie z poprzedniego mieszania klubu z błotem. Gdzieś w mediach prezes mówił, ze za rok na pewno nie bedzie nas stac na ekstraligę? Nie przypominam sobie. Na dzień dzisiejszy na pewno nie stac, ale za rok sytuacja moze byc totalnie inna. Jak na rok bez ligowego zuzla, to Wlokniarz jest w mega świetnej sytuacji i samo sie nic nie zrobiło. Spójrz na choćby Opole - tam do dziś seniora ani jednego nie ma. Na tle klubów 1 ligowych Wlokniarz wypada chyba najlepiej. Wiec gdzie ta amatorka, gdzie to lenistwo? O którym klubie ostatnio pisano tyle dobrego? Ktory klub jest tak głośno w mediach wymieniany jako faworyt ligi?...
    Fajnie mimo wszystko ze potrafisz uderzyć sie w pierś i choć troche docenić prace naszych włodarzy, którzy wyciągnęli klub z totalnego dna i dziś dzieki nim wracamy. I to wracamy w wielkim stylu.

  15. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale ja nigdy nie mówiłem, że jest fatalnie z Włókniarzem
    Jest dobrze... póki co. Niestety po przez zły dobór osób, poważne wpadki, przespane 9 miesięcy z ważnymi tematami nie będzie szybko z klubem bardzo dobrze czy też *****iście. Zrobiono tylko parę niezbędnych rzeczy, nie zrobiono nic by Włókniarz był wielki taki jaki był. Wykorzystano może 50% możliwości jakie daje żużel i biznes, więc cały proces powrotu do świetności rozwlecze się niemiłosiernie w czasie (chyba, że coś znów się przyfarci z dotacją ).

    Uważam, że skoro łazi na Spartę w Częstochowie 12 000 ludzi, niewiele mniej na sam Włókniarz, skoro przez naście lat było nas stać na żużel, to znaczy że potencjał w mieście jest. Potencjał na coś więcej aniżeli 1./2. liga. Moim zdaniem został on tą biernością i małymi ambicjami zarządu (albo też już nieposiadającym w środowisku żadnego zaufania pracownikami) zaprzepaszczony. Bo skoro oni już teraz mówią o tym, że za rok na Ekstraligę nas nie będzie stać, nie potrafią sobie poradzić z prostymi rzeczami, to chyba tym samym potwierdzają moje słowa...
    Myślę ze się mylisz w Częstochowie sa dwa rodzaje kibica tacy co przyjdą jeżeli sa nazwiska i sa tacy co przychodzą od wieków bez względu ma nazwiska zawodników.zawodników. Jeżeli na mecz przyjdzie 4 tys kibiców co zapłacą za bilet 20 zl to będzie dobrze nie liczę tych co dostana wejściówki za darmosze a jestem przekonany ze takowych będzie duzo .Wyjątkiem możne będzie mecz z Gdańskiem czy Lotyszami

  16. Powrót do góry    #597
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    dockm (19-01-2016), pakosik (19-01-2016)

  18. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ciekawe kogo kibiców będzie więcej: miejscowych czy gości ?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (19-01-2016)

  20. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ciekawe kogo kibiców będzie więcej: miejscowych czy gości ?
    Cos czuje ze bedzie drugi w historii najazd Czestochowy na Opole
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #600
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ciekawe kogo kibiców będzie więcej: miejscowych czy gości ?
    28 marca. Ciekawe.
    Do pogodynki mi daleko, ale pewnie jeszcze będzie leżał śnieg

    Co w przypadku braku licencji Rzeszowa?
    Rok temu Włókniarz też miał skład i był umieszczony w terminarzu.
    Jeśli Rzeszów nie pojedzie to w niektórych przypadkach 3 drużyny na kolejkę będą pauzować.

  22. Powrót do góry    #601
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2016
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Ciekawe kto pierwszy założy wątek :

    1. kolejka - 28 marca (poniedziałek) Hawi Racing Team Opole - ..... Włókniarz Częstochowa?
    Wśród wielu pojedynków pomiędzy zespołami, najbardziej utkwił mi w pamięci ten z roku 1991. Szczególnie okrzyki miejscowych: Hajdu, Hajdu, Hajdu, Hajdu. Mecz o wielką wtedy stawkę. Niespodziewana nieobecność lidera miejscowych - Wojciech Załuskiego. Wtedy kończyliśmy sezon w Opolu, teraz czas zacząć, jeśli tylko pogoda pozwoli.

    P.S. Czy ktoś widział tzw terminy rezerwowe dla Nice Ligi?

  23. Powrót do góry    #602
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Cos czuje ze bedzie drugi w historii najazd Czestochowy na Opole
    Najazdy na Opole były już dwa jeden pod koniec lat 80-tych.
    Drugi to słynny wyjazd w latach 90-tych i pogonienie Odry na stadionie, ale o tym to więcej pewnie mógłby napisać Emil.

    Termin nie jest zbyt sprzyjający bo drugi dzień świąt. Wielu jednak odpadnie znam przynajmniej z 6 osób które w dogodniejszym terminie by się stawiły w Opolu a tak no niestety obowiązki rodzinne. Szkoda też kwietniowego terminu wizyty na Łotwie, w tym przypadku już toczę manewry wojskowe co by mnie luba puściła.
    Za to 8 maja w Łodzi powinno być ciekawie i tam chyba frekwencja Częstochowian może dopisać. Atrakcyjny rywal pod względem sportowym, blisko i dobra droga do tego Panie za free. Chętnie się z kimś zgadam na wyjazd do Piły środek tygodnia więc to taka wisienka na torciku z cała pewnością będzie nas tam garstka. No i Krosna wyjazd obowiązkowy.

  24. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Najazdy na Opole były już dwa jeden pod koniec lat 80-tych.
    Drugi to słynny wyjazd w latach 90-tych i pogonienie Odry na stadionie, ale o tym to więcej pewnie mógłby napisać Emil.

    Termin nie jest zbyt sprzyjający bo drugi dzień świąt. Wielu jednak odpadnie znam przynajmniej z 6 osób które w dogodniejszym terminie by się stawiły w Opolu a tak no niestety obowiązki rodzinne. Szkoda też kwietniowego terminu wizyty na Łotwie, w tym przypadku już toczę manewry wojskowe co by mnie luba puściła.
    Za to 8 maja w Łodzi powinno być ciekawie i tam chyba frekwencja Częstochowian może dopisać. Atrakcyjny rywal pod względem sportowym, blisko i dobra droga do tego Panie za free. Chętnie się z kimś zgadam na wyjazd do Piły środek tygodnia więc to taka wisienka na torciku z cała pewnością będzie nas tam garstka. No i Krosna wyjazd obowiązkowy.
    Wybacz PSUJu, ale nie jestem Twojej daty i lat 80 nie moge pamietac

    Natomiast manewry wojskowe dotyczace lubej i wyjazdu na Lotwe w takim terminie czeka chyba kazdego
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #604
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Rok 1991 - Opole, mój pierwszy w życiu wyjazd za Włókniarzem.
    W tym sezonie priorytet dla mnie to Krosno, Łotwa i Piła.
    Tam mnie jeszcze nie było

  26. Powrót do góry    #605
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Opole 1991 . Byłem też w 87,89,90... Wtedy nie bylo tak kolorowo. Teraz będzie. Jak ktoś nie był w Opolu to polecam. Fajny tor, fajny żużel, fajna, acz miejscami "mocno proletariacka", publika...
    Punkty zostawimy w Daugavpils, Gdańsku, Łodzi i pewnie Bydgoszczy. Resztę trzeba wygrać. Każde inne potknięcie może zakosztować wylotem z finału.

  27. Powrót do góry    #606
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Opole 1991 . Byłem też w 87,89,90... Wtedy nie bylo tak kolorowo. Teraz będzie. Jak ktoś nie był w Opolu to polecam. Fajny tor, fajny żużel, fajna, acz miejscami "mocno proletariacka", publika...
    Punkty zostawimy w Daugavpils, Gdańsku, Łodzi i pewnie Bydgoszczy. Resztę trzeba wygrać. Każde inne potknięcie może zakosztować wylotem z finału.
    Bydgoszcz strasząca najmłodszym z Gollobów na seniorce nie wydaje się ekipą nie do pokonania nawet na ich torze. Teraz nawet juniorzy będą zdecydowanie naszą mocniejszą stroną.

  28. Powrót do góry    #607
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Don't Jump Zobacz posta
    Ciekawe kto pierwszy założy wątek :

    1. kolejka - 28 marca (poniedziałek) Hawi Racing Team Opole - ..... Włókniarz Częstochowa?
    Wśród wielu pojedynków pomiędzy zespołami, najbardziej utkwił mi w pamięci ten z roku 1991. Szczególnie okrzyki miejscowych: Hajdu, Hajdu, Hajdu, Hajdu. Mecz o wielką wtedy stawkę. Niespodziewana nieobecność lidera miejscowych - Wojciech Załuskiego. Wtedy kończyliśmy sezon w Opolu, teraz czas zacząć, jeśli tylko pogoda pozwoli.

    P.S. Czy ktoś widział tzw terminy rezerwowe dla Nice Ligi?
    Może będzie, a może i nie, ciężko to przewidzieć. Dla porównania. W ubiegłym roku do 28 marca rozegrano 16 sparingów a już 28 marca 3 kolejne. Potem, przyszło ochłodzenie i odwołano 1 rundę, bo było sporo wolnych terminów i obawiano się o frekwencję. Gdyby jednak się uparto to przynajmniej część spotkań można było wtedy rozegrać

  29. Powrót do góry    #608
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Bydgoszcz strasząca najmłodszym z Gollobów na seniorce nie wydaje się ekipą nie do pokonania nawet na ich torze. Teraz nawet juniorzy będą zdecydowanie naszą mocniejszą stroną.
    Ja tez mysle, ze Bydzia jest absolutnie do ugryzienia. Wladzik dalej zyje przelomem lat 80.-90. i mysli, ze jego kamanda ma w tej lidze jakies szanse. Choc tak po cichu pewnie dziekuje losowi, ze Swiacik dal rade przepchnac swoj, jakze krytykowany przez Wladzika, pomysl polaczenia 1. PLZ z druga.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #609
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    jazzmanik napisał:
    Opole 1991 . Byłem też w 87,89,90... Wtedy nie bylo tak kolorowo.
    Wyjazdy do Opola to były super momenty w życiu każdego kibica Włókniarza w tamtych czasach.
    Byłem kilka razy, może nie tak często jak Jazzmanik
    Ostatnio kumpel przypomniał jak Nas tam kochali.
    Wulgarne napisy na murach czy budzie gdzie sprzedawali bilety, latające kamienie w drodze powrotnej i pałowanie przez policję.
    To był obowiązkowy wyjazd
    Oczywiście teraz to już inne czasy ale wybiorę się w podróż sentymentalną do Opola.
    Z terminarza cieszy mnie wyjazd do Gdańska pod koniec maja.
    Reszty terminów wyjazdów jeszcze nie analizowałem, ale jestem zadowolony z faktu że coś się wreszcie dzieje.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-01-2016 o 01:02
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #610
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Dla mnie największą głupotą bedzie jak nie zorganizują wewnętrznego sparingu. Mamy tak szeroka kadrę ze powinnismy zrobic przynajmniej jeden testmecz.

    1. Thorsell
    2. Borowicz
    3. Trojanowski
    4. Stachyra
    5. Klindt
    6. Lęgowisk
    7. Gruchalski

    9. Czaja
    10. Lyager
    11. Jeleniewski
    12. Malczewski
    13. Jonasson
    14. Polis
    15. Woźniak/Portas

    I jazda. Każdego by sie sprawdziło a kibice mieliby okazje zobaczyć wszystkich naszych zawodników. Zrobic po tym spotkanie z kibicami, ze wszystkimi zawodnikami, cos na kształt prezentacji ale bez płacenia za hale widowiskowe, na murawie, swojsko ale miło.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    GriN (22-01-2016), Michał Kamiński (23-01-2016), ananasek_vel_oman (22-01-2016), żArt (22-01-2016)

  33. Powrót do góry    #611
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Veronek, brzmi interesująco... byłoby to warte uwagi
    ale czy do realizacji?

  34. Powrót do góry    #612
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Oczywiście, że jest to do realizacji. To nie jakaś czarna magia. Robi się sparing, a po tym, a nawet i w trakcie, i przed robi się "dzień żużlowca Włókniarza Częstochowa z kibicem Włókniarza Częstochowa". Przed zdjęcia i jakieś tam rozmówki, w trakcie wszyscy grzecznie stoją za wyznaczoną linią(kibice) i trwa zabawa, jakś żużlowiec nie jest zmęczony, to jest proszony by szedł do kibiców, a kibicie sami się nim zajmą. Po sparingu to samo, tylko, że już na środku stadionu. Grill jakiś rozpalić przed sparingiem w ogródku klubu i niech się jara przez 4 godziny. To nie jest skomplikowane, tylko trzeba podejść do tego z IDEĄ(i nie chodzi tutaj o stare telefony). Ale jak to wyjdzie, to tylko wie Prezes.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi BB1 za jego przydatny post!

    joe_padlina (22-01-2016), muuu (22-01-2016)

  36. Powrót do góry    #613
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Yyyy... wszystko brzmi fajnie tylko że w marcu może trochę piździć...

    Może lepiej ognisko jakieś zrobimy z kuligiem?
    Pzdr,
    Garfield

  37. Powrót do góry    #614
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/574...ny-w-niedziele

    Widzieliście co redaktor Gapiński wymyślił? W ciągu pierwszych ośmiu kolejek Włókniarz miałby tylko jeden mecz u siebie! Cztery wyjazdy z rzędu i jeszcze w środku dwie pauzy. Między pierwszym (3 kwietnia) meczem w Częstochowie a drugim (29 maja) prawie dwa miesiące przerwy! No czegoś takiego to jeszcze nie widziałem.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  38. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Veronek napisał:

    1. Thorsell
    2. Borowicz
    3. Trojanowski
    4. Stachyra
    5. Klindt
    6. Lęgowisk
    7. Gruchalski

    9. Czaja
    10. Lyager
    11. Jeleniewski
    12. Malczewski
    13. Jonasson
    14. Polis
    15. Woźniak/Portas
    Oczywiście pomysł zacny, ale ja bym widział takie składy:

    1. THJ
    2. Klindt
    3. Trojanowski
    4. Stachyra
    5. Jeleniewski
    6. Lyager
    7. Thorsell

    9. Borowicz
    10. Polis
    11. Łęgowik
    12. Malczewski
    13. Czaja
    14. Gruchalski
    15. Wożniak
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #616
    Początkujący Awatar joe_padlina
    Dołączył
    25-10-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Może turniej indywidualny- zaprosić ze dwóch zawodników z zewnątrz i pojechać jak w imp

  40. Powrót do góry    #617
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/574...ny-w-niedziele

    Widzieliście co redaktor Gapiński wymyślił? W ciągu pierwszych ośmiu kolejek Włókniarz miałby tylko jeden mecz u siebie! Cztery wyjazdy z rzędu i jeszcze w środku dwie pauzy. Między pierwszym (3 kwietnia) meczem w Częstochowie a drugim (29 maja) prawie dwa miesiące przerwy! No czegoś takiego to jeszcze nie widziałem.
    I jeszcze z dumą oznajmia, że to lepsze niż terminarz GKSŻ
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    I jeszcze z dumą oznajmia, że to lepsze niż terminarz GKSŻ
    glapinski szczerze nienawidzi Czestochowy, wiec nie mozna sie bylo niczego innego spodziewac.
    A po za tym kiedy mozna lac wode pisze bardzo madre rzeczy, ale gdy przychodzi do konkretnych tematow to zaczynaja wychodzic jego braki.

    Fajnie go wypunktowali na polskizuzel.pl
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #619
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez joe_padlina Zobacz posta
    Może turniej indywidualny- zaprosić ze dwóch zawodników z zewnątrz i pojechać jak w imp
    Taki był pomysł na memoriał, który miał być pierwszą poważna imprezą przed sezonem i walką o skład.
    Niestety przez terminarz raczej nic z tego nie będzie.

  43. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Taki był pomysł na memoriał, który miał być pierwszą poważna imprezą przed sezonem i walką o skład.
    Niestety przez terminarz raczej nic z tego nie będzie.
    W weekend majowy my i Lodz pauzujemy.
    Warto zrobic z tego uzytek.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/574293/tadeusz-zdunek-rozwaza-wycofanie-sie-ze-sponsorowania-zuzla

    - Dla mnie jest to dziwne, że zespół który wchodzi tylnymi drzwiami do Nice PLŻ dostaje najlepsze terminy, a ten który będzie jeszcze w kolejnym roku spłacał zawodników którym za dużo obiecał poprzedni prezes jest traktowany po macoszemu. Przeczytałem na WP SportoweFakty, że obiektywnie to my obok Polonii Piła mamy najgorszy terminarz w całej Polsce. Czy ja jestem karany za to, że wykładam własne pieniądze i że wyprowadziłem klub na prostą? Może ktoś sobie pomyślał, że Zdunek sobie poradzi mimo takiego terminarza, bo ma stabilny budżet? Mnie jednak nie interesuje, że inne kluby podpisały bzdurne kontrakty i nie będą mieli pieniędzy na ich realizację, dlatego liczą na kilkunastotysięczną frekwencję - grzmiał Zdunek.
    Ciekawe.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #621
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    glapinski szczerze nienawidzi Czestochowy, wiec nie mozna sie bylo niczego innego spodziewac.
    A po za tym kiedy mozna lac wode pisze bardzo madre rzeczy, ale gdy przychodzi do konkretnych tematow to zaczynaja wychodzic jego braki.

    Fajnie go wypunktowali na polskizuzel.pl
    Dodam tylko, ze "uczucia" jakie zywi Gapinski do Czestochowy wzmacnia jego bliska relacja, hm, biznesowa z wielkim przyjacielem Wlokniarza niejakim Tomaszem S.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Na sile próbujesz sie bronić, jednocześnie powoli wycofując sie z poprzedniego mieszania klubu z błotem. Gdzieś w mediach prezes mówił, ze za rok na pewno nie bedzie nas stac na ekstraligę? Nie przypominam sobie. (...)
    Fajnie mimo wszystko ze potrafisz uderzyć sie w pierś i choć troche docenić prace naszych włodarzy, którzy wyciągnęli klub z totalnego dna i dziś dzieki nim wracamy. I to wracamy w wielkim stylu.
    Ale ja zawsze potrafiłem docenić to co dobre Klubu z błotem też nie mieszałem, tylko pewne w nim osoby, które nie potrafią podjąć męskich decyzji i wywalić leni i tych psujących nam wizerunek na bruk. Jak masz jeszcze jakiś problem, bo Ty jedyny tu je masz i nie potrafisz zrozumieć co do Ciebie napisałem przypisując mi jakieś bzdury, to wal na priv. Nie rób tu syfu. Dzięki.

    Czy nas będzie stać na Ekstraligę, to sam mówiłeś (a pewnie też tak słyszałeś od prezesa), że tak nie będzie, bo trzeba tam dużo kasy której nie mamy.
    Też widać to po zbudowanym składzie, który raczej jest takim typowo na 1. ligę i nie ma żadnych perspektyw na jazdę tym składem klasę wyżej. A szkoda, bo patrząc na to ile konkurujących z nami drużyn chce awansować wyżej, to zdecydowanie jesteśmy pierwsi na liście do jazdy w SE. Można było powalczyć o coś innego, zbudować ciekawszy skład, pomyśleć nad Włókniarzem długofalowo i amitnie, pokazać że ma się duże aspiracje i jeszcze większe jaja - docenili by to kibice, a co najważniejsze sponsorzy.

    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Myślę ze się mylisz w Częstochowie sa dwa rodzaje kibica tacy co przyjdą jeżeli sa nazwiska i sa tacy co przychodzą od wieków bez względu ma nazwiska zawodników.zawodników. Jeżeli na mecz przyjdzie 4 tys kibiców co zapłacą za bilet 20 zl to będzie dobrze nie liczę tych co dostana wejściówki za darmosze a jestem przekonany ze takowych będzie duzo .Wyjątkiem możne będzie mecz z Gdańskiem czy Lotyszami
    Ja uważam, że gdyby zrobić ciekawy skład, tak jak swego czasu mówił Michał - pół na pół - doświadczenie z młodością. Dorzucić gdzieś tam młodych zawodników z Włókniarza albo jakieś dzikie i szalone mało znane nazwiska z Rosji czy innych krajów (coś jak Lagutownie swego czasu), to byśmy nie tylko zwiększyli liczbę wiernych fanów, ale i mieli więcej takich kibiców, którzy przyjdą zobaczyć odradzający się Włókniarz i to jak rośnie w siłę. Mielibyśmy też zawodników, których można zostawić na jazdę w SE 2017 za grosze, a więc i lepszy budżet.

    Ba, póki co, to wygląda tak, jakbyśmy w ogóle nie chcieli w tej SE jeździć, tylko biedować w lidze 1., spełniać marzenia czy wyciągać rękę do potrzebujących żużlowców i ich "reanimować"
    A boję się też, że z każdym rokiem przerwy bez walki o najwyższe cele, będzie nam coraz trudniej tam wrócić i jeszcze ciężej odzyskać tą rzeszę kibiców, która by łaziła i na nazwiska.
    Ten sezon "bez niczego" był idealnym do ułożenia wszystkich spraw od podstaw, był doskonały by naprawić Włókniarz dziś, teraz, już. By odpowiednimi decyzjami zadbać o wymagających sponsorów i kibiców. Niestety, IMO, zmarnowano tą szansę.



    Blacktop nie zrozumiał, bo wyrwał z kontekstu, więc "podobnie czytającym" osobom wyjaśnię:
    Biedować w 1. lidze = jeździć tam wieki, tak by przypadkiem nie awansować do Ekstraligi.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 25-01-2016 o 11:17
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (24-01-2016)

  47. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Ja uważam, że gdyby zrobić ciekawy skład, tak jak swego czasu mówił Michał - pół na pół - doświadczenie z młodością. Dorzucić gdzieś tam młodych zawodników z Włókniarza albo jakieś dzikie i szalone mało znane nazwiska z Rosji czy innych krajów (coś jak Lagutownie swego czasu), to byśmy nie tylko zwiększyli liczbę wiernych fanów, ale i mieli więcej takich kibiców, którzy przyjdą zobaczyć odradzający się Włókniarz i to jak rośnie w siłę. Mielibyśmy też zawodników, których można zostawić na jazdę w SE 2017 za grosze, a więc i lepszy budżet.

    Ba, póki co, to wygląda tak, jakbyśmy w ogóle nie chcieli w tej SE jeździć, tylko biedować w lidze 1., spełniać marzenia czy wyciągać rękę do potrzebujących żużlowców i ich "reanimować"
    A boję się też, że z każdym rokiem przerwy bez walki o najwyższe cele, będzie nam coraz trudniej tam wrócić i jeszcze ciężej odzyskać tą rzeszę kibiców, która by łaziła i na nazwiska.
    Ten sezon "bez niczego" był idealnym do ułożenia wszystkich spraw od podstaw, był doskonały by naprawić Włókniarz dziś, teraz, już. By odpowiednimi decyzjami zadbać o wymagających sponsorów i kibiców. Niestety, IMO, zmarnowano tą szansę.
    Nie zgadzam się. Skład nie wygląda na taki, który miałby biedować w I lidze.
    THJ
    Trojanowski
    Czaja
    Jeleniewski
    Borowicz
    Łęgowik

    Mamy w rezerwie zawodników, którzy mogą być strzałem w dziesiątkę.
    Osobiście nie widzę tej biedy...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #624
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Na tą chwilę, to jest skład na awans, ale wszystko się może zmienić, bo wielu dobrych zawodników jest bez kontraktów jeszcze.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  49. Powrót do góry    #625
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Skład jest jak najbardziej na awans.

    Na Ekstraligę nie bardzo... juniorka od biedy się nada, z seniorów jest THJ i długo, długo nic.

    Natomiast jakby dołożyć do tego Ułamka i Holtę, to już co innego Szacuję, że razem kosztowaliby tyle, ile spłynęłoby do nas od sponsora ligi i TV.

    Odnośnie do finansów - absolutną głupotą jest twierdzenie, że Włókniarza nie stać na jazdę w Elidze. Popatrzcie sobie jakie budżety mają Rybnik i Grudziądz. Uważam, że jest to jak najbardziej wykonalne i powinniśmy robić wszystko, by dążyć w tym kierunku już od najbliższego sezonu.

    Co najciekawsze - by awansować nie trzeba wcale wygrywać 1. PLŻ. Wystarczy by Włókniarz uplasował się w czubie i pozytywnie mówiono o nim w kwestii wypłacalności i tworzonych widowisk. Jeśli komuś (czego absolutnie nie życzę) powinie się noga, to kandydatem nr 1 będzie... no właśnie

    Pzdr,
    Pzdr,
    Garfield

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (25-01-2016)

  51. Powrót do góry    #626
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta

    Co najciekawsze - by awansować nie trzeba wcale wygrywać 1. PLŻ. Wystarczy by Włókniarz uplasował się w czubie i pozytywnie mówiono o nim w kwestii wypłacalności i tworzonych widowisk. Jeśli komuś (czego absolutnie nie życzę) powinie się noga, to kandydatem nr 1 będzie... no właśnie

    Pzdr,
    A to już chyba zależy od układów jakie MiŚ ma z prezesami klubów żużlowych.
    Jeżeli ktoś jest pamiętliwy to może rzucać kłody pod nogi.
    Dlatego zdecydowanie trzeba wywalczyć awans na torze.

  52. Powrót do góry    #627
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    OT: popatrzcie na zdjęcie w poniższym artykule. Jakie to typowe dla Rune

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/575...epnym-to-bajki
    Pzdr,
    Garfield

  53. Powrót do góry    #628
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Mnie to ciekawi argumentacja Griszy dlaczego wybiera Rybnik:

    "Nie wiem czemu wybrałem akurat ofertę z Rybnika. Może dlatego, że to miasto jest na samym końcu Polski, przez co jest cicho i spokojnie."

    Krosno se mógł wybrać idąc tym tropem...

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi żArt za jego przydatny post!

    Morciasz (27-01-2016)

  55. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Garfield napisał:
    OT: popatrzcie na zdjęcie w poniższym artykule. Jakie to typowe dla Rune
    Każdego zawodnika ubierają w taką bluzę.
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdj...ckimi-kibicami
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  56. Powrót do góry    #630
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    Panie prezesie kiedy podacie sponsora tytularnego? Wiemy że luty 2016 ale może można cos dokładniej!

    Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •