Strona 104 z 132 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ale powiedza inaczej? nie sadze.
    W minionym tygodniu spotkalem sie z Gruchalskimi nie raz (Psuj tez). Dzis sie prosilo o to by Huberto pojechal jako senior a Grucha pod 7. Ale co tam. Po co. Guchalski ma motywacji do jazdy ZERO. Dzis byl siwetny moment by ta motywacje odbudowac. Mogl jechac i Polis i Hubert. Tylko dziadkow Ulamka i jelonka bambi wystarczylo odstawic. ****@, bac sie Opola????? Grucha diamentem nie jest, to nie Drabik czy Zmarzlik. Ale potencjal sportowy BYL. BYL bo chlopak stracil totalnie wiare w siebie i dalej tematu nie widzi. Przykre to.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    muuu (05-09-2016), pakosik (05-09-2016)

  3. Powrót do góry    #4637
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ale powiedza inaczej? nie sadze.
    W minionym tygodniu spotkalem sie z Gruchalskimi nie raz (Psuj tez). Dzis sie prosilo o to by Huberto pojechal jako senior a Grucha pod 7. Ale co tam. Po co. Guchalski ma motywacji do jazdy ZERO. Dzis byl siwetny moment by ta motywacje odbudowac. Mogl jechac i Polis i Hubert. Tylko dziadkow Ulamka i jelonka bambi wystarczylo odstawic. ****@, bac sie Opola????? Grucha diamentem nie jest, to nie Drabik czy Zmarzlik. Ale potencjal sportowy BYL. BYL bo chlopak stracil totalnie wiare w siebie i dalej tematu nie widzi. Przykre to.
    Wszystko w imie miejsca dla bartoszka.

    Tlumaczylem to PSUJowi, ale troche nie lapal.
    Hmm...
    Jak klub tak Gruchalskiego dobrze wyposaza, to czemu PSUJ kupowal za wlasne pieniadze tarczki dla Miska?
    Czemu Misiek ma pokrzywione ramy?
    I tak mozna wymieniac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    pakosik (05-09-2016)

  5. Powrót do góry    #4638
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Przecież jedyną osobą, która sieje plotki jesteś Ty.
    Tu czy na facebook, wszędzie takie same farmazony i pitolenie



    E, na tym zdjęciu jest córka prezesa? No nieźle
    Oj stary juz jestem i bez okularow nie widze. Zwracam honor, nie ma jej na zdjeciu.


    Co do Miska. Nie jest w ogole po tym co widac, brany pod uwage na nastepny sezon. Jedyny rokujacy junior z najlepszej szkoly zuzla w Polsce. Szkoda strzepic ryja.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  6. Powrót do góry    #4639
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Dzień dobry. Dziś Jacob mówi jaka jest prawda:

    Atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Sprawy finansowe są regulowane na bieżąco. Nie ma żadnych przeciwwskazań, abym nie zdobywał punktów dla Włókniarza. Jestem gotowy do dalszych startów i zdobywania punktów dla Częstochowy.

  7. Powrót do góry    #4640
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Powiedział.
    Zdanie wcześniej, którego nie wkleiłeś:
    "Jeżeli chodzi o spotkanie w Krośnie, na którym mnie nie było, to jest to już historia, o której nie ma sensu rozmawiać."
    Chyba mówi sporo o tym, że jednak coś było na rzeczy

    A jak dalej będziesz tak wybiórczo wklejał wypowiedzi, to zgłosi się do Ciebie Kim Dzong Un byś prowadził tamtejsze "fakty".
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    pakosik (05-09-2016), slipknoot (05-09-2016)

  9. Powrót do góry    #4641
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wiesz co to kurtuazja?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    jazzmanik (05-09-2016)

  11. Powrót do góry    #4642
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Wiecie dlaczego zawodnicy nagle są tak rozmowni o finansach? Bo komisja licencyjna niedługo i trzeba się na wszelki wypadek zabezpieczyć Takie public-relations dla ubogich... najprawdopodobniej jednak sezon uda się skończyć na 0 więc o NICE PLŻ 2017 możemy już być spokojni.

    Co jest jednoczesnym powodem do radości i co mnie jednocześnie niepokoi??? Kantor online. Firma ta przyszła do Włókniarza kilka lat temu tylko ze względu na swoje układy i współpracę z KJG. Teraz pojawiają się znowu, tuż przed licencją i w momencie bliżej nieokreślonych wpływów do klubu... w dodatku czas trwania tej lukratywnej umowy to 1 tydzień nie żartujmy więc że chodzi o jakąkolwiek reklamę... Sporo się już we Włókniarzu nasłuchaliśmy o słupach, praniu brudnych pieniędzy i rolowaniu długu przez wiele lat. Niedobrze się robi na myśl o kolejnych dziwnych finansowych historiach...

    To wszystko przestaje być jedynie śmieszne, a robi się znowu straszno... w tym dla sponsorów klubu Podobno kilka lat temu służby już odwiedzały niektóre siedziby. To był też jeden z powodów dla których mamy nasze lokalne firemki aktualnie na stadionach w Opolu, Poznaniu, Rybniku itd.

    Edycja-dopisek! Jeden z koelgów pisał wcześniej o dziwnych umowach między stowarzyszeniem i SA. Chciałem dowiedzieć się coś więcej, ale niestety panuje w tym temacie zmowa milczenia Podobno ze względu na obawy przed wyciekiem tych informacji do komisji licencyjnej... jeśli ktokolwiek miałby dowód na współpracę obu podmiotów to paru niezbyt przychylnych działaczy w centrali mogłoby rozłożyć nas na łopatki.
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 05-09-2016 o 13:02

  12. Powrót do góry    #4643
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Dlatego dla Gruchalskiego najlepiej byłoby odejść. Gdzieś, gdzie może nie jest aż tak fajnie, ale za to ma zapewnione 3 starty w meczu ligowym.

    Sądzę, że znajdzie się takie nawet w Nice PLŻ.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/627...-strategicznym

    Lada chwila i ogłoszą wznowienie współpracy z KJG
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 05-09-2016 o 13:02
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #4644
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    w dodatku czas trwania tej lukratywnej umowy to 1 tydzień nie żartujmy więc że chodzi o jakąkolwiek reklamę... Sporo się już we Włókniarzu nasłuchaliśmy o słupach, praniu brudnych pieniędzy i rolowaniu długu przez wiele lat. Niedobrze się robi na myśl o kolejnych dziwnych finansowych historiach...
    Wydaje mi się, że jednak do końca roku kalendarzowego jest ta umowa.
    Więc tym bardziej dziwne, że widoczna (klub tyle czasu bierze udział w rozgrywkach) długość tej umowy to 1 tydzień.

    Poza tym, jak robisz już przegląd powiązań wszystkich firm i osób w klubie, to zacznij od samej góry
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #4645
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Serce mi sie raduje widzac te słowa zawodnikow.Dobrze ze finasowo sie mis broni{ choc poczekam do licencji bezwarunkowej w 1 terminie} sportowo poległ wiec lepszy rydz jak nic :}

    inna sprawa miec zadłuzenie wzgledem Czaji to bylo by mistrzostwo .Ile on punktow Sirqaz zrobił?
    95 a Thorssell 62.

  15. Powrót do góry    #4646
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Panowie jeżeli jest tak jak mówią zawodnicy to Prezes obronił się finansowo .Jest to może jakiś powód do radości ze nie zadłużył go w 1 roku .Bez pomysłu bez jakiejkolwiek strategi .Chwała tobie wielki zbawicielu:}.No pora myśleć prezesie o nowych etatach a w dalszej kolejności o jakim ludzkim składzie na 2017 r.Nie wiem czy pojawiają się tu redaktorzy wierni prezesowi ale czekam osobiście na wywód prezesa o planach na kolejne sezony jak to ma wyglądać .Hejterzy niestety podpowiadać nie będą bo Skrzydlewski czyta pewnie nasz watek i wdraża.

  16. Powrót do góry    #4647
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    W 2013 niektórzy zawodnicy tak byli zadowoleni, że przedłużyli kontrakty o 3 lata. 😎

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #4648
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Dzikowski po sezonie prawdopodobnie kończy współpracę z Wybrzeżem, nic tylko brać Tym bardziej, że sam Dziku podobno zainteresowany powrotem. Czas Kaflów, Finfów itp już minął mam nadzieję.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  18. Powrót do góry    #4649
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Dzikowski jak najbardziej!
    Ułamek/Czaja/Łęgowik/Jacob Thorsell/AJ/Polis/Junior, a że na rezerwę szkoda Klindt'a, to weźmy bicz w postaci Harissa

  19. Powrót do góry    #4650
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jak chcecie awansować, to bez Ułamka. Lepiej wziąć głodnego rozwojowego obcokrajowca. Przykładów wiele na poprzedniej stronie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Garfield (05-09-2016)

  21. Powrót do góry    #4651
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Ja się obawiam, że Jeleniewski zostanie...
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  22. Powrót do góry    #4652
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Ja się obawiam, że Jeleniewski zostanie...
    Żelazna zasada mówi FAJNEJ EKIPY SIĘ NIE ZMIENIA.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Gadol (05-09-2016)

  24. Powrót do góry    #4653
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zawsze bylem, jestem i bede zwolennikiem Dzikowskiego, szczegolnie w roli trenera sensu stricte.
    To za jego czasow "baze" zbudowali Legowik i Czaja. Potem juz nie zrobili tak znacznych postepow.

    Druzyne powinno sie budowac od trenera i mam nadzieje, ze ten juz jest (Dzikowski).
    Dalej powinno sie ustalic cel zespolu, dac trenerowi budzet i wolna reke w budowaniu zespolu z zastrzezeniem, ze musi brac pod uwage specyfike upodoban kibicow.
    Tylko podstawowy problem pojawia sie kiedy mowimy o celu.
    Klub nie jest gotowy na elige. Taka jest brutalna prawda, rzeczywistosc.
    Mozna roznie koloryzowac rzeczywistosci, ale sie jej nie zmieni.

    Moim zdaniem celem druzyny powinna byc jak najlepsza jazda w kazdym meczu, przy jednoczesnym budowaniu zespolu na lata kolejne.

    Sklad taki:

    1. Thorssell
    2. Legowik
    3. Lambert/Logaczow (ale ponoc pozamiatane)/ Fricke
    4. Czaja
    5. Musielak
    6. Polis (?)
    7. Gruchalski

    bylby moim wymarzonym. Kazdy z tych zawodnikow dzis na elige jest za slaby, ale kazdy z nich jesli zrobi odpowiednie postepy moze w tej elidze zrobic przyzwoity wynik.
    Czy rok wystarczy zeby okrzepnac na tyle? Nie sadze. My powinnismy jeszcze dwa lata jechac w 1 lidze, w miare mozliwosci takim wlasnie skladem. Zeby i zawodnicy sie spokojnie rozwineli przy dobrym trenerze i jednoczesnie klub zbudowal stabilne fundamenty, stabilny sklad sponsorski (a nie zmieniajacy sie jeszcze w trakcie sezonu).

    A zaczac powinnismy od wymiany calej tej cieplutkiej, fajniutkiej ekipy, ktora stworzyla z naszego ukochanego klubu swiacik Czestochowa klaun team.
    Co mecz odstawiano jakis kabaret, to juz w ktoryms momencie przestalo byc smieszne ale bylo i jest zalosne.
    Ale jak sie wstydu nie ma...

    Edyta.
    Watpliwosci mam jedynie co do Polisa. Z niego zuzlowca nie bedzie. Nie ta glowa, nie ta mentalnosc. Obstawiam ze w wieku 22-23 lat skonczy kariere.
    Pytanie czy w sytuacji kiedy nie jest celem awans jest sens go objezdzac. IMHO nie, i z Gruchalskim powinien jezdzic ktos z trojki Bialk/Wozniak/Swiacik.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 06-09-2016 o 12:36
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (06-09-2016), pakosik (06-09-2016)

  26. Powrót do góry    #4654
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Wszystko spoko, ale Fricke za słaby na eligę? Przecież to odkrycie sezonu i pół ekstraligi się o niego bije
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  27. Powrót do góry    #4655
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    To samo o Lamberta.
    Lider musi być. Jakiś magnes wokół którego zrobi się marketing. Musielak rok temu też potrafił robić niezły wyniki a teraz?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4656
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    I właśnie wg. mnie takim magnesem mógłby być Jepsen Jensen. 90% kibiców w Częstochowie o Lambercie czy Fricku w życiu nie słyszała, dlatego wątpię, żeby wokół niego robili marketing. MJJ po 1. w Częstochowie już znany po 2. Na pewno bardziej rozpoznawalny niż ww. zawodnicy, chociażby przez udział w GP, SECu, meczach Danii, i ogólnie w imprezach transmitowanych w TV. Wiadomo, żadna gwiazda to nie jest, ale po 1. większej na warunki PLŻ nie znajdziemy, a po 2. Liglad jest lubiany w Częstochowie. Do tego Thorsell i wychowankowie, i wydaje mi się, że nawet frekwencja nie byłaby taka zła. Chociaż ja osobiście Roberta Lamberta bym bardzo chętnie w barwach Włókniarza zobaczył

  29. Powrót do góry    #4657
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    a po 2. Liglad jest lubiany w Częstochowie.
    Nie jest. Zapytaj MiSia
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #4658
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Panowie tak czytam niektórych i jestem już tego pewien ze gdyby Prezes zwołał konferencje i ogłosił ze kjg wraca zapanowała by wielka radość..Jest tyle młodych wartych uwagi zawodników a tu znowu odgrzewane kolety .MMJ nagle chce wrócić czemu ? Bo sytuacja podobna do pana THJ Jeleniewskiego Ułamka nikt ich nie chciał a i oni nie wykorzystali szansy.Panowie Zbawiciele nie kombinujcie ze składem i nie spi......cie jak teraz.
    1.Thorssell
    2.Czaja
    3.????????
    4.Łegowik
    5.????????
    6.Polis
    7.Gruchalski
    rez Borowicz
    na boga potrzeba naprawdę 2 konkretnych zawodników co będą nadawać ton jeździe u siebie i wyjazdach.Tu naprawdę nie ma co kombinować..
    14249336_1103949943018943_583550901_n.jpg
    Panowie przeżyłem na koniec sezonu szok do dziś myślałem ze Wujek Józek zwany Trenerem wypełnia tylko programy ale on nawet tego nie robi tylko zagląda do nad trenera.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    andzia_xyz (06-09-2016)

  32. Powrót do góry    #4659
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Największym magnesem i równocześnie liderem z prawdziwego zdarzenia byłby tylko i wyłącznie Rune Holta.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Girion (06-09-2016), Lafan (06-09-2016), muuu (06-09-2016), veronek (07-09-2016)

  34. Powrót do góry    #4660
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Liglad podpisal przeciez w 2013 kontrakt na 3 lata... chce go wypelnic do konca, jak prawdziwy profi

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  35. Powrót do góry    #4661
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Największym magnesem i równocześnie liderem z prawdziwego zdarzenia byłby tylko i wyłącznie Rune Holta.
    No to oczywiście wiadomo, tylko jest jeden problem, Holta najbliższe lata spędzi w Elidze. A na dodatek wydaje mi się, że będzie to wyglądać tak, że za parę lat, jak nam się uda awansować, to przejdzie do pierwszej...

  36. Powrót do góry    #4662
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    No to oczywiście wiadomo, tylko jest jeden problem, Holta najbliższe lata spędzi w Elidze. A na dodatek wydaje mi się, że będzie to wyglądać tak, że za parę lat, jak nam się uda awansować, to przejdzie do pierwszej...
    A co on ****a robocop, albo inny Piotr Świst ? Do 50 ma jeździć ?

    Bierzmy tego Lahtiego, Buszmen jak zwykle miał rację
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Powrót do góry    #4663
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Holta nie przyjdzie do Częstochowy przy obecnym zarządzie.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4664
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Może na zachętę MiŚ zrobi mu ten benefis co od zeszłego roku planuje.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #4665
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Może na zachętę MiŚ zrobi mu ten benefis co od zeszłego roku planuje.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Po tym jak został potraktowany zima to i 5 benefisow by nie wystarczyło.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4666
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    I właśnie wg. mnie takim magnesem mógłby być Jepsen Jensen. 90% kibiców w Częstochowie o Lambercie czy Fricku w życiu nie słyszała, dlatego wątpię, żeby wokół niego robili marketing. MJJ po 1. w Częstochowie już znany po 2. Na pewno bardziej rozpoznawalny niż ww. zawodnicy, chociażby przez udział w GP, SECu, meczach Danii, i ogólnie w imprezach transmitowanych w TV. Wiadomo, żadna gwiazda to nie jest, ale po 1. większej na warunki PLŻ nie znajdziemy, a po 2. Liglad jest lubiany w Częstochowie. Do tego Thorsell i wychowankowie, i wydaje mi się, że nawet frekwencja nie byłaby taka zła. Chociaż ja osobiście Roberta Lamberta bym bardzo chętnie w barwach Włókniarza zobaczył
    Trudno Ci nie przyznać racji.
    Tylko moim zdaniem Liglad to taki zawodnik który jak się odbuduje to po 1 będzie chciał znaczna podwyżkę a po drugie jeździć w elidze.
    A my na to nawet za rok nie będziemy gotowi.
    Poza tym kilka męczy z wynikiem 12+ i ludzie szybko poznaliśmy takiego zawodnika. Do tego parę spektakularnych akcji na torze....
    Innymi słowy. To jest czas na "wyhodowanie" nowych idoli i bohaterów a nie wracanie do przeszłości.
    Celowo też nie wpisałem Holta pomimo że jest moim ulubionym zawodnikiem.
    Po pierwsze z powodu z posta powyżej.
    Po drugie bo jego obecność w dłuższej perspektywie jest bezcelowa.
    Kiedy Włókniarz awansuje do eligi w jego miejsce trzeba by ściągnąć lidera lub zostawić go w drugiej linii kosztem jakiegoś młodego.
    Dla Rune czas na powrót był w tym sezonie. Mógł ten rok i przyszły jeździć i zakończyć ładnie karierę. Ale się zarząd zachował jak zachował.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4667
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Skład podany.

    Swiacik to jest jednak skończony idiota.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    jazzmanik (07-09-2016), kigen (07-09-2016)

  43. Powrót do góry    #4668
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać skład na niedzielne spotkanie?
    Pytam z ciekawości.

    /edit
    O medal w MDMP nasi powalczą w Rybniku.
    Finał w piątek 23 września.
    Rywale: gospodarze, Leszno i Tarnów.

  44. Powrót do góry    #4669
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Mógł jechać Borowicz za Jeleniewskiego ( tak wiem że jedzie w niedzielę w Austrii, ale pewnie z góry wiedział że Go w składzie nie będzie, to co będzie w domu kisic) poza tym nie jedziemy już o nic, niech Nasi trochę pojezdza, nawet Łęgowik mógł być pod jednym z numerów 9-13, Gruchalski na juniorke, już nie będę mówić o tym że Jeleniewski ostatnio nic nie gwarantuje, jedzie straszna padake.

  45. Powrót do góry    #4670
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Przecież prezes w ostatnim wywiadzie spytany dlaczego nie wpuszczają juniorów do składu odwrócił kota ogonem i coś zaczął mówić o tym, że Piła to wymagający rywal. Druga sprawa, że z takimi wymagającymi rywalami juniorzy właśnie powinni się objeżdżać. Na dodatek mecz o złote kalesony. Ale z tym panem to jak głową w mur.

  46. Powrót do góry    #4671
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Jestescie okrutni i nie kochacie klubu.
    Moze Prezes jeszcze chce powalczyc o bonus i dlatego nie odpuszcza...


  47. Powrót do góry    #4672
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Prezes walczy o pewne 3 miejsce i kuchenne drzwi do finału. Napisali przecież w zapowiedzi.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #4673
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Mógł jechać Borowicz za Jeleniewskiego ( tak wiem że jedzie w niedzielę w Austrii, ale pewnie z góry wiedział że Go w składzie nie będzie, to co będzie w domu kisic) poza tym nie jedziemy już o nic, niech Nasi trochę pojezdza, nawet Łęgowik mógł być pod jednym z numerów 9-13, Gruchalski na juniorke, już nie będę mówić o tym że Jeleniewski ostatnio nic nie gwarantuje, jedzie straszna padake.
    Zgadzam się, że Jelenia powinni wyautować (już chyba przestał inwestować w silniki) i w jego miejsce Łęgi (na juniorce Gruchalski)
    Daje to jedną zmianę w składzie, więc nie ma co się unosić jak kolega wyżej.
    Reszta składu optymalna.

  49. Powrót do góry    #4674
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    A ja tak z innej beki.

    Czyralem ostatni wywiad z Czaja. Narzekal w nim bardzo na defekty. No i tak mi sie przypomnialo: czy ktos wie jak tam uklada sie wspolpraca z PCz na polu badan nad rozwiazaniami sprzetowymi? Tyle czasu minelo ze projekty juz chyba pedza pelna para, he?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (07-09-2016)

  51. Powrót do góry    #4675
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Ja jestem ciekaw jednego. Ten finał z Łodzią z 3ciego miejsca/baraż z Lesznem to sobie Świącik sam wymyślił czy dostał jakiś cynk z centrali ?

  52. Powrót do góry    #4676
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Vojtas o ta zmianę o której kolega napisał prosi sie od paru spotkań.

    Przyszły sezon? Bez gwiazd. Nie są potrzebne.

    Dla mnie warto zainteresować sie Michaelem Palm Toftem. Ambicja godna najwiekszych tego sportu. A nadal w miarę młody chłopak (młodszy od Kildemanda, który też późno osiągnął dobry poziom). Do tego Thorsell i nasze chłopaki.

    1. Czają
    2. Toft
    3. Lahti/Logaczow
    4. Legowik/Borowicz
    5. Thorsell
    6. Polis
    7. Gruchalski

    Ile by taki skład kosztował? Nic. O awans by nie walczył - ale spokojne objechanie naszych chłopaków.

    A na upartego można pod 3 sciągnąć gwiazdę (Holta, Kildemand, MJJ czy Kylmakorpi) jak Prezesina sie musi dowartościować i nadal bedzie to skład TANI (z gwiazda juz nie aż tak...) a w perspektywie czasu gwarantujący emocje i być może awans.

    Ewentualnie myślałbym jeszcze o Musielaku. Bardzo lubi nasz tor, a może sezon na odbudowanie formy mu się przyda.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 07-09-2016 o 21:59

  53. Powrót do góry    #4677
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Tofty, Lamberty, Lahtie... Nie mam przekonania, ale może się mylę. Z resztą obojętne kto, tylko nie Klindt. Zgadzam się z kolegami piszącymi, że musi byc jeden zawodnik ze znanym nazwiskiem żeby przyciągać niedzielnych kibiców, taki haczyk.

    Niestety, obawiam się, że nie będziemy w stanie wyhaczyć Musielaka. Po pierwsze w Lesznie marzy się polski skład a po drugie Musielak z palcem w nosie znajdzie pracę w ekstraklasie. Grudziądz będzie pewnie szukał kogos za starego piernika Golloba, Wrocek pewnie przymierzy się do wymiany Ogóra, Rybol bierze jak leci ale królem polowania będzie pewnie Witek Skrzydlewski, jeśli tylko zdecyduje się na start w ekstraklasie. Polskich żużlistów prezentujących wysoki poziom nie ma doprawdy aż tak wielu żeby Tobiasz trafił na peryferie profesjonalnego speedwaya.

    Na pewno podziękowałbym weteranom czarnego sportu. Wszelkie Ułamki, Trojany, Stachyry czy Jelenie powinny udać się na zasłużony odpoczynek w domowych pieleszach.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Garfield (08-09-2016)

  55. Powrót do góry    #4678
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Ja jestem ciekaw jednego. Ten finał z Łodzią z 3ciego miejsca/baraż z Lesznem to sobie Świącik sam wymyślił czy dostał jakiś cynk z centrali ?
    Akurat w piekarni zasłyszałem dwie rozmowy z A.W. i P.S. i oboje powiedzieli, że nie będzie możliwości awansu Włókniarza w tym roku oraz to, że prezesinho już od dłuższego czasu włazi im w tyłek żeby coś wskórać.

  56. Powrót do góry    #4679
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Przyszły sezon? Bez gwiazd. Nie są potrzebne.
    Nadtrener inaczej myśli.

    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Zgadzam się z kolegami piszącymi, że musi byc jeden zawodnik ze znanym nazwiskiem żeby przyciągać niedzielnych kibiców, taki haczyk.
    Czy Pedersen to dość znane nazwisko? Bo nadtrener zaczyna nam odlatywać.


    P.S.

    Piła.jpg

    Kantor strategicznym sponsorem? I nie załapał się na plakat? Kolejna ściema czy "tylko" kolejne zapomnienie się "fachowców"? Na stronie ofi też nadal widnieje na dalszym miejscu wśród sponsorów. W przypadku KiM trochę inaczej to wyglądało.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 08-09-2016 o 01:21
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  57. Powrót do góry    #4680
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Tofty, Lamberty, Lahtie... Nie mam przekonania, ale może się mylę. Z resztą obojętne kto, tylko nie Klindt. Zgadzam się z kolegami piszącymi, że musi byc jeden zawodnik ze znanym nazwiskiem żeby przyciągać niedzielnych kibiców, taki haczyk.

    Niestety, obawiam się, że nie będziemy w stanie wyhaczyć Musielaka. Po pierwsze w Lesznie marzy się polski skład a po drugie Musielak z palcem w nosie znajdzie pracę w ekstraklasie. Grudziądz będzie pewnie szukał kogos za starego piernika Golloba, Wrocek pewnie przymierzy się do wymiany Ogóra, Rybol bierze jak leci ale królem polowania będzie pewnie Witek Skrzydlewski, jeśli tylko zdecyduje się na start w ekstraklasie. Polskich żużlistów prezentujących wysoki poziom nie ma doprawdy aż tak wielu żeby Tobiasz trafił na peryferie profesjonalnego speedwaya.

    Na pewno podziękowałbym weteranom czarnego sportu. Wszelkie Ułamki, Trojany, Stachyry czy Jelenie powinny udać się na zasłużony odpoczynek w domowych pieleszach.
    Trzeba brać Tofty Lamberty, a Lahtiego to obowiązkowo! Zobacz co chłop w końcówce sezonu wyczynia. Jak Witek brał Doyla to pewnie też nie miał przekonania. Można albo mieć nosa, albo być jak MiŚ i brać Pedersenow

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •