Strona 108 z 132 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,816 do 4,860 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4816
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Przejeść, roztrwonić, zmarnować.
    Wywiązali się z nich bez zarzutu.
    Chłopaki na początku sezonu jedli i pili syto.Więc pierwszy cel zrealizowany.
    Drugi cel roztrwonili 1,5mln publicznych pieniędzy jeśli to prawda że brakuje X00.000PLN znowu cel osiągnięty.
    Trzeci cel zmarnowali sezon Gruchalskiemu, Jacobowi też nie dali się wykazać w Polsce dobrze że chłopak mógł się rozwijać w innych rozgrywkach.
    100% realizacji wyznaczonych celów.
    Brednie...
    Od dawna żal Cię czytać..

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    blacktop (20-09-2016)

  3. Powrót do góry    #4817
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Turnieje w październiku, przy 15 stopniach na dworze i pewnie lichej stawce mają być sposobem na zarobek?
    Nikt na to nie liczy, nawet w klubie.
    Nie trzeba w tym przypadku być mistrzem logicznego rozumowania, by zorientować się, że chodzi tutaj o rozliczenie miejskich dotacji.
    Miasto dało kasę na konkretne cele, a klub musi (nawet na siłę) je wypełnić.
    MiS dla SyFow:

    Ale budżet jest domknięty?

    - Mamy jeszcze imprezy w tym roku. To nie jest tak, że niedzielny mecz zakończył sezon żużlowy w naszym mieście.

    Hmm...








    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #4818
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Brednie...
    Od dawna żal Cię czytać..
    Śmierdzisz potem...
    Od dawna nikt się nie chce przez to z tobą kolegować..
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #4819
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Brednie...
    Od dawna żal Cię czytać..
    A ja mówię, że głupstwo niezłym jest podziałem”.

    „Mądrość przecież zaszczytem, nierozum zakałem”.

    „Nie wchodzę ja w dysputę, rzecz jest niby jawna,

    Maksyma teraźniejsza tak jako i dawna

    Każe szukać mądrości, a głupstwa się chronić.

    Umieli zawżdy ludzie od dobrego stronić,

    A że głupstwo jest dobrem, stronili od niego....

    Tyle i aż tyle z mojej strony gamonie. Zapomniałeś dodać swoją wyświechtaną maksymę że to wszystko wina że na etat w klubie się nie załapałem. <buhahaha>

  6. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Gadol (20-09-2016), ananasek_vel_oman (20-09-2016), mackoxdp1 (20-09-2016), muuu (20-09-2016), pakosik (20-09-2016)

  7. Powrót do góry    #4820
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Umowy nie widziałem, ale to chyba logiczne.

    Na pewno:
    - starty w 1 lidze (promocja miasta poprzez sport),
    - organizacja turniejów indywidualnych (jw)
    - starty w MDMP i tym podobne (szkolenie młodzieży).
    Skoro nie widziałeś, nie wiesz to po co piszesz głupoty?

    Od kiedy klub ma organizować turnieje indywidualne w ramach promocji miasta poprzez sport? Przy tyłu meczach ligowych co w tym roku?
    Chyba tylko ten turniej prezydenta musi być. To wszystko.
    Zresztą.
    To nie są dane tajne i można do nich dotrzeć.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4821
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Miasta Częstochowy realizowana w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia 31.12.2016 r. poprzez żużlową drużynę ligową, biorącą udział w rozgrywkach Polskiej Ligi Żużlowej, organizowanych przez Polski Związek Motorowy oraz podczas innych ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów żużlowych.
    https://www.signs.pl/promocja-miasta...gloszenie.html

    Vojtas,
    Już ci kiedyś mówiłem.
    Łykasz wszystko co ci mówią jak pelikan. Bez refleksji, bez zastanowienia. A kiedyś taki bystry chłopak byłeś.

    Z powyższego zamówienia jasno wynika że ŻADNYCH DODATKOWYCH ZAWODÓW NIE TRZEBA ORGANIZOWAĆ DO ROZLICZENIA DOTACJI.

    szkoda vojtas że wierząc komuś na słowo i nie sprawdzając jak jest robisz z siebie po prostu głupka. Równasz do sirkusia. Niestety. Ciekawe w ilu jeszcze sprawach zamydlono ci oczy a ty jak pelikan zrobiłeś am am am

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #4822
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    A ja mam pytanie.

    Jak się ma do siebie promocja poprzez sport (za którą dostaje się od miasta kasę) i celowe uniemożliwianie transmisji TV/radiowych meczów z udziałem drużyny promującej...?
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #4823
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Mateusz daruj sobie jakies prymitywne porownania i przytyki. Jezeli myslisz, ze klub organizuje turnieje indywidualne w pazdzierniku, bo chce na tym zarobic i uratowac budzet to ci serdecznie gratuluje. Tyle ode mnie.

  11. Powrót do góry    #4824
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Mateusz daruj sobie jakies prymitywne porownania i przytyki. Jezeli myslisz, ze klub organizuje turnieje indywidualne w pazdzierniku, bo chce na tym zarobic i uratowac budzet to ci serdecznie gratuluje. Tyle ode mnie.
    Prymitywne to jest ze jeszcze dyskutujesz z warunkami przetargu które są publiczne i jasno wskazują że

    KLUB MUSIAŁ WYSTARTOWAĆ W LIDZE

    Nic więcej nie musi zgodnie z tym co zapisano w przetargu, ale ty dalej rzniesz glupa że jest inaczej.

    Albo jesteś tak dramatycznie głupi jakiego z siebie robisz albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Wtedy jednak jesteś niczym pewien "pozyteczny idiota " który świadomie oklamywal ludzi wiedząc że prawda jest zupełnie inna.

    Sam nie wiem co gorsze.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4825
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A jak za czasów spółki takie celowe wprowadzanie w błąd się skończyło wiemy. Niestety ale obecną ekipa z którą jesteś kojarzony idzie ta własnie droga

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4826
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Wybiera sie ktos w piatek do Rybnika???

  14. Powrót do góry    #4827
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    https://www.signs.pl/promocja-miasta...gloszenie.html

    Vojtas,
    Już ci kiedyś mówiłem.
    Łykasz wszystko co ci mówią jak pelikan. Bez refleksji, bez zastanowienia. A kiedyś taki bystry chłopak byłeś.

    Z powyższego zamówienia jasno wynika że ŻADNYCH DODATKOWYCH ZAWODÓW NIE TRZEBA ORGANIZOWAĆ DO ROZLICZENIA DOTACJI.

    szkoda vojtas że wierząc komuś na słowo i nie sprawdzając jak jest robisz z siebie po prostu głupka. Równasz do sirkusia. Niestety. Ciekawe w ilu jeszcze sprawach zamydlono ci oczy a ty jak pelikan zrobiłeś am am am

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Klub musi zorganizować to do czego się zobowiązał w złożonej ofercie. Czyli np innej imprezy ogólnopolskiej jak Turniej Indywidualny wpisany do kalendarza PZM. Trochę ofert i projektow na miejskie dotacje tworzylem

    By wiedzieć co musi klub zorganizować by wywiązać się z umowy to musiałbyś widzieć sama umowę i ofertę. W sumie na wniosek mieszkańca miasta urząd powinien ci kopie takiej umowy udostępnić do wglądu
    Sprawdź i będzie wszystko jasne

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi igla_ROW za jego przydatny post!

    Girion (21-09-2016), P.S.U.J. (21-09-2016)

  16. Powrót do góry    #4828
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Promocja podczas innych zawodów ale niekoniecznie organizowanych przy Olsztyńskiej. Zresztą kilka różnych zawodów było u nas już zorganizowanych, nic nie muszą więc już robić by spełnić warunki.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #4829
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Ja nie wiem po co się spinacie o te turnieje.
    Vojtas świadomie czy też nie potwierdził że w klubie mamy do czynienia z bałaganem i nieudolnością.
    Bo jeśli jest tak jak Vojtas utrzymuje że muszą zorganizować te turnieje to ewidentnie ktoś tam nie ma wyobraźni albo ma w zadku pieniądze i może pozowlić sobie na organizacje niedochodowych imprez. Chyba nikt nie ma wątpliwości że ewentualnie wymagane turnieje można było zorganizować w korzystniejszym terminie.
    Jeśli to miała być promocja to można było nawet zarobić na czymś innym niż bilety. Ale co ja tam wiem przecież nie mam pojęcia jak się robi PLNy. <buhahaha>

    Nikt nie jedzie do Rybnika świętować propagandy sukcesu???
    Trudno kolejny raz będę jeden z nielicznych, rozumiem hejterów że nie mają ochoty ale Panowie lizodupy Wy kilka kilometrów od Częstochowy i nie będziecie wspierać cyrku Świącika. Nieładnie nieładnie. Czym się różnimy ano tym że mnie kręci żużel, a Was tylko sukcesy i żużel na salonach.
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 21-09-2016 o 08:37 Powód: Rybnik

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    pakosik (21-09-2016)

  19. Powrót do góry    #4830
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Mateusz daruj sobie jakies prymitywne porownania i przytyki. Jezeli myslisz, ze klub organizuje turnieje indywidualne w pazdzierniku, bo chce na tym zarobic i uratowac budzet to ci serdecznie gratuluje. Tyle ode mnie.
    Odpowiadam nie tylko Tobie ale całej reszcie. Jak pisałem wcześniej... nie chodzi o obecne środki budżetowe. Chodzi o dodatkowe środki budżetowe świadomie nie piszę że chodzi tylko o środki miejskie... bo zwrócono się do wielu miejsc... idea meczu Czewa-ROW nie jest przypadkowa

    aha... zapomniałem! Nie będzie dogadanej kasy to nie będzie turniejów
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 21-09-2016 o 09:06

  20. Powrót do góry    #4831
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Urzad marszalkowski

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4832
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Vojtas świadomie czy też nie potwierdził że w klubie mamy do czynienia z bałaganem i nieudolnością.
    Bo jeśli jest tak jak Vojtas utrzymuje że muszą zorganizować te turnieje to ewidentnie ktoś tam nie ma wyobraźni albo ma w zadku pieniądze i może pozowlić sobie na organizacje niedochodowych imprez. Chyba nikt nie ma wątpliwości że ewentualnie wymagane turnieje można było zorganizować w korzystniejszym terminie.
    Jeśli to miała być promocja to można było nawet zarobić na czymś innym niż bilety. Ale co ja tam wiem przecież nie mam pojęcia jak się robi PLNy. <buhahaha>
    Fajnie że ktoś to zauważył, bo potem znów będzie na mnie że tylko wyśmiewam czy to klub czy innych użytkowników

    Wyrwać kupę kasy z miasta na turniej żużlowy i zrobić go kiedy jest przerwa w rozgrywkach, jakiś atrakcyjnie obsadzony turniej na 70-lecie klubu, kiedy można by było na tym zarobić ze sprzedanych biletów - tak robi dobry prezes!

    Wyrwać kupę kasy z miasta na turniej żużlowy i zorganizować go po sezonie, kiedy nie ma warunków, gdzie pizga na dworze, a klasowi zawodnicy jadą na urlopy - tu już trzeba być idiotą i taka osoba nie powinna rządzić klubem i czymkolwiek innym.

    Przecież to jest zwyczajnie przewalona kasa.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 21-09-2016 o 11:56
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (21-09-2016)

  23. Powrót do góry    #4833
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    1. Kasa przewalona jest już dawno.
    2. To pomysł na kasę z innego miejsca stąd podtytuł meczu jaki się przewinął "o mistrzostwo Śląska".
    3. Spokojnie hejterzy, catering wbrew plotkom na dodatkowych zawodach będzie. Panie z działu marketingu już czytają zadaną lekturę "500 potraw z ziemniaków".

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 21-09-2016 o 10:23
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Powrót do góry    #4834
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    no proszę, jednak nie tylko tutaj na forum jest grupa hejterów, widać po sondażu ze w mieście jest ich trochę więcej, którzy przykładowo nie chcą awansu przy zielonym stoliku

    http://www.czestochowa.sport.pl/spor...gi.html#sondaz

  25. Powrót do góry    #4835
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,045
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMik Zobacz posta
    no proszę, jednak nie tylko tutaj na forum jest grupa hejterów, widać po sondażu ze w mieście jest ich trochę więcej, którzy przykładowo nie chcą awansu przy zielonym stoliku

    http://www.czestochowa.sport.pl/spor...gi.html#sondaz
    Budzet Wlokniarza to tylko 2,5 mln ?

    Milion z miasta
    40 k kibicow na meczach wg sf
    Gielda

    To wychodzi że albo nie ma sponsorów albo ta kwota jest nieprawdziwa

  26. Powrót do góry    #4836
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sponsorzy w dużej części barter, reszta drobne kwoty za reklamę na koziołku czy w programie. Tytularny czy płaci to jest zagadka, strategiczny czyli KiM z plakatów meczowych zniknął już na przełomie maja/czerwca. Kantor jako strategiczny na 3 m-ce sądzę, że nie przekaże zbyt dużo do budżetu o ile cokolwiek przekaże (w spółce tytularnym byli za free).

    Kasa z miasta to bodajże 1,5 mln na promocję, drobne na szkolenie młodzieży i kasa z giełdy (kilkaset tysięcy).

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 21-09-2016 o 13:26
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Powrót do góry    #4837
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2010
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    To co się dzieje w Rybniku to kpina. Pan prezes pracuje na swoje CV, po trupach do celu. Żal, puszcza seniora na biednych juniorów, a Gruchalski nie jedzie

    Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #4838
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Najlepsza szkoła żużla w Polsce jedzie z pożyczonym juniorem i sensorem i ledwo jest trzecią 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4839
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2010
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Brawo SENIOR Czaja za INDYWIDUALNE zdobycie brązowego medalu DRUŻYNOWYCH MŁODZIEŻOWYCH Mistrzostw Polski... Brawo Wy... Brawo Świącik

    Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kigen za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (23-09-2016)

  31. Powrót do góry    #4840
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Brawa za kolejny medal w MDMP dla Włókniarza.
    Szkoda, że tylko brąz ale zawody kapitalne.
    Szkoda, też że pozostałe ekipy w okrojonych składach.
    Dziękujemy chłopaki.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #4841
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,615
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach

    MiSZCZ...

    Nie wiem jak wielkie parcie było na wynik, ale za to co zrobił Artek w ostatnim swoim biegu, powinien dostać kopa w dupe... (na otrzeźwienie)
    Ale najciekawsze było zbliżenie kamery w parkingu i szerokie uśmiechy po tym biegu, nawet nie chce mi się tego komentować!
    Na koniec kubeł zimnej wody i wynik taki, jaki osiągnęliby z Gruchalskim w składzie.

  33. Powrót do góry    #4842
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Brawa za kolejny medal w MDMP dla Włókniarza.
    Szkoda, że tylko brąz ale zawody kapitalne.
    Szkoda, też że pozostałe ekipy w okrojonych składach.
    Dziękujemy chłopaki.
    Leszno Rybnik Tarnów-------- Włókniarz. Czy widzisz różnice?
    Medal zdobyty Seniorem i zawodnikiem zewnątrz i to ma świadczyć o prężnie działającej Szkółce.Ale jak to mówią wynik idzie w świat i nieważne jak sie go zdobywa.Jest jeden plus tego ze skład był taki jaki był brak syna prezesa w składzie bo mogło być niebezpiecznie.

  34. Powrót do góry    #4843
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Nie wiem jak wielkie parcie było na wynik, ale za to co zrobił Artek w ostatnim swoim biegu, powinien dostać kopa w dupe... (na otrzeźwienie)
    Ale najciekawsze było zbliżenie kamery w parkingu i szerokie uśmiechy po tym biegu, nawet nie chce mi się tego komentować!
    Na koniec kubeł zimnej wody i wynik taki, jaki osiągnęliby z Gruchalskim w składzie.
    O co ty się spinasz? Twardo wjechał, bo miał miejsce. Tak zrobiłby każdy z TOPu. Brawa dla Artura, w końcu pokazał jaja.
    Ostatnio edytowane przez GriN ; 23-09-2016 o 21:37

  35. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi GriN za jego przydatny post!

    Kazoon (24-09-2016), P.S.U.J. (24-09-2016), blacktop (24-09-2016), jazzmanik (24-09-2016), veronek (24-09-2016)

  36. Powrót do góry    #4844
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    "młodzieżowe"
    Artur Czaja, urodzony styczeń '94
    moje gratulacje
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #4845
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Jakby jechali we 3 jak reszta drużyn, to by to wygrali

    Ładne sukcesy szkółkowiczów Włókniarza, którzy nie mają doświadczenia w lidze tylko są szkoleni przez klub.
    Mam nadzieję, że w końcu ktoś z miasta się ogarnie i przyjrzy na co idzie kasa z podatków. A sam Świącik będzie miał na tyle honoru, że nie będzie piał jak kogut z zachwytu nad poziomem szkolenia i tym jak to wybornie dba o młodych zawodników.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Powrót do góry    #4846
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    No przecież jest medal

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 23-09-2016 o 22:20
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4847
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sławek napisał:
    Leszno Rybnik Tarnów-------- Włókniarz. Czy widzisz różnice?
    Medal zdobyty Seniorem i zawodnikiem zewnątrz i to ma świadczyć o prężnie działającej Szkółce.
    Widzę. Leszno, Rybnik i Tarnów startowały w trójkę i zastępowali brak zawodnika.
    Swoją drogą ten przepis o seniorze i trójce startujących zawodników w zawodach wymyślono,
    żeby zawody mogły się w ogóle odbywać, żeby inne drużyny mogły rywalizować w MDMP m.in. z Włókniarzem.
    Tego sobie Świącik nie wymyślił z Kaflem na boku żeby zrobić komuś na złość.
    Swoją drogą to już było wymyślone dawno temu i nikomu jakoś nie przeszkadzało.
    Szkoda, że nie wykorzystano do końca możliwości regulaminowych powtarzam, nie przez Nas wymyślonych.
    Szkoda, że w ostatnich biegach gdy byliśmy na prowadzeniu Łęgi i Polis nie dowieźli żadnych punktów.
    Przegrano lepszy medal tak jak w parach.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-09-2016 o 22:50
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #4848
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=V_H11bWjTU0
    całe zawody.

    Bieg 18 z Czają. Oklaski dla Artura.
    Takich kozaków chcemy we Włókniarzu i zawsze jakiegoś w składzie mieliśmy.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #4849
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Mam nadzieję, że w końcu ktoś z miasta się ogarnie i przyjrzy na co idzie kasa z podatków. A sam Świącik będzie miał na tyle honoru, że nie będzie piał jak kogut z zachwytu nad poziomem szkolenia i tym jak to wybornie dba o młodych zawodników.
    Zestawienie obejmuje lata 2000-2016

    1.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
    2.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
    3.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
    4.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2016 Rybnik
    5.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
    6.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
    7.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
    8.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
    9.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
    10.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
    11.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
    12.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
    13.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 2016 Kraków
    14.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
    15.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
    16.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
    17.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
    18.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
    19.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
    20.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
    21.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
    22.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
    23.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 2016 Częstochowa
    24.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2016 Częstochowa
    25.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
    26.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 2016 Częstochowa
    27.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
    28.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2016 Częstochowa
    29.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
    30.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 2016 Częstochowa
    31.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
    32.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2016 Wrocław
    33.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
    34.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
    35.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 2016 Opole
    36.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2016 Częstochowa
    37.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 2016 Krosno
    38.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 2016 Częstochowa
    39.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 2016 Częstochowa
    40.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 2016 Częstochowa
    41.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 2016 Częstochowa
    42. Bartosz Tyras (Częstochowa) - 30.12.1996
    43. Mateusz Świdnicki (Częstochowa) - 10.08.2001

    Wychodzi na to, że mamy największą szkółkę żużlową w Polsce.
    Oczywiście, że ilość nie zawsze oznacza jakość, ale medal w MDMP oraz MMPK jest.
    Następcy jeźdżą we wszystkich możliwych kategoriach wiekowych.
    No cóż możesz się odwoływać. Powodzenia
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    veronek (24-09-2016)

  43. Powrót do góry    #4850
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sławek napisał:

    Widzę. Leszno, Rybnik i Tarnów startowały w trójkę i zastępowali brak zawodnika.
    Swoją drogą ten przepis o seniorze i trójce startujących zawodników w zawodach wymyślono,
    żeby zawody mogły się w ogóle odbywać, żeby inne drużyny mogły rywalizować w MDMP m.in. z Włókniarzem.
    Tego sobie Świącik nie wymyślił z Kaflem na boku żeby zrobić komuś na złość.
    Swoją drogą to już było wymyślone dawno temu i nikomu jakoś nie przeszkadzało.
    Szkoda, że nie wykorzystano do końca możliwości regulaminowych powtarzam, nie przez Nas wymyślonych.
    Szkoda, że w ostatnich biegach gdy byliśmy na prowadzeniu Łęgi i Polis nie dowieźli żadnych punktów.
    Przegrano lepszy medal tak jak w parach.
    Kamil Sobczyk,Oskar Nocun,Paweł Staniszewski jezeli korzystamy z Seniora Czaji i Zawodnika Wrocławia to ja sie zapytuje po co ci zawodnicy sa na utrzymaniu klubu?Jeżeli są słabi lub nie robią postępu { co oczekiwac po trenerze Kaflu}Wkleiłes bogata liste.

    1.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
    2.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
    3.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
    4.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2016 Rybnik
    5.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
    6.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
    7.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
    8.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
    9.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
    10.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
    11.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
    12.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
    13.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 2016 Kraków
    14.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
    15.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
    16.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
    17.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
    18.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
    19.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
    20.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
    21.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
    22.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
    23.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 2016 Częstochowa
    24.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2016 Częstochowa

    25.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
    26.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 2016 Częstochowa
    27.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
    28.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2016 Częstochowa
    29.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
    30.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 2016 Częstochowa
    31.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
    32.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2016 Wrocław
    33.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
    34.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
    35.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 2016 Opole
    36.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2016 Częstochowa
    37.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 2016 Krosno

    38.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 2016 Częstochowa
    39.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 2016 Częstochowa
    40.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 2016 Częstochowa
    41.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 2016 Częstochowa
    42. Bartosz Tyras (Częstochowa) - 30.12.1996
    43. Mateusz Świdnicki (Częstochowa) - 10.08.2001
    Na ta chwile cos pojechali tylko oni. Gdybyś zagłębił się w szkolenie w innych ośrodkach pewnie ilość nie była by tak oszałamiająca ale efekty były by bardziej okazałe a i kariery nie kończyły sie wraz z końcem kariery.
    Maksym Drabik (Częstochowa) tutaj chyba jest lekkie przegiecie .
    4.Rune Holta (Częstochowa) no tu raczej nie wyszkolili tylko licencja była potrzebna.36.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2016 Częstochowa no tu sie zobaczy bo widzac jaka pozycje i wsparcie ma z klubu co koniec kariery blisko?
    Także następnym razem streszczając 16 lat szkolenia ogranicz sie tylko do zawodników co kariera potrwała dłużej niz do końca wieku juniora.

  44. Powrót do góry    #4851
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Z Gruchalskimi to jest zabawna sprawa.
    Jeżdżą na totalnym złomie. To ta lnym. I kiedy znaleźli się wokół nich ludzie którzy chcieli zapewnić im budżet na cały przyszły rok startów- od motocykli po busa (obecnie jeżdżą puntem z przyczepa), umowy na starty w niemczech Danii i może Szwecji to... przerosło ich to 😂😂😂😂😂😂

    A poza tym mają *****isty ofertę z eligi i nic już nie muszą a na pewno się o cokolwiek starać.
    Ciekawe czy ta oferta będzie po wczoraj nadal aktualna 😂😂😋

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #4852
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,836
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Większość zawodników pokonczyla kariery, następna reszta nie rokuje wiele lepiej, bo Drabik to tak naprawdę nie jest dziecko naszej szkółki , Holta to już wgl inna bajka.
    Nie no jest się z czego cieszyc
    Nie wydaliśmy o wielu lat zawodnika który z powodzeniem może walczyć w 1 lidze, nie mówiąc o e-lidze. Ostatni to Seba Ułamek, nie no super

  46. Powrót do góry    #4853
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    Zestawienie obejmuje lata 2000-2016

    (...)
    Wychodzi na to, że mamy największą szkółkę żużlową w Polsce.
    Możesz dać tabelę od 1950 nawet.
    Zapewne byś udowodnił, że Świącik też pomógł zrobić karierę Cieślakowi i dorzucisz do tego genialnego zestawienia sukcesy w szkoleniu trenerów

    Specjalnie zapomniałeś, że Michał jest prezesem dopiero drugi rok, z czego pierwszy cały (jak i cały budżet!) poświęcił na szkolenie. Więc gówno nas obchodzi, co było wcześniej. A wtedy już od dawna byli w szkółce pod dobrą opieką Polis, Czaja, Łęgowik.

    A jaki mamy efekt przez TEN CZAS Świącikowy (2 lata) W WYNIKACH ADEPTÓW??
    Zero.

    Mamy Świącika Bartosza, który zalicza glebę za glebą, a punktowane pozycje zdarzają się z rzadka. A mimo to ma najlepszy sprzęt. Gruchalski już któreś zawody z kolei jedzie na złomie - bo chyba z tego wynikają te wszystkie defekty - zaś jak już robi punkty to z wielką klasą. Tak to byłby jeszcze Dróżdż czy Drabik, tylko że spierdzielił z klubu jak zobaczył co się święci. Teraz doszedł jakiś 21- latek.
    Trochę marnie jak na taką klasową szkółkę po 24 miesiącach ciężkiej pracy.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-09-2016 o 12:13
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (24-09-2016), jazzmanik (24-09-2016)

  48. Powrót do góry    #4854
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    A jaki mamy efekt przez TEN CZAS Świącikowy (2 lata) W WYNIKACH ADEPTÓW??
    Zero.
    Doprowadził do licencji bodajże 10 zawodników.
    Niektórzy jeźdżą w Częstochowie, inni wypożyczeni do Krosna i Opola.
    Zwyczajnie nieuczciwe jest pisanie takich rzeczy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #4855
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Lista podana przez blacktopa udowadnia jedno.
    Ze szkółką jest (wcześniej również było) źle, a nawet bardzo źle.
    "Wychowano" juniorów na pęczki... ilu z nich prezentuje chociaż średni poziom ? Ilu z nich utrzymało się w żużlu ?
    Wniosek jest jeden - ważna ma być jakość, a nie ilość.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 24-09-2016 o 14:34

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ROLAND (24-09-2016)

  51. Powrót do góry    #4856
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Lista ma 43 zawodnikow, w tym Holta i Drabik gdzie pierwszy no to wiadomo a drugi tylko zdal licencje. Jest tez wynalazek Glebocki, byly wiceprezes stowarzyszenia
    To z tych 43 zawodnikow jezdzi 15 (w tym Holta i Drabik) wiec wykreslamy. Zostaje 13. Z czego Scigaja sie Czaja, Legowik, Borowicz, Polis, Wozniak. Czyli 5. Reszta jezdzi. Sciganie sie a jezdzenie to wieeelka roznica.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 24-09-2016 o 14:02

  52. Powrót do góry    #4857
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    "młodzieżowe"
    Artur Czaja, urodzony styczeń '94
    moje gratulacje
    Zawiniliśmy regulaminem? A gdzie były male troluńczyki? A w domu! Postne brokuły na piątkowy obiad wtedy glimały. Moje gratulacje. Pomijając Przedpelskiego (czyżby to już nie ten błysk co jeszcze rok-dwa temu?) to szkolenie macie na takim poziomie jak my, Rzeszow czy inne Piły więc pilnuj swojego podwórka..

  53. Powrót do góry    #4858
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,098
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    Doprowadził do licencji bodajże 10 zawodników.
    Niektórzy jeźdżą w Częstochowie, inni wypożyczeni do Krosna i Opola.
    Zwyczajnie nieuczciwe jest pisanie takich rzeczy.
    Cieszę się że sam zauważyłeś iż ilość nie oznacza jakość. Tu plus dla Ciebie.
    Specjalnie więc podkreśliłem, że prezes miał na pokazanie jakości dwa lata. Dwa długie lata z kupą kasy z miasta i od sponsorów.
    Nie ma niczego. Żadnych sukcesów młodych z czasów Michałowych. Dwa lata, z czego rok samego szkolenia juniorów.
    Dla mnie dramat. Był czas by przekuc tą ilość w jakość i wychować jedną, a może i dwie, perełki zamiast reszty,która ledwo jeździ.

    Nieuczciwe będzie więc tu jedynie, chwalenie się prezesa sukcesami szkółki.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    jazzmanik (24-09-2016), pakosik (25-09-2016)

  55. Powrót do góry    #4859
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...488,1,281.html
    Natomiast Orzeł, ale i też Eko-Dir Włókniarz Częstochowa dostaną po weekendzie zapytanie, czy są zainteresowane jazdą w najlepszej lidze świata. Będą miały siedem dni na odpowiedź. Jeśli wyrażą chęć, to będziemy weryfikowali czy te kluby na to stać. Gdyby na tym etapie nie udało się wyłonić zespołu, który mógłby startować w PGE Ekstralidze, to ogłosimy konkurs ofert na dziką kartę – kwituje Kowalski.
    Pie#dole taki awans.

  56. Powrót do góry    #4860
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Jeśli Witek nie chce, to mam nadzieję, że dzikusa weźmie Unia Tarnów.
    Dla dobra polskiego żużla.
    Dla dobra Włókniarza.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •