Strona 49 z 132 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,205 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2161
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Jak już tak ananas do parkingu zszedł. To moje pytanie brzmi, czy miejsce prezesa jest w parku maszyn podczas meczu?

  2. Powrót do góry    #2162
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Jak już tak ananas do parkingu zszedł. To moje pytanie brzmi, czy miejsce prezesa jest w parku maszyn podczas meczu?
    Pewnie ze nie Tak powinien byc trener, menago, mechanicy, zawodnicy, kierownik druzyny, inne osoby funkcyjne i dziekuje

    frekwencja.jpg

    Serio? 6k? To nasz stadion chyba z 25k ma pojemnosci
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    GriN (08-05-2016)

  4. Powrót do góry    #2163
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Serio oceniasz frekwencje z perspektywy jednego zdjęcia nie bedąc na miejscu ? Wracaj lepiej chłopie do tego grilla smileys-barbecue-119722.gif

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    berciol (09-05-2016), jazzmanik (09-05-2016)

  6. Powrót do góry    #2164
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Faktycznie prawdziwy z Ciebie kibic. Taki muuu bywa nawet na wyjazdach, a Ty nawet u siebie nie bywasz, a do komentowania zza monitora pierwszy: żałosne!
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    muuu nie ma zony i dziecka i zobaczymy jak sie pojawi rodzina jak to bedzie wygladac
    ty zdaje sie tez rodziny nie masz
    Kierwa mać Ananas, życie mi chłopie ratujesz w tym momencie!
    To ja całe życie poświęcam na znalezienie idealniej partnerki, z którą będę dzielił pasje czy nawet rozumiał się bez słów, a Ty, kiedy już ją znalazłem, to mi mówisz, że po ślubie to wszystko się spartoli na łeb na szyję Że będę miał niedowład kończyn by iść na żużel, paraliż języka by powiedzieć żeby na Włókniarz się pakowała czy jakieś homonto na szyi, by nie móc jeździć na wyjazdy

    Jak teraz mam żyć...



    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Jak już tak ananas do parkingu zszedł. To moje pytanie brzmi, czy miejsce prezesa jest w parku maszyn podczas meczu?
    I tu właśnie jest problem. Jeden z kilku bardzo poważnych w klubie.
    Prezes myśli że jak już jest prezesem, to może robić wszystko i ze wszystkimi. Ma jakiś kompleks i musi za wszelką cenę czuć się pępkiem świata (to moja prywatna opinia, na podstawie lat obserwacji bliższych, dalszych i obcowania z tym osobnikiem).
    Zatrudnia trenerów, a mimo to sam lepiej zna się na szkoleniu. Jest menager, ale i tak Michał skład musi ustalić. Polewaczką też sam jeździ A jak wiadomo, ktoś o wszystkiego, jest do niczego.

    Niech siedzi na dupie i załatwia sponsorów, byle z głową, bo niedługo może być kiepsko z wypłatą punktówki, jak nasze chłopaki tak się rozkręcą



    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Serio oceniasz frekwencje z perspektywy jednego zdjęcia nie bedąc na miejscu ? Wracaj lepiej chłopie do tego grilla http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3272
    Jak na taki mecz z takim rywalem, to ludzi malutko. Też uważam, że max. 5-6k (1/3 stadionu, patrząc z tv). Ale Kto normalny w taką ładną niedzielę, okres komunii św. i w ogóle, robi mecze o 13?
    Toż to debilizm. Nawet jeśli chce tego TV. Niech se przełożą telexpress na inną godzinę, a pokażą o 17:oo żużel.


    Na meczu z Wandą nie byłem, więc się nie wypowiem aczkolwiek z tego co widziałem w TV, to fajne ściganko było.

    Szkoda tylko, że coraz bardziej widać, jak Czaja z Polisem się spalają czy mają niepoukładane we łbie. Brakuje autorytetu i silnej ręki.
    A może też jakieś zajęcia z psychologiem w klubie? Kiedyś ktoś wspominał o nawiązaniu współpracy z takowym we Włókniarzu, ale to było chyba za czasów Spółki. Może teraz wrócić do pomysłu? Np nawiązać współpracę z jakimś wydziałem Psychologi którejś uczelni, byle z lepszym skutkiem, niż ta z mechaniką na PCz
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-05-2016 o 00:23
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (08-05-2016)

  8. Powrót do góry    #2165
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Serio oceniasz frekwencje z perspektywy jednego zdjęcia nie bedąc na miejscu ? Wracaj lepiej chłopie do tego grilla http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3272
    Ale z czym masz problem? Za robiacym zdjecie siedzialo moze kilkadziesiat osob. Widac to doskonale w transmisji.

    Serio chcecie powiedziec, ze tam siedzi 6k ludzi?
    Zaczynacie siac propagande glupoty jak mis i finfa twierdzacy ze jest w klubie mega atmosfera pomiedzy zawodnikami

    Ja rozumiem milosc do klubu, chec tworzenia duzej spolecznosci, ale jak na stadionie bylo 6k ludzi to mi kaktus na czole wyrosnie
    Od polowy luku maks polowa sektorow zajeta. Sektory na prostej w 3/4.
    Zeby te wasze 6k wyszlo to te sektory musialyby byc pelne. A na ujeciach ogolnych bylo widac mase miejsc pomiedzy kibicami.

    Kierwa mać Ananas, życie mi chłopie ratujesz w tym momencie!
    To ja całe życie poświęcam na znalezienie idealniej partnerki, z którą będę dzielił pasje czy nawet rozumiał się bez słów, a Ty, kiedy już ją znalazłem, to mi mówisz, że po ślubie to wszystko się spartoli na łeb na szyję Że będę miał niedowład kończyn by iść na żużel, paraliż języka by powiedzieć że na Włókniarz idziemy i jakieś homonto na szyi, by nie jeździć na wyjazdy

    Jak teraz mam żyć...
    To nie tak muuu.
    Po prostu z kilkumiesiecznym dzieckiem nie pojdziesz na zuzel wiec jedno albo drugie (albo oboje) musi zostac w domu
    A poza tym Ty jeszcze dziecka nie masz a juz od meczu wazniejsza impreza

    PS. Czy wam tez forum nie dodaje postow? Chyba sie serwer przeciaza
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 08-05-2016 o 23:14
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2166
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2016
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale z czym masz problem? Za robiacym zdjecie siedzialo moze kilkadziesiat osob. Widac to doskonale w transmisji.

    Serio chcecie powiedziec, ze tam siedzi 6k ludzi?
    Zaczynacie siac propagande glupoty jak mis i finfa twierdzacy ze jest w klubie mega atmosfera pomiedzy zawodnikami

    Ja rozumiem milosc do klubu, chec tworzenia duzej spolecznosci, ale jak na stadionie bylo 6k ludzi to mi kaktus na czole wyrosnie
    Od polowy luku maks polowa sektorow zajeta. Sektory na prostej w 3/4.
    Zeby te wasze 6k wyszlo to te sektory musialyby byc pelne. A na ujeciach ogolnych bylo widac mase miejsc pomiedzy kibicami.


    To nie tak muuu.
    Po prostu z kilkumiesiecznym dzieckiem nie pojdziesz na zuzel wiec jedno albo drugie (albo oboje) musi zostac w domu
    A poza tym Ty jeszcze dziecka nie masz a juz od meczu wazniejsza impreza

    PS. Czy wam tez forum nie dodaje postow? Chyba sie serwer przeciaza



    Ananas jak jesteś tak ciężko zapracowany to zachęcam do kolejnego grilla.
    Jak widać dorobiłeś się na bankach (pif paf pistolety na wode, aż wkońcu była wpadka "Wtajemniczeni wiedza o co chodzi").
    Córkę super że masz, ale głupio jak sie kiedyś dowie na czym tatuś zarabiał , a trudno się nie dowiedzieć bo internet huczał

  10. Powrót do góry    #2167
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    że ananasek banki napadał? ale jaja
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  11. Powrót do góry    #2168
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Teraz posypią się pozwy

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    Garfield (09-05-2016)

  13. Powrót do góry    #2169
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Otwarlem sobie wlasnie kupiony wczoraj program. Oprocz tabelki biegowej, informacji nt. organizatora i dwoch stron z prezentacja Wandy nie znalazlo sie w nim - procz reklam of course - absolutnie NIC. Rozumiem, ze dla calego stada redaktorow juz pracujacych w klubie + nowego narybku umieszczenie jakiegos wywiadu, kilku ciekawostek, krzyzowki, etc. jest to zadanie przekraczajace sily? A moze po prostu "sie nie da"?

    PS. Sam mecz b. ladny.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #2170
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez F.luki Zobacz posta
    Ananas jak jesteś tak ciężko zapracowany to zachęcam do kolejnego grilla.
    Jak widać dorobiłeś się na bankach (pif paf pistolety na wode, aż wkońcu była wpadka "Wtajemniczeni wiedza o co chodzi").
    Córkę super że masz, ale głupio jak sie kiedyś dowie na czym tatuś zarabiał , a trudno się nie dowiedzieć bo internet huczał
    Prosze Napisalem o banasiu, prezesie spolki kiedy ta sie zadluzala a takze prezesie stowarzyszenia (przez chwile chyba nawet jednoczesnie, prawda?) i co jest? Paszkwil na raz.
    Co jeszcze napiszesz na moj temat zeby mnie dyskredytowac? Ze moimi rodzicami jest para gejow po terapii hormonalnej, siostra jest seryjnym morderca a dziecko co?

    Skonczcie juz ta farse i jak wpuszczacie banasia to idzcie po bandzie i swojego glownego wafla siare tez wpusccie co bedzie bidulek siedzial na zwyklej trybunie, jak moze z parku maszyn ogladac

    Czekam teraz na kolejny strzal z twojej strony Przynajmniej juz wiem co tak bardzo chcecie ukryc, a o czym zaczalem uchylac rabka tajemnicy.
    Pamietaj luki. Oliwa nierychliwa, ale na wierzch zawsze wyplywa wczesniej czy pozniej, ale wyplywa
    A spotkac, sie spotkamy

    Przy okazji powiedz jak tam donosilo sie sb (i nie chodzi o sportsboard ) na kolegow ze studiow
    Od razu widac, ze masz konfidencka nature
    Tylko powiedz... z tymi bankami to jak z twoim doniesieniem na mnie spod tesco? Ze nawet policja nie wszczela postepowania?
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 09-05-2016 o 10:13
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #2171
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez F.luki Zobacz posta
    Ananas jak jesteś tak ciężko zapracowany to zachęcam do kolejnego grilla.
    Ty, wykładowca, skup się na sobie i rozwijaniu swojej wiedzy, bo nawet przecinka żeś pan dobrze postawić nie umiesz.

    Pochwal się lepiej tym, co tam w klubie udało ci się przez cały ten okres członkostwa, w tej zacnej elicie, zrobić. Bo ananas to mógł nawet i napadać na młode kobiety by sprzedać ich nerkę, gwałcić koty i inne rzeczy ze swoim PRYWATNYM życiem, które tu nikogo nie interesują (ciekawi to tylko intelektualny plankton).
    Ty robisz jednak coś z NASZYM klubem i na tym NASZYM Włókniarzu się skupmy.

    Dziękuję.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Otwarlem sobie wlasnie kupiony wczoraj program. Oprocz tabelki biegowej, informacji nt. organizatora i dwoch stron z prezentacja Wandy nie znalazlo sie w nim - procz reklam of course - absolutnie NIC. Rozumiem, ze dla calego stada redaktorow juz pracujacych w klubie + nowego narybku umieszczenie jakiegos wywiadu, kilku ciekawostek, krzyzowki, etc. jest to zadanie przekraczajace sily? A moze po prostu "sie nie da"?
    Bo jak to było? Gdzie kucharek sześć, to nie ma co jeść??
    Jest za dużo osób, sam lans, symulacja pracy, wpychanie znajomych, to masz. Jak jakiś czas temu Siara trzymał wszystkich krótko, to wszystko było i na czas i porządnie. Jak jest teraz, to masz popis wyżej - wolą śledzić forumowiczów, a tyrać nie ma komu
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-05-2016 o 10:28
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #2172
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta


    Bo jak to było? Gdzie kucharek sześć, to nie ma co jeść??
    Jest za dużo osób, sam lans, symulacja pracy, wpychanie znajomych, to masz. Jak jakiś czas temu Siara trzymał wszystkich krótko, to wszystko było i na czas i porządnie. Jak jest teraz, to masz popis wyżej - wolą śledzić forumowiczów, a tyrać nie ma komu
    Grunt, ze sa etaciki dla rodziny czy przyszlej rodziny, kolegow i fajnych, milych panow



    OOoooo... to jest tez dobre.

    Dla osoby, ktora zgadnie kto w klubie prowadzi "OBSLUGE PRAWNA" zgrzewka piwa


    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    ckm-ista (09-05-2016)

  18. Powrót do góry    #2173
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Grunt, ze sa etaciki dla rodziny czy przyszlej rodziny, kolegow i fajnych, milych panow



    OOoooo... to jest tez dobre.

    Dla osoby, ktora zgadnie kto w klubie prowadzi "OBSLUGE PRAWNA" zgrzewka piwa


    Czy chodzi o tego słynnego częstochowskiego prawnika od zagadnień sportowych, Łukasza, jak mu tam, tego z bardzo pospolitym w Polsce nazwiskiem?
    Pzdr,
    Garfield

  19. Powrót do góry    #2174
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czy chodzi o tego słynnego częstochowskiego prawnika od zagadnień sportowych, Łukasza, jak mu tam, tego z bardzo pospolitym w Polsce nazwiskiem?
    Przykro mi, ale lepiej :-D
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2175
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Przykro mi, ale lepiej :-D
    No nie mów, że to złotousty radca prawny?
    Pzdr,
    Garfield

  21. Powrót do góry    #2176
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No niemożliwe, przecież powiązań ze spółką nie ma żadnych.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (09-05-2016)

  23. Powrót do góry    #2177
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Lepiej podpowiedź jakąś dać?:-D
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #2178
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Lepiej podpowiedź jakąś dać?:-D
    To może być jeszcze lepiej? Dawaj.

    (jak wygram to i tak nagrodę przeznaczę na cele charytatywne )
    Pzdr,
    Garfield

  25. Powrót do góry    #2179
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Lepiej podpowiedź jakąś dać?:-D
    A to można robić aplikację radcowską/prawniczą u taty w Pat-Rox??? )))




    I taki mały apel, bo tu jakoś za dużo *********** ostatnio.

    13087645_1090720324321152_6220928821311087344_n.jpg
    Każdy z nas dobrze wie, że najbardziej cieszą punkty zdobywane przez wychowanków klubu. W obecnym sezonie w składzie Włókniarza jest ich kilku i jest to na pewno powód do zadowolenia. Chcielibyśmy jednak dziś zagłębić się w postawę jednego z nich - Artur Czaja Racing.
    Zaczniemy od tego, że wielu z kibiców (co można przeczytać w internecie, czy usłyszeć podczas rozmów z kibicami na stadionie) wymaga od Artura bycia liderem tej drużyny. Może trochę przesadziliśmy z tym liderem, ale wiele głosów mówi, że powinien robić ponad 10 punktów, co mecz.

    Dla Artura ten sezon jest pierwszym w gronie seniorów. Na przestrzeni wielu lat i wielu zawodników widać jest, że nie jest to łatwa zmiana i kilku dobrych żużlowców nie poradziło sobie z przejściem w "dorosły" speedway. Najprostszym przykładem jest Piotr Pawlicki, który ten sezon zaczął wyjątkowo słabo, a jak klasowym zawodnikiem jest, to każdy z nas wie.

    Przykład Piotra juniora nie został przez nas użyty przypadkiem. Podobieństw między nim a Arturem dostrzegamy więcej w tym sezonie. Obaj bardzo cenią sobie swój macierzysty klub. Ich więź z kibicami jest bardzo duża, obaj są ulubieńcami trybun w swoich miastach. I w obu przypadkach bardzo dobrze pokazane jest, co presja robi z człowiekiem.

    W każdym biegu, do którego wyjeżdża Artur, doskonale widać, jak naładowany podjeżdża pod taśmę. Reakcje po biegach również są jednoznaczne. Wydaje nam się, że Artur "za bardzo chce". Presja w jego wypadku działa w sposób paraliżujący. Spowodowane jest to tym, że sam "Józek" jest bardzo ambitnym człowiekiem. Ale drugą stroną medalu jesteśmy my, kibice. Jak już wyżej wspomnieliśmy, kibice w Częstochowie są wymagający i Artur doskonale o tym wie. Jeden, drugi, trzeci słabszy występ i potrafimy zawodnika skreślić.

    W tym miejscu apel do Artura: Jesteś naszym wychowankiem, nadzieją na dobrą przyszłość. Pamiętaj o tym, że do swoich chłopaków mamy dużo więcej cierpliwości i jesteśmy w stanie im wybaczyć wiele. Najważniejsze jest to, że jesteś z nami w tak trudnej sytuacji w jakiej znalazł się Włókniarz w ostatnich latach. Nie oczekujemy od Ciebie liderowania tej drużynie, do tego są inni zawodnicy w tym zespole. Baw się jazdą, podchodź do każdego meczu, jak do treningu. Nie nastawiaj się na konkretny wynik, wyjeżdżaj na tor bawić się tym sportem i cieszyć trybuny zadziorną jazdą. Wyniki z czasem przyjdą same. A że na motocyklu potrafisz robić cuda, to każdy z nas dobrze wie

    I pamiętaj:

    My zawsze z Tobą!

    https://www.facebook.com/wlokniarz/p...type=3&theater
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-05-2016 o 11:26
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (09-05-2016), GriN (09-05-2016), Rain (09-05-2016), ananasek_vel_oman (09-05-2016), artem (09-05-2016), berciol (09-05-2016), ckm-ista (09-05-2016), mackoxdp1 (09-05-2016), mead (09-05-2016)

  27. Powrót do góry    #2180
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    muuu wygrał zgrzewke piwa :-P
    Nie ma to jak nepotyzm, co misiu?
    Gdyby jeszcze kompetencje szły w parze to można jakoś przełknąć...

    muuu, ustal jakie piwo chcesz i daj znać kiedy będziesz w czwie dostępny.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2181
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Oj tam. Grunt to rodzinna atmosfera.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ckm-ista (09-05-2016)

  30. Powrót do góry    #2182
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach

    Polska- Reszta Świata. Transport

    3 wolne miejsca na przejazd z Częstochowy w niedziele na mecz Polska- Reszta świata, wyjazd około 10ej, powrót poniedziałek rano ok.7:30 więcej info PW.

  31. Powrót do góry    #2183
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2016
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Prosze Napisalem o banasiu, prezesie spolki kiedy ta sie zadluzala a takze prezesie stowarzyszenia (przez chwile chyba nawet jednoczesnie, prawda?) i co jest? Paszkwil na raz.
    Co jeszcze napiszesz na moj temat zeby mnie dyskredytowac? Ze moimi rodzicami jest para gejow po terapii hormonalnej, siostra jest seryjnym morderca a dziecko co?

    Skonczcie juz ta farse i jak wpuszczacie banasia to idzcie po bandzie i swojego glownego wafla siare tez wpusccie co bedzie bidulek siedzial na zwyklej trybunie, jak moze z parku maszyn ogladac

    Czekam teraz na kolejny strzal z twojej strony Przynajmniej juz wiem co tak bardzo chcecie ukryc, a o czym zaczalem uchylac rabka tajemnicy.
    Pamietaj luki. Oliwa nierychliwa, ale na wierzch zawsze wyplywa wczesniej czy pozniej, ale wyplywa
    A spotkac, sie spotkamy

    Przy okazji powiedz jak tam donosilo sie sb (i nie chodzi o sportsboard ) na kolegow ze studiow
    Od razu widac, ze masz konfidencka nature
    Tylko powiedz... z tymi bankami to jak z twoim doniesieniem na mnie spod tesco? Ze nawet policja nie wszczela postepowania?

    Do prezesa to mi jeszcze daleko
    Na pewno nie ma tu kibiców z młynu bo na meczu takowych debili wokół mnie nie było.
    Cieszymy sie z tego że jest liga w Czestochowie, że jest Prezes, który dobrze to prowadzi, ale są tacy jak wy 3-4 i wam się nie dogodzi...

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi F.luki za jego przydatny post!

    sirqaz (10-05-2016)

  33. Powrót do góry    #2184
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Czy oby na pewno tak dobrze to prowadzi ten nasz prezes??? początek sezonu pokazał obraz trochę inny, obraz na którym było widać ze za bardzo nie panuje nad sytuacją, a do końca sezonu jeszcze daleko i nie teraz oceniać jego prezesowanie i wystawiać już mu laurki.
    Miejmy nadzieje ze opanował już sytuacje, ze teraz będzie tylko z górki, a to że ludzie będą mu patrzeć na ręce to chyba normalne, ze będą go oceniać, czy to tutaj czy wszędzie indziej, ze będą po nim jechać jeśli wyniki będą dalekie od oczekiwań i obietnic, taka jego rola i niech pamięta ze nie bawi się za swoje w żużel i ze nie jest to jego prywatny folwark!

  34. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMik za jego przydatny post!

    Gadol (10-05-2016), Girion (10-05-2016), ananasek_vel_oman (10-05-2016), artem (10-05-2016), muuu (10-05-2016), pakosik (10-05-2016)

  35. Powrót do góry    #2185
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Na pewno nie ma tu kibiców z młynu bo na meczu takowych debili wokół mnie nie było.
    Czy Kibiców z młyna nazywasz debilami, czy może przeoczyłem sens tej wypowiedzi?

  36. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Girion za jego przydatny post!

    Gadol (10-05-2016), GriN (10-05-2016), ananasek_vel_oman (10-05-2016), mackoxdp1 (10-05-2016)

  37. Powrót do góry    #2186
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez F.luki Zobacz posta
    Do prezesa to mi jeszcze daleko
    Na pewno nie ma tu kibiców z młynu bo na meczu takowych debili wokół mnie nie było.
    Cieszymy sie z tego że jest liga w Czestochowie, że jest Prezes, który dobrze to prowadzi, ale są tacy jak wy 3-4 i wam się nie dogodzi...
    Jakos mnie nie dziwi poziom dzisiejszych "studentow" skoro ich wykladowcy nie potrafia czytac ze zrozumieniem.
    Moze ze sluchaniem tez masz problemy i potem piszesz fanaberie i radosne tworczosci? A moze to zarazliwe w klubie?

    Spoko, profesorku. Cale szczescie, ze nie jestes prezesem i mam nadzieje ze nigdy nim nie bedziesz. I nikt nigdzie nie pisal, ze jestes tak dla jasnosci

    Prezes, ktory to dobrze prowadzi?

    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Czy Kibiców z młyna nazywasz debilami, czy może przeoczyłem sens tej wypowiedzi?
    Mysle, ze w przeciwienstwie do swojego "kolegi" z uczelni dobrze odczytujesz sens wypowiedzi
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2187
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,793
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 931 w 565 postach
    a ten luki to jest profesor Pcz z WIMiI moze ?
    Czy Ja dobrze mysle?

  39. Powrót do góry    #2188
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie prof tylko dr hab inż. Ale jak możesz zobaczyć w sygnie Rolanda, woli by się do niego zwracać pieszczotliwie "maciora".

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    herbie13 (10-05-2016), muuu (10-05-2016)

  41. Powrót do góry    #2189
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,793
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 931 w 565 postach
    A to juz wiem o kogo chodzi
    Poziom pisania zblizony do sirqaza, i on sie trzyma jeszcze na PCZ...

  42. Powrót do góry    #2190
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie prof tylko dr hab inż. Ale jak możesz zobaczyć w sygnie Rolanda, woli by się do niego zwracać pieszczotliwie "maciora".

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    A tamten to nie byl przypadkiem j_cz?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  43. Powrót do góry    #2191
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A to juz wiem o kogo chodzi
    Poziom pisania zblizony do sirqaza, i on sie trzyma jeszcze na PCZ...
    Dziękuję że uważasz że piszę na poziomie dr hab. inż a przecinki sobie wstawcie

  44. Powrót do góry    #2192
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A tamten to nie byl przypadkiem j_cz?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Multikonto?

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Dziękuję że uważasz że piszę na poziomie dr hab. inż a przecinki sobie wstawcie
    Ja wiem, w Polsce jest tylu "profeserow" ktorzy polecieli na ukladzie, ze nigdy nie powinni miec tytulow
    Ostatnie nieprawidlowosci na PCz moze doprowadza do kontroli? Fakt, faktem, tytulu nikt nie zabierze, ale okolicznosci moga wiele powiedziec
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2193
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Multikonto?



    Ja wiem, w Polsce jest tylu "profeserow" ktorzy polecieli na ukladzie, ze nigdy nie powinni miec tytulow
    Ostatnie nieprawidlowosci na PCz moze doprowadza do kontroli? Fakt, faktem, tytulu nikt nie zabierze, ale okolicznosci moga wiele powiedziec
    Ale banków nie "robią"

  46. Powrót do góry    #2194
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ale banków nie "robią"
    Nie wiem co robia a czego nie, ale widze ze wy lubicie wchodzic w czyjes zycie i do tego siac bzdury
    Spoko, kto sieje wiatr ten burze zbiera w odpowiednim czasie...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #2195
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,793
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 931 w 565 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ale banków nie "robią"
    A Ty coś wiesz na ten temat, czy tylko gadasz byle coś pierd####?

  48. Powrót do góry    #2196
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nie wiem co robia a czego nie, ale widze ze wy lubicie wchodzic w czyjes zycie i do tego siac bzdury
    Spoko, kto sieje wiatr ten burze zbiera w odpowiednim czasie...
    Grozisz mi?

  49. Powrót do góry    #2197
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A Ty coś wiesz na ten temat, czy tylko gadasz byle coś pierd####?
    Z tobą nawet nie chce mi się dyskutować. Za bardzo odstajesz.

  50. Powrót do góry    #2198
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A Ty coś wiesz na ten temat, czy tylko gadasz byle coś pierd####?
    Nic nie wie. Jest taką popierdółką osób, które starają wybielić samych siebie. Nie wiedzą jak, więc wymyślają teraz historie by tylko oczernić opozycję i odwrócić uwagę od sedna sprawy.
    Więc naczytasz się o napadach, o byciu na garnuszku rodziców, wizytach w psychiatryku czy inne podobne. Na swój temat pewnie także, ale jeśli z Częstochową łączą Cię tylko podatki i Włókniarz, to nie masz wiele do stracenia
    Polecam olać tych gamoni, bo to już jakąś sektą powoli się staje. Nikt tam nie potrafi myśleć już samodzielnie.


    Cytat Zamieszczone przez CKMik;
    Czy oby na pewno tak dobrze to prowadzi ten nasz prezes??? (...) i niech pamięta ze nie bawi się za swoje w żużel i ze nie jest to jego prywatny folwark!
    Taaa, Ma jakąś megalomanię i prywatny folwark już od dawna, o czym świadczy ten wpis o "jego zawodnikach". Może się czepiam ale to dziwne trochę tak pisać
    ad6909f61436823a15cd21fb9ad78b91.jpeg

    (Wyjaśnię tu dlaczego tak uważam. 1. Nie robi tego za swoje. Nic tam z serca ani pieniędzy nie dołożył. 2. Gdyby nie hejterzy i kibice, to by połowy tego obecnego składu nie było. 3. Brzmi dziwnie, wiedząc co się dzieje w klubie i w jak trudnej sytuacji się znalazł.)
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 11-05-2016 o 09:19
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (11-05-2016)

  52. Powrót do góry    #2199
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Pojawia się wpis na profilu klubowym z podziękowaniami, pojawia się pod spodem wpis prezesa ze swoimi. Zawodnicy idą podziękować kibicom, prezes ze świtą człapie z nimi. Myśli, że dzięki temu zyska poważanie i szacunek.

    Maślance udało się szacunek zyskać nie takim lansem i pajacowaniem ale budową silnego klubu. Szacunek nie tylko wśród własnych kibiców ale w całym środowisku, także wśród zawodników. To, że później się pogubił to inna sprawa.

    MiŚ pogubiony był zanim jeszcze tak naprawdę zaczął. Zamiast budować szacunek w środowisku i wśród kibiców to jest obiektem kpin. I raczej nieprędko ulegnie to zmianie. Ale zawsze zostaną mu wspomnienia co to on nie robił z Marianem.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 11-05-2016 o 01:05
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    artem (11-05-2016), muuu (11-05-2016)

  54. Powrót do góry    #2200
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ja myslalem, ze to sa NASI zawodnicy, NASZ klub.
    Ale widocznie zawodnicy i klub sa misia.
    To co jest kibicow?
    A zapomnialem. Ci z mlyna to debile, a reszta pewnie frajerzy

    To wlasnie pokazuje sposob myslenia.
    A jak sie cos naruszy ich porzadek to zaraz sie zachowuje jak pszczoly w kopnietym ulu
    Spoko, ja mam bardzo gruba skore, duzo grubsza niz mis, jego rodzina i reszta funfli

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Grozisz mi?
    Nie martw sie. Geby ci nie obije, sa bardziej wyrafinowane sposoby dojechania czlowieka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #2201
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Janusz Michaelis: Moi zawodnicy być może nałożyli na siebie za dużą presję

    Dariusz Śledź: Moi zawodnicy pokazali serducho

    Marek Cieślak: Wszyscy moi zawodnicy jadą lepiej

    Henryk Jasek: Myślałem, że moi zawodnicy pojadą lepiej

    Henryk Jasek: Moi zawodnicy chcą jeździć na przyczepnym torze

    Marta Półtorak: Obiecałam moim zawodnikom, że już nigdy nie pojadą na niebezpiecznym torze



    Czy oni mieli prawo powiedzieć "moi zawodnicy"?
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 11-05-2016 o 05:51

  56. Powrót do góry    #2202
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Trener powinien mówić " moi zawodnicy", bo lepiej to brzmi niż " ta drużyna". Przynajmniej wiadomo, że uważa się za część zespołu z uwzględnieniem hierarchii odpowiedzialności. Pani Marta lub pan Witold też może mówić " moi zawodnicy", bo tak jest/było. Bawią się za swoje, więc ich prawo.
    Dla MiŚ'a pozostaje tylko i aż " nasza drużyna", " nasi zawodnicy". Mało?

  57. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Gadol (11-05-2016), ananasek_vel_oman (11-05-2016), artem (11-05-2016), muuu (11-05-2016), veronek (11-05-2016)

  58. Powrót do góry    #2203
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Czyli trener jak powie moi zawodnicy to kibic nie ma prawa się obrazić lub kiedy powie to prezes który bawi się za swoje. Panowie tu jest zwykle czepialstwo z waszej strony.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    vicar (11-05-2016)

  60. Powrót do góry    #2204
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Czyli trener jak powie moi zawodnicy to kibic nie ma prawa się obrazić lub kiedy powie to prezes który bawi się za swoje. Panowie tu jest zwykle czepialstwo z waszej strony.
    Nie, to sa niuanse, ktore rozumieja ludzie inteligentni.
    Dlaczego ty tego nie rozumiesz juz sobie sam odpowiedz.
    Moze zle wzorce z PCz?

    Wychodzi na to, ze mis "daje" na zawodnikow a sponsorzy na...?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  61. Powrót do góry    #2205
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    A ja uważam, że powinien do nich mówić "MOJE NIUNIE KOCHANE" co oddawałoby ciepło postaci trenera lub właściciela, jego zaangażowanie i troskę o ich życie prywatne i zawodowe no i iście matczyne serce dla zawodników!

    Cała ta rozmowa to jakieś JAJCA! Może do nich mowić "BYKI KRASE" albo "TRUTNIE NIEUDANE"! Wali mnie to jak większość kibiców! Chodzi o to żeby potrafił im coś przekazać a oni wyciągnąć coś dla siebie z tego przekazu, niezależnie czy będą nazywani drużyną, teamem, chłopakami, bandą czy czym tam jeszcze niuniami treneira.

    A dorabianie drugiego dna i poruszanie kwestii inteligencji w tym wątku o dupie maryny ... żenua.

    Panie Kafel mów Pan jak chcesz tylko wyciśnij coś z tych ogórków i pokaż żużliście Czai gdzie jest krawężnik.

  62. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    sirqaz (11-05-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •