Strona 107 z 132 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,815 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4771
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Ciekawe tylko po co tyle turniejów... Wystarczylo zrobic jeden bo frekwencja i tak by nie powallila, a kilka imprez to spory wydatek, a ludzie i tak i tak nie przyjda... Jak widac chyba komus malo lansu przez caly sezon...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (16-09-2016), berciol (16-09-2016)

  3. Powrót do góry    #4772
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Ciekawe tylko po co tyle turniejów... Wystarczylo zrobic jeden bo frekwencja i tak by nie powallila, a kilka imprez to spory wydatek, a ludzie i tak i tak nie przyjda... Jak widac chyba komus malo lansu przez caly sezon...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Dokładnie. Wystarczyłby jeden turniej na 70 lecie Włókniarza. Ale to o kilka wypowiedzi medialnych mniej ((((

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4773
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Tymczasem na SF -enty wywiad z MiSiem w tym sezonie
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/630...a-bez-problemu

    Tłumaczenie dlaczego Kim Group odeszło i dlaczego Gruchalski nie jeździł w lidze, to dla mnie porażka, ale szczególnie moją uwagę zwrócił jeden fragment:
    "- Myślę, że wszyscy powinni być zadowoleni. My swoich umów dotrzymujemy w stosunku do zawodników, liczymy na to samo ze strony firm, które z nami współpracują."
    Pieniążki widmo ?
    Ostatnio edytowane przez Bronek12 ; 16-09-2016 o 09:20

  5. Powrót do góry    #4774
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Heh, tak czułem że Swiacik coś spier###

  6. Powrót do góry    #4775
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wywiad petarda.

    Dla mnie cytat roku to: "Kocham bardzo kibiców, ale wiem, jak później jest."

  7. Powrót do góry    #4776
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tam jest kilka 'smaczkow'

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4777
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Bo?

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Bo to słaby zawodnik?
    Typowy startowiec, nabijający punkty dzięki przewadze sprzętowej na słabych zawodnikach.
    To już Bates jest 2x lepszy, jakbyś z Anglii chciał szukać. Ale to też słaby pomysł na dziś. Chyba, ze na II ligę.

    Z sensownych opcji oprócz Lahtiego i Thomsena, jest jeszcze Masters. Z Krakowa raczej do wyrwania. Ale wolałbym pierwszą dwójkę.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-09-2016 o 11:55
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #4778
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2014
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Popieram w 100%. Zresztą 2 dni temu jak ze znajomym dyskutowałem o przyszłości to napisałem mu praktycznie to samo



    Ale podstawa to trener, tylko ogarnięty trener nie pozwoli sobie zbytnio na wtrącanie się misiów i dlatego myślę, że znów postawimy na fajność na trenerce.
    Podstawa to ogarniety Prezes

  10. Powrót do góry    #4779
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/630...szcze-nie-bylo

    - Tor w Częstochowie jest moim ulubionym w Polsce. Moje wyniki na wyjazdach były takie sobie, ale wynika to z tego, że przez ostatnich kilka lat, w Polsce odjeżdżałem maksymalnie trzy mecze ligowe. Wiele torów było mi zupełnie nieznanych lub byłem na nich wiele, wiele lat temu. Przyznaję: miałem problemy z dopasowaniem sprzętu na wyjazdach, ale na torze w Częstochowie byłem naprawdę mocny - powiedział Klindt w rozmowie ze Sport.pl.

    Klindt
    Thorsell
    Czaja
    Łęgowik
    Ułamek
    Polis
    Gruchalski
    i Cieślak
    menago Dymek
    Ostatnio edytowane przez BB1 ; 16-09-2016 o 15:32

  11. Powrót do góry    #4780
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jasne. Bajeczki jak w przypadku Golloba. Nie dajcie się zwieść i go nie bierzcie. Chyba, że nie celujecie w awans a wynik +/- tegoroczny.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    veronek (16-09-2016)

  13. Powrót do góry    #4781
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Po co nam Klindt?
    Może ktoś to logicznie uargumentowac?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    jazzmanik (19-09-2016)

  15. Powrót do góry    #4782
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Tak naprawdę mieliśmy w tym roku odbudować żużel w Częstochowie, udało się zrobić trochę więcej.
    Tu leży własnie największy problem Prezesa on sobie wyznaczył minimalny cel czyli wystartowac i to jak swoje motto powtarza cały sezon .Ale czy to było wybitnie trudne? Kasa z miasta i giełdy wystarczyła by do zrealizowania tak wygórowanego celu.Prezesie Brawo TY!
    Ale budżet jest domknięty?
    - Mamy jeszcze imprezy w tym roku. To nie jest tak, że niedzielny mecz zakończył sezon żużlowy w naszym mieście.
    jakoś wyminął nie na temat choć czytając zapewnienia Sirqaza to Prezes powinien tym pochwalić się w pierwszych słowach.
    Nie powiem, że nie mają prawa, ale nie ma podstaw, by obawiać się o cokolwiek.
    Prezesie jeżeli finanse są OK popłaceni zawodnicy to gdzie problem faktury w cateringu nie popłacone. Gdzie może być jeszcze problem ? Nieregulaminowy kolor band?
    Ostatnio Artura Czaję i Huberta Łęgowika pytałem o wypłacalność klubu. Nie narzekali.
    - Myślę, że wszyscy powinni być zadowoleni. My swoich umów dotrzymujemy w stosunku do zawodników, liczymy na to samo ze strony firm, które z nami współpracują.
    Prezesie a jak nie wywiarza się jak kiedyś w spółce to co ?Dołożysz ze swojej firmy bo Dług to sprawa honorowa.Czyli wnioskujemy ze jedziemy na kredyt lub pożyczkę krótkoterminowa.?
    - Drogi biznesowe się schodzą, rozchodzą, tak jest w biznesie. Umowa obustronnie została rozwiązana i tyle.
    Ciekawe ze Kim nie dotrzymał do końca umowy powody można sie tylko domyślać rozrzutność prezesa brak wpływy na to co sie dzieje w klubie.Kantor online nie daje mi spokoju jaki maja interes dawać kasę za 3 mecze gdzie drużyna nie jedzie o finał ?

    Nie, nie. Nie może być takiej długiej ławy, bo do niczego dobrego to nie prowadzi.
    Tu wreszcie prezes zatrybił tylko strach się bać na jakich ogórkach oprze skład? Trojanowski.To ze na kontraktowaniu zawodników się nie zna to wiemy ale kto mu zabroni.
    Takie jest życie. Czasami trzeba podjąć męskie decyzje.
    Piekne słowa Zbawicielu .Panie Kafel pora sprzątać biurko.
    Natomiast dochodzą do nas głosy, że być może będą prowadzone rozmowy w kierunku Ekstraligi, ale...
    Skąd prezesie te glosy dochodzą ?To ze się udało ze 2 ligi nie było to nie znaczy ze wszystko zielony stolik wydrukuje.Na ta chwile nie słychać żeby jakiś extra ligowiec miał problem z kasa Tarnów spadł Leszno baraże .Orzeł wchodzi na regalu .Kogo byśmy mieli wysiudać?Odstawcie to co bierzecie bo odrywa to od realnego patrzenia na sprawy.
    Michał ma dużo jazdy juniorskiej, indywidualnej i drużynowej, która jeszcze się w tym roku dla niego nie skończyła. Wiem, że liga ligą, ale proszę mi pokazać inny zespół, który puszcza trzech juniorów w lidze?
    Prezesie to nie lepszym rozwiązaniem było puszczenie go na wypożyczenie do innego klubu?Przestań się interesować kogo i ilu puszczają w innych klubach.Po prostu spapraliście Michałowi sezon który był idealny do rozjechania poczucia admosferty. Chyba ze plan jest taki żeby Gruchalski spalił się w przyszłym roku a wtedy do składu wskoczy Dróżdz?
    A Daniel Jeleniewski nie zasłużył na to, by jechać, po tych meczach trudniejszych, w których ciągnął wynik naszego zespołu?
    Ano Pan Jeleniewski powinien znac ilosc etatow zawodnikow i liczyc sie z tym ze wazniejsze dla klubu jest przyszłosc junorska Włokniarza niz jeden mecz najemnika:}
    czy Andrzej Rusko nie ingeruje w skład? Lub Krzysztof Mrozek, Robert Dowhan albo noszony na rękach Witold Skrzydlewski? Czy ci prezesi nie ingerują w zespół?
    No z tymi panami to racz sie panie porownywac bo nie przystoji a co do Pana Skrzydlewskiego wielokrotnie pogroził pakluszkiem panu ternerowi nie omieszkał pocisnac zawodnikom za swoja jazde.A co ty Prezesie zrobiłes jak przegrywali mecze jechali słabo? Po prostu było Fajnie.
    Dziennikarze mówią o Dzikowskim, kibice o Januszu Stachyrze, pojawia się też nazwisko Czesława Czernickiego, z którym także jestem w dobrym kontakcie. Zatem, no... niech media tym żyją.
    Ano tu jest problem bo zaden z tych trenerow ktorzy realnie wniesli by troche do dyscypliny czy jakosci nie przyjdzie do klubu zeby mu Prezes gotowy program do wypelniania zostawil.Poprostu musi byc słaby Kafel bo tylko on jest Fajny.
    - Nie będę mówić nazwisk, aby nie podgrzewać atmosfery, ale można się domyślić, kto może być rozchwytywany. Jednak jesteśmy po słowie z tymi zawodnikami, jak na tę chwilę twierdzą, że chcą zostać w Częstochowie.
    no tu mi prezes dal zagatke kogo moga nam zabrac?
    -Trojanowski faktycznie 7 zespołow z 2 ligi ruszy na łowy.
    Czaja Łegowik Borowicz kolejek nie przewiduje .
    Ułamek za stary zeby sie jeszcze po Polsce włóczyć.
    Klindt może jakis sie klub pomyli i zainteresuje.
    Thorsell to jest jedyny zawodnik którego mogą tobie zabrać.
    Jak dla mnie padły dobre pytania ale 20 lat w Czestochowskim zuzlu nauczylo go mijanek:}

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Gadol (16-09-2016), ananasek_vel_oman (16-09-2016), muuu (16-09-2016)

  17. Powrót do góry    #4783
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Po co nam Klindt?
    Może ktoś to logicznie uargumentowac?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

    Bo robi u nas pkt(argument), a na wyjazdach w następnym sezonie ma się poprawić(sezony, gdzie jeździł wcześniej miał okrojone i zakładał, że raczej w Polsce już pkt wielkich nie będzie robił, ale jak to u nas dostał olśnienia talentu i chce się poprawić). Widzę w nim potencjał i zapewne będzie główną(pierwszą z III) armatą I ligi w sezonie 2017. Skład byłby taki sam i nic nie trzeba by zmieniać, a jedynie iść do Cieślaka.

    Sezon 2015 3 mecze
    Sezon 2014 4 mecze

    Jestem ZA!

  18. Powrót do góry    #4784
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tak, tylko że w tych latach 2014/15 jeździł tak mało, bo jeździł słabo. Myślałem, że to oczywiste. Tak samo, jak to, że w Anglii też jeździ dobrze, tylko u siebie, a w Szwecji nie ma klubu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #4785
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    A Lambert? Albo Berge ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  20. Powrót do góry    #4786
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Lambert tak, ale wydaje mi się, że on pójdzie gdzieś do Ekstra. Chociaż na jego miejscu wybrałby na początek właśnie I ligę.
    Berge... no dziś rewelacja. W Polsce bym go widział, ale raczej w drużynie jadącej niżej, bez presji, gdzie mógłby spokojnie pojeździć.
    Generalnie, jak widać z kilku postów wyżej, jest w czym wybierać na rynku. Dlatego jak dla mnie, nie ma sensu brać Klindta. On już raczej wyższego poziomu nie przeskoczy.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-09-2016 o 20:43
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #4787
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Z Berge może być kawał zuzlowca ale musi się skupić całkowicie na klasyku odstawiajac długi tor czy trawę. Jeśli nie to pójdzie raczej drogą Smolinskiego

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #4788
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    ananas napisał:
    Po co nam Klindt?
    Może ktoś to logicznie uargumentować?
    Nie wiem czy żartujesz, czy mówisz poważnie.
    Klindt legitymuje się najlepszą średnią po Ułamku na Naszym torze.
    Mogliśmy liczyć na Niego i jego skuteczność w biegach nominowanych na Naszym torze w najtrudniejszych momentach.
    Jest profesjonalistą, chociaż według mnie za dużo gada Nazwijmy, że jest ambitny
    Nie strzelił focha mimo że, był odstawiany od składu od początku sezonu.
    Jest autorytetem i jednocześnie kumplem dla młodszych zawodników (również zagranicznych, wiadomo o kogo chodzi)
    Jest aktualnym czwartym zawodnikiem IM Danii.
    Jest zawodnikiem tańszym od (niektórych) Polaków.
    Czuje się częścią zespołu i chciał jeździć dla Włókniarza nawet w III lidze.

    Nie wiem co jeszcze a w zasadzie po co argumentować?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-09-2016 o 01:10
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Garfield (17-09-2016)

  24. Powrót do góry    #4789
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    ananas napisał:

    Nie wiem czy żartujesz, czy mówisz poważnie.
    Klindt legitymuje się najlepszą średnią po Ułamku na Naszym torze.
    Mogliśmy liczyć na Niego i jego skuteczność w biegach nominowanych na Naszym torze w najtrudniejszych momentach.
    Jest profesjonalistą, chociaż według mnie za dużo gada Nazwijmy, że jest ambitny
    Nie strzelił focha mimo że, był odstawiany od składu od początku sezonu.
    Jest autorytetem i jednocześnie kumplem dla młodszych zawodników (również zagranicznych, wiadomo o kogo chodzi)
    Jest aktualnym czwartym zawodnikiem IM Danii.
    Jest zawodnikiem tańszym od (niektórych) Polaków.
    Czuje się częścią zespołu i chciał jeździć dla Włókniarza nawet w III lidze.

    Nie wiem co jeszcze a w zasadzie po co argumentować?
    Tak samo jak mis patrzysz na najblizszy sezon. A ja patrze do przodu.
    W przyszlym roku Eliga nam nie grozi. Bo zeby awansowa mis musialby miec 5 mln a juz teraz braklo <smiech>

    Wiec zapytam inaczej:

    CO SIE STANIE Z KLINDTEM JAK AWANSUJEMY KIEDYS DO ELIGI?

    Serio potrzebny nam taki pierwszoligowy liderek, ktorego nikt za bardzo nie lubi, ale robi jakies tam punkty?
    Nie lepiej w jego miejsce Lamberta? Tez nie zna torow wiec wiele nie tracimy
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    jazzmanik (19-09-2016), pakosik (17-09-2016)

  26. Powrót do góry    #4790
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Tak samo jak mis patrzysz na najblizszy sezon. A ja patrze do przodu.
    W przyszlym roku Eliga nam nie grozi. Bo zeby awansowa mis musialby miec 5 mln a juz teraz braklo <smiech>

    Wiec zapytam inaczej:

    CO SIE STANIE Z KLINDTEM JAK AWANSUJEMY KIEDYS DO ELIGI?

    Serio potrzebny nam taki pierwszoligowy liderek, ktorego nikt za bardzo nie lubi, ale robi jakies tam punkty?
    Nie lepiej w jego miejsce Lamberta? Tez nie zna torow wiec wiele nie tracimy
    Stanie sie to samo co sie dzieje zwykle: wymieni sie go na kogos lepszego. Tak jak to robia wszedzie.

    Lajf.



    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #4791
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Stanie sie to samo co sie dzieje zwykle: wymieni sie go na kogos lepszego. Tak jak to robia wszedzie.

    Lajf.
    Tylko widzisz.
    Michał nie wprost mówi że jest jednak kasy bardzo mało na Ekstraligę.
    Widać że już sporo przyhamował swoje dziecinne zapędy o staniu w blasku i chwale po szybkim powrocie Włókniarza do elity.

    Jeśli więc budżet ledwo skrobiemy - a skoro odchodzi jeden sponsor i automatycznie pojawia się problem z kasą, to wynika z tego, że go strasznie bardzo ledwo ciułamy. To mam podobnie zdanie jak Ananas.
    Lepiej zainwestować w kogoś perspektywicznego, kogoś, kto pojeździ jeden sezon niżej tylko po to, by się rozjechać w Polsce, a będzie miał tak wysokie umiejętności i takie ambicje by awansować do SE i tam docelowo startować.
    Mniejsze koszta, nie będziemy musieli wymieniać pół składu, a i unikniemy tych chorych licytacji po awansie i kolejnej kompromitacji z przepłacaniem.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 17-09-2016 o 22:29
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (18-09-2016), pakosik (17-09-2016)

  29. Powrót do góry    #4792
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Oj zeby to bylo takie proste.

    Zaden zawodnik po dobrym sezonie w Nice nie zgodzi sie na jazde w Ekstra po tej samej stawce.

    Zaraz ustawi sie kolejeczka takich ktorzy nie beda bali sie mu zaproponowac wiecej i albo nasz klub wlaczy sie w jak to mowisz "chora licytacje", albo mowimy naszemu perspektywicznemu talentowi baju baju.

    Taka jest niestety rzeczywistosc. Miedzy Eliga a Nice PLZ jest przepasc i trzeba patrzec na to realistycznie. Budowac druzyne mozemy sobie juz w Elidze, a wczesniej - no coz - trzeba brac tych, ktorzy zrobia nam wynik w Nice. Innej opcji nie ma.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    berciol (18-09-2016), blacktop (17-09-2016)

  31. Powrót do góry    #4793
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A kto mówi o tej stawce?
    Trzeba się dogadać i podpisać mądry kontrakt, niekoniecznie na jeden sezon, z jakimiś klauzulami fajnymi (słowo klucz ) i tyle.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (17-09-2016)

  33. Powrót do góry    #4794
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop


    Klindt legitymuje się najlepszą średnią po Ułamku na Naszym torze.
    Mogliśmy liczyć na Niego i jego skuteczność w biegach nominowanych na Naszym torze w najtrudniejszych momentach.
    No bo mecze czy to Nice Ligi czy Elipy skladaja sie tylko z meczow na wlasnym torze. Taki zawodnik wlasnie jest potrzebny. U nas matador a na wyjazdach padaka. W sumie u nas tez dobrze sobie radzi Jonas Davidsson. Wiec moze i jego wezmiemy pod uwage???? To jak tak idziemy dalej to THJ mial najwyzsza srednia u nas na torze tak wiec tego...


    Cytat Zamieszczone przez blacktop
    Jest profesjonalistą, chociaż według mnie za dużo gada Nazwijmy, że jest ambitny
    Jedyny w swoim rodzaju. Reszta to amatorzy. Skad ty takie argumenty bierzesz??


    Cytat Zamieszczone przez blacktop
    Nie strzelił focha mimo że, był odstawiany od składu od początku sezonu.
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/614...-ducha-druzyny

    "Nicolai Klindt: Tak, zgadza się. Nie pojadę w niedzielę, czego naprawdę nie mogę zrozumieć."
    "Nie lubię, kiedy jest wielu żużlowców w jednym zespole, bo nie ma wówczas odpowiedniej atmosfery, takiego ducha drużyny. To również kwestia wielu zmian, które są dokonywane z meczu na mecz. Ale takie decyzje nie należą do mnie. Miałem jednak nadzieję, że pojadę w większej liczbie meczów niż to miało miejsce do tej pory"

    Moze to nie foch ale sygnal, ze jednak nie wszystko jest cacy i mu sie podoba.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop
    Jest aktualnym czwartym zawodnikiem IM Danii.
    To akurat nie ma znaczenia, tak samo jak to, ze Jackob w Szwecji notowal super wyniki. Tak mowil prezes.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop
    Jest zawodnikiem tańszym od (niektórych) Polaków.
    Poki co widze jeden argument. I tu sie zgadzam

    Cytat Zamieszczone przez blacktop
    Czuje się częścią zespołu i chciał jeździć dla Włókniarza nawet w III lidze.
    Nawet w VI. Na niego popytu nie bylo wiec co mial mowic? Moze i zuzlowcy sa niektorzy, idiotami ale jakis rozum maja, i mowia to co chce sie od nich uslyszac.


    Zaraz Klindt urosnie tu do rangi Mistrza Swiata.

  34. Powrót do góry    #4795
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Z jakiś nieokreślonych powodów lubię Klindta, ale przy wyborze Klindt - Lambert/Berge/Lahti/Thomsen/ĄŻEJ Lebiediew/Thorsell to nie ma co myśleć. Jeden Sebastian w zespole wystarczy, a i tak lepiej bez niego
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (17-09-2016), veronek (17-09-2016)

  36. Powrót do góry    #4796
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Roland napisał:
    No bo mecze czy to Nice Ligi czy Elipy skladaja sie tylko z meczow na wlasnym torze. Taki zawodnik wlasnie jest potrzebny. U nas matador a na wyjazdach padaka. W sumie u nas tez dobrze sobie radzi Jonas Davidsson. Wiec moze i jego wezmiemy pod uwage???? To jak tak idziemy dalej to THJ mial najwyzsza srednia u nas na torze tak wiec tego...
    W spotkaniach zwłaszcza na własnym torze też potrzebny jest zawodnik który potrafi w nominowanych utrzymać wynik jak inni nie dają rady.
    Mieliśmy takie sytuacje w tym sezonie. Akurat THJ nie dał rady jeśli o to chodzi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #4797
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    No i temat MMJ na ta chwile upadł .Jak to niektórzy mówili chciał się odbudować w 1 lidze ale za stawki zbliżone extra ligowym. Ponoc powstał plan zakładający jazdę 2 sezony w 1 lidze chyba znajdzie się bogaty sponsor .Na ta chwile nie zanosi sie nawet na takiego ze średnia kasa.No i panowie ponoć mamy wielki talent z ostatniego egzaminu który to według was raider.Tematy zasłyszane w Biedronce:}hejterzy czy w waszych marketach tez coś słychać?

    Panowie jedno sobie trzeba powiedzieć nikt od prezesa Swiacika nie wymaga zeby zakontraktował przyszłego mistrza świata .On ma w światku żużlowym wynaleźć zawodników z którymi podpisze kontrakty dluzsze niz rok .Z takich zawodników po wejściu do ekstraligi powinna byc solidna 2 linia. Spełniać taka role jak teraz Milik ,Fricke,Karpow.Pozniej jest tylko kwestia zakontraktowania 2 liderów i skład jest.Jak sie nie ma pieniędzy to jedyny kierunek rozwoju.
    Lambert/Berge/Lahti/Thomsen/ĄŻEJ Lebiediew/Thorsell
    czemu nie przy trenerze przez duze T kazdy z tych zawodników może podnieść swoja wartość. Dlatego zamiast samemu ganiać prezes powinien przyszytemu managerowi wyznaczyć własnie cel taki ze ma wyszukiwać mlodych zdolnych. A trener ma z nich zrobić zawodników.Nie jest to trudne do zrealizowania ale nie z Fajnymi ludźmi niestety.
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 17-09-2016 o 14:57

  38. Powrót do góry    #4798
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    No i temat MMJ na ta chwile upadł .Jak to niektórzy mówili chciał się odbudować w 1 lidze ale za stawki zbliżone extra ligowym. Ponoc powstał plan zakładający jazdę 2 sezony w 1 lidze chyba znajdzie się bogaty sponsor .Na ta chwile nie zanosi sie nawet na takiego ze średnia kasa.No i panowie ponoc mamy wielki talent z ostatniego egzaminu który to według was raider.Tematy zasłyszane w Biedronce:}hejterzy czy w waszych marketach tez cos slychac?
    Ze klub zbiera na zobowiazania inne niz wobec zawodnikow. Np poprzedniej firmy ochroniarskiej <smiech>
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4799
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ze klub zbiera na zobowiazania inne niz wobec zawodnikow. Np poprzedniej firmy ochroniarskiej <smiech>
    Dobrze kombinujesz dobrze

  40. Powrót do góry    #4800
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    No i panowie ponoć mamy wielki talent z ostatniego egzaminu który to według was raider
    Te 20-latek
    Bartosz Tyras 1996 - SCKM Włókniarz Częstochowa ?

    W sumie, to już 21-latek
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    pakosik (18-09-2016)

  42. Powrót do góry    #4801
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2010
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    No to chyba Łogaczowa Pan Superprezes może skreślić z listy życzeń.

    Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #4802
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Trudno. Brać tego Francuza. Jest wielu młodych, wartych uwagi.

    Jeden Ułamek nam wystarczy, reszta powinna mieć Max 25 lat.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #4803
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Kochani... teraz trwa walka o dopięcie budżetu a wy tu o 2017 Planowane turnieje nie mają być przedłużeniem sezonu ale sposobem na zarobek...

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (18-09-2016)

  46. Powrót do góry    #4804
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Stawka typu Stachyra, Jabłoński, Klindt itp.?

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  47. Powrót do góry    #4805
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Dokładnie do tego sponsor zawodów i viola jak sponsor się nie znajdzie to zawsze można coś wybłagać w kasie od podatników... tej czy innej

  48. Powrót do góry    #4806
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Dokładnie do tego sponsor zawodów i viola jak sponsor się nie znajdzie to zawsze można coś wybłagać w kasie od podatników... tej czy innej
    Albo się znajdzie a potem nie zrobi przelewu ale w koszta sobie fakturę wrzuci <smiech>

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #4807
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2015
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Przecież to jest chyba jakiś żart że budżet nie jest dopięty
    Dotacja z miasta + giełda + magicznych 100 sponsorów (tak to leciało ?) i brakuje ?? Komuś się chyba sufit na łeb zwalił, bo aż ciężko uwierzyć.
    Było widać że klub nie jest dobrze prowadzony ale żeby aż tak.
    To jaki prezes potrzebuje budżet w 1 lidze żeby to funkcjonowało jak w zegarku, 5 10 milionów ?

  50. Powrót do góry    #4808
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tak, 5 byłoby w sam raz

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #4809
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Trudno. Brać tego Francuza. Jest wielu młodych, wartych uwagi.

    Jeden Ułamek nam wystarczy, reszta powinna mieć Max 25 lat.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Byłem w Pardubicach. Oblukałem żabojada. Ciężko coś mówić po jednym turnieju ale wrażenie zrobił za-je-bi-ste! Może dlatego, że taki egzotyczny (pamiętam jego ojca też fajnie śmigał) Lambert też zajefajny. Można tam było wypatrzeć jeszcze ze 2-3 dobrze prezentujących się mlodzianków, choćby Jakobsen czy Ellis, tylko po co? Zanosi się na odgrzewany kotlet (raczej pasztet) czyli Ułamki Klindty itp.

    PS. Dopiero teraz wyczytałem, że mlodzieńcy Tyras i Świdnicki zdali egzamin praktyczny licencji. Teoria to raczej pic na wodę więc... chyba nieśmialo mozna już gratulować. Może na koniec sezonu jakiś pozytywny akcent związany z najlepszą szkółką w kraju. Ciekawe tylko kiedy ci chlopcy pojawią się na torze.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 19-09-2016 o 14:03

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    pakosik (19-09-2016)

  53. Powrót do góry    #4810
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Jeden z nich ma 20 lat w momencie zdania licencji, nie zycze mu źle, ale raczej kariery nie zrobi

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    jazzmanik (19-09-2016)

  55. Powrót do góry    #4811
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Planowane turnieje nie mają być przedłużeniem sezonu ale sposobem na zarobek...
    Turnieje w październiku, przy 15 stopniach na dworze i pewnie lichej stawce mają być sposobem na zarobek?
    Nikt na to nie liczy, nawet w klubie.
    Nie trzeba w tym przypadku być mistrzem logicznego rozumowania, by zorientować się, że chodzi tutaj o rozliczenie miejskich dotacji.
    Miasto dało kasę na konkretne cele, a klub musi (nawet na siłę) je wypełnić.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vojtas za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (19-09-2016)

  57. Powrót do góry    #4812
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Konkretne cele?
    Jakie ?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  58. Powrót do góry    #4813
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Jeden z nich ma 20 lat w momencie zdania licencji, nie zycze mu źle, ale raczej kariery nie zrobi

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Na pewno nie zrobi Gość w szkołce jest od 16r życia

  59. Powrót do góry    #4814
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Umowy nie widziałem, ale to chyba logiczne.

    Na pewno:
    - starty w 1 lidze (promocja miasta poprzez sport),
    - organizacja turniejów indywidualnych (jw)
    - starty w MDMP i tym podobne (szkolenie młodzieży).

  60. Powrót do góry    #4815
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Konkretne cele?
    Jakie ?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Przejeść, roztrwonić, zmarnować.
    Wywiązali się z nich bez zarzutu.
    Chłopaki na początku sezonu jedli i pili syto.Więc pierwszy cel zrealizowany.
    Drugi cel roztrwonili 1,5mln publicznych pieniędzy jeśli to prawda że brakuje X00.000PLN znowu cel osiągnięty.
    Trzeci cel zmarnowali sezon Gruchalskiemu, Jacobowi też nie dali się wykazać w Polsce dobrze że chłopak mógł się rozwijać w innych rozgrywkach.
    100% realizacji wyznaczonych celów.

  61. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    CKMik (20-09-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •