Strona 23 z 132 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2016
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Czyżby z *****istej frekwencji w Pile nici?
    http://speedway.info.pl/index.php/po...plz-pokaze-tvp

  2. Powrót do góry    #992
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,589 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    http://wlokniarz.com/2016/03/14/gadz...e-w-sprzedazy/

    Można powiedzieć, że profesjonalny sklep klubowy ruszył
    Wlasnie sobie wszedlem... powiedzcie, to ze nie ma przyciskow "dodaj do koszyka", "koszyk", "regulamin sprzedazy wysylkowej", etc. to wina mojej przegladarki? Szukam ich i nie moge nigdzie znalezc...

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (15-03-2016)

  4. Powrót do góry    #993
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,044
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    http://wlokniarz.com/2016/03/14/gadz...e-w-sprzedazy/

    Można powiedzieć, że profesjonalny sklep klubowy ruszył
    Koszulka teamowa fajna a te 75 zlotych dla noszacego tyle reklam to stawka godzinowa czy dzienna?

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Gadol (15-03-2016)

  6. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nic z tych rzeczy.

    U nas Wlokniarzem sa EkoDir, Mlek, KIM i tam inni, wiec maja prawa i honory

    Tylko niestety u nas na opak rozumieja marketing i sposoby docenienia sponsora :/


    A z 1 kolejki chyba jednak nici po tym sniezku nocnym.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #995
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Biorąc pod uwagę, że noszący koszulkę staje się żywym słupem reklamowym, to z ceną faktycznie trochę poszaleli...

  8. Powrót do góry    #996
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    W Lesznie w zeszłym roku koszulki oblepione sponsorami kosztowały 140zł.Masakra jakaś.

  9. Powrót do góry    #997
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    A sponsorow przybywa i przybywa. Ale pewnie nie dobrzy sponsorzy, bo nie sciagnieci przez "ekspertow"...

  10. Powrót do góry    #998
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    A sponsorow przybywa i przybywa. Ale pewnie nie dobrzy sponsorzy, bo nie sciagnieci przez "ekspertow"...
    Znowu jacyś utajnieni?

  11. Powrót do góry    #999
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petroniusz Zobacz posta
    Znowu jacyś utajnieni?
    Wystarczy sledzic klubowy FB

  12. Powrót do góry    #1000
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    My mega zaufaliśmy takim zawodnikom jak Czaja, Borowicz, Jeleniewski, czy Trojanowski. Nawet jeżeli przegramy kilka meczów, nie będziemy tego roztrząsać. Prosimy też kibiców żeby zrozumieli, że my powracamy do żużla, mamy pewne plany, zamierzamy coś zrobić i nie może być tak, że po pierwszym meczu będziemy zawodników odstawiać i korzystać z obcokrajowców.

    Czytam sobie te wypociny prezesa i on chyba nie ogarnia jednej rzeczy .W meczu maja jechać najlepsi dostępni zawodnicy i za to ja i wielu innych kibiców będzie płacić pieniądze mit Wychowanków dla mnie nie istnieje :
    - Czaja gdyby jakieś wynik zrobił pewnie wszędzie mu było blisko niż do Włókniarza.
    -Łegowik gdyby nie to ze nowy pracodawca musiał duzo zapłacić to jak u kolegi wyżej.
    Dlatego prezesie z 20 letnim stażem kibic płaci za wygrane mecze nie za porażki chyba ze wyniki Sąsiadów z hali na żużlowej nie dają do myślenia jeżeli chodzi o ilość zapełnionych foteli.

    Jeżeli jest tak dobrze jak sirqaz głosi może by tak prezes zainwestował w stadion a można by
    -z racji tego ze szansa na dokończenie stadionu jest zerowa może pora rozbudować park maszyn żeby to choć wizualnie wyglądało.
    - może wybudować warsztat klubowy z prawdziwego zdarzenia i wyposażyć .
    - pomyśleć o kołowrotkach .
    bo co by nie mówić o Siarze to po nim choć teren wokół stadionu zyskał i tego nikt nie zabierze.Prezesie Swiacik myślę ze nie przeje pan razem z zawodnikami tej mega kasy o której mówi sirqaz i coś z niej pójdzie w stadion.

  13. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    CKMik (18-03-2016), Garfield (18-03-2016), Girion (17-03-2016), blacktop (17-03-2016)

  14. Powrót do góry    #1001
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,421
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Na szczęście Finfa póki co rewelacji prezesa nigdzie nie potwierdził(a przynajmniej nie widziałem). Mam nadzieję na zdrową walkę o skład. Bo tak jak wielu pisało: Thorssell może odpalić

  15. Powrót do góry    #1002
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Finfa to juz skladal nie tak dawno rezygnacje, ale konflikt zalagodzono takze tego ten.
    Moze miec niewiele do powiedzenia

    Zgodnie z tym co pisalismy...

    A ten zlotousty wywiad to gdzie? Bo ani na sf ani na oficjalnej ani na wyborczej...
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 17-03-2016 o 21:53
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1003
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2016
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Finfa to juz skladal nie tak dawno rezygnacje, ale konflikt zalagodzono takze tego ten.
    Moze miec niewiele do powiedzenia

    Zgodnie z tym co pisalismy...

    A ten zlotousty wywiad to gdzie? Bo ani na sf ani na oficjalnej ani na wyborczej...


    Oj Ananasek kozak widze jesteś w necie Sirqaz o co chodziło z tym napadem na bank ? Bo kiedyś widziałem ciekawe filmiki dotyczące napadu i tak mówie zainteresuje się

  17. Powrót do góry    #1004
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Też mi się to nie podoba, że już z góry jest ustalone kto będzie w składzie. Prezes chyba nie ma kasy na ekstraligę i dlatego będziemy jeździć tylko z jednym obcokrajowcem, żebyśmy przypadkiem nie wygrali ligi.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    blacktop (17-03-2016)

  19. Powrót do góry    #1005
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mnie też martwi wypowiedź Prezesa. Nie wiem w jakim celu zatrudniali tego typu obco, aby jechać 6+1.
    Klindt i Thorssell to zawodnicy którzy przychodzili tutaj (jeszcze z opcją II ligową) z potrzebą ciągłych startów (oczywiście odpowiednio do prezentowanej formy)
    Nie wiem po co te kwasy w kadrze na początek i mieszanie kibicom w głowach. Przecież Prezesowi jak i Nam wszystkim powinno zależeć na wyniku, widowisku i ludziach na trybunach, a tu taki dziwny przekaz...
    Kilku zawodników jest po konkretnych dzwonach w ubiegłym sezonie, a tutaj już mamy ustalony skład przed pierwszym wyjazdem na tor. Mam nadzieję, że to zasłona dymna, bo trudno mówić o mobilizacji i inwestowaniu w sprzęt przez pozostałych.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-03-2016 o 23:39
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #1006
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Paranoją jest przede wszystkim to, że taki Jeleń z Trojanem dostali gwarancję startów, co można wywnioskować z wypowiedzi prezesa. Bo jak inaczej ją odczytywać, jak nie jako oswojenie Kibica z tym faktem?

  21. Powrót do góry    #1007
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wystarczy sledzic klubowy FB
    sirqaz chyba jakaś pomyłka z tym sponsorem bo wspiera on spółkę a nie stowarzyszenie jak wynika z informacji na ich stronie http://www.hoka.pl/wspieramy-ckm-wlokniarz-czestochowa/. Jedyny pozytyw, że to pewnie będzie tak potężne wsparcie, że spółka spłaci długi i się reaktywuje więc będziemy mieli drużynę w obu ligach.

    A tak na poważnie to nie kpię z małych sponsorów - są ważni i bardzo potrzebni klubowi i przynajmniej teoretycznie każdy z nich ma 50% szans by stać się dużym ale to trochę za mało żeby powstrzymać falę płynącej od Nas w stronę klubu fali żółci powodowanej Naszą urażoną dumą i olaniem Naszego geniuszu.

    Piszę ostatni raz bo nawet dziesięciokilogramowym młotkiem nie wbije Ci się tego do głowy. To co Nas dobija to zerowe szanse na silnych i stabilnych sponsorów w klubie przy takiej ekipie zajmującej się "pozyskiwaniem ich. I chodzi mi o sponsorów których główną motywacją w spieraniu nie jest inżynieria podatkowa albo pranie pieniędzy,

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Petroniusz za jego przydatny post!

    Gadol (18-03-2016)

  23. Powrót do góry    #1008
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,589 w 782 postach
    Brednie. Kilka meczow w palnik i pod presja kibicow / sponsorow obco zaraz sie pojawia, a prezes bedzie twierdzil ze on w zasadzie to od zawsze wolal sklad z dwoma stranieri

    Takze spoko.

    Ananas: a skad te niusy o rezygnacji Finfy? Kiedys pisalem, ze jak nasz menago nie bedzie realizowac marzen prezesa to moze szybko stac sie "niefajny" i to by to potwierdzalo.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,097
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ananas: a skad te niusy o rezygnacji Finfy? Kiedys pisalem, ze jak nasz menago nie bedzie realizowac marzen prezesa to moze szybko stac sie "niefajny" i to by to potwierdzalo.
    Ja o takowych "zapędach" Finfy słyszałem jesienią, początkiem zimy.
    Bardzo podobno nie zgadzał się (a może bardziej, miał swoje odmienne zdanie) z niektórymi transferami i pomysłem Michała na Włókniarz, czy "wyśmiał" przygotowanie do pozyskiwania sponsorów.

    Cytat Zamieszczone przez Petroniusz Zobacz posta
    Piszę ostatni raz bo nawet dziesięciokilogramowym młotkiem nie wbije Ci się tego do głowy. To co Nas dobija to zerowe szanse na silnych i stabilnych sponsorów w klubie przy takiej ekipie zajmującej się "pozyskiwaniem ich. I chodzi mi o sponsorów których główną motywacją w spieraniu nie jest inżynieria podatkowa albo pranie pieniędzy,
    Dokładnie. Marketing to nie 3 osoby z telefonami w ręce, ale ciężka tyrka od rana do nocy.

    Ale mimo wszystko gratuluje forumowym wysłannikom Michała, pozyskaliście kolejnego sponsora za ok 10k. Odzyskaliście już więc prawie 75% stanu sponsorów za czasów Spółki. Jesteście też w 1/4 drogi do sukcesu - by mieć 100%, trzeba tego sponsora jeszcze utrzymać i o niego zadbać. Muszą być wyniki, a on nie być pozostawiony sam sobie (jak za czasów Maślanki) ale rozpieszczony. Musi też przelać na konto swoje obietnice Wtedy będzie można mówić o sukcesie.

    Ba, macie jeszcze trudniejsze zadanie, pozyskać najlepszego i najwierniejszego sponsora - Kibiców. Tych którzy przyjdą bez względu na wyniki. Oni też chcą być rozpieszczani. Bez kasowania ich postów na facebook, bez publicznego pokazywania foszków prezesa i różnych jego humorków, bez "wyłudzania" (inaczej tego banneru reklamowego za 75 zł nazwać nie można) kasy na badziewne koszulki klubowe, itp. Oczekują raczej rozumienia ich problemów, ich zrealizowania w pewnym zakresie, a nie odwrócenia się dupą i narzucania im pomysłów Michała czy innych przypadkowych osób (chociaż tu fajnie, że czasem wśród nich trafi się jakiś pomysł z tego forum).

    A na czym polega marketing mówią fachowcy tu:


    Jakby ktoś czytał nasze wpisy uważniej, to by to już wiedział od dawna. Ale że jesteśmy "gówniarzami" (jak to radcy Michała określają nasz poziom), więc się podobno nie znamy na rzeczy

    Jak się robi marketing i całą tą otoczkę, pokazał wczoraj Falubaz. Marny trening, a wszystko on-line, 3 kamery + dron. Szacun.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 18-03-2016 o 09:12
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #1010
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Oj Ananasek kozak widze jesteś w necie
    Ja przynajmniej potrafie powiedziec dzien dobry
    A ze adwersarz jedyne co potrafi to spuscic wzrok i isc dalej bez reakcji?

    I kto tu mocny jest w realu?
    Aaaa... no jeszcze jestes mocny jak zablokujesz auto na parkingu tak ze nie moze wyjechac i kiedy kierowca tegoz auta wychodzi zwrocic uwage, to znowu jestes mocny... przez szybe
    A 15 minut pozniej na komendzie zglaszajac grozby karalne, ktore potem sa umarzane <hahahahaha>

    Wiem o was kolezko wiecej niz sadzisz. Duzo wiecej. Wiem tez o twoich ciekawych historiach i zaleznosciach na PCz.
    Takze tego...

    I pamietaj. Ja wiem kim jestes. Wiem jak cie namierzyc i znalezc i precyzyjnie sadowi podac adresy do korespondencj
    A rozpowszechnianie falszywych informacji jest karalne
    I moze sie okazac za kilka miesiecy, ze sytuacja jest odwrotna i to Ty bedziesz skazany z art 212 i koniec pracy badawczej na polibudzie (

    Aczkolwiek mam w sobie godnosc i nie mam natury konfidenta. W przeciwienstwie do was nie rozpowszechniam bzdur na wasze tematy. Bo gdyby tak bylo juz byscie lecieli do prokuratora Rozpowszechniam czysta prawde i bede to robic dalej, bezwzgledu na to co bedziecie o mnie pisac, jakimi ubeckimi metodami bedziecie probowali zastraszyc

    Tak slucham sobie ciekawej rozmowy... "100 czego moga dac? tysiecy (smiech), nie, nie, nas tacy mali nie interesuja, my bardziej chcemy pomoc sponsorom zaistniec na rynku czestochowskim poprzez wspolprace z miastem i jakas rekompensate dla nas"

    no... tak to mniej wiecej brzmi w wolnym tlumaczeniu... prosze tam swoim przelozonym to pokazac i zastanowic sie czy chce calosci w necie... oj mogliby sie niektorzy wkurzyc, moze i wypowiedziec umowy? A moze to bylby temat do scigania z urzedu dla prokuratury? w Gorzowie Wlk. za takie dzialania maja zarzuty

    Igraj luki, igraj
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1011
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    youtube.com/watch?v=b-bIsM5Fq3c innego komentarz mi nie przychodzi do głowy... straszenie ze wiecie kto kim jest śmiech na sali.
    Ostatnio edytowane przez Stanley ; 18-03-2016 o 14:02

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Stanley za jego przydatny post!

    dockm (20-03-2016), jazzmanik (18-03-2016)

  28. Powrót do góry    #1012
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Żenada.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    dockm (20-03-2016), jazzmanik (18-03-2016)

  30. Powrót do góry    #1013
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Dno totalne. Panienki sądami znów straszą...
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 19-03-2016 o 03:39

  31. Powrót do góry    #1014
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Nie, żebym popierał publiczne wrzuty Ananasa, ale totalną hipokryzją jest wyzywanie go od panienek, biorąc pod uwagę kto rozpoczął tę jałową dyskusję...

  32. Powrót do góry    #1015
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Nie, żebym popierał publiczne wrzuty Ananasa, ale totalną hipokryzją jest wyzywanie go od panienek, biorąc pod uwagę kto rozpoczął tę jałową dyskusję...
    Fakt. Przesadzilem. Ale to ciagle straszenie sadami jest po prostu bardzo slabe.

  33. Powrót do góry    #1016
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Fakt. Przesadzilem.
    Łał.

    I wydaje mi się, że nie chodzi tu o straszenie sądami, a o wywlekanie pewnych prywatnych spraw. Jeśli nie dotyczą one bezpośrednio Włókniarza, nie powinny się znaleźć w tym wątku.

  34. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Girion za jego przydatny post!

    CKMik (21-03-2016), Gadol (19-03-2016), dockm (20-03-2016), jazzmanik (19-03-2016), muuu (20-03-2016), spitt22 (19-03-2016)

  35. Powrót do góry    #1017
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,044
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Wy tu pitu pitu a coś czuje że lany poniedziałek bedzie lany dla Wlokniarza.Czuje niespodzianke w Pile

  36. Powrót do góry    #1018
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Biorąc pod uwagę wypowiedź prezesa zwycięstwo Polonii to żadna niespodzianka.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #1019
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jeśli tam przegramy to nie uważam to za jakąś sensacje. Piła ma solidny skład i u siebie bedzie mocna

  38. Powrót do góry    #1020
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,330
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Dla mnie niespodzianka bedzie zwycięstwo Wlokniarza. No proszę Was, kim? Stawiają nas w roli faworyta ale widocznie ja sie na żużlu nie znam, bo uważam ze to skład na max 3 miejsce przy bardzo dobrych wiatrach.

    Byle bez długów.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (23-03-2016)

  40. Powrót do góry    #1021
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Łał.

    I wydaje mi się, że nie chodzi tu o straszenie sądami, a o wywlekanie pewnych prywatnych spraw. Jeśli nie dotyczą one bezpośrednio Włókniarza, nie powinny się znaleźć w tym wątku.
    Mowisz chyba o pisaniu tu na forum pzez innych mojego imienia i nazwiska oraz miejsca zatrudnienia. Patrz a do sądu bym tego i tak nie podawał.

  41. Powrót do góry    #1022
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Nie chcę dalej offtopować, ale widzę, że nie czujesz tematu. Tak więc zakończę ten wątek.

    Co do naszych szans w Pile to także wydaje mi się, że faworytem nie jesteśmy. Chyba, że tamtejsi działacze postawią jak i my na polski skład.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Girion za jego przydatny post!

    muuu (20-03-2016)

  43. Powrót do góry    #1023
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Mecz w Pile będzie wygrany i nie wiem SKĄD taka małą wiara??! Ale nie interesuje mnie to, bo widząc, że więcej INTERESU zbiera uwaga, co powiedział Arbus do ściany? To o czym My tutaj rozmawiamy?

    p.s
    POSTY Z ZAWARTOŚCIĄ ODNOSZĄCĄ SIĘ DO PRYWATNEJ OSOBY POWINNY BYĆ KASOWANE. No chyba, że lubimy Big Brothera
    Ostatnio edytowane przez BB1 ; 20-03-2016 o 00:56

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BB1 za jego przydatny post!

    muuu (20-03-2016)

  45. Powrót do góry    #1024
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na dzień dzisiejszy mnie osobiście bardziej interesuje spotkanie (sparingowe) w ZG.
    Składy:Falubaz Zielona Góra:
    9. Patryk Dudek
    10. Sebastian Niedźwiedź
    11. Andriy Karpov
    12. Kanni Larsen
    13. Piotr Protasiewicz
    14. Krystian Pieszczek
    15. Alex Zgardziński
    R1. Arkadiusz Potoniec

    Włókniarz Częstochowa:
    1. Daniel Jeleniewski
    2. Mateusz Borowicz
    3. Artur Czaja
    4. Thomas H. Jonasson
    5. Rafał Trojanowski
    6. Hubert Łęgowik
    7. Oskar Polis
    R1. Jacob Thorsell
    R2. Andreas Lyager
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #1025
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    mój ulubiony temat na forum
    szantaże, taśmy prawdy, porachunki
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  47. Powrót do góry    #1026
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,421
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    O formie naszych trochę nam powie dzisiejszy sparing w ZG. Ja jednak składam się ku porażce w Pile, ale takiej z widokami na bonusa, jakieś 49:41/48:42. Polonia jest faworytem tego meczu i żadne przekłamywanie pseudofachowców z SF czy na tym forum tego nie zmieni.

  48. Powrót do góry    #1027
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szkoda, że odwołali bo wreszcie byśmy mogli się czegoś dowiedzieć o tej drużynie. Szczerze mówiąc to niewiele wiemy w tym momencie. Na papierze wygląda to przyzwoicie, ale to tylko spekulacje. Jedno co wiemy to Trojanowski przewraca się jak się przewracał.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #1028
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Szkoda odwołanych sparingów, wychodzi na to, że jedyną szansą na jazdę spod taśmy w czwórkę będzie mecz w Poznaniu ze Spartą (chociaż patrząc na pogodę, która ma być na początku tygodnia, to jest wątpliwe jego rozegranie). Prawdopodobnie więc do Piły pojedziemy z marszu i to mnie smuci. Smuci mnie dlatego, że pewnie miłościwie nam panujący pan prezes uskuteczni swoją jazdę sześcioma Polakami w składzie. A z tego, co udało się dowiedzieć, to w jeździe spod taśmy na treningach w Zielonej Górze Thorssell spisywał się bardzo dobrze. A nasi ulubieni zawodnicy, czyli Jeleniewski i Trojanowski nie prezentowali się najlepiej.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  50. Powrót do góry    #1029
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    W latach 80-tych liga ruszała w ostatni weekend marca. Musiało na prawdę mocno śnieżyć żeby sezon zaczynano z poślizgiem. Dzisiaj dziennikarze potrafią tylko gadać o niebezpiecznym torze a przepłacane "panienki" kręcić nosem. Kiedyś przy takiej pogodzie jak teraz chlopaki od 2 tygodni śmigaliby po torze i to nie po jakiś Słoweniach tylko u siebie. A teraz... dupa. W 1985 pierwszy trening. Śnieg zadaje, chłopaki na trybunach przemarznięci, czapki, szaliki, papierosy w skostniałych palcach a na torze kółko za kółkiem kręci Sławek Drabik. Tak zdobywało się szacunek u kibica i umiejętności jazdy na każdym torze! Dzisiejsze, przepraszam za określenie, pizdki w porównaniu z dawnymi twardzielami budzą tylko uśmiech politowania... No ale dobrze, dobrze... niech czekają na 30 stopni i czerwcowe słoneczko. A może który ma cohones i skończy się ze sobą pierd.... jak matka z łobuzem i zacznie sezon? Czekamy.

  51. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Gadol (21-03-2016), ananasek_vel_oman (23-03-2016), muuu (21-03-2016), sirqaz (21-03-2016), wespe (21-03-2016)

  52. Powrót do góry    #1030
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Smuci mnie dlatego, że pewnie miłościwie nam panujący pan prezes uskuteczni swoją jazdę sześcioma Polakami w składzie.
    Finfa: Bardzo liczymy na naszych polskich seniorów, jednak nikt nie dostanie miejsca w składzie za darmo. Każdy zawodnik swoją wartość musi udowodnić na torze

    Całość: http://www.przegladsportowy.pl/wlokn...4,1,12407.html

    Panowie nikt nie jest głupi, żeby puszczać słabego Polaka w sytuacji kiedy np. Thorssell jest bardzo szybki na treningach.
    6+1 to wizja, ale nikt nie będzie usilnie zamykał się w schemacie.
    Poza tym artem pomyliły Ci się daty.
    W czwartek jedziemy na powtórkę do ZG, a w Poznaniu mamy jechać już po inauguracji w Pile.

  53. Powrót do góry    #1031
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Vojtas, pisałem post przed datą powtórki w Zielonej Górze. A odnośnie sparingu w Poznaniu posiłkowałem się stroną klubową, na której 25-go marca podany był sparing w Poznaniu. Stąd moja pomyłka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  54. Powrót do góry    #1032
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    W latach 80-tych liga ruszała w ostatni weekend marca. Musiało na prawdę mocno śnieżyć żeby sezon zaczynano z poślizgiem. Dzisiaj dziennikarze potrafią tylko gadać o niebezpiecznym torze a przepłacane "panienki" kręcić nosem. Kiedyś przy takiej pogodzie jak teraz chlopaki od 2 tygodni śmigaliby po torze i to nie po jakiś Słoweniach tylko u siebie. A teraz... dupa. W 1985 pierwszy trening. Śnieg zadaje, chłopaki na trybunach przemarznięci, czapki, szaliki, papierosy w skostniałych palcach a na torze kółko za kółkiem kręci Sławek Drabik. Tak zdobywało się szacunek u kibica i umiejętności jazdy na każdym torze! Dzisiejsze, przepraszam za określenie, pizdki w porównaniu z dawnymi twardzielami budzą tylko uśmiech politowania... No ale dobrze, dobrze... niech czekają na 30 stopni i czerwcowe słoneczko. A może który ma cohones i skończy się ze sobą pierd.... jak matka z łobuzem i zacznie sezon? Czekamy.
    Podziękowania należą się przy okazji tunerom, którzy tak przygotowują sprzet, że cokolwiek innego niż beton na torze powoduje sraczkę u zawodników i widmo bliskiego spotakania z torem/bandą.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    jazzmanik (22-03-2016)

  56. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    jazzmanik napisał:
    W latach 80-tych liga ruszała w ostatni weekend marca. Musiało na prawdę mocno śnieżyć żeby sezon zaczynano z poślizgiem. Dzisiaj dziennikarze potrafią tylko gadać o niebezpiecznym torze a przepłacane "panienki" kręcić nosem. Kiedyś przy takiej pogodzie jak teraz chlopaki od 2 tygodni śmigaliby po torze
    Włókniarz miał zazwyczaj problem z przygotowaniem toru po zimie na pierwsze spotkania na własnym torze w latach osiemdziesiątych, dlatego pierwsze kolejki jechaliśmy na Olsztyńskiej w kwietniu:
    Tak na szybko: 13.04(1980) 12.04(81) 4.04(82) 10.04(83) 8.04(84) 14.04(85) 6.04(86) 5.04(87) 17.04(88) 9.04(89)
    Na początku lat osiemdziesiątych rzeczywiście był plan na start sezonu z końcem marca, a co z tego wyszło? 3 spotkania w I lidze. II ligę odwołano. Rok później podobna sytuacja 2 spotkania w I lidze, II liga odwołana. W następnych latach zaczynano głównie w kwietniu a marcowe przekładano. Odbywał się jeden mecz w marcu w I lidze i jeden w drugiej lidze. Można odszukać zawody pod koniec marca, ale to były sporadyczne przypadki.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-03-2016 o 01:51
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  57. Powrót do góry    #1034
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach

  58. Powrót do góry    #1035
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Dlaczego chcąc jechać do Piły muszę wysyłać dane typu PESEL (!?) bóg raczy wiedzieć komu na poczcie o2?

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •