Strona 67 z 132 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No to tym bardziej żal jak taki dream team MiSiowy z fajną trenerką leją przeciętniacy
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #2972
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Hahah niezle, jak ostatnio sprawdzałem wynik to było +8 dla Włókniarza. Nawet nie chciało mi się już potem ponownie sprawdzać i nagle czytam tutaj, że porażka. Masakra, co tam zaszło.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #2973
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Ktoś to już napisał... Brawo MY. To w następnym meczu wielki powrót Czai i Borowicza... A może i THJ. I taka paranoja do końca sezonu już. Z drugiej strony, jak nikt z fajnego teamu nie potrafi ujeździć średniej ponad 2 pkt, to o czym tu rozmawiać.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kubag za jego przydatny post!

    Girion (26-06-2016)

  5. Powrót do góry    #2974
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Hahah niezle, jak ostatnio sprawdzałem wynik to było +8 dla Włókniarza. Nawet nie chciało mi się już potem ponownie sprawdzać i nagle czytam tutaj, że porażka. Masakra, co tam zaszło.
    Jaka masakra, fajnie było ale skończyło się jak zawsze cytując "lidera".
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #2975
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dzisiaj będzie zbiorowe przepraszanie Trojanowskiego?
    Nie...

  7. Powrót do góry    #2976
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Raz w roku to i świnia poleci. Przeciętniak jakich wielu.

    Z jednej strony frajersko przegrany mecz, a z drugiej no od początku nie mieliśmy pewniaka poza Jeleniem dziś. Daniel się zaciął i wszystko padło.
    LOL

    "Przypadkiem" 5 razy wygral dzis bieg i raz przyjechal za Legowikiem zdobywajac jednoczesnie 17 pkt
    Jeju... jak ja bym chcial zeby nasze asiory mialy takie "loty"
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #2977
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Znowu brakło lidera. Nikt dziesięciu punktów nie zrobił. Rozgrzeszyć można jedynie Naszych juniorów, dobrą robotę zrobili. Z Mazura, było trochę śmieszkowania, a chłopak mecz życia pojechał, bo kiedy jak nie z nami

  9. Powrót do góry    #2978
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    ****a Mać

  10. Powrót do góry    #2979
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    że też nikt z naszych, "przypadkiem" nie wygra 5 biegów... Jakoś sobie logicznie staram wytłumaczyć, że ulewa zmieniła warunki torowe i Wanda dopiero w końcówce się dopasowała, ale my trzy ostatnie biegi przegrywamy 14:4, mimo, że dwa razy jechał nasz lider Jeleniewski.. Ligowi wyjadacze tracą pkty jak zespół złożony ze szkółkowiczów. inna sprawa, złożenie pary niepewny mimo wszystko Klindt z beznadziejnym od początku sezonu Trojanowskim, to w jakiej głowie musiał się taki pomysł urodzić...

  11. Powrót do góry    #2980
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Znowu brakło lidera. Nikt dziesięciu punktów nie zrobił. Rozgrzeszyć można jedynie Naszych juniorów, dobrą robotę zrobili. Z Mazura, było trochę śmieszkowania, a chłopak mecz życia pojechał, bo kiedy jak nie z nami
    Chyba raczej ze mnie
    A sie okazuje ze ananasek to jednak wie co pisze
    Zaprawde powiadam wam, Mazur moze nie bedzie co mecz krecic sie kolo kompletu ale stabilne 7-11 pkt bedzie teraz robil
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    GriN (26-06-2016)

  13. Powrót do góry    #2981
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Troche sie pomylilem ale tak jak myslalem przegralismy. Fajny mecz, fajna jazda Trojana, fajna jazda calej reszty. Fajne zmiany i ulozenie par na biegi nominowane, nie ma sie czego czepiac. Szkoda, ze pogoda byla niefajna, ale wszystkiego miec nie mozna. Czekam niecierpliwie na nastepne fajne mecze z naszym fajnym zarzadem, fajnym trenerem, fajnym menedzerem i fajnym zawodnikiem Trojanem. Pozdrawiam cieplutko ; )

  14. Powrót do góry    #2982
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Wypada się przyznać, że lata lecą a ja wciąż pojęcia o tym sporcie pojęcia nie mam. Bylem pewien wygranej...

    Żadna pociecha, że jest jedna osoba która zna się na żuzlu gorzej niż ja... Wiecie o kim piszę. O twórcy tej kupy gówna która tylko wstyd częstochowskiej tradycji żużlowej przynosi. Łajza na łajzie staruch na staruchu prawie same znajduchy sześciu chłopa co może być liderem a może zero przywalić. Co za infantyl to budował, jakiż ignorant ich kupował.

    U nas w drużynie królestwo chaosu. Siedmiu ludzi w składzie i każdy walnął śliwkę lub jak Thorssell nawet po nią nie wyruszył. Dwa duny którymi wiele osób się tu zachłystywało a oni pojechali wreszcie na swoim poziomie. Oni nigdzie nie robia wielkich punktow i indywidualnych osiągnięć dlaczego mieliby w tak wymagającej (ironia wielce zjadliwa) lidze jak to nais cośtam punktować?
    DZIADÓW i NIEUDACZNIKÓW KUPA ale strach któregoś wywalić bo są tak chimeryczni, że dzis najgorszy za tydzień może być najlepszy i odwrotni.

    Nie pytam juz nawet o tych wszystkich kolesiów co ślepo patrzą w prezesa, ani o tego co to "krytykuje Michała jednak w sposób mądry" bo ci z mysiej dziury powinni tydzień nie wyłazić. Tak się powinni tych swoich zachwytów wstydzić jak ja swojego optymizmu.

    PS. Kolego Ananasie szacun. Wynik niemal trafiony to pryszcz, ale przewidzieć, że skromny Edzio Mazur rozdupcy na strzępy drimtim medialnego Świącika i jego adiutanta Fimfy! Swoja drogą jakież oni teraz pierdoly będą w wywiadach pociskać, żeby na najbliższy mecz im ze 4000 ludzi przyszło.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 26-06-2016 o 18:29

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    CKMik (26-06-2016), Gadol (26-06-2016), ananasek_vel_oman (26-06-2016)

  16. Powrót do góry    #2983
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Nie wiem który już raz na wyjazdach mamy dobry początek, a końcówkę fatalną. Też ciężko uznać to za przypadek. Istotnie, wstawienie pary Klindt-Trojan to taktyczny majstersztyk... Do tego młody Thorsell, który zapewne w życiu w Krakowie nie jeździł. Takie żonglowanie składem raczej nie kojarzy się z profesjonalizmem klubu. Co mecz to inne zestawienie.

  17. Powrót do góry    #2984
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Swoja drogą jakież oni teraz pierdoly będą w wywiadach pociskać, żeby na najbliższy mecz im ze 4000 ludzi przyszło.
    No Finfę można już było posłuchać i obejrzeć na Fonie. Winnym porażki jest Klindt, bo jakby dowiózł te 2 pkt w 14 to naszym liderom byłoby łatwiej w 15 bo byłaby niesamowita presja wśród gospodarzy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    jazzmanik (26-06-2016)

  19. Powrót do góry    #2985
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Uprzedzę Ananaska.

    Oni mają Mazura.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Klub w ruinie prowadzi

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Jak zwykle tylko polowicznie masz racje

    Dobra, koniec darcia lacha z nieznajacych sie na zuzlu

    Moze mi (ktos kto sie zna na zuzlu) wytlumaczyc jak mozna majac po 8 biegu 10 pkt przewagi przegrac mecz?
    Z gory prosze o nieudzielanie sie kibicow z Torunia, bo wy macie w tym juz wprawe niemalze historyczna
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2986
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Hmmm... Dzisiaj w Krakowie pod sektor wyszli Hubert, Oskar i Seba. Taka mała odpowiedź dlaczego wspieramy bardziej wychowanków a nie najemników.

    Może mały konkurs urządzimy - co powie MiŚ w wywiadzie:
    a) Nie ukrywam, że z prezesem Mlekiem mieliśmy duży wpływ na nasz skład na niedzielne spotkanie,(...) jest wielu takich działaczy w Polsce, gdzie sztab szkoleniowy wspólnie z prezesem do spraw sportowych ma duży wpływ na to, co dzieje się w drużynie.
    b) Musimy poszukać słabych punktów, bo już nadszedł na to najwyższy czas. Dokładna analiza przyjdzie jutro. Omówimy z menedżerem sytuację. Na pewno jest dużo racji w twierdzeniu, że zawodzą nas liderzy. Trenerzy mają pole do popisu, bo ławkę mamy szeroką, a zmiany są chyba konieczne.
    c) Nie ma co się denerwować. Jak kogoś nie satysfakcjonuje wynik, to przepraszam. Przed nami dużo kolejek. Chłopaki się rozjadą
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #2987
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Pewnie odp c 😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #2988
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Najdziwniejsze w tym wszystkim że zapewne na koniec sezonu zajmiemy 3 miejsce za Orłem i łotyszami... i spełni się sen MiSiów o hajsie z ekstraligi

  23. Powrót do góry    #2989
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    4. Rafał Trojanowski (2, 2*, 2, 0) 6+1
    A szykował się na ten mecz dobry miesiąc. Może jak by mu tak dać ze 3x więcej czasu, to by w końcu się rozjechał i spasował do siebie sprzęt??

    Czekam też na wypowiedzi Michała Świącika, jak bierze na siebie odpowiedzialność za ustalanie składu i ingerowanie w skład. Bo przecież ostatnio się udała jego interwencja, to i teraz też zapewne próbował. Nawet jakieś kłótnie i szopki przed nominowanymi były w boksie Włókniarza.

    I ja sam już nie wiem, czy to jest nieudolność sztabu czy robimy wszystko, by nawet przypadkiem nie awansować do SE. A niby jesteśmy na niego przygotowani i mamy w ciul kasy... Brak mi jakiegoś innego wytłumaczenia na to co się stało.

    PS Thorssell jest dobry na torze w Częstochowie. Jak go pchamy na wyjazdy, to nie oczekujmy jakiś szaleństw. To widzi chyba każdy, poza sztabem szkoleniowym.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 26-06-2016 o 20:27
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Powrót do góry    #2990
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    timspirit.jpg

    Team spirit coś MiSiom szwankuje.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #2991
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Czym Wy się Panowie denerwujecie? Przecież w e-lidze 2017 i tak pojedzie ten kto będzie miał kasę, dlatego rywalizacja w 1 lidze w aktualnym sezonie jest czysto teoretyczna. Łotyszy nie dopuszczą, Witek raczej w 2017 do e-ligi jeszcze nie będzie chciał się pchać. Więc albo z e-ligi nikt nie spadnie, albo awansuje ktoś z 1 ligi po jakimś konkursie.

  26. Powrót do góry    #2992
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Czyżby Finfa powoli oswajał kibiców z obecnością kapitana w kolejnym meczu? Po potrenowaniu startów oczywiście.

    Rafał Trojanowski to z pewnością lepsza decyzja, niż ściąganie do Krakowa zawodnika zagranicznego, jakim jest Tomas Jonasson. Rafał zna ten tor i jakby miał lepsze wyjście spod taśmy z pewnością tych punktów zrobiłby jeszcze więcej.
    Taka moja tylko mała uwaga. Wirus nie zastąpił raczej THJ w składzie. Bo ten ostatnio nie jechał.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Powrót do góry    #2993
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez bladymis Zobacz posta
    Czym Wy się Panowie denerwujecie?
    Że z takim pojęciem na temat żużla, zarządzaniem klubem, prowadzeniem go podczas meczy i poza nimi, to jedyne do czego się nadaje nasz zarząd i jedyne miejsce gdzie ma szanse "zabłysnąć", to
    Warsaw Shore Bright Mountain Edyszyn.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #2994
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Że z takim pojęciem na temat żużla, zarządzaniem klubem, prowadzeniem go podczas meczy i poza nimi, to jedyne do czego się nadaje nasz zarząd i jedyne miejsce gdzie ma szanse "zabłysnąć", to
    Warsaw Shore Bright Mountain Edyszyn.
    Wszystko się zgadza, tylko można powiedzieć, że taka sytuacja trwa od 2015 i nic się w tym temacie nie zmienia. Szkoda się denerwować.

  29. Powrót do góry    #2995
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez bladymis Zobacz posta
    Czym Wy się Panowie denerwujecie? Przecież w e-lidze 2017 i tak pojedzie ten kto będzie miał kasę, dlatego rywalizacja w 1 lidze w aktualnym sezonie jest czysto teoretyczna. Łotyszy nie dopuszczą, Witek raczej w 2017 do e-ligi jeszcze nie będzie chciał się pchać. Więc albo z e-ligi nikt nie spadnie, albo awansuje ktoś z 1 ligi po jakimś konkursie.
    Tu nie ma mowy o nerwach. To raczej takie szukanie namiastki ligowej adrenaliny w czymś czego ligą nazwać nie można (no bo przecież z tymi Kolejarzami to nie liga tylko jaja), w drużynie która drużyną nie jest (bo w razie awansu trzeba rozgonić wszystkich) bo w tym składzie personalnym nie ma żadnej przyszłości, w szefostwie klubu które 70 lat tradycji, klub i jego barwy traktuje jak własny folwark a emocje w tym, że nie wiadomo czy dziękować im za żużel w Częstochowie czy protestować zanim wszystko *********, w rozwoju własnej młodzieży i tu jak wszyscy (niemal) wiemy jest po prostu DUPA!
    Awans z nadanie i bycie jakąś wciągniętą po partyjniackiej linii stalą toruń, czy litościwie niewygonionym Grudziądzem bo starca Golloba nie wypadalo zmuszać żeby walczył po Piłach Krosnach i Rawiczach także większości z nas zapewne nie pasuje. Mamy przez ostatnie lata tyle upokorzeń, że więcej nie trzeba.
    Tak, to nie nerwy. To raczej bycie zaangażowanym widzem w częstochowskim teatrze absurdu...

    Ale za tydzień mecz wygramy i dolne wargi klubowych prominentów oraz ich medialnych klakierów ponownie butnie "pójdą" do przodu...
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 26-06-2016 o 20:42

  30. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    CKMik (26-06-2016), Emil (26-06-2016), Gadol (26-06-2016), Kubag (27-06-2016), Osman (26-06-2016), ananasek_vel_oman (26-06-2016), artem (26-06-2016), bladymis (26-06-2016), ckm-ista (27-06-2016), mackoxdp1 (26-06-2016), muuu (26-06-2016)

  31. Powrót do góry    #2996
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    My i ekstraliga??😂😂😂😂😂😂
    Musielibyśmy mieć 2x większy budżet od reszty ekip żeby tam coś zdziałać. 😂😂😂😂😂
    Inaczej z takim fajnym zarządem i fajnym sztabem będzie kompromitacja 😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2997
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    jazzmanik jesteś wielki w tym co napisałeś ! od dekad uświadamiam gamoni ze w sporcie trzeba mieć tez HONOR !!!!! Awans przy stole ? Ja taki awans pierd.... !!! Nigdy stal Toruń nie awansowała i dla prawdziwych kiboli jest to zwykła drugoligowa organizacja. Porównywanie Włokniarza do owej "druzyny" jest dyshonorem dla biało-zielonych.
    Po wyczynie w Krakowie panowie startujący z Lwem na cycach udowodnili ze nie sa godni tego Lwa reprezentować . Po spadku Górnika z ekstarligi kibole rozebrali grajków z koszulek bo poziom gry jaki reprezentowali uwłaczał nazwie klubu , barwom i herbowi na owej koszulce.
    We Włokniarzu próbowano zmienić herb klubu na jakiś wstrętny bohomaz bo......
    Wiec o czym tu mowic ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2998
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A nie mówiłem...

    Rafał na pewno pojawi się w następnych meczach - dodaje Finfa.
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/611...y-uciekly-nam-

    Niech poda od razu w których. Zaplanuję sobie wtedy inaczej niedzielę. Na miernej jakości najemników nie mam zamiaru patrzeć.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #2999
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ci najemnicy wygraliby ten mecz gdyby mieli w parkingu trenera a nie dwoch wypelniaczy programu i trzeciego dyletanta.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #3000
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ci najemnicy wygraliby ten mecz gdyby mieli w parkingu trenera a nie dwoch wypelniaczy programu i trzeciego dyletanta.
    Gdyby był trener to większość tych najemników byłaby zbędna.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    andzia_xyz (26-06-2016), jazzmanik (27-06-2016)

  37. Powrót do góry    #3001
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Gdyby był trener to większość tych najemników byłaby zbędna.
    O ile mialby wplyw na dobor kadry przed sezonem
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #3002
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Napisałem przecież trener, nie marionetka czy statysta.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #3003
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Co za banda frajer##
    Przegrać wygrany mecz...właśnie Nam odjechał final 1 ligi, nie mówię o e-lidze ale była szansa realna jechać z Łodzią fajne finały, fajnym zespołem.
    No trudno, widocznie tak musi być.

  40. Powrót do góry    #3004
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A nie mówiłem...


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/611...y-uciekly-nam-

    Niech poda od razu w których. Zaplanuję sobie wtedy inaczej niedzielę. Na miernej jakości najemników nie mam zamiaru patrzeć.
    Przecież pisałem kilka meczy temu o tym... nasz główny żywiciel był mocno wku$##@$ na brak Trojana Kilka wychowawczych rozmów z MiSiami i nagle Finfa z elkapitano są ustawieni we Włókniarzu po wsze czasy. Nie znam przyczyn awantury przed 14 biegiem... ale nie zdziwię się jeśli chodziło o rezerwę.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    muuu (26-06-2016)

  42. Powrót do góry    #3005
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Mój kolega widział jak się Trojan pluł do Finfy także, fajnie mamy. Chociaż nie powiem ze Rafał dzisiaj był szybki i waleczny.
    Ale dalej nie mogę uwierzyć jak można roztwonic taka przewagę...

  43. Powrót do góry    #3006
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Przecież pisałem kilka meczy temu o tym... nasz główny żywiciel był mocno wku$##@$ na brak Trojana Kilka wychowawczych rozmów z MiSiami i nagle Finfa z elkapitano są ustawieni we Włókniarzu po wsze czasy. Nie znam przyczyn awantury przed 14 biegiem... ale nie zdziwię się jeśli chodziło o rezerwę.
    To może odbyłby wychowawczą rozmowę ze swoim pupilkiem? Np zwracając mu uwagę iż zaopatrywanie się w brytyjskim szrocie w sprzęt to może nie najlepszy pomysł. A jak mamy być raczeni parą nieudaczników to niech ich spakuje w walizkę i zasuwa z nimi do np hmmm Opola czy Rawicza. Nieudaczników miejscowych już mamy sporo, import takowych jest nam zbędny.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #3007
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie jestem zaskoczony intensywnością dyskusji

    Mnie ku mojemu własnemu zdziwieniu porażka z Wandą ani nie zasmuciła, ani nie wkurzyła.

    Dziś uświadomiłem sobie, że mam to wszystko w nosie. Tzn. cieszę się, kiedy Włókniarz wygrywa bo to jednak kawał mojego kibicowskiego życia, ale nie jest to już to samo co nawet 2 lata temu. Porażki natomiast latają mi koło tyłka. Ten klub, ta drużyna to skupisko ludzi kompletnie mi obcych. Nie czuję z nimi żadnej więzi emocjonalnej. Ot, gromadka najemników którzy za korzystniejsze niż gdzie indziej warunki zgodzili się zakładać raz na weekend biało-zielony kevlar oraz grupa osób trwale przyklejonych do żużla w Częstochowie od wielu lat, dla których Włókniarz jest nie tyle sensem życia, co sposobem na nie. No i kilku wychowanków - to z kolei postacie tragiczne, ofiary tejże właśnie wymienionej przed chwilą drugiej grupy.

    To tyle zwierzeń

    A co do tematu pt. "Włókniarz w Ekstralidze". Hmm, tu porażka jest MiSiowi absolutnie na rękę. O ile znam regulamin w przypadku gdy zwycięzca Nice PLŻ nie dostanie licencji na start w Elidze to zaproszenie idzie najpierw do drużyny nr 2, potem nr 3, etc. Zwycięstwo z Wandą przybliżyłoby nas dość znacznie do czołowego miejsca w tabeli co mogłoby skutkować tym, że pewnego dnia MiŚ dostałby od granatowych marynarek propozycję "awansu". Jak parę osób już trafnie zauważyło by "awansować" należałoby założyć spółkę, a to wymaga trochę gimnastyki Przede wszystkim SSA to nie stowarzyszenie i nie da się różnych machlojek tak po prostu ukryć. Po drugie - potrzebny jest kapitał. Strzelam, że udziałowcem nowego Włókniarza SA byłoby miasto Częstochowa. A to oznacza, że niektórzy fajni koledzy i koleżanki musieliby opuścić swoje miejsce aby móc obsadzić je innymi koleżkami, tym razem z nadania partyjnego... Sami widzicie że jest to trochę mało komfortowa sytuacja, a tak z Wandą wtopiliśmy, zajmiemy pewnie ok. 4 miejsce w lidze i będzie można zawsze rzec "no co, awansu nie było bo być nie mogło, ale był za to żużel w Częstochowie, luz i fajna atmosfera"....
    Pzdr,
    Garfield

  45. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (26-06-2016), Girion (26-06-2016), ananasek_vel_oman (26-06-2016), artem (27-06-2016), jazzmanik (27-06-2016), mackoxdp1 (26-06-2016), muuu (26-06-2016)

  46. Powrót do góry    #3008
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Szkoda strzępić ryja na tą zbieraninę. Tak frajerskiej porażki nie pamiętam chyba. Frajerstwo pełną gęba. Każdy kto stał nad parkingiem przed nominowanymi, mógł poczuć tą "fajną" atmosferę. Amatorka.

  47. Powrót do góry    #3009
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    A taki był waszym zdaniem Finfa wspaniały przed sezonem. Co taka zmiana zdania? Trener i manager to tragedia u nas i nic tego faktu nie zmieni.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #3010
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Opowiedzcie panowie co sie dzialo w parkingu. Ide po popcorn

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    A taki był waszym zdaniem Finfa wspaniały przed sezonem. Co taka zmiana zdania? Trener i manager to tragedia u nas i nic tego faktu nie zmieni.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Po pierwsze, nie przypominam sobie zeby ktokolwiek pisal ze jest wspanialy.
    Po drugie, dostal szanse, tak jak powinno byc w kazdym normalnym srodowisku.
    Po trzecie, w przeciwienstwie do ciebie patrzymy i obiektywnie oceniamy.
    Po czwarte, dal powody do narzekania to narzekamy.
    Po piatek, udowodnil wielokrotnie pimpus ze sie nie nadaje.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #3011
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ja wziąłem maślany. Tylko bez skojarzeń z honorowym proszę!
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #3012
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 10 w 2 postach
    Co mecz to inne zestawienie.

    I tu jest pies pogrzebany!
    Po mojemu. .. jednak zbyt szeroka kadra. to niczemu dobremu nie służy. Jak te chłopaki mają jechać dobrze, jak nie znają dnia ani godziny!
    Casus choćby Czai i Borowicza dobitnie o tym świadczy. Podjeżdza taki chłopak pod taśmę i już ma spine, że jak nie pojedzie dobrze to nie pojedzie wcale. Z taką presja źle się startuje. Brakuje luzu i spokojnego budowania tego, co całkiem niedawno legło w gruzach. Napompowali balonik, który lada moment pęknie!!!! Ekstraliga się niektórym marzy w rok po dengregoladzie??? To się nie uda, nigdy w życiu! Tu potrzeba czasu na spokojne odbudowanie pod każdym względem- sportowym, finansowym, organizacyjnym. Po jaką cholere były te transfery z zewnątrz, te gwiazdy niechciane gdzie indziej? Bo co, bo awans, bo ekstraliga? To nie ten czas, dla Włókniarza to nie ta pora. tu potrzeba mozolnej pracy na odbudowanie tego wszystkiego i po cichu liczyłam, ze tak będzie. Spokojna jazda wychowankami, bez spiny, na luzie, bez wielkich nazwisk, ze szczerym przekazem do kibica, że potrzebujemy kilku sezonów na to by znów być potęgą. A nie że w rok, z dna na szczyt. To się nie uda, nie teraz.Każdy zdrowo myślacy wie, że nawet gdybyśmy jakiś cudem do tej ekstraligi awansowali to spadniemy zaraz z niej z hukiem. No bo co, nagle manna z nieba nam spadnie?
    Jeszcze raz powtarzam, tylko spokojna jazda, swoimi chłopakami( kibic na swoich zawsze przyjdzie) z ewentualnym wsparciem młodego zagraniczniaka, i za parę lat jesteśmy tam gdzie chcielibyśmy być. A nie działanie na zapalenie płuc, już, teraz, natychmiast. Moim zdaniem potęgę Włókniarza odbudujemy tylko swojakami, chłopakami stąd, którym zależy na tym klubie, którzy będą gryźli tor by się pokazać swoim kibicom. Bez najemników, bez zagranicznych gwiazd, które polską ligę traktują jak poligon doswiadczalny.
    I skład:

    1.Ułamek
    2. Borowicz
    3. Czaja
    4.Łęgowik
    5.Thorssell
    6.Polis
    7.Gruchalski

    do końca sezonu.

    Bo chyba nic już nie mamy do stracenia, i nic do zyskania. A swoi to swoi, nawet jak przegrają to im się wiecej wybaczy, zwłaszcza jeśli zostawią serce na torze. A i inwestycja w przyszłość może się okazać znamienna, przy wsparciu oczywiście odpowiedniego coacha, mentora, trenera.
    Sie rozmarzyłam....

  51. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi andzia_xyz za jego przydatny post!

    Gadol (27-06-2016), GriN (27-06-2016), Kubag (27-06-2016), artem (27-06-2016), ckm-ista (27-06-2016), mackoxdp1 (27-06-2016), muuu (27-06-2016), veronek (27-06-2016)

  52. Powrót do góry    #3013
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Aż trudno się pozbierać po tym meczu. Ale żeśmy przerżneli kur*a

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  53. Powrót do góry    #3014
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Przejrzalem dzisiaj oficjalny fb
    Chyba duzo banow bedzie sie musialo posypac, bo ludzie ostro jada po naszych "ekspertach"
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #3015
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Podsumowując mecz w Krakowie:

    1. Udany początek to efekt biegu młodzieżowego i fatalnej Wandy w pierwszej części zawodów, która sprawiała wrażenie mocno zagubionej. Mniej więcej od połowy zawodów można było zauważyć, że wszyscy zawodnicy Włókniarza po dobrym starcie rozgrywali fatalnie pierwszy łuk. Jedynym zawodnikiem, który w drugiej części zawodów był szybki w naszej drużynie był Hubert Łęgowik.
    2. Utrata pozycji przez szkolne błędy. Klindt, Thorssell i Jeleniewski w poszczególnych biegach tracili pozycje w sposób po prostu frajerski. Do tej pory nie wiem co Jeleniewski zrobił w 13 biegu po wyprzedzeniu Hougaarda. Z mojej perspektywy wyglądało jakby zamknął gaz, bo bał się jechać przy bandzie.
    3. Fatalne ustalenie obsady biegów nominowanych. Na pierwsze pole został ustawiony Klindt, który starty miał bardzo dobre, ale na trasie był przeraźliwie wolny. Łęgowik powinien w 14 biegu jechać ze zdecydowanie najlepszego pierwszego pola z dwóch powodów. Hubert imponował niezłym startem i kapitalną jazdą na dystansie, bardzo dobrze bronił się przed atakami miejscowych i systematycznie zwiększał przewagę. W biegu z Mazurem pojechał znakomicie. Dawno nie widziałem wychowanka Włókniarza tak myślącego na torze. Zresztą w pierwszym biegu spotkania był od Harrisa dużo wolniejszy, a mimo to inteligentną jazdą zdołał wywalczyć jeden punkt.
    4. Kłótnia w parkingu maszyn. To mówi wszystko o tym zespole. Zawodnik, który w sposób tak zdecydowany ingeruje w decyzje sztabu szkoleniowego powinien być od razu po meczu przywołany do porządku i odstawiony od zespołu. Ale też nie ma się co zbytnio dziwić, Finfa jest tak nieudolnym człowiekiem, że pewnie gdyby się dało, to jeszcze potulnie by tą zmianę odkręcił.
    5. No właśnie, Finfa i Kafel. Do Kafla większych pretensji mieć nie można. Niczego nie nauczy naszych zawodników, a w parkingu maszyn traktowany przez prezesa i menadżera jest traktowany jak piąte koło u wozu. Dziwne, że dalej chce się w to bawić, ale pewnie w jego wieku przeważający wpływ mają względy finansowe. O Finfie szkoda słów, wystarczyło porozmawiać wczoraj z kibicami Wandy. Dziękowali za to, że zabraliśmy im Finfę. Opinia o nim jest tam fatalna. Zresztą u nas chyba też


    Kończąc. Prezes i menadżer popełnili główny błąd przed sezonem kontraktując aż tylu zawodników. Dobry przykład jest Artura Czai, który pod taśmę podjeżdża spalony, ponieważ wie, że od tego biegu może decydować to, że na następne mecze w składzie się nie znajdzie. Tak samo jest z Borowiczem. Czas na zmiany, mam nadzieję, że już w tym tygodniu Finfa pożegna się ze swoim stanowiskiem. Zawodnicy mają go głęboko w poważaniu, kibice go nie chcą, popełnia fatalne błędy, a dalej musimy się z nim użerać. Jego czas w tym klubie minął. Liczę na radykalne kroki. Tu nie chodzi o jazdę o awans, tu chodzi o to, żeby tego klubu nie kompromitować w całej żużlowej Polsce.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    ckm-ista (27-06-2016), slipknoot (27-06-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •