Strona 57 z 132 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,565 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2521
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Mamy na ławie Trojanowskiego. Nasze wunderwaffe.
    A no to luz. Trojan zawsze na propsie.

  2. Powrót do góry    #2522
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Czemu odpalacie Boro ?

    Bo daje argumenty żeby zmienić Jonassona na niego, więc Świącikowi to nie na rękę.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  3. Powrót do góry    #2523
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Dla nas walka o finał już się raczej zakończyła wiec Polis THJ Ułamek powinni już mieć wakacje.
    Zakończyła? Chyba dla Ciebie W ruch już idą zaskórniaki... i nowy terminarz treningów
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Odsuwanie Ułamka? W przyszłym roku będzie potrzebny. Polis tak samo...
    Haha. W przyszłym roku z MiSiami u steru może uchowają się Seba i Polis.... bo nikt inny ich nie będzie chciał Reszta naszych chłopaków ma już wy%#@$ na tych nieudaczników i pójdą w siną dal. Jeśli wystawią Trojana to tylko przybiją sobie gwóźdź do trumny

  4. Powrót do góry    #2524
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Mamy na ławie Trojanowskiego. Nasze wunderwaffe.
    Mylisz pojęcia. To raczej V kolumna.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #2525
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Podobno powodem wypozyczenia Borowicza ma byc kasiurka, ktora klub dostanie.

    Hmm...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #2526
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Czyli nie Tarnow, bo tu bida az piszczy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #2527
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach


    Tak w tym sezonie wygląda jazda Włókniarza. Start w pierwszych biegach jest ok, ale później jest telepacja i ********* przed końcem. W tle jak zawsze niezawodnego i niemylącego się trenera/menadżera głos mówi "Tak czułem".

  8. Powrót do góry    #2528
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Podobno powodem wypozyczenia Borowicza ma byc kasiurka, ktora klub dostanie.

    Hmm...

    szukają kasy na australijczyka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (06-06-2016)

  10. Powrót do góry    #2529
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tego kopiącego rywali i pokazującego środkowy palec kibicom?

    No tak, zero presji...

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #2530
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Proponuję, żeby do końca sezonu jechać składem:

    Czaja
    Borowicz
    Łęgowik
    Thorsell
    Klindt
    Gruchalski
    Polis

    THJ, Jeleniewski, Trojanowski, Ułamek - nie są dla Włókniarza żadną przyszłością (i viceversa), więc wystawianie ich jest marnotrawstwem pieniędzy oraz bardzo krótkowzrocznym i bezsensownym działaniem.

    (Klindta wstawiłem dlatego, że jest najtańszy )
    Pzdr,
    Garfield

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Slawek1976 (06-06-2016), mackoxdp1 (06-06-2016)

  13. Powrót do góry    #2531
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Ostro.
    Jedna uwaga, czy sensownym jest (przyszłościowo patrząc), aby jedyną krynicą wiedzy-doświadczenia w tej ekipie był Józek?
    Mecze ok, ale są też treningi, na których Szwed z Duńczykiem będą bywać albo nie. Krótko- Sebka bym zostawił.

    P.S.
    Sztab pomijam z powodów oczywistych.

    P.S. 2
    Tego kopiącego rywali i pokazującego środkowy palec kibicom?
    Jak zobacze pana "Kawalera" wychodze trzaskając drzwiami.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 06-06-2016 o 11:02

  14. Powrót do góry    #2532
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Trochę cytatów...

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    szukają kasy na australijczyka
    No nie wiem... nie wiem...
    Rozmawiałem w sprawie umowy z kilkoma klubami w Polsce, ale nie zdecydowałem się, bo jest wiele do zrobienia w Niemczech. Mamy dużo torów i wielu sponsorów, od których zależy przyszłość żużla w moim kraju. Oni chcą mnie oglądać na miejscu. Jestem inny, nigdy nie płynę z prądem. To mój styl - wyjaśnia Smolinski.

    Musimy poszukać słabych punktów, bo już nadszedł na to najwyższy czas.
    Powiedział prezes po wymianie 3/4 składu i zakontraktowaniu kogo się da Stranieri na treningach będą... bo to dodatkowy zarobek W zależności od aktualnych wpływów mamy sinusoidę od treningów do poniedziałku... do braku jakiegokolwiek treningu.

    Trochę o finansach...
    Część kibiców trzeba przyzwyczaić i przekonać do regularnego przychodzenia na stadion. Inna sprawa, że nie mieliśmy jeszcze w Częstochowie najbardziej atrakcyjnych rywali. Czekamy na mecze z Lokomotivem, Stalą Rzeszów czy Orłem Łódź. Te spotkania na pewno przyciągną większą liczbę kibiców. - MiŚ
    Jak to leciało???? Gazetowo telewizyjni fani? ))

  15. Powrót do góry    #2533
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ci "gazetowo-telewizyjni" to są dzisiejszy "hejterzy", a więc mniejszość.

    Reszta ma po prostu w d... sprowadzonych najemników, jazdę w niższej klasie rozgrywkowej i ogólnie jest zniechęcona tym, co działo się w ostatnich latach.

    PS. Czy są na rynku jacyś wolni menago do prowadzenia drużyny w parkingu?

    Może by tak zainwestować kasiurkę w kogoś z nich?
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 06-06-2016 o 11:28
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #2534
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Proponuję, żeby do końca sezonu jechać składem:

    Czaja
    Borowicz
    Łęgowik
    Thorsell
    Klindt
    Gruchalski
    Polis

    THJ, Jeleniewski, Trojanowski, Ułamek - nie są dla Włókniarza żadną przyszłością (i viceversa), więc wystawianie ich jest marnotrawstwem pieniędzy oraz bardzo krótkowzrocznym i bezsensownym działaniem.

    (Klindta wstawiłem dlatego, że jest najtańszy )
    Ja za Klindta dałbym Ułamka, niech służy radą młodszym, bo tego odmówić mu nie można.

  17. Powrót do góry    #2535
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Kolego wojtasik co ma Batchelor do Smolinskiego ?

  18. Powrót do góry    #2536
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Prawda jest taka, że mamy zespół przeciętniaków (oczywiście na warunki I ligi), nie ma zawodnika choćby jednego, który byłby liderem z prawdziwego zdarzenia.
    Nasz najlepszy zawodnik DJ tak powszechnie tu krytykowany(moim zdaniem jedyny z Polaków który aż tak bardzo dupy nie daje) kręci się ze średnią biegową w okolicach 25 miejsca to o czym my tu mówimy.
    Liderem nie będzie już ani Ułamek ani TJ na co w tym drugim przypadku jeszcze niedawno liczyłem. Co dalej w takim razie? Moim zdaniem Borowicz za TJ i tak jedziemy do końca sezonu już niestety o nic.
    Próba kontraktowania kogoś dodatkowego to już całkowity absurd zważywszy kto jest dostępny na rynku. Co najwyżej przybędzie kolejny przeciętniak, który nic do tej zbieraniny nie wniesie.
    Jedyne co moim zdaniem jeszcze można spróbować zrobić to ściągnięcie jakiegoś trenera/managera z autorytetem, wiedzą i ikrą, który byłby w stanie to miłe towarzystwo wziąć za ryje i zagonić do roboty.

    PS. jaką siłą rażenie dysponuje Włókniarz widać po średnich biegowych gdzie po czterech zawodników Lokomotivu i Orła ma średnią wyższą niż nasz najlepszy zawodnik.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 06-06-2016 o 13:36
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    blacktop (06-06-2016), veronek (06-06-2016)

  20. Powrót do góry    #2537
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wspominałem wcześniej o tym fakcie.
    Mamy drużynę, która składa się z odpadów.
    Co ciekawe i tak nie ma to znaczenia, bo możemy awansować,
    ponieważ Naszymi przeciwnikami do awansu jest Wybrzeże i może Stal.
    Nie sądzę, aby na chwilę obecną Orzeł, Wanda czy Dauga jeździli w e-lidze z różnych względów.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #2538
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kolego wojtasik co ma Batchelor do Smolinskiego ?
    Myślałem że wszyscy wyłapią sens wklejenia akurat tego cytatu akurat w tym wątku

  22. Powrót do góry    #2539
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Co ciekawe i tak nie ma to znaczenia, bo możemy awansować,
    Tylko po co? Żeby być czerwoną latarnią EL? Ewentualnie powtórzyć kazus Startu Gniezno, czy Włókniarza w 2014 r.?
    Osobiście wolę spokojną jazdę w I lidze, z mniejszymi ambicjami, z mniejszymi oczekiwaniami, ale jazdę składem złożonym z zawodników tutejszych, oraz kilku walczaków, którzy "swoimi" mogą zostać. No i przede wszystkim jazdę za pieniądze, którymi klub realnie może dysponować. Kilka sezonów pokory się przyda. Ważne by nie dopuścić do powtórki z 15' roku.
    Ułamka bym zostawił- zawsze służy dobrą radą, a jak ma kobyły pod tyłkiem i dopasuje się ze startu to swoje punkty zrobi. Niech już tutaj zakończy karierę- a to zapewne nie jest przesadnie długa perspektywa. Natomiast na jeżdżącego trenera bym go nie szykował. Będziemy mieli wtedy samych bojaźliwych startowców w składzie. W parkingu ogarniać powinien natomiast jakiś łebski menago.

    Do końca sezonu istotnie powinniśmy jeździć składem jaki zaproponował Garfield, z tym że Borowicza na siłę bym nie trzymał jeżeli chłopak chce odejść do EL (z niewolnika nie ma pracownika) i w jego miejsce podstawiłbym właśnie Ułamka. Jeżeli z Borowiczem można się dogadać to świetnie... wtedy niech będzie jeden zawodnik rotujący z pośród seniorów, a i Gruchalski z Polisem mogą się wymieniać, podczas gdy z taktycznego punktu widzenia dobrze mieć Łęgowika na pozycji juniora.

  23. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rain za jego przydatny post!

    Kubag (08-06-2016), ckm-ista (06-06-2016), mackoxdp1 (06-06-2016), veronek (06-06-2016)

  24. Powrót do góry    #2540
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Akurat Ułamek więcej wnosi do tej drużyny niż jakikolwiek trener i menago. Chłop ma 41 lat, ostatnio miał kontuzje a w dodatku zawsze jako jeden z nielicznych posiadał hamulce w motocyklu żużlowym ale jednak integruje sie z drużyna, żyje z nią i jest nasz jakkolwiek to nie brzmi.

    Ułamek
    Czaja
    Thorsell/Klindt
    Borowicz
    Jeleniewski (bo bądź co bądź zasłużył...)
    Legowik
    Gruchalski

    Dodatkowo zatrudniłbym CzeCze lub Dobruckiego i ten sezon po prostu przejechał.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (06-06-2016)

  26. Powrót do góry    #2541
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Dobrucki jest słabym trenerem według mnie. Czernicki za to już nieraz mówił, że nie będzie w połowie sezonu ratował gówna, które narobił ktoś inny i jeśli ktoś go chce, to chce być konstruktorem składu od początku. Dlatego w perspektywie Włókniarza odpada, bo Świącik nie weźmie człowieka, który ma swoje zdanie i wypieprzy działaczy na trybuny.

    Do zmiany sztabu szkoleniowego nie dojdzie. A jak dojdzie jakimś cudem to dostaniemy kolejny raz kogoś bez swojego zdania. Ogólnie szkoda, bo na miejscu jest Jarek Dymek, który od Finfy jest kilkanaście razy lepszy. I swój.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  27. Powrót do góry    #2542
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    My tu gadu gadu o bzdurach a w niedzielę o 14 Memoriał. Reklamy tradycyjnie brak a obsada to ma być chyba niespodzianka. No bo przecież tacy fachowcy mają ją już gotową, prawda?

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (06-06-2016)

  29. Powrót do góry    #2543
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Zgadzam się z Artemem, wiele rzeczy Dymkowi można wyrzucić, ale przy Finfie to kawał dobrego managera był

  30. Powrót do góry    #2544
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Podobno na niedzielę zaplanowane tajne komplety na stadionie, zwane memoriałem, ktoś coś ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  31. Powrót do góry    #2545
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Przeciez mozna w pakiecie wziac Stachyre z marzeniem prezesa. Obaj wolni. Dawid to i na torze w doslownym tego slowa znaczeniu

  32. Powrót do góry    #2546
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Wypowiedź z 11 września 2014:
    Po trzech latach przerwy w Częstochowie ma zostać rozegrany Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. - Stawiam to sobie za punkt honoru - przyznał Michał Świącik.
    W tym roku Memoriał do kalendarza sportu żużlowego nie został zgłoszony. W każdym razie próżno go tam szukać. Próżno też szukać punktu honoru. Im dłużej się temu przyglądam, tym bardziej utwierdzam w przekonaniu, że łatwa miejska kasa robi nam więcej złego niż dobrego. Szkoda.

  33. Powrót do góry    #2547
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Zgadzam się z Artemem, wiele rzeczy Dymkowi można wyrzucić, ale przy Finfie to kawał dobrego managera był
    Ja tam różnicy nie widzę. Tzn. każdy z ww. Panów był (jest) w pewnym sensie przydatny, ale nie w kwestii prowadzenia drużyny ligowej. Powierzając im menedżerkę klub wyrządził krzywdę i sobie, i im, stawiając ich w roli etatowego kozła ofiarnego i zmuszając do odpowiadania za rzeczy, o których zwyczajnie mają blade pojęcie.

    Swoją drogą jak to jest dokładnie z Finfą Przyszedł wraz ze sponsorem, który finansuje jego etat, kontrakt Trojanowskiego i - no właśnie - czy są jeszcze z tego sponsoringu jakieś inne "korzyści"?
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #2548
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Tylko po co? Żeby być czerwoną latarnią EL? Ewentualnie powtórzyć kazus Startu Gniezno, czy Włókniarza w 2014 r.?
    Osobiście wolę spokojną jazdę w I lidze, z mniejszymi ambicjami, z mniejszymi oczekiwaniami, ale jazdę składem złożonym z zawodników tutejszych, oraz kilku walczaków, którzy "swoimi" mogą zostać. No i przede wszystkim jazdę za pieniądze, którymi klub realnie może dysponować. Kilka sezonów pokory się przyda. Ważne by nie dopuścić do powtórki z 15' roku.
    Ułamka bym zostawił- zawsze służy dobrą radą, a jak ma kobyły pod tyłkiem i dopasuje się ze startu to swoje punkty zrobi. Niech już tutaj zakończy karierę- a to zapewne nie jest przesadnie długa perspektywa. Natomiast na jeżdżącego trenera bym go nie szykował. Będziemy mieli wtedy samych bojaźliwych startowców w składzie. W parkingu ogarniać powinien natomiast jakiś łebski menago.

    Do końca sezonu istotnie powinniśmy jeździć składem jaki zaproponował Garfield, z tym że Borowicza na siłę bym nie trzymał jeżeli chłopak chce odejść do EL (z niewolnika nie ma pracownika) i w jego miejsce podstawiłbym właśnie Ułamka. Jeżeli z Borowiczem można się dogadać to świetnie... wtedy niech będzie jeden zawodnik rotujący z pośród seniorów, a i Gruchalski z Polisem mogą się wymieniać, podczas gdy z taktycznego punktu widzenia dobrze mieć Łęgowika na pozycji juniora.
    Ciekawy temat poruszyles.
    Czerwona latarnia pod jakim wzgledem? Sportowym? Organizacyjnym?
    Bo na pewno nie finansowym.
    Miasto 1 mln
    Gielda 800 tys
    Bilety 500-800 tys
    Jacys tam sponsorzy 500 tys...

    No juz jest okolo 3 mln...
    E liga daje za nazwe i transmisje okolo 2 mln.
    Jest 5.
    Za 5 mln mozna skleic bardzo ciekawy sklad, ktory wcale nie bylby latarnia... sportowo oczywiscie.

    Problem polega na tym, ze to na co inni potrafia zrobic za maks 1,5 mln (Rzeszow), mis nie potrafi zrobic za okolo 3 mln (a i tak malo).

    Hm...

    Zaslyszane dzis na stacji benzynowej:
    - Ogladales wczoraj zuzel?
    - A daj mi kurdw@ spokoj, nawet mi nie mow!
    - Tez mam dosc.
    - Banda debili, wygrac przegrany mecz?! 3 defekty? Rozumiem zlosliwosc rzeczy martwych, ale to sie zdarza raz, nie trzy!! To jest zlosliwosc ludzi nieudolnych. Pierd0le, wiecej nie ide. NIe bede sie wkurdwi@c.

    Hm...

    Ja bym panowie dzis zrobil inna rzecz.
    Sebastian bez dwoch zdan kieruje sie ku koncowi kariery.

    Wywalilbym cale to fajne towarzystwo z parkingu. I jesli Ulamek czuje sie na silach i chce to dalbym mu wolna reke w prowadzeniu druzyny. Obciazenia nie ma juz zadnego bo o final ligi juz sie nie bijemy, a mozemy w takiej sytuacji przetestowac jego w roli jezdzacego trenera.

    Potrzebny nam w druzynie czlowiek, ktory bedzie potrafil pracowac z mlodzieza. Polis jest stracony, Borowicz po sezonie na pewno odejdzie, to samo Czaja. Zostajemy z byc moze Legowikiem a i to nie jest pewne. W tym roku zostal wziety nieco szantazem, za rok bodaj nie ma waznej umowy.

    Sklad? Na pewno nie powinien jechac wiecej Jonasson. Bo i z jakiej powodu? Z leszczami wyniki potrafi robic, ale nie o to w zuzlu chodzi, zeby trzepac komplety z leszczami a z trudnymi rywalami wozic ogony. Mimo to i tak nie ma sredniej <hahaha>

    Jeleniewskiego mialem sklonnosc zostawic, bo zaczal robic wyniki. Ale jego wypowiedz o fajnosci przegrywania calkowicie go przekresla. Zawodnik Wlokniarza powinna cechowac ambicja i zlosc sportowa. Jego cechuje tylko fajnosc na koncie. Dziekuje, ale na tym sie nie zbuduje sukcesu.

    Thorssel powinien dostawac szanse, Klindt powinien byc oczekujacym.

    1. Borowicz
    2. Czaja
    3. Thorssel
    4. Polis/Gruchalski
    5. Ulamek
    6. Legowik
    7. Polis/Gruchalski

    Serio, wyjdzie na to samo co teraz. Za polowe pieniedzy i z ambicja.
    Problem polega jednak na tym, ze nasz fajny zarzad podpisal kontrakty jakie podpisal i odsuniecie niektorych zawodnikow bedzie sie wiazac z kosztami.
    I tutaj jest problem... Dlatego nie ma zadnego solidnego trenera i nie bedzie.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ja tam różnicy nie widzę. Tzn. każdy z ww. Panów był (jest) w pewnym sensie przydatny, ale nie w kwestii prowadzenia drużyny ligowej. Powierzając im menedżerkę klub wyrządził krzywdę i sobie, i im, stawiając ich w roli etatowego kozła ofiarnego i zmuszając do odpowiadania za rzeczy, o których zwyczajnie mają blade pojęcie.

    Swoją drogą jak to jest dokładnie z Finfą Przyszedł wraz ze sponsorem, który finansuje jego etat, kontrakt Trojanowskiego i - no właśnie - czy są jeszcze z tego sponsoringu jakieś inne "korzyści"?
    Wiesc gminna niesie ze jeszcze dorzucaja jakies 200k do budzetu, ale to ich pierwszy i ostatni sezon w Czwie.

    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Wypowiedź z 11 września 2014:


    W tym roku Memoriał do kalendarza sportu żużlowego nie został zgłoszony. W każdym razie próżno go tam szukać. Próżno też szukać punktu honoru. Im dłużej się temu przyglądam, tym bardziej utwierdzam w przekonaniu, że łatwa miejska kasa robi nam więcej złego niż dobrego. Szkoda.
    mis i honor? hahahahahahahahahahahahahahaha
    ten czlowiek potrafi sobie zaprzeczyc w jednym zdaniu dwa razy i robic to z usmiechem na twarzy myslac ze ma do czynienia z glupkiem, ktory to lyka skoro tez sie usmiecha.... hm....

    O tym, ze ten czlowiek nie ma honoru wiedzialem po "slawetnych" spotach dla lewicy, na ktorych wygladal jakby go ktos z gardla wyciagnal. No ale... co sie nie robi...

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Podobno na niedzielę zaplanowane tajne komplety na stadionie, zwane memoriałem, ktoś coś ?
    Nie wiedziales, ze klub opiera sie na najlepszym z mozliwych marketingow a mianowicie "szeptanym"? A Ty wzorcowy kibic to realizujesz Brawo Ty.

    Poza tym kibic to powinien wiedziec kiedy sa zawody na stadionie. Jak nie wie, to powinien mu powiedziec inny kibic. A jak nie powiedzial, to zaden z niego kibic
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (07-06-2016)

  36. Powrót do góry    #2549
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Awizowany skład do Rawicza:

    1. Jacob Thorssell
    2. Mateusz Borowicz
    3. Artur Czaja
    4. Rafał Trojanowski
    5. Daniel Jeleniewski
    6.
    7. Hubert Łęgowik




    Czekam już na komentarze co tym razem Wam się nie spodoba

  37. Powrót do góry    #2550
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    El Kapitano reaktywacja

    A Ułamek chyba przestał być "fajny"
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #2551
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A Ułamek chyba przestał być "fajny"
    Moim zdaniem b.dobra decyzja. W Rawiczu możemy się spodziewać wszystkiego: od wilczych dołów po zawodników nie do końca ogarniających ten sport. Sebkowi w tej chwili niepotrzebny jest żaden dzwon. Musi dojść do siebie po kontuzji startując spokojnie w turniejach o czapkę śliwek bądź jakichś treningach. Znamy jego psychikę po kontuzjach aż za dobrze...

  39. Powrót do góry    #2552
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tylko ja zamiast kapitana widziałbym Klindta w składzie, za dotychczasową postawę lub sprawdziłbym w boju Lyagera.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #2553
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ciekawe czy działacze im zapłacą 100 % stawki za punkty ? Rawicz to jest drużyna trzecioligowa i + 60 na luzie Włókniarz przywiezie.

  41. Powrót do góry    #2554
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    MiŚ "chwalił się", że za stawkę jak w sparingach.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #2555
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Awizowany skład do Rawicza:

    1. Jacob Thorssell
    2. Mateusz Borowicz
    3. Artur Czaja
    4. Rafał Trojanowski
    5. Daniel Jeleniewski
    6.
    7. Hubert Łęgowik

    Czekam już na komentarze co tym razem Wam się nie spodoba
    Wszystko się podoba Seba pod 4 i takim składem powinniśmy jechać cały rok. Tak zresztą było obiecywane...
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Tylko po co? Żeby być czerwoną latarnią EL? Ewentualnie powtórzyć kazus Startu Gniezno, czy Włókniarza w 2014 r.?
    Po co... żeby hajs się zgadzał
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Borowicza na siłę bym nie trzymał jeżeli chłopak chce odejść do EL (z niewolnika nie ma pracownika) i w jego miejsce podstawiłbym właśnie Ułamka.
    Borowicz chce u nas jeździć. Chyba niestety tylko on... bo wynik w tym sezonie ponad wszystko

  43. Powrót do góry    #2556
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ja bym za el kapitano dał Polisa a Gruchalskiego na juniora z Legowikiem
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #2557
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Moim zdaniem b.dobra decyzja. W Rawiczu możemy się spodziewać wszystkiego: od wilczych dołów po zawodników nie do końca ogarniających ten sport. Sebkowi w tej chwili niepotrzebny jest żaden dzwon. Musi dojść do siebie po kontuzji startując spokojnie w turniejach o czapkę śliwek bądź jakichś treningach. Znamy jego psychikę po kontuzjach aż za dobrze...
    Hm, no to w takim razie skąd Borowicz?
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #2558
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Borowicz w skladzie to dziwna sprawa. Sam zawodnik chce odejsc, klub go pakuje do skladu wiec albo mu obiecano jazde, albo chca zrobic mu na zlosc. Tylko ze jesli ta druga opcja jest blizsza prawdy to trzeba pamietac, ze Borowicz tez moze zrobic na zlosc i wozic same zera tylko po to by nie przekroczyc magicznej granicy punktowej. Juz jeden taki byl, Szombierski sie nazywa.

  46. Powrót do góry    #2559
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Hm, no to w takim razie skąd Borowicz?
    Nie przypominam sobie u Borowicza syndromu "Ułamka po kontuzji".

  47. Powrót do góry    #2560
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Lyager w miejsce Trojana i będę zadowolony. Tego duna bym sprawdził w boju.

    Jakby nie patrząc, Czaja, Borowicz, Gruchalski, Lyager, Łęgowik, Polis, Trojan też przyniesie 2pkt.
    Ostatnio edytowane przez GriN ; 07-06-2016 o 16:37

  48. Powrót do góry    #2561
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Tylko czy "trener" da mu szanse... 😈



    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Garfield (07-06-2016), Girion (07-06-2016)

  50. Powrót do góry    #2562
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nadtrener, nie umniejszaj jego roli.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #2563
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Wszystko się podoba Seba pod 4 i takim składem powinniśmy jechać cały rok. Tak zresztą było obiecywane...

    Po co... żeby hajs się zgadzał

    Borowicz chce u nas jeździć. Chyba niestety tylko on... bo wynik w tym sezonie ponad wszystko
    Klindt po 4 i jadę do Rawicza. Na mecze u siebie nie chodzę bo tak sobie założyłem od sławetnego poparcia LSD przez prezesa a utwierdziło mnie w tym postanowieniu zakontraktowanie Ułamka, za którego oglądanie w naszych barwach obiecałem sobie nie zapłacić już w roku 2008. Lyagera widziałem w sparingach, to naprawdę jeszcze nie czas na niego.
    A tak w ogóle to mam nadzieję, że wszyscy zwolennicy zakontraktowania Ułamka są wniebowzięci, naprawdę rewelacja wzmocnienie...

  52. Powrót do góry    #2564
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2016
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Cześć, jestem ROLAND, nie chodze na mecze u siebie ale po darmowy bilet na pierwszy mecz sie zgłosiłem. Taki ze mnie buntownik. Jeszcze mnie kolega Rajek przypadkiem wylosował.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pytanie bez odpowiedzi za jego przydatny post!

    ROLAND (07-06-2016)

  54. Powrót do góry    #2565
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Bardzo interesująca informacja, zmień może nicka na "Pytanie na śniadanie", ten sam poziom.

    Co do składu na Rawicz, cóż, mnie już nic nie zdziwi w tym klubie, tym bardziej El Capitano...

    A i jeszcze parę słów o Memoriale, tradycyjnie bardzo profesjonalnie wygląda informacja o zawodach, które odbędą się za niecały tydzień, z adnotacją mówiącą, że obsada zostanie podana wkrótce (czytaj: szukamy frajerów, którzy wystartują u nas za czapkę śliwek).
    Ostatnio edytowane przez Girion ; 07-06-2016 o 17:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •